Wakacyjne Mamy 2012 - część V - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-04, 19:46   #31
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Która z was używa picasa???

Od jakiegoś czasu mam z tym programem straszny problem - gdy go otworzę i patrzę na listę folderów, ŻADEN nie nazywa się tak, jak powinien - nazwy są pomieszane. Np. folder Chrzest nazywa się wakacje 2011 itd. Do tego, nie mogę dodać nowego folderu ze zdjęciami, by się wyświetlał w picasa. Nie mam pojęcia, skąd takie anomalia, tak mi się dzieje od kilku miesięcy i nie mogę tego zdzierżyć, szlag mnie trafia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
niee.. ja mam photoscape

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
nie, tako captivę.
a to cos mi sie pomieszalo :P
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:53   #32
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
a to cos mi sie pomieszalo :P
przy x-landerze pewnie i tak musiałabym się przesiąść na spacerówkę, bo gondola by była przymała. Tako ma dużą gondolę i by posłużyła jeszcze trochę, ale nie przy moim wiercipiętku

Małżuś właśnie wrócił z zakupów, kupił małej pieluchy do pływania w zestawie z ręcznikiem z kapturkiem
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2012-12-04 o 19:57
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:53   #33
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Która z was używa picasa???

Od jakiegoś czasu mam z tym programem straszny problem - gdy go otworzę i patrzę na listę folderów, ŻADEN nie nazywa się tak, jak powinien - nazwy są pomieszane. Np. folder Chrzest nazywa się wakacje 2011 itd. Do tego, nie mogę dodać nowego folderu ze zdjęciami, by się wyświetlał w picasa. Nie mam pojęcia, skąd takie anomalia, tak mi się dzieje od kilku miesięcy i nie mogę tego zdzierżyć, szlag mnie trafia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja używam i mam taki sam problem z nazwami folderów Większość ma przypisaną jakąś datę-np rok 2008, kiedy tego kompa jeszcze nie mieliśmy i nawet zdjęcia z takiego folderu nie były wtedy robione
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:54   #34
anna99302
Zadomowienie
 
Avatar anna99302
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 897
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Która z was używa picasa???

Od jakiegoś czasu mam z tym programem straszny problem - gdy go otworzę i patrzę na listę folderów, ŻADEN nie nazywa się tak, jak powinien - nazwy są pomieszane. Np. folder Chrzest nazywa się wakacje 2011 itd. Do tego, nie mogę dodać nowego folderu ze zdjęciami, by się wyświetlał w picasa. Nie mam pojęcia, skąd takie anomalia, tak mi się dzieje od kilku miesięcy i nie mogę tego zdzierżyć, szlag mnie trafia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja uzywam a akutualizowalas program?? zeby dodac nowy folder jest taka opcja -dodaj nowy folder i wtedy on ci sie wyswietli ze niby juz jest dodany a ty musisz kliknac w aktualizuj.
anna99302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 19:59   #35
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
przy x-landerze pewnie i tak musiałabym się przesiąść na spacerówkę, bo gondola by była przymała. Tako ma dużą gondolę i by posłużyła jeszcze trochę, ale nie przy moim wiercipiętku

Małżuś właśnie wrócił z zakupów, kupił małej pieluchy do pływania w zestawie z ręcznikiem z kapturkiem
ooo jak fajnie.
a my się nie może dodzwonić na basen

kurcze, zastanawiam się jak cały temat ogarnąć...
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:00   #36
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

ja też jestem

ale jestem padnięta.
Mały cały dzień na rączkach albo ryk. Wszystko pcha do buzi. Tak sobie wepchnął gryzak, że aż się rozryczał bo gdzieś sobie coś podrażnił zasypia albo na rączkach albo wcale. Na szczęście po kąpieli zjadł i zasnął natychmiast teraz śpi a ja nadrobiłam.

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Najbardziej wkurzyła mnie babcia męża-powiedziała mu przez telefon że czemu tak długo czekamy z chrztem Marysi (miała wtedy 3 miesiące) i że nam mały Żydek rośnie Co jak co, ale takiego tekstu się po niej nie spodziewałam i naprawdę przykro mi się zrobiło...
Mógł jej tzt powiedzieć, że Chrystus też był żydem. Ciekawe co na to by powiedziała.

Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
aha i zapomniałam się pochwalić-biust mi zmalałt zn. biustonosz FF jest sporo za duży, myślę, że będzie znów E
super!! moje wróciły do normy i też jestem z tego powodu bardzo

Cytat:
Napisane przez ewka5891 Pokaż wiadomość
Ostatnio rozmawiałam z mama Tzta i pyta sie mnie czy mały już siedzi.... to mowie jej, że nie, ale próbuje sie dźwigać. Na to ona chciała zabłysnąć i mowi: 'bo ja mojego syna (w podobnym wiemu jak mój) sadzałam na kanapie i okładałam z każdej strony poduszką aby się nie ruszał i uczył się siedzieć
od razu powiedziałam jej co na ten temat myślę i skończyły się jej dobre rady
Ja też już zapowiedziałam, że żadnego obstawiania małego poduszkami bo zabiję. Kuzynka mojej przyjaciółki (ma teraz 32 lata) tak była "uczona" siedzieć i ma strasznie skrzywiony kręgosłup z tego powodu.

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Na nas nikt nie naciskał w sprawie ślubu, mimo że byliśmy razem 7 lat To była nasza decyzja kiedy, datę ustaliliśmy sami. Ślub kościelny wzięliśmy z wyboru-zresztą rodzina nie naciskała, bo i tak wiedzieli że tylko taki ślub wchodzi w grę i że nasze dzieci będą ochrzczone.
Dzieci pojawiły się też wtedy, kiedy chcieliśmy, ani razu nie padło od rodziny pytanie "kiedy?". Tylko moja babcia wiadomość o mojej pierwszej ciąży podsumowała: no w końcu, bo już myślałam że z wami coś nie tak

No właśnie się nie przejmuję W końcu co to za "obelga" że dziecko jest "Żydkiem", skoro Chrystus był Żydem?
U mnie też naciskania na ślub nie było (mimo, że miałam już 28 lat). Zresztą w sumie, tak jak i u Ciebie, było wiadomo, że go weźmiemy
A fakt, że nie mamy dziecka męczył tylko obce osoby zawsze odpowiadałam, że jestem jeszcze za młoda W sumie, że też nikomu nie przyjdzie do głowy, że ktoś może np. mieć problem z zajściem w ciążę...

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
aaaaaaaaaaaaaaaa dostalismy chate
to chyba dobrze

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę- może by wstawić te rady dotyczące rozszerzania diety na pierwszą stronę (np. linki do Waszych postów) żeby łatwo było odnaleźć. Nasze maluszki są na różnym etapie, więc myślę że byłoby to przydatne tym z nas które będą to robić później.
jestem za

Cytat:
Napisane przez Maciejka__ Pokaż wiadomość
Z tego długo korzystała bardzo intensywnie:
http://allegro.pl/babyono-gryzak-ela...795661795.html Innych nie chciała.

Ten bierze czasem i uważam, że jej odpowiada:
http://allegro.pl/gryzak-wodny-ciast...825498303.html
Ten jej się podoba (ma ładniejsze kolory), łatwo go złapać i co jakiś czas go używa, ale do buzi wkłada różne części, a nie tylko tą z żelem lub wodą:
http://allegro.pl/a-gryzaczek-motyle...812552641.html


Tych nie chce wcale:
http://allegro.pl/gryzak-gryzaczek-s...799275613.html (coś tam kombinowała, ale on chyba jest za duży);

http://allegro.pl/canpol-grzechotka-...844881258.html (patrzy z uśmiechem, jak jej grzechoczę, ale po chwili wypuszcza z rączki)


Obecnie wkłada do buzi wszystko, niezleżnie od tego, czy jest to gryzak, maskotka, smoczek (strona dowolna), zawieszka, czy kostka albo książeczka do kąpieli.
dziękuję muszę uzupełnić moje zapasy bo mam tylko 2 gryzaki (głupia byłam, że nie kupiłam więcej ale nie sądziłam, że tak szybko będą potrzebne)

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
ale pouczenie
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:03   #37
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Która z was używa picasa???

Od jakiegoś czasu mam z tym programem straszny problem - gdy go otworzę i patrzę na listę folderów, ŻADEN nie nazywa się tak, jak powinien - nazwy są pomieszane. Np. folder Chrzest nazywa się wakacje 2011 itd. Do tego, nie mogę dodać nowego folderu ze zdjęciami, by się wyświetlał w picasa. Nie mam pojęcia, skąd takie anomalia, tak mi się dzieje od kilku miesięcy i nie mogę tego zdzierżyć, szlag mnie trafia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja używam ale nic takiego się nie dzieje
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 20:03   #38
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Zapomniałam się pochwalić Chrzest ustalony na 26 grudnia

Magnolia chrzcimy tak późno, bo "teściowa" mieszka w DE i dopiero na święta zjeżdża... Jakby nie ona to już dawno bym miała dziecko ochrzczone
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:04   #39
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
przy x-landerze pewnie i tak musiałabym się przesiąść na spacerówkę, bo gondola by była przymała. Tako ma dużą gondolę i by posłużyła jeszcze trochę, ale nie przy moim wiercipiętku

Małżuś właśnie wrócił z zakupów, kupił małej pieluchy do pływania w zestawie z ręcznikiem z kapturkiem
Ja mam w Larecie szelki do zapięcia w gondoli. Może u Ciebie też były?
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:10   #40
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Aga dokup na allegro szelki i poprzeciągaj przez te dziury w spacerówce. Osłonki też można na szelki spokojnie dokupić
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:11   #41
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Ja mam w Larecie szelki do zapięcia w gondoli. Może u Ciebie też były?
nie
a do czego te szelki sa przyczepione?
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 20:11   #42
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić Chrzest ustalony na 26 grudnia

Magnolia chrzcimy tak późno, bo "teściowa" mieszka w DE i dopiero na święta zjeżdża... Jakby nie ona to już dawno bym miała dziecko ochrzczone
Ja czytając wątek doszłam do wniosku, że to chyba w naszych rejonach jest moda na to żeby szybko dzieci chrzcić.

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Ja mam w Larecie szelki do zapięcia w gondoli. Może u Ciebie też były?
też mam lareta, ale szelek na razie nie używam.

My właśnie ułożyliśmy Antka do spania, dziś sam zasypia, a nie przy cycu jak zwykle. A wcześniej było śpiewanie szła dzieweczka do laseczka, żeby raczył lek na alergię przyjąć.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI


Edytowane przez LadyMagnolia
Czas edycji: 2012-12-04 o 20:13
LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:12   #43
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Aga dokup na allegro szelki i poprzeciągaj przez te dziury w spacerówce. Osłonki też można na szelki spokojnie dokupić
ale pasy w spacerówce ją spokojnie obejmują problem jest tylko z gondolą
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:16   #44
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość
Ja czytając wątek doszłam do wniosku, że to chyba w naszych rejonach jest moda na to żeby szybko dzieci chrzcić.
Ale to i wygodniejsze. Takie malutkie dziecko wszystko prześpi, a i latem fajniej było chrzcić. Mniej zachodu z ubraniem

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
ale pasy w spacerówce ją spokojnie obejmują problem jest tylko z gondolą
Aaaaa chyba, że tak. To nie wiem co Ci doradzić
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:18   #45
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
nie
a do czego te szelki sa przyczepione?
Powiem szczerze, że nie zgłębiałam tematu.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:34   #46
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Która z was używa picasa???

Od jakiegoś czasu mam z tym programem straszny problem - gdy go otworzę i patrzę na listę folderów, ŻADEN nie nazywa się tak, jak powinien - nazwy są pomieszane. Np. folder Chrzest nazywa się wakacje 2011 itd. Do tego, nie mogę dodać nowego folderu ze zdjęciami, by się wyświetlał w picasa. Nie mam pojęcia, skąd takie anomalia, tak mi się dzieje od kilku miesięcy i nie mogę tego zdzierżyć, szlag mnie trafia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja używam i nigdy mi sie coś takiego nie zdarzyło, może zainstaluj nowszą wersję odinstalowując starą, mi każdy nowy folder ze zdjęciami sam się "wgrywa" do picasa
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Dzuewczyny jestem tak zła że ta babe rozszarpię Jas od popołudia ma czerwonego siusiaczka, jak on mogła

Wanilka super ta mata
u nas też pediatra tak zrobił z siusiakiem i wtedy nawet nie przyszło mi do głowy że zrobił źle, myślałam że to normalne

dzięki będzie miał młody na prezent mikołajkowy
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:40   #47
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Kurde dziewczyny, mi się w życiu coś takiego nie stało. Próbowałam już wszystkiego, odinstalowałam starą picasę mimo, że to była najnowsza wersja, zainstalowałam nową i dupa, dokładnie ten sam efekt, czyli wszystko pomieszane, a foldery nie chcą się dodawać. Mam ten program od wielu lat i dopiero teraz takie cyrki. A to się stało po aktualizacji jednej i niestety nie wiem, co teraz zrobić
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:48   #48
wanilllka82
Wtajemniczenie
 
Avatar wanilllka82
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 512
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

pumcia a jak wchodzisz do p.przez zdjęcie to tez tak sie dzieje?
wanilllka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:49   #49
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

uff, to doczytałam końcówkę wątku
Ale sporo mi się namieszało i niewiele zapamiętałam

Phadwao co za durna baba z tej lekarki! wcale się nie dziwię, ze jesteś zła. Biedny Maluszek Trzymam kciuki za przyrost wagi U nas ostatnio są kłopoty z jedzeniem Jednego dnia Leon je sporo, a potem przez dwa- trzy mało. Dziś np z butli zjadł coś koło 450 ml plus raz z piersi. I trochę kaszki.

Blue super, że skończyło się na pouczeniu

Mamcia oby z nowa chata ułożyło sie po Waszej myśli
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-04, 20:55   #50
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Ale to i wygodniejsze. Takie malutkie dziecko wszystko prześpi, a i latem fajniej było chrzcić. Mniej zachodu z ubraniem
Myśmy chrzcili już jesienią jak mały miał 3 miesiące, ale fakt wszystko przespał.

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
nie
a do czego te szelki sa przyczepione?
Z tego co pamiętam są jakieś haczyki pod materacykiem.

Młody zrobił strajk i nie chce zasnąć. Paskudne zębiska. Jakby mi dziecko podmienili...
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:56   #51
karolka110
Wtajemniczenie
 
Avatar karolka110
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Stuttgart/Chocianów
Wiadomości: 2 352
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

No to witam się i ja

Karolina-ja chyba zamówię śpiworek stąd:
http://allegro.pl/womar-cieply-spiwo...796432903.html
chociaż średnio mi się one podobają, to chodzi przecież o ciepło, komfort i wygodę....chyba, że jeszcze coś innego namierzę
daj znać jak Twój się prezentuje, bo jak widzę to niemal taki sam....

moje dziecię śpi już od 20, Małż też padł....jeszcze o 23 dofutruję i zmykam spać...

phdwao-ja bym złożyła skargę na tę francę

miłej i spokojnej nocki, do jutra
__________________
Nasza CaLileczka
karolka110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 20:56   #52
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez LadyMagnolia Pokaż wiadomość
Ja czytając wątek doszłam do wniosku, że to chyba w naszych rejonach jest moda na to żeby szybko dzieci chrzcić.
Hm... no niby ja już po chrzcie ale dlatego, że było łatwiej zrobić jak było cieplej. Tak jak napisała Sol, mniej zachodu z ubieraniem. No i młody przespał całą mszę

Cytat:
Napisane przez wanilllka82 Pokaż wiadomość
u nas też pediatra tak zrobił z siusiakiem i wtedy nawet nie przyszło mi do głowy że zrobił źle, myślałam że to normalne
Siusiaka młodego pediatra tylko oglądnęła czy jest ok, ale nic nie naciągała. Ale nie wiem czy bym jej nie przerwała jakby próbowała bo czytałam, że nie powinno się tego robić. Do ok. 2 roku życia napletek jest "przyklejony" do żołędzia i nie powinno się go ruszać (tak czytałam).
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:07   #53
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
pochwale sie ze zrobilam badania tarczycy, tsh idealne, ft4 blisko dolnej granicy i anty tpo niziutkie
super, że wyniki się poprawiły

Cytat:
Napisane przez Soleilka Pokaż wiadomość
Zapomniałam się pochwalić Chrzest ustalony na 26 grudnia
\


Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
Siusiaka młodego pediatra tylko oglądnęła czy jest ok, ale nic nie naciągała. Ale nie wiem czy bym jej nie przerwała jakby próbowała bo czytałam, że nie powinno się tego robić. Do ok. 2 roku życia napletek jest "przyklejony" do żołędzia i nie powinno się go ruszać (tak czytałam).
nam pediatra powiedział, że nie ma sensu ruszać siusiaka, bo na tym etapie nie sposób stwierdzić czy jest wada czy nie. Powiedział, że we właściwym czasie powie nam, kiedy mamy pójść do chirurga, bo to chirurg powinien obejrzeć i zdecydować czy jest ok czy nie.
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:20   #54
chmielinka
Zadomowienie
 
Avatar chmielinka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 089
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Melduję się i ja w nowym wątku


Maciejka ja mam taki odpinany śpiworek i właśnie nie pasują otwory na pasy rozstaw jest idealny do spacerówki... ale do pasów w foteliku ni kija nie pasują
__________________
Hania

Franuś
chmielinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:32   #55
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Hej mamusie, witam się w nowym wątku

Stary przejrzałam tylko pobieżnie, bo gdybym chciała nadrabiać dokładnie, to chyba do jutra bym nie skończyła, bo takie mam zaległości

U nas wszystko dobrze, wczoraj (5 dni po wysłaniu aplikacji) przyszedł Alexowi paszport , więc w styczniu lecimy do Polski
A dzisiaj, po raz pierwszy kąpałam się z synkiem w dużej wannie, bo ze swojej wanienki już wyrósł. Ale mieliśmy frajdę

Buziaki dla Was, tęskniłam
I postaram się znowu być bardziej na bieżąco
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:38   #56
Maciejka__
Zakorzenienie
 
Avatar Maciejka__
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 222
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez chmielinka Pokaż wiadomość
Melduję się i ja w nowym wątku


Maciejka ja mam taki odpinany śpiworek i właśnie nie pasują otwory na pasy rozstaw jest idealny do spacerówki... ale do pasów w foteliku ni kija nie pasują
Nie?

Może pasowałby śpiworek do MC? http://allegro.pl/listing.php/search...9Bpiworek+cosi Musiałabyś spytać o wymiary.
Maciejka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:46   #57
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Hej mamusie, witam się w nowym wątku

Stary przejrzałam tylko pobieżnie, bo gdybym chciała nadrabiać dokładnie, to chyba do jutra bym nie skończyła, bo takie mam zaległości

U nas wszystko dobrze, wczoraj (5 dni po wysłaniu aplikacji) przyszedł Alexowi paszport , więc w styczniu lecimy do Polski
A dzisiaj, po raz pierwszy kąpałam się z synkiem w dużej wannie, bo ze swojej wanienki już wyrósł. Ale mieliśmy frajdę

Buziaki dla Was, tęskniłam
I postaram się znowu być bardziej na bieżąco
Alex ma brytyjski paszport?
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:51   #58
nitka_88
Zadomowienie
 
Avatar nitka_88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 333
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
Alex ma brytyjski paszport?
Tak
__________________
Przyszłość zaczyna się teraz...


www.NiciutKa.pl
nitka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-04, 21:53   #59
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Cytat:
Napisane przez nitka_88 Pokaż wiadomość
Tak
super
powiedz mi gdzie kupilas mate?
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-05, 07:22   #60
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 - część V

Heja!


Moja malutka kończy dzisiaj 5 miesięcy

Stawiam co nieco


Żeby uszanować tradycję z poprzedniego miesiąca powiem że Lu za 10 dni kończy 6



phdwao tak sobie myślę, że ta lekarka czepnęła się o zaciśnięte piąstki, a z tego co zauważyłam to większość dzieci tak robi, moja też jeszcze zaciska. A najlepsze to ja też zaciskam, ale to chyba na tle nerwowym już jest
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torcik-owocowy-mietana-bita.jpg (86,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cf112de7-8d23-4b63-a1ce-362890656b05_20090817120951_Drinki-przepisy-43.jpg (15,4 KB, 1 załadowań)
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.