Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VIII.2011 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Kochane Mamusie, czesc 8 zbliza sie ku końcowi więc czas na głosowanie
Pierwsze roczki, pierwsze kroczki kręcą się już nasze loczki. 5 11,11%
Pierwsze ząbki wszyscy mamy, więc już mamie nie dokuczamy 0 0%
Lato w pełni, słońce praży, wszystkie dzieci już na plaży. 2 4,44%
Dzieciaczki swoje bardzo kochamy i na nowe bociany czekamy 1 2,22%
Jedno już chodzi, drugie raczkuje, a dumna mama ostro wizażuje 0 0%
Attenzione, attenzione - dzieciaczki dreptają jak szalone 2 4,44%
Rok temu na świat pchaliśmy się hardo, dziś pierwsze kroki stawiamy twardo. 3 6,67%
Mamo daj płetwy, tato lej wodę, bo przyszedł czas na letnią przygodę 1 2,22%
Na torciku jedna świeczki mała, cały rok z uwielbieniem patrzy na mnie mama uśmiechnięta cała. 0 0%
Jeden kroczek, drugi kroczek, mamo jesteśmy razem cały roczek! 3 6,67%
Mam już roczek, stawiam kroczki i w ogóle jestem boski! 4 8,89%
Rok już mają, chodzić chcą - nasze dzieci boskie są! 3 6,67%
Mamusie nam na roczki torty dekorują i na zlot swój pierwszy z radością się szykują. 1 2,22%
Czasem się przewrócą robiąc pierwsze kroczki - wakacyjne dzieci właśnie kończą roczki. 10 22,22%
Mamo, tato, czy Wy wiecie, że już rok jestem na świecie? 6 13,33%
Roczki już mają nasze słodkie dzieci, a nam ze sobą nawzajem lepiej jest na świecie 0 0%
Roczek już mamy i powoli już chodzić sami zaczynamy! 0 0%
Lato w pełni, hitza straszna, lecz ja z mamą mimo wszystko po placach zabaw chętnie latam 0 0%
chodzę, gryzę, gugam wkoło i już wszystkim jest wesoło 0 0%
pierwszych rocznic to początek - zaczynamy nowy wątek 3 6,67%
papier, drewno, plastik, woda - to dopiero jest przygoda 0 0%
chodzić i mówić zacznę tuż tuż, bo przecież roczek mija mi już 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 20:17   #61
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

hmm i co ja mialam pisac
zanka rozumien twoja sytuacje - my mamy dwie pensje i nie starcza na wiele - nauczeni jestesmy rozrzutnosci i temu. i co wzielam dzis wyplate zrobilam przelewy zakupy i nie zostalo prawie nic i malz ma jeszcze do mnie pretensje - no chory!!!!!!!! a byl ze mna i widzial ile wydalam i co wzielam. Ehhhhhhhhhhhhhhh

Tata w miare, widze ze go ordynator podniosl dzis na duchu (pobrali mu wycinek do badania i w zaleznosci jaka odmiana taka bedzie operacja). A bylam w mieszakniu ojca i rozmawialam z sasiadka to sie przyznala ze nie chcial isc do szpitala, bo bal sie ze juz nie wroci z tamtad Widzialam dzis mloda dziewczyne po chemii wykonczona - jezu cos sie czlowiekowi robi jak patrzy na to i docenia sie swoje zycie.

Co do jedzenia moja je chrupki i talarki i ok, a ostatnio odgryzla talarka i chciala calosc lyknac i stanal jej w gardle i znowu moja interwencja, jak nie ziemniaki to mieso i nie wiem jak sie przelamac i uczyc ja gryzc, jak ona wszystko chce lykac w calosci.

A co do manka - pracuje tyle lat i rzadko mi sie zdarzalo miec manka, mysle ze jest to skutek niewyspania, stresu i za duzo na glowie i zamiast myslec o pracy mysle o wszystkim..............
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:18   #62
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Jasne, ze tak, dziekuje. Co do usterek, to czytalam opinie na necie i podobne sie zdarzaja o w obu tych modelach. To chyba zalezy, na jaki egzemplarz trafisz.
Dzis bylam ogladac oba te wozki z sklepie, ale niestety bez malej, zamierzam sie jeszcze wybrac do pobliskiej hurtowni zeby sprawdzic roznice w cenie i mloda powozic.
A przy okazji z sklepie widzialam dzis tego XLandera za 465 zl, a na necie mozna go kupic juz za 308 zl plus przesylka....
Masz racje! Trzeba przymierzyc-jak wszystko
Ja znalazłam na allegro najtanszy z Wrocławia i okazało sie, ze maja tez sklep-również we Wrocławiu. A ceny miedzy sklepem a allegro rózniły sie o 30zł, tż wytargował jeszcze 10zł(nakrecił ich, że specjalnie przyjechaliśmy i nie musza go pakowac,wysyłac i placic prowizji).
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:18   #63
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
Lili83 osz Ty złota kobieto! dziekuje!

Tylko tam dyskretnie
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:20   #64
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
PROSZĘ ŁOPATOLIGICZNIE I NAJLEPIEJ Z PRINTSCREENEM jak wy idziecie di ostatniego posta przeczytanego? jak wchodze w ustawienia to mam wątki zasubskrybowane w kotrych ktos cos tam nowego napisal i moge najwyzej ostatnia strone kliknac (albo pierwsza)w, a nie mam opcji :idz do ostatniej nieczytanej wiadomosci:

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

chwale sie drugi raz juz dzisiaj - moje dziecko zaczeło raczkować! (wczesniej czołgała się)
moja od dwoch dni tez cala para raczkuje bo tez do tej pory na zmiane czesc drogi raczkujac reszte czolgajac sie
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:20   #65
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Monika JA wchodzę tak wizaz,pl ( jestem już zalogowana na stałe) -> u góry po prawej stronie USTAWIENIA KONTA -> wyskakują mi "nowo zasubskrybowane wątki" i naciskam na pomarańczową strzałeczkę obok tematu wątku. -> i mam ostatni przeze mnie czytany post.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:22   #66
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość


ja mam Britaxa - waży 5kg lekka
jaki Britax?
nasz zapp waży 8,7 kg, sama rama 6,3 kg
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:23   #67
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
PROSZĘ ŁOPATOLIGICZNIE I NAJLEPIEJ Z PRINTSCREENEM jak wy idziecie di ostatniego posta przeczytanego? jak wchodze w ustawienia to mam wątki zasubskrybowane w kotrych ktos cos tam nowego napisal i moge najwyzej ostatnia strone kliknac (albo pierwsza)w, a nie mam opcji :idz do ostatniej nieczytanej wiadomosci:

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

chwale sie drugi raz juz dzisiaj - moje dziecko zaczeło raczkować! (wczesniej czołgała się)
!!!!


co do postó, nigdy nie zamykam pojedynczych kart w przeglądarce, zamykam całość i zawsze po włączeniu kompa jak wejdę na zakładkę wizażu otwiera mi sie na tym poscie na którym miałam otwarty wizaż poprzedniego dnia (w ciągu dnia robię tak, że komp włączony i tylko odświeżam stronę, również ostatni przeczytany post jest zawsze pokazany
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 20:25   #68
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Dzień dobry wieczór
Dziękuję hurtowo za miłe słowa
Głowa nie boli, więc żyję dziś pełną piersią
Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
ałej 800 zł na fotelik dla Zuzy... Miała się tylko dorzucić ze 100 zł... Ale nie będzie jej na roczku, bo nie usiądą z moją teściową przy jednym stole. Strasznie przykra sytuacja.

Dodzwoniłam się do gina, jutro idę na 19.00... STRASZNIE SIĘ BOJĘ - trzymajcie kciuki, chociaż mam wrażenie, że i one nie pomogą .
Ale babcia ma gest
trzymam mocno, a Ty nie kracz!

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
no dobra to tylko jeszcze spytam - jak długo wyrzynały się górne jedynki waszym pociechom?
bo moja ma juz jakos od 5 dni tak spuchnięte bule na dziąśle i widac że ją boli i tak się zastanawiam jak długo to potrwa
Oj, bardzo długo Z miesiąc chyba było je widać, dziąsła miękkie i spuchnięte, a nie mogły się przebić

Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Nauczyl się wychodzić sam na balkon, mamy taki dosyć spory stopień, ale pięknie już sobie z nim radzi.
Wytrzymuje już dłuższą chwilę bez trzymanki, próbuje już przechodzić od meli do stołu, nauczył się już robić papa, kiwać głową jeśli czegoś nie chce i pokazuje gdzie mama manos No to się pochwaliłam dzieckiem Dumna mamusia
Dominik to nasz wątkowy wymiatacz!
A że mamusia dumne, to się wcale nie dziwię

Cytat:
Napisane przez kalinkap13 Pokaż wiadomość
ostatnio u nas kiepsko było, Filip chorował..zaczęło sie od zwykłego kataru, po dwóch dniach dostał mega gorączki, dochodziła do 40 stopni i ciężko było ją zbić, to dawałam na zmiane nurofen i paracetamol. poszliśmy do lekarza a tu okazało sie że zapalenie bakteryjne bo wysokie CRP na dodatek ząbki wychodziły...
Oj, rzeczywiście kiepsko


Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
1. Helenka już dawno śpi, małż chrapie obok to mam chwilę na wizaż (ostatnio znowu zaczął marudzić jak tylko widzi, że do wizaża zasiam..terrorysta)

2. Nie dobrze... prawdę mówiąc nie wiem dlaczego tamten neurolog nie dał ci skierowania na MR (karmienie piersią nie jest przeciwwskazaniem do tego badania - ewentualnie może podanie kontrastu chociaż tego nie jestem pewna)
1. Nie da mu się!
2. Ano właśnie

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość

Ja sobie nie wyobrażam teraz jechać na dłuższe wakacje bez dziecka. Raz, że dziecko jeszcze nie jest w stanie zrozumieć że rodzice wyjechali na jakiś czas ale do niego wrócą, a dwa że najnormalniej bym tęskniła i się martwiła...
Ja też. Umarłabym!

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
Decyzja co do B jeszcze nie podjęta ja od początku rezerwowałam wakacje z myślą o tym że on nie jedzie.Bo gdybym była pewna że pojedzie to byśmy wzieli maj.Gdybyśmy jechali nad morze to bym się wogóle nie zast.Olivier był nad morzem kiedy miał 3 miesiące i było fajnie
No to czemu nie zmienicie regionu na to morze?

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
z tego co zerknęłam na szybko brumek dodała zdjęcia. I jestem w szoku, bo ona i mąż wyglądają jak 20 latkowie. Brumek, młodziej wyglądasz ode mnie, bez kitu.
Co robisz, by wyglądać jak nastolatka? podziel się przepisem.
Czary
Ale fakt faktem, że rzeczywiście młodo wyglądamy. Zawsze wprawiam ludzi w osłupienie mówiąc, że jestem po 30-tce A mąż chyba momentami jeszcze młodziej wygląda

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
a ja sie nie chwaliłam - od wczoraj kinga oficjalnie sama wstaje w łóżeczku czy przy krześle. ba, nawet tak długo ćwiczy az jej spodnie spadną, zdejmuje je (juz na siedzaco) i wyrzuca z łóżeczka


Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
Lena od pewnego czasu ma opanowane wchodzenie i schodzenie z łóżka
dziś mnie zaskoczyła, łóżko rozłożone, na łóżku butelka z herbatką
co chwilę wędrowała po domu, tu się pobawiła to tam, i myk na łóżko, butelka do rąk, napiła się, zeszła i znowu wędruje
wyszłam do kuchni, zajęłam się obiadem, myślę gdzie Lena bo coś cicho, a ona na łóżko weszła, położyła się i zasnęła
Ale mądra główka!



Cytat:
Napisane przez telik Pokaż wiadomość
Teliczku, a czemu Ty dzisiaj wyłącznie obrazkowo do nas zagadujesz? Weź chociaż fotkę tego morza wstaw, dla tych co w mieście gniją

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Ja daję całego, bo moje dziecko jest szalone . Ostatnio dałam jej makaron (załącznik) do rączki, żeby sobie gryzła - ma tylko 2 ząbki - a ta pinda mała władowała sobie całego do buzi i bez problemu zjadła. Jak jej pokroiłam na trzy części jedną rurkę, to wkładała po kilka do buzi i jadła .
Tymek też dzielnie radzi sobie z większością rzeczy: chleb, całe owoce, ugotowane warzywa(brokuły, kalafior, ziemniaki), chrupki, mięso, makaron, ryż itp.
Wydaje mi się że nie ma co unikać takich rzeczy, bo przecież dziecko musi nauczyć się gryźć. A podejrzewam, że im dłużej będzie tylko zblendowane rzeczy jadło, tym ciężej będzie go przekonać potem do czegoś innego.
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2012-05-09 o 20:27
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:26   #69
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Monia masz łopatologicznie
Ja mam nasz wątek w mozilli firefox w zakładkach, włączam zakładkę i ukazuje mi się takie okienko jak w załączniku, klikam na pokaż pierwszą nieczytaną wiadomość (nad Stronczkiem) i GOTOWE - lecę do pierwszej nieczytanej wiadomości

Pomogłam ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (62,0 KB, 21 załadowań)
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:27   #70
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

eweeve nie martw się, Ja miałam manko w pierwszym dniu pracy, potem się już to nie zdarzało...nawet raz miałam nadwyżkę za którą dostałam naganę ale to w pracy w której pracowałam miesiąc,bo chciałam dorobić na wakacje :P

CO do taty, każdy facet tak ma boi się a nie mówi. Ja cały czas trzymam kciuki że wszystko pójdzie tak jak ma iść

LILI
Ja miałam to samo, ale doszłam do wnisoku ze im więcej będę panikowała to dostanę wrzodów żołądka. Pooglądaj sobie na mama zone czy coś takiego, pierwsza pomoc niemowlaka i co robić kiedy się zadławi. Ja oglądałam to kilka razy żeby w końcu wiedzieć co i jak. Zje kurczaka w kawałeczku.chleba pożera jakby nigdy go nie jadła. Nie raz weźmie za duży kawał to go wypluje.Myślę, że Radzio musi sam zakminić o co chodzi z tymi dużymi kawałkami.

Ja od poniedziałku zaczynam szkolenie,
udało mi się załatwić że będzie za darmoche
spotkania mam codziennie,szybciej skończymy.
Jeszcze nie zaczęłam kursu,
a mam chęć już na nowy
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:28   #71
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość

chwale sie drugi raz juz dzisiaj - moje dziecko zaczeło raczkować! (wczesniej czołgała się)
klask i:
Ale się dziś rozszalała

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
moja od dwoch dni tez cala para raczkuje bo tez do tej pory na zmiane czesc drogi raczkujac reszte czolgajac sie
No to co się nie chwalisz!!!
Brawa dla maleńkiej!!!


A, Oliweczko, zapomniałąm napisać - ładny ten "dekalog"
A co do ruchów to chyba za wcześnie jednak na dziecko. W skrajnych przypadkach można podobno wyczuć (w drugiej ciąży) koło 15-16 tygodnia, a i tak niektórzy ginekolodzy twierdzą, że to jeszcze nie to.
Ale na pewno już niedługo
__________________
........................

Edytowane przez brumek
Czas edycji: 2012-05-09 o 20:33
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 20:29   #72
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez zanka205 Pokaż wiadomość
jaki Britax?
wlasnie, jaki, Beatka podasz linka?
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:32   #73
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
wlasnie, jaki, Beatka podasz linka?
swego czasu interesowałam się Britaxem i najlżejszy mieli model Verve, ale on 6 kg ważył, dlatego pytam Beatki
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"

zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:36   #74
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Monika JA wchodzę tak wizaz,pl ( jestem już zalogowana na stałe) -> u góry po prawej stronie USTAWIENIA KONTA -> wyskakują mi "nowo zasubskrybowane wątki" i naciskam na pomarańczową strzałeczkę obok tematu wątku. -> i mam ostatni przeze mnie czytany post.

Robię dokładnie tak samo
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:38   #75
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
No to co się nie chwalisz!!!
Brawa dla maleńkiej!!!
dziex - nie chwalilam sie bo inne rzeczy mam na glowie, a to mi umknelo..... wyrodna matka jestem

Brumku sliczne zdjecia i pieknie wygladasz na zywoa tymus pieknioch
zanetka u nas tez w pracy lepiej jak masz manko niz nadwyzke - ale to zalezy od kierownika i jak do tego podejdzie.

A ja dla relax siedze z desperadosem - nie bijcie zaraz ide spac jutro 2 zmiana wiec sie wyspie
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:39   #76
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
No Stronczek lista - rewelacja! Ja chce już tu pisać, bo tam sonda wywala mnie na samiuteńki koniec .

Aaaaa Zuza potrafi wejść na tapczan, kolano ładuje na tapczan i się wciąga, wiecie ile razy już do niej startowałam . No i jako że nie ma pchacza, to jeździ z krzesłami i krzesełkiem do karmienia po kuchni . O wchodzeniu na schody nie wspominam...

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Bella co u Was? Coś mało ostatnio piszesz
brawa za nowe umiejetnosci
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
a ja sie nie chwaliłam - od wczoraj kinga oficjalnie sama wstaje w łóżeczku czy przy krześle. ba, nawet tak długo ćwiczy az jej spodnie spadną, zdejmuje je (juz na siedzaco) i wyrzuca z łóżeczka
dla kingi rowniez

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Czesc.

Moja zwinęła mi wczoraj pół ziemniaka z talerza i zjadła. A tak to łapkami chlebek, warzywa, owocki. Banana nie daje, bo raz jej stanął w gardle i się boje.
Jemy tez sposobem dziwacznym ja karmie łyżką ona sobie grzebie w misce i wybiera. Obok zawsze kładę łyżę i coraz częściej próbuje łyżeczką jeść.

Owoce daje raz-dwa razy dziennie. Ale ja mam duży luz do jedzenia

Wczoraj byłam na spotkaniu w Klubie mam. Agata się wyszalała z innymi dziećmi. Było super.
scio moj ostatnio wszamal placka ziemniaczanego :P
Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
PROSZĘ ŁOPATOLIGICZNIE I NAJLEPIEJ Z PRINTSCREENEM jak wy idziecie di ostatniego posta przeczytanego? jak wchodze w ustawienia to mam wątki zasubskrybowane w kotrych ktos cos tam nowego napisal i moge najwyzej ostatnia strone kliknac (albo pierwsza)w, a nie mam opcji :idz do ostatniej nieczytanej wiadomosci:

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

chwale sie drugi raz juz dzisiaj - moje dziecko zaczeło raczkować! (wczesniej czołgała się)
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Monika JA wchodzę tak wizaz,pl ( jestem już zalogowana na stałe) -> u góry po prawej stronie USTAWIENIA KONTA -> wyskakują mi "nowo zasubskrybowane wątki" i naciskam na pomarańczową strzałeczkę obok tematu wątku. -> i mam ostatni przeze mnie czytany post.
monia dokladnie jak zaneta opisuje.


Brumku malo mnie ale postaram sie poprawic w przyszlym tygodniu.
Mlody spi ja was nadrabiam, tytul cudny i w ogole stronczek zasluzyla na medal.
Jutro spotkanie nie moge sie doczekac.
Wczoraj bylismy w piaskownicy i mamy pierwsza konsumpcje piasku za soba :PDzisiaj Szymon dobral sie do mojego loda. Bylam cala w orderach czekoladowych. Mam tylko nadzieje, ze nie uczuli go za bardzo. No i Szymon ma manie suwania wszystkich przedmiotow ala samochod.
Ale dzisiaj wisial na mnie i byl mega marudny.

Dziewczyny czy wy bedziecie szczepic na odre-swinke-rozyczke??
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:41   #77
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

dziewczyny co najlepsze na zatwardzenie? mały codziennie dostaje soki, owoce a ciągle Nas to dopada.Ost bez czopika nie zrobi

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

kajool a te szczepienia są dodatkowo płatne? My wykupujemy te 5w1 innych typu ospa nie biore.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:42   #78
zanka205
Zakorzenienie
 
Avatar zanka205
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 864
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy wy bedziecie szczepic na odre-swinke-rozyczke??
Filipa szczepiłam to i Lenę zaszczepię
\
Blondynka to są szczepienia z kalendarza szczepień obowiązkowych, darmowe
13-14 mc życia
__________________


"Dzieci są kotwicami, które trzymają matkę przy życiu"


Edytowane przez zanka205
Czas edycji: 2012-05-09 o 20:43
zanka205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:44   #79
kalinkap13
Rozeznanie
 
Avatar kalinkap13
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 814
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

dziecko śpi od 1,5 h i ja chyba tez ide..bo padam dzis

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Haha, a Moja wyżarła mi wczoraj całą fasolkę szapragową z makaronu.
a mi Fifi tak samo wczoraj i też fasolkę

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
witam w nowym wątku


co się dzieje?

Wróciliśmy niedawno, Adaś zniósł dzielnie cały dzień, dopiero drogę powrotną całą przespał - 2 godziny...ciekawe o której go teraz spanie złamie....
hmm..problemy z ewentualną ciążą a czas ucieka..po ostatnich przejściach, wszystko rozregulowane,mimo tabletek co chwile coś wyskakuje:/ wcz. byłam i ginowi znowu coś sie nie podobało,bo kręcił głową ale dużo nie mówił.kolejna wizyta znowu w poniedziałek..
dzielny Adaś!!

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
chwale sie drugi raz juz dzisiaj - moje dziecko zaczeło raczkować! (wczesniej czołgała się)


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziękuję hurtowo za miłe słowa
Głowa nie boli, więc żyję dziś pełną piersią
ja Ci współczuje tych bóli
zapomniałabym-ale Wy piękni jesteście! widziałam fotki z chrzcin-cudo
__________________
nasz ślub

nasze dwa szczęścia - Filipek i Fabianek
kalinkap13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 20:46   #80
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
dziewczyny co najlepsze na zatwardzenie? mały codziennie dostaje soki, owoce a ciągle Nas to dopada.Ost bez czopika nie zrobi

Kupilam kiedyś Małej słoiczek gerbera - śliwki. Zjadła ze smakiem, a na drugi dzień była taka sraka, że nie wiadomo było w co ręce włożyć.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:47   #81
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
dziex - nie chwalilam sie bo inne rzeczy mam na glowie, a to mi umknelo..... wyrodna matka jestem

Brumku sliczne zdjecia i pieknie wygladasz na zywoa tymus pieknioch
zanetka u nas tez w pracy lepiej jak masz manko niz nadwyzke - ale to zalezy od kierownika i jak do tego podejdzie.

A ja dla relax siedze z desperadosem - nie bijcie zaraz ide spac jutro 2 zmiana wiec sie wyspie
no widzisz dziękuję ,że mi przypomniałas miałam tu Brumka pod niebiosa wychwalać bo cudni jesteście !!!!!!!!!!!!!! świetne zdjęcia i cudowna rodzinka


a co do manka/superaty to zawsze manko "lepsze" bo to "oszukany" sklep a nie klient więc lepsze zło
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:49   #82
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Kupilam kiedyś Małej słoiczek gerbera - śliwki. Zjadła ze smakiem, a na drugi dzień była taka sraka, że nie wiadomo było w co ręce włożyć.
ja jutro mu dam te słoiczek.Ale boję się czy z jelitami u niego ok bo to sie ost często zdarza

Ja szczepię tymi darmowymi i 5w1 wiec na to też.A czemu byśmy miały nie szczepić?
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:51   #83
dziubek79
Zakorzenienie
 
Avatar dziubek79
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 3 257
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

tak mój łobuz wygląda zmęczony po całym dniu strasznie zmęczony
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-05-09 19.29.35.jpg (112,2 KB, 45 załadowań)
dziubek79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:56   #84
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

ale nam sie dziewczyny rozraczkowały pięknie!

Ewie przebił sie dzis 3 ząb-górna jedynka...i albo mam omany albo widze w otchłani druga
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:56   #85
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Aaniu ogólnie jestem osłabiona, ucho boli (zapalenie), gardło boli, w buzi zrobiły mi się 3 afty, przez które ledwo mówię, ledwo jem, ledwo żyję Oprócz tego tato mój najukochańszy (mamy świetny kontakt) jest chory i nie wiedzą co mu jest
Poza tym wszystko mnie wkurza
A Ty Kochana lecz tą rękę i wracaj do zdrowia

Stronczku pięknie ten wątek założyłaś

Co do jedzenia, ja jak Lili jestem pełna obaw. Domek to jest daleko za murzynami, bo daję mu chrupki, chleb z masłem (ale sama mu porcjuję do dzióbka), ziemniaki. Jakoś nie umiem się przekonać. Wiem, że robię mu krzywdę i czas na zmiany.

Blondynka u Nas jogurt naturalny działa baaardzo rozluźniająco Choć jak to mówi mój TŻ, Dominik wali koopy jak młody pelikan

Iustyna trzymam za lekarza, ale wiedz, że ja już od dawna "za Ciebie" trzymam kciuki. Co byś na prostą wyszła

Dziubek dzięki za wsparcie w chorobie i kuruj się też


A teraz wielkie za wszystkie, nowe forumowe umiejętności.
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:57   #86
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Brawa dla nowych raczków

Blondynka tez polecam te śliwki.

Na odra-świnka-różyczka będziemy szczepić, myślę jeszcze nas ospa.

Zapisałam dziś Sarenke do przedszkola rocznik 2014/15
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 20:59   #87
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
tak mój łobuz wygląda zmęczony po całym dniu strasznie zmęczony
Taa widzę sen na powiekach! Boski!
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:00   #88
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

A właśnie Brumek... widziałam w starym wątku zdjęcia, Tymek wyglądał stylowo.
Czytałam też o Twoich migranach. Kobieto, powinnaś się kompleksowo przebadać, powinni Ci zrobić rezonans, tomografie i eeg. Migreny oczwiscie mogą mieć nieznane przyczyny, ale mogą mieć też takie co się dadzą zbadać i niestety mogą być poważne. Wierz mi, wiem o czym pisze... nie chce nikogo straszyć, ale ja bym się przebadała na każdy możliwy sposób. Wiem, że poważnie to zabrzmiało, ale to tylko z troski o Ciebie.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:01   #89
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Brawa dla nowych raczków

Blondynka tez polecam te śliwki.

Na odra-świnka-różyczka będziemy szczepić, myślę jeszcze nas ospa.

Zapisałam dziś Sarenke do przedszkola rocznik 2014/15
Czyli bez problemów? Były miejsca? Super
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 21:01   #90
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Codziennie nowe powody do dumy, letnie bobasy i ich mamy - Kuny. Mamy VII - VII

Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
tak mój łobuz wygląda zmęczony po całym dniu strasznie zmęczony
ha ha ha zmaeczony jak widac ah et dzieciaki
Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
ale nam sie dziewczyny rozraczkowały pięknie!

Ewie przebił sie dzis 3 ząb-górna jedynka...i albo mam omany albo widze w otchłani druga
dziekujemy
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.