(2008) Wakacyjne Przedszkolaki :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 08:29   #61
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Witajcie!

Piekna pogoda u nas, ale mrozik z rana. Mógłby już dać sobie spokój, bo już mnie mierzi ubieranie się jak na Sybir, no ale co zrobić?

Mam trochę pracy i próbuję się dobudzić kawą średnio mi to idzie, bo ciągle

Tak patrzę na te koszty przedszkola i muszę przyznać, że to cholernie droga impreza...
Ja już mam wszystko popłacone i postanowiłam, że przez wakację, robię mojemu dziecku przerwę bite 2 miesiące, pinkolę.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Ja już pita rozliczyłam, teraz czekam na zwrot. Ostatnio czekałam na forsę do września, bo się okazało, że zapomniałam podpisać zeznania a gość jak przyjmował wniosek, to przeglądał go i sprawdzał, a podpisu nie sprawdził. W rezultacie dostałam wezwanie z końcem czerwca, musiałam na piśmie tłumaczyć, dlaczego się nie podpisałam , a w ramach CHYBA kary, zapłacili mi łaskawie w połowie września, Skubańcy. Teraz postanowiłam wysłać pita tak szybko jak to możliwe i jestem ciekawa kiedy kasa pojawi się na mym zacnym koncie.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:30   #62
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość

Tak patrzę na te koszty przedszkola i muszę przyznać, że to cholernie droga impreza...
Ja już mam wszystko popłacone i postanowiłam, że przez wakację, robię mojemu dziecku przerwę bite 2 miesiące, pinkolę.
U Was tez sa umowy tylko do konca czerwca?? bo u nas niby powinien miec Bor 2 mies. przerwy. ale jezeli chce, to w lipcu moze byc w przedszkolu. najgorsze, ze Antosia ma przerwe w lipcu, a Bor w sierpniu
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:31   #63
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Co do kaszlaków, to Piter kaszle właściwie od stycznia, tak samo też katarzy. Raz mocniej, raz słabiej i tak w koło macieja. Zima jest mroźna i sucha i czuję, że to przez to. Po za tym TZ jest alergik, śmiem twierdzić, że on też, skoro pomaga mu przy takich mocniejszych atakach pulmicort.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:31   #64
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Witajcie!

Piekna pogoda u nas, ale mrozik z rana. Mógłby już dać sobie spokój, bo już mnie mierzi ubieranie się jak na Sybir, no ale co zrobić?

Mam trochę pracy i próbuję się dobudzić kawą średnio mi to idzie, bo ciągle

Tak patrzę na te koszty przedszkola i muszę przyznać, że to cholernie droga impreza...
Ja już mam wszystko popłacone i postanowiłam, że przez wakację, robię mojemu dziecku przerwę bite 2 miesiące, pinkolę.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Ja już pita rozliczyłam, teraz czekam na zwrot. Ostatnio czekałam na forsę do września, bo się okazało, że zapomniałam podpisać zeznania a gość jak przyjmował wniosek, to przeglądał go i sprawdzał, a podpisu nie sprawdził. W rezultacie dostałam wezwanie z końcem czerwca, musiałam na piśmie tłumaczyć, dlaczego się nie podpisałam , a w ramach CHYBA kary, zapłacili mi łaskawie w połowie września, Skubańcy. Teraz postanowiłam wysłać pita tak szybko jak to możliwe i jestem ciekawa kiedy kasa pojawi się na mym zacnym koncie.
kurcze, to czemu tylko ja i tz nie mamy tego pita z zusu? Wy juz na serio dostalyscie?
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:33   #65
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
U Was tez sa umowy tylko do konca czerwca?? bo u nas niby powinien miec Bor 2 mies. przerwy. ale jezeli chce, to w lipcu moze byc w przedszkolu. najgorsze, ze Antosia ma przerwe w lipcu, a Bor w sierpniu
Tak, bo niektórzy rodzice robią dzieciom wakacje, więc po co płacić. U nas dyżur jest w lipcu, a w sierpniu jest wskazana placówka. Można się już wpisywać czy będę korzystać z przedszkola przez lipiec, sierpień. Ale nie jestem zainteresowana, bo zamierzam w tym czasie wozić Piotrka do babci Niech poczuje, że ma przerwę.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość

kurcze, to czemu tylko ja i tz nie mamy tego pita z zusu? Wy juz na serio dostalyscie?
Tak, u mnie akcja z pitami jest zawsze 1 lutego. Moze zadzwon do zusu i sie zapytaj czy byl wyslany, moze przepadł gdzieś na poczcie?
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:40   #66
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Tak, bo niektórzy rodzice robią dzieciom wakacje, więc po co płacić. U nas dyżur jest w lipcu, a w sierpniu jest wskazana placówka. Można się już wpisywać czy będę korzystać z przedszkola przez lipiec, sierpień. Ale nie jestem zainteresowana, bo zamierzam w tym czasie wozić Piotrka do babci Niech poczuje, że ma przerwę.

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------


Tak, u mnie akcja z pitami jest zawsze 1 lutego. Moze zadzwon do zusu i sie zapytaj czy byl wyslany, moze przepadł gdzieś na poczcie?
kurcze, ale to u mnie i u tz, a mamy inne US. :[
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 08:49   #67
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
kurcze, ale to u mnie i u tz, a mamy inne US. :[
Ja bym zadzwoniła, bo to nienormalne, że jeszcze nie macie Pita z ZUSU
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 08:56   #68
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

wlasnie dzwonilam do przedszkola, jak wczesniej pytalam, to nic mi babka nie mowila o zastepczym przedszkolu. a teraz mowi, tak jest (i to obok Antosi zlobka)

dzwonie do zus
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:06   #69
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

hejka
u moich dzieci katar , Olka całą noc marudziła, dziś katarek już podłączyłam do odkurzacza

ja tam wolę posłać Mikiego na płatne godziny, po co ma mi w domu się nudzić, jest od 8-16, w tym roku też będę tak pisać
też nie kumam tego , że nie można zmienić grafiku, we wrześniu, przecież jak się składa wniosek to marzec-kwiecień, a do września wiele rzeczy może się zdarzyć, u nas podpisuje się aneks i tyle

ps. Veronka co pobierałaś z ZUS, że masz Pit ?


umowa w przedszkolu jest na rok szkolny czyli od września do końca czerwca, w wakacje jeden miesiąc dyżur , to trzeba się zapisywać
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2012-03-07 o 09:10
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:15   #70
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

wiecie jak mnie Bor ostatnio drazni? caly czas wyciera buzie w rekaw. koszulke- tuz przy ramieniu ma codziennie brudna. mozna normalnie sprawdzic co dziecko przez caly dzien zjadlo wyciera caly czas jak tylko cos zje, albo wypije. nie mam juz na niego sily do tego. dzien w dzien powtarzam itp...nic nie dziala

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
hejka
u moich dzieci katar , Olka całą noc marudziła, dziś katarek już podłączyłam do odkurzacza

ja tam wolę posłać Mikiego na płatne godziny, po co ma mi w domu się nudzić, jest od 8-16, w tym roku też będę tak pisać
też nie kumam tego , że nie można zmienić grafiku, we wrześniu, przecież jak się składa wniosek to marzec-kwiecień, a do września wiele rzeczy może się zdarzyć, u nas podpisuje się aneks i tyle

ps. Veronka co pobierałaś z ZUS, że masz Pit ?


umowa w przedszkolu jest na rok szkolny czyli od września do końca czerwca, w wakacje jeden miesiąc dyżur , to trzeba się zapisywać
zwolnienia byly platne z zus. ale chyba niezaleznie od tego co roku dostaje pit z zusu? ksiegowy zawsze mnie o nie pyta, jak oddaje dokumenty do rozliczenia (nas rozlicza ksiegowy tz, jako ze tz na dzialalnosci, to sprawdza co sie bardziej oplaca razem czy osobno)
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 09:16   #71
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Miki zaczął właśnie dziś swoje gile rękawem wycierać, raz chusteczka, raz rękaw , bleee, obrzydlistwo, parę razy go skarciłam, ale też nie wiem czy dotarło
gorzej, że jest coraz bardziej uparty, rano nie chce sie ubierać, wojna na całego, biega boso po terakocie, stopy całe zziębnięte

aaa
myślałam Veronko, że ja coś przegapiłam w zusie, ale my na innych zasadach
__________________
i

Edytowane przez anka1900
Czas edycji: 2012-03-07 o 09:17
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 09:25   #72
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość
Miki zaczął właśnie dziś swoje gile rękawem wycierać, raz chusteczka, raz rękaw , bleee, obrzydlistwo, parę razy go skarciłam, ale też nie wiem czy dotarło
gorzej, że jest coraz bardziej uparty, rano nie chce sie ubierać, wojna na całego, biega boso po terakocie, stopy całe zziębnięte

aaa
myślałam Veronko, że ja coś przegapiłam w zusie, ale my na innych zasadach
no tak, u Was moze byc inaczej.
ale bor nie wyciera nigdy kataru- tylko leci po chustke. on wyciera usta :Mur: on jest strasznie pedantyczny. az mnie to czasem wscieka. jhezdzac obiad, co chwila przeciera usta, zeby byly suche
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:06   #73
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

hehehe Veronka jakbym czytała o Tymku to samo, wciąż biega po chusteczkę by mieć czyste usta
Mam pytanko kobiece-bolą was jajniki jak już dostaniecie @??
Mój gienek przyjmuje w środyi nie wiem czy czekać tydzień, czy iść dzisiaj-wiadomo dzisiaj zrobi mi tylko usg przez brzuch a za tydzień to już komleksowe badanie. Obawiam się, bo okres dostałam tak dużo za wcześnie i cały czas czuję ból w lewym jajniku nie boli mnie brzuch na @ tylko ten jajnik:/
Za wizytę zapłacę 150 zł więc dumam czy dzisiaj jechać czy nie.

Z tymnkiem lepiej, kolejna kontrola w piątek
__________________
Tymek
Juleczek


Edytowane przez Judi21_84
Czas edycji: 2012-03-07 o 10:16
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:18   #74
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

mialam pytac, czy ktoras korzysta z tego
ja zawsze zapominalam pisac co i jak z @ pozniej gubilam kalendarzyk http://kalendarzyk.home.pl a tu mam wszystko online

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
hehehe Veronka jakbym czytała o Tymku to samo, wciąż biega po chusteczkę by mieć czyste usta
Mam pytanko kobiece-bolą was jajniki jak już dostaniecie @??
Mój gienek przyjmuje w środyi nie wiem czy czekać tydzień, czy iść dzisiaj-wiadomo dzisiaj zrobi mi tylko usg przez brzuch a za tydzień to już komleksowe badanie. Obawiam się, bo okres dostałam tak dużo za wcześnie i cały czas czuję ból w lewym jajniku nie boli mnie brzuch na @ tylko ten jajnik:/
Za wizytę zapłacę 150 zł więc dumam czy dzisiaj jechać czy nie.

Z tymnkiem lepiej, kolejna kontrola w piątek
ja bym chyba zaczekala do wizyty. wiesz bierzesz rozne leki, moga pewnie wplywac na @

Judi, myslalam, ze tylko Bor ma taka manie!
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:21   #75
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
hehehe Veronka jakbym czytała o Tymku to samo, wciąż biega po chusteczkę by mieć czyste usta
Mam pytanko kobiece-bolą was jajniki jak już dostaniecie @??
Mój gienek przyjmuje w środyi nie wiem czy czekać tydzień, czy iść dzisiaj-wiadomo dzisiaj zrobi mi tylko usg przez brzuch a za tydzień to już komleksowe badanie. Obawiam się, bo okres dostałam tak dużo za wcześnie i cały czas czuję ból w lewym jajniku nie boli mnie brzuch na @ tylko ten jajnik:/
Za wizytę zapłacę 150 zł więc dumam czy dzisiaj jechać czy nie.

Z tymnkiem lepiej, kolejna kontrola w piątek
Raczej nie, jak juz mnie boli jajo, to z reguly w polowie cyklu, a jak mnie zaleje, to z reguly jest to zwyczajna @ i wszystkie dolegliwosci ustaja. Moze znow mialas jakas torbiel, ktora ci pekla i stad "@" i bol jaja? Ja bym pojechala dzisiaj, bo z nerwow bym chyba nie spala.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

albo moze byc tez tak, jak veronka mowi, pytanie jak mocno uciazliwy jest ten bol?
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:24   #76
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

jakbym miała ciągle ból owulacyjny jajnika czuję go cały czas:/
biorę lek na tarczycę od stycznia, więc już 3 miesiąc. Pieron wie co się dzieje... chyba pojadę...
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:26   #77
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
jakbym miała ciągle ból owulacyjny jajnika czuję go cały czas:/
biorę lek na tarczycę od stycznia, więc już 3 miesiąc. Pieron wie co się dzieje... chyba pojadę...
No to bym pojechała jednak sprawdzić.
zwlaszcza ze ta @ naprawdę zbyt wcześniej przyszla, bo wlasciwie to powinnas miec teraz owulacje, a nie krwawienie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:29   #78
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
No to bym pojechała jednak sprawdzić.
zwlaszcza ze ta @ naprawdę zbyt wcześniej przyszla, bo wlasciwie to powinnas miec teraz owulacje, a nie krwawienie
no właśnie-owulacja... miałam wg usg koło 18, 19 dnia owulkę (jak miałam monitoring w poprzednich cyklach) a tu 20 dnia cyklu @ przychodzimy
Już dzwoniłam do tz, jedziemy dzisiaj.
Dzięki za opinię, myślałam, że panikuję, ale wolę sprawdzić co się dzieje....
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:40   #79
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
no właśnie-owulacja... miałam wg usg koło 18, 19 dnia owulkę (jak miałam monitoring w poprzednich cyklach) a tu 20 dnia cyklu @ przychodzimy
Już dzwoniłam do tz, jedziemy dzisiaj.
Dzięki za opinię, myślałam, że panikuję, ale wolę sprawdzić co się dzieje....
wiesz, ja też czasem dostaje małpę w 21 dniu cyklu czy 22, ale ja mam baaardzo krotkie cykle. Zazwyczaj 26 dni. Wiec czasem jak sie cos obsunie, to dostaje po 21, 22 dniach, ale zazwyczaj wiem, ze bedzie wczesniej bo wtedy od razu po skonczeniu krwawienia mam plodny sluz

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Notabene to chyba rodzinne, bo moja mama tak zaszła w ciazę. Założyła ze 1 dzień po okresie, jest niepłodny i dzięki temu mam drugiego młodszego brata
To było oczywiscie 25 lat temu, no ale zasada ta sama do dzisiaj
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 10:44   #80
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
bez przesady. co ma 1 dziecko do organizacji pracy. pewnie im chodzi o to, ze trzeba podpisac aneks. wg mnie to bezprawne, zeby zmuszac kogos, zeby przez caly rok czy semestr, nie mozna bylo zmienic godziny. ja bym sie klucila
a ja nie mam sie co kłócić bo mi takie godziny odpowiadają bo nawet teraz jak jestem na l4 to tż odprowadza o 6.40 młodego do przedszkola żebym nie musiała się spieszyć od rana i tak samo na pewno będzie jak już urodzę Fajne jest to że Antek przez lipiec i sierpień nie będzie musiał chodzić do przedszkola
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:46   #81
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Moje cykle to tak 30 dni +- 1 dzień. Pozatym nie miałam żadnych objawów że @ nadchodzi, ani brzuch nie bolał przed, piersi w ogóle a zawsze bolały mniej więcej od owulacji do @. Zadnych podejrzeń nie miałam.zresztą zdarzyło mi się to pierwszy raz w żyicu (taki wczesny okres). Raz miałam 4 dni za wcześnie, ale to jeszcze nie jest tak dużo jak teraz te 10 dni...

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Co do przedszkola w wakacje, to ja nawet nie chcę o tym myśleć. Tymka przxedszkole nieczynne całe wakacje. Nie chcę go dawać do jakiegoś obcego. Czekają mnie ciężkie wakacje, znów spanie po 4 godziny
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 10:47   #82
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Co do kaszlaków, to Piter kaszle właściwie od stycznia, tak samo też katarzy. Raz mocniej, raz słabiej i tak w koło macieja. Zima jest mroźna i sucha i czuję, że to przez to. Po za tym TZ jest alergik, śmiem twierdzić, że on też, skoro pomaga mu przy takich mocniejszych atakach pulmicort.
No mój Antek po stwierdzeniu gronkowca w gardle i przyjmowaniu już prawie dwa tygodnie Bactrimu i na noc bierze Auerius syrop przeciwalergiczny i mamy spokój całe noce ładnie przesypia nie kaszląc
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:03   #83
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
No mój Antek po stwierdzeniu gronkowca w gardle i przyjmowaniu już prawie dwa tygodnie Bactrimu i na noc bierze Auerius syrop przeciwalergiczny i mamy spokój całe noce ładnie przesypia nie kaszląc
Piter miał dwa razy wymazy z gardła brane i za każdym razem flora saprofityczna, więc bez bakterii, a oni go faszerowali antybiotykami. Jak inna lekarka zobaczyła wynik, to od razu zaproponowała steryd pulmicort i od wrzesnia co jakiś czas go inhaluje, jak zachodzi potrzeba i mam święty spokoj z chorobami. A pamiętacie, jak często mi Piter przed przedszkolem chorował. Wszystkie zęby miał przypieczętowane chorobami no i łapał rozne badziewia. Teraz za to, moze cieszyc sie przedszkolem i praktycznie ma 100% obecnosci od wrzesnia.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

No chyba, że zdarzył ci sie teraz taki moj cykl Jola
Bo ja przyznam, nie mam zadnych objawow, ze mam owulacje, ze bedzie malpa, ze cos mnei boli, strzyka czy kluje. Jak juz to baaardzo rzadko. Odkad urodzilam Piotrka skonczyly sie moje bolesne okresy i inne rewelacje, ta gospodarka hormonalna jakby sie ustabilizowala.
Jedyny sygnal o tym, ze dostane okres to suchosc na 2 doby przed zalaniem, ale jak mi sie zdarzaja anomalie, to zero objawow, po prostu mnie zalewa, wiec musze miec zawsze podpaske w pogotowiu, gdziekolwiek jestem.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:11   #84
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Anisia byłoby super gdyby to było obsunięcie bez powodu...
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:12   #85
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
Anisia byłoby super gdyby to było obsunięcie bez powodu...
to trzymam kciuki...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:16   #86
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:17   #87
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez nowaken Pokaż wiadomość
a ja nie mam sie co kłócić bo mi takie godziny odpowiadają bo nawet teraz jak jestem na l4 to tż odprowadza o 6.40 młodego do przedszkola żebym nie musiała się spieszyć od rana i tak samo na pewno będzie jak już urodzę Fajne jest to że Antek przez lipiec i sierpień nie będzie musiał chodzić do przedszkola
nie mowie o zmianie, tylko o fakcie, ze ni e mozna ich zmienic. bo wiadomo, ze roznie bywa i czasem trzeba to zrobic
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:22   #88
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

U nas na szcescie w wakacje przedszkole czynne

Przez przypadek zauwazylam krew w moczu mlodego i pedem z nim do lekarza.
Okazalo sie, ze ma zapalenie pecherza, na szczescie innych objawow nie ma, spal cala noc, tylko toalete wczoraj czesciej odwiedzal
Antybiotyk dostal i w piatek do kontroli.
Cale szczescie zauwazylam w pore, ze cos nie tak, bo moglo sie to skonczyc gorzej...dziecko w domu siedzi do konca tyg.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 11:58   #89
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

o kurde jak medycznie sie zrobiło

witam
Mija dobrze ze tak szybko zareagowałas bo mógł by sie biedak pomęczyc, okropny jest ból przy zapaleniu pęcherza

Judi pakuj sie i jedz sprawdzic co i jak, dziwne to

co do wycierania rękawem to mojej juz na szczescie skonczył sie ten etap zaczęła jak miała katar i tak jej potem zostało, tez wiedziałam co jadła w przedszkolu na szczescie samo przeszło, tak jak obgryzanie itd zadne gadki nie docierały. Z niefajnych nawyków zostało jej dłubanie w nosie na szczescie w towarzystwie rozumie ze niefajnie ale jak siedzimy w domu to jedzie z koksem równo i niestety jak nie dopilnuje to klei gdzie popadnie
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 13:06   #90
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: (2008) Wakacyjne Przedszkolaki :)

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
hehehe Veronka jakbym czytała o Tymku to samo, wciąż biega po chusteczkę by mieć czyste usta
Mam pytanko kobiece-bolą was jajniki jak już dostaniecie @??
Mój gienek przyjmuje w środyi nie wiem czy czekać tydzień, czy iść dzisiaj-wiadomo dzisiaj zrobi mi tylko usg przez brzuch a za tydzień to już komleksowe badanie. Obawiam się, bo okres dostałam tak dużo za wcześnie i cały czas czuję ból w lewym jajniku nie boli mnie brzuch na @ tylko ten jajnik:/
Za wizytę zapłacę 150 zł więc dumam czy dzisiaj jechać czy nie.

Z tymnkiem lepiej, kolejna kontrola w piątek
Judi jedź do lekarza mnie bardzo rzadko zakłuje jajnik w czasie @, np. dziś ma pierwszy dzień okresu i brzuch mnie rąbie, ale czuję kurczącą się macicę, a nie jajniki.

Właśnie ja się zastanawiam jak wpisać godziny Olutkowej do przedszkola czy od 7 czy od 8 hm........
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.