100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 19:19   #1051
Anka579
Rozeznanie
 
Avatar Anka579
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 798
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Widziałyście? Ewka jutro kręci nowy Skalpel i będzie dostępny na YT
__________________

Anka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 08:33   #1052
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

hej
Cytat:
Napisane przez we00 Pokaż wiadomość
Chyba od samych ćwiczeń z biustem się nic nie dzieje. Ja jestem na diecie więc przy tym z automatu troszkę spada Dziewczyny mam wrażenie że czym więcej treningów z Ewą za mną tym bardziej mnie męczą i jestem cała morka. Też tak miałyście?
ja tak nie miałam, może to jest od tego, ze na początku jesteś bardziej podekscytowana ćwiczeniami, nie znasz ich i takiej uwagi na zmęczenie nie zwracasz, no a teraz też może być i tak, ze dobrze napinasz brzuch itp i bardziej precyzyjnie ci wychodzi to wszystko i się męczysz, nie wiem... niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie hih
Cytat:
Napisane przez ankazranka88 Pokaż wiadomość
Kochane moje a powedzcie mi jak wasze ćwiczonka wpłyneły na wasz biust bo ja ok kilku dnia ćwicze Skalpel ale boje się ze baedzo spadnie mi biust i zrobi sie nie ładny.
Cytat:
Napisane przez naven Pokaż wiadomość
2 dzien z Ewa za mną (skalpel I)
Jak Wam dziś poszło?
mnie wczoraj dopadł leń i nie ćwiczyłam

Cytat:
Napisane przez Anka579 Pokaż wiadomość
Widziałyście? Ewka jutro kręci nowy Skalpel i będzie dostępny na YT
widziałam jej wpisa na fb, ciekawi mnie co to będzie...


Co do biustu to ja bym chciała, żeby troszkę zmalał
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:18   #1053
Anka579
Rozeznanie
 
Avatar Anka579
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 798
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Polecam http://zszywka.pl/p/omlet-ewy-chodak...o-3356011.html
__________________

Anka579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 12:02   #1054
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja dziś już po skalepelu i krótki spacer z maluszkiem zaliczony Teraz dzieć spi a ja bym musiała za sprzątanie się wziąć a się nie chce, a nie chce.... buuu
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 13:54   #1055
Justka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 27
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witam, a ja dziś ćwiczyłam pierwszy dzień total fitness z Ewą, a od stycznia ćwiczyłam skalpel min 3-4 razy w tygodniu. Moim problemem jest brak systematyczności, myślałam, że przyzwyczaj się do ćwiczeń, a tymczasem im częściej chciałam ćwiczyć tym większego miałam lenia. Trochę w kwietniu odpuściłam podziwiam dziewczyny, które piszą, że nie mogą się doczekać ćwiczeń i czują się super po ćwiczeniach. Ja jak zacznę ćwiczyć to już ćwiczę, ale najgorzej jest mi się zebrać, robię wszystko tylko, żeby nie zacząć ćwiczeń. Mam nadzieje, że dam radę w maju :P dziewczyny jak się zmobilizować ? pomóżcie
Justka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 15:43   #1056
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Nie wiecie czy tą książkę można już skądś pobrać?
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 16:26   #1057
GRUone
Raczkowanie
 
Avatar GRUone
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 49
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

znam Ewę Chodakowską i jej ćwiczenia od dawna, ale musze przyznać, że zawsze wolałam swoje ćwiczenia uskuteczniać - tak 2, 3 razy w tygodniu. Wyglądają one w wielkim skrócie tak - rozgrzewka, brzuszki(zwykłe, na skośne, jeszcze inne), pajace, przysiady(sumo, zwykłe, z cieżarkami).
Wczoraj coś mnie tknęło i zrobiłam turbo spalanie. Chyba nigdy nie byłam bardziej spuchana. Mam wrażenie, że powiedzenie "no pain, no gain" sprawdza się tutaj w stu procentach, bo efekty moich ćwiczeń były mizerne - jedynie co to przybywa mi masy mięśniowej, a nie spalam tłuszczu. Dzisiaj robię drugi trening i mam nadzieje, że dam radę poświęcić 45 min 3x w tygodniu Niestety bez potu, zmęczenia i poświęcenia spektakularnych wyników nie ma co oczekiwać.
GRUone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-03, 16:40   #1058
Sheil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

A ja właśnie skończyłam swój pierwszy w życiu skalpel! Jestem wykończona, ale szczęśliwa.
__________________
Angielski A1-A2-B1-B2-C1-C2
Niemiecki A1-A2-B1-B2-C1-C2

Sheil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 18:17   #1059
we00
Rozeznanie
 
Avatar we00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 536
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Justka84 Pokaż wiadomość
Witam, a ja dziś ćwiczyłam pierwszy dzień total fitness z Ewą, a od stycznia ćwiczyłam skalpel min 3-4 razy w tygodniu. Moim problemem jest brak systematyczności, myślałam, że przyzwyczaj się do ćwiczeń, a tymczasem im częściej chciałam ćwiczyć tym większego miałam lenia. Trochę w kwietniu odpuściłam podziwiam dziewczyny, które piszą, że nie mogą się doczekać ćwiczeń i czują się super po ćwiczeniach. Ja jak zacznę ćwiczyć to już ćwiczę, ale najgorzej jest mi się zebrać, robię wszystko tylko, żeby nie zacząć ćwiczeń. Mam nadzieje, że dam radę w maju :P dziewczyny jak się zmobilizować ? pomóżcie

Wydaje mi się,że największą motywacją jest piękne ciałko. Tak jest w moim przypadku. Na początku też nie mogłam się doczekać kolejnych ćwiczeń a później nic mi się nie chciało. Dlatego poprosiłam mojego chłopaka żeby mnie motywował do ćwiczeń i tak jest. Często słysze dasz radę do końca, zrób to dla siebie samej i mimo braku sił i chęci ćwiczę. Własnie mija miesiąc moich ćwiczeń i troszkę cm już mi ubyło Więc nie martw się,dasz radę. Ja staram się ćwiczyć co drugi dzień z Ewą a w wolne dni robię Tiffany na boczki.
we00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 19:15   #1060
agatagy
Raczkowanie
 
Avatar agatagy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 210
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

To i ja się przyłącze do tego wątku!
Ćwiczę z Ewą już ponad 2 miesiące, głównie skalpel ok 5 razy w tygodniu, po 1,5 miesiąca zaczęłam robić turbo raz w tygodniu.
Teraz zamieniłam kilka treningów na basen i bieganie, ale wciąż robię 2-3 razy w tyg skalpel
Największe efekty widzę na brzuchu, łydkach i zdecydowanie brak cellulitu
Tylko wewnętrzna strona ud coś nie chce ruszyć
agatagy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 16:33   #1061
Justka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 27
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Masz racje, jak po dwóch miesiącach ćwiczeń zobaczyłam minimalnie wyrzeźbiony brzuch to byłam dumna, no i trochę spoczęłam na laurach. Dziękuje bardzo za wsparcie, myślę, że tym razem dam radę. Pozdrawiam
Justka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-04, 20:22   #1062
Anairo
Przyczajenie
 
Avatar Anairo
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 26
GG do Anairo
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczyny podczas ćwiczeń często słyszę takie "strzykanie" w kolanach lub kostkach. Nie boli mnie to, ale nie chcę żeby okazał się to jakiś głębszy problem. Jak myślicie co to może być ? Może brak jakiś witamin ?? Help Me
__________________
Start 15.04.2013

Skalpe 6
Turbo 2
Killer 13
Mel B brzuch
1
Tiffoczki 17
Gym 5h

DAY 38
Anairo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-04, 22:36   #1063
aniaska4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 64
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej Dziewczyny!!

majówka to straszna rzecz. Człowiek wyjeżdża i niczego nie kontroluje. Grile, schłodzone piwka i zero ćwiczeń. Dobrze, że już wróciłam do domu i od jutra wracam do walki!!

A Wy jak tam? Jak po majówkowym czasie?
__________________
szczęście: 07.09.2015
aniaska4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 09:26   #1064
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Anairo Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczas ćwiczeń często słyszę takie "strzykanie" w kolanach lub kostkach. Nie boli mnie to, ale nie chcę żeby okazał się to jakiś głębszy problem. Jak myślicie co to może być ? Może brak jakiś witamin ?? Help Me
Wydaje mi się,że to nierozruszane stawy kolanowe, po jakimś czasie powinno ci to minąć mi też tak na początku ćwiczenia strzykało. Jeśli strzykanie nie minie wybierz się koniecznie do lekarza bo żadnych objawów nie należy bagatelizować

Znalazłam coś takiego http://www.ilekarze.pl/p/strzykanie-...anie--czeste-/
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 10:59   #1065
babyvip
Raczkowanie
 
Avatar babyvip
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 269
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witajcie.
Zrobiłam przed chwilą pierwszy skalpel i bardzo ciężko było mi koordynować brzuch. Mam nadzieje ze to wejdzie w nawyk i oderwac te cholerne nogi od podlogi lezac na brzuchu :P
babyvip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 11:21   #1066
Anairo
Przyczajenie
 
Avatar Anairo
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 26
GG do Anairo
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez PanzerKitty Pokaż wiadomość
Wydaje mi się,że to nierozruszane stawy kolanowe, po jakimś czasie powinno ci to minąć mi też tak na początku ćwiczenia strzykało. Jeśli strzykanie nie minie wybierz się koniecznie do lekarza bo żadnych objawów nie należy bagatelizować

Znalazłam coś takiego http://www.ilekarze.pl/p/strzykanie-...anie--czeste-/

Ja wcześniej chodziłam na siłownię i na spining i nigdy czegoś takiego nie miałam ;p No cóż będę stosować metody rozluźniania mięśni Dzięki

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez babyvip Pokaż wiadomość
Witajcie.
Zrobiłam przed chwilą pierwszy skalpel i bardzo ciężko było mi koordynować brzuch. Mam nadzieje ze to wejdzie w nawyk i oderwac te cholerne nogi od podlogi lezac na brzuchu :P

To jest najgorsze ćwiczenie dla mnie leżenie na brzuchu i podnoszenie nóg ;/ Dlatego o wiele bardziej od skalpela lubię Killera bo tam są ćwiczenia które, wykonuje wszystkie
__________________
Start 15.04.2013

Skalpe 6
Turbo 2
Killer 13
Mel B brzuch
1
Tiffoczki 17
Gym 5h

DAY 38
Anairo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 13:29   #1067
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

a ja dziś poszłam na TRX - oczywiście prawie nic nie zrobiłam, bo nie dawałam rady a skalpel już cały robię (po tygodniu) - jestem tez na diecie Ewy i schudłam 0.5 kg
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 14:36   #1068
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej dziewczyny,
chcialabym sie poradzic w sprawie cwiczen z Ewka, cwicze kilka tygodni skalpel i skalpel2, raczej te cwiczenia nie stanowia dla mnie (juz) problemu, jestem wstanie wykonac wszystko poprawnie i jakos nawet nie szczegolnie sie spocic . Problem zaczyna sie kiedy probuje zrobic cos mocniejszego - jak np. killer - nie w tepie czy w cwiczeniach, ale dlatego ze po jakis 10-15 min robi mi sie najzwyklej w swiecie niedobrze i mam wrazenie ze zaraz puszcze pawia (wybacznie wyrazenie), ostatni posilek podchodzi mi do gardla (zjedzony jakies 1,5 - 2h wczesniej). Mialam kilka podejsc do killera i za kazdym razem jest to samo co robic?
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 15:21   #1069
Evangelina___
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 55
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Zapraszam Was na konkurs na blogu www.badzfit.blogspot.com - do wygrania płyta Shape Killer - Ewy Chodakowskiej !

http://badzfit.blogspot.com/2013/05/...pe-killer.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg banner konkursowy www.badzfit.blogspot.com.jpg (49,7 KB, 7 załadowań)
__________________


http://badzfit.blogspot.com/ blog poświęcony tematyce fitnessu, zdrowemu odżywianiu oraz sposobom na zdrowe i efektywne odchudzanie

Evangelina___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-05, 15:39   #1070
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

A ja zaraz zabieram się za kolejny total fitnes oraz mel b pośladki i abs Jest moc
Gorzałka- może spróbuj turbo spalanie. Dla mnie killer jest od niego trudniejszy. W turbo więcej jest ćwiczeń siłowych, moze te będą dla ciebie tez łatwiejsze? Tak czy siak nie poddawaj się. Spróbuj zrobić jednego dnia połowę a drugiego dnia druga połowę
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 17:31   #1071
Marika19902
Raczkowanie
 
Avatar Marika19902
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 116
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Gorzałka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
chcialabym sie poradzic w sprawie cwiczen z Ewka, cwicze kilka tygodni skalpel i skalpel2, raczej te cwiczenia nie stanowia dla mnie (juz) problemu, jestem wstanie wykonac wszystko poprawnie i jakos nawet nie szczegolnie sie spocic . Problem zaczyna sie kiedy probuje zrobic cos mocniejszego - jak np. killer - nie w tepie czy w cwiczeniach, ale dlatego ze po jakis 10-15 min robi mi sie najzwyklej w swiecie niedobrze i mam wrazenie ze zaraz puszcze pawia (wybacznie wyrazenie), ostatni posilek podchodzi mi do gardla (zjedzony jakies 1,5 - 2h wczesniej). Mialam kilka podejsc do killera i za kazdym razem jest to samo co robic?
Też tak miałam ,ale zaczęłam zwracać większą uwagę na to, jak oddycham i jakoś minęło. Ewa bardzo fajnie mówi w którym momencie robić wydech ,w którym wdech i jak ogólnie oddychać.
__________________

Marika19902 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 17:51   #1072
Fuzelka
Rozeznanie
 
Avatar Fuzelka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa / Płock
Wiadomości: 982
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Anairo Pokaż wiadomość
Dziewczyny podczas ćwiczeń często słyszę takie "strzykanie" w kolanach lub kostkach. Nie boli mnie to, ale nie chcę żeby okazał się to jakiś głębszy problem. Jak myślicie co to może być ? Może brak jakiś witamin ?? Help Me
Ja słyszałam, że za mało wody w organizmie.
__________________
Dziewczyny na Politechniki!

Think positively
Exercise daily
Eat healthy
Work hard
Stay strong
Worry less
Dance more
Love often
Be happy
Fuzelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 18:48   #1073
we00
Rozeznanie
 
Avatar we00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 536
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja mam strzykanie w biodrze,ale takie głośne, że czasami mam wrażenie jakby mi miało wyskoczyć ale obstawiam że to kwestia tego że nie mam rozruszanych stawów. Za mną 14 skalpel dzisiaj. Mięśnie poprawiły mi się super, są wyraźnie wyczuwalne, szkoda tylko że na razie jakiś efektów w wyglądzie nie zauważyłam. Długo dziewczynki czekałyście na jakieś wizualne efekty?
we00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 19:19   #1074
tadzikowa1
Przyczajenie
 
Avatar tadzikowa1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 4
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Camelieu Pokaż wiadomość
Ja też podjęłam wyzwanie. Regularne ćwiczenia z Ewą Ćwiczysz z Nią codziennie?Czy masz jakiś dzień wolny od treningu dla regenaracji mięśni?
Z jakimi wymiarami startujesz? Ja chciałbym "wyrobić" sobie twardy, płaski brzuch i pozbyć się boków z dolnej częsci pleców.
U mnie póki co tylko Skalpel, Turbo nie daję rady póki co! A killer mnie nudzi... Przynajmniej ta wersja DVD

Jeśli Ci się nudzi, polecam pomieszać trochę.. plus możesz dodać sb 10minutowe treningi z Mel b na pośladki brzuch itp

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

pytanko, gdy ważę 53/54 przy wzroście 166 to czy przy płycie killer po miesiącu będą jakieś mocniejsze efekty ?
tadzikowa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-05, 19:34   #1075
mimi05
Raczkowanie
 
Avatar mimi05
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 331
GG do mimi05 Wyślij wiadomość przez MSN do mimi05 Send a message via Skype™ to mimi05
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Witam
Dołączam do Waszego Chodakowskiego grona Ja też ćwiczę z Ewką co prawda dopiro przerobiłam 9razy skalpel II, ale nie poddaję się mam nadzieję, że wytrwam Skalpel II na razie nieźle daje mi w kość i nie raz mam już dosyć.
A co powiecie o "Total fitness" ćwiczenia bardzo intensywne czy idzie je znieść???
Ja oprócz Ewki codziennie robię Tiffoczki, 500 razy skakanka, 200x twister i 500x hula hop, mam nadzieję że jakiś efekt będzie i zrzucę boczki i brzuszek
__________________
رحلة الألف ميل تبدأ بخطوة

The journey a 1000 miles begins with one step.
mimi05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 07:48   #1076
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez mimi05 Pokaż wiadomość
Witam
Dołączam do Waszego Chodakowskiego grona Ja też ćwiczę z Ewką co prawda dopiro przerobiłam 9razy skalpel II, ale nie poddaję się mam nadzieję, że wytrwam Skalpel II na razie nieźle daje mi w kość i nie raz mam już dosyć.
A co powiecie o "Total fitness" ćwiczenia bardzo intensywne czy idzie je znieść???
Ja oprócz Ewki codziennie robię Tiffoczki, 500 razy skakanka, 200x twister i 500x hula hop, mam nadzieję że jakiś efekt będzie i zrzucę boczki i brzuszek
Dasz radę z total fitness Po każdej rundzie ćwiczeń jest minuta na odpoczynek
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 08:46   #1077
PanzerKitty
Wtajemniczenie
 
Avatar PanzerKitty
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 324
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dzisiejszy skalpel z Ewą za mną pot lał się strumieniami, czas na śniadanko
__________________
“Ten, kto przeniósł górę, zaczął od małych kamyków.”



PanzerKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 16:34   #1078
mimi05
Raczkowanie
 
Avatar mimi05
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 331
GG do mimi05 Wyślij wiadomość przez MSN do mimi05 Send a message via Skype™ to mimi05
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Dasz radę z total fitness Po każdej rundzie ćwiczeń jest minuta na odpoczynek
To dziś zamiast skalpela spróbuję total fitness, jak będę po to napiszę czy podołałam
__________________
رحلة الألف ميل تبدأ بخطوة

The journey a 1000 miles begins with one step.
mimi05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-06, 17:50   #1079
alekziz
Zakorzenienie
 
Avatar alekziz
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37 553
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cześć dziewczyny właśnie zaczełam ćwiczyć z Ewą, to mój 2 dzień. Ćwiczę skalpel, z tym że to podobno modeluje ciało, a ja również chciałabym się pozbyć tłuszczu co polecacie bardziej - killer czy turbo?

Dzięki za odpowiedzi
__________________
Chcę do ciebie, nic więcej,
chcę usiąść i słuchać, być blisko.
Chcę do ciebie, nic więcej,
to dużo i mało i wszystko.
alekziz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-07, 06:36   #1080
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

A ja przymusową przerwę miałam wczoraj. Wizyta u fryzjera się przedłużyła i nie było już czasu na ćwiczenia Za to dzisiaj jestem pełna zapału i po pracy chyba turbo zrobię no i 5km pobiegam
Wakacje się zbliżają i czas pozbyć się wylewającego się tu i tam tłuszczu
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.