fioletowy pokoik:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 10:04   #1
PinkRaimbow
Przyczajenie
 
Avatar PinkRaimbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Smile

fioletowy pokoik:)


Hej
mam pewien problem z moim pokojem.Mój pokój ma dwie sciany kremowe a dwie pomaranczoweod zawsze chcialam miec fioletowy.Chcialam te dwie sciany pomaranczowe przemalowac nawet nie na fioletowo ale np.na wrzosowo,liliowo.ale dochodzi pewien problem z meblami ,ktore kupilam dosc niedawnosa .one sa z brw kolekcja re_set.ten zestaw ma 3 czerwone szafeczki i one by mi do fioletowego pokoju nie pasowaly, myslalam ze moze obkleje je czyms np.bialym i nakleje takie czarne kwiatki z ikei.czy to dobry pomysł?dodala bym zdjecia ale jestem na forum nowa i jeszcze nie wiem jak to robic.czy moglybyscie mi dac jakies linki do stron z aranzacjami wnetrz albo zwykle zdjecia z pokojami o kolorze fioletowym.
z gory dziekuje

PinkRaimbow

Edytowane przez PinkRaimbow
Czas edycji: 2009-07-26 o 10:09
PinkRaimbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 13:33   #2
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: fioletowy pokoik:)

Cytat:
Napisane przez PinkRaimbow Pokaż wiadomość
Hej
mam pewien problem z moim pokojem.Mój pokój ma dwie sciany kremowe a dwie pomaranczoweod zawsze chcialam miec fioletowy.Chcialam te dwie sciany pomaranczowe przemalowac nawet nie na fioletowo ale np.na wrzosowo,liliowo.ale dochodzi pewien problem z meblami ,ktore kupilam dosc niedawnosa .one sa z brw kolekcja re_set.ten zestaw ma 3 czerwone szafeczki i one by mi do fioletowego pokoju nie pasowaly, myslalam ze moze obkleje je czyms np.bialym i nakleje takie czarne kwiatki z ikei.czy to dobry pomysł?dodala bym zdjecia ale jestem na forum nowa i jeszcze nie wiem jak to robic.czy moglybyscie mi dac jakies linki do stron z aranzacjami wnetrz albo zwykle zdjecia z pokojami o kolorze fioletowym.
z gory dziekuje

PinkRaimbow
Witaj, pomalowanie pokoju na kolor fioletowy, to jeszcze nie wszystko, trzeba zwrócić uwage na podłogę, zasłony, okrycie łóżka i meble. Czasem nie trzeba malować pokoju na "ciężki" kolor, mozna ładny efekt otrzymać za pomocą odpowiednich dodatków.

Fiolet z czerwienią pasuje bardzo ładnie, wszystko zależy od pozostałych uzytych kolorów.

Zobacz na załączone zdjęcia.

Na pierwszym pokój jest fioletowo-czarny, bardzo mistyczny i klimatyczny, na drugim wesoły dzięki dodatkom w kolorach tęczy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg r mystical.jpg (91,4 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg r mystical 2.jpg (31,9 KB, 186 załadowań)
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:04   #3
PinkRaimbow
Przyczajenie
 
Avatar PinkRaimbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: fioletowy pokoik:)

bardzo ładne te pokoje dziekuje
jesli ktos ma jeszcze jakies zdjecia to bardzo prosze
z gory dziekuje
PinkRaimbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 22:36   #4
>Angel<
Rozeznanie
 
Avatar >Angel<
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Wiadomości: 656
GG do >Angel<
Dot.: fioletowy pokoik:)

ostatnio też myślałam o fiolecie w pokoju. Teraz mam róż wklejam trochę moich inspiracji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5cf78d8538117044f792a75ddd621808.jpg (50,3 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8514b333920117dad9873cc11fdcc8aa.jpg (46,8 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deskabarlinecka2.jpg (22,5 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolory pościeli + koszyk dekoracja.jpg (53,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kwiaty żywe tulipany i świeczki po obu stronach.jpg (27,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z5731052O.jpg (29,5 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rose-living-room.jpg (43,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg retro_violet.jpg (29,1 KB, 87 załadowań)
__________________
or

>Angel< jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 08:19   #5
PinkRaimbow
Przyczajenie
 
Avatar PinkRaimbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: fioletowy pokoik:)

śliczne te pokoje!
a wiecie gdzie przypadkiem takie meble jak z tych zdjec mozna kupic??
bdziekuje za te obrazki napewno cos mnie zainspiruje
macie cos jeszcze??
PinkRaimbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 08:28   #6
Cheerledaerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: fioletowy pokoik:)

Cytat:
Napisane przez PinkRaimbow Pokaż wiadomość
Hej
mam pewien problem z moim pokojem.Mój pokój ma dwie sciany kremowe a dwie pomaranczoweod zawsze chcialam miec fioletowy.Chcialam te dwie sciany pomaranczowe przemalowac nawet nie na fioletowo ale np.na wrzosowo,liliowo.ale dochodzi pewien problem z meblami ,ktore kupilam dosc niedawnosa .one sa z brw kolekcja re_set.ten zestaw ma 3 czerwone szafeczki i one by mi do fioletowego pokoju nie pasowaly, myslalam ze moze obkleje je czyms np.bialym i nakleje takie czarne kwiatki z ikei.czy to dobry pomysł?dodala bym zdjecia ale jestem na forum nowa i jeszcze nie wiem jak to robic.czy moglybyscie mi dac jakies linki do stron z aranzacjami wnetrz albo zwykle zdjecia z pokojami o kolorze fioletowym.
z gory dziekuje

PinkRaimbow

Ja mam fioletowy pokoj i polecam ten kolor A jeżeli chodzi o meble, to jest wiele fajnych naklejek do kupna, gdzie mozesz poobklejac meble i fajnie to bedzie wygladało
__________________
...NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!
Cheerledaerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:17   #7
zakreconysloik
Raczkowanie
 
Avatar zakreconysloik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 62
Dot.: fioletowy pokoik:)

Witam Ja również jestem posiadaczką fioletowego pokoju i jestem strasznie z niego zadowolona, ale mam jeden problem, gdyz nie wiem co moge na scianach powiesic, by jakos je ozdobic macie moze jakies inspiracje?
zakreconysloik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-28, 10:32   #8
Cheerledaerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 118
Dot.: fioletowy pokoik:)

Cytat:
Napisane przez zakreconysloik Pokaż wiadomość
Witam Ja również jestem posiadaczką fioletowego pokoju i jestem strasznie z niego zadowolona, ale mam jeden problem, gdyz nie wiem co moge na scianach powiesic, by jakos je ozdobic macie moze jakies inspiracje?

Może jakieś obrazy..Są też w sklepach specjalne naklejki na ściany, które bardzo fajnie wygladaja Np. widziałam drzewo, które możesz przykleić na jedną ze ścian, albo latające ptaki, które dają extra efekt
__________________
...NIC DODAĆ NIC UJĄĆ!
Cheerledaerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 22:57   #9
zakreconysloik
Raczkowanie
 
Avatar zakreconysloik
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 62
Dot.: fioletowy pokoik:)

Myślałam właśnie o naklejkach, ale jednak wole nie. A ptaki tez raczej odpadaja, bo na ścianie przeznaczonej na obrazki pięknie reprezentuje się moja żyrafo-zebra, która jest rzeźbą więc troche zwierzyniec by mi się zrobił ;d Szukałam już jakichś kwatów, ale też nie ma nic ciekawego. A fotografie bialo-czarne raczej pasowac nie będą.
zakreconysloik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:15   #10
mmiinnii
Raczkowanie
 
Avatar mmiinnii
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polski
Wiadomości: 70
Dot.: fioletowy pokoik:)

A może mi ktoś pomoże bo mam problem zmieniam sobie właśnie wystój pokoju, ściany tapetuje na fiolet a jedną planuje zostawić żółtą i jakis fioletowy szablon na nia rzucić, podłogę mam w panelach i teraz jest problem ponieważ szafe mam taką jasno siwą z wykonczeniami zieleni- tą zieleń planuje przemalować na fiolet. Tylko czy ta szafa będzie pasować?
__________________
CARPE DIEM

CEL-60
grudzień-67 styczeń- 66
mmiinnii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 18:36   #11
edyttka1
Przyczajenie
 
Avatar edyttka1
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: fioletowy pokoik:)

Cytat:
Napisane przez mmiinnii Pokaż wiadomość
jest problem ponieważ szafe mam taką jasno siwą z wykonczeniami zieleni- tą zieleń planuje przemalować na fiolet. Tylko czy ta szafa będzie pasować?
no tak te zielone wykonczenia najlepiej przemalowac na fiolet i oczywiscie jak sciana bedzie zolta przyzdobic ja jakimis zoltymi kwiatuszkami czy jakimis innymi ozdobami np. ja bym zrobila na fiolecie zolte groszki albo łatki. co tam się komu podoba
edyttka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 07:16   #12
izzkak
Raczkowanie
 
Avatar izzkak
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 39
Dot.: fioletowy pokoik:)

a gdzie można znaleźć naklejki na szafę? bo na allegro nie mogę znaleźć

Edytowane przez izzkak
Czas edycji: 2009-08-05 o 07:18
izzkak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-09, 18:15   #13
PinkRaimbow
Przyczajenie
 
Avatar PinkRaimbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: fioletowy pokoik:)

Witam ponownie
jak juz wczesniej mowilam mam wielki , no.. dosc duzy problem z pokojem i prosze was bardzo żebyście mi pomogly
wiecie ze moj pokoj jest pomaranczowo-biały i ten pomarancz chcialam przemalowac na fiolet.Problem w tym ze mam dosc niedawno kupione meble.maja one 3 czerwone szafeczki.a pozosale sa ciemne... i tak myslalam zeby przemalowac albo cos nakleic na te czerwone np. jakas biala okleine a na to te czarne kwiatki z ikei "slatthult"-tak sie chyba nazywaja i rowniez chcialam je nakleić moze na scianach + do tego biale lozko..
co wy o tym sadzicie ?..?moze byc? a moze macie jakies inne pomysly na moj pokoj ...co z tymi czerwonymi szfeczkami no wiem ze sie czasami laczy czerwien z fioletem ale ja bym raczej nie chciala bo te szafki byly by na fioletowej scianie..
bardzo prosze o pomoc!
moze macie jakies zdjecia ktore obrazowaly by moje pomysly lub wasze
z gory BBBBardzo dziekiuje
PinkRaimbow

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

a i jeszcze chcialam powiedziec, ze moj pokoj jest zwykly czyli normalnie kwadratowy.
PinkRaimbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 17:42   #14
PinkRaimbow
Przyczajenie
 
Avatar PinkRaimbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: fioletowy pokoik:)

bardzo bym chciala miec wlasnie fioletowy pokoj ale natknelam sie na to ________>http://deccoria.pl/files/21822/13780...ee8f8b9c9a.jpg pokoj nr.2.tylko ze tam nie ma fioletowego.. no i co teraz..?
ale to zdjecie obrazuje troche moje meble,bo mowilam ze sa ciemne czyli mniej wiecej takie jak na zdjeciu ..no.. moze troche jasniejsze.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

bardzo prosze o pomoc

PinkRaimbow
PinkRaimbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 21:57   #15
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: fioletowy pokoik:)

http://ivonea.wordpress.com/2009/02/...rot-glowy-dom/
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 07:12   #16
oktaffka
Raczkowanie
 
Avatar oktaffka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: woj. lubelskie ;)
Wiadomości: 107
Dot.: fioletowy pokoik:)

Ja mam fioletowy pokój. Dwie sciany ciemniejsze fioletowe, a dwie jasniejsze- taka lilia A to tego szlaczek kremowy oddzielajacy gore od dolu, bardzo fajnie to wygląda!
__________________
Oktaffka
oktaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.