100 dni z ewą chodakowską! :) - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 22:22   #2191
Crushmount
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 18
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej dziewczyny

Mnie tu już dawno nie było, ostatni tydzień byłam poza domem i nie miałam dostępu do Internetu Muszę przyznać, że nie było mi z tym łatwo, chyba jestem za bardzo związana z laptopem.

W każdym razie muszę się zmierzyć z tym, co najgorsze: przez ten tydzień nie ćwiczyłam. Za to się objadałam. Szczerze mówiąc - masakra. Mogę się trochę usprawiedliwić, że miałam okres, ale to nie tłumaczy wszystkiego!

Teraz mam za swoje i muszę ruszyć nie tylko z ćwiczeniami, ale też z dietą. Bo czuję się strasznie opuchnięta! Na szczęście po dzisiejszym Skalpelu to uczucie jakoś minęło
Crushmount jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 23:00   #2192
Gorzałka
Rozeznanie
 
Avatar Gorzałka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: autostopem przez galaktykę ;)
Wiadomości: 984
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Laski, dziekuje za wszelkie kopy, klapsy i baty i dobre slowo. Melduje, ze dzisiaj bylam w miare grzeczna i nawet cwiczylam skalpel nie chce stacic tego co osiagnelam, a najbardziej kondycji jaka juz wypracowalam, cos pieknego jak dla mnie. Efekty w porownaniu z innymi dziewczynami mam znikome, nie wiem co jest grane, ale trzeba zacisnac zeby i robic swoje. Bede was tutaj czesciej odwiedzac, dzieki raz jeszcze
Gorzałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 07:35   #2193
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cześć.
Wczoraj nie ćwiczyłam i tak mi jakoś czegoś brak. Dziś odrobię. Ale powiem Wam, że mam w sobie taki optymizm, wierzę, że osiągnę swój cel - choć jak się wczoraj zważyłam, to mi wyszło, że mam wysoki poziom tłuszczu hihihi Pocieszam się, że waga może szwankować.
__________________
Start Skalpel: 11.07.
Waga: 65 kg
Ma być: 62 kg
18.07. waga: 64,8 kg
21.07. waga: 64,5 kg
19.10. waga - 65 kg
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:30   #2194
mniejwiecej
Raczkowanie
 
Avatar mniejwiecej
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 178
GG do mniejwiecej
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Dorcia030 Pokaż wiadomość
Cześć.
Wczoraj nie ćwiczyłam i tak mi jakoś czegoś brak. Dziś odrobię. Ale powiem Wam, że mam w sobie taki optymizm, wierzę, że osiągnę swój cel - choć jak się wczoraj zważyłam, to mi wyszło, że mam wysoki poziom tłuszczu hihihi Pocieszam się, że waga może szwankować.

Ile masz wzrostu?
mniejwiecej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:04   #2195
renius85
Raczkowanie
 
Avatar renius85
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Mam nadzieję, że Was nie zniesmaczę, ale dzięki ćwiczeniom jestem bardziej wytrzymała w seksie Wy też to zaobserwowałyście u siebie ?

Cztery treningi w tym tygodniu zaliczone!! 2 x skalpel i 2 x 6-minutówki (jeden przerwany po 20 min).
Przy skalpelu mam ponownie zakwasy, chyba wcześniej za mało spinałam mięśnie, a teraz na maksa i znowu je odczuwam!
renius85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:31   #2196
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez mniejwiecej Pokaż wiadomość
Ile masz wzrostu?
Do najwyższych nie należę, mam 164 cm
__________________
Start Skalpel: 11.07.
Waga: 65 kg
Ma być: 62 kg
18.07. waga: 64,8 kg
21.07. waga: 64,5 kg
19.10. waga - 65 kg
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 12:03   #2197
latesate
Zakorzenienie
 
Avatar latesate
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z ekspresu
Wiadomości: 7 101
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

wczoraj zrobiłam 4 skalpela, a dzisiaj dzień przerwy
latesate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 12:55   #2198
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Dziewczyny, mam pytanie. czy branie suplementow typu relastan moze powodowac cellulit wodny?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:07   #2199
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. czy branie suplementow typu relastan moze powodowac cellulit wodny?
Nie mam pojęcia, ja się niczym nie wspomagam.
__________________
Start Skalpel: 11.07.
Waga: 65 kg
Ma być: 62 kg
18.07. waga: 64,8 kg
21.07. waga: 64,5 kg
19.10. waga - 65 kg
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:10   #2200
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Dorcia030 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, ja się niczym nie wspomagam.
Hm, to preparat na nawilzenie skory, niby wiaze wode czy jakos tak. Ostatnio jakby pogorszyl sie stan moich ud i sie zastanawiam, czy ten relastan mogl zwiekszyc cellulit wodny?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:11   #2201
sloOoneczkoOooo
Raczkowanie
 
Avatar sloOoneczkoOooo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 130
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej

Ja od dziś zaczynam swoją walkę z kilogramami... Przeczytałam większość wątku no i cieszę się, że są u Was efekty! Już sama się nie umiem doczekać, aż zobaczę siebie szczuplejszą

Mój cel to zgubienie ok. 10 cm w pasie ( mam 74 ), 5 cm w tyłku ( mam prawie 100 ). Najgorsze jest to, że boję się, że nie schudnę nic z ud. Mam je wieeelkie, a mam tylko 156 cm wzrostu. Tragedia - mała kulka się zrobiłam A kiedyś trenowałam i trenowałam... i wyglądałam inaczej

Mam pytanie, jak sądzicie... Kiedy najlepiej wprowadzać killera? Bo plan mam taki :

1 dzień - SKALPEL
2 dzień - SKALPEL
3 dzień - SKALPEL
4 dzień - TURBO
5 dzień - SKALPEL
6 dzień - SKALPEL
7 dzień - KILLER
(...)

I tak mniej więcej na przemian, stopniowo wprowadzając KILLERA i TURBKO 2x w tygodniu.
__________________
[link="http://straznik.dieta.pl/"][image noborder]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=868451f220322d6fc. png[/image][/link]
sloOoneczkoOooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 13:13   #2202
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

przede wszystkim trening max 6 razy w tygodniu, organizm musi sie zregenerowac...
Probowalas juz robic skalpel?
ja bym wprowadzila trudniejszy trening, jak w miare opanujesz ten.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:15   #2203
Uhubuhu
Z filiżanką kawy
 
Avatar Uhubuhu
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 122
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Jeśli nie jesteś wysportowana i z Twoją kondycją kiepsko, zacznij przez dwa tygodnie od Skalpela, ewnetualnie wymieniaj np z ćwiczeniami na brzuch, uda i pośladki Mel B. Moim zdaniem Killer w pierwszym tygodniu brania się za siebie, może Cię tylko zniechęcić.
Uhubuhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:19   #2204
sloOoneczkoOooo
Raczkowanie
 
Avatar sloOoneczkoOooo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 130
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Wysportowana jestem, więc powinnam dać radę w miarę intensywnie ćwiczyć. Psychicznie jestem przyzwyczajona do takiego wysiłku (kiedyś treningi miałam 4 razy w tyg po 4 godziny ), niestety od 2 lat nie trenuję. Kondycja może i spadła, ale nie aż tak.

Pewnie macie rację co regeneracji organizmu. Może zamiast 7go dnia ćwiczyć intensywnie, to po prostu się porozciągam i wprowadzę moją ukochaną gimnastykę


Myślałam też o ćwiczeniach Mel B na pośladki i uda. Któraś próbowała? Zależy mi na spaleniu tłuszczyka " z nad kolanka"
__________________
[link="http://straznik.dieta.pl/"][image noborder]http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=868451f220322d6fc. png[/image][/link]

Edytowane przez sloOoneczkoOooo
Czas edycji: 2013-07-26 o 13:20
sloOoneczkoOooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:48   #2205
renius85
Raczkowanie
 
Avatar renius85
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 55
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Hm, to preparat na nawilzenie skory, niby wiaze wode czy jakos tak. Ostatnio jakby pogorszyl sie stan moich ud i sie zastanawiam, czy ten relastan mogl zwiekszyc cellulit wodny?
Cellulit najprawdopodobniej pojawił Ci się od ćwiczeń. Po jakimś czasie od rozpoczęcia sportu/treningu cellulit wyłazi na wierzch aby następnie rozbijać się na mniejsze grudki i zanikać.
Niestety u siebie zaobserwowałam to samo i mam wrażenie, że jest jeszcze większy niż przed rozpoczęciem treningu.
Nie łam się, tylko ćwicz dalej
renius85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 13:52   #2206
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez renius85 Pokaż wiadomość
Cellulit najprawdopodobniej pojawił Ci się od ćwiczeń. Po jakimś czasie od rozpoczęcia sportu/treningu cellulit wyłazi na wierzch aby następnie rozbijać się na mniejsze grudki i zanikać.
Niestety u siebie zaobserwowałam to samo i mam wrażenie, że jest jeszcze większy niż przed rozpoczęciem treningu.
Nie łam się, tylko ćwicz dalej
Mowisz serio? Nigdy nie slyszalam o czyms takim
masakra jakas
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 14:08   #2207
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Mogę się przyłączyć?

Mój problem to brzuch. Generalnie jestem chudzielcem i wazę 44 kg przy wzroście 154. Ręce chude, nogi też, prawie całość chuda, poza brzuchem, który może nie jest gruby (średni bym powiedziała), ale oponka jest i przydałoby się zrzucić kilka cm.

Mój trening zaczęłam od sklapela, bo łatwiejszy i chcę sobiee wyrobić kondycję i siły na killera i turbo.

Powiem wam, że ćwiczyłam już różne ćwiczenia: w klubie zajęcia płaski brzuch, siłowe, Chalean extreme - wytrwałam 2 msc, butt lift i niestety na brzuchu specjalnie efektów nie widziałam. Inne części ciała tak, ale brzuch raczej nie. Po siłowych utyłam trochę i nogi mi utyły, bardzo mnie to ucieszyło, bo nogi chude, jak utyły wygladały lepiej.

Trochę się boję, że treningi Ewki nic nie dadzą. Są tutaj jakieś osoby, które też chciały zrzucić tylko brzuch i im się to udało?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 15:36   #2208
latesate
Zakorzenienie
 
Avatar latesate
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: z ekspresu
Wiadomości: 7 101
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez sloOoneczkoOooo Pokaż wiadomość
Hej

Ja od dziś zaczynam swoją walkę z kilogramami... Przeczytałam większość wątku no i cieszę się, że są u Was efekty! Już sama się nie umiem doczekać, aż zobaczę siebie szczuplejszą

Mój cel to zgubienie ok. 10 cm w pasie ( mam 74 ), 5 cm w tyłku ( mam prawie 100 ). Najgorsze jest to, że boję się, że nie schudnę nic z ud. Mam je wieeelkie, a mam tylko 156 cm wzrostu. Tragedia - mała kulka się zrobiłam A kiedyś trenowałam i trenowałam... i wyglądałam inaczej

Mam pytanie, jak sądzicie... Kiedy najlepiej wprowadzać killera? Bo plan mam taki :

1 dzień - SKALPEL
2 dzień - SKALPEL
3 dzień - SKALPEL
4 dzień - TURBO
5 dzień - SKALPEL
6 dzień - SKALPEL
7 dzień - KILLER
(...)

I tak mniej więcej na przemian, stopniowo wprowadzając KILLERA i TURBKO 2x w tygodniu.
Cytat:
Napisane przez sloOoneczkoOooo Pokaż wiadomość
Wysportowana jestem, więc powinnam dać radę w miarę intensywnie ćwiczyć. Psychicznie jestem przyzwyczajona do takiego wysiłku (kiedyś treningi miałam 4 razy w tyg po 4 godziny ), niestety od 2 lat nie trenuję. Kondycja może i spadła, ale nie aż tak.

Pewnie macie rację co regeneracji organizmu. Może zamiast 7go dnia ćwiczyć intensywnie, to po prostu się porozciągam i wprowadzę moją ukochaną gimnastykę


Myślałam też o ćwiczeniach Mel B na pośladki i uda. Któraś próbowała? Zależy mi na spaleniu tłuszczyka " z nad kolanka"
ja myślę, że najpierw zacznij spokojnie od skalpela przez jakiś czas, mimo tego całego wysportowania, bo przez te dwa lata to jednak kondycja siadła
latesate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 15:47   #2209
mniejwiecej
Raczkowanie
 
Avatar mniejwiecej
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 178
GG do mniejwiecej
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja się już wypaliłam Ewą... no niestety nudzą już mnie jej treningi
mniejwiecej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 17:15   #2210
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Red face KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI, Ewa Chodakowska (30 dni) HELP!

Cześć i czołem
To (chyba) mój pierwszy wpis na fitnessie, więc proszę o wyrozumiałość.
Chciałabym wiedzieć, czy chąc dobrze, na pewno robię sobie dobrze

Chodzi o to, że ZACZĘŁAM SIĘ RUSZAĆ. Nie jestem jakimś mega leniem-kanapowcem, stosunkowo dużo chodzę, jeżdżę na rowerze (rekreacyjnie - mam składaka - ale sporo). Dwa czy trzy lata temu przez kilka miesięcy biegałam co świt, a parę lat temu chodziłam na jogę... Niemniej, jestem bardzo początkująca.

Od kilku dni robię program Ewy Chodakowskiej (z tej popularnej książki). Koleżanka mnie namówiła/zmusiła do ćwiczenia z nią jak byłam u niej, a teraz kontynuuję już sama. Nie wiem, jak to się stało, pierwszy raz regularnie ćwiczę sama z siebie i jeszcze z celebrytką (której fejm i sława mnie ominęły zresztą, bo siedzę zagranicą i nie oglądam TV). - ktoś jeszcze tutaj ma książkę, ćwiczy z Ewą?
A, i jeszcze mam zamiar zacząć robić ćwiczenia z obciążeniem na pośladki (ale jeszcze nie zaczęłam...).

Może powinnam dodać, że chcę tylko(?) wyrzeźbić sobie ładnie ciało, przede wszystkim pupę. Generalnie mam całkiem spoko figurę i dobrą przemianę materii, i nie zamierzam chudnąć (wręcz przeciwnie). Trochę mi tyłek wisi (i celulit mam ), a ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że jestem małym bezkształtnym kisielem No bo mam 1,60m w kapeluszu i drobną budowę ciała.

Myślicie, ze okej są te ćwiczenia? Niby nie powinno się codziennie ćwiczyć, a program przerw nie przewiduje No, i po niemal tygodniu nie widzę za bardzo efektów, poza tym, że trochę mięśnie mi "stwardniały", ale może jestem niecierpliwa.

Niech się ktoś mądrzejszy ode mnie wypowie, proszę A jak ktoś ma ochotę się przyłączyć do walki o ładne ciało (z Ewą albo bez) i kształtny, większy kuper, to zapraszam.
Z góry dziękuję za odzew
__________________
(\__/)
{ ^y^}

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2013-07-26 o 17:27
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 17:23   #2211
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Ja mam dzisiaj wolne od ćwiczeń. Robiłam 3 dni pod rząd skalpel i dzisiaj odpoczywam.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 17:35   #2212
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI, Ewa Chodakowska (30 dni) HELP!

Na temat ćwiczeń z Ewą zapraszam Cię do tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675481&page=45

I niestety po tygodniu ćwiczeń nie zobaczysz jakiś spektakularnych efektow
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 17:35   #2213
mniejwiecej
Raczkowanie
 
Avatar mniejwiecej
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 178
GG do mniejwiecej
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Myślę nad zaczęciem T25 Nowość Shaun'a (insanity)...
mniejwiecej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 17:38   #2214
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez mniejwiecej Pokaż wiadomość
Myślę nad zaczęciem T25 Nowość Shaun'a (insanity)...
A robilas insanity? Podoba mi sie, ale chyba na razie nie na moje sily
Ile czasu cwiczylas z Ewka, ze juz masz dosyc?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 18:18   #2215
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Na temat ćwiczeń z Ewą zapraszam Cię do tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675481&page=45
No, właśnie sie orientuję, że i tak przeniosło mój wątek

Cytat:
I niestety po tygodniu ćwiczeń nie zobaczysz jakiś spektakularnych efektow
No nie, ale to w sumie 1/3 całego treningu (planu treningowego?), więc zaczynam się martwić.
__________________
(\__/)
{ ^y^}
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 19:55   #2216
monikaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Hej, ćwiczę już tydzień: 6 minutówki Ewy oraz brzuszki z Mel B, Chce teraz włączyć kolejne ćwiczenie Ewy, i mam pytanie powinnam włączyć Skalpell czy Killer?
Chce się pozbyć brzucha
monikaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 19:56   #2217
Dorcia030
Zadomowienie
 
Avatar Dorcia030
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 109
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć?

Mój problem to brzuch. Generalnie jestem chudzielcem i wazę 44 kg przy wzroście 154. Ręce chude, nogi też, prawie całość chuda, poza brzuchem, który może nie jest gruby (średni bym powiedziała), ale oponka jest i przydałoby się zrzucić kilka cm.

Mój trening zaczęłam od sklapela, bo łatwiejszy i chcę sobiee wyrobić kondycję i siły na killera i turbo.

Powiem wam, że ćwiczyłam już różne ćwiczenia: w klubie zajęcia płaski brzuch, siłowe, Chalean extreme - wytrwałam 2 msc, butt lift i niestety na brzuchu specjalnie efektów nie widziałam. Inne części ciała tak, ale brzuch raczej nie. Po siłowych utyłam trochę i nogi mi utyły, bardzo mnie to ucieszyło, bo nogi chude, jak utyły wygladały lepiej.

Trochę się boję, że treningi Ewki nic nie dadzą. Są tutaj jakieś osoby, które też chciały zrzucić tylko brzuch i im się to udało?
Może spróbuj hula hop, mnie pomogło. Kpiłam zwykłe w markecie i wsypałam do niego 1 kg ryżu, żeby było cięższe. Kręci się super i daje efekty.

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

A ja melduję skalbel, nogi i abs z MelB. Cudowny wysiłek
__________________
Start Skalpel: 11.07.
Waga: 65 kg
Ma być: 62 kg
18.07. waga: 64,8 kg
21.07. waga: 64,5 kg
19.10. waga - 65 kg
Dorcia030 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 21:29   #2218
LaBamBam
Raczkowanie
 
Avatar LaBamBam
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 311
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Wracam po przerwie spowodowanej okresem. Dziś ćwiczyłam z Jillian "30 days shred 1" - z 30 minut zrobiłam 20, co uważam za sukces. Spociłam się jak norka i teraz czuję wszystkie mięśnie. Jest dobrze.
__________________
Wymienię książki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=589142
LaBamBam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 21:39   #2219
sandrita22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 45
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Cytat:
Napisane przez mniejwiecej Pokaż wiadomość
Ja się już wypaliłam Ewą... no niestety nudzą już mnie jej treningi

malo tego ze nudza, to wszystko jest zerżnięte z beachbody.com...
brazil butt lift, skalpele i 99,9% całej reszty...
sandrita22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 21:45   #2220
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: 100 dni z ewą chodakowską! :)

Planowo miało dziś nie być treningu ze względu na brak czasu. Ale jaksię czegoś chce to i czas się znajdzie. Melduję 5x6 minut, abs i rozciąganie z Mel B.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-17 21:06:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.