Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-17, 19:58   #4921
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
dziewczyny, ja nie na temat

własnie zamówiłam taką kurtkę na wiosnę
od dawna taką chciałam ale jakoś nie było okazji

http://moda.allegro.pl/f-a-skora-ram....html#delivery

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------



i jak efekty??
efekty niezłe, skoro nawet Tż dotnął moich włosów i rzekł: łał ale masz miękkie włosy

kurtka fajna, podoba mi się u kogoś ale ja zmarzluch jestem i muszę mieć nery zakryte (piąteczka Morgan)
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:01   #4922
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
kurtka bardzo ładna jedyne co mi się nie podoba to nerki na wierzchu
a ja szukam obecnie torebki, przejrzałam 90 stron allegro i żadna mi się nie podoba musi być ze skóry, być duża ale niska a nie workowata i mieć duuużo przegródek... to chyba nie do kupienia...
Metaxa - jak ćwiczenia?
Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość


5/92 jest boski!!! a jest też taki na poziomie 6?
ps. kupiłam dzisiaj pulsometr w biedronce też za 29zł ale po co to nie wiem cena mnie też skusiła. Będę mierzyć w czasie wspinania czy mi serce nie stanie od nadmiaru adrenaliny
moje nerki zawsze były na wierzchu

a ćwiczenia wporządku
już mnie nic nie boli
ćwiczę co dwa dni
myslisz że wystarczy??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:02   #4923
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan niestety nie ma 6/92. 6/2 jest sliczny! dawalam kilka postow wczesniej fotke.
gratuluje upolowania pulsometru!

ja zaraz ide cwiczyc. Mam juz 3dni z Jillian w plecy. Wczoraj nie cwiczylam bo w poludnie mialam egzamin, a popoludniowym wieczorem wyszlam do znajomych. Pierwszy raz od wieeelu mcy. Of kors z dzieckiem.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:02   #4924
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
efekty niezłe, skoro nawet Tż dotnął moich włosów i rzekł: łał ale masz miękkie włosy

kurtka fajna, podoba mi się u kogoś ale ja zmarzluch jestem i muszę mieć nery zakryte (piąteczka Morgan)


wiecie, musze sie jakos odmładzać
z twarzą juz nic się nie da zrobic więc co pozostało ?
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:21   #4925
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez JoannaJ78 Pokaż wiadomość
Czy tę amlę to można kupić gdzieś stacjonarnie czy tylko przez net? Jutro kupię tę szamponetkę, teraz czekam z koloryzacją bo mam "te trudne dni" , od czasu moich experymentów zaczęłam olejowanie, bo poczytałam i tu i na pielęgnacji o tym i mimo zaledwie kilku razy już widzę poprawę, mam nadzieję, że teraz mi koloru nie puszczą tyle się nasiedziałam i naczytałam, że aż mnie oczy bolały Może niebawem uda mi się odzyskać mój brąz tym bardziej, że na wątku o analizach kolorystycznych pisałam z dziewczyną, która ma o tym pojęcie i przesłałam jej swoje fotki i napisała, że jestem Ciemną Zimą, więc muszę mieć ciemnobrązowe włosy
u mnie amla jest we fryzjerskich tez dostepna, jak nie - helfy, allegro albo mazidla powinna byc
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:26   #4926
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

julianna-p zgadzam sie z Toba, odkad nie mam z nia kontaktu moje zycie jest spokojniejsze.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:26   #4927
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
farba profesjonalna jakaś co używa się w salonach fryzjerskich, a nie drogeryjna.
Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
Goldika dobrze gada
Haha ok, sory

Ja się na tym kompletnie nie znam i w sumie trochę się boję więc pewnie drogeryjne...



Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
hm... jeśli chodzi o Casting to ten jasny brąz ja bym połozyła tylko na ten jaśniejszy odrost, a resztę włosów zmalasksowała na 5 minutek przed zmyciem bo i tak są ciemne...

ja wczoraj w końcu położyłam na swoje włosy oliwę z oliwek zmieszaną z Vatiką (na cały dzień) a na ok. godzinę przed myciem chlapnęłam trochę mleka
fajny efekt

A takie głupie może pytanie jak położę na całe to farba nic nie zrobi tym ciemniejszym włosom? Nie zafarbuje ich ?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 20:39   #4928
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Haha ok, sory

Ja się na tym kompletnie nie znam i w sumie trochę się boję więc pewnie drogeryjne...





A takie głupie może pytanie jak położę na całe to farba nic nie zrobi tym ciemniejszym włosom? Nie zafarbuje ich ?

czego się boisz? Nie ma powodu a rezultat pewniejszy
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:42   #4929
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
czego się boisz? Nie ma powodu a rezultat pewniejszy
W sumie tylko raz farbowałam sama w domu z pomocą siostry. Dodatkowo nie znam się na tym, nie wiem czy to trzeba jakoś mieszać co z tym robić
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 20:53   #4930
JoannaJ78
Przyczajenie
 
Avatar JoannaJ78
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Płock/Nicea
Wiadomości: 16
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
u mnie amla jest we fryzjerskich tez dostepna, jak nie - helfy, allegro albo mazidla powinna byc
a czy to ma być jakaś konkretna na tę rudość czy każda tak działa? przeglądałam helfy i jest tam ich sporo i nie wiadomo co wybrać a w temacie tych indyjskich jestem zielona póki co, bo olejuję (świetne słowo ) spożywczymi. Bardzo dziękuję za wszystkie rady
JoannaJ78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:28   #4931
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
[B]

moje nerki zawsze były na wierzchu

a ćwiczenia wporządku
już mnie nic nie boli
ćwiczę co dwa dni
myslisz że wystarczy??
to zależy do czego ma wystarczyć ćwicz tyle żeby Ci było dobrze u każdego jest w końcu inaczej. Ja bym mogła nawet codziennie ale nauczyłam się słuchać organizmu i robię przerwy na regenerację, teraz ćwiczę 5x w tyg.
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan niestety nie ma 6/92. 6/2 jest sliczny! dawalam kilka postow wczesniej fotke.
gratuluje upolowania pulsometru!

ja zaraz ide cwiczyc. Mam juz 3dni z Jillian w plecy. Wczoraj nie cwiczylam bo w poludnie mialam egzamin, a popoludniowym wieczorem wyszlam do znajomych. Pierwszy raz od wieeelu mcy. Of kors z dzieckiem.
Widziałam ale jakoś mnie 6/2 nie zachwycił, za to ten 5/92 faktycznie może warto by było go z czymś pomieszać.
Trzy dni bez cwiczen to jeszcze nie tak źle, ale dłuższa przerwa to już według mnie za długo. Jednak jak się wypadnie z rytmu to potem jest ciężej.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-17, 22:47   #4932
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez JoannaJ78 Pokaż wiadomość
a czy to ma być jakaś konkretna na tę rudość czy każda tak działa? przeglądałam helfy i jest tam ich sporo i nie wiadomo co wybrać a w temacie tych indyjskich jestem zielona póki co, bo olejuję (świetne słowo ) spożywczymi. Bardzo dziękuję za wszystkie rady
kazda amla ochladza kolor, zapachy tego typu specyfikow sa intensywne, ale z delikatnych rzeczy mysle, ze to najszybszy ochladzacz koloru...
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 06:49   #4933
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan ale na szczescie nie 3dni po rzad tylko co kilka dni
mnie kusi zeby tego 5/92 nie rozjasniac 6 ale wtedy smola pewnie wyjdzie porownujac do probnika

jery jak mi sie podoba laska co ubija maslo () w teledysku "nie lubimy robic". Jej jasna karnacja i ciemne wlosy, zielone oczy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:39   #4934
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Rany, przez pewien czas była tu taka cisza....nagle zaglądam i tyle stron do nadrobienia
Goldika mnie też ,,kręcą'' dziewczyny z ciemnymi włosami, jasną cerą i zielonymi oczami.
Mam zielone oczy, włosy farbuję na brąz a cera....hmmm pomaga mi podkład Niestety nie mogę znaleźć ideału, który da mi porcelanowy szlif, bez efektu maski
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:44   #4935
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Rany, przez pewien czas była tu taka cisza....nagle zaglądam i tyle stron do nadrobienia
Goldika mnie też ,,kręcą'' dziewczyny z ciemnymi włosami, jasną cerą i zielonymi oczami.
Mam zielone oczy, włosy farbuję na brąz a cera....hmmm pomaga mi podkład Niestety nie mogę znaleźć ideału, który da mi porcelanowy szlif, bez efektu maski
tez mam zielone oczy i jasna cere ale jakos bardzo ciemne wlosy chyba by mi nie pasowaly. Musialabym miec mega mocno podkreslone oczy. A przez to ze mam klapiaste powieki i wklesle oczy to ciezko... Doczepiane rzesy dawaly supere efekt ale drogo wychodzi uzupelnianie, przynajmniej na moja kieszen.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:10   #4936
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan ale na szczescie nie 3dni po rzad tylko co kilka dni
mnie kusi zeby tego 5/92 nie rozjasniac 6 ale wtedy smola pewnie wyjdzie porownujac do probnika

jery jak mi sie podoba laska co ubija maslo () w teledysku "nie lubimy robic". Jej jasna karnacja i ciemne wlosy, zielone oczy
A jak co kilka dni to wogóle nie ma problemu najgorzej to zrobic kilkudniową przerwę.
Samo 5/92 moze wyjsc rzeczywiście bardzo ciemno, co prawda nie znam farb tej firmy a poziom 5 zawsze jest ciemnobrązowy.
Dziewczyna z teledysku śliczna

AnnaMK a probowałaś podkładu revlon colorstay? Dla mnie jest to podkład niemal idealny. Do tego obowiązkowo róż

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-02-18 o 09:13
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:10   #4937
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kazda amla ochladza kolor, zapachy tego typu specyfikow sa intensywne, ale z delikatnych rzeczy mysle, ze to najszybszy ochladzacz koloru...

Chodzi o taką amle w pudrze do rozrabiania z wodą? Naprawdę ochładza kolor? Co ile ją stosujecie?
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:14   #4938
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
A jak co kilka dni to wogóle nie ma problemu najgorzej to zrobic kilkudniową przerwę.
Samo 5/92 moze wyjsc rzeczywiście bardzo ciemno, co prawda nie znam farb tej firmy a poziom 5 zawsze jest ciemnobrązowy.
Dziewczyna z teledysku śliczna

AnnaMK a probowałaś podkładu revlon colorstay? Dla mnie jest to podkład niemal idealny. Do tego obowiązkowo róż
jakby zrobila 3dni przerwy pod rzad to pewnie juz bym nie wrocila do cwiczen za szybko
za 5dni koncze Jillian i mysle co dalej cwiczyc.
A Ty co teraz cwiczysz? Insanity?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 09:19   #4939
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Goldika, nie zaczęłam żadnego konkretnego programu, chodzę nadal na fitness, wybrałam tylko dosc intensywne zajęcia, jeden dzień na nogi (intensywnosc taka ze mimo mojej niezlej formy mam problem na drugi dzien z siadaniem na wc... ) , jeden dzien intensywny na brzuch, 2x w tygoniu wspinanie po ok. 3 godziny i jeden dzień jakiś lżejszy aerobik.
Planujesz znowu jakiś program? Jak efekty po Jillian?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 09:32   #4940
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
to zależy do czego ma wystarczyć ćwicz tyle żeby Ci było dobrze u każdego jest w końcu inaczej. Ja bym mogła nawet codziennie ale nauczyłam się słuchać organizmu i robię przerwy na regenerację, teraz ćwiczę 5x w tyg.

Widziałam ale jakoś mnie 6/2 nie zachwycił, za to ten 5/92 faktycznie może warto by było go z czymś pomieszać.
Trzy dni bez cwiczen to jeszcze nie tak źle, ale dłuższa przerwa to już według mnie za długo. Jednak jak się wypadnie z rytmu to potem jest ciężej.
problem polega na tym ze nie zawsze mam czas
obowiązki, szkoła, lekcje itp

a potrzebuję pozbyć się nadmiaru tłuszczu
o takim brzuchu jaki Ty masz nawet nie marzę

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
W sumie tylko raz farbowałam sama w domu z pomocą siostry. Dodatkowo nie znam się na tym, nie wiem czy to trzeba jakoś mieszać co z tym robić
nic trudnego
wybierasz kolor, który Ci sie podoba, do tego oksydant i tyle
do brązów używa się przeważnie 6%
mieszasz i nakładasz

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Rany, przez pewien czas była tu taka cisza....nagle zaglądam i tyle stron do nadrobienia
Goldika mnie też ,,kręcą'' dziewczyny z ciemnymi włosami, jasną cerą i zielonymi oczami.
Mam zielone oczy, włosy farbuję na brąz a cera....hmmm pomaga mi podkład Niestety nie mogę znaleźć ideału, który da mi porcelanowy szlif, bez efektu maski
ja tez mam zielone oczy, naturalne ciemne włosy (obecnie rudawe) i jasną cerę

polecam podkład "bobbi brown"
nie jest to tani podkład ale jest rewelacyjny
obecnie mój faworyt
ja mam wersję nawilżającą

jeśli nie masz zbyt duzo do ukrycia i zalezy Ci na naturalnym efekcie to gorąco polecam

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Goldika, nie zaczęłam żadnego konkretnego programu, chodzę nadal na fitness, wybrałam tylko dosc intensywne zajęcia, jeden dzień na nogi (intensywnosc taka ze mimo mojej niezlej formy mam problem na drugi dzien z siadaniem na wc... ) , jeden dzien intensywny na brzuch, 2x w tygoniu wspinanie po ok. 3 godziny i jeden dzień jakiś lżejszy aerobik.
Planujesz znowu jakiś program? Jak efekty po Jillian?
Morgan Ty harpaganie
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 12:29   #4941
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Goldika, nie zaczęłam żadnego konkretnego programu, chodzę nadal na fitness, wybrałam tylko dosc intensywne zajęcia, jeden dzień na nogi (intensywnosc taka ze mimo mojej niezlej formy mam problem na drugi dzien z siadaniem na wc... ) , jeden dzien intensywny na brzuch, 2x w tygoniu wspinanie po ok. 3 godziny i jeden dzień jakiś lżejszy aerobik.
Planujesz znowu jakiś program? Jak efekty po Jillian?
widzę efekty widzę moja oponka już tak nie zwisa jak stoję. Ujędrniła się. Skóry luźnej nadal mam, boczki się zmniejszyły. Pojawiły się zalążki mięsni bocznych brzucha
Ogólnie poprawa wielka jak na 25dni ćwiczeń. Tż mnie motywuje, ze mam dalej ćwiczyć i będę. Jeszcze nie wiem jaki program. PEwnie 6weeks6pack albo Ripped coś tam
przy Twoich cwiczeniach moje 27minut dziennie to jak... nie bede glupich porownac dawac
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 13:31   #4942
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
problem polega na tym ze nie zawsze mam czas
obowiązki, szkoła, lekcje itp

a potrzebuję pozbyć się nadmiaru tłuszczu
o takim brzuchu jaki Ty masz nawet nie marzę

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------



nic trudnego
wybierasz kolor, który Ci sie podoba, do tego oksydant i tyle
do brązów używa się przeważnie 6%
mieszasz i nakładasz

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------



ja tez mam zielone oczy, naturalne ciemne włosy (obecnie rudawe) i jasną cerę

polecam podkład "bobbi brown"
nie jest to tani podkład ale jest rewelacyjny
obecnie mój faworyt
ja mam wersję nawilżającą

jeśli nie masz zbyt duzo do ukrycia i zalezy Ci na naturalnym efekcie to gorąco polecam

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------



Morgan Ty harpaganie
Już się nie wykręcaj, bierz przykład z Goldiki też ma dużo zajęć, a ćwiczy
Mój brzuch zawsze był szczupły więc łatwo było go wyćwiczyć ale pamiętaj że ja jeszcze dzieci nie mam
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
widzę efekty widzę moja oponka już tak nie zwisa jak stoję. Ujędrniła się. Skóry luźnej nadal mam, boczki się zmniejszyły. Pojawiły się zalążki mięsni bocznych brzucha
Ogólnie poprawa wielka jak na 25dni ćwiczeń. Tż mnie motywuje, ze mam dalej ćwiczyć i będę. Jeszcze nie wiem jaki program. PEwnie 6weeks6pack albo Ripped coś tam
przy Twoich cwiczeniach moje 27minut dziennie to jak... nie bede glupich porownac dawac
Gratuluję efektów a zobaczysz co będzie jak będziesz ćwiczyła dalej , będziesz mieć takie boskie ciało , że żadna koleżanka z Tobą na plażę nie wyjdzie
Nie porównuj się z nikim, w końcu każdy ma tyle czasu ile ma, jeszcze chęci,kondycja, inny organizm, porównywanie jest bez sensu. Ja mam przede wszystkim wolne wieczory, stan rodzinny "1+pies" także czas praktycznie na wszystko.

Dziś przyszła moja Londa 6/71 ale na razie żal mi trochę robić bo po tym castingu kładzionym 10stycznia niemal nie widać odrostów...

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-02-18 o 13:33
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 13:39   #4943
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Już się nie wykręcaj, bierz przykład z Goldiki też ma dużo zajęć, a ćwiczy
Mój brzuch zawsze był szczupły więc łatwo było go wyćwiczyć ale pamiętaj że ja jeszcze dzieci nie mam


Gratuluję efektów a zobaczysz co będzie jak będziesz ćwiczyła dalej , będziesz mieć takie boskie ciało , że żadna koleżanka z Tobą na plażę nie wyjdzie
Nie porównuj się z nikim, w końcu każdy ma tyle czasu ile ma, jeszcze chęci,kondycja, inny organizm, porównywanie jest bez sensu. Ja mam przede wszystkim wolne wieczory, stan rodzinny "1+pies" także czas praktycznie na wszystko.

Dziś przyszła moja Londa 6/71 ale na razie żal mi trochę robić bo po tym castingu kładzionym 10stycznia niemal nie widać odrostów...
alez ja sie wcale nie wykręcam
a Goldika zdaje się że nie ma w domu gimnazjalistki, która trzeba pilnować na każdym kroku, wertować zeszyty, gonic do lekcji a później wszystko sprawdzać, przepytywać i czasem tłumaczyć

ja się czaje na 8,44 ce-ce
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 14:02   #4944
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan mozesz zostac naszym trenerem! Dobrze dopingujesz. Ja jak wymiekam to sobie przypominam o Tobie i Twoich efektach w pol roku. I powtarzam, ze za 5mcy bedzie i u mnie duzo lepiej.

Metaxa moj ma 15mcy... tez jest co robic pewnie pamietasz jak to z cora bylo

a tak na marginesie laski: jaką różnicę wieku macie między dziećmi? i czy to dobra roznica. Ja planuje drugiej jak Mlody bedzie mial 2,5-3lata.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Metaxa coraz jasniej widze, juz poziom 8
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:32   #4945
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan mozesz zostac naszym trenerem! Dobrze dopingujesz. Ja jak wymiekam to sobie przypominam o Tobie i Twoich efektach w pol roku. I powtarzam, ze za 5mcy bedzie i u mnie duzo lepiej.

Metaxa moj ma 15mcy... tez jest co robic pewnie pamietasz jak to z cora bylo

a tak na marginesie laski: jaką różnicę wieku macie między dziećmi? i czy to dobra roznica. Ja planuje drugiej jak Mlody bedzie mial 2,5-3lata.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Metaxa coraz jasniej widze, juz poziom 8


Nie będziemy sie licytowac kto ile ma obowiązków bo nie o to chodzi
bez watpienia przy każdym dziecku jest masa roboty, nie wazne ile ma lat
ja po prostu po przerobieniu paru tematów wymiękam i nim sie obejrze jest juz 23

u mnie jest spora róznica, 9 lat (starsza ma 13 a młodsza 4,5)

obecnie mam poziom 8
__________________
życie jest piękne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2013-02-18 o 15:33
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 15:52   #4946
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A takie głupie może pytanie jak położę na całe to farba nic nie zrobi tym ciemniejszym włosom? Nie zafarbuje ich ?
nowląsnie wtedy te ciemniejsze wyjdą jeszcze ciemniejsze a odrost będzie jaśniejszy. ja tak miałam zawsze z drogeryjnymi. Teraz mój problem zniknął
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:30   #4947
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
nowląsnie wtedy te ciemniejsze wyjdą jeszcze ciemniejsze a odrost będzie jaśniejszy. ja tak miałam zawsze z drogeryjnymi. Teraz mój problem zniknął
Czyli najpierw odrost, później 5min reszta.

A co byście mi poleciły zamiast Castinga jeśli chodzi o profesjonalne?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:39   #4948
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Czyli najpierw odrost, później 5min reszta.

A co byście mi poleciły zamiast Castinga jeśli chodzi o profesjonalne?
to zalezy jakim zapleczem finansowym dysponujesz
dziewczyny tu na forum robiły Kallosem, Londą, Matrixem, Ce-ce
tyle pamietam
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:49   #4949
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
to zalezy jakim zapleczem finansowym dysponujesz
dziewczyny tu na forum robiły Kallosem, Londą, Matrixem, Ce-ce
tyle pamietam
Najlepiej nie za drogie oczywiście, 40-50zł ale czy takie będą?

W sumie teraz jak przeglądałam wątek to trafiłam na post w którym pewien pan farbował dziewczynie włosy i wyszedł jej taki kolor: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1358093104 , https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1358093104

i tak się zastanawiam czy na moich włosach mógłby wyjść podobny, nawet ciemniejszy odcień?
Coś takiego-http://www.lecher.pl/www/photos/mini/97-6sd-ciemny-blond-zlocisty_3.jpg

Bo szczerze mówiąc nie podoba mi się mój kolor włosów, jest za ciemny, i chociaż prosiłam o brąz, wybrany, konsultowany, opisywany to pani fryzjerka w zasadzie zrobiła mi prawie czarny....
Miałam już lekko rozjaśniane włosy. Teraz pewnie też by trzeba było je rozjaśnić do takiego koloru.
Tylko nie wiem czy kombinować-za pół roku ślub a chcę jakoś wyglądać
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 16:49   #4950
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Czyli najpierw odrost, później 5min reszta.

A co byście mi poleciły zamiast Castinga jeśli chodzi o profesjonalne?
ja bardzo lubie Vitality's
teraz miałam od wakacji przerwę od tej farbki ale z pokorą wracam do niej.

Metaxa gimnazjum to chyba najgorszy okres w życiu człowieka. PAmiętam jeszcze samą siebie z tycz czasów

ale obiadek trzasnelam dzis fritate. pierwszy raz w zyciu. Nawet Tz pochłonął ze smakiem.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.