Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-08.2011 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnej cześci naszego wątku. Zapraszam do głosowania
Już jest zima i bałwanek-mamo, mamo nie mam sanek! 4 8,33%
Na jedzenie czasu nie marnujemy, od rana do nocy świat poznajemy. 0 0%
Śnieg, sanki i Mikołaj, do zabawy nas zawołaj. Ciągle rośniemy i coraz więcej łobuzujemy 0 0%
Książki „czytamy“, coraz więcej mówimy, nasze mamusie w zdziwienie wprawimy. 0 0%
Jesteście gotowi na szaleństwa wakacyjnych dzieci? To już kolejna zima z ich udziałem leci 0 0%
Pierwsze święta odkąd chodzimy i na saneczkach też już jeździmy 2 4,17%
Czy to synek, czy to córka- co dzień wielka rozpierdułka 13 27,08%
Kończymy ząbkować, zaczynamy mówić, wakacyjnych dzieci nie da się nie lubić. 3 6,25%
Zima przyszła, my psocimy i na sanki wychodzimy 2 4,17%
Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną 15 31,25%
Zbieramy siły, szyki zwieramy, na bunt dwulatka razem czekamy 1 2,08%
Mamy ciągle nowe, szatańskie pomysły, przez które mamusie tracą wszystkie zmysły 3 6,25%
Na sankach śmigać, choinki stroić, przy stole broić- to wszystko tej zimy ze swym smykiem zrobimy! 1 2,08%
Biegam, skaczę, klocki składam i na nocnik sobie siadam. 1 2,08%
Biegam, skaczę, klocki składam i do mamy ciągle gadam. 1 2,08%
Zęby prawie wszystkie mam, zjadam wszystko am, am am 2 4,17%
Głosujący: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-23, 21:21   #61
alibany
Rozeznanie
 
Avatar alibany
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 824
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Właśnie Iustyna zdrówka dla Kuby!!!


dzięki za pomysły prezentowe. ten znikopis fajna sprawa, Ala dostała tydzień temu od babci.
alibany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:25   #62
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Isiaok dama ma taki lekki wózek u babci i też go przewraca a lalkę ma taką zwykła od ciotki,ale wsadziła sobie ją do koszyczka i buja

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

a TAKI i teraz szukam jednoczęściowego...
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:28   #63
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Eve my po chorobie tez minimum 4 tygodnie. Powiedziała nam pediatra ze przy mmr nie moze byc nawet katarku, zupełnie zdrowe dziecko.

Dziewczyny szczepiłycie MMRII czy Priorixem?
My prio.Ale w Nas mieli oba na stanie


Marina nie znam się na chorobach.Ale ja przy kamieniach też miałam takie bóle że masakra.Leki rozkurczowe brałam non stop.Nospy 6 tab dziennie.
trzymam kciuki aby to nie było nic poważnego
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:28   #64
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Słonczeko - miałam pytać: z jakiego powodu Ty już lakierujesz małemu ząbki?

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A, dziewczyny byłam dziś u rodzinnego po skierowanie i co? NICO! nie dała mi kobita, tłumacząc się końcem roku i innymi pacjentami w poważnym stanie . ( zresztą tak jak kiedyś, gdy pytałam o skierowanie na badania w szpitalu na te hormony ). Wyobrażacie sobie? służba zdrowia...

No i zapisałam się prywatnie na pon. 170 zł gastroskopia.
Nie do wiary!!! Awanturę trzeba było zrobić. Idź gdzie indziej, Marinko. Nie daj się zbyć. Przecież to Ci się należy i żadna durna baba nie może Ci tego odmówić! ALe się wkurzyłam

Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj znowu w Wawie - Brumek - na "kawę" chętnie, jakby Ci jutro pasowało to byłoby cudownie. Po 14 - 14:30 jestem wolna.
MarzenaDo Poznania w piątek niestety Brumka zabrać nie mogę, bo ja jadę dalej w Polskę...
Ja jutro nie mogę, bo mamy gości Na 15.30 dopiero, ale muszę coś wczesniej przygotować. A w czwartek? Tak od 15.30 w dół?

Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
hejo

Bella, nic Cię nie ma ostatnio... Co u Twoich piękności?

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy, moja koleżanka (buldogo-maniaczka) robi torty, wypasione ma w galerii zerknijcie
http://www.lukrowefantazje.com.pl/
Świetne!

Cytat:
Napisane przez isiaok Pokaż wiadomość
1. Piekny tytuł wątkukto wymyslił?

2. Brumek Pieknie obciete małe-duże brumiatko!!!!!!!
1. Jaaa
2.

Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
kochane a na co sa te szczepionki?? bo my chyba teraz na rozyczke i cos tam, bo my nie zaliczylismy jeszcze tej szczepionki ktora sie robi na 12 miesiac zycia
Ta, co mówisz że na 12, to w rzeczywistości jest na 13, i to właśnie ta, o której piszemy: odra, świnka różyczka, czyli MMR II albo Priorix


Cytat:
Napisane przez piwnooka77 Pokaż wiadomość
Piwnooka się odzywa tylko trochę ma ograniczony dostęp do neta, bo jest w gościnie i korzysta z gościnnego komputera. A wcześniej spędzała każdą wolną chwilę z córcią swoją w międzyczasie zaliczając jeden dyżur.
To ma wybaczone
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:31   #65
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Eve Agata tez jeszcze na świnke nie szczepiona. Teraz mamy odroczenie na miesiąc bo jest po chorobie.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:32   #66
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
A znikopis widziałam w Auchan za grosze

Wygrałam aukcje z kombinezonem za 34zł


Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
a TAKI i teraz szukam jednoczęściowego...
swietny

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ta, co mówisz że na 12, to w rzeczywistości jest na 13, i to właśnie ta, o której piszemy: odra, świnka różyczka, czyli MMR II albo Priorix
aha to ja jestem doinformowana niesamowicie.mnie kazali przyjsc jak dziec skonczy rok i juz. Tysiac razy mi mowili na co, ale gdzie ja bym tam pamietala/

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Eve Agata tez jeszcze na świnke nie szczepiona. Teraz mamy odroczenie na miesiąc bo jest po chorobie.
kurde musze dopytac, bo pytalam to 10 dni po antybiotyku, wiec akurat sie zalapiemy hmmm
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:33   #67
DDewik
Raczkowanie
 
Avatar DDewik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: zielone wzgórze
Wiadomości: 454
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Ide sie położyć kobitki, bo mam meeeega katar, bół gardła i łeb mi puchnie, dawno tak przeziebiona nie byłam.Jeszcze herbata z malinami i mnie nie ma.Dobranoc.
DDewik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 21:35   #68
piwnooka77
Raczkowanie
 
Avatar piwnooka77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 360
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ja jutro nie mogę, bo mamy gości Na 15.30 dopiero, ale muszę coś wczesniej przygotować. A w czwartek? Tak od 15.30 w dół?
w czwartek właściwie też może być Jutro się zgadamy co do szczegółów bo ja już muszę komp oddać.... (może podczytam Was z komórki)
piwnooka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:35   #69
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Co w tych klockach dupplo jest takie fajnego ?!
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:36   #70
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Moja pediatra mówi, ze po chorobie minimum 2 tygodnie, po czymś poważniejszym miesiąc.
ja najchetniej to bym na samą odre zaszczepiła, albo podzieliła na 3 razy ale nie da się.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:37   #71
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Co w tych klockach dupplo jest takie fajnego ?!
coś aby było dużo zwierzątek
Mój duży lubi auta z Lego city.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 21:40   #72
iustyna1
Wtajemniczenie
 
Avatar iustyna1
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 674
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

AgaG no Kuba cierpi prawie nic nie zjadł dzisiaj i CAŁY DZIEŃ PRZELEŻAŁ (piszę drukowanymi, bo to mu się nie zdarzyło nigdy wcześniej... ). Jest strasznie biedny, cały czas gorączkuje i płacze, że głowa go boli. Jutro pewnie dojdzie gardło .

A powiedzieć Wam coś śmiesznego? Tż też już łapie, mówi że pojawiają mu się afty na podniebieniu i że strasznie się czuje

Jedyny pozytyw ostatnio - Zuza sama się odstawiła od mleka o 23.00-24.00. Od kilku dni nie je od 20.00- 8.00

Znowu egoistycznie piszę .
__________________
Leniwiec przy mnie to ma ADHD
Kto rano wstaje ten jest niewyspany
- Co robisz?
- Szukam szczęścia.
- W lodówce???
- Gdzieś kur*a musi być!!


iustyna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:41   #73
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Co w tych klockach dupplo jest takie fajnego ?!
Nie mam pojęcia, ale kupie i obadam
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:43   #74
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Jestesmy i my

Nadrabiam z poprzedniego wątku:
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Ja się owszem zdecydowałam, ale mąż mi zrobił psiukusa i nie wiem, jak będzie. Wziął dziś mój samochód, a tam mam fotelik. I jeśli zdąży wrócić, to pojedziemy, a jeśli nie zdąży to chyba za tydzień. Bez pytania wziął łobuz jeden, bo jemu się przegląd skończył


Już myślałam, że mi go nie ostrzygą. Bo rano zapisałam się do salonu w moim bliku, na dole. Ale dopiero na 14. Więc jak szłam na spacer to po drodze weszłam do innego salonu i tam kręciły nosami, ze za mały, ze można spróbować, ale może płakać itp. Więc poszłam do jeszcze innego, który się reklamuje, ze strzyże dzieci (!), a tam mi mówi fryzjerka, że owszem - strzygą takie makuchy, ale ona się tego nie podejmie. No to kto się ma podjąć w takim razie Facet, co im akurat ściany malował?
No i poszłam w końcu pełna obaw, do tego naszego, a tu pani mówi, ze spoko, bo ona to swojego strzygłam, jak miał 5 tygodni! Bo był kudłaty strasznie
Miałam go na kolanach, ale tak że stał na nóżkach buzią do mnie. Siedziałam tyłem do lustra, dzięki czemu on się w nim widział. Trochę patrzył na TV (przy każdym lustrze są), trochę się bawił moimi okularami (specjalnie wzięłam słoneczne, chociaż padało ), trochę się rozglądał po salonie A na końcu to się nawet przytulił do mnie łebkiem i tak go strzygła nie dał sobie tylko pelerynki założyć, więc był cały w kłaczkach. Ale w domu go wykąpałam po prostu. Ona była cudownie delikatna i chyba się nawet nie zorientował, że ma tam nożyczki i grzebień. Wyglądało, jakby go tylko głaskała
- A to Ci mąż
-Super podejście do sprawy Pierwszy raz się spotykam z tym, że nie chcą dziecka obciąć

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
A to akurat miłe uczucie, co? Że w tą stronę, a nie w drugą

To na pewno


Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość


, oby szybko przeszló Domkowi!
A Ty wez tabletke, to troszke złagodzi ból

Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość
Nateczko, ale Was oboje dopadło



Czy Wasze dzieci śpią z pieluchami? U nas "biała" to najlepsza przyjaciółka, ciąga ją za sobą, smyra nosek i od razu widac, że chce spać. Nawet w płaczu pielucha ją lepiej ukoi niż ja
-
-Domek ma swojego przytulasa Pielucha go nie interesowała...

Cytat:
Napisane przez AgaGuernsey Pokaż wiadomość
B. Ja sie przymierzam, zeby malego ciachnac maszynka...


Natko biedny Domek. Wybierasz sie do lekarza, zeby sprawdzic to gardelko?
.
-My Dominika machnelismy maszynką Moja mama i siostra nie mogą mi tego wybaczyć
-
Pojechałam z nim do lekarza, bo coraz bardziej mi się to nie podobało. Jest czyściutki, to o tych zębów, lada dzień powinny wyjść. Teraz już ma taka chrypę, że hoho. Mam w domu clemastinum i drosetux,więc mu to podaję. Mam nadzieję, że nic się nie rozwinie Inhaluję go też od wczoraj. Niestety dalej wygląda i zachowuje się jak kupka nieszczęścia

Cytat:
Napisane przez JustPi Pokaż wiadomość
n

dużo zdrówka dla Domka
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:45   #75
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość
Ide sie położyć kobitki, bo mam meeeega katar, bół gardła i łeb mi puchnie, dawno tak przeziebiona nie byłam.Jeszcze herbata z malinami i mnie nie ma.Dobranoc.
może mleko z miodem?
Dużo zdrówka
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:46   #76
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Duplo - jakościowo ekstra - spokojnie przetrwają kilka dzieciaków, estetycznie zrobione. Nieograniczone możliwości, zwierzątka (które wszędzie z nami podróżują). Moja Agata uwielbia, budujemy domki, wieżyczki. Mnóstwo różnorodnych zestawów, domek, farma, zoo, samochodziki, ludziki.
Dla mnie zabawkowy hit.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:46   #77
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

No i jestem

Brumku,
Brumiatko ma boska fryzurke, choć przyznam ze zmiana nie jest drastyczna
A co do możliwych skutków ubocznych to faktycznie poczytalam i trochę sie przerazilam

Wodaqua,
Masz racje - nie jestem zwolennikiem Dukana ( jak i innych monodiet)
Szczególnie 1 faza jest da mnie kontrowersyja
Ale mimo to jestem pełna podziwu i gratuluje spadku

Marzenko,
...
Coś ci miałam pisać ale zapomnialam

Ddewik,
Zdrówka
Łącze sie w bólu bo tez jakiś katar mnie opadł

Znalazłam wózek na Allegro do biegania
Używany, ale wyglada całkiem ok
Pieleszko bardzo dziękuje za rady
Wybrałam wózek na pompowanych kołach


Nagotowalam musu jabłuszkowego
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:47   #78
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Brumek lakierujemy bo mały ma przebarwienia na dwójkach górnych i dentystka mówi że to mogą byc pierwsze zmiany próchnicowe .... podejrzewa że ma problem ze szkliwem .... oczywiście mały nie współpracuje z naszą panią dr więc lakierowanie przebiega w taki sposób że ja go trzymam na kolanach a mały ryczy i paszczkę otwiera i pani maluje pędzelkiem .. wiem że drastycznie ale musze wierzyć że to pomoże

Dewik,mało tego że już lakierujemy ząbki, my je myjemy 3x dziennie i to nie jakieś myrdanie szczoteczką po ząbkach tylko szorowanie ponad minutę dobrze a następnie smarowanie ząbków takim specyfikiem Tooth Mousse GC

Shirka no my trafiliśmy najpierw na dentystkę "niby od dzieci" co stwierdziła ża mały ma kamień na ząbkach i nic ona z tym nie zrobi bo mały nie chce współpracować i jak wyjdą wszystkie mleczaki to dopiero przyjść ... ja długo oczywiście nie czekałam i umówiłam go do innej pani dr która po wyczyszczeniu ząbków czymś tam stwierdziła że to żaden kamień nie jest i to są wzmianki próchnicy i od razu kazała lakierować co 3 miesiące i kontrolować czy to się nie pogłębia .... oczywiście takie dzieci nie będą współpracować więc na "siłę" wszystko sie robi ... nie zrażaj się jakby coś ...
a co do kąpieli to już wszystko próbowałam więc ani piana ani butelki konewki czy szampony i kolorowe płyny nie dają nic, mały boi się i najchętniej kąpał by się z jedną nogą za wanną a już o zanurzeniu tyłka w wodzie nie ma mowy
__________________
Synuś


Edytowane przez Sloneczko555xxx
Czas edycji: 2012-10-23 o 21:52
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:48   #79
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Duplo - jakościowo ekstra - spokojnie przetrwają kilka dzieciaków, estetycznie zrobione. Nieograniczone możliwości, zwierzątka (które wszędzie z nami podróżują). Moja Agata uwielbia, budujemy domki, wieżyczki. Mnóstwo różnorodnych zestawów, domek, farma, zoo, samochodziki, ludziki.
Dla mnie zabawkowy hit.
Podpisuje sie pod tym.
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-23, 21:50   #80
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Telik zob wózki Nipper
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:54   #81
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość
Brumek lakierujemy bo mały ma przebarwienia na dwójkach górnych i dentystka mówi że to mogą byc pierwsze zmiany próchnicowe .... podejrzewa że ma problem ze szkliwem .... oczywiście mały nie współpracuje z naszą panią dr więc lakierowanie przebiega w taki sposób że ja go trzymam na kolanach a mały ryczy i paszczkę otwiera i pani maluje pędzelkiem .. wiem że drastycznie ale musze wierzyć że to pomoże
wcale nie drastycznie, z takimi maluchami nie da się inaczej, jest podobnie jak z frida-dużo wrzasku w czasie zabiegu i sekunda po wszystkim cisza. Wiec nie jest tak źle! Powodzenia!!!
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:57   #82
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
Kuba ma opryszczkowe zapalenie gardła, to co 2 tygodnie temu Zuza - afty na gardle. Wczoraj do 2 w nocy zbijałam mu temperaturę, miał powyżej 39 stopni. Znowu tydzień w domu... zaczynam się przyzwyczajać - tydzień w przedszkolu/tydzień w domu.
O qrka Oby szybko wyzdrowiał

Cytat:
Napisane przez Oliweczka1985 Pokaż wiadomość
Jak Domek? Lepiej?
Niestety nie

Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Za to się pożalę, że Amelka chora od soboty
Ma wysoką gorączkę nie wiadomo od czego, od poniedziałku TZ biega z nią po lekarzach, wymęczyli ją już nieziemsko i jeszcze jutro kolejna tura badań Szkoda mi jej strasznie JAk się nie wyjaśni co jej jest to postaram się załatwić wylot do domu przed weekendem

Trzymajcie kciuki, żeby się jej poprawiło, bo lekarze nie mają pomysłu co to może być


Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Hej mamuśki! Problem z butami mam z głowy, Pani powiedziała, że zwrócą mi koszt wysyłki na konto. Teraz czekam na drugą parę.

Natka
, nie dość że kombinezony i buty te same to jeszcze rozmiar stopy. Jednak mam nadzieję, że ta tendencja kiedyś się zmieni.
Biedny Domek i biedna Ty. A powiedz jak po wizycie u lekarza? Co z tą wypukłością na Twoim brzuchu?



Mnie też coś rozkłada, straszny suchy kaszel mnie męczy i katar. Tż znowu jakieś choróbsko przywlókł do domu. Wyjechał na tydzień, a choróbsko zostawił. Mam nadzieję, że Hania nie podłapie... jak tż wróci to mu głowę ukręcę. Przecież dopiero co chorowałyśmy.
-Na razie idą łeb w łeb Chociaż Domek lżejszy, bo waży tylko 10,5 kg
-Dziekuję, że pytasz To uwypuklenie i bóle to wina jelita. Nie pracuje tak jak powinno. Póki co dostałam leki i czekam na poprawę. Na razie wcale lepiej nie ma... Jeśli po 10 dniach nie będzie poprawy to dostane skierowanie na badania.
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 21:57   #83
Stronczek27
Wtajemniczenie
 
Avatar Stronczek27
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lomza (PL), Slough (UK)
Wiadomości: 2 465
GG do Stronczek27
Witam wieczornie

Narzekacie ze mnie mało to Was Troche pomecze (Marina, Isiaok )

Isiaok tytuł Brumkowy. Wgl to powinnyscie OPR dostać ode mnie. Tylko Brumek i Telik wyteżyly mózgi i przyslaly tytuły reszta cisza

Marinko współczuje bólów brzucha. Miałam namiastkę na poczatku ciazy. Z łóżka sie ruszyć nie mogłam.

Justyna biedny Kuba. Oby szybko przeszło. A jak te afty wygladaja?

Agawoo jak Amelcia teraz? Lepiej sie czuje ?

Wiki nie ma nic do przytulania. Nie lubi i nie potrzebuje. Nawet do nas średnio lubi sie przytulac. Smokuś jej wystarcza.

Carmela

Agni Emil bedzie miał bogatego Mikołaja w tym roku. Musze i ja pomyśleć nad prezentem dla Wiki.


Na koniec moja paniusia relaksujaca sie przed TV
Stronczek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 22:05   #84
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Scio priorixem my szczepiliśmy się a później odchorował mały tą szczepionkę

Zaneta mi się wydaje że amalgamat jednak gorszy, podobno szybciej trzeba wymienić, a rtęć szkodliwa bardzo, rakotwórcza ale musiałabyś zjeść to wypełnienie , sama rtęć z wypełnienia przez ząb nie jest wchłaniana

Carmela to mnie nie przeraża w tym lakierowaniu, bardziej przeraża mnie wizja próchnicy .... i tak już jest dobrze bo mały daje szczotkowac ząbki i nie płacze... a ciężko było ale myłam i już

idę spać ... acha, muszę kupić spacerówkę jakąś używkę szukam ta co miałam już złom bo 2 dzieci się już na niej wychowało i niestety kółka szwankują
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 22:11   #85
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Na szybkiego z wyrka, bo jutro wracam do pracy :
Marina, no ręce mi opadły! Do końca roku to jeszcze chyba trochę brakuje czasu Aż trudno uwierzyć!
Żaneta, przepis na 1 keksówkę, mielę otręby w młynku do kawy, SB nie znam w zasadzie, ignorant ze mnie , Dukan opiera się przede wszystkim na białkach, 4 fazach i ... I długo by jeszcze pisać
Brumek, 60 zł za malucha??? Warszawa pełną gębą
Sytuacja w sklepie komiczna

Podczepiam się pod pytanie Alibany o prezenty...

I Ewy (chyba) - o sanki - polecacie jakieś?

Ddewik, Iustyna + rodzina - zdrówka!!!!

Dzięki Teliku, jam tolerancyjna na inne diety, Ty widzę też i bez lania mi sie obeszło

Dobranoc!

Edytowane przez wodaqua
Czas edycji: 2012-10-23 o 22:13
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 22:12   #86
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Zaneta ja mam jeddno wypełnienie amalgamatem z czasów studenckich jeszcze. I nic mi się z tym nie dzieje.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 22:15   #87
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez aania_20 Pokaż wiadomość


Natka, zdrówka dla Dominika!



Nam weekend minął strasznie szybko, przez wyjazdy na uczelnię pół dnia zmarnowane, dobrze że chociaż panowie ze mną jadą
Ale drugie pół dnia wykorzystywane bardzo przyjemnie, bo pogoda sprzyjała więc chodziliśmy na grzyby A grzybów masa! Wrzucę potem jakieś zdjęcie, oczywiście najaktywniej zbierał Adaś

Ja sie kompletnie nie znam na grzybach

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
A, dziewczyny byłam dziś u rodzinnego po skierowanie i co? NICO! nie dała mi kobita, tłumacząc się końcem roku i innymi pacjentami w poważnym stanie . ( zresztą tak jak kiedyś, gdy pytałam o skierowanie na badania w szpitalu na te hormony ). Wyobrażacie sobie? służba zdrowia...

No i zapisałam się prywatnie na pon. 170 zł gastroskopia.
No nie wierze! A Ty nie potrzebująca? Brak słów

Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość

Dziewczyny z Warszawy, moja koleżanka (buldogo-maniaczka) robi torty, wypasione ma w galerii zerknijcie
http://www.lukrowefantazje.com.pl/

ten ostatni z angry birds mnie rozwalił


http://sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphoto...90472908_n.jpg
Piękne
Te dla dorosłych też dobre


Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość

Aaa, i mam anegdotkę. FAcet, który nam demonstrował foteliki w pewnym momencie pokazywał jak dobrze napiąć pasy. I mówi "trzeba włożyć pod nie dwa palce, dość ciasno ma być, tak żeby one nie latały, jak żyd po pustym sklepie". I w tym samym momencie koło nas przeszło dwóch facetów w myckach na głowie, rozmawiając po hebrajsku i oglądając jakieś wózki Mój mąż mało nie zszedł dusząc śmiech

A mina gościa od fotelika?
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 22:17   #88
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Alibany, ja jeszcze nie miałam w planie nic konkretnego na prezent, ale zaczęłam przeglądać allegro i może jakąś zabawkową kuchnię jej kupię? Coś takiego http://allegro.pl/smoby-elektroniczn...705589798.html, albo bardziej klasycznie http://allegro.pl/drewniana-kuchnia-...711895725.html . Aktualnie kuchnia to jej ulubione miejsce zabaw, więc może byłby to trafiony prezent. Brat zapowiedział już, że wybiorą dla Hani jakieś Duplo- ich synek uwielbia, zobaczymy jak Hania zareaguje.
Co do wózków to zobaczcie jaki wypas znalazłam http://allegro.pl/smoby-maxi-cosi-wo...676243905.html . I jeszcze są w sprzedaży takie które pamiętam z przedszkola http://allegro.pl/wozek-wiklinowy-dl...715555948.html .My mamy wózek pchacz i na razie to starczy.
No i tak nostalgicznie przypomniało mi się, że kiedy byłam w wieku przedszkolnym mama zapytała mnie co chciałabym dostać na urodziny. Jak powiedziałam jej, że taki zabawkowy stragan z owocami to zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że nic takiego raczej nie znajdziemy. A teraz proszę, jest i straganik http://allegro.pl/super-zestaw-sklep...710782457.html .

Brumku, pisałam wcześniej- zwrócą mi koszt wysyłki na konto. Co do kocyka to wybór ciężki- jestem ciekawa na co się zdecydujesz. Kiedyś na pewno będzie okazja się spotkać i wypić kosmiczno-ziemiańską kawę.
Co do Haniowej wagi to moje ręce podpowiadają mi, że raczej nie ma mowy o błędzie. Każdy kto ją pierwszy raz podniesie mówi "O kurczę, ale ciężka- nie pomyślałabym/łbym że tyle waży", więc dziewczyna się dobrze maskuje.
Z sytuacji w sklepie się nieźle uśmiałam.

Telik, jak mogłaś zapomnieć. (foch)

Piwnooka, a jak Helenka znosi rozłąkę? Nie ma problemu z nocnym karmieniem, że bez mamy?

DDewik, zdrówka.

Carmela, ale dziewczyna ma talent- świetne!

Też musiałabym Hanię zaszczepić...
__________________
HANIA
11.08.2011 jest już z nami
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 22:26   #89
Natka_
Zakorzenienie
 
Avatar Natka_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3 159
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez DDewik Pokaż wiadomość
Ide sie położyć kobitki, bo mam meeeega katar, bół gardła i łeb mi puchnie, dawno tak przeziebiona nie byłam.Jeszcze herbata z malinami i mnie nie ma.Dobranoc.
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez iustyna1 Pokaż wiadomość
AgaG no Kuba cierpi prawie nic nie zjadł dzisiaj i CAŁY DZIEŃ PRZELEŻAŁ (piszę drukowanymi, bo to mu się nie zdarzyło nigdy wcześniej... ). Jest strasznie biedny, cały czas gorączkuje i płacze, że głowa go boli. Jutro pewnie dojdzie gardło .

A powiedzieć Wam coś śmiesznego? Tż też już łapie, mówi że pojawiają mu się afty na podniebieniu i że strasznie się czuje

Jedyny pozytyw ostatnio - Zuza sama się odstawiła od mleka o 23.00-24.00. Od kilku dni nie je od 20.00- 8.00

Znowu egoistycznie piszę .
Biedny Kuba
Czyli po kolei Was tak bierze...
dla Zuzki!!

Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Na koniec moja paniusia relaksujaca sie przed TV
Królowa!!
Co to za koło, w którym siedzi Wiki?

Marzenko, zdrowiej szybciutko

Dzisiaj byłam na angielskim i jak wróciłam to doznalam szoku! Wchodzę do domu, a moi chłopcy śpią na kanapie, Domek spał na klacie Tż-ta. Dziecko wykąpane, ubrane w piżame i nakarmione Mało tego leki podane i zęby umyte
Natka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-23, 22:30   #90
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Blondynko
Troszkę małe kółka
Chyba kupię ten
__________________

Edytowane przez telik
Czas edycji: 2012-10-23 o 22:33
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.