Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 ! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-25, 19:48   #991
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

tylko ze u nas ani metra ani pociagu ani busa. droga jest tylko autem do pokonania, tz ma ta prace na wsi

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 19:55   #992
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

a to beznadzieja, no ale nic a nic nie jeździ> my mamy dobrze, pod tym wzgledme , ze 200 m od domu stacja pkp własnie
a gdzie wy mieszkacie, jaki rejon Polski?
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012

Edytowane przez jlys
Czas edycji: 2013-07-25 o 20:02
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 20:23   #993
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

A ja się dowiedziałam dzisiaj,że zlikwidowali punkty za praktyki w podaniu o stypendium co oznacza tyle,że nie mogę złożyć podania,bo mi brakuje tego punkta Chamy.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 21:20   #994
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

lolusl uuuuuu...

To jeszcze Wam wrzuce w jakim stylu i kolorach chciałabym mieć:
-salon
-łazienkę
-kuchnię
-sypialnię


ombre świene!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg idealny-salon.jpg (44,4 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zrodlo-internet- (1).jpg (38,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wyspa-w-kuchni--marzenie.jpg (64,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zrodlo-internet-.jpg (68,7 KB, 8 załadowań)
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 05:59   #995
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

slask. ale akurat nie ma bezposredniego dojazdu do naszych miast ;/
trzeba by busem do katowic. z katowic dalej pociagiem, potem przesiadka w nastepny i dopiero potem na miejscu na nogach. a to wszystko na 5 rano.. do 5 to poludniu.. to nie ma zadnego sensu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 06:59 ---------- Poprzedni post napisano o 06:39 ----------

aaaa no i postanowione - szukamy nowej sali

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:12   #996
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Hej Misia daj znać jak idą poszukiwania nowej sali trzymam kciuki, jeszcze dużo czasu więc coś znajdziecie ja obecnie dojeżdżam do pracy autkiem 48 km dokładnie i jest ok, trasę pokonuję w jakieś 40,50 minut. Ale oszczędności są mega duże dzięki takiemu rozwiązaniu. Tylko jeżeli ktoś nie ma dobrego połączenia komunikacyjnego to rzeczywiście jest to duży problem
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:20   #997
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

http://www.dworhubertusa.pl/ oto sala ktora jedziemy ogladac w poniedziałek
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 08:26   #998
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Szkoda, że nie widać parkietu na zdjęciach. Z jednej strony bardzo ładna, a z drugiej taka typa restauracja. Generalnie sam wystrój i otoczenie super, ale nie mój klimat. No i możliwość przeprowadzenia ceremonii na zewnątrz, mmm kuszące
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:27   #999
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Re: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Trzymajcie kciuki zebym dzisiaj nie umarla w pracy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:34   #1000
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Re: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4196150 5]Trzymajcie kciuki zebym dzisiaj nie umarla w pracy.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[/QUOTE]
a co się dzieje? mój TŻ ma dzisiaj kolejną rozmowę o 10 więc już niedługo. Wczorajsze poszły ok, ale w przyszłym tygodniu dopiero będzie wiedział, czy przeszedł na kolejny poziom rekrutacji. Jestem dobrej myśli
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 08:41   #1001
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Re: Dot.: Re: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
a co się dzieje? mój TŻ ma dzisiaj kolejną rozmowę o 10 więc już niedługo. Wczorajsze poszły ok, ale w przyszłym tygodniu dopiero będzie wiedział, czy przeszedł na kolejny poziom rekrutacji. Jestem dobrej myśli
Dzisiaj jest Anny. I pracuje 9 godzin. A goraczka mi nie spadla wrecz przeciwnie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 09:04   #1002
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

A ty jesteś Anna, tak? wszystkiego naj! bidula z ciebie przez tą gorączkę no i jeszcze tak długo w pracy dobrze, że jutro sobota, jedziemy z TŻ nad wodę
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:09   #1003
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

za mnie też proszę kciuki Wczoraj było 15 godzin, dziś pewnie będzie coś koło 13...
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:09   #1004
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Nie-myha nie jest Anna ,ale pracuje w kwiaciarni a to chodliwe imieniny i bdzie duzo klietnow a ona sie zle czuje...Myha trzymam kciuki.zebys wytrzymala
A ja sie z tz poklocilam
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:16   #1005
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

To kciuki za wszystkuich

Lolusl o co?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:42   #1006
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

o to,że nie mam od niego ŻADNEJ pomocy z wyjazdem.Prosiłam go od zeszłego piątku,żeby wysłała jednego maila z pytaniem gdzie mozemy odebrać klucze do akademika. Oczywiście maila wysłała dopiero w ten wtorek,przy czym okazało się wczoraj że na zły adres.Bo "mu się wydawało",bo pisał już na tamten i mu odpisywali Co z tego,że minutę zajmuje znalezienie na stronie dobrego adresu,który zajmuje się odpowiedzią na te pytania,ale kij z tym - on wysłał tam,gdzie mu pasuje.Po prostu ręce mi już opadają,dowiedziałam się też,że dokumenty,o których miesiąc mówił,że są złożone,są jednak NIEZŁOŻONE i on chce je składać we WTOREK czyli dzień przed wyjazdem praktycznie.A jak sie okaze,że trzeba coś donieść? Na to już nie umie mi odpowiedzieć i jest wielkie burczenie,że ja widzę najgorsze scenariusze już mam dosyć,tylko ja wszystko załatwiam,ganiam.Wczoraj spytałam o to,jakie leki kupi, albo przyprawy,to wielka obraza,że śmiem pytać o pieniądze,że on przecież NIE MA pieniędzy (gdzie mówił,że dostał od ojca,poza tym jak to NIE MA jak jest parę dni do wyjazdu i TRZEBA zrobić zakupy?) i co ja się czepiam. Już mi ręce opadają,po prostu dosyc.Nie wiem co robić,jak oleję,to on nic nie załatwi i zostaniemy na lodzie z problemami.A jak będę załatwiać,to już chyba k*rwicy dostanę.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:48   #1007
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

lolusl tak to jest z tymi chopami
mój przez 4 dni nie umial kliknac w link z torem bo nie mial czasu
ale cóz :P

aaaaaaaaaaaaaa dowiedziałam się, że właściciel tej sali ktora jedziemy ogladac wykancza obok tej - jeszcze jedna nowiutka i też jest dostepny w tym terminie i za taką sama cenę ;P wiec porobie foty moja mama to wyniuchała i zadzownila do niego zapytac i powiedzial ze jak nabjabrdziej pokaze nam obydwie i wybierzemy sobie ;D
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:56   #1008
PannaCzesia
Zadomowienie
 
Avatar PannaCzesia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kosmos :)
Wiadomości: 1 279
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cześć !

Myha bidulo życzę przetrwania w pracy

Lolusl- to oznacza, że finansowo będzie kiepsko w Norwegii? Bo miałaś mieć stypendium ale chyba jeszcze jakies pieniążki Ci płacą co? Moja kumpela miała stupendium i dodatkowo opłacali mieszkanie i posiłki ( w Słowienii była na wymianie)...

Ja dość rzadko tu wpadam bo jakaś nieogarnięta jestem a i same nowe twarze więc jakoś ciężko się wbić ( Nowe witam )

Moja egzystencja od kiilku tygodni to chaos... nie mam czasu na wiele... praca do 20, wieczorne bieganie, a jak mam wolne to zawsze COŚ... TŻ się czasami tak żremy o ślub, że mam ochotę nożami rzucać za to godzimy się pięknie TŻ co chwile coś wymysla- np z pierwszym tańcem bo NAGLE nie pasuje mu piosenka i chce żeby piosenka na 1 taniec była po polsku... a ja znowu mam tak, że mi się średnio podobają piosenki o miłości po polsku no ale chyba mamy coś na oku po wielu sprzeczkach

Weekend mam wolny aczkolwiek aktywny- rodzeństwo mnie dziś nawiedza...

Jesli chodzi o Sardynię i Rzym- jestesmy na etapie szukania noclegów- bilety już są... dostałam od koleżanki ( nie wiem za co ) przewodnik po Rzymie i Watykanie ( + ubezpieczenie na 7 dni) więc tak naprawdę powinniśmy być obcykani bo mamy już przewodnik po Sardynii, Rzymie + ja jeszcze mam książkę do nauki włoskiego

a tak poza tym to dziś mija rok od przyklęku TŻta

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
o to,że nie mam od niego ŻADNEJ pomocy z wyjazdem.Prosiłam go od zeszłego piątku,żeby wysłała jednego maila z pytaniem gdzie mozemy odebrać klucze do akademika. Oczywiście maila wysłała dopiero w ten wtorek,przy czym okazało się wczoraj że na zły adres.Bo "mu się wydawało",bo pisał już na tamten i mu odpisywali Co z tego,że minutę zajmuje znalezienie na stronie dobrego adresu,który zajmuje się odpowiedzią na te pytania,ale kij z tym - on wysłał tam,gdzie mu pasuje.Po prostu ręce mi już opadają,dowiedziałam się też,że dokumenty,o których miesiąc mówił,że są złożone,są jednak NIEZŁOŻONE i on chce je składać we WTOREK czyli dzień przed wyjazdem praktycznie.A jak sie okaze,że trzeba coś donieść? Na to już nie umie mi odpowiedzieć i jest wielkie burczenie,że ja widzę najgorsze scenariusze już mam dosyć,tylko ja wszystko załatwiam,ganiam.Wczoraj spytałam o to,jakie leki kupi, albo przyprawy,to wielka obraza,że śmiem pytać o pieniądze,że on przecież NIE MA pieniędzy (gdzie mówił,że dostał od ojca,poza tym jak to NIE MA jak jest parę dni do wyjazdu i TRZEBA zrobić zakupy?) i co ja się czepiam. Już mi ręce opadają,po prostu dosyc.Nie wiem co robić,jak oleję,to on nic nie załatwi i zostaniemy na lodzie z problemami.A jak będę załatwiać,to już chyba k*rwicy dostanę.
ehhh no to ja mam czasami podobny problem ze swoim...

Mówiłam mu 1000000000000000000000000 00 razy " może usiądziemy i ogarniemy zabawy weselne?" " może usiądziemu i ogarniemy kilka piosenek które chcemy na 100% na weselu" , " może ograniemy w końcu 1 taniec?"... jak grochem o ściane ( bo zmęczony, bo się nie chce, bo nie ma głowy do tego...)a jak mu w końcu zoastawiłam kartę co by po pracy przeczytał z informacją : zobacz na piosenki, które zaznaczyłam, dopisz co uważasz i wyślij zespołowi, zobacz na menu i się zastanów" to wielka obraza majestatu, że MU KAŻĘ a powinniśmy to robić RAZEM no kuuuuuuufa!!!! Ręce opadają... ale się ogarnął chłop bo piosenki przejżał i nawet taniec poćwiczyliśmy...
__________________
...ja ocean niespokojny, w mojej głowie gwiezdne wojny...
26.07.2012 -> 21.09.2013 ->
-------
zadrutowana:
27.01.2012- góra
22.08.2012- dół
----------------------
62 --> 59 --> 57

Edytowane przez PannaCzesia
Czas edycji: 2013-07-26 o 10:00
PannaCzesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 09:57   #1009
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Aaaaa no to myha trzymaj się! a ja już z życzeniami wyskakuje... hehe
Misia fajnie, że macie jeszcze alternatywę w wyborze sal, na pewno coś wybierzecie! trzymam kciuki! ja dzisiaj do 14 w pracy i do domku bo wieczorem parapetówka u znajomych a jeszcze muszę kupić prezent i zrobić sałatkę. o naszykowaniu się nie wspomnę
PannaCzesia czasem tak jest z tymi naszymi drugimi połówkami, my czasem też ze sobą walczymy, bo coś jest nie tak jak chcemy, ale generalnie wszystko kończy się dobrze.

Edytowane przez Aasikk
Czas edycji: 2013-07-26 o 10:00
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 10:04   #1010
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
lolusl tak to jest z tymi chopami
mój przez 4 dni nie umial kliknac w link z torem bo nie mial czasu
ale cóz :P

aaaaaaaaaaaaaa dowiedziałam się, że właściciel tej sali ktora jedziemy ogladac wykancza obok tej - jeszcze jedna nowiutka i też jest dostepny w tym terminie i za taką sama cenę ;P wiec porobie foty moja mama to wyniuchała i zadzownila do niego zapytac i powiedzial ze jak nabjabrdziej pokaze nam obydwie i wybierzemy sobie ;D
Cytat:
Napisane przez PannaCzesia Pokaż wiadomość
Cześć !

Myha bidulo życzę przetrwania w pracy

Lolusl- to oznacza, że finansowo będzie kiepsko w Norwegii? Bo miałaś mieć stypendium ale chyba jeszcze jakies pieniążki Ci płacą co? Moja kumpela miała stupendium i dodatkowo opłacali mieszkanie i posiłki ( w Słowienii była na wymianie)...

Ja dość rzadko tu wpadam bo jakaś nieogarnięta jestem a i same nowe twarze więc jakoś ciężko się wbić ( Nowe witam )

Moja egzystencja od kiilku tygodni to chaos... nie mam czasu na wiele... praca do 20, wieczorne bieganie, a jak mam wolne to zawsze COŚ... TŻ się czasami tak żremy o ślub, że mam ochotę nożami rzucać za to godzimy się pięknie TŻ co chwile coś wymysla- np z pierwszym tańcem bo NAGLE nie pasuje mu piosenka i chce żeby piosenka na 1 taniec była po polsku... a ja znowu mam tak, że mi się średnio podobają piosenki o miłości po polsku no ale chyba mamy coś na oku po wielu sprzeczkach

Weekend mam wolny aczkolwiek aktywny- rodzeństwo mnie dziś nawiedza...

Jesli chodzi o Sardynię i Rzym- jestesmy na etapie szukania noclegów- bilety już są... dostałam od koleżanki ( nie wiem za co ) przewodnik po Rzymie i Watykanie ( + ubezpieczenie na 7 dni) więc tak naprawdę powinniśmy być obcykani bo mamy już przewodnik po Sardynii, Rzymie + ja jeszcze mam książkę do nauki włoskiego

a tak poza tym to dziś mija rok od przyklęku TŻta

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------


ehhh no to ja mam czasami podobny problem ze swoim...

Mówiłam mu 1000000000000000000000000 00 razy " może usiądziemy i ogarniemy zabawy weselne?" " może usiądziemu i ogarniemy kilka piosenek które chcamy na 100% na weselu" , " może ograniemy w końcu 1 taniec?"... jak grochem o ściane a jak mu w końcu zoastawiłam kartę co by po pracy przeczytał z informacją : zobacz na piosenki, które zaznaczyłam, dopisz co uważasz i wyślij zespołowi, zobacz na manu i się zastanów" to wielka obraza majestatu, że MU KAŻĘ a powinniśmy to robić RAZEM no kuuuuuuufa!!!! Ręce opadają... ale się ogarnął chłop bo piosenki przejżał i nawet taniec poćwiczyliśmy...
No właśnie trochę kicha,bo zawsze to było 550 zł więcej A niestety my musimy wszystko opłacać z tych 500 euro grantu. Więc na mało co zostanie

No i widzę,że rozumiesz o co mi chodzi,smutna piona Dokładnie to samo Mój też obrażony,bo "nie mów do mnie takim tonem!" gdzie ani nie krzyczę ani nic,powiedziałam tylko,że jestem rozczarowana,że mi nie pomaga

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

O,no i właśnie się okazało,że jak wczoraj wysłaliśmy w końcu na dobrego maila pytanie i zrobiliśmy to o 23:00 to już dzisiaj o 8:00 czekała odpowiedź. Można? Można.Trzeba tylko chciec.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:17   #1011
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Chcesz coś mieć zrobione dobrze - zrób to sam...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Dobrze, że jesteś ogarnięta i trzymasz rękę na pulsie, no ale fakt przydałoby się wsparcie w przygotowaniach... w końcu trochę czasu tam spędzicie więc trzeba zadbać o pewne rzeczy.
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:21   #1012
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Chcesz coś mieć zrobione dobrze - zrób to sam...

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Dobrze, że jesteś ogarnięta i trzymasz rękę na pulsie, no ale fakt przydałoby się wsparcie w przygotowaniach... w końcu trochę czasu tam spędzicie więc trzeba zadbać o pewne rzeczy.
No dokładnie,umiesz liczyć-licz na siebie.Teraz znowu- poprosiłam o zarezerwowanie hostelu,20 min temu dzwoniłam.Wysłałam Od RAZU linka do hostelu i od 20 min nie mogę się dodzwonić.Paranoja I tak na każdym kroku.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-26, 10:57   #1013
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Re: Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
A ty jesteś Anna, tak? wszystkiego naj! bidula z ciebie przez tą gorączkę no i jeszcze tak długo w pracy dobrze, że jutro sobota, jedziemy z TŻ nad wodę
W kwiaciarni pracuje

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 09:09   #1014
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Re: Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

melduje sie ze zyje
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 09:17   #1015
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Re: Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;4197626 1]melduje sie ze zyje [/QUOTE]


ja też jeszcze dycham

qrcze, muszę zaraz wyjść na seminarium, a pewna cipka z mieszkania zajęła mi łazienkę i nie chce wyjść.. noo wiecie...od rana szykuje się na wesele
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 09:45   #1016
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cześc laski

Myboy
to nakrzycz na tą cipkę Co ona sobie myśli

Ja jadę dzisiaj na cały dzień do babci, 150 km ode mnie.Muszę odbębnić przed wyjazdem Strasznie gorąco,dopiero 10:40 a już jest 30 stopni u mnie. Aż spływam Kurcze, coś mnie dopada stres przedwyjazdowy,zaczynam się zastanawiać,czy wszystko zagra.Przez te 2 tyg praktycznie nie widziałam się z TŻ,bo non stop jakieś załatwianie,widzieliśmy się po godzince na 2 dni. Mam nadzieję,że chociaż te 2 tyg odpoczniemy sobie już tam na miejscu,bez panikujących rodziców "ŁO BOSZE,CZO TO BĘDZIE!?" i bez uczelnianych zawiłości.Wczoraj zresztą wyniknął kolejny problem z uczelnią,ale juz leję na to.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 09:51   #1017
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Witam się
siedze i sie rozpływam.. goraco jak szlag ale.. slonca nie ma :O za chmurami
a chcialam na basen jechac i teraz nie wiem...
TŻ w pracy do 12 - czekam i jade po niego. Dobrze ze w aucie jest klima

musze wkoncu sie zapisac na mgr.. a sama juz nie wiem na co
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 16:51   #1018
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

hejka hej!

Styrana po pracy. obrobiłam w 2 dni prawie 27 godzin.
I wbijam się w grafik na stałe.
Ale i tak w połowie sierpnia (przed praktykami) odchodzę z roboty. Powiem gościowi, że albo mi da 3 tyg. wolnego (muszę wyjechać), albo się pożegnamy na wieki.
Ale wrzesień potrzebuję mieć wolny... Chcę w końcu sprzedać samochód, który stoi nietknięty przeze mnie od roku, a jest mój... Chcę trochę mieć wakacji, odpocząć, może wyjechać gdzieś z TŻ... A tydz. przed rozpoczęciem roku akademickiego przyjadę do Krakowa z powrotem bo mam tygodniowy karnet na siłownię ważny do 30 września
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 19:08   #1019
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Trochę mnie nie było, bo albo pracowałam, albo widziałam się z tż albo czytałam książkę
1) w czwartek wieczorkiem pojechaliśmy na piękny punkt widokowy w Gdyni. Znajduje się tam mała restauracja, która ma świetny wystrój i robi wesela, do tego jeden gościa na punkcie widokowym tańczył breakdance a innych dwóch gości szalało na deskorolkach
2)dziś śnił mi się tż i obudził mnie telefon-dzwonił tż
3) zaraz wychodzę na imprezę w centrum miasta
4)jutro z rańca jedziemy z tż na plażę do Gdyni
a wczoraj oglądałam na YT na żywo imprezę, na której leciał ten kawałek
http://www.youtube.com/watch?v=I04oPxN3208
Anemone a jakie masz autko? Ja też przymierzam się do sprzedaży swojego

Edytowane przez adela50
Czas edycji: 2013-07-27 o 19:10
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-27, 19:19   #1020
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Adela, mam forda windstara z 1998 roku to był prezent na 18-tkę od chrzestnego
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 10:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:44.