Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13) - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 20:03   #5011
lena_mi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 187
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
To ja się dzielę radosną wiadomością... Koleżanka urodziła o 15... Małgosia waży 3100 i ma 52cm... A swoją drogą się dziewczyna chyba trochę męczyła... nie wiem nic więcej... i zmykam na spacer, bo Młoda marudzi a na spacerach jest spokój
Gratulacje dla koleżanki!

Gosiu dzięki

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez aalegna Pokaż wiadomość
no mi się właśnie podobał bokeh w obiektywie manualnym chyba mir się nazywał ale po rosyjsku inaczej się to pisze
taki efekt można nim uzyskać, ale wiadomo że np na 10 zdjęć na jednym udało się złapać ostrość
aalegna bokeh super!
__________________
lena_mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:50   #5012
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

hej! od rana 4 strony do nadrobienia chyba nie dam rady.
Byliśmy dzis na zakupach i kupiłam płyn do kapieli i oliwkę hippa bo ziajki nie mogłam nigdzie dostać, zobaczę jak po tym Madzia bedzie, bo zauważyłam że mimo kapieli w oilanie miała suchą skórę na nóżkach, to może też po rajtuzkach, bo zauważyłam to w te dni kiedy je nosiła, ale po oliwce powinno być lepiej
Położyłam ją dzis do łóżeczka, ciekawe czy pośpi dłużej nie czując mleczka tuz obok
Co do śpiworków to ja mam jeden na 6-12m ale jeszcze nie używałam bo jest taki grubszy, raczej na zimę, może jutro kupię cieńszy jak znajdę Madzia też lubi sie odkopywać bo też wędruje po łóżku czy łóżeczku, kiedys się obudziła z płaczem bo się w rogu łóżeczka zaklinowała głową, bo ona się przesuwa do przodu na śpiąco jak jest na brzuchu

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Nawet jest kawał taki
Dlaczego Poznaniak nalewa kawę po brzegi filiżanki?
-Żeby nie starczyło miejsca na cukier
a wiesz hak powstał drut miedziany?
Krakus z Poznaniakiem pokłócili sie o groszówkę
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-13, 06:05   #5013
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Hej,

u nas nocka spokojna Ania budziła się po 5 i udało mi się ją przetrzymać z jedzeniem do 6 potem sobie pośpiewała pokrzyczała i teraz śpi z powrotem co się wiąże z tym że przez resztę dnia.

A ja wczoraj padłam pod wieczór dostałam temperatury aż mój mąż odwołał wykłady na prawko bo wiedział że nie dam rady ogarnąć dzieciaków ale mogłam się przynajmniej wyspać a pogoda znowu do duszy
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.