Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-02, 13:22   #3391
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez majkick Pokaż wiadomość
Czy do wybielania zębów białą perłą koniecznością jest posiadanie wszystkich zębów zdrowych? Czy jeżeli w przeszłości ktoś miał nadłamaną jedynkę, następnie uzupełnioną, czy ma to jakiś wpływ na wybielanie?
wybieli się jedynie Twój własny ząb, wypełnienie nie. więc może być różnica w kolorze
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 18:26   #3392
palmer
Raczkowanie
 
Avatar palmer
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: my little heaven
Wiadomości: 226
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

zgadzam się w 100 % z almondfairy,
higienistka ma prawo usuwac kamien (ale tylko naddziąsłowo) i piaskowac zeby
jesli zas chodzi o wybielanie to jeszcze o taki przypadkach nie slyszalam, no chyba ze pod okiem dentysty - bo sama z siebie ot tak to nie powinna
co do technikow natomiast to ...hm... nie slyszalam zeby szkola trwala 5 lat raczej 2 a i moze on POMAGA denstyscie w wybielaniu ale tylko poprzez wykonanie nakladek do wybielania (pacjenta zwykle nawet nie widzi na oczy)
palmer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 22:41   #3393
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

biała perła po 10 dniach efekt bardzo mnie zadowala
dodam ze( lewa) 1,2 martwe zęby wcześniej wybielane u stomatologa a na lewej jedynce licówka bo była po kanałowym leczeniahh spapranym kompletnie bardzo bardzo brzydka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06987 (2).jpg (25,2 KB, 285 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06987.jpg (16,0 KB, 287 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 13:31   #3394
reggae_love
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Osobiście kupuję paski wybielające na allegro ( polecam ,, crest ,, ) pasta wybielająca też jest skuteczna, ale żel lepszy no i tańszy na al oczywiście ! z pasków tylko cresty- reszta brzydko się lepi ( ooooo... nie zamawiajcie byle jakich pasków na allegro, bo cresty można znależć za 90 zł lub za ..... 35 )) trzymajcie ręke na pulsie bo co raz to tańsze paseczki wychodzą Mam nadzieję, że dobrze doradziłam :^
pozdrowienia :^^
reggae_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 17:56   #3395
Torma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!
Osobiście uważam, że obecnie są już skuteczne sposoby na wybielanie zębów w „domowym zaciszu”. Po pierwsze jest znacznie taniej niż w gabinecie i nie ma ryzyka, że się trafi na „technika”, który się na tobie uczy lub ma zły dzień. Co najwyżej samie pozbieracie doświadczenia na sobie….


Zgadzam się, że paski Crest to bardzo dobry produkt i można je polecić z czystym sumieniem. Mi jednak na tym forum polecono inny produkt: Sheer White 20% (dzięki wam forumowiczki!!!). Są to paski bardzo mocne ale dzięki temu że działają trochę dłużej (2 godziny) to nie powodują nadwrażliwości. W zeszłym roku zrobiliśmy z koleżanką z akademika „prawdziwy test”. Ona używała Crest 14% a ja Sheer White 20%. Ona przez 30 minut cierpiała z bólu a ja bez problemu 2h wytrzymywałam. Nie mówiąc już o nadwrażliwości przez cały tydzień. Efekty w obu przypadkach bardzo zadawalające. Tak sobie myślałam, że nie wybielam zębów co miesiąc i mogę nawet dopłacić do porządnych pasków 20zl aby się nie męczyć tak jak Kaśka i mieć fajne efekty bez cierpienia.


Wybielałam z zeszłym roku – efekty dalej się utrzymują i do tego obecna letnia opalenizna – jestem zadowolona.


Co do past – są za słabe aby wybielić zęby ale bardzo przydatne aby efekty wybielania utrzymać i usuwać na bieżąco osad i przebarwienia.

Tośka
Torma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 13:17   #3396
kutafka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Jest na końcu mapy taka wieś,gdzie przy polnej drodze domy 2 :)
Wiadomości: 23
Dot.: Najlepsza pasta wybielająca

Cytat:
Napisane przez Julkaa1 Pokaż wiadomość
hm, chciałabym wznowić ten temat i polecić wam pastę, która naprawdę bardzo mi pomogła. długo doszukiwałam się takiej która spełni, że z większą chęcią bd się uśmiechać, gdyż zawsze miałam problem z różnego rodzaju przebarwieniami i po prostu żółtym "osadem" na zębach. aż w końcu znalazłam. jest to niemiecka firma THERA MED która doskonale radzi sobie z takimi problemami, już po tygodniu zauważyłam znaczną różnice i na prawde jestem z niej bardzo zadowolona. osobiście nie wiem gdzie można ją kupić, ale domyślam się że w polsce jest bardzo dużo takich sklepów, gdzie sprzedają niemieckie kosmetyki. może akurat tam natkniecie się na tą pastę. powiem tylko, że nigdy nie spr bo zawsze sprowadzalam je z niemiec osobiście, zarówno jak i inne niemieckie kosmetyki które naprawdę się sprawdzają i są godne polecenia. jeśli macie jakieś dodatkowe pytania chętnie odpowiem. Pozdrawiam, Julka ; )
Niestety nie zgadzam się z tym,że pasta ta wybiela zęby w widoczny sposób używam jej systematycznie od kilku miesięcy i nic. Nie wiem gdzie można ją w polsce,ale szkoda fatygi żeby ją szukać. Używam zarówno w srebrnym opakowaniu jak i w czerwonym. Ani jedna ani druga nie daje nic
kutafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 08:18   #3397
AshleyPeace
Raczkowanie
 
Avatar AshleyPeace
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

czy można wybielić zęby między zabiegami wyrywania ósemek? wczoraj miałam wyrywaną jedną, za tydzień następną, czy mogę teraz wybielić zęby?
__________________
Ubrania

Książki na wymianę i nie tylko:


rolki 37-39 z ochraniaczami


buty górskie, trekkingowe 39
AshleyPeace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 10:00   #3398
your_dream
Zaczytana w wizażu
 
Avatar your_dream
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 165
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AshleyPeace Pokaż wiadomość
czy można wybielić zęby między zabiegami wyrywania ósemek? wczoraj miałam wyrywaną jedną, za tydzień następną, czy mogę teraz wybielić zęby?
Ja bym na Twoim miejscu się wstrzymała jeśli ma to być wykonane przy użyciu nakładek, bo zawsze jest ryzyko, że tymi nakładkami szturchniesz ranę i usuniesz skrzep, a stąd krótka droga do suchego zębodołu. Ale jeśli wybielasz przy użyciu żelu i światła w gabinecie to nie widzę przeciwwskazań.

A co do trwania czasu nauki techników dentystycznych, to spokojnie może to trwać 5 lat. To są po prostu studia - 3 lata licencjat i 2 lata magisterki.

Edytowane przez your_dream
Czas edycji: 2012-09-19 o 10:04
your_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 08:27   #3399
AshleyPeace
Raczkowanie
 
Avatar AshleyPeace
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez your_dream Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu się wstrzymała jeśli ma to być wykonane przy użyciu nakładek, bo zawsze jest ryzyko, że tymi nakładkami szturchniesz ranę i usuniesz skrzep, a stąd krótka droga do suchego zębodołu. Ale jeśli wybielasz przy użyciu żelu i światła w gabinecie to nie widzę przeciwwskazań.
chcę wybielić laserowo lampą Beyond.

przy okazji zapytam - jeden z gabinetów w Krakowie od pół roku ma promocję - wybielanie zębów laserowo po niższej cenie, z 1000 zł zeszli na 400 zł. dla mnie to trochę dziwne, bo wiem, że wybielanie kosztuje powyżej 1000 zł. co Wy o tym sądzicie - to zwykła promocja, czy oni odwalają fuszerkę?
__________________
Ubrania

Książki na wymianę i nie tylko:


rolki 37-39 z ochraniaczami


buty górskie, trekkingowe 39
AshleyPeace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 18:28   #3400
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

ja placilam po 400 jak szly 2 osoby, przy jednej osobie koszt to 600 wybielalam ponad pol roku temu
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 17:16   #3401
Pussy22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 62
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam.
Mój problem jest nastepujący. W najbliższym czasie będę zakładać korony na jedynki. Moje zęby chcę wybielić.
I tak. Takie wybielanie trzeba będzie po pewnym czasie powtórzyć, bo jak wiadomo zęby zmieniaja barwe pod wpływem wielu czynników, więc będzie trzeba je ponownie " dobielić" aby nie odróżniały się moje korony, i tak naprawdę chyba nigdy na 100% nie będę pewna na jaki odcień te moje zęby się się wybielą. czy sie myle?

a przeciez nie bede co 2 lata wymieniac koron za 1200 zł ( np. po dwóch latach zauważę że moje zęby mi ściemniały i koronki wyglądają jak tic taki w porównaniu z nimi, a nie wybielą się do koloru takiego jakiego bede miala korony i bedzie trzeba korony wymienic )

czy ktos kiedykolwiek wybielał zęby zanim zakładał korony ? i jak potem wygląda profilaktyka?

mam takze pytanie odnosnie wybielania, co lepsze, szyny czy lampy?

Edytowane przez Pussy22
Czas edycji: 2012-09-24 o 17:17
Pussy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 17:46   #3402
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pussy22 Pokaż wiadomość
Witam.
Mój problem jest nastepujący. W najbliższym czasie będę zakładać korony na jedynki. Moje zęby chcę wybielić.
I tak. Takie wybielanie trzeba będzie po pewnym czasie powtórzyć, bo jak wiadomo zęby zmieniaja barwe pod wpływem wielu czynników, więc będzie trzeba je ponownie " dobielić" aby nie odróżniały się moje korony, i tak naprawdę chyba nigdy na 100% nie będę pewna na jaki odcień te moje zęby się się wybielą. czy sie myle?

a przeciez nie bede co 2 lata wymieniac koron za 1200 zł ( np. po dwóch latach zauważę że moje zęby mi ściemniały i koronki wyglądają jak tic taki w porównaniu z nimi, a nie wybielą się do koloru takiego jakiego bede miala korony i bedzie trzeba korony wymienic )

czy ktos kiedykolwiek wybielał zęby zanim zakładał korony ? i jak potem wygląda profilaktyka?

mam takze pytanie odnosnie wybielania, co lepsze, szyny czy lampy?


podpinam się pod pytanie
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 18:33   #3403
Torma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Pussy22 Pokaż wiadomość

czy ktos kiedykolwiek wybielał zęby zanim zakładał korony ? i jak potem wygląda profilaktyka?

mam takze pytanie odnosnie wybielania, co lepsze, szyny czy lampy?
Hej,
Zdecydowanie lepiej najpierw wybielić zęby a potem dobrać do jasnych zębów korony (i inne wypełnienia). Materiały dentystyczne nie zmieniają koloru - ani podczas noszenia ani podczas wybielania. Czyli jezeli założysz "szare" korony to potem albo musisz zapomnieć o wybielaniu zębów albo liczyć się z różnicami odcieni.
Lepiej, efektowniej i taniej jest dbać o jasne zęby (i ewentualnie do pewien czas odświeżyć wybielenie) niż wymieniać wypełnienia lub chodzić z "szarymi" zębami.
Po wybielaniu najlepiej stosować codzienne pastę wybielającą (np Colgate z supermarketu) albo co kilkanaście miesięcy odświeżyć wybielanie.

Do samego wybielania na podstawie własnego doświadczenia odradzam szyny i lampy - polecam mocne paski wybielające np Sheer White 20% lub Crest 14% - poszukaj w tym wątku - było już o tym pisane.

Tośka.
Torma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 19:45   #3404
Wtycia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 178
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Mam problem z białą perłą, aplikator na dolne zęby nie chce mi sie uformowac robie wszystko zgodnie z instrukcją a to dalej od zębów odstaje, tak, że musze mieć zacisnięte szczęki by sie trzymal na miejscu... ;< u góry ładnie sie dopasował przywiera bez trzymania a na dole odstaje bardzo mocno. poradźcie coś....
__________________
włosy rośnijcie jak na drożdżach!
Wtycia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 09:46   #3405
judyta_miel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

na rynku jest nowy preparat, którego można użyć, jeśli wypadnie plomba i trzeba czekać na dentystę www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠
judyta_miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 16:48   #3406
pocaloca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Ja jestem wlasnie w trakcie wybielania zelem opalescence. Kupilam u dentysty nakladki+6 strzykawek zelu 15%. Dostalam zalecenie aby trzymac zel na zebach 4 godz. dziennie, bo mam mocno żółte zebiska.

Przy pierwszym zastosowaniu opróżniłam całą strzykawkę tak jak mi zalecil moj dent, chociaz nie wiem czy to byla dobra decyzja. Przez pierwsze 2h noszenia bol byl straszny, potem prawie znikł. Natomiast to co sie zaczelo po ok. godzinie po sciągnięciu nakladek to byl istny KOSZMAR! Bol masakryczny!!!! Meczyłam się tak całą noc, dopiero nad ranem bol odpuścil...nawet tabletke przeciwbolowa wzielam!I ten slinotok...

Ogolnie dramat. Mysle sobie kurcze, jeszcze 5 strzykawek, jak ja to przezyje?! Skonsultowalam sie z moja dent, kazala zrobic 3 dni przerwy.

Jedynym pocieszeniem byl fakt ze zeby zrobily sie duzo bielsze Po 3 dniach nalożyłam tylko pół strzykawki. Samo noszenie zelu w porównaniu do pierwszego razu nie bolalo, ale po zdjęciu...znów było to samo...I ponownie wiłam się z bólu przez całą noc...

Po tym drugim razie tez efekt jest widoczny, ale to jeszcze nie jest to co bym chciala. Jednak jak mam tak cierpiec, to nie wiem czy juz nie zakonczyc tego calego wybielania. Szkoda tylko pieniedzy...

Poradzcie mi, czy moze robie cos nie tak?Stosuje sie do wszystkich zalecen lekarza.
pocaloca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 20:07   #3407
marysia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej Dziewczyny,
ja dwa lata temu zastosowałam paski Sheer White, efekt wybielenia jest do tej pory. Sheery są bardzo delikatne i nie ma szczypiącego działania jak w przypadku potocznych Crestów. Warto poszukać na aukcjach e-bay lub allegro.
marysia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-23, 10:47   #3408
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

a efekt podobny jak Crestów? o ile odcieni Ci wybieliło?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 08:51   #3409
octaviaa
Przyczajenie
 
Avatar octaviaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez AshleyPeace Pokaż wiadomość
chcę wybielić laserowo lampą Beyond.

przy okazji zapytam - jeden z gabinetów w Krakowie od pół roku ma promocję - wybielanie zębów laserowo po niższej cenie, z 1000 zł zeszli na 400 zł. dla mnie to trochę dziwne, bo wiem, że wybielanie kosztuje powyżej 1000 zł. co Wy o tym sądzicie - to zwykła promocja, czy oni odwalają fuszerkę?
W sierpniu wybielałam zęby lampą beyond. Dzwoniłam do różnych gabinetów w Krakowie, które miały promocję i jak pytałam czy to jest lampa beyond i czy używają żeli beyond do wybielania to okazywało się, że nie. 1000 zł za to wybielanie to już trochę przestarzała cena. Znam dobre gabinety, które mają w regularnej ofercie nawet za 500 zł. Na stronie wybielanie.pl masz spis gabinetów, które używają oryginalnych lamp i żeli. Część gabinetów ma już najnowszą lampę Beyond Polus. Ja korzystałam z tej poprzedniej. Co do wykonywania zabiegów. To w krakowskich salonach jest różnie. W większości zabieg ten wykonują higienistki po konsultacji z lekarzem. Oczywiście trzeba też doliczyć higienizację zębów. Moja siostra była u lekarza, ja u higienistki. Co do efektów... i tu jest właśnie problem, bo w sumie efektów nie widzę, no może są o odcień jaśniejsze, ale to maksymalnie. Zaznaczam, że nie miałam jakoś bardzo żółtych. Stosowałam się do wszystkich zaleceń, białą dietę stosowałam przez 2 tygodnie i używałam pasty beyond po wybielaniu. Zresztą do dzisiaj jej używam. Nie wiem czy polecam, musisz sama zdecydować. Wiem na pewno, że jakiś miesiąc temu w Krakowie było szkolenie na temat wybielania dla stomatologów. Prowadziła to jakaś "sława" w tej dziedzinie z USA (nie pamiętam nazwiska, gdyby kogoś to interesowało - mogę się dowiedzieć), która powiedziała, że wybielanie nakładkowe jest dużo bardziej skuteczne. Tylko tutaj też pewnie kwestia jakich żeli używają do nakładek. Gdybym teraz szła wybielać to zastanawiałabym się pomiędzy Polusem a nakładkami...
octaviaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-13, 23:43   #3410
Anitkabuzi
Rozeznanie
 
Avatar Anitkabuzi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 842
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Nie wiem czy przypadkiem nie połknęłam odrobiny żelu z nakładek supreme 10% podczas jednego razu. Czy to jest bardzo szkodliwe?
Anitkabuzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 15:12   #3411
_Lily_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cześć,
ja w piątek będę wybielała zęby metodą Beyond.
W mojej małej mieścinie k. Warszawy wybielanie kosztuje 800zł.
Dam znać po.
_Lily_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 09:01   #3412
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Lily_ Pokaż wiadomość
Cześć,
ja w piątek będę wybielała zęby metodą Beyond.
W mojej małej mieścinie k. Warszawy wybielanie kosztuje 800zł.
Dam znać po.
i jak po ??
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 12:39   #3413
_Lily_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
i jak po ??
Tak po, że nie ma żadnej, nawet najmniejszej różnicy
Nie wiem dlaczego tak.

I nie wiem też, dlaczego ten zabieg dentystka podzieliła mi na dwie sesje po 20 minut. Drugą mam w poniedziałek.

No ale po 20 minutach nie było żadnej różnicy.
_Lily_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:22   #3414
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Lily_ Pokaż wiadomość
Tak po, że nie ma żadnej, nawet najmniejszej różnicy
Nie wiem dlaczego tak.

I nie wiem też, dlaczego ten zabieg dentystka podzieliła mi na dwie sesje po 20 minut. Drugą mam w poniedziałek.

No ale po 20 minutach nie było żadnej różnicy.
jestem w szoku ze nie ma zadnej różnicy, robi się 3 sesje po 15 minut. co to za gabinet ?? jesli nie chcesz tutaj pisac napisz na pw
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 13:57   #3415
_Lily_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
jestem w szoku ze nie ma zadnej różnicy, robi się 3 sesje po 15 minut. co to za gabinet ?? jesli nie chcesz tutaj pisac napisz na pw
W mojej małej mieścinie, nawet nie ma co pisać nazwy.
Ale niby salon autoryzowany, ogólnie dentyści bardzo dobrzy, bo zawsze tam leczę zęby.
Może moje zęby mają taką kość, że nie da się. Ale zawiodłam się bardzo. Naprawdę zero różnicy.

Szkoda mi pieniędzy, bo krucho z tym.
_Lily_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 08:25   #3416
Pacynka
Rozeznanie
 
Avatar Pacynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 997
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Lily, a czy nakładała Ci ona w ogóle jakiś żel na zęby?
Pytam bo wiem, że trafiają się i tacy co żelu nie nakładają. Dla nich wybielanie lampą to po prostu wybielanie samą lampą a efektów brak...

Co do samych sesji to są też 20-to minutowe. Ale po takiej jednej już powinno być coś widać.

Z drugiej zaś strony bywają skrajne przypadki kiedy zęby nie wybielą się w ogóle. Są to jednak naprawdę skrajne przypadki.
Pacynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 08:59   #3417
_Lily_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Nakładała mi żel, jasne I tą jakąś żywicę chroniącą dziąsła, więc pod tym względem było OK.
Po prostu nic a nic nie zmienił się odcień i teraz, parę dni po zabiegu widzę, że jest to samo.
A przestrzegłam tego, co mówiła.

Także ja jestem tym skrajnym przypadkiem, jak zawsze


@ niemodnaPOLKA
Tu gabinet nie ma nic do rzeczy, moje zęby po prostu są oporne.
_Lily_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 10:09   #3418
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Lily_ Pokaż wiadomość
Nakładała mi żel, jasne I tą jakąś żywicę chroniącą dziąsła, więc pod tym względem było OK.
Po prostu nic a nic nie zmienił się odcień i teraz, parę dni po zabiegu widzę, że jest to samo.
A przestrzegłam tego, co mówiła.

Także ja jestem tym skrajnym przypadkiem, jak zawsze


@ niemodnaPOLKA
Tu gabinet nie ma nic do rzeczy, moje zęby po prostu są oporne.
ma do rzeczy, jest strona wybielanie.pl i tam sa gabinety autoryzowane przez tą strone i masz 100 % pewności że cię nie oszukają ------> http://www.wybielanie.pl/mapa_gabinetow
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 11:57   #3419
_Lily_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ten gabinet był autoryzowany, dlatego poszłam
_Lily_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 12:17   #3420
malamenda2009
Zakorzenienie
 
Avatar malamenda2009
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 623
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Lily_ Pokaż wiadomość
Ten gabinet był autoryzowany, dlatego poszłam
a probowalas paskow crest?
__________________
nasz dzień
malamenda2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:13.