Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 20:29   #31
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Melduję się

Desiu brawa dla Viki, Kaja też ostattnio podciąga delikatnie nóżki pod brzuszek aż się rehabilitantka dziwiła

Alegna pisałam jeszcze w tamtym wątku - bokeh wyszedł Ci świetnie. Mnie rozwalają te efekty, szczególonie jak się uzyskuje po założeniu nakładek na obiektyw w jakichś kształtach..
A Ty jak uzyskałaś ten efekt? przy jakich ustawieniach?

Mravka odpocznij sobie Kochana.. A czemu podajesz Sinlac, Rob ma skazę?( bo to chyba przy skazie się podaje?)
Kaja do buzi na razie wkłada wszystko i bada - metka nie metka, wszystko musi spróbowac

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------



też mam smska do Desi i od Desi tego dnia

Brawo dla Ewelinki za postępy!
No dla Kai tez brawa
A ja tych sms-ow nie mam bo mam nowy telefon
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
Wiktorek robi to samo musze mu fote strzelic

byliśmy w lidlu bo jest -10% na wszystko ufff ciężko bylo hehe

wykapałam malego w Johnsonie i posmarowałam balsamem tez tej firmy bo mam próbki i nie ma żadnych zaczerwieniem i suchych placków zobaczymy jak dalej bedzie ale wychodzi na to ze ten oilatum do sie nadaje do d...
A wiesz ze johnson najczesciej uczula? takie sa opinie w necie
Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku

Emigra super zakupki..

Karolca zdolniaszka z tej Twojej córeczki...

Desia oj tak śpiworek z Kubusiem był przesłodki...

Martwię się bo syncio od niedzieli kupek nie robi a to w sumie pierwsza tak długa przerwa..

A poniżej śpiworkowe wygibasy Jakby tak zrobił przykryty kołdrą czy kocykiem to miałby je już na głowie.
No byl, byl...
Od niedzieli to jeszcze sie nie martw, moze podaj jutro jabluszko.
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:36   #32
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Desiaaaa! a pamiętasz jak zastanawiałyśmy się w której części urodzimy? Teraz mi się przypomniało jak spojrzałam na tytuł wątku - w nawiasie jest czternasta częśc. Nie pamiętam kto wtedy zakładał wątek, ale pamiętam że to już była pierwsza częśc odchowalni, my jedne z ostatnich w kolejce do porodu i uparłyśmy się że musi byc w nawiasie liczba odpowiadająca wątkowi z poczekalni bo inaczej nie urodzimy hihi.. o rany a to już 5 miesięcy minęło...

Flower mój Zięc nieźle wygimnastykowany Silny Spryciarz, będzie tą moją Kaję chyba na rękach nosił
Przyznam się bez bicia że to ja zakładałam wtedy wątek i na Waszą prośbę dopisałam liczbę z poczekalni

A ja mam zdjęcie Filipka od Cziqua jak posłała zaraz po porodzie mi
__________________

Edytowane przez Nikii89
Czas edycji: 2012-09-12 o 20:39
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:39   #33
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
Wiktorek robi to samo musze mu fote strzelic

byliśmy w lidlu bo jest -10% na wszystko ufff ciężko bylo hehe

wykapałam malego w Johnsonie i posmarowałam balsamem tez tej firmy bo mam próbki i nie ma żadnych zaczerwieniem i suchych placków zobaczymy jak dalej bedzie ale wychodzi na to ze ten oilatum do sie nadaje do d...
kupiłam 30 słoiczków i tak się wyrwać do sklepu w taką pogodę z mężusiem to miło, i jeszcze fajna muzyczka leciała w radiu , no kurna randka pierwsza klasa
'
Karolca super poza kla ski:
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:41   #34
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cześć dziewczyny!
Mam nadzieję, że mnie jeszcze trochę pamiętacie...
nie miałam czasu ostatnio dla Was, dużo zaległości, ale biorę się za siebie i nadrabiam i będę starała się być już w miarę na bieżąco.
Ostatnio miałam duży problem z organizacją czasu, za dużo na głowie i nie daje rady czasem wszystko ogarnąć. musiałam sporo przeorganizować czas w dzień, żeby wszystko zrobić co muszę.
Czasem wchodziłam na wizaż, ale tylko w telefonie, jak siedziałam z Małą na spacerze albo przed domem... ale nie lubię z niego pisać bo strasznie na wiadomościach rozjeżdża mi się ekran i strasznie muszę kombinować.

Karolca ale Ewelinka świetna
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:42   #35
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Desiaaaa! a pamiętasz jak zastanawiałyśmy się w której części urodzimy? Teraz mi się przypomniało jak spojrzałam na tytuł wątku - w nawiasie jest czternasta częśc. Nie pamiętam kto wtedy zakładał wątek, ale pamiętam że to już była pierwsza częśc odchowalni, my jedne z ostatnich w kolejce do porodu i uparłyśmy się że musi byc w nawiasie liczba odpowiadająca wątkowi z poczekalni bo inaczej nie urodzimy hihi.. o rany a to już 5 miesięcy minęło...

Flower mój Zięc nieźle wygimnastykowany Silny Spryciarz, będzie tą moją Kaję chyba na rękach nosił
Jasne ze pamietam
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:46   #36
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku

Emigra super zakupki..

Karolca
zdolniaszka z tej Twojej córeczki...

Desia
oj tak śpiworek z Kubusiem był przesłodki...

Martwię się bo syncio od niedzieli kupek nie robi a to w sumie pierwsza tak długa przerwa..

A poniżej śpiworkowe wygibasy Jakby tak zrobił przykryty kołdrą czy kocykiem to miałby je już na głowie.
następca Blanika
klask i:

ps. a Morfik dzisiaj na focie sobie girki oglądał a tu niespodzianka griki w jakimś wielkiem zielonym bucie

Edytowane przez koniakonia
Czas edycji: 2012-09-12 o 20:50
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 20:46   #37
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku

Emigra super zakupki..

Karolca
zdolniaszka z tej Twojej córeczki...

Desia
oj tak śpiworek z Kubusiem był przesłodki...

Martwię się bo syncio od niedzieli kupek nie robi a to w sumie pierwsza tak długa przerwa..

A poniżej śpiworkowe wygibasy Jakby tak zrobił przykryty kołdrą czy kocykiem to miałby je już na głowie.
w pierszym momencie myslalam ze poduszke maly trzyma hehe ja swojemu tez chyba wyciagne spiworek bo czasem kocyk sobie na glowe zaciaga mimo ze spi na brzuchu

dziewczyny ktore podaja kleik ryzowy od jakis proporcji zaczynalyscie? i o jakiej porze dajecie dzieciaka?? ja kupilam i nie wiem jak sie zabrac za to
__________________

Edytowane przez Cytrynka_Wawa
Czas edycji: 2012-09-12 o 20:54
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 20:55   #38
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez lena_mi Pokaż wiadomość
Alegna pisałam jeszcze w tamtym wątku - bokeh wyszedł Ci świetnie. Mnie rozwalają te efekty, szczególonie jak się uzyskuje po założeniu nakładek na obiektyw w jakichś kształtach..
A Ty jak uzyskałaś ten efekt? przy jakich ustawieniach?
To zdjęcie robił mi mąż - ja jestem na nim, było to kilka lat temu, ono było właśnie robione obiektywem manualnym i ten obiektyw przy bardzo dobrym świetle dawał tak zajefajny bokeh ale trza mieć dobre oko żeby przy kręceniu nim trafić na ostrość tam gdzie się chce

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Karolca Ewelinka jest the best juz się nie moge doczekać jak mój Seba będzie podejmował próby wstawania
Narazie póki co leżąc na podłodze dopełzł do szafki pod tv i tak wyciągał rączkę że podgłośnił radio, po pokrętło jest podświetlone na czerwone i go kusiło
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:02   #39
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Karolca dla Ewelinki.
Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Melduję się w nowym wątku

Emigra super zakupki..

Karolca
zdolniaszka z tej Twojej córeczki...

Desia
oj tak śpiworek z Kubusiem był przesłodki...

Martwię się bo syncio od niedzieli kupek nie robi a to w sumie pierwsza tak długa przerwa..

A poniżej śpiworkowe wygibasy Jakby tak zrobił przykryty kołdrą czy kocykiem to miałby je już na głowie.
Słodki, następny akrobata
Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam nadzieję, że mnie jeszcze trochę pamiętacie...
nie miałam czasu ostatnio dla Was, dużo zaległości, ale biorę się za siebie i nadrabiam i będę starała się być już w miarę na bieżąco.
Ostatnio miałam duży problem z organizacją czasu, za dużo na głowie i nie daje rady czasem wszystko ogarnąć. musiałam sporo przeorganizować czas w dzień, żeby wszystko zrobić co muszę.
Czasem wchodziłam na wizaż, ale tylko w telefonie, jak siedziałam z Małą na spacerze albo przed domem... ale nie lubię z niego pisać bo strasznie na wiadomościach rozjeżdża mi się ekran i strasznie muszę kombinować.

Karolca ale Ewelinka świetna
co tam u Was?

Olivia spała już o 18.40 po 20 minutach się obudziła z płaczem, dałam jej trochę paracetamolu i dopiero teraz zasypia. Dziewczyny naprawde nie wiem co się dzieje Jestem wykończona. Nawet obiadu nie jadłam. Miałam piec bułeczki ale nie ogarnę ich dziś. Mam nadzieję że będzie spała chociaż do 2

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
w pierszym momencie myslalam ze poduszke maly trzyma hehe ja swojemu tez chyba wyciagne spiworek bo czasem kocyk sobie na glowe zaciaga mimo ze spi na brzuchu

dziewczyny ktore podaja kleik ryzowy od jakis proporcji zaczynalyscie? i o jakiej porze dajecie dzieciaka?? ja kupilam i nie wiem jak sie zabrac za to
Ja zaczynałam od 1 miarki, co dziennie dawałam jedną więcej. Teraz na 260ml dodaje 4 bo jak dam 5 to zatyka smoczek i ciężko leci. Daję jej na kolacje przed snem.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:06   #40
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

88natka i dajesz smoczkiem do kaszek??
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:06   #41
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Jeszcze tamtego nie nadrobiłam a tu już nowy
więc wrzucę tu to co tam napisałam

hej! od rana 4 strony do nadrobienia chyba nie dam rady.
Byliśmy dzis na zakupach i kupiłam płyn do kapieli i oliwkę hippa bo ziajki nie mogłam nigdzie dostać, zobaczę jak po tym Madzia bedzie, bo zauważyłam że mimo kapieli w oilanie miała suchą skórę na nóżkach, to może też po rajtuzkach, bo zauważyłam to w te dni kiedy je nosiła, ale po oliwce powinno być lepiej
Położyłam ją dzis do łóżeczka, ciekawe czy pośpi dłużej nie czując mleczka tuz obok
Co do śpiworków to ja mam jeden na 6-12m ale jeszcze nie używałam bo jest taki grubszy, raczej na zimę, może jutro kupię cieńszy jak znajdę Madzia też lubi sie odkopywać bo też wędruje po łóżku czy łóżeczku, kiedys się obudziła z płaczem bo się w rogu łóżeczka zaklinowała głową, bo ona się przesuwa do przodu na śpiąco jak jest na brzuchu

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez koniakonia Pokaż wiadomość
Nawet jest kawał taki
Dlaczego Poznaniak nalewa kawę po brzegi filiżanki?
-Żeby nie starczyło miejsca na cukier
a wiesz hak powstał drut miedziany?
Krakus z Poznaniakiem pokłócili sie o groszówkę
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 21:07   #42
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Karolca dla Ewelinki.

Słodki, następny akrobata

co tam u Was?

Olivia spała już o 18.40 po 20 minutach się obudziła z płaczem, dałam jej trochę paracetamolu i dopiero teraz zasypia. Dziewczyny naprawde nie wiem co się dzieje Jestem wykończona. Nawet obiadu nie jadłam. Miałam piec bułeczki ale nie ogarnę ich dziś. Mam nadzieję że będzie spała chociaż do 2

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------



Ja zaczynałam od 1 miarki, co dziennie dawałam jedną więcej. Teraz na 260ml dodaje 4 bo jak dam 5 to zatyka smoczek i ciężko leci. Daję jej na kolacje przed snem.
A sa jakies inne objawy zabkowania? Slinienie? namietne gryzienie wszystkego?
Sprobuj tez dac taki zimny gryzak zelowy schlodzony, Viki go namietnie gryzla, teraz juz nie chce, wiec widac, ze jak zabki wychodzily to pomagal a teraz juz jej nie potrzebny jest i go nie gryzie wogole
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:07   #43
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Karolca dzieki za nowy watel...a Ewelinka super

Karinio a no mondziaki (mundziak..jakos tak po angielsku)..a bo Ty w miescie pewnie mieszkasz to nie masz tych szogunow na podworku,ja mam las dookola to mi biegaja po podworku,znajde jutro fotke u tz na kompie,to wrzuce.

Mravka oj tak ten moj tz to pomyslowy bardzo jest...szkoda ze na pomyslach sie konczydobrych nocek
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:10   #44
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
88natka i dajesz smoczkiem do kaszek??
Tak mam smoczek z aventu z jedną wielką dziurką.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:14   #45
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Karolca dzieki za nowy watel...a Ewelinka super

Karinio a no mondziaki (mundziak..jakos tak po angielsku)..a bo Ty w miescie pewnie mieszkasz to nie masz tych szogunow na podworku,ja mam las dookola to mi biegaja po podworku,znajde jutro fotke u tz na kompie,to wrzuce.

Mravka oj tak ten moj tz to pomyslowy bardzo jest...szkoda ze na pomyslach sie konczydobrych nocek
Mundżaki widziałam w zoo, takie małe jeleniowate nie?

ps. coś takiego
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mund%C5%BCak
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:14   #46
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
A sa jakies inne objawy zabkowania? Slinienie? namietne gryzienie wszystkego?
Sprobuj tez dac taki zimny gryzak zelowy schlodzony, Viki go namietnie gryzla, teraz juz nie chce, wiec widac, ze jak zabki wychodzily to pomagal a teraz juz jej nie potrzebny jest i go nie gryzie wogole
Ślini się od dłuższego czasu, obiadków nie chce jeść, jak bierze zabawki do buzi to się strasznie denerwuje i naciska nimi na dziąsełka. Jak wkładam palca do buzi to nic nie czuć ani nie napuchnięte ani zaczerwienione. Tylko czasem ma rumieńce na buzi. Ale nie ma gorączki. Żal mi jej strasznie.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:18   #47
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Tak mam smoczek z aventu z jedną wielką dziurką.
dziekuje
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:20   #48
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość
Ślini się od dłuższego czasu, obiadków nie chce jeść, jak bierze zabawki do buzi to się strasznie denerwuje i naciska nimi na dziąsełka. Jak wkładam palca do buzi to nic nie czuć ani nie napuchnięte ani zaczerwienione. Tylko czasem ma rumieńce na buzi. Ale nie ma gorączki. Żal mi jej strasznie.
No rozumiem, mi tez bylo Viki strasznie zal, ze tez musza sie malenstwa tak meczyc
Ale moze ten panadol pomoze, jak nie to skombinuj nurofen i sprobuj
oby pomoglo!
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:21   #49
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Dziękuję za gratulacje i słowa podziwu. Zaraz opracuję filmiki i wrzucę na serwer
Ewelinka wzięła sobie do serca nowy tytuł
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-12, 21:25   #50
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Mundżak występuje w subtropikalnych lasach na południowym wschodzie Azji (Indie, Półwysep Indochiński i Archipelag Sundajski). Zasiedla lasy deszczowe i monsunowe oraz gęste zarośla, zwykle w pobliżu źródeł wody.Mundżaki z Indii i Chin zostały wprowadzone do południowej Anglii w latach trzydziestych ubiegłego wieku,

Fajne zwierzątka.
U nas znów gównarze robią rozpierdziel na ulicy. Tylko słychać jak czymś tłuką po murach
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:25   #51
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Mravka Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci przezywaja tez teraz fascynacje metkami? ja mam wrazenie,ze Rob stal sie metkoholikiem mamla z takim zacieciem wszystko,ze az smiac mi sie chce. Z zabawek najlepsze sa metki.
zamowilam Mu taka kolezanke do miętoszenia http://www.tublu.pl/zabawki/zabawki-...bel-zebra.html
mam nadzieje,ze sie polubia i na niej bedzie wyladowywal swoje potrzeby (o matko jak to zabrzmialo)

Czy ktoras z Was jeszcze podaje moze Maluchowi Sinlac?
dokładnie, Madzia też uwielbia wszystkie metki czytałam że w tym wieku dzieci zauważają więcej szczegółów i że metki sa fascynujące
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:29   #52
koniakonia
Zakorzenienie
 
Avatar koniakonia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 222
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość
dokładnie, Madzia też uwielbia wszystkie metki czytałam że w tym wieku dzieci zauważają więcej szczegółów i że metki sa fascynujące
a rynek to świetnie podłapał
moja Bratanica to miała jeszcze ulubione metki, musiały byc podwójne i być jakby w łezkę złożone i do zasypiania musiała miec maskotkę z taka metką, maskotka obojętnie jaka byle metka podwójna była, i tak sobie paluszkami smyrała.....kurna paluszkami a teraz ma 175 wzrostu jak ten czas leci
koniakonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:32   #53
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Desiu, szkoda zdrowia na tamtą dyskusję
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:32   #54
88natka
Zadomowienie
 
Avatar 88natka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Belfast
Wiadomości: 1 591
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
No rozumiem, mi tez bylo Viki strasznie zal, ze tez musza sie malenstwa tak meczyc
Ale moze ten panadol pomoze, jak nie to skombinuj nurofen i sprobuj
oby pomoglo!
http://www.tesco.com/groceries/Produ.../?id=261750334 taki? Kurde a jak to nie ząbki? A ja ją nie potrzebnie faszeruję.
Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Dziękuję za gratulacje i słowa podziwu. Zaraz opracuję filmiki i wrzucę na serwer
Ewelinka wzięła sobie do serca nowy tytuł :rotfl:
Właśnie miałam to napisać

Coś kombinują u mnie przed oknem, ja to tutaj cały czas w strachu. O słysze że ktoś ich opierniczył i właśnie uciekają. Ja nie wiem jak rodzice pozwalają takim małym dziecią na takie rzeczy.chodzą grupkami od 10-15 lat rzucają kamieniami w policje a oni zamiast się zaczymać to jadą dalej. Szkoda słów.
__________________
Olivia

niespodzianka
88natka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 21:33   #55
natkulec
Zadomowienie
 
Avatar natkulec
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Krakowa :)
Wiadomości: 1 653
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez Karo89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Mam nadzieję, że mnie jeszcze trochę pamiętacie...
nie miałam czasu ostatnio dla Was, dużo zaległości, ale biorę się za siebie i nadrabiam i będę starała się być już w miarę na bieżąco.
Ostatnio miałam duży problem z organizacją czasu, za dużo na głowie i nie daje rady czasem wszystko ogarnąć. musiałam sporo przeorganizować czas w dzień, żeby wszystko zrobić co muszę.
Czasem wchodziłam na wizaż, ale tylko w telefonie, jak siedziałam z Małą na spacerze albo przed domem... ale nie lubię z niego pisać bo strasznie na wiadomościach rozjeżdża mi się ekran i strasznie muszę kombinować.

Karolca ale Ewelinka świetna
jasne że pamiętamy mam nadzieję że będziesz częściej się odzywać
__________________
natkulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 22:09   #56
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Melduję się w nowym wątku

Karolca
, jestem pod wrażeniem postępów Ewelinki My jesteśmy na etapie turlania się
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 22:13   #57
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez 88natka Pokaż wiadomość

co tam u Was?
Po za brakiem czasu dla siebie, na jakieś przyjemności ponadprogramowe, wszystko dobrze Emilka rośnie, śmieje się, zaczepia ząbków póki co brak, siadać powoli coś tam zaczyna, bardziej przy pomocy, ale może nie długo sama usiądzie. na raczkowanie na razie tym bardziej się nie zanosi
tak to wszystko dobrze, ważne że zdrowa jest nocki nam praktycznie już całe przesypia, raz za czas się zdarzy że obudzi się w nocy, a tak to jak połażę ją spać koło 19 po kąpaniu i jedzeniu, to śpi do 6:00, czasem 7:00 a nawet 8:00 godziny najgorzej jak obudzi się koło 5:00, gdzie też się to czasem zdarza i nie ma zamiaru dalej iść spać, dla mnie śpiocha to ciężko jest w tedy, ale pomęczy się pobawi i koło 7 idzie spać, więc w tedy jeszcze z godzinkę też sobie pośpię gorzej w dzień, bo gdzieś 3 drzemki po pół godziny są. jak wyjdę z nią na spacer to pośpi czasem dłużej, czasami sama od siebie w domu pośpi z godzinę, 1,5h ale to rzadko no i zabawić się samej jej czasem trudno, więc jak tylko śpi, to korzystam, ale nie wiem do czego ręce wkładać w tedy, żeby nadrobić roboty.


Cytat:
Napisane przez natkulec Pokaż wiadomość
jasne że pamiętamy mam nadzieję że będziesz częściej się odzywać
też mam taką nadzieję


dziewczyny weszłam na allegro i na głównej stronie jest baner z pieluszkami huggiesa, nie wiem czy Was to zaciekawi, ale podsyłam, darmowa wysyłka jest, ale jako tako nie kalkulowałam czy się opłaca je kupić. dopiero się za to zabieram.
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=26227893
__________________
E.M♥


Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 22:20   #58
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

jeśli mowa o pieluszkach
w Rossmannie dla posiadaczy karty Rossnę jest promocja na Pampersy - dwie paczki (rozmiar 4 sztuk 82) w cenie 100 zł.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 22:26   #59
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Poczytalam,nadrobilam i juz sil nie mam.Oczy mi sie zamykaja.Jak na razie od godziny Eryk spi nieprzerwanie.I mam nadzieje,ze tak bedzie jeszcze przez wiele godzin i tym samym pospie i ja
Dobranoc dziwczynki!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 23:05   #60
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Raczkujemy i siadamy, swoje mamy zadziwiamy! III-IV 2012

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
Karolca dzieki za nowy watel...a Ewelinka super

Karinio a no mondziaki (mundziak..jakos tak po angielsku)..a bo Ty w miescie pewnie mieszkasz to nie masz tych szogunow na podworku,ja mam las dookola to mi biegaja po podworku,znajde jutro fotke u tz na kompie,to wrzuce.

Mravka oj tak ten moj tz to pomyslowy bardzo jest...szkoda ze na pomyslach sie konczydobrych nocek
Tak w mieście i takich atrakcji nie mam aczkolwiek nad zatoką,tzn nie samą w wodzie czy coś,tylko po drugie stronie na trawie widuje konie
Aaa,to już wiem o co chodzi teraz,dziękuje za uświadomienie mnie
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:44.