Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-01, 20:22   #4381
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Ile kosztują lakiery OPI w Anglii?
Ponad 10Ł
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 21:41   #4382
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Ponad 10Ł
dobrze ponad, bo w bootsie sa za 18
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 22:11   #4383
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Zależy gdzie, ja raczej spotykam się z około 10 GBP.
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 09:54   #4384
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
dobrze ponad, bo w bootsie sa za 18
Mam niedaleko sklep z rzeczami do wlosow i paznokci, dla fryzjerow i kosmetyczek. Tam wlasnie lakiery OPI kosztujuja chyba dokladnie 10.80 (ale nie chce kogos wprowadzac w blad bo byly tez inne marki, i moze pomieszalam w glowie ceny). Wiem napewno, ze ok18 to kosztuje top coat i inne tego typu z OPI.
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 10:15   #4385
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Na pewno 10.80 w Johnie Lewisie

http://www.johnlewis.com/Search/Sear...SearchTerm=OPI
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 10:34   #4386
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Mam niedaleko sklep z rzeczami do wlosow i paznokci, dla fryzjerow i kosmetyczek. Tam wlasnie lakiery OPI kosztujuja chyba dokladnie 10.80 (ale nie chce kogos wprowadzac w blad bo byly tez inne marki, i moze pomieszalam w glowie ceny). Wiem napewno, ze ok18 to kosztuje top coat i inne tego typu z OPI.
dobra, ja przeczytalam opi a nie lakiery, bije sie w piersi. myslalm raczej o odzywkach a nie o kolorach
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 12:37   #4387
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
ooo dzieki, nie wiedzialam ze tam tez sa OPI i jeszcze Essie wypatrzylam
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-06, 15:48   #4388
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Afryka28 Pokaż wiadomość
A ha
Ślicznie dziękuję
Spodobała mi się też ta maska po prawej (na zdj)
Vatika czy ją też tam znajdę?
A wybierałam się do Birmingham w poszukiwaniu jeansów, bo w Coventry zeszłam już wszystkie sklepy 3 razy i nic nie znalazłam ciekawego Może wiesz czy B'ham znajdę jakiegoś Levisa, wranglera, czy inną sieciówkę jeansową. U mnie nie ma ani jednej
Hej. Nie wiem czy jeszcze aktualne. Maskę dostaniesz w tym sklepie po drugiej stronie ulicy. A sklep Levis jest w centrum. Ale nie w samym centrum handlowym, a przy "deptaku" obok
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 12:59   #4389
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny a jaki polecacie dostępny w Anglii rozjaśniacz do włosów do domowego użytku i gdzie mogę go znaleźć? W Polsce używałam Joanny intensiv blond i byłam bardzo zadowolona, szukam czegoś podobnego - prostego w użyciu i nie niszczącego bardzo włosów

I czy próbowałyście farb do włosów z Superdrug - Superdrug Vibrance?

Edytowane przez BB88
Czas edycji: 2011-08-18 o 13:17
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 23:38   #4390
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dla moich wlosow calkiem ok byl rozjasniacz do pasemek L'oreal. A Joanne mozna latwo kupic przez internet.
W jednym ze sklepow widzialam nawet serie profesjonalnych produktow tej firmy. Oczywiscie do farbowania wlosow
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 10:31   #4391
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Chaos_Girl a znasz jakieś sprawdzone strony gdzie kupię kosmetyki Joanny?
I gdzie kupowałaś ten L'oreal jeśli pamiętasz? Bo ja tutaj nie widziałam żadnego rozjaśniacza albo słabo patrzę Mam dostępny Superdrug, Boots, Bodycare, i supermarket ASDA u siebie ze sklepów gdzie są farby.
Muszę też zerknąć w jakimś większym polskim sklepie, skoro piszecie, że tam też bywają kosmetyki
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-19, 11:45   #4392
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cześć dziewczyny. Mam do Was parę pytań. Może już o tym pisałyście, ale nie jestem w stanie nadrobić całego wątku.
Chodzi mi o dobry kosmetyk na wągry do suchej cery. Próbowałam peelingów z Clean&Clear i teraz z Garniera. Coś pomagają, ale strasznie wysuszają skórę.
I coś dobrego na trądzik i przebarwienia.
Proszę o pomoc. Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkie emigrantki
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 13:45   #4393
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Na wagry ja uzywam Liz Earle ze szmatka muslinowa. Ostatnio dostalam z panelu recenzentow Glamour delikatny zel peelingujaco-oczyszczajacy z Johnsona, nie jest mocno wysuszajacy (jest do skory suchej)
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 14:14   #4394
bluesky89
Zakorzenienie
 
Avatar bluesky89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 10 773
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Na wagry ja uzywam Liz Earle ze szmatka muslinowa. Ostatnio dostalam z panelu recenzentow Glamour delikatny zel peelingujaco-oczyszczajacy z Johnsona, nie jest mocno wysuszajacy (jest do skory suchej)
A gdzie mogę kupić Liz Earle?
__________________
Kacperek
bluesky89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 11:16   #4395
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny a jakiś odpowiednik masła kakaowe z Ziaji, tego w słoiczku? Czegoś, co będzie tak jak ono przedłużało opaleniznę i podkreślało kolor, a do tego cudownie nawilżało i szybko się wchłaniało? Bardzo żałuję, że nie zrobiłam sobie zapasó tego masła, byłam przekonana, że jak po wszelkich innych mazidłach moja skóra po 2-3 op. się przyzwyczai i będzie trzeba zmieniać, a tu nic takiego nie ma miejsca Mam bardzo suchą skórę, a ono super nawilża i znacznie zmniejsza częstotliwość moich wizyt na solarium
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:19   #4396
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez BB88 Pokaż wiadomość
Chaos_Girl a znasz jakieś sprawdzone strony gdzie kupię kosmetyki Joanny?
I gdzie kupowałaś ten L'oreal jeśli pamiętasz? Bo ja tutaj nie widziałam żadnego rozjaśniacza albo słabo patrzę Mam dostępny Superdrug, Boots, Bodycare, i supermarket ASDA u siebie ze sklepów gdzie są farby.
Muszę też zerknąć w jakimś większym polskim sklepie, skoro piszecie, że tam też bywają kosmetyki
http://www.m-shop.eu/?gclid=COf_85Xm3qoCFUtA4QodfwK17A
Ja zamawiam gl z tej stronki.
A rozjasniacz L'oreal znajdziesz w kazdym z wymienionych przez Ciebie sklepow. Przewaznie stoja gdzies na dolnych polkach.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-20, 22:24   #4397
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Z dolnymi półkami masz rację, bo na niej właśnie dziś znalazłam ale w Wilkinsonie Dzięki za info i stronkę
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-21, 18:38   #4398
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam do Was parę pytań. Może już o tym pisałyście, ale nie jestem w stanie nadrobić całego wątku.
Chodzi mi o dobry kosmetyk na wągry do suchej cery. Próbowałam peelingów z Clean&Clear i teraz z Garniera. Coś pomagają, ale strasznie wysuszają skórę.
I coś dobrego na trądzik i przebarwienia.
Proszę o pomoc. Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkie emigrantki
Na wagry polecam 2%BHA Lotion stad:

www.paulaschoice.co.uk

Genialny!
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-22, 00:03   #4399
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Ponad 10Ł
Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
dobrze ponad, bo w bootsie sa za 18
Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość
Zależy gdzie, ja raczej spotykam się z około 10 GBP.

Dziękuję Dziewczyny.
Wybieram się we wrześniu do Londynu na kilka dni i sadziłam,że tam są o wiele tańsze OPIki.Ale widzę,że nawet drożej by wyszło jak w Polsce.
A po ile są Essie?
I czy kosmetyki Lavery są ogólnodostępne?
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 08:58   #4400
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bluesky89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Mam do Was parę pytań. Może już o tym pisałyście, ale nie jestem w stanie nadrobić całego wątku.
Chodzi mi o dobry kosmetyk na wągry do suchej cery. Próbowałam peelingów z Clean&Clear i teraz z Garniera. Coś pomagają, ale strasznie wysuszają skórę.
I coś dobrego na trądzik i przebarwienia.
Proszę o pomoc. Z góry dzięki i pozdrawiam wszystkie emigrantki
Ja przez całe życie miałam straszny problem z wągrami i zniknęły jak ręką odjął od kiedy zaczęłam stosować 3 kroki Clinique. Od ok. 4 lat nie miałam ani jednego wągra na twarzy, a przedtem miałam mnóstwo na bokach twarzy i policzkach i żaden specyfik sobie z nimi nie radził.

Ja mam cerę mieszaną, ze skłonnością do wysuszenia i używam zestawu nr 2. Jeśli masz cerę suchą to dla Ciebie odpowiedni powinien być zestaw nr 1. A najlepiej przejdź się dosklepu i pani konsultantka Ci doradzi i da próbki, żebyś potestowała w domu.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-24, 22:32   #4401
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej dziewczyny
Potrzebuje porady od kogos badziej "doswiadczonego" a angielskich kosmetykach, tyle tu tego ze cizko mi cos dobrac do siebie.

1. W Polsce uzywalam do mycia buzki Physiogelu, jest to jedyny specyfik to ktorym nic, totalnie nic nie dzieje mi sie na twarzy, mam cere bardzo bardzo wrazliwa i alergiczna - po doslownie wszystkim mnie wysypuje. Tutaj nie mam pojecia co kupic do mycia buzki.

2. To samo jesli chodzi o krem - w PL stosowalam Tołpe. Szuakm czegos bez zapahu, bez parabenow, moze znacie cos sprawdzonego?

3. I najgorsze - wlosy. Mam siano na glowie, generalnie mam wlosy bardzo znisznone prostowaniem i farbowaniem. Ale mam wrazenie ze od wody tutaj sa strasznie cieniutkie i delikatne. I nie przesadzajac ich objetosc zmiejszyla sie o polowe od czasu prrzyjazdu tutaj. No i wypadaja garsciami, doslownie, wszedzie moje wlosy. Znacie jakas dobra firme? Albo czegos konkretnego sprobowac? Moze byc z serii profesjonalnych (mam hurtownie fryzjerska pod nosem). Dodam, ze obecnie uzywam Vatiki i efekty zadne.
A moze jakies supementy albo vitaminki na te wlosy? Sama juz nie wiem

Pomozcie prosze! Bede bardzo wdzieczna
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 05:54   #4402
enii
Wtajemniczenie
 
Avatar enii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Seoul,Kr
Wiadomości: 2 051
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja przez całe życie miałam straszny problem z wągrami i zniknęły jak ręką odjął od kiedy zaczęłam stosować 3 kroki Clinique. Od ok. 4 lat nie miałam ani jednego wągra na twarzy, a przedtem miałam mnóstwo na bokach twarzy i policzkach i żaden specyfik sobie z nimi nie radził.

Ja mam cerę mieszaną, ze skłonnością do wysuszenia i używam zestawu nr 2. Jeśli masz cerę suchą to dla Ciebie odpowiedni powinien być zestaw nr 1. A najlepiej przejdź się dosklepu i pani konsultantka Ci doradzi i da próbki, żebyś potestowała w domu.

Cere mam bardzo podobna do Ciebie tylko jeszcze naczynka dochodzą.. I pomimo moego wieku ( teoretycznie nic nie powinno mnie sypac) czasami jest masakra... czuje sie jak nastolatka ... Juz kiedys miałam ochote wypróbowania, ale obawiałam sie, ze stan cery moze sie pogorszyc.


Gorzałka - moze przez stres ..Koniecznie musisz je nawilzac
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=v7WON...eature=related


22.08.2012 Seoul, Kr (one way ticket)
enii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 09:17   #4403
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez enii Pokaż wiadomość
Cere mam bardzo podobna do Ciebie tylko jeszcze naczynka dochodzą.. I pomimo moego wieku ( teoretycznie nic nie powinno mnie sypac) czasami jest masakra... czuje sie jak nastolatka ... Juz kiedys miałam ochote wypróbowania, ale obawiałam sie, ze stan cery moze sie pogorszyc.
Ja też mam naczynka i jeszcze przebarwienia.
Ja też czasem czułam sie jak nastolatka. Ciągle syfy. A teraz wiem, ze miałam syfy, bo mnie zapychały kosmetyki, których używałam. Teraz od czasu do czasu jakiś syfek się pojawi i na drugi dzień zniknie.
A kiedyś pojechałam do Polski i zapomniałam mojego kremu. Użyłam kosmetyków mamy (ma tego sporo, można wybierać i przebierać) i lepiej nie mówić co miałam na twarzy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-25, 23:03   #4404
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej
Witaj w gronie pokrzywdzonych przez wody Wielkiej Brytanii
Ja podobnie jak Ty przeszlam wiele jesli chodzi o uczulenia skóry jak i przesuszone wlosy.
W koncu doszlam do tego, ze najlepiej na mnie dziala dokladne oczyszczenie skory, dokladne, czyli nie zadne pseudo zele, ktore odblokowuja pory, pianki wysuszajace twarz. To musialo byc cos co byloby delikatne ,ale jednoczesnie skuteczne. Pewna wizazystka zachwalala uparcie Liz Erle Hot cloth cleanser. Jest to taka kremowa forma, bardzo przyjemna, pachnie eukaliptusem- zawiera wyciag z niego i rumianku i nie , wcale nie piecze, nie uczula, krolestwo dla skory. Zmywa makijaz wysmienicie - lacznie z maskara,masujesz twarz, a nastepnie uzywasz muslinowej szmatki, dolaczonej do tego produktu i delikatnie masujesz. Delikatnie, ale tak naprawde ta szmatka super peelinguje skore, pobudza krazenie i nie znam nikogo kto nie bylby zadowolony.Wszystkie kolezanki, ktorym to polecilam nie moga sie bez tego obyc.Twarz po tym jest niesamowicie ukojona, swieza, gladka, no piekna po prostu.
Mysle, ze jest to produkt dla kazdego, bez wyjatku.
Co do kremu to juz kazdego indywidualna sprawa, ciezko cos polecic. Sa tu strony z polskimi kosmetykami:
http://www.m-shop.eu/TOLPA_wg_serii-...--default.html
to link do sklepu internetowego, gdzie jest tolpa i sa teraz wyprzedaze. Nie ma sensu zmieniac kremu, jesli Ci sluzy.
A do wlosow to wbrew temu co mowia, ze nie warto przeplacac, ja uwazam , ze profesjonalne kosmetyki typu L'oreal Absolut sa najlepsze.Ja zaopatruje sie w ten szampon i maske na ebay za rozsadna cene, wielka butla starcza na wieki wiekow, polecam.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-26, 13:55   #4405
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anialobo Pokaż wiadomość
Hej
Witaj w gronie pokrzywdzonych przez wody Wielkiej Brytanii
Ja podobnie jak Ty przeszlam wiele jesli chodzi o uczulenia skóry jak i przesuszone wlosy.
W koncu doszlam do tego, ze najlepiej na mnie dziala dokladne oczyszczenie skory, dokladne, czyli nie zadne pseudo zele, ktore odblokowuja pory, pianki wysuszajace twarz. To musialo byc cos co byloby delikatne ,ale jednoczesnie skuteczne. Pewna wizazystka zachwalala uparcie Liz Erle Hot cloth cleanser. Jest to taka kremowa forma, bardzo przyjemna, pachnie eukaliptusem- zawiera wyciag z niego i rumianku i nie , wcale nie piecze, nie uczula, krolestwo dla skory. Zmywa makijaz wysmienicie - lacznie z maskara,masujesz twarz, a nastepnie uzywasz muslinowej szmatki, dolaczonej do tego produktu i delikatnie masujesz. Delikatnie, ale tak naprawde ta szmatka super peelinguje skore, pobudza krazenie i nie znam nikogo kto nie bylby zadowolony.Wszystkie kolezanki, ktorym to polecilam nie moga sie bez tego obyc.Twarz po tym jest niesamowicie ukojona, swieza, gladka, no piekna po prostu.
Mysle, ze jest to produkt dla kazdego, bez wyjatku.
Co do kremu to juz kazdego indywidualna sprawa, ciezko cos polecic. Sa tu strony z polskimi kosmetykami:
http://www.m-shop.eu/TOLPA_wg_serii-...--default.html
to link do sklepu internetowego, gdzie jest tolpa i sa teraz wyprzedaze. Nie ma sensu zmieniac kremu, jesli Ci sluzy.
A do wlosow to wbrew temu co mowia, ze nie warto przeplacac, ja uwazam , ze profesjonalne kosmetyki typu L'oreal Absolut sa najlepsze.Ja zaopatruje sie w ten szampon i maske na ebay za rozsadna cene, wielka butla starcza na wieki wiekow, polecam.
Super, ze sie wypowiedzialas na temat Liz Earle bo cos mi sie juz na ten temat obilo o uszy, ale nigdy jakos nie dotarlam do szczegolow.
Na Ebayu mozna znalezc w znosnej cenie, z przesylka ok. £20 za 100ml.
Gdzie ty sie zaopatrujesz Aniu?
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 13:25   #4406
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja kupuje w Johnie Lewisie - ale czasem mozna taniej znalezc przez internet. Za 13 GBP jest 100 ml kremu i dwie szmatki. Od biedy mozna testowac z inna szmatka (muslin mozna rowniez kupic na metry w JL).

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

kocurzyco,

ile czasu zajmuje Ci korzystanie z 3 steps Clinique? Przy Liz Earle szmatkowanie jest dosyc praco- i czasochlonne...
Jakiego kremu nawilzajacego uzywasz?
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 18:08   #4407
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Juliszka Pokaż wiadomość

kocurzyco,

ile czasu zajmuje Ci korzystanie z 3 steps Clinique? Przy Liz Earle szmatkowanie jest dosyc praco- i czasochlonne...
Jakiego kremu nawilzajacego uzywasz?
3 kroki to mydło, tonik i krem. A na to nakładam jeszcze krem przeciw przebarwieniom. Więc nie zajmuje specjalnie czasu. Do tego uzywam peelingu 7 days z Clinique bedąc pod prysznicem. A także czasem robię piling szmatką z mikrofibry. Jakieś specjalne zabiegi to nie dla mnie. Nie mam do tego cierpliwości. Sciereczką z mikrofibry tylko raz delikatnie przeciera się twarz, bo ona jest niepozorna, a pilinguje jak szalona.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-27, 19:34   #4408
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej dziewczyny, jakiś czas temu pytałam o farby SuperDrug'a ale chyba żadna nie używała, w każdym razie się nie pochwaliła, to właśnie dziś użyłam i postanowiłam się podzielić wrażeniami.
Używałam Hot Red - farba dość brudząca, jak to czerwienie, ale łatwo schodzi ze skóry. Aplikacja i konsystencja ok. Kolor wyszedł mi znacznie ciemniejszy niż opakowaniu, ale wydaje mi się, że to przynajmniej po częsci moja wina, że za długo trzymałam farbę na włosach. Pierwszy raz sama kładłam sobie farbę, robiłam to trochę po omacku, a w między czasie ścierałam każdą plamkę w łazience z farby, bo bałam się,że potem nie zejdzie i ogólnie całe farbowanie trwało z 2x dłużej niż powinno, więc sama jestem sobie winna.
Ale do rzeczy, spłukiwania jeszcze nie ocenię, może w ogóle po kilku myciach kolor dojdzie do tego z opakowania, ale ogólnie efekt... Mimo pierwszego samo-farbowania się, na odrost od 2cm wzwyż kolor wyszedł równy! Piękny, głęboki, niesamowity jak z reklamy, nie mogę się napatrzeć na włosy.. W dodatku przeczesuje warstwy, a trochę ich jest, bo mam bardzo gęste włosy i wszędzie równo, a od kiedy rok temu skrzywdziłam się dekoloryzacją i pasemkami to zawsze był z tym kłopot. Zatem polecam, jakby łapała minusy, odpukać, przy spłukiwaniu itp., to poinformuje.
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 16:41   #4409
Malenska
Zadomowienie
 
Avatar Malenska
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 149
GG do Malenska
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej a ja w sobotę zakupiłam szampon i odżywkę TreSemme do włosów farbowanych od jutra zacznę jej używać to na pewno napiszę swoją opinię, ale może któraś z Was używała i coś powie na jego temat ??
Malenska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 19:54   #4410
BB88
Raczkowanie
 
Avatar BB88
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 80
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Oj ja nie używałam, jakoś nie wpadam na nią, raz ją widziałam i bardzo mi się ich seria skojarzyła wizualnie z naszym Syoss i jakoś nie zachęciła
Ja tutaj narazie używam dostępnego też w PL szamponu Dove do włosów farbowanych, a odżywkę z Vo5 codziennego użytku i bardzo polecam, wreszcie skończył się mój problem z obciążonymi włosami i są ładne po jej użyciu.
BB88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.