DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 19:22   #91
agus_77
Raczkowanie
 
Avatar agus_77
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 41
Question DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

witam,
chcialabym sie dowiedziec gdzie w Katowicach jest jakis dobry gabinet ginekologiczny. Moze byc prywatny..Moze macie jakiegos dobrego lekarza..moze byc kobieta lub mezczyzna byle byl delikatny,bo chce isc pierwszy raz...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-12-11 o 19:48
agus_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-11, 19:28   #92
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Jest przecież wątek o polecanycg ginekologach, nikogo z Katowic tam nie znalazłaś?
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-12-11 o 19:48
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-11, 19:46   #93
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Już połączyłam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-12, 00:28   #94
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Warszawa
Dr Robert Kulik z Krakowskiego Przedmiescia.Gabinet nazywa sie ZDROWA.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-12, 12:21   #95
Val
Raczkowanie
 
Avatar Val
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 117
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

GDYNIA

Gorąco polecam moją cudowną panią ginekolog, to świetny specjalista i wspaniała kobieta, ma wręcz mega idealne podejście do pacjentki, jest również ginekologiem dziecięcym...
...jak przychodzi się do niej na wizytę, to aż nie chce się wychodzić z gabinetu...

Dr Ewa Pilarska - specjalista chorób kobiecych i położnictwa, ginekolog dziecięcy, tel. 501070181
Gabinet prywatny: VITA-MED, Gdynia, Al. Piłsudskiego 30, rejestracja (058) 661-41-54

Pani doktor przyjmuje również w ramach NFZ w NZOZ Sródmieście Poradnia K, Gdynia, ul. Żwirki i Wigury 14, tel. (058) 660-88-37

...zawsze jest taka uśmiechnięta i życzliwa, a z twarzy i z fryzury bardzo przypomina mi Helenę Vondrackovą
__________________
Valentina
Val jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-12, 19:46   #96
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

kraków

W tym samym gabiniecie o którym pisały YesKiezSirumem i Mech (ul. Stolarska w Krakowie) przyjmuje także doktor Dobranowska - Kuźma. Wspaniała kobieta, wspaniała lekarka - jest z moją rodzina od pokoleń - prowadzi moją babcię, moją mamę i od kilku lat także mnie. Dosłownie mnie "oswoiła ", bo zawsze wszelkich lekarzy bałam się jak zwierzątko (i dalej się boję - wszystkich oprócz Niej)

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-12-12 o 21:38
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-12, 22:51   #97
aanneettkkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 30
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

Moze ktos polecic dobrego ginekologa z Białegostoku?
aanneettkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-15, 12:26   #98
żabusia
Raczkowanie
 
Avatar żabusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 33
GG do żabusia
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

DZIERŻONIÓW

dr Halina Szymiec-Raczyńska
ginekolog-położnik
ginekolog dziecięcy


Świetna kobietka Ma super podejście, jest wyrozumiała i kompetentna. Z niczym się nie śpieszy i co najważniejsze - jest delikatna!
Przyjmuje na nfz i prywatnie (100zł - lekkie przegięcie moim zdaniem, ale cóż).
Osobiście byłam państwowo i nie narzekam Uważam, że dobry lekarz jest dobry, niezależnie od tego, czy płacimy za wizytę czy też nie.
__________________
..::twórz swoje życie, nie kopiuj go::..

żabusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 21:17   #99
Rania
Raczkowanie
 
Avatar Rania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: dziki zachód;)
Wiadomości: 321
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

ZIELONA GÓRA - SŁAWOMIR LABER

Najlepszy ginekolog na jakiego mogłam trafić.Zawsze chętny do pomocy,miałam problemy to i w niedzielę przyjechał do gabinetu.Bardzo dobry sprzęt i co najważniejsze świetnie się zna na badaniu usg.Cały czas się kształci.Cierpliwy i nie pazerny na pieniądze.Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Rania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 22:56   #100
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

warszawa - Barbara Klimczak

Lux Med oraz pryw.gab. przy Andersa

Ginekolog - położnik, moja lekarka, a dzieci moich niektórych przyjaciółek "Mama Chrzestna". Wspaniały lekarz, wspaniała Kobieta: ciepła, inteligentna, dowcipna, podczas każdej, nawet najmniej przyjemnej wizyty, wprowadza atmosferę "ploteczek przy kawce"

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-12-15 o 23:54
Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 23:32   #101
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

GLIWICE

Polecam dr Leokadię Siergiej
Kompetentna, bardzo uprzejma, wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze, dowcipna. Przyjmuje na Gwiazdy Polarnej na osiedlu Kopernika. Gabinet co prawda mieści się na strychu, ale jest wyremontowany i czysty Zawsze są do niej tłumy pacjentek - zwłaszcza w ciąży. W gabinecie wiszą zdjecia dzieci z ciąż prowadzonych przez lekarkę
Bardzo pomocna, choć już nienajmłodsza osoba, z ogromnym doświadczeniem.
Wizyta kosztuje 60zł.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-17, 16:45   #102
m-alinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 64
GG do m-alinka
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

a Białystok ???
m-alinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 00:26   #103
Nicość
Raczkowanie
 
Avatar Nicość
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 340
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

[QUOTE=ZielonookaJ]Ja również polecam Glinianą, z tym, że ja chodzę tam prywatnie i znam dwóch wspaniałych lekarzy : dr Żmijewski i dr Elias / [QUOTE]


Ten pierwszy z wymienionych to Kuba z serialu "na dobre i na zle"?
Nicość jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 06:53   #104
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Smile Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Warszawa
dr n. med. ginekolog położnik, sp. cytolog Andrzej Micuła
Klinika AnMed, ul. Powstańców Śląskich 104
www.amicula.lekarz.net

Wizyta kosztuje 70 zł, USG - 70 zł. Bardzo nowoczesna aparatura, 4D, nagrywanie na CD.
Należy zapisywać się z ponadtygodniowym wyprzedzeniem, ponieważ ma bardzo dużo pacjentek. Został mi polecony przez kolegę lekarza, nie zawiodłam się. Niezwykle ciepły, świetny fachowiec. Można się z nim także kontaktować mailem w sprawie drobnych problemów i wszelkich niepokojów odpisze, czy przyjechać, czy nie, można też dzwonić o każdej porze dnia i nocy.
Pozdrawiam
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi

Edytowane przez Helena
Czas edycji: 2005-12-23 o 18:00
Helena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 15:20   #105
rrryfka
Przyczajenie
 
Avatar rrryfka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 26
GG do rrryfka
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Zapisałam się na 2 stycznia do tej doktor WItkiewicz z kliniki CORFAMED we Wrocławiu.
Też ide 1 raz. i strasznie się boje !!!!!!
Oby było tak jak piszecie bezstresowo
__________________
rrryfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 17:05   #106
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kalisz

doktor Jacek Michalak
praktyka prywatna ul.Stawiszyńska

Prywatnie wizyta kosztuje 60 zł. Zawsze uśmiechniety, cierpliwy, odpowie na każde pytanie. Lekarz z powołania. Widać to po tym jak np. robi USG i szczerze zachwyca się maleństwem. Ma non stop włączony telefon komórkowy i w razie jakiś wątpliwości można dzwonić przez całą dobę! Szczerze polecam.
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 20:13   #107
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kraków

doktor Maciej Kostyk, wszystkie namiary sa tutaj:
http://www.kostyk.pl/
Jak dla mnie swietny, bardzo przyjemny i spokojny, wszystko tlumaczy i odpowie na kazde pytanie. Trafilam do niego z powazna infekcja na ktora moj poprzedni lekarz mial jedna rade "unikac basenow" oraz z bardzo nieregularnymi cyklami. Zlecil wszystkie badania (co prawda kosztowalo to troche) ale wyszlo czemu tak trudno mnie doleczyc i teraz poki co mam spokoj.Za hormony tez sie juz zabral i co najwazniejsze dał mi wybor jak chce sie leczyć.
Jedynym minusem jest cena wizyt 150 pierwsza, 120 nastepna, ale ma znizke studencka - wizyta 80 zl, a w tym nawet ostantio USG
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 21:03   #108
Niebieska_bb
Raczkowanie
 
Avatar Niebieska_bb
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 59
GG do Niebieska_bb
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Bielsko-Biała

Z Bielska-Białej polecam:
lek. med. Piotr Lasatowicz GABINET GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY
Morskie Oko 23

Jest bardzo dobry ponieważ chodziłam do niego przez całą ciążę.
Pozdrawiam

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2005-12-24 o 00:50
Niebieska_bb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-23, 22:30   #109
Heksia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 41
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

tak tak tak!!!pani Badach jest najlepsza!!!
Heksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-24, 20:38   #110
baska25
Raczkowanie
 
Avatar baska25
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 206
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Chełm

Dr Wojewoda,przyjmuje na ul.Ks.Brzóski 21a.Wizyta-60zl.Prowadził większość mojej ciąży oraz po.Poza tym jest ordynatorem ginekologi i położnictwa w szpitalu na Szpitalnej.Miałam duże problemy z ciążą i bardzo mi pomógł(zadnej kasy nie chciał poza opłatą za wizyte).Odbierał mój poród (cesarke).
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
baska25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 15:55   #111
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

Augulineks 24 i ewelka2 !!!!!!!!!!!!
Dziewczyny nie idzice do niej !!!!!!!!! Ja chodziałm jak zaczynałąm swoje przeboje z ginekologami - żadnych !! badan nigdy mi nie zleciła - miła to ona może jest - moja mam też do niej chodział, dopoki nie poszła za namową koleżanki do lepszego lekarza - potem mnie zabrałą do niego i całe szczęście !!! bo okazało sie że mam cyste na jajniku - a dr Szatan jakos jej nie zauważyła, a poza tym - jak kazała mi kiedyś zrobić usg - to dała skierowanie i kazała do siebie przyjść prywatnie !! bo wtedy nie bylo w przychodni gdzie przyjmuje (lub przyjmowala bo ja od ok. 3lat do niej nie chodze) nie bylo usg. Jak poszlam na to usg - to ona nie pojawila sie. Ja jej nie polecam - w porownaniu z moim lekarzem - ta panie sie nie zna na fachu.
Jeszcze jedno - polecic moge dr Ślęczke przyjmujące w przychodni Pol-Sana-Med na Środuli - opisze go pod innm tematem
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 16:05   #112
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

A włąściwie powinnam go pod tym tematem opisać

Najpierw chce tylko dodac, ze moze moja opinia o dr. Szatan nie jest obiektywna - ona mi nigdy nie pomogła i wyawała sie bardzo niekompetentna (no - przepraszam - tylko kiedy potrzebowałąm zastrzyk przeciwbolowy - mialam bardzo silne bole przy miesiaczce - to mi dawała). Koleżanka to pisze ze zaszla w ciaze przy PCO "za pomoca" dr. Szatan - bardzo sie ciesze - moze sie zmienial ta p. doktor - przypomnialam senie ze ja do niej chodziałm jak była w technikum, chyba w 2 lub 3 klasie - wiec jakies 7 lat temu a nie jak pisałąm 3 lata). Moze sie zmieniała.
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 16:29   #113
Misiaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska/Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 350
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

Cytat:
Napisane przez moniqac
A włąściwie powinnam go pod tym tematem opisać

Najpierw chce tylko dodac, ze moze moja opinia o dr. Szatan nie jest obiektywna - ona mi nigdy nie pomogła i wyawała sie bardzo niekompetentna (no - przepraszam - tylko kiedy potrzebowałąm zastrzyk przeciwbolowy - mialam bardzo silne bole przy miesiaczce - to mi dawała). Koleżanka to pisze ze zaszla w ciaze przy PCO "za pomoca" dr. Szatan - bardzo sie ciesze - moze sie zmienial ta p. doktor - przypomnialam senie ze ja do niej chodziałm jak była w technikum, chyba w 2 lub 3 klasie - wiec jakies 7 lat temu a nie jak pisałąm 3 lata). Moze sie zmieniała.
ja ja bardzo cenie dzieki niej mam zdiagnozowana chorobe zawsze zleca wszystkie niezbedne badania no i zawsze podaje wlasciwe leki takze ja nie mam pwoodu do narzekania aktualnie zmieniam lekarza ale to dlatego ze juz nie mam sil dojezdzac do sosnowca i znalazlam za waszym posrednictwem lekarza z Krakowa a ty monika masz racje przez 7 lat moglo sie duzo zmienic i zmienilo ja do niej nic nie mam wielu ludzi ja chwali i to bardzo takze nie odrazdaj kogos z kim nie mialas do czynienia przez 7 lat zrerszta 7 lat temu ona byla niedawno p;o studiach i wielu rzeczy mogla nie wiedziec a co do cysty na jajniku czasem ciezko ja wykryc
__________________

Misiaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 18:29   #114
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

Cytat:
Napisane przez Misiaczek20
ja ja bardzo cenie dzieki niej mam zdiagnozowana chorobe zawsze zleca wszystkie niezbedne badania no i zawsze podaje wlasciwe leki takze ja nie mam pwoodu do narzekania aktualnie zmieniam lekarza ale to dlatego ze juz nie mam sil dojezdzac do sosnowca i znalazlam za waszym posrednictwem lekarza z Krakowa a ty monika masz racje przez 7 lat moglo sie duzo zmienic i zmienilo ja do niej nic nie mam wielu ludzi ja chwali i to bardzo takze nie odrazdaj kogos z kim nie mialas do czynienia przez 7 lat zrerszta 7 lat temu ona byla niedawno p;o studiach i wielu rzeczy mogla nie wiedziec a co do cysty na jajniku czasem ciezko ja wykryc
dlatego napisałąm to sprostowanie.
a co do cysty - moj lekarz wkrył "cos" nan jajniku tylko poprzez zwykłe badanie "paluszkami" - pozniej upewnil sie przy usg. cysta miala wtedy 4cm.
pewnie ile ludzi tyle zdan - ja słyszałam na jej temat same niepochlebne opinie - mieszkałąm na osiedlu gdzie przyjmowała - i dlatego ja odradzam. napewno do niej bym nie poszła - raz sie sparzyłam. ale jesli ja chwalisz - to niech ida - napewno nie zaszkodzi
pozdrawiam.
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 18:38   #115
Misiaczek20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Małopolska/Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 350
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

Cytat:
Napisane przez moniqac
dlatego napisałąm to sprostowanie.
a co do cysty - moj lekarz wkrył "cos" nan jajniku tylko poprzez zwykłe badanie "paluszkami" - pozniej upewnil sie przy usg. cysta miala wtedy 4cm.
pewnie ile ludzi tyle zdan - ja słyszałam na jej temat same niepochlebne opinie - mieszkałąm na osiedlu gdzie przyjmowała - i dlatego ja odradzam. napewno do niej bym nie poszła - raz sie sparzyłam. ale jesli ja chwalisz - to niech ida - napewno nie zaszkodzi
pozdrawiam.
\faktycznie mala ta cysta nie byla ja moglam napisac to co ja o niej mysle ja nie ammz astrzezen o zadne badanie jej nie musialam prosic cytologie robila sama bez prosb, poziomy hormonow tez przy kazdej wizycie badanie, usg tez zawsze jak trzeba bylo plus monitorowanie cykli, sama dawala skierowania na wszystkie potrzebne badania a do tego zawsze odpowiadala na pytania nie wiem moze ze mna postepowala inaczej bo znam sie co nieco na medycynie i nie dalabym sie robic w balona ale jak byma u niej czasem panstwowo to w poczekalni panie tez zawsze o niej sympatycznie sie wypowiadali ale nie moge mowic za wszystkie pacjentki
__________________

Misiaczek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 22:30   #116
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy (a kogo nie ;) )

sosnowiec

hej ja jestem z sosnowca i tak czytam sobie osoatnie posty wiecie co w moim zyciu spotkalam i doktora sleczke i szatanowa,
pani szatanowa chyba na zagorzu jest w szpitalu , a ten serdecznie odradzam rodzilam tam i o zgrozo nigdy wiecej tam nie chce trafic, i na dawnej piotrkowskiej tez byla tak sobie przypominam wlasnie ale nawet usg nie mogla zrobic bo przychodnia biegna ech
jesli chodzi o dr.sleczke to ja tez chodze do tej samej przychodni i moze to glupio zabrzmi ale "przelecialam" juz tam wszytkich i wieczorka, mniszka i gajdeczke, a sleczka to chyba nawet pogratulowal mi jako pierwszy ze bede mama ( bo zagladnelam kiedys do karty z ciekawosci bo wtedy bylam w takim stanie jak sie dowiedzialm ze hehe nawet nie wiem jak doszlam do domu nio) ale w kazdym razie ci lekarze pracuja w szpitalu na bogucicach ostatnio tam bylam na zabiegu (i chyba bedzie nastepny) ale u dr.kowalczyka tez tam przyjmuje i jak narazie nie ma minusow i fajny ludz poprostu da sie pogadac itd kuma o co chodzi bo najbardziej nie lubie jak ktos ze mnie sie smieje ze cos wymyslam poprostu jestem nadwrazliwa nio wiec jak cos zaraszam srodula dr kowalczyk we wtorki przyjmuje nio a innych z sosnowca n ze szpitala z 2 to odradzam no i jak najbardziej tych z zagorza potepowa na wstepie (mame bo corka jeszcze nawet przyjemna kobitka)











Cytat:
Napisane przez Misiaczek20
\faktycznie mala ta cysta nie byla ja moglam napisac to co ja o niej mysle ja nie ammz astrzezen o zadne badanie jej nie musialam prosic cytologie robila sama bez prosb, poziomy hormonow tez przy kazdej wizycie badanie, usg tez zawsze jak trzeba bylo plus monitorowanie cykli, sama dawala skierowania na wszystkie potrzebne badania a do tego zawsze odpowiadala na pytania nie wiem moze ze mna postepowala inaczej bo znam sie co nieco na medycynie i nie dalabym sie robic w balona ale jak byma u niej czasem panstwowo to w poczekalni panie tez zawsze o niej sympatycznie sie wypowiadali ale nie moge mowic za wszystkie pacjentki
__________________
MOJA MAŁA GALERIA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=228411
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 10:19   #117
jaszczrka1105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez layla_lbn
A czy mogłabyś napisać coś więcej. Gdzie przyjmuje? Prywatnie? Jakiś adresik/nr telefonu
Lublin
Ja polecam prof. Czekierdowskiego. Jest naprawde dobry w USG i zna sie na tym jak niewiele osob w Lublinie Polecam niestety trzeba zapisywac sie duzo wczesniej na wizyte
jaszczrka1105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 20:43   #118
NandaDevi
Przyczajenie
 
Avatar NandaDevi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 7
GG do NandaDevi
Thumbs up Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Rania
ZIELONA GÓRA - SŁAWOMIR LABER

Najlepszy ginekolog na jakiego mogłam trafić.Zawsze chętny do pomocy,miałam problemy to i w niedzielę przyjechał do gabinetu.Bardzo dobry sprzęt i co najważniejsze świetnie się zna na badaniu usg.Cały czas się kształci.Cierpliwy i nie pazerny na pieniądze.Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Podpisuję się pod tym w 100%
To super lekarz...Mnie też przyjął w sobotę i nie robi żadnych problemów. Jutro mam kolejną wizytę...
NandaDevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 14:32   #119
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Poszukuje dobra ginekolozke z Łodzi która wyslucha i porzadnie zbada (cytologia, usg na miejscu) - bardzio prosze -to pilne!!!

Buziaki
Nelllcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-29, 18:22   #120
Artenka
Raczkowanie
 
Avatar Artenka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 61
GG do Artenka
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Lublin
A ja polecam doktora Marka Miturskiego, przyjmuje w przychodni NFZ na ul. Niepodległości 9 (chyba 9) więc za free, ale wiem że też prywatnie (choć ja z tego nie korzystam). Przesympatyczny około 45 letni pan, bardzo delikatny przy badaniu (wiem to z kilku źródeł). Może nie mówi za dużo, ale wystarczy zapytać, a wszystko chętnie opowie.Zna nowinki na rynku dzięki czemu szybciutko pozbyłam się problemiku. Dużo badań robi na miejscu, na pozostałe wysyła do Lux Medu - tam niestety płatnie
No i ma całkiem sympatyczną asystentkę Nie ma większego problemu z dostaniem się do niego więc tym bardziej polecam))

A może ktoś coś jeszcze na jego temat?? Jestem ciekawa Waszych opinii!!
Artenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.