Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-08.2011 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnej cześci naszego wątku. Zapraszam do głosowania
Już jest zima i bałwanek-mamo, mamo nie mam sanek! 4 8,33%
Na jedzenie czasu nie marnujemy, od rana do nocy świat poznajemy. 0 0%
Śnieg, sanki i Mikołaj, do zabawy nas zawołaj. Ciągle rośniemy i coraz więcej łobuzujemy 0 0%
Książki „czytamy“, coraz więcej mówimy, nasze mamusie w zdziwienie wprawimy. 0 0%
Jesteście gotowi na szaleństwa wakacyjnych dzieci? To już kolejna zima z ich udziałem leci 0 0%
Pierwsze święta odkąd chodzimy i na saneczkach też już jeździmy 2 4,17%
Czy to synek, czy to córka- co dzień wielka rozpierdułka 13 27,08%
Kończymy ząbkować, zaczynamy mówić, wakacyjnych dzieci nie da się nie lubić. 3 6,25%
Zima przyszła, my psocimy i na sanki wychodzimy 2 4,17%
Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną 15 31,25%
Zbieramy siły, szyki zwieramy, na bunt dwulatka razem czekamy 1 2,08%
Mamy ciągle nowe, szatańskie pomysły, przez które mamusie tracą wszystkie zmysły 3 6,25%
Na sankach śmigać, choinki stroić, przy stole broić- to wszystko tej zimy ze swym smykiem zrobimy! 1 2,08%
Biegam, skaczę, klocki składam i na nocnik sobie siadam. 1 2,08%
Biegam, skaczę, klocki składam i do mamy ciągle gadam. 1 2,08%
Zęby prawie wszystkie mam, zjadam wszystko am, am am 2 4,17%
Głosujący: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 19:08   #31
jacieeeee
Wtajemniczenie
 
Avatar jacieeeee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 926
Melduje sie i ja
__________________
Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba ...

Dominik 29.07.2011r
jacieeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:17   #32
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
Eveewe, jacieee, jak tam maluszki?

Nam weekend minął strasznie szybko, przez wyjazdy na uczelnię pół dnia zmarnowane, dobrze że chociaż panowie ze mną jadą
Ale drugie pół dnia wykorzystywane bardzo przyjemnie, bo pogoda sprzyjała więc chodziliśmy na grzyby A grzybów masa! Wrzucę potem jakieś zdjęcie, oczywiście najaktywniej zbierał Adaś
moja ok, dzis ja zabralam do bawialni i o ile miesiac temu zjezdzalnia byla beeee o tyle dzis to byl HIT. Jak ja bym poszla na grzyby..... ale z moja noga ciezko mi bylo przejsc dzis kawalek po galerii nie kustykajac. Chol.... mozna dostac.

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
kochana a skad moglas wiedziec - nie upominalam sie wczesniej bo ..... jakos tak wyszlo

Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Blondynko witaj w klubie Karolcia ma biegunkę już od paru dni robi brzydkie kupy, dzisiaj sie za nią biore na poważnie. Właśnie pluje marchwianką no nie zje i już. Zjadla gotowanego ziemniaka.
Daję jej acidolac. Intuicja mi podpowiada że to jakiś wirus, ale boję się że na coś jest uczulona...takie brzydkie te kupki zaczęła robić, cuchnące, ze śluzem
No nic zobaczymy - najpierw ją dietą wezmę, potem powolutku będę wprowadzać pokarmy i będę obserwować.
Do pediatry ją umówiłam dopiero na 8 listop. jesli do tej pory się nie wywiem o co cho to pójdę do lekarza.
Tak w ogłóle to karolcia jest wesoła, ma apetyt, żadnych innych objawów tylko te cholerne kupy i czasem ból brzuszka
biedna mam nadzieje ze to szybko minie, i to nie jakis wirus ani inne dziadostwo.
Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A, dziewczyny byłam dziś u rodzinnego po skierowanie i co? NICO! nie dała mi kobita, tłumacząc się końcem roku i innymi pacjentami w poważnym stanie . ( zresztą tak jak kiedyś, gdy pytałam o skierowanie na badania w szpitalu na te hormony ). Wyobrażacie sobie? służba zdrowia...

No i zapisałam się prywatnie na pon. 170 zł gastroskopia.
nosz ja cie pier...dziele.... co za kraj. Moze nastepnym razem jak przyjedzie pogotowie niech cie wezma do szpitala a tam juz musza cie przebadac.

Witam sie, zabralismy Mery dzis do bawialni. Jak ona sie swietnie bawila na zjezdzalni moje kochane duze dziecki. I jak maszerowala z nami za raczke a pozniej sie wyrwala i biegla w orzeciwna strone niz rodzice

a teraz wcina moja pizze. zaraz ja polozymy spac i musze sie poinhalowac, bo mi cieknie z nosa.

Umowilam marysie na szczepienie 7 listopada - trzymac kciuki aby tym razem sie udalo ja zaszczepic
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:23   #33
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

[QUOTE=eveewe;37217518 Moze nastepnym razem jak przyjedzie pogotowie niech cie wezma do szpitala a tam juz musza cie przebadac.
:[/QUOTE]

Nie chce już pogotowia, rany boskie.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:34   #34
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Nie chce już pogotowia, rany boskie.
ja mowie tak w razie czego, nie zycze ci pogotowia!!!!
ale blysnelam piszac to
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:36   #35
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Marinko przytulam. A może od specjalisty by sie dało. Bo 170 zł to jednak dużo pieniędzy.
Wkurzaja mnie te limity, a skad wiedzą, ze u Ciebie nic poważnego (tfu tfu).
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:49   #36
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Witam się.

SHIRA RATUJ! robie Twój pyszny chleb i po raz kolejny mam go wilgonty w środku nie mam pojęcia co źle robię, bo robię z przepisu zawsze wychodził, a teraz się pierniczy skórka jest chrupka,ale w środku niby dopieczone,ale wilgotne no i dziury. Z czego to może być mąkę mam co zawsze prosto z młyna i ziarna z tych samych firm...

Wodaqua
a w tym chlebie otręby mielisz? czy kupujesz specjalne mielone? Mam keksówkę, wychodzi z tego przepisuile chlebów?Czym się różni dukana od sb?

Blondynka
mi w Szpitalu powiedzieli, żę biegunki się nie leczy, najważniejsze podawać pić.

Marina znalazłam gacie i kurtkę dla Igorka i 2 sweterki, będzie galagancik Jutro wysyłam. Idiotyzm z tą służbą zdrowia

Carmela powiedz mi jaka jest różnica między srebrną a białą plombą? oprócz koloru i utwardzenia, że tak powiem?Zastanawiam się, ponieważ kiedyś było głośno że srebrne niby rakotwórcze są,a na NFZ tylko takie daję na tyle zęby O_o

Byłam dzisiaj w Hebe zrobić sobie makijaż
Ha, robią za 5 zł z kartą stałego klienta,
zadowolona jestem
Właśnie zdałam sobie sprawę, że dzisiaj miałam zapisane szczepienie :|
Zapomniałam...ale i tak by Nas doktorek nie szczepił,
bo musimy czekać na wyniki z wymazu,które dzisiaj dopiero odebrałam.
W piątek niby ma być śnieg! Muszę damie wyciągnąć ciepłe rzeczy ]

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

JACIEEE a jak Wy się czujecie ?!
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 19:50   #37
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

I ja się melduję w nowym wątku

Jacieee i jakieś nowe newsy po kolejnych badaniach?

Eve szybko to szczepienie po takiej chorobie. U nas po infekcji z 4tygodnie kazała lekarka odczekać. Ja to na razie stronię z małą od wszelkich salonów zabaw dla dzieci, czas chorowitków a moja chlonie jak gąbka wszelkie katarki.

Marina brak słów z tym skierowaniem oby badania pomogły w diagnozie i leki temu zaradziły!!

Aniu zazdroszczę tego grzybobrania. Jedyne grzyby, które potrafię z identyfikowac to muchomory Tż za to teretycznie się zna, ale w naszym wspólnym życiu był na grzybach jeden raz więc nie mam do jego znajomości kompletnie zaufania także i Ala nie będzie grzybiarką bo nie będzie miała z kim na nie chodzić


Dziewczyny w temacie prezentowym - macie w zanadrzu jakieś pomysły na prezent pod choinkę dla dzieciaków? Co planujecie im sprawić, co podpowiadacie/ podpowiecie dziadkom, chrzestnym jak będa sie pytac? U mnie już się zaczyna podpytywanie od dziadków i nie wiem co im podsuwać....
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 19:56   #38
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Eve my po chorobie tez minimum 4 tygodnie. Powiedziała nam pediatra ze przy mmr nie moze byc nawet katarku, zupełnie zdrowe dziecko.

Dziewczyny szczepiłycie MMRII czy Priorixem?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:00   #39
Lili 83
Zakorzenienie
 
Avatar Lili 83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 884
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

My Priorixem szczepiliśmy.
Lili 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:01   #40
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

alibany nie wiem jak Twoja dama, ale moja uwielbia swój pchacz do którego wkłada misie,lalki i wozi dlatego myślę, że od kogoś dostanie wózek, potem ma manie bujania więc pewnie jakieś dziecięce nosidło dostanie, potem mój plan przenośny odwarzacz mp3,dvd z głośnikami, żeby na noc puszczać jej bajki,jak będzie wariować kiedy będę Ja czytała, paputki,.To moje typy

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Ja nie szczepiłam jeszcze.
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:02   #41
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0



lece nadrabiac na stary watek...a potem ide spac
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 20:05   #42
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

jestem

stronczku ale boskie zrobiłaś te ikonki

Dziewczyny z Warszawy, moja koleżanka (buldogo-maniaczka) robi torty, wypasione ma w galerii zerknijcie
http://www.lukrowefantazje.com.pl/

ten ostatni z angry birds mnie rozwalił


http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...90472908_n.jpg
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:07   #43
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
alibany nie wiem jak Twoja dama, ale moja uwielbia swój pchacz do którego wkłada misie,lalki i wozi dlatego myślę, że od kogoś dostanie wózek, potem ma manie bujania więc pewnie jakieś dziecięce nosidło dostanie, potem mój plan przenośny odwarzacz mp3,dvd z głośnikami, żeby na noc puszczać jej bajki,jak będzie wariować kiedy będę Ja czytała, paputki,.To moje typy

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Ja nie szczepiłam jeszcze.
Moja ma pchaczyk-wózek z fp i właśnie ma manię wkładania do niego lalek, które się tam nie mieszczą i głównym typem jest taki prawdziwy wózek dla lalek. No ale to kupi pewnie moja mama, a drugim dziadkom co powiedzieć....a wszelkiego typu "konie" na biegunach czy inne stwory? Sprawdza się to u dzieci? mamy starszaków?


My szczepilismy MMR
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:09   #44
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

hejo
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:13   #45
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Lego duplo na 100%, książki, myślę o wózku dla lalek (ale nie wiem czy się nie wstrzymam i kupie na wiosne, zebyśmy po dworzu chodziły). Mata wodna, znikopis, podoba mi się tez kolejka z ikei. Taka książeczka magnetyczna, coś takiego

Szukam sponsora
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:14   #46
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Carmela powiedz mi jaka jest różnica między srebrną a białą plombą? oprócz koloru i utwardzenia, że tak powiem?Zastanawiam się, ponieważ kiedyś było głośno że srebrne niby rakotwórcze są,a na NFZ tylko takie daję na tyle zęby O_o
Wcale takie złe amalgamatowe nie są, tylko mało estetyczne. Rakotwórcze...pierwsze słyszę, na pewno zawierana rtęć.
A na fundusz mogą też dać chemoutwardzalne-takie białe/czy tam w kolorze zęba. Tylko pamiętaj że plomba powinna być trwała, nie warto na tym oszczędzać, bo każda wymiana to powiększanie ubytku.



Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Dziewczyny szczepiłycie MMRII czy Priorixem?
prio.
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:27   #47
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Lego duplo na 100%, książki, myślę o wózku dla lalek (ale nie wiem czy się nie wstrzymam i kupie na wiosne, zebyśmy po dworzu chodziły). Mata wodna, znikopis, podoba mi się tez kolejka z ikei. Taka książeczka magnetyczna, coś takiego

Szukam sponsora
Ta książeczka magentyczna fajna jest
Gdzie to widziałaś?
Moja uwielbia magnesy
O Książkach to nawet nie piszę, bo pewnie i tak je dostanie.
znikopis co to ?

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Wcale takie złe amalgamatowe nie są, tylko mało estetyczne. Rakotwórcze...pierwsze słyszę, na pewno zawierana rtęć.
A na fundusz mogą też dać chemoutwardzalne-takie białe/czy tam w kolorze zęba. Tylko pamiętaj że plomba powinna być trwała, nie warto na tym oszczędzać, bo każda wymiana to powiększanie ubytku.





prio.
Z NFZ ale tylko na przednie dają te chemoucośtam, bo an tylnie mi gada,żę muszę płacić no a rteć jest zdrowy dla naszego organizmu,bo Ja już zgłupiłam... rtęć wycofują z termometru a w zęby Nam wkładają...bez sensu trochę Bo Ja mam srebrne, ale prywatnie jak byłam powiedział, żeby to wymienić...natomiast ten który mi wymienił jedną przy której miałam dziure zrobił mi i mnie pobolewa

Alibany
moja dostała na roczek konika na biegunach. Buja go,ale jest za mała jeszcze na niego.On spiewa i coś tam gada...Ja bym nie kupowała specjalnie konika. Wolałabym coś bardziej edukacyjnego.Teraz dostała od ciotki dama pieska z buda, też zabawka na 5 sek. Wg moje dziecko woli jakieś zakrętki itd niż zabawki,natomiast wiem, że wózek będzie dobry Dziadki może nie kupią jakąś fajną lalkę, która sika ,śpi do tego wózka?
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:35   #48
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Z NFZ ale tylko na przednie dają te chemoucośtam, bo an tylnie mi gada,żę muszę płacić no a rteć jest zdrowy dla naszego organizmu,bo Ja już zgłupiłam... rtęć wycofują z termometru a w zęby Nam wkładają...bez sensu trochę Bo Ja mam srebrne, ale prywatnie jak byłam powiedział, żeby to wymienić...natomiast ten który mi wymienił jedną przy której miałam dziure zrobił mi i mnie pobolewa
Ja nie mam srebrnych, ale jakbym miała i z zębem nic sie nie dzieje to bym nie wymieniała.
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:45   #49
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Znikopis coś takiego http://allegro.pl/fisher-price-zniko...723222234.html
tylko ja chce bez bajerów.
I książeczka tego typu (ze zwierzątkami)
A układanke na allegro widziałam
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami

Edytowane przez Scio
Czas edycji: 2012-10-23 o 20:47
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 20:51   #50
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość

Umowilam marysie na szczepienie 7 listopada - trzymac kciuki aby tym razem sie udalo ja zaszczepic
Ja tez mam 7 listopada dzisiaj przyszlo wezwanie(na hib+tężeckrztusiec ,bllonica), oby moje dziecko bylo zdrowe.
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:51   #51
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Witam!!!!!!!!11
Piekny tytuł wątku:j upi:kto wymyslił?

Brumek Pieknie obciete małe-duże brumiatko!!!!!!!1
TelikZa szczepienie i wage
Marzena Ewka tez sie sama codziennie waży u Nas 11,3
Ellika, Blondynka U Nas pomógł kleik ryżowy na wodzie i acidolac-marchewki nie lubi
Jutro pewnie bedzie rzadsza kupka bo zjadła z tata miske malin

ODP Ewka śpi z pielucha-to jej najwieksza miłosc i na ogół jest na dworze 2 razy-rano szybki spacerek w sklepie a potem na podwórku

Beatko gdzie jestes????
Stronczku, Ciebie tez jakos mniej
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:54   #52
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość


Dziewczyny w temacie prezentowym - macie w zanadrzu jakieś pomysły na prezent pod choinkę dla dzieciaków? Co planujecie im sprawić, co podpowiadacie/ podpowiecie dziadkom, chrzestnym jak będa sie pytac? U mnie już się zaczyna podpytywanie od dziadków i nie wiem co im podsuwać....
U nas na pewno lego duplo, ksiazeczki i słuchowiska.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Eve my po chorobie tez minimum 4 tygodnie. Powiedziała nam pediatra ze przy mmr nie moze byc nawet katarku, zupełnie zdrowe dziecko.

Dziewczyny szczepiłycie MMRII czy Priorixem?
My szczepilismy MMRII.
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:55   #53
isiaok
Rozeznanie
 
Avatar isiaok
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 787
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość


Alibany[/B] moja dostała na roczek konika na biegunach. Buja go,ale jest za mała jeszcze na niego.On spiewa i coś tam gada...Ja bym nie kupowała specjalnie konika. Wolałabym coś bardziej edukacyjnego.Teraz dostała od ciotki dama pieska z buda, też zabawka na 5 sek. Wg moje dziecko woli jakieś zakrętki itd niż zabawki,natomiast wiem, że wózek będzie dobry Dziadki może nie kupią jakąś fajną lalkę, która sika ,śpi do tego wózka?
Ewka dostała lalke interaktywna z wozkiem po chrzesnicy tżta i jest szał
Ubiera,rozbiera,karmi,usy pia,pół dnia chodzi z lala tylko wózek jest za lekki i Ewka za szybko z nim biega-wywracaja sie dziewczyny
isiaok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 20:56   #54
agni82
Zadomowienie
 
Avatar agni82
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 232
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Dziewczyny w temacie prezentowym - macie w zanadrzu jakieś pomysły na prezent pod choinkę dla dzieciaków? Co planujecie im sprawić, co podpowiadacie/ podpowiecie dziadkom, chrzestnym jak będa sie pytac? U mnie już się zaczyna podpytywanie od dziadków i nie wiem co im podsuwać....
u nas Emil dostanie od nas:
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...ls_o02_s00_i00
i
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...ls_o00_s00_i00
i
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...ls_o01_s00_i01
i
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...ls_o01_s00_i02
i
http://www.amazon.co.uk/gp/product/0...ls_o01_s00_i03
agni82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:06   #55
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Brumku, ale elegancki Tymuś - rzeczywiście chłopcy od razu wyglądają doroślej po strzyżeniu. No i to straszenie w Tymka wydaniu rozłożyło mnie na łopatki- z mojej szafy też by mógł wyskoczyć taki słodziak. Aaaa i nie odpowiedziałaś mi po raz kolejny jaki kocyk wybrałaś?
Co do spotkania, to zapraszam na kawę- również z chęcią bym Cię poznała. (w końcu nie często ma się okazję poznać kosmitę)
A z Piwnooką uda Wam się spotkać? Może z nią się zabierzesz do Poznania?
Dziękuję w imieniu syna
A że nie odpowiedziałam to przepraszam, zapomniało mi się
Teraz odpowiem: jeszcze nie zdecydowałam Zaraz usiądę jeszcze raz i przejrzę wszystkie wzory, ostatecznie zdecyduję i napiszę
Zaproszenie... ale by było miło, ale póki co to tylko marzenia Marzenia o Marzenie A kosmici piją taką samą kawę, z tym że z duuużą ilością mleka i w wielkich kubkach
Piwnooka się nie odzywa Ale czy ona już nie wróciła do domu?

I NIE CHORUJ!!!!!!! PRZEZIĘBIENIOM MÓWIMY STANOWCZE "NIE"

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Pisałyście o wadze dzieci, więc dzisiaj wrzuciłam Hanię na taką domową (sama stała) i wyszło... 12,5 kg.
No coś Ty! Czy waga na pewno dobrze waży? Bo na zdjęciach nie widać, żeby Hania tyle ważyła. Mi się wydawało, ze ona podobna gabarytowo do Tymka...

Marzenka, a co z tym kurierem i wymianą butów?

Fajne


Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Ta ryba musi wyglądać słodko muszę Julkę nauczyć ostatnio Ją nauczyłam- mówię kto jest moją córeczką? A Ona pokazuje paluszkiem na siebie
A to my takich sztuczek nie znamy. Trzeba się nauczyć Tymek kocha uczyć się takich nowy rzeczy. Chłonie jak gąbka, a potem sam zaczepia, żeby go prosić o pokazanie czegoś

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Za to się pożalę, że Amelka chora od soboty
Ma wysoką gorączkę nie wiadomo od czego, od poniedziałku TZ biega z nią po lekarzach, wymęczyli ją już nieziemsko i jeszcze jutro kolejna tura badań Szkoda mi jej strasznie JAk się nie wyjaśni co jej jest to postaram się załatwić wylot do domu przed weekendem

Trzymajcie kciuki, żeby się jej poprawiło, bo lekarze nie mają pomysłu co to może być
Słuchaj, a to nie jest trzydniówka??? Wysoka gorączka _ brak innych objawów - to coś co już tyle razy tu przerabiałysmy...

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Fajna metoda obcinania U nas tez nie chcą maluszków, ale moja ma lekko starszego od Zosi synka, więc nie robiła problemów. Ile wzięli kaski? U nas ponoć 25 zł Zobaczymy jutro.

Czy Wasze dzieci śpią z pieluchami? U nas "biała" to najlepsza przyjaciółka, ciąga ją za sobą, smyra nosek i od razu widac, że chce spać. Nawet w płaczu pielucha ją lepiej ukoi niż ja
Tymuś nie śpi z niczym... Kładłam mu tam kiedyś jakieś pluszaki ale ma je w nosie

Za strzyżenie Tymka wzięła 25 zł. Więc fajnie. Bo wcześniej w necie szukałam typowego fryzjera dla dzieci i znalazłam takie cudo: http://www.fryzjerkowo.pl/index.php?...emid=2&lang=pl
Tam liczą sobie 60 zł za zwykłe obcięcie na sucho Chociaż z opisu miejsce wygląda super. Ale jak poczytałam na forach, to bardzo dużo mam narzeka, że właśnie tylko z wyglądu jest tak bajkowo, a panie niezbyt sympatyczne, no i przede wszystkim nie są wyszkolonymi fryzjerkami, więc dzieci wychodzą, jak spod kosiarki

Cytat:
Napisane przez anka_1984 Pokaż wiadomość
Brumku, a Ty pracujesz w oparciu o umowę o pracę, czy inną umowę cywilnoprawną?
To pogmatwane Bo aktualnie mam umowę o dzieło, ale z moim pracodawca, u którego jestem zatrudniona na umowę o pracę, tylko że jestem chwilowo na wychowawczym. Ale obowiązki, wypłatę i świadczenia mam te same, co przed porodem.

Cytat:
Napisane przez JustPi Pokaż wiadomość
brumek Tymek w nowej fryzurce a spojrzeniem na ostatnim zdjęciu to pewnie nie jednej dziewczynie serducho złamie


Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
To ja coś ogarnę w chacie.
Dziękuję, dobra z Ciebie koleżanka
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:06   #56
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez anka_1984 Pokaż wiadomość
Edit - mamy - najlepszym ukojeniem jest macanie, przeczesywanie włosów. Jak w dzień usypiam małego (oczywiście na rękach) to chwyta moją kitkę i traga W nocy jak się przebudza i jest na rękach to też szuka kitki, u męża jeździ po całej głowie. Jak z nami śpi to też jak się wierci to szuka włosów.
Ostatnio nawet żartowałam, że żeby nauczyć małego spać w łóżeczku muszę sobie odciąć głowę i położyc w łóżeczku i będzie lu
z
Wyobraziłam to sobie

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
Brumku sliczny ten Twoj mezczyzna, super, ze byl taki grzeczny u fryzjera. Tez wlasnie mialam pytac, jak to sie odbywalo, glownie bylam ciekawa, czy nozyczkami. Ja sie przymierzam, zeby malego ciachnac maszynka...
Nożyczkami Choć jak szłam, mąż krzyczał, żeby maszynką bo bezpieczniej Ale pani taką wprawę miała i taka była delikatna, że aż miło

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
odstawiam mala od cycka. wieczorem nie karmie. mam nadzieje ze to przypadek ze dzic o 3 i 5 sie na UU obudzila (noca jeszcze karmie)
Cóż...

Cytat:
Napisane przez Shira_83 Pokaż wiadomość
1. mi też kto mi usmaży łososia i zrobi mizerie?? (nie wszystkie na raz !!)

2. jak się tak chwalimy to ja mam -7 kg jeszcze 4 kg i będę w normie: brzydalgórnej granicy normy)
1. Spóźniłam się pewnie?

2.Braaaawwwwooo

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Kuba ma opryszczkowe zapalenie gardła, to co 2 tygodnie temu Zuza - afty na gardle. Wczoraj do 2 w nocy zbijałam mu temperaturę, miał powyżej 39 stopni. Znowu tydzień w domu... zaczynam się przyzwyczajać - tydzień w przedszkolu/tydzień w domu.
Boże! Justyna, co za pasmo chorób Zdrowiejcie kochani

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość
wizyta zwykła, chodzę na nfz więc niestety nie ma usg przy każdej

Brumek, ślicznie Tymuś wygląda!!! No i brawa dla niego za to że był taki dzielny
Dziękuję

(Ja też chodziłam na NFZ a usg miałam na każdej To chyba od chęci lekarza zależy...)



Byliśmy znowu w sklepie z fotelikami. I niestety zdecydowaliśmy się chyba na Romera
Niestety, bo Tobi mi się bardziej podoba z wyglądu. Ale wygoda Tymka ważniejsza...

Aaa, i mam anegdotkę. FAcet, który nam demonstrował foteliki w pewnym momencie pokazywał jak dobrze napiąć pasy. I mówi "trzeba włożyć pod nie dwa palce, dość ciasno ma być, tak żeby one nie latały, jak żyd po pustym sklepie". I w tym samym momencie koło nas przeszło dwóch facetów w myckach na głowie, rozmawiając po hebrajsku i oglądając jakieś wózki Mój mąż mało nie zszedł dusząc śmiech
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:12   #57
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Eve szybko to szczepienie po takiej chorobie. U nas po infekcji z 4tygodnie kazała lekarka odczekać. Ja to na razie stronię z małą od wszelkich salonów zabaw dla dzieci, czas chorowitków a moja chlonie jak gąbka wszelkie katarki.
pytalam, to szczepienie po 10 dniu od ostatniej dawki antybiotyku, wiec akurat. Ponadto nie stronie z nia od bawialni, bo niedlugo idzie do zlobka, bo ja wracam do pracy, wiec jej i tak nie uchronie.

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Eve my po chorobie tez minimum 4 tygodnie. Powiedziała nam pediatra ze przy mmr nie moze byc nawet katarku, zupełnie zdrowe dziecko.

Dziewczyny szczepiłycie MMRII czy Priorixem?
kochane a na co sa te szczepionki?? bo my chyba teraz na rozyczke i cos tam, bo my nie zaliczylismy jeszcze tej szczepionki ktora sie robi na 12 miesiac zycia
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013

Edytowane przez eveewe
Czas edycji: 2012-10-23 o 21:18
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:19   #58
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

A znikopis widziałam w Auchan za grosze

Wygrałam aukcje z kombinezonem za 34zł
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:20   #59
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
EDziewczyny szczepiłycie MMRII czy Priorixem?
a wiecie, że ja nie wiem.....

Cytat:
Napisane przez alibany Pokaż wiadomość
Moja ma pchaczyk-wózek z fp i właśnie ma manię wkładania do niego lalek, które się tam nie mieszczą i głównym typem jest taki prawdziwy wózek dla lalek. No ale to kupi pewnie moja mama, a drugim dziadkom co powiedzieć....a wszelkiego typu "konie" na biegunach czy inne stwory? Sprawdza się to u dzieci? mamy starszaków?
też mamy tego pchacza i też laki w nim wożone są, a właściwie jedna bo moja córcia jedna lalkę posiada

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Piwnooka się nie odzywa Ale czy ona już nie wróciła do domu?
Piwnooka się odzywa tylko trochę ma ograniczony dostęp do neta, bo jest w gościnie i korzysta z gościnnego komputera. A wcześniej spędzała każdą wolną chwilę z córcią swoją w międzyczasie zaliczając jeden dyżur.
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:21   #60
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Wygrałam aukcje z kombinezonem za 34zł
poka jaki
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.