Czy stanik musi być przekleństwem? - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 20:39   #1291
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
W naturalfigures, bo w ul mieli ten rozmiar drozej i nie mieli rozmiaru 30dd. A moze ten sobie zamowie tez, zeby porownac.
Mysle jeszcze nad tango II, te wtedy zamowilabym prawdopodobnie w ul, bo z kolei tam maja te rozmiary.

A z Inferno juz wiem na 100% co jest grane. Nie chce juz znac tego biustonosza. Pomimo, ze 30E jest niby dla mnie, ta miseczka na bank jest za duza i dlatego mnie drapia ramiaczka, bo sa tak bardzo z boku. Ale nie wiem czy skusze sie na 30dd. Narazie mnie zrazilo i mam nadzieje, ze przez to nie robie bledu zamawiajac z innych modeli mniejsza miseczke, pomimo, ze to niby nie moje wymiary.
A jakie masz wymiary?
Ja w sumie trafilam z 32E w Ophelii, bo podobno jest scisliwcem i na moje aktualne 74/93 jakos pasuje, ale Venusy zamowilm jako 30FF. Boje sie, ze beda duze, ale w UL maja i mniejsze i wieksze, wiec wymienie jesli cos bedzie nie tak.
Plunga tez musze miec, nie wiem tylko czy jednak Inferno (mialam 32F - za duza), czy Freye Retro (podobno mniej wygabkowana od Inferno), czy Tango Plunge (bo plunge). Najpierw musze sie do konca przekonac jaki mam rozmiar.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:41   #1292
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
A czy 75C pasuje komukolwiek wg. nowej rozmiarowki?
75C będzie pasować kobietom mającym ok 82-85 cm pod biustem (mierzone ścisło) i ok 90-92cm w biuście. Takich kobiet chodzi trochę po ulicach.
Na pewno jest to rozmiar występujący częściej niż 75A.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:43   #1293
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ja mialam na poczatku 73/88, potem 71/89. Od tamtego czasu nie mierzylam sie. Niby 30E powinien byc idealny, ale w Inferno miseczka jest za duza. Gdyby byla mniejsza, robilaby moze male buly, ale napewno lepiej by to wygladalo i byloby wygodniejsze niz teraz. Moze i obwod jest za ciasny w inferno, bo zostawia niezle slady i po calym dniu wszystko mnie boli. Ale pomimo tego zamowilam 30E tango plunge, bo wydaje mi sie, ze koronka raczej nie bedzie taka ciasna jak inferno. A z miseczka zobaczymy. Dlatego chce jeszcze zamowic DD.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:47   #1294
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
75C będzie pasować kobietom mającym ok 82-85 cm pod biustem (mierzone ścisło) i ok 90-92cm w biuście. Takich kobiet chodzi trochę po ulicach.
Na pewno jest to rozmiar występujący częściej niż 75A.
Pytam, bo zastanawiam sie co zrobic z ta kolekcja okolo 10 biustonoszy noszonych ledwo po kilka razy, jakis czas temu maz odswiezyl mi zapasy bielizny i troche szkoda mi to wyrzucac
Wiekszosc z nich jest z tapicerka, tzn. wygabkowanych, czy gdybym wywalila jakos te gabke i zmniejszyla je w obwodzie to daloby sie je nosic? Przynajmniej w domu?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Ja mialam na poczatku 73/88, potem 71/89. Od tamtego czasu nie mierzylam sie. Niby 30E powinien byc idealny, ale w Inferno miseczka jest za duza. Gdyby byla mniejsza, robilaby moze male buly, ale napewno lepiej by to wygladalo i byloby wygodniejsze niz teraz. Moze i obwod jest za ciasny w inferno, bo zostawia niezle slady i po calym dniu wszystko mnie boli. Ale pomimo tego zamowilam 30E tango plunge, bo wydaje mi sie, ze koronka raczej nie bedzie taka ciasna jak inferno. A z miseczka zobaczymy. Dlatego chce jeszcze zamowic DD.
No wlasnie, u mnie tez sie wymiary zmienily, bo z 78/97 (chyba) spadlam w ciagu tygodnia na 74/93, wiec tamto Inferno nie mialo prawa pasowac.
Przez lata moj biust zwiekszal sie i zmniejszal, a ja nosilam zawsze 75C, ciekawe jakim cudem "pasowalo"?
A swoja droga Inferno jakos malo seksowne jest, moze daje ladny efekt w ubraniu, ale bez... nie podobalo mi sie
Sa takie fajne Gossardy Superboost, ale na fotkach sa modelki z mniejszym biustem i nie wiem, czy to to utrzyma w ryzach moje FF
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 20:51   #1295
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Wstaw na ebayu jako zestaw albo pojedynczo. Moze akurat pare € zarobisz. Ja tak pewnie zrobie, bo nosic ich raczej nie bede. A jak nie to wywale je na smieci. Ale narazie sa lepsze od inferno.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:04   #1296
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Wstaw na ebayu jako zestaw albo pojedynczo. Moze akurat pare € zarobisz. Ja tak pewnie zrobie, bo nosic ich raczej nie bede. A jak nie to wywale je na smieci. Ale narazie sa lepsze od inferno.
Niee, kto by kupil uzywana bielizne, chyba tylko jakis kolekcjoner
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:07   #1297
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Niee, kto by kupil uzywana bielizne, chyba tylko jakis kolekcjoner
Na allegro sie sprzedaje. W lumpeksach ludzie też kupują.
Jeśli jest w dobrym stanie to możesz spróbować sprzedać na ebayu.
Uczciwie byłoby napisać jak dobiera się biustonosz. Wówczas ktoś kto będzie chciał skorzystać z porad to skorzysta.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 21:07   #1298
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Jesli jest uzywana, ale nie "naduzyta" , czyli w dobrym stanie to czemu nie. Z Lobby tez chyba ludzie kupuja uzywane. Ja niedawno kupilam sobie 3 staniki i moze 2 razy mialam je na sobie. Wiec szkoda troche je wywalic.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:14   #1299
moniss131
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 59
GG do moniss131
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Nie no nie widzę nic w tym dziwnego - chętnie kupię jęśli oczywiście ktoś chce się pozbyć ????????????????????????? ????????????????????????? ?????????
moniss131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:15   #1300
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Inferno i te 3 staniczki napewno sprobuje sprzedac. A z reszta zobaczymy.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:18   #1301
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

misiapisia,
Ja mam Gossarda. Hmm, muszę ci powiedzieć, ze na żywo nie wygląda tak subtelnie jak na zdjęciach Michy po pierwszym kontakcie wydają się ogrooomne, ale tak naprawdę mają jakiś dziwny krój i są malutkie A szkoda. Ja przy 72/94 mam 65 G i jest za mały, GG byłby dużo lepszy. Mam go w kolorze berry. Wykonany jest z bardzo fajnego, miękkiego materiału, ale niestety fiszbiny są dość twarde wg mnie i po kilku godzinach noszenia trochę mnie ugniata Plusem jest ścisły obwód- chciałabym, żeby wszystkie 65-tki takie szyli To stanik tylko i wyłącznie do zadań specjalnych- ja noszę go wyłącznie na wieczorne wyjścia do pubów, bo efekt jest u mnie fantastyczny(może to przez te za małe michy:P) W każdym razie robi mi śliczny rowek i wszystkim znajomym szczęki opadły jak pojawiłam się w bardzo wydekoltowanej bluzce z Gossardem pod spodem Nadaje się super do każdego typu dekoltów -ja noszę bluzki z naprawdę przepastnymi dekoltami i nic nie wystaje. Miseczki są połączone tylko cieniutką tasiemką. Problemem mogą być też ramiączka, w przeważającej części wykonane z nierozciągliwej satyny(są prześliczne).Ale na lobby gdzieś tam był pomysł jak je skrócić. Jeśli chcesz, to weź rozmiar 65G, ale nie gwarantuję,że będzie dobry.
velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-25, 21:43   #1302
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Raczej masz szczęście, bo Twój rozmiar 70C lub 75B w zależności od rozciągliwości dostaniesz w wielu sklepach.
no własnie niby tak..
ale kurde jaka ja płaska tylko 6 cm różnicy
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:50   #1303
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Na allegro sie sprzedaje. W lumpeksach ludzie też kupują.
Jeśli jest w dobrym stanie to możesz spróbować sprzedać na ebayu.
Uczciwie byłoby napisać jak dobiera się biustonosz. Wówczas ktoś kto będzie chciał skorzystać z porad to skorzysta.
Do Allegro nie mam dostepu, tzn. mam login, ale nie kupuje, bo nikt nie chce wysylac do Niemiec, a ja za rzadko bywam w PL, zeby ewentualne zakupy odbierac.

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Jesli jest uzywana, ale nie "naduzyta" , czyli w dobrym stanie to czemu nie. Z Lobby tez chyba ludzie kupuja uzywane. Ja niedawno kupilam sobie 3 staniki i moze 2 razy mialam je na sobie. Wiec szkoda troche je wywalic.
Nie znam Lobby na tle dobrze, zeby wiedziec, czy ktos kupowalby cos z Niemiec, koszt przesylki, w kopercie, to jakies 10zl, ale 75C to chyba nie jest chodliwy rozmiar

Cytat:
Napisane przez moniss131 Pokaż wiadomość
Nie no nie widzę nic w tym dziwnego - chętnie kupię jęśli oczywiście ktoś chce się pozbyć ????????????????????????? ????????????????????????? ?????????
Kupilabys staniki w rozmiarze 75C? Serio?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
misiapisia,
Ja mam Gossarda. Hmm, muszę ci powiedzieć, ze na żywo nie wygląda tak subtelnie jak na zdjęciach Michy po pierwszym kontakcie wydają się ogrooomne, ale tak naprawdę mają jakiś dziwny krój i są malutkie A szkoda. Ja przy 72/94 mam 65 G i jest za mały, GG byłby dużo lepszy. Mam go w kolorze berry. Wykonany jest z bardzo fajnego, miękkiego materiału, ale niestety fiszbiny są dość twarde wg mnie i po kilku godzinach noszenia trochę mnie ugniata Plusem jest ścisły obwód- chciałabym, żeby wszystkie 65-tki takie szyli To stanik tylko i wyłącznie do zadań specjalnych- ja noszę go wyłącznie na wieczorne wyjścia do pubów, bo efekt jest u mnie fantastyczny(może to przez te za małe michy:P) W każdym razie robi mi śliczny rowek i wszystkim znajomym szczęki opadły jak pojawiłam się w bardzo wydekoltowanej bluzce z Gossardem pod spodem Nadaje się super do każdego typu dekoltów -ja noszę bluzki z naprawdę przepastnymi dekoltami i nic nie wystaje. Miseczki są połączone tylko cieniutką tasiemką. Problemem mogą być też ramiączka, w przeważającej części wykonane z nierozciągliwej satyny(są prześliczne).Ale na lobby gdzieś tam był pomysł jak je skrócić. Jeśli chcesz, to weź rozmiar 65G, ale nie gwarantuję,że będzie dobry.
O wlasnie, o taki efekt mi chodzi, chce czasem powodowac opad szczek, a rowek bardzo by mi w tym pomogl W sumie z ogladanych plunge'ow tylko Gossard wydaje mi sie idealny do glebokich dekoltow, przez te tasiemke wlasnie. On nie tyle biust trzyma, ile go podkresla i uwydatnia. Ja mam chyba jakies 2cm mniej w biuscie, wiec moze przetestuje 30FF, albo 30G. Najwyzej zamowie 2 i odesle niepasujacy
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 21:52   #1304
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Ale możesz spróbować na ebayu, ewentualnie na innym niemieckim odpowiedniku.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 22:04   #1305
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Teoretycznie staniczki sa prawie jak nowe, malo noszone, niektore (te zupelnie za male) moze raz, czy dwa, ale wszystkie bez metek, bo te odcinam zaraz po kupieniu. Gdyby byly tylko kupione i przymierzone, moze by poszly, ale sa jednak noszone. No i jeszcze ten rozmiar, nikt "uswiadomiony" juz takich nie chce.
Maz sie wykosztowal (no dobra, to byl wyprzedaz, ale zawsze, jakies 10-15€ za stanik dal) Dobrze przynajmniej, ze wizja zony noszacej rozmiar FF, a nie tylko C, go cieszy (o obwodach nie ma pojecia, do niego przemawia magia literek )
W rodzinie nie mam nikogo z takim biustem, bo ja odziedziczylam biust po mamie, a siostra chyba po tacie
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-25, 22:17   #1306
moniss131
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 59
GG do moniss131
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Do Allegro nie mam dostepu, tzn. mam login, ale nie kupuje, bo nikt nie chce wysylac do Niemiec, a ja za rzadko bywam w PL, zeby ewentualne zakupy odbierac.


Nie znam Lobby na tle dobrze, zeby wiedziec, czy ktos kupowalby cos z Niemiec, koszt przesylki, w kopercie, to jakies 10zl, ale 75C to chyba nie jest chodliwy rozmiar


Kupilabys staniki w rozmiarze 75C? Serio?


O wlasnie, o taki efekt mi chodzi, chce czasem powodowac opad szczek, a rowek bardzo by mi w tym pomogl W sumie z ogladanych plunge'ow tylko Gossard wydaje mi sie idealny do glebokich dekoltow, przez te tasiemke wlasnie. On nie tyle biust trzyma, ile go podkresla i uwydatnia. Ja mam chyba jakies 2cm mniej w biuscie, wiec moze przetestuje 30FF, albo 30G. Najwyzej zamowie 2 i odesle niepasujacy
tak chętnie kupiętak więc ???????????? oczywiście nie na wizazu
moniss131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 07:33   #1307
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

dziewczyny szukam kogos kto pomoze mi kupiś Gossarda Superboost satin w zagranicznym sklepie. Ja nie mogę tam robić zakupów bo nie mam karty. Byłabym wdzieczna za pomoc.
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 08:23   #1308
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
.



Raczej masz szczęście, bo Twój rozmiar 70C lub 75B w zależności od rozciągliwości dostaniesz w wielu sklepach.
6cm roznicy to chyba nie do konca miseczka C.. albo sie myle
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:18   #1309
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

wiecie co.. własnie zmierzylam swoja Ave.. bez rozciągania ma 58cm.. po rozciagnieciu 80!!

aaa no i jak ścisło trzeba sie zmierzyć? Bo jak sie ścisne tak, ze az sie nie da wziać głebokiego oddechu to mam 64,5-65cm pod biustem.
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 09:25   #1310
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

dziewczyny pomóżcie proszę

w Melissie mam rozmiar 85 F (80G wchodzę, ale ciut ciasny) i mam problem, chciałabym kupić ze strony Bellissima stanik Panache, ale tam są podwójne miseczki i się pogubiłam... te DD GG to są jakieś połówki czy jak? dodam, że chciałabym obwód 80, bo te Melissy są wyjątkowo ciasne i inne staniki to raczej 80 pod biustem wolę, możecie mi proszę wytłumaczyć jak przeliczyć 80G na te podwójne miski?
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 09:46   #1311
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez moniss131 Pokaż wiadomość
tak chętnie kupiętak więc ???????????? oczywiście nie na wizazu
A jesteś pewna, że to Twój rozmiar? Masz ok. 80cm pod biustem i ok 89cm w biuście?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
6cm roznicy to chyba nie do konca miseczka C.. albo sie myle

aaa no i jak ścisło trzeba sie zmierzyć? Bo jak sie ścisne tak, ze az sie nie da wziać głebokiego oddechu to mam 64,5-65cm pod biustem.
Ale ona nie ma 6 cm różnicy. Różnice oblicza się między obwodem STANIKA a obwodem w biuście. Przy 80cm pod biustem, wybieramy obwód 70.

86 - 70 = 16 cm różnicy => miseczka C

70C jest właśnie dla kogoś kto ma ok 80 cm pod biustem i ok. 87cm w biuście.

Mierzymy się bardzo ścisło. Właśnie tak jak się zmierzyłaś. Ale wówczas wystarcza jak zaniżymy obwód o ok. 5 cm. Przy lżejszym mierzeniu, należy go zaniżać o ponad 5 cm.

Cytat:
Napisane przez Satis Pokaż wiadomość
dziewczyny pomóżcie proszę

w Melissie mam rozmiar 85 F (80G wchodzę, ale ciut ciasny) i mam problem, chciałabym kupić ze strony Bellissima stanik Panache, ale tam są podwójne miseczki i się pogubiłam... te DD GG to są jakieś połówki czy jak? dodam, że chciałabym obwód 80, bo te Melissy są wyjątkowo ciasne i inne staniki to raczej 80 pod biustem wolę, możecie mi proszę wytłumaczyć jak przeliczyć 80G na te podwójne miski?
Miseczki DD, FF itd to normalne, pełnoprawne miseczki. To nie są połówki. Dlatego też 85F w Panache będzie większe od 85F w Melissie. Jeśli masz ok. 109 cm w biuście i ponad 90 cm pod biustem (mierzone ciasno) to w Panache 85E powinno być dobre. Najlepiej dopytaj jeszcze na Lobby, bo ja nie mierzyłam (jeszcze?) żadnej Melissy.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 11:59   #1312
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Wlasnie dotarla do mnie przesylka z Venus.
Aktualne wymiary 74/92. Staniki sa w rozmiarze 65FF (mam Ophelie 32E i jest dobra, tym sie sugerowalam wybierajac rozmiar miseczki, 32E i 30FF sa na... 94cm w biuscie, ja mam teraz mniej, ale Ophelia pasuje).
Obwod jest OK, ciasny, ale nie za ciasny, raczej przyjemnie trzymajacy, niestety miseczki sa za duze, po wygarnieciu wszystkiego co mozliwe dol miseczek jest wypelniony, ale gora sie marszczy. Bede je odsylac i wymieniac, nie wiem tylko czy na 30F, czy moze 30E? Chyba jednak na F, bo wg. tabeli jest na 91,5cm w biuscie. Za to majteczki w rozmiarze 10 sa super
Ogolnie wizualnie staniczek bardzo ladny, miekki, delikatny. Oba sa jednak z normalnymi ramiaczkami (w opisie aukcji tego Ivory mieli namieszane, tytul - ze normalne ramiaczka, fotka - z normalnymi, opis - strapless, w sumie zdecydowalam sie na strapless tylko dlatego, ze spodobaly mi sie staniki Venus tak w ogole), moze to i lepiej, ze z ramiaczkmi, bo na Lobby strapless nie ma dobrej opinii.
Fotek wrzucac nie bede, wrzuce jak przyjdzie ten we wlsciwym rozmiarze.
__________________

misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 13:13   #1313
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Wlasnie dotarla do mnie przesylka z Venus.
Aktualne wymiary 74/92. Staniki sa w rozmiarze 65FF (mam Ophelie 32E i jest dobra, tym sie sugerowalam wybierajac rozmiar miseczki, 32E i 30FF sa na... 94cm w biuscie, ja mam teraz mniej, ale Ophelia pasuje).
Obwod jest OK, ciasny, ale nie za ciasny, raczej przyjemnie trzymajacy, niestety miseczki sa za duze, po wygarnieciu wszystkiego co mozliwe dol miseczek jest wypelniony, ale gora sie marszczy. Bede je odsylac i wymieniac, nie wiem tylko czy na 30F, czy moze 30E? Chyba jednak na F, bo wg. tabeli jest na 91,5cm w biuscie. Za to majteczki w rozmiarze 10 sa super
Ogolnie wizualnie staniczek bardzo ladny, miekki, delikatny. Oba sa jednak z normalnymi ramiaczkami (w opisie aukcji tego Ivory mieli namieszane, tytul - ze normalne ramiaczka, fotka - z normalnymi, opis - strapless, w sumie zdecydowalam sie na strapless tylko dlatego, ze spodobaly mi sie staniki Venus tak w ogole), moze to i lepiej, ze z ramiaczkmi, bo na Lobby strapless nie ma dobrej opinii.
Fotek wrzucac nie bede, wrzuce jak przyjdzie ten we wlsciwym rozmiarze.
Misia jak dlugo Ty juz nosisz wlasciwy rozmiar? Bo nie wiem czy cos Ci jeszcze moze urosnie No i czy te staniki duzo za duze sa? Tzn czy bardzo sie marszczy? Bo jak tylko troche, to moze wez 30F?
I off top. Czy Ty lubisz HIMa?
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 14:54   #1314
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Witam <:
Miałam się chwalić stanikiem z UK,który kupiła mi siostra.Wg.mierzenia wychodziło mi 60C,ale niestety najmniejsze dostępne było 60D,więc poprosiłam siostrę mimo wszystko,żeby kupiła.

No niestety,mój biust jest za mały ;s nie załączę nawet zdjęcia,bo dla mnei to zbyt żenujący widok;p
Mam takie pytanie - stanik mnie mocno ciśnie pod,na biuście leży tak niby w miarę,czy mimo tego,że jest trochę za duży nosić go dla uzyskania efektu 'migracji' Miska nie jest duża,ale biustonosz jest miękki i przez górną falbankę widać,że lepiej by wyglądał na wiekszym wypełnieniu.
Pozdrawiam
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 15:37   #1315
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Marthusia - ponoś go jeszcze, zobacz jak będzie się zachowywał. Możesz też podciągnąć bardziej ramiączka, żeby zmniejszyć efekt odstawania materiału od piersi. Trochę za duży stanik biustowi nie zaszkodzi, w przeciwieństwie do zbyt małego.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 17:21   #1316
marthusia
Zadomowienie
 
Avatar marthusia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: unidentified
Wiadomości: 1 946
GG do marthusia
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Marthusia - ponoś go jeszcze, zobacz jak będzie się zachowywał. Możesz też podciągnąć bardziej ramiączka, żeby zmniejszyć efekt odstawania materiału od piersi. Trochę za duży stanik biustowi nie zaszkodzi, w przeciwieństwie do zbyt małego.
Właśnie tak myślałam,że to chyba nic nie zaszkodzi.
A po jakim czasie powinno się coś zmienić?Stanik niestety nie jest usztywniany i szczerze mówiąc,nie będę go pewnie zbyt często nosić,ale bardzo mnie frapuje ta możliwość migracji,bo moje 'maleństwa' -_-' są w większości właśnie pod pachami.
marthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 17:41   #1317
miss natasha
Zadomowienie
 
Avatar miss natasha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 712
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez marthusia Pokaż wiadomość
Właśnie tak myślałam,że to chyba nic nie zaszkodzi.
A po jakim czasie powinno się coś zmienić?Stanik niestety nie jest usztywniany i szczerze mówiąc,nie będę go pewnie zbyt często nosić,ale bardzo mnie frapuje ta możliwość migracji,bo moje 'maleństwa' -_-' są w większości właśnie pod pachami.
każdy stanik musi się trochę 'uleżeć' pod wpływem noszenia, zobaczysz paru dniach
czy on ma fiszbiny?
bardzo jestem ciekawa Twojej migracyjnej relacji, ponieważ mamy podobne wymiary
możesz chociaż wkleić jakiś link do tego modelu?
__________________


Perfume is the weather of our inner world bringing life to a personal landscape. (Christopher Brosius)

miss natasha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 17:47   #1318
myszkakinia
Rozeznanie
 
Avatar myszkakinia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 581
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

a mi sie wydaje, ze mały biust nie migruje bo jak jest go mało to nie ma za bardzo gdzie i po co uciekać mieści sie w miseczce, a czasem to wrecz mogłby w niej grać w piłke przynajmniej u mnie jak dopasuje stanik do wiekszej piersi
__________________
Pozdrawiam!


myszkakinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 17:58   #1319
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Cytat:
Napisane przez myszkakinia Pokaż wiadomość
a mi sie wydaje, ze mały biust nie migruje bo jak jest go mało to nie ma za bardzo gdzie i po co uciekać mieści sie w miseczce, a czasem to wrecz mogłby w niej grać w piłke przynajmniej u mnie jak dopasuje stanik do wiekszej piersi
Ale często w przypadku osób z małymi piersiami, w przypadku złego rozmiaru, fiszbina wbija się w pierś, "krojąc ją" więc różnie to bywa
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-26, 19:26   #1320
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Czy stanik musi być przekleństwem?

Zgadzam sie z Eyna. Zawsze mialam maly biust, i fiszbiny wbijaly mi sie w piersi i odcinaly ich spory kawalek... dlatego zawsze wyjmowalam fiszbiny z stanikow.
teraz wiem ze jestem Panachowcem
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.