Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 ! - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-12, 19:35   #1381
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Asia mam dokładnie takie podejście jak Ty Tzn ja mam juz wkodowane,że jak coś kupuję,to po to,żeby podobać się TZ,ale np. nie powstrzymuje mnie to od zakupu legginsów we wzorki,których on nie lubi,bo ja je lubię I z powodzeniem noszę.

Mnie strasznie siarkowe i jeleń wysuszają Ale myję twarz ...uwaga... żelem do higieny intymnej Jest bardzo delikatny
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 07:30   #1382
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Asia mam dokładnie takie podejście jak Ty Tzn ja mam juz wkodowane,że jak coś kupuję,to po to,żeby podobać się TZ,ale np. nie powstrzymuje mnie to od zakupu legginsów we wzorki,których on nie lubi,bo ja je lubię I z powodzeniem noszę.

Mnie strasznie siarkowe i jeleń wysuszają Ale myję twarz ...uwaga... żelem do higieny intymnej Jest bardzo delikatny
Żelem? No to mnie zaskoczyłaś. Pierwsze słyszę, ale skoro ci pomaga to dlaczego nie? ja zakochałam się w szarym mydle i prędko z niego nie zrezygnuje, no chyba, że w zimę będzie zbytnio wysuszał mi skórę.
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 10:25   #1383
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

słucham właśnie audycji w radiu i kobieta ma normalnie taki głos,że można orgazmu dostać
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 11:44   #1384
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

orgazm powiadasz a co to za radio

PS. Dziewczyny jak zrobić taką stopkę ja ma np. Lulusl lub Anemone??? Jestem antytalent
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 13:42   #1385
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

normalne ,,trójka'',bo tylko tego można w pracy u mnie słuchać-ze względu ze tutaj jest pewna opcja polityczna
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 16:55   #1386
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
orgazm powiadasz a co to za radio

PS. Dziewczyny jak zrobić taką stopkę ja ma np. Lulusl lub Anemone??? Jestem antytalent
pod opcją 'edytuj avatar' w ustawieniach jest opcja: 'edytuj podpis'
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 20:53   #1387
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

wkońcu po pracy..
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 10:34   #1388
Afrodita
Zadomowienie
 
Avatar Afrodita
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 196
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Też chętnie posłucham.Umowa była taka,że jak tu przyjeżdżamy,to razem ćwiczymy.Jak to wygląda?TŻ kupuje sobie chipsy i colę,którą znalazł tanio i pasty rybne + jakieś tuczące sosy. Super. Zamiast wziąć się za siebie,on wpierdziela jeszcze więcej i jeszcze ma do mnie wonty,że ja jem czekoladę (kostkę,raz dziennie). Tylko szkoda,że ja wyglądam lepiej niż wtedy gdy się poznaliśmy a on jest ok 10 kg grubszy i mi to wcale nie pasuje.I wszyscy to zauważyli,nawet moja zakochana w nim mama. Oprócz tego ja codziennie ćwiczę,proszę go,żeby ze mną poćwiczył- nie, on woli leżeć w łóżku.Bosko juz też nie wiem co robic.

A tak w ogóle to witam, mamy piękne słoneczne 2 dni,więc chodzimy sobie po miasteczku.Byliśmy na wycieczce w górach,skąd widać panoramę miasta (załącznik).Poznajemy nowych ludzi,może nie za wiele,bo jednak ludzie tutaj zbijają się w grupki narodowościowe,w czym najwięcej jest hiszpanów i niemców.ale pewnie to się zmieni,jak zacznie się semestr. Swoją drogą,strasznie dużo formalności z tym wszystkim,latamy i załatwiamy.
Zaraz lecę robić spaghetti bolognese
Wiem o czym mówisz. Mój Tż, jak się poznaliśmy byl szczupły (fakt, miał wtedy 22 lata :P) póżniej przytył z 8 kg? Odkąd zamieszkaliśmy razem schudł i jest taki ładniutki, szczuplutki aż go nie poznaje z tymże teraz jest starszy i taki męski mmrr dość długo miał więcej ciałka.. tzn. nie był gruby.. ale brzuszek mu urósł i więcej sadełka się odłożyło się na twarzy. Na szczęscie to minęło

Teraz to ja mam ze sobą problem.. bo przybyło mi 5 kg przez tabletki antykoncepcyjne i cokolwiek robie nie moge schudnąc. Fakt, że gruba nie jestem, bo na 175 cm waże 65 kg.. ale wolałam 60 kg swojej dawnej wagi :P ale póki co musze je brac na swoje problemy

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

a ciekawe, jak on by się czuł, jakbyś Ty się zapuściła, była gruba, przestała o siebie dbac.. zapytaj go. Niech spojrzy na to z tej strony. Może zrozumie o co Ci chodzi. Nie oszukujmy się, ale wzajemna atrakcyjność jest bardzo ważna!
__________________
.. i ślubuję Ci.. czerwiec 2015

Zuzanka 22.08.2016


II kreski 15.09.2019
Afrodita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 10:41   #1389
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Afrodita Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

a ciekawe, jak on by się czuł, jakbyś Ty się zapuściła, była gruba, przestała o siebie dbac.. zapytaj go. Niech spojrzy na to z tej strony. Może zrozumie o co Ci chodzi. Nie oszukujmy się, ale wzajemna atrakcyjność jest bardzo ważna!
No dokładnie .Trochę się wziął za siebie Muszę mu przypominać,ale ćwiczy :p
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 13:45   #1390
PannaCzesia
Zadomowienie
 
Avatar PannaCzesia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kosmos :)
Wiadomości: 1 279
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Czesc

mierzyłam ostatnio swoja suknie ślubną, razem z bolerkiem i welonem - luźna w piersiach kupie jakies wkładki i będzie git

Jedziemy dziś o 23 do Warszawy i zostajemy tam do 18 go
Może tam kupię jakąś sukienkę na swoje poprawiny...

Poza tym nudy, siedze w pracy, przestałam biegać, bo ciągle coś się dzieje...

Większość gości już nam odpowiedziała, czy przyjdą na wesele czy nie- po 18.08 usiądziemy i podliczymy w końcu ile konkretnie będzie osób
__________________
...ja ocean niespokojny, w mojej głowie gwiezdne wojny...
26.07.2012 -> 21.09.2013 ->
-------
zadrutowana:
27.01.2012- góra
22.08.2012- dół
----------------------
62 --> 59 --> 57
PannaCzesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 13:56   #1391
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Re: Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez PannaCzesia Pokaż wiadomość
Czesc

mierzyłam ostatnio swoja suknie ślubną, razem z bolerkiem i welonem - luźna w piersiach kupie jakies wkładki i będzie git

Jedziemy dziś o 23 do Warszawy i zostajemy tam do 18 go
Może tam kupię jakąś sukienkę na swoje poprawiny...

Poza tym nudy, siedze w pracy, przestałam biegać, bo ciągle coś się dzieje...

Większość gości już nam odpowiedziała, czy przyjdą na wesele czy nie- po 18.08 usiądziemy i podliczymy w końcu ile konkretnie będzie osób
to co widzimy sie u mnie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 14:21   #1392
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
No dokładnie .Trochę się wziął za siebie Muszę mu przypominać,ale ćwiczy :p
no to gratulacje. Chociaż jedna wygrała z lenistwem TŻ
Cytat:
Napisane przez PannaCzesia Pokaż wiadomość
Czesc

mierzyłam ostatnio swoja suknie ślubną, razem z bolerkiem i welonem - luźna w piersiach kupie jakies wkładki i będzie git

Jedziemy dziś o 23 do Warszawy i zostajemy tam do 18 go
Może tam kupię jakąś sukienkę na swoje poprawiny...

Poza tym nudy, siedze w pracy, przestałam biegać, bo ciągle coś się dzieje...

Większość gości już nam odpowiedziała, czy przyjdą na wesele czy nie- po 18.08 usiądziemy i podliczymy w końcu ile konkretnie będzie osób
Udanych łowów

Przestałaś biegać? Do mnie wczoraj przyjechali rodzice. Mama mi kazała doić ojca ile się da, więc wydoiłam go na sportowe wdzianko, w którym piersi, choć niewielkie, wyglądają nieziemsko Więc motywacja do biegania jest

W ogóle to chcę sobie kupić teraz bikini jakieś na przyszły rok, bo przeceny są, ale nigdzie nie widzę nic fajneg0

Ja 18.08 wyjeżdżam na praktyki. Które w całości pokrywam z własnej kieszeni, uczelnia nam nic nie płaci, nawet głupich wejść do rezerwatów
Koszty zaczynają mnie BARDZO przerażać Wszak czeka mnie podróż z Krakowa do Lądka-Zdroju i z Lądka do Władysławowa...

I kolejny wnerw, bo kolejna znajoma się zaręczyła!
Mam wrażenie, że wszyscy w swoich związkach idą do przodu, tylko nie ja
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-14, 19:03   #1393
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Spokojnie doczekasz się ja czekałam 6 lat.
__________________

1.08.2015



asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 08:08   #1394
Gajaa
Zakorzenienie
 
Avatar Gajaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 468
GG do Gajaa
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cześć!

Afrodita, Ty masz teraz idealną figurę! jestem niższa, a ważę tyle samo

Ależ się krucjata wyglądowa zrobiła. Chyba dziś zaproponuję TŻtowi, żeby pofarbował włosy, bo znalazłam dziś u niego kilka siwych

Anemon, wierz mi, lepiej jeśli facet sam się oświadczy niż przymuszony. Przeżyłam to drugie i to była jedna z najbardziej przykrych rzeczy w moim życiu. Na szczęście udało nam się z tego wybrnąć na tarczy, ale nie wiem jakbym się czuła i czy bym uwierzyła na ślubnym kobiercu w przysięgę małżeńską, gdyby J. nie oświadczył się po raz drugi. Głupia ja

niemniej ostatnio znalazłam stary pierścionek zaręczynowy, zapytałam czy mogę go nosić skoro i tak już jest, TŻ się zgodził, więc mam dopracowy pierścionek (ten właściwy haczy o dzieci, już nie raz je podrapałam, wypadl też jeden mini kamyczek, więc dla zdrowia pierścionka i dzieci, nosiłam samą obrączkę ).

I czemu uczelnia nie finansuje dojazdu na praktyki? Albo chociaż nie dofinansuje?

JEdziemy dziś rowerami do zoo na spacer i karmienie zwierzaków
Gajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 08:12   #1395
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

myśmy wczoraj wybrali się na spacer, taki krótki, bo cały dzień lało.Tż mówi8,że za bardzio go kęcę i nęce
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 08:45   #1396
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Nam wczoraj organizowali grilla dla wydziału,gdzie dostawaliśmy mnóstwo darmowych hot dogów. Oprócz tego znaleźliśmy pięknego fiorda,gdzie sobie poplażowaliśmy,ja trochę pobrodziłam w wodzie a tż pobawił się w fotografa.Zauważyłam ciekawą prawidłosc - norwegowie potrafią nabąbac się 2-ma piwami. Nie wiem,czy faktycznie są pijani,czy nie,ale tak sie zachowują,latają po ścianach i maja stan przecietnego polaka po 0,5 wódki.

Anemone,do kitu z tymi praktykami ;/ Szkoła powinna finansować,skoro wymaga. Moja przyjaciółka miała podobnie,ale ona studiuje architekturę.Też im kazali jechać na drugi koniec polski i zero dofinansowania.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:18   #1397
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

lolusl nie taki nowy, i tak nie mam na niego czasu, nie mam kiedy usiąść pozmieniac wszystkiego i w ogóle...ech
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:18   #1398
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Gajaa Pokaż wiadomość
Cześć!

Afrodita, Ty masz teraz idealną figurę! jestem niższa, a ważę tyle samo

Ależ się krucjata wyglądowa zrobiła. Chyba dziś zaproponuję TŻtowi, żeby pofarbował włosy, bo znalazłam dziś u niego kilka siwych

Anemon, wierz mi, lepiej jeśli facet sam się oświadczy niż przymuszony. Przeżyłam to drugie i to była jedna z najbardziej przykrych rzeczy w moim życiu. Na szczęście udało nam się z tego wybrnąć na tarczy, ale nie wiem jakbym się czuła i czy bym uwierzyła na ślubnym kobiercu w przysięgę małżeńską, gdyby J. nie oświadczył się po raz drugi. Głupia ja

niemniej ostatnio znalazłam stary pierścionek zaręczynowy, zapytałam czy mogę go nosić skoro i tak już jest, TŻ się zgodził, więc mam dopracowy pierścionek (ten właściwy haczy o dzieci, już nie raz je podrapałam, wypadl też jeden mini kamyczek, więc dla zdrowia pierścionka i dzieci, nosiłam samą obrączkę ).

I czemu uczelnia nie finansuje dojazdu na praktyki? Albo chociaż nie dofinansuje?

JEdziemy dziś rowerami do zoo na spacer i karmienie zwierzaków
No ja wiem, wiem. Poza tym TŻ nie da się do niczego zmusić, więc o to się nie boję. Właściwie na każde próby podjęcia tematu reaguje złością, więc już nawet nie zaczynam, jeśli już to rzucam luźne komentarze. No ale nie pogardziłabym. 5,5 roku i co? i nic...
Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Nam wczoraj organizowali grilla dla wydziału,gdzie dostawaliśmy mnóstwo darmowych hot dogów. Oprócz tego znaleźliśmy pięknego fiorda,gdzie sobie poplażowaliśmy,ja trochę pobrodziłam w wodzie a tż pobawił się w fotografa.Zauważyłam ciekawą prawidłosc - norwegowie potrafią nabąbac się 2-ma piwami. Nie wiem,czy faktycznie są pijani,czy nie,ale tak sie zachowują,latają po ścianach i maja stan przecietnego polaka po 0,5 wódki.

Anemone,do kitu z tymi praktykami ;/ Szkoła powinna finansować,skoro wymaga. Moja przyjaciółka miała podobnie,ale ona studiuje architekturę.Też im kazali jechać na drugi koniec polski i zero dofinansowania.

W kwestii praktyk... Jako starościna, podejmę wyzwanie i pójdę do dziekana po praktykach, może naszej grupie zwrócą choć część kosztów..
No bo kurczę, wyjdzie ok. 240 zł za noclegi, do tego podróże też ok. 200 zł (jedziemy w 4 osoby samochodem), wyżywienie mamy sobie zapewnić sami, wejścia do rezerwatów też opłacić. Ogólnie będzie to koszt NAJMNIEJ 600 zł
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:25   #1399
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Hejka
Anemone spokojnie młodzi jesteście ja jestem z TŻ prawie 5 lat a mam 23 a on 26 lat i nic można przeżyć
Lolsul jak tam w tej Norwegii?

A ja od dziś chcę schudnąć mam nadzieję że tym razem starczy mi motywacji
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-15, 09:26   #1400
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
lolusl nie taki nowy, i tak nie mam na niego czasu, nie mam kiedy usiąść pozmieniac wszystkiego i w ogóle...ech
No ja jestem mało skapliwa i ostatnio jakoś też patrzę tylko na to co konieczne na kompie,czyli fb i wizaz
Ale czytam sobie pomału,może skończę kiedyś

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość


W kwestii praktyk... Jako starościna, podejmę wyzwanie i pójdę do dziekana po praktykach, może naszej grupie zwrócą choć część kosztów..
No bo kurczę, wyjdzie ok. 240 zł za noclegi, do tego podróże też ok. 200 zł (jedziemy w 4 osoby samochodem), wyżywienie mamy sobie zapewnić sami, wejścia do rezerwatów też opłacić. Ogólnie będzie to koszt NAJMNIEJ 600 zł
No ja bym tak zrobiła,ale zbierajcie paragony koniecznie i może faktury? Bo często nie uznają na uczelniach paragonów,tylko faktury. 600 zł? to tyle co wakacje z grupona
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:30   #1401
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
Hejka
Anemone spokojnie młodzi jesteście ja jestem z TŻ prawie 5 lat a mam 23 a on 26 lat i nic można przeżyć
Lolsul jak tam w tej Norwegii?

A ja od dziś chcę schudnąć mam nadzieję że tym razem starczy mi motywacji
Gdyby mi kiedyś nie powiedział, że miał się już oświadczać, to podejrzewam, że bym nie wariowała.
A tak to wciąż mi się kołacze w głowie: 'dlaczego jeszcze nie?'... I inne takie.
No ale nic. Pieniążki na suknię już na koncie procentują. Mam nieco ponad 2 tys. i nie ruszam. Będę regularnie dokładać, żeby mieć kiedyś możliwość kupna tej wymarzonej

Jak u Lolusl to możesz zobaczyć na Fejsbuku.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
No ja jestem mało skapliwa i ostatnio jakoś też patrzę tylko na to co konieczne na kompie,czyli fb i wizaz
Ale czytam sobie pomału,może skończę kiedyś


No ja bym tak zrobiła,ale zbierajcie paragony koniecznie i może faktury? Bo często nie uznają na uczelniach paragonów,tylko faktury. 600 zł? to tyle co wakacje z grupona
no ale faktury też na konkretne dane trzeba zbierać a my ich nie posiadamy, więc w grę wchodzą jedynie paragony i ew. bilety
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:30   #1402
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
Gdyby mi kiedyś nie powiedział, że miał się już oświadczać, to podejrzewam, że bym nie wariowała.
A tak to wciąż mi się kołacze w głowie: 'dlaczego jeszcze nie?'... I inne takie.
No ale nic. Pieniążki na suknię już na koncie procentują. Mam nieco ponad 2 tys. i nie ruszam. Będę regularnie dokładać, żeby mieć kiedyś możliwość kupna tej wymarzonej .
No co Ty nie powiesz Mój mi mówi że to już od 2 lat a mimo wszystko jeszcze nie nadszedł ten czas mało tego powiedział mi że chciał to zrobić po Naszych obronach w czerwcu 2012 i jakoś do dziś nie jestem narzeczoną
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:44   #1403
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
No co Ty nie powiesz Mój mi mówi że to już od 2 lat a mimo wszystko jeszcze nie nadszedł ten czas mało tego powiedział mi że chciał to zrobić po Naszych obronach w czerwcu 2012 i jakoś do dziś nie jestem narzeczoną
te chłopy to jednak dziwne są
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:45   #1404
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
Hejka
Anemone spokojnie młodzi jesteście ja jestem z TŻ prawie 5 lat a mam 23 a on 26 lat i nic można przeżyć
Lolsul jak tam w tej Norwegii?

A ja od dziś chcę schudnąć mam nadzieję że tym razem starczy mi motywacji
A fajnie! Pierwszy tydzień strasznie się kłóciliśmy,aczkolwiek nie o takie mieszkaniowe pierdoły,tylko o dośc poważniejsze rzeczy,ale wygląda na to,że idzie ku dobremu. W każdym razie staramy się jakoś dopasować do siebie,ja staram sie mniej zrzędzić,on stara się w innych sprawach i jest okej Wczoraj mieliśmy super czas na tym pikniku. Dzisiaj chyba znów planujemy BBQ. No i pogoda na razie w miarę dopisuje,tzn. zwykle jest ok.15 stopni,ale wczoraj było ok.20,co było odczuwalne jak 26-7 A co tam u Ciebie Promyk? Rzadko sie odzywasz . Jak praca?
Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
Gdyby mi kiedyś nie powiedział, że miał się już oświadczać, to podejrzewam, że bym nie wariowała.
A tak to wciąż mi się kołacze w głowie: 'dlaczego jeszcze nie?'... I inne takie.
No ale nic. Pieniążki na suknię już na koncie procentują. Mam nieco ponad 2 tys. i nie ruszam. Będę regularnie dokładać, żeby mieć kiedyś możliwość kupna tej wymarzonej

Jak u Lolusl to możesz zobaczyć na Fejsbuku.

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------



no ale faktury też na konkretne dane trzeba zbierać a my ich nie posiadamy, więc w grę wchodzą jedynie paragony i ew. bilety
Też tak miałam z tym oświadczaniem rok temu,jak tu dołączyłam Bo akurat powiedział,że mysli o tym Ale jak widać,minął rok i jedyne co,to deklaracja,że będzie do przyszłego czerwca. Ale też do niej podchodzę bardzo z dystansem Na razie staram się skupić na wspólnym mieszkanku
A co do faktur,to masz rację,nie pomyślałam.
Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
No co Ty nie powiesz Mój mi mówi że to już od 2 lat a mimo wszystko jeszcze nie nadszedł ten czas mało tego powiedział mi że chciał to zrobić po Naszych obronach w czerwcu 2012 i jakoś do dziś nie jestem narzeczoną
Stare wyjadaczki
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:47   #1405
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
te chłopy to jednak dziwne są
więc wiesz ucz się cierpliwości od weteranki i wiecznej dziewczyny nigdy narzeczonej wiem ze mnie wyprzedzisz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Lolusl rzadko bywam bo przebywanie tutaj wiedząc że to nawet w tym roku nie nastąpi już mnie dołuje...
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:50   #1406
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

czemu nie zapytacie TZ co z tymi zareczynami? ja bym zapytala.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:51   #1407
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
więc wiesz ucz się cierpliwości od weteranki i wiecznej dziewczyny nigdy narzeczonej wiem ze mnie wyprzedzisz

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Lolusl rzadko bywam bo przebywanie tutaj wiedząc że to nawet w tym roku nie nastąpi już mnie dołuje...
w to, że Cię wyprzedzę, to raczej wątpię
No ale nie powiem, że miło by było dzierżyć pierścień w okolicach obrony inżyniera
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:51   #1408
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

też uwazam, ze szkoda nerwów i czasu na domysly
__________________
razem 01.01.2008
zaręczyny 13.03.2011
ślub 09.06.2012
jlys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:52   #1409
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
czemu nie zapytacie TZ co z tymi zareczynami? ja bym zapytala.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a Ty myślisz że nie pytamy? ja pytałam i słyszę stały argument lepsze warunki praca itp ale u mnie to inna sytuacja i nie chcę jej od nowa opowiadać jak było ale mówiłam dużo
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-15, 09:54   #1410
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Odp: Ploty prrrawie narzeczonych, narzeczonych i żon - część 21 !

u nas jest mega do dupy, nie mamy gdzie wspolnie mieszkac itp z kasa ciezko - ale slub mamy ustalony i musimy cos wymyslec- razem.



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-19 10:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:23.