Scent Bar - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-26, 11:54   #451
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość

A tutaj moja mała kolekcja torebek vintage.
Damo, torebki super, ale ten srodkowy kuferek... ach .
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 12:16   #452
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Scent Bar

Wielkie dzięki za miłe słowa!

Kuferek jest naprawdę pojemny i używam go najczęściej. Dodaje smaczku nawet zwykłemu czarnemu trenczowi.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 12:20   #453
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Scent Bar

Wreszcie udało mi się odgonić siostrzeńców od kompa, a już za plecami kolęduje mi mąż, bo on też kce do Internetu
My nie przyzwyczajeni, że tylko jeden komp do dyspozycji i to na spółkę z 2 chłopcami w wieku szkolnym
W naszym mieszkanku każde z nas ma swój komputer

Do rzeczy.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość

Chciałam się... pochwalić prezentem. Nie zwykłam się chwalić tym, co dostaję czy tym co mam, ale tu zrobię wyjątek, bo prezent jest przepiękny, a ja mam taki uśmiech, że nic mi go z twarzy nie zetrze.
(Z góry przepraszam za kolor mojej ręki, ja już tak po prostu mam ).


Gratuluję Racheli pięknego prezentu (wreszcie mogę to zrobić oficjalnie)

Nat i Marioli życzę wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia.


Homykowi - gratuluję pomysłowych i kochających mężczyzn w domu

Tymenie i Pieńkowej Damie zazdraszczam przepięknych torebek


Pozostałym perfumkom gratuluję przepięknych prezentów


A teraz zmykam cieszyć się rodziną i resztką świąt
irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 12:53   #454
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ok, uciekam spać; strasznie się zasiedziałam. 80 nowych zdjęć Keiry mi wystarczy do szczęścia, w każdym razie - na jakiś czas.
Dobranoc
80?!
Na miejscu Twojego TŻ byłabym zazdrosna

Homyku, gratuluję kochanych i bardzo pomysłowych mężczyzn
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 14:39   #455
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Zuziu, to niesprawiedliwe co piszesz.
Bezdyskusyjnym faktem jest, że policja działa w służbie obywatela i robi co w jej mocy, żeby pomóc. Czasem jest ograniczona np. poprzez brak dowodów, brak świadków, albo - tak jak w tym wypadku - brak zgłoszenia, ale generalnie ja nie powiedziałabym na temat policji złego słowa.

Na pewno jest tak, że czasem znajdzie się jakaś osoba, która nie nadaje się do tego zawodu, a mimo wszystko pracuje na takim stanowisku - ale to są sytuacje marginalne i zdarzają się w przypadku wszystkich mozliwych grup zawodowych (i każda z nas może wymienić liczne przykłady).
Aktualnie bardzo (naprawdę bardzo) cięzko jest przejśc sito rekrutacyjne żeby pracowac w policji. Trzeba przejść liczne testy sprawności fizycznej oraz sporo testów psychologicznych - raczej krytukuje się to, że to bardzo cięzka i odpowiedzialna praca,(która daje niewymierną pensję, ale to niestety częste w Polsce) niż to, że pracują tam niewłaściwi ludzie.
Teraz do pracy w Policji nie przyjmuje się nikogo przypadkowego.
Policjanci to tez ludzie, sama ubiegałam sie o prace w Policji w tamtym roku i wiem jak ciężko jest przejść testy.
TWO- test wiedzy ogólnej
TSF- test sprawniości fizycznej
Multiselect- test psychologiczny
Wywiad zorganizowany
Badania lekarskie

Rok przygotowań aby zaliczyć, chociaż teraz weszła nowa ustawa także na pewno będzie łatwiej. Najwięcej osób odpada na teście psychologicznym.
Niektórzy którzy dostają sie na szkółkę odchodzą, bo Policja tez jest skorumpowana, ale są i policjanci z powołania. Nie oceniajmy wszystkich po jednej osobie.
Dodam jeszcze tyle, ze polskie prawo jest przeciw działaniom policjanta, mój tato jest w Policji aspirantem. A moim marzeniem zawsze było byc w sztabie oficerów, może kiedyś sie spełni.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 14:50   #456
sasia73
Zakorzenienie
 
Avatar sasia73
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Down Under
Wiadomości: 4 330
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez khy Pokaż wiadomość
Damo, torebki super, ale ten srodkowy kuferek... ach .
Właśnie, właśnie, ten kuferek jest obłędny .
__________________


sasia73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 15:15   #457
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Policjanci to tez ludzie, sama ubiegałam sie o prace w Policji w tamtym roku i wiem jak ciężko jest przejść testy[TWO- test wiedzy ogólnej
TSF- test sprawniości fizycznej
Multiselect- test psychologiczny
Wywiad zorganizowany
Badania lekarskie

Rok przygotowań aby zaliczyć, chociaż teraz weszła nowa ustawa także na pewno będzie łatwiej. Najwięcej osób odpada na teście psychologicznym.
Dokładnie - łatwo nie jest Ale to i dobrze, że przesiew jest tak duży

Owiane legendą są podchwytliwe Muliteselekty, ale okazuje się, że co ciekawe wiele osób oblewa zwykły egzamin sprawnosciowy. Wiele czterdziestoletnich policjantów (zdają ponownie egzamin wraz z rekrutami, bo muszą przechodzić go regularnie co kilka lat) ma o wiele lepsze wyniki nasz nasza dwudziestoletnia młodzież

Cytat:
Dodam jeszcze tyle, ze polskie prawo jest przeciw działaniom policjanta, mój tato jest w Policji aspirantem. A moim marzeniem zawsze było byc w sztabie oficerów, może kiedyś sie spełni.
No właśnie. Policjantowi broni mozna uzyć tylko w sytuacji już absolutnie podbramkowej. Jeśli uzyje jej w obronie własnej ma tylko (delikatnie mówiąc) nieprzyjemnosci z tego powodu

Też do niedawna chciałam pracować w Policji ale po tym co opowiada mi moja mama... nigdy w zyciu. Nawet nie dlatego, że to odpowiedzialna i bardzo, bardzo ciężka praca, ale ... Z resztą, nie, nie dokończę

Po prostu nie
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 15:24   #458
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Tulip

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Tulip, trzymaj się jakoś Może jakiś masaż na te bolące plecy?
Oj, przydałby się dzisiaj też
Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
A tutaj moja mała kolekcja torebek vintage.
Ta środkowa - absolutne cudo
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 15:51   #459
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dokładnie - łatwo nie jest Ale to i dobrze, że przesiew jest tak duży

Owiane legendą są podchwytliwe Muliteselekty, ale okazuje się, że co ciekawe wiele osób oblewa zwykły egzamin sprawnosciowy. Wiele czterdziestoletnich policjantów (zdają ponownie egzamin wraz z rekrutami, bo muszą przechodzić go regularnie co kilka lat) ma o wiele lepsze wyniki nasz nasza dwudziestoletnia młodzież



No właśnie. Policjantowi broni mozna uzyć tylko w sytuacji już absolutnie podbramkowej. Jeśli uzyje jej w obronie własnej ma tylko (delikatnie mówiąc) nieprzyjemnosci z tego powodu

Też do niedawna chciałam pracować w Policji ale po tym co opowiada mi moja mama... nigdy w zyciu. Nawet nie dlatego, że to odpowiedzialna i bardzo, bardzo ciężka praca, ale ... Z resztą, nie, nie dokończę

Po prostu nie

Ja sama odpadłam na sprawnościowym (piłka lekarska), ale podeszłam do testu z marszu. Na teście z wiedzy miałam 30 pkt a żeby zaliczyć trzeba było mieć 25/40. W tej chwili punkty liczy się jedynie w celach rankingowych.
Najgorsze jest to, ze tak mało płacą, a zrobisz coś źle to odpowiadasz gorzej niż zwykły obywatel.
Aniołku napisz co miałaś na myśli w ostatnim zdaniu, choćby na PW.

Ja chciałabym chociaż spróbować tej pracy, zawsze można zrezygnować.
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:00   #460
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Scent Bar

Świeta, Swieta i po...
Racheli , Marioli i Nat składam serdeczne gratulacje

Tymeno zazdraszczam bizu od Kruka, piekna
Pieńkowa Damo piekne torebki, ta zielona jest po prostu


Jesli chodzi o mnie to pochwale sie w prezencie dostałam piekny komplet z Yes'a.
Szkoda, ze Świeta juz sie koncza...
Troszke atmosfery u mnie na fotkach (cappucino w moim wykonaniu, moj pies i choinka).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010003.JPG (39,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010021.JPG (35,8 KB, 17 załadowań)
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:07   #461
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar

Nat, Mariolu, jeszcze raz Wam gratuluję i życzę dużo szczęścia na nowej drodze ze starymi partnerami

Rachelo, pierścionek śliczny, rozumiem, że Narzeczony również , gratuluję


Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Mnie moje chłopaki zrobiły taką niespodziankę, że Znalazłam pod choinką wielki flakon Tea For Two Palce mieszały też w tym wizażanki - Tymena, Kola, Kota i Neonka, do których napisało moje dziecię wraz z TŻtem, założywszy sobie uprzednio konto na Wizażu. Jak dobrze wiedzieli do kogo uderzyć z zapytaniem Dziewczyny Kochane, dzięki za odzew
Homyku, gratuluję TfT i chłopaków


Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
A tutaj moja mała kolekcja torebek vintage.
ja noszę tyko wielkie wory, prawie niepodobne do domskiej torebki, ale tę Twoją zieloną to bym chętnie przygarnęła, jest śliczna


Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
A ja dziś już niedługo będę się pakować i wracam do Łodzi - jutro powrót do pracy i to od samego rana
Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
Joasiu....... i ja jutro do pracy.. pobudka o 4.35 z tym, że dziś nie muszę się pakować i wyjeżdżać
Joasiu, Bjeato, ja też jutro do pracy

ale już w piątek jadę do Zakopanego i od soboty będę śmigać na Kasprowym, doczekać się nie mogę, tylko ten jutrzejszy dzień jeszcze muszę przeżyć
tylko internetu nie będę miała, będę tęsknić za Perfumami


chciałam jeszcze napisać, że moim zdaniem pomysł na rozdzielenie wątków Czym dziś pachniesz..... i Plotkowego był świetny i znakomicie się sprawdza w praktyce
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 17:19   #462
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość

Tymeno zazdraszczam bizu od Kruka, piekna
...

Jesli chodzi o mnie to pochwale sie w prezencie dostałam piekny komplet z Yes'a.
).
Nefernefer, dziękuję a Tobie gratuluję biżu Yes


Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
ale już w piątek jadę do Zakopanego i od soboty będę śmigać na Kasprowym, doczekać się nie mogę, tylko ten jutrzejszy dzień jeszcze muszę przeżyć
tylko internetu nie będę miała, będę tęsknić za Perfumami
Ja też jutro do pracy

Tako, życzę udanego szusowania po stoku Przyznam się, że nie wiem co to zimowe szaleństwo, nigdy mnie nie ciągnęło w góry zimą Ale muszę zacząć się przygotowywać do wyjazdu, bo chcemy spróbować w styczniu swoich sił na stoku Strasznie się boje, że się połamię
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:30   #463
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość

Tako, życzę udanego szusowania po stoku Przyznam się, że nie wiem co to zimowe szaleństwo, nigdy mnie nie ciągnęło w góry zimą Ale muszę zacząć się przygotowywać do wyjazdu, bo chcemy spróbować w styczniu swoich sił na stoku Strasznie się boje, że się połamię
dziękuję, na pewno będzie udane
dla mnie jazda na nartach, to najpiękniejszy sposób spędzania czasu

Tymeno, poruszaj się się przed wyjazdem trochę i zaczynaj od mniejszych górek pod okiem kogoś, kto wie o co w narciarstwie chodzi
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:33   #464
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
dziękuję, na pewno będzie udane
dla mnie jazda na nartach, to najpiękniejszy sposób spędzania czasu

Tymeno, poruszaj się się przed wyjazdem trochę i zaczynaj od mniejszych górek pod okiem kogoś, kto wie o co w narciarstwie chodzi
Tak, tak, w niskie góry jedziemy Bez instruktora się nie obejdzie
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 17:40   #465
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Scent Bar

Dziewczyny, ja jutro tez ide do pracy i wcale mi sie to niepodoba

Tako, Tymeno puszystego sniegu Wam zycze i troszke zazdroszcze ja zima w gorach bylam pare lat temu i bylo bajecznie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:20   #466
khy
Zadomowienie
 
Avatar khy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 478
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jutro tez ide do pracy i wcale mi sie to niepodoba

Tako, Tymeno puszystego sniegu Wam zycze i troszke zazdroszcze ja zima w gorach bylam pare lat temu i bylo bajecznie
Dokladnie, zgadzam sie z Contax, zima w gorach jest najzwyczajniej w swiecie bajecznie - ja bylam kilka razy i za kazdym razem bylo niezapomnianie .
(raz na nartach, po raz pierwszy w zyciu - i to dopiero bylo NIEZAPOMNIANE, auc ;-))) )
khy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:28   #467
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Ja pare razy była zima w Zakopanem, ale nie na nartach, a na zwykłym wypoczynku. Uwielbiałam zakopiańskie klimaty, Krupówki, białe misie, owczarki podhalańskie... a latem piekną roslinnośc górską i szumiące strumienie oraz wędrówki po górach.

Na
prawdziwych nartach byłam raz w zyciu, za to we Włoszech, w Madonna di Campiglio, kiedy pojechałam na 4 dni w słuzbową podróz i jednego dnia atrakcją była nauka jazdy na nartach zjazdowych, biegówkach albo program SPA. Wybrałam dla bezpieczeństwa te biegówki, a i tak raz się wywaliłam (o mnie z kolei potknęła się inna dziewczyna i tez się wyłożyła, na szczęście nic nam sie nie stało).

A w chwili obecnej próbuję dociec, dlaczego Iceberg Twice ma w sobie coś odpychającego. I wyczytałam, że w nucie głowy zawiera aldehydy połączone m.in. z brzoskwinią. I że jest zaliczany do kategorii kwiatowo-morskiej. To juz chyba wiem, co mi w nim nie pasi...
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:31   #468
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Na
prawdziwych nartach byłam raz w zyciu, za to we Włoszech, w Madonna di Campiglio, kiedy pojechałam na 4 dni w słuzbową podróz i jednego dnia atrakcją była nauka jazdy na nartach zjazdowych, biegówkach albo program SPA. Wybrałam dla bezpieczeństwa te biegówki, a i tak raz się wywaliłam (o mnie z kolei potknęła się inna dziewczyna i tez się wyłożyła, na szczęście nic nam sie nie stało).
Znając moje sportowe zdolności - ja bym dla bezpieczeństwa wybrała SPA
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:31   #469
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Przyznam się, że nie wiem co to zimowe szaleństwo, nigdy mnie nie ciągnęło w góry zimą Ale muszę zacząć się przygotowywać do wyjazdu, bo chcemy spróbować w styczniu swoich sił na stoku Strasznie się boje, że się połamię
Tymeno, nie będziecie żałować.
Byłam kilka razy o tym czasie w górach i zawsze były to niezapomniane wypady. Góry zimą są przepiękne.
Co do szusowania na nartach to jak byłam podlotkiem to byłam pierwsza na stoku...... do czasu kiedy wchodząc pod wyciągiem, bo tam miało być bezpiecznie, się poślizgnęłam i usiadłam na ręce. Było tylko "chrup" i zemdlałam. Ale cicho sza o tym.

Będziesz jeździła pod okiem instruktora

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja jutro tez ide do pracy i wcale mi sie to niepodoba
Contax ...... damy radę. Mój prezes dziś był już w pracy, a co. Smsem się dopytywał w południe czy jutro przychodzę.......... a wieczorkiem jeszcze jeden sms, że czeka na mnie niespodzianka na @: rozdzielnik na jutro
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 18:35   #470
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
dla mnie jazda na nartach, to najpiękniejszy sposób spędzania czasu
Takuśna - przybij piątkę Podpisuję się pod Twoim zdaniem w 100%
Z tatą może wyskoczymy w sobotę do Czech, mam nadzieję, że się uda
Aggie - też byłam w Madonna, ale niestety bez SPA Ale podobało mi się (tak bardzo, że pojechaliśmy tam dwa razy ). Rodzice planują wspólny wyjaz na marzec, ale nie wiadmo czy wyjedzie... Mnie się marzą narty w Szwajcarii, co jest niestety trochę droższą wyprawą, niż Włochy czy Austria, ale może kiedyś... Bo stoki w Polsce... odpadają niestety
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:42   #471
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Scent Bar

Tulipanko, ja byłam w Madonnie jako reprezentant włoskiego urzedu so spraw promocji turystyki włoskiej w Polsce. Region Trydent organizował wyjazd dla 4 czy 5 przedstawicieli biur podrózy plus zaproszenie dla przedstawiciela od nas. Szefowa nie mogła czy nie chciała jechac, więc mnie wysłała. Tak więc przez dwa dni pod rząd mieliśmy spotkania oficjalne, a wieczorem międzynarodowe towarzystwo spotykało się w holu i razem ruszało na dyskotekę (raz to tak rozkręciliśmy dyskotekę, będąc w Madonnie tuż przed sezonem narciarskim, że do dziś pamiętam, co tam sie działo ) A seanse w łaźni hotelowej sami sobie organizowaliśmy - pamietam, jak sie fajnie w łaźni poznawało innych ludzi bioracych udział w zjeździe - siedzę sobie sama, nagle wchodzi jakiś facet w ręczniczku dookoła bioder i sie wita. I siedzą sobie potem dwie osoby półnagie i gadają o pierdołkach...

A co do nart we Włoszech, to z opinii wielu narciarzy bardzo chwalona jest Val Gardena - wiele kilometrów świetnie przygotowanych tras, chociaż Val Gardena jest juz droższa niż Val di Sole czy Passo Tonale.

EDIT: Właśnie myszkuje sobie po Osmozie i znalazłam nowy zapach Slavy Zaitsev z 2007 roku "Nikita" - nuty zapachowe są całkiem interesujące!
http://www.osmoz.com/encyclo/marques...NGUE&LANGUE=FR
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:43   #472
taka taka
Zakorzenienie
 
Avatar taka taka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 085
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Takuśna - przybij piątkę Podpisuję się pod Twoim zdaniem w 100%
Z tatą może wyskoczymy w sobotę do Czech, mam nadzieję, że się uda
Aggie - też byłam w Madonna, ale niestety bez SPA Ale podobało mi się (tak bardzo, że pojechaliśmy tam dwa razy ). Rodzice planują wspólny wyjaz na marzec, ale nie wiadmo czy wyjedzie... Mnie się marzą narty w Szwajcarii, co jest niestety trochę droższą wyprawą, niż Włochy czy Austria, ale może kiedyś... Bo stoki w Polsce... odpadają niestety
ja na samą myśł o nartach, bo wyglądam tak
w Madonna di Campiglio też mi się podobało, ale nie ma to jak w Alpach
Tulipanko, Szwajcaria to rzeczywiście raj dla narciarzy, byłam dwa lata temu w St Moritz, tanio nie było, ale warto

a w polskich górach lubię obie hale na Kasprowym, w ostatnich latach, są nawet nieżle przygotowane
za dwa dni będę jeździć właśnie na Goryczkowej, doczekać się nie mogę
taka taka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:52   #473
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Scent Bar

pomocy brat neonek21 pyta mnie co może podobać się użytkowniczce RUSH2?

Kurcze nie wiem ale jeśli brat pyta to musi być fajna dziewczyna

Radzić nam tu szybko, co jest w tym stylu?
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 18:58   #474
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Scent Bar

Aggie - widać, że impreza świetna była, tak to można pracować
A takie SPA po nartach, kiedy się wraca zmordowanym ze stoku, to musi być coś
Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
ja na samą myśł o nartach, bo wyglądam tak
w Madonna di Campiglio też mi się podobało, ale nie ma to jak w Alpach
Tulipanko, Szwajcaria to rzeczywiście raj dla narciarzy, byłam dwa lata temu w St Moritz, tanio nie było, ale warto
W Alpach byłam w Austrii i faktycznie było gdzie poszaleć (lodowiec - )
A Szwajcaria wcześniej czy później będzie moja, byłam tam na wakacje i muszę tam wrócić ze sprzętem

W Polsce nie jeździłam właśnie w Zakopanem, bo dość daleko ode mnie, żeby wyskoczyć na weekend, a na ferie jakoś nigdy nie było okazji. Odstraszają mnie nieprzygotowane stoki i niestety mały wybór tras, szczególnie tych trudnych, bo jak już jeździć, to w takich warunkach, żeby walczyć o przetrwanie
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:01   #475
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość


ja noszę tyko wielkie wory, prawie niepodobne do domskiej torebki, ale tę Twoją zieloną to bym chętnie przygarnęła, jest śliczna

Joasiu, Bjeato, ja też jutro do pracy

ale już w piątek jadę do Zakopanego i od soboty będę śmigać na Kasprowym, doczekać się nie mogę, tylko ten jutrzejszy dzień jeszcze muszę przeżyć
tylko internetu nie będę miała, będę tęsknić za Perfumami


chciałam jeszcze napisać, że moim zdaniem pomysł na rozdzielenie wątków Czym dziś pachniesz..... i Plotkowego był świetny i znakomicie się sprawdza w praktyce
Ja też noszę takie wory - torbiszony

Małe kobiece torebeczki nie dla mnie - ja mam w torbie cały dom

Takuśna i Tymeno, miłego pobytu i odpoczynku. Sama chętnie bym gdzieś pojechała, chociaż niekoniecznie na narty, ja niesportowy typ jestem.

A co do podziału wątku, to zgadzam się pełni - mnie też się tak bardziej podoba
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:05   #476
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Aniołku napisz co miałaś na myśli w ostatnim zdaniu, choćby na PW.

Ja chciałabym chociaż spróbować tej pracy, zawsze można zrezygnować.
Napiszę Ale tylko dlatego, że sama planujesz podejść do rekrutacji
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:07   #477
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Scent Bar

MoniuK, Agaa13, Tymeno, Neonko, Aggie125, Contax, Czarnazuziu, Your Angel, Bjeato, Pieńkowa damo, Różowy Strachulcu, Irkax, Taka taka za gratulacje. Niespodzianka była wspaniała i niezapomniana


Pieńkowa Damo, Twój kuferek ze środkowego przepiękny


Tymeno, dotarłam do zdjeć Twojej nowej biżuterii. Szczególnie kolczyki i pierścionek mi się spodobały.
Bardzo do Ciebie pasują i jeszcze Padparadscha do kompletu


Taka Taka, Tymeno, zazdroszczę wyjazdu
Ja z moimi chłopakami byłam w górach przed Świętami. To tylko Tatry, ale naprawdę piękne.
Tymeno, zobaczysz, narty Ci się spodobają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00043.jpg (47,0 KB, 5 załadowań)
homyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:13   #478
_Adelajda_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 820
Dot.: Scent Bar

czesc babeczki
mialam dzis straszliwie leniwy dzien

a jutro do pracy...

i zakochalam sie w tej zielonej torebce Pienkowej Damy
_Adelajda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:16   #479
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
pomocy brat neonek21 pyta mnie co może podobać się użytkowniczce RUSH2?

Kurcze nie wiem ale jeśli brat pyta to musi być fajna dziewczyna

Radzić nam tu szybko, co jest w tym stylu?
Lacoste pour Femme? Envy? Miracle? Rush 2 to jedno z tych diabelstw, ktore tak naprawdę do niczego nie są podobne...
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-26, 19:28   #480
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Scent Bar

No właśnie

diabelstwo bardzo sexy

hmm...


dodam, zakochalam się w pachuli
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii

Edytowane przez neonka28
Czas edycji: 2007-12-26 o 19:57
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.