Jakie kolory? Prosze o poradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-25, 10:54   #1
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu

Jakie kolory? Prosze o poradę


Witam Od jakiegoś już czasu przeglądam sobie forum i jestem zachwycona tym, jak profesjonalnie potraficie poradzić W związku z tym, ja również chciałabym Was prosić o pomoc Chciałabym dowiedzieć się, przede wszystkim, jaki mam kolor oczu... Nie są one całkiem niebieskie, zielone tez nie są, przyzwyczaiłam się juz że wiele osób które pytam o kolor moich tęczówek odpowiada albo że są "morskie" albo że nie wiedzą Nie wiem jakie kolory pasują do mnie, dodam, ze bardzo lubie raczej jaśniejsze kolorki, odcienie niebieskiego, beże, zielenie. Czerwony kolor też lubię, ale raczej te ciemniejsze wersje Swego czasu maniakalnie ubierałam sie w czerń i granat, ale już mi raczej przeszło. Chodzi o to ze mam dośc jasną cerę i w ciemnych kolorkach wyglądam poprostu blado. Proszę, poradźcie mi, jak się malowac, żeby podkreslić kolor oczu i ich wielkość oraz w jakie kolory zaopatrzyc swoją szafę, żeby ogólnie prezentować się dobrze w tym co założę z góry bardzo dziękuję za porady Dodam ze mam 172 cm wzrostu i jestem szczupła

A oto zdjęcia:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fotka.jpg (111,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotka2.jpg (79,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotka3.jpg (120,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotka4.jpg (120,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczka.jpg (116,1 KB, 30 załadowań)
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 10:57   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jakie kolory? Prosze o poradę

Kolorem oczu nie martw się Są bardzo cudne i wyjątkowe
Według mnie jestes zimą Więc czerwienie doskonale Ci pasują, czarny i biały tez, oraz grafit, granatowy, żółty, odcienie srebra. Naperno unikaj pomarańczowego kolorku
A co do makijażu to używaj pomadki i blyszczyki w intesynych rozach i czerwieniach, cieniew kolorach: śliwka, fioler, roz, szary, ewentualnie srebrny; możesz przypudrowac delikatnie policzki różem; bardzo jasny podklad podkreslajacy wrecz porcelanowa cere doda wdzięku.
Załączam też link to wątku o jasnej cerze https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...highlight=zima


Pozdrawiam
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 16:25   #3
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: Jakie kolory? Prosze o poradę

Oczy bardzo piękne, jak dla mnie to czysty niebieski, może z lekką domieszką zieleni, wyglądasz na klasyczną zimę, piękna cera.
Osobiście widzę Cię w pastelach, wydaje mi się, że taka ciemna czerwień, czy czarny przytłacza Twoją urodę... Jestem początkującą wiżanką nie znam się za specjalnie, ale ja bym poleciła ciepłe brązy, pistacje, biel, wstawki turkusu i zieleni (jasnej).
Co do cieni ja widzę Cię w zimnych, perłowych odcieniach, na pewno nie w ciepłych typu brąz, złoto.
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 06:17   #4
wkroplideszczu
Rozeznanie
 
Avatar wkroplideszczu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: pokój o ścianach w kolorze kanarkowym ;)
Wiadomości: 533
GG do wkroplideszczu Send a message via Skype™ to wkroplideszczu
Smile Dot.: Jakie kolory? Prosze o poradę

Za komplementy b. dziękuje Szczerze mówiąc to zawsze wydawało mi się że jestem wiosną pomieszaną z jesienią A tu taaakie zaskoczenie Dziękuję serdecznie za porady W takim razie będę musiała zupełnie zmienić zawartość kosmetyczki A co do cery, to ona wcale taka piękna nie jest, przysparza naprawde wieeeelu problemów, typu zaskórniki czy skórki bleeh! A to ze tak ładnie wyszła na zdjęciach to chyba wina podkładu W sumie mogłabym podkreślć jasną karnację, ale chyba tylko zimą, bo gdy tylko zaczyna wychodzić złoneczko to jestem baaaardzo opalona, mimo że używam kremów z filtrami i nie eksponuje się aż tak bardzo na słońcu (czyt. nie leżę plackiem) to zawsze łapie mnie szybciutko i najpierw na czerwono a potem dopiero na brąz A o cieniach pomyślę, zawsze używałam ciepłych brązów, bo wydawały mi się najbardziej neutralne
__________________
Po Turbo Fire ...
...ZUZKA LIGHT

69 -> 68 -> 67 -> 66 -> 65 -> 64 -> 63 -> 62 -> 61 -> 60 -> 59 -> 58
wkroplideszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 13:26   #5
czarna_niun
Raczkowanie
 
Avatar czarna_niun
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: znad morza
Wiadomości: 392
Dot.: Jakie kolory? Prosze o poradę

Neutralny jest kolor zbliżony do odcienia skóry na powiece i pod łukiem brwiowym, wtedy tylko rozświetla oko.
No a co do tych filtrów, to filtry są po to, by chronić skórę, a nie blokować ją przed opaleniem
__________________
Stoję naga w majowej samotni, żaby skaczą deszcz kroplą w mej dłoni...
czarna_niun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.