Świeży wygląd , pastelowe kolory. Jak uzyskać ? - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 19:10   #2851
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja mam tego pecha, że zawsze podobają mi się niepraktyczne, jak np. te z załącznika... (po prawej)


Gdyby to mój tata słyszał, to byłoby

A co do mikrodermabrazji to cały czas się szykuję, tylko zawsze brak $
Jakie macie doświadczenia zw. z mikro?
ja mam bardzo przyjemne doświadczenia, ale to pewnie zasługa kosmetolog i całości zabiegu jak wyglądał
mi uratował cerę na cały rok czasu
(dodam, że kupiłam krem do stosowania w domu -nawilżający na niedoskonałości)
mi buzię wyleczyły 3 zabiegi, ale za to po 200zł
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:15   #2852
kasik6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Hej! Ja miałam mikrodermbrazje. Zabiegi zaczęłam robic w lutym i to była seria zabiegów 3 razy co dwa tygodnie, co miesiac i co sześc tygodni. Czyli w sumie 5. Powiem wam, że po pierwszym zabiegu efekt był super- twarz wydawała się taka gładziutka i promienna. Po każdym kolejnym zauważałam coraz mniejszy efekt, ale zrobiłam wszystkie. Na wakacjach cera mi sie straaaaasznie pogorszyła i się wkurzyłam, że tyle kasy praktycznie w błoto poszło Zapisałam się do dermatologa, któego poleciła mi moja przyjaciołka. Jak on usłyszał o tej mikrodermbrazji to nie mogł uwierzyć. Powiedział, że takie zabiegi można wykonywać TYLKO wtedy gdy na twarzy nie ma żadnych wyprysków (moja niestety daleka od ideału, oj daleka ) bo w przeciwnym razie bakerie sie roznoszą po twarzy i to w konsekwencji po pewnym czasie doprowadza do pogorszenia cery. No i sie przestraszyłam i narazie o mikrodermbrazji nie myśle...

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
kasik myślę, że tak. Sama tak czasem robię ale w sumie możesz poszukać w KWC jakiegoś kosmetyku. A powiedz mi jak cenowo? Raczej żeby był w "normalnej" cenie czy może być jakiś droższy?
Jak znasz jakieś to nie pogardze nazwami zarówno tych tańszych jak i drozszych. Coś się wybierze.Dzięki
kasik6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:26   #2853
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja mam tego pecha, że zawsze podobają mi się niepraktyczne, jak np. te z załącznika... (po prawej)


Gdyby to mój tata słyszał, to byłoby

A co do mikrodermabrazji to cały czas się szykuję, tylko zawsze brak $
Jakie macie doświadczenia zw. z mikro?

boskie te butki, szczególnie te po prawej. ah rozmarzyłam się. wogóle, chcę sobie kupić jakąś ładną szarą torebkę, ale narazie mam pieniądzei tylko że dzisiaj kupiłam kozaki i chce jakas tunike. i chyba poczeka ta torebka. a juz sobie wyobrazilam takie zestawienie te buty i torebka szara xD
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/

Edytowane przez Naaataaaleczkaaa
Czas edycji: 2009-11-09 o 19:28
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:47   #2854
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Hej! Ja miałam mikrodermbrazje. Zabiegi zaczęłam robic w lutym i to była seria zabiegów 3 razy co dwa tygodnie, co miesiac i co sześc tygodni. Czyli w sumie 5. Powiem wam, że po pierwszym zabiegu efekt był super- twarz wydawała się taka gładziutka i promienna. Po każdym kolejnym zauważałam coraz mniejszy efekt, ale zrobiłam wszystkie. Na wakacjach cera mi sie straaaaasznie pogorszyła i się wkurzyłam, że tyle kasy praktycznie w błoto poszło Zapisałam się do dermatologa, któego poleciła mi moja przyjaciołka. Jak on usłyszał o tej mikrodermbrazji to nie mogł uwierzyć. Powiedział, że takie zabiegi można wykonywać TYLKO wtedy gdy na twarzy nie ma żadnych wyprysków (moja niestety daleka od ideału, oj daleka ) bo w przeciwnym razie bakerie sie roznoszą po twarzy i to w konsekwencji po pewnym czasie doprowadza do pogorszenia cery. No i sie przestraszyłam i narazie o mikrodermbrazji nie myśle...

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------



Jak znasz jakieś to nie pogardze nazwami zarówno tych tańszych jak i drozszych. Coś się wybierze.Dzięki
ja miałam dużo zaskórników zmiany zapalne kosmetolog omijała, nie naruszyła mi żadnej zmiany (kasik6 Tobie chyba też nie skoro dopiero po wakacjach Ci sie pogorszyło)
zabieg trzeba dobrać do porzeb skóry i musi go wykonać odpowiednia osoba

moje zabiegi trwały 1h
wszytsko było relaksujące: samo przygotowanie, oczysczenie skóry, masaż relaksujący twarzy, mikrodermabrazja (czy tez kawitacja) potem dezynfekcja skóry (jakąś końcówką, zwłaszcza zmiany zapalne, czerwone i bolące), kompres z soli fizjologicznej, maska nawilżająca ( na to podkład bo musiłam wyjść do ludzi i krem w saszetce po umyciu twarzy w domu na noc- głęboko nawilżający)
żadnego roznoszenia bakterii, ja miałam fachowo zrobione, ale ta cena kosmiczna!!!

-a pytając o zabieg uzyskałam krótkie info: oczyszczenie twarzy, peeling, kompres, maska, ok 1h, 200zł
jak bym chciała jakąś ampułkę (np regulującą) to 50zł trzeba dopłacić


-mi we wakacje też cera sie pogarsza od słońca...dlatego unikam opalania twarzy i stosuję kremy z filtrami itd
zabiegi robiłam jakoś pod koniec roku i przez rok czasu miałam idelną cerę bez skazy, nawet słońce we wakacje mi nie zaszkodziło
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:48   #2855
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ja mam tego pecha, że zawsze podobają mi się niepraktyczne, jak np. te z załącznika... (po prawej)
Ooo tak ! Te Ryłko są przecudne! Ale ich cena...
Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Jak znasz jakieś to nie pogardze nazwami zarówno tych tańszych jak i drozszych. Coś się wybierze.Dzięki
Szczerze mówiąc przestałam teraz prostować włosy (), ale jeszcze jak je katowałam to używałam mleczka Hot liss z L'Oreala [takie średnie było, raczej bez rewelacji]. Całkiem niezłe opinie słyszałam też o Welli High Hair-Flat Iron Spray-ale tej nie używałam, więc nic za bardzo nie mogę powiedzieć
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:14   #2856
kasik6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Mi wyciskała Znaczy najpierw nakłówała jakaś igiełką a potem to wyciskała. No i potem wiadomo miała rankę jak to po wyciskaniu.Dobrze wiem, że nie powinno się wyciskać, ale stwierdziłam, że ona się przecież zna lepiej W każdym razie więcej sie tam nie wybieram. We czwartek idę sie do dermatologa pokazać

effectt dzięki Ja nie prostuje tylko używam suszarki- codziennie albo co drugi dzień. Właściwie to wydaje mi się, że sie uzalezniłam od tego- dacie wiare? NIGDY nie suszyłam wlosow, ale ostatnio kupiłam suszarke bo moja mama chciała dla siebie i jak zaczęłam suszyć włosy to stwierdziłam, że wyglądają o niebo lepiej niż jak gdyby schły same. I teraz nie mogę przestać
kasik6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:28   #2857
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Mi wyciskała Znaczy najpierw nakłówała jakaś igiełką a potem to wyciskała. No i potem wiadomo miała rankę jak to po wyciskaniu.Dobrze wiem, że nie powinno się wyciskać, ale stwierdziłam, że ona się przecież zna lepiej W każdym razie więcej sie tam nie wybieram. We czwartek idę sie do dermatologa pokazać

effectt dzięki Ja nie prostuje tylko używam suszarki- codziennie albo co drugi dzień. Właściwie to wydaje mi się, że sie uzalezniłam od tego- dacie wiare? NIGDY nie suszyłam wlosow, ale ostatnio kupiłam suszarke bo moja mama chciała dla siebie i jak zaczęłam suszyć włosy to stwierdziłam, że wyglądają o niebo lepiej niż jak gdyby schły same. I teraz nie mogę przestać
też tak miałam z suszeniem, ale mimo, że suszarkę mam dobrą i suszyłam chłodnym strumieniem powietrza, to włosy się niszczyły. wiec zaprzestałam narazie, nie susze od wakacji.
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 21:15   #2858
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Mi wyciskała Znaczy najpierw nakłówała jakaś igiełką a potem to wyciskała. No i potem wiadomo miała rankę jak to po wyciskaniu.Dobrze wiem, że nie powinno się wyciskać, ale stwierdziłam, że ona się przecież zna lepiej W każdym razie więcej sie tam nie wybieram. We czwartek idę sie do dermatologa pokazać

effectt dzięki Ja nie prostuje tylko używam suszarki- codziennie albo co drugi dzień. Właściwie to wydaje mi się, że sie uzalezniłam od tego- dacie wiare? NIGDY nie suszyłam wlosow, ale ostatnio kupiłam suszarke bo moja mama chciała dla siebie i jak zaczęłam suszyć włosy to stwierdziłam, że wyglądają o niebo lepiej niż jak gdyby schły same. I teraz nie mogę przestać
pierwsze słyszę o takim oczyszczaniu, żeby nakłuwać i wyciskać, przecież to niszczy tkanki, ropa może się połączyć z krwią i zakażenie gotowe


co do suszarki, to ja wczesniej tez nigdy nie suszyłam nią włosów, wieczorem same schły i następnego dnia były super
a teraz to myję rano, suszę suszarką bo inaczej się przetłuszczają
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:22   #2859
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Co do zabiegów, o których piszecie- nie mam pojęcia, nawet w teorii, o czym Wy piszecie Jak dłużej Was poczytam, to może się czegoś nauczę- Wizaż edukuje

Moim zdaniem Szwedki, Norweżki, etc. powinni karać za nadmierną urodę- zielenieję z zazdrości patrząc na nie
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:28   #2860
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Laurieen, gdzie te modły o naszą cerę ???? wizażankowych wizażanek tez chcemy być piękne jak te szwedki !!!!!
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:47   #2861
kasik6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Taylor Swift ma ciekawą urodę I cudowne włosy
kasik6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 21:47   #2862
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Laurieen, gdzie te modły o naszą cerę ???? wizażankowych wizażanek tez chcemy być piękne jak te szwedki !!!!!
Ejj właśnie, nie nadrobiłam jeszcze wcześniejszych stron [i chyba nie nadrobię, bo nie mam czasu ] ! Jakie modły powiedzcie mi proszę
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:49   #2863
kasik6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

kasik6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:27   #2864
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Bardzo ładna ta dziewczyna Ale i tak Szwedki są naj

Jutro albo pojutrze, jak mi się uda, chcę wpaść do CH i zakupić coś pastelowego/dziewczęcego. Kolor szary, pudrowy róż wchodzą w grę. Ale zupełnie nie mam pomysłu Może jakiś sweterek, albo sukienka, albo tunika? Ech. Nie mam pojęcia.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:40   #2865
kasik6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Ja ostatnio mam taki problem, że chodzę po sklepach i NIC nie mogę znaleźć. Szukam ubrań dobrych jakościowo przede wszystkim, bo chce stawiac na jakość a nie ilość. No i widzę, że ciuchy nie dość, że drogie to często bardzo tandetne a jak jest coś w miare fajnego i porządnego to często cena nie z tej ziemi.
I jeszcze pytanie: Mam włosy ciemny blond, niebieskie oczy i jasną karnację (czyli chyba taka typowa polska uroda) i nie moge się zdecydować jaki kupic róż- taki bardziej różowy czy brzoskwiniowy?
Tak w ogóle to kupiłam sobie czarny eyeliner i po kilku próbach stwierdziłam, że mam chyba za delikatna (jakoś głupio to brzmi) urodę, bo w ogóle mi to nie pasuja, przytłacza mnie taka czarna kreska. Chyba najlepiej mi w takich nudnych beżach i brązach
kasik6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:48   #2866
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

effect
wizażanki z piękną cerą (dar od Boga) w modlitwach chwalebnych dziękują za piękne buzie,
miały też przy okazji poprosić o ładną cerę dla reszty pięknych wizażanek hihihi czyli mnie między innymi
ja też się pomodlę, chyba do Częstochowy pojadę w tym celu

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam taki problem, że chodzę po sklepach i NIC nie mogę znaleźć. Szukam ubrań dobrych jakościowo przede wszystkim, bo chce stawiac na jakość a nie ilość. No i widzę, że ciuchy nie dość, że drogie to często bardzo tandetne a jak jest coś w miare fajnego i porządnego to często cena nie z tej ziemi.
I jeszcze pytanie: Mam włosy ciemny blond, niebieskie oczy i jasną karnację (czyli chyba taka typowa polska uroda) i nie moge się zdecydować jaki kupic róż- taki bardziej różowy czy brzoskwiniowy?
Tak w ogóle to kupiłam sobie czarny eyeliner i po kilku próbach stwierdziłam, że mam chyba za delikatna (jakoś głupio to brzmi) urodę, bo w ogóle mi to nie pasuja, przytłacza mnie taka czarna kreska. Chyba najlepiej mi w takich nudnych beżach i brązach
o jak ja bym chciała się nauczyc malować eyelinerem
dziewczynki, a moze jak uda mi się kupić jutro ta koszule i spodnie wizytowe to wam wkleję coooo?? takie będzie raczej galowe, wyjściowe, ale potrzebuje własnie
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 23:03   #2867
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam taki problem, że chodzę po sklepach i NIC nie mogę znaleźć. Szukam ubrań dobrych jakościowo przede wszystkim, bo chce stawiac na jakość a nie ilość. No i widzę, że ciuchy nie dość, że drogie to często bardzo tandetne a jak jest coś w miare fajnego i porządnego to często cena nie z tej ziemi.
I jeszcze pytanie: Mam włosy ciemny blond, niebieskie oczy i jasną karnację (czyli chyba taka typowa polska uroda) i nie moge się zdecydować jaki kupic róż- taki bardziej różowy czy brzoskwiniowy?
Tak w ogóle to kupiłam sobie czarny eyeliner i po kilku próbach stwierdziłam, że mam chyba za delikatna (jakoś głupio to brzmi) urodę, bo w ogóle mi to nie pasuja, przytłacza mnie taka czarna kreska. Chyba najlepiej mi w takich nudnych beżach i brązach
Mam dokładnie tak samo A używam różu konkretnie Bourjois nr 95 i jest bardzo delikatny, ładny
Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
effect
wizażanki z piękną cerą (dar od Boga) w modlitwach chwalebnych dziękują za piękne buzie,
miały też przy okazji poprosić o ładną cerę dla reszty pięknych wizażanek hihihi czyli mnie między innymi
ja też się pomodlę, chyba do Częstochowy pojadę w tym celu

Dziękuję to już wszystko jasne !


Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
o jak ja bym chciała się nauczyc malować eyelinerem
dziewczynki, a moze jak uda mi się kupić jutro ta koszule i spodnie wizytowe to wam wkleję coooo?? takie będzie raczej galowe, wyjściowe, ale potrzebuje własnie
Wklejaj i to czym prędzej!
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:08   #2868
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

effectt Gratuluje odstawienia podkładu, wiem że łatwo nie jest, ze potem kusi, szczególnie wtedy gdy stan twarzy sie pogorszy, a na okolo same śliczne laseczki z podkładem na twarzy, wyglądające promiennie i swieżo. Ja teraz własnie przezywam na twarzy katastrofe, mam strasznie przesuszoną skóre, złazi mi takimi czerwonymi płatami, wczoraj zaczełam smarowac ją bardzo tłustym kremem i nadal nie widze poprawy. Troche ją nawilże i zrobie peeling za pare dni. Może to pomoże.

Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam taki problem, że chodzę po sklepach i NIC nie mogę znaleźć. Szukam ubrań dobrych jakościowo przede wszystkim, bo chce stawiac na jakość a nie ilość. No i widzę, że ciuchy nie dość, że drogie to często bardzo tandetne a jak jest coś w miare fajnego i porządnego to często cena nie z tej ziemi.
I jeszcze pytanie: Mam włosy ciemny blond, niebieskie oczy i jasną karnację (czyli chyba taka typowa polska uroda) i nie moge się zdecydować jaki kupic róż- taki bardziej różowy czy brzoskwiniowy?
Tak w ogóle to kupiłam sobie czarny eyeliner i po kilku próbach stwierdziłam, że mam chyba za delikatna (jakoś głupio to brzmi) urodę, bo w ogóle mi to nie pasuja, przytłacza mnie taka czarna kreska. Chyba najlepiej mi w takich nudnych beżach i brązach
Ja też mam taki typ urody, i faktycznie czarna kreska mi nie pasuje, eyliner tym bardziej. Róż powinnas dobrać pod kolor naturalnych rumieńców, zatem przypuszcam ze raczej różowy, ale ja czasem lubie poeksperymentować z taką delikatną brzoskwinką. Tak, nudne brązy, beże sa dla nas! Ale równiez Oliwki, Szarości, róże, fiolety. Jak byś maila pomysł na jakiś fajny makijaż to wklej, ja właśnie szukam inspiracji...
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:43   #2869
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam taki problem, że chodzę po sklepach i NIC nie mogę znaleźć. Szukam ubrań dobrych jakościowo przede wszystkim, bo chce stawiac na jakość a nie ilość. No i widzę, że ciuchy nie dość, że drogie to często bardzo tandetne a jak jest coś w miare fajnego i porządnego to często cena nie z tej ziemi.

Uważam dokładnie tak samo jak Ty.
Ostatnio nic nie mogę dla siebie znaleźć :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 12:17   #2870
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Oj ja też tak mam że jak idę do Galerii to szukam i szukam i nic na siebie nie widze więc kupuje coś prostego a później żałuje bo okazuje się że mam za mało oryginalnych ubrań... Ehhh tak to bywa:/
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:52   #2871
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

wróciłam... nie mielismy dzis jednak czasu na dłuższe zakupy, mi sie spodobała koszula i spodnie w Top Secret i do tego sweterek, ceny 99, 119 i 79 zł
wiedziałam, że będzie drogo, ale jednak nic nie kupiłam, bo nikomu sie ta koszula nie podobała , tylko mi
postaram się jutro lub po jutrze najpozniej kupić

nie kupiłam dzisiaj nic też dlatego bo odwołano spotkanie na które się wybierałam wieczorem,
wiec zrezygnowałam tez z tego względu,
może poszukam jeszcze czegoś w innych sklepach, nie chciałam kupować na "już" z przymusu dzisiejszego spotkania

ale to zdarzenie przekonalo mnie, ze musze posiadac takie mniej mlodziezowe ubrania ( w razie gdyby wlasnie wypadlo jakies uroczyste spotkanie, na którym trzeba wyglądać z 10 lat więcej hehehe)

ale za to mam żel pod prysznic Dove nektarynka i biały imbir mmmmm
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 13:29   #2872
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
Laurieen, gdzie te modły o naszą cerę ???? wizażankowych wizażanek tez chcemy być piękne jak te szwedki !!!!!
Ależ ja się wciąż o to modlę
Nie zapomniałam Myślę, że lada moment możecie spodziewać się pierwszych efektów
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:00   #2873
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio mam taki problem, że chodzę po sklepach i NIC nie mogę znaleźć. Szukam ubrań dobrych jakościowo przede wszystkim, bo chce stawiac na jakość a nie ilość. No i widzę, że ciuchy nie dość, że drogie to często bardzo tandetne a jak jest coś w miare fajnego i porządnego to często cena nie z tej ziemi.
I jeszcze pytanie: Mam włosy ciemny blond, niebieskie oczy i jasną karnację (czyli chyba taka typowa polska uroda) i nie moge się zdecydować jaki kupic róż- taki bardziej różowy czy brzoskwiniowy?
Tak w ogóle to kupiłam sobie czarny eyeliner i po kilku próbach stwierdziłam, że mam chyba za delikatna (jakoś głupio to brzmi) urodę, bo w ogóle mi to nie pasuja, przytłacza mnie taka czarna kreska. Chyba najlepiej mi w takich nudnych beżach i brązach
I ja się dołączam do "typowych" Polek osobiście polecam Ci bardziej różowy, jak korzystam z brzoskwiniowych jakoś tak mnie to obciąża :/ popróbuj sobie w drogeriach albo kup inglota jedne jak i drugie tanie a sobie przetestujesz W ogóle te panie w Inglocie często są bardzo kompetentne i potrafią doradzić. Z tego co wiem przechodzą jakieś szkolenia Warto zajrzeć

Eyelinera może nie nakładaj na całą górną powiekę tylko tak delikatnie od połowy i w górę może pomoże. Ja tak sobie czasem maznę i wygląda subtelnie i tak sweet-aśnie

Cytat:
Napisane przez kasik6 Pokaż wiadomość
Taylor Swift ma ciekawą urodę I cudowne włosy
Jeju śliczna jest

Zapytam was jeszcze o to suszenie. Jak sobie umyjecie dzień wcześniej (wieczorem ) włoski to na rano macie normalne? Ładnie wam się układają? Spinacie je jakoś do snu???
Ja już tyle razy próbowałam i zawsze rano moje włosy wyglądają ... dość nieciekawie i muszę myć i suszyć na nowo
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:15   #2874
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez stokrotka159 Pokaż wiadomość
Oj ja też tak mam że jak idę do Galerii to szukam i szukam i nic na siebie nie widze więc kupuje coś prostego a później żałuje bo okazuje się że mam za mało oryginalnych ubrań... Ehhh tak to bywa:/
A ja właśnie na odwrót - zawsze kupię jakiś dziwny, nietypowy ciuch i w efekcie mam całą szafę pełną oryginalnych rzeczy, które nie pasują do siebie, są za bardzo w ciapki, albo mają zbyt wyraziste kolory. Teraz chcę zaopatrzyć się w uniwersalne ubrania w neutralnych barwach. W Galeriach coraz rzadziej mogę coś dla siebie znaleźć, więc odwiedzam małe odzieżowe sklepiki. I nadal nie mam kozaków...

Cytat:
Napisane przez Laurieen Pokaż wiadomość
Ależ ja się wciąż o to modlę
Nie zapomniałam Myślę, że lada moment możecie spodziewać się pierwszych efektów
Wstałam wczoraj z maskarą na twarzy... Wygląda na to, że nowy krem mnie zapchał. Znowu wracam do niedobrych Garnierów. Szepnij i słówko o mnie .

Cytat:
Napisane przez >Angel< Pokaż wiadomość

Zapytam was jeszcze o to suszenie. Jak sobie umyjecie dzień wcześniej (wieczorem ) włoski to na rano macie normalne? Ładnie wam się układają? Spinacie je jakoś do snu???
Ja już tyle razy próbowałam i zawsze rano moje włosy wyglądają ... dość nieciekawie i muszę myć i suszyć na nowo
Jeśli je wieczorem wysuszę, to wtedy są normalne, tylko muszą być do końca wysuszone, najlepiej jest, kiedy je wysuszę tak mniej więcej wieczorem i potem coś jeszcze oglądam czy czytam i dopiero idę spać, wtedy one już sobie same podsychają i jest okej .
Kiedy zostawię je mokre, to mam na głowie niezły bałagan... Nie polecam. Chociaż to zależy od włosów, niektórzy jak pójdą spać z mokrymi włosami, budzą się z burzą słodkich loków.

Nie polecam mycia włosów na nowo rano, będą Ci się strasznie przesuszać. Moja siostra je po prostu lekko moczy rano i suszy, żeby je ułożyć - na pewno to lepsze, niż ponowne dręczenie ich szamponem .
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 14:33   #2875
Naaataaaleczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Naaataaaleczkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zach. Polski
Wiadomości: 3 864
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

http://rebeccahkjeldsen.blogg.no/125...v_stripin.html

widzieliście ją? ubiera się zupełnie normalnie, ale buzia śliczna
idealna.
__________________
"Zrozum siebie i noś mniej.
Najlepszym sposobem, żeby się ubrać, jest dążenie do eleganckiej prostoty."
G. Armani




http://pajacyk.pl/
http://pustamiska.pl/
Naaataaaleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:16   #2876
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Szwedki się spodobały więc teraz Norweżki
http://tineandrea.blogg.no/
http://www.julies.tk/
http://hanneblindheim.blogg.no/
http://maritabliss.blogspot.com/ - podoba mi się jej styl ubierania (tuniki dłuższe sweterki)
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:22   #2877
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:23   #2878
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Dziewczyny, jak dużo może zrobić makijaż nawet u tak młodej osoby jak Miley Cyrus, nawet nie byłam tego świadoma.
W załączniku trzy zdjęcia (wszystkie z tego roku), pierwsze zdjęcie to 'umakijażowana' MIley, kolejne dwa to ta sama osoba bez tapety.
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 15:40   #2879
stokrotka159
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka159
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 365
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Rzeczywiście make-up może bardzo dużo
I sprawdza się świetnie na "specjalne okazje", ja dąże do ładnego wyglądu bo nie chce na co dzień zbytnio się malować
Większy make up tak od święta, na impreze lub od czasu do czasu dla poprawienia humoru
stokrotka159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 16:00   #2880
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: Świeży wygląd , pastelowe kolory :) Jak uzyskać ?

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Jeśli je wieczorem wysuszę, to wtedy są normalne, tylko muszą być do końca wysuszone, najlepiej jest, kiedy je wysuszę tak mniej więcej wieczorem i potem coś jeszcze oglądam czy czytam i dopiero idę spać, wtedy one już sobie same podsychają i jest okej .
Kiedy zostawię je mokre, to mam na głowie niezły bałagan... Nie polecam. Chociaż to zależy od włosów, niektórzy jak pójdą spać z mokrymi włosami, budzą się z burzą słodkich loków.

Nie polecam mycia włosów na nowo rano, będą Ci się strasznie przesuszać. Moja siostra je po prostu lekko moczy rano i suszy, żeby je ułożyć - na pewno to lepsze, niż ponowne dręczenie ich szamponem .
Właśnie mam problem bo nawet jak kładę się spać z całkiem suchymi włosami to rano wstaje i mam małą "masakrę" na głowie :P i do tego są takie nie świeże (albo ja odnoszę takie wrażenie )

Małe sianko już mi się robi - ostatnio rozjaśniałam a tym suszeniem tylko dobijam czuprynkę, wiem o tym

Dziękuję za pomysł z lekkim moczeniem na to nie wpadłam
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-17 16:29:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.