Piękne rzęsy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-30, 16:42   #1
evyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4

Piękne rzęsy


Generalnie mam ładne rzęsy, ale mam wrażenie, że ostatnio są jakieś osłabione - moze to przez przedluzanie jakis czas temu.. tak czy siak potrzebuje jakiejs dobrej odzywki.. znacie cos? wyczytalam w necie o kosmetykach profesjonalnych M2 beauty, ktore maja wzmacniac rzesy - slyszalyscie cos? macie jakies opinie na ten temat? bede wdzieczna!
evyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 20:05   #2
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Piękne rzęsy

Polecam olej rycynowy A najlepsza wg mnie metoda nakładania to uzywanie starej szczoteczki od tuszu i zbieranie nadmiaru patyczkiem do uszu. U mnie widać różnicę po 3 dniach nakładania rano i wieczorem. Powtarzam takie kuracje co jakiś czas i wg makijażystki która mnie malowała "mam rzęsy jak marzenie". Polecam!
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 00:31   #3
betty29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37
Dot.: Piękne rzęsy

Kasiu a oczy Cię nie pięką?Nie masz żadnych reakcji alergicznych?Czytałam gdzieś, że faktycznie olejek pomaga również na brwi ale co do rzęs to gdyby dostał się nieco do oka to myślisz, że nic by się nie działo?
betty29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:01   #4
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Piękne rzęsy

U mnie absolutnie nic się nie dzieje, nigdy mnie oczy nie piekły. Słyszałam też głosy jakby ten olej śmierdział, brudził, a rano można się obudzić z tłustymi plamami pod oczami. Mój nie śmierdzi ani nie brudzi, jest to olej z PhytoPharm, może jakieś inne mają takie cechy ale nie ten... Co do tłustych plam- odrobinka odciska się na dolnej powiece, ale na pewno nie są to jakieś wielkie tłuste plamiska tak tak, na brwi też można i na włosy (zmieszany z jajkiem)
Olej kosztuje w aptece kilka złotych, nie zaszkodzi spróbować. Możesz nałozyć go rano w wolny dzień, kiedy chodzisz bez makijażu i zobaczyć jak się spisuje
__________________

Edytowane przez Kaataarzynaa1
Czas edycji: 2012-07-31 o 11:03
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 11:21   #5
evyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Piękne rzęsy

dzieki Kochane za intormacje o oleju rycynowym slyszalam, ale jak pytalam o niego w aptece to pani powiedziala, ze nie powinnam go stosowac jesli nosze soczewki i polecila mi profesjonalne odzywki. Oczywiscie znacznie droższe...
Ale jako ze sa w porownywalnych cenach to szukam info w necie, ktora najlepsza i sa dwie opcje wg tego co przeczytalam: Revitalash i M2 Beauty. niby Revitalash bardziej popularna, ale pojawiaja sie w sieci teksty jakoby nie dzialala do konca (nie na wszystkie rzesy) natomiast ta druga (M2) jest mniej znana, ale za to nie ma negatywow.. nie wiem wiec... znacie ktoras z nich? help...
evyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 21:08   #6
betty29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 37
Dot.: Piękne rzęsy

evyka ja kiedyś miałam odżywkę constance carrol i była nawet fajna ale nie wiem czy jeszcze jest w sprzedaży bo to było ładnych parę lat temu.

Kasiu kupiłam sobie dzisiaj olejek rycynowy i spróbuję zaaplikować na brwi i rzęsy ja mam firmy Aflofarm.Kiedyś dwa razy w tygodniu nakładałam przed myciem włosów odżywkę wymieszaną z olejkiem i żółtkiem i włosy po niej pięknie się błyszczały muszę znowu do tego powrócić bo włosy mi zmarniały ostatnimi czasy
betty29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 07:44   #7
evyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Piękne rzęsy

Cytat:
Napisane przez betty29 Pokaż wiadomość
evyka ja kiedyś miałam odżywkę constance carrol i była nawet fajna ale nie wiem czy jeszcze jest w sprzedaży bo to było ładnych parę lat temu.

Kasiu kupiłam sobie dzisiaj olejek rycynowy i spróbuję zaaplikować na brwi i rzęsy ja mam firmy Aflofarm.Kiedyś dwa razy w tygodniu nakładałam przed myciem włosów odżywkę wymieszaną z olejkiem i żółtkiem i włosy po niej pięknie się błyszczały muszę znowu do tego powrócić bo włosy mi zmarniały ostatnimi czasy
constans caroll tez mialam, jak jeszcze bylam mloda i piekna daj koniecznie znac jak tam z olejkiem rycynowym! pomimo moich soczewek moze bym jakos go sprobowala <mysli> a jak nie to zostaja te mega profesjonalne...
evyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 07:54   #8
evyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Piękne rzęsy

No i jak tam Dziewczyny z tym olejkiem? jakies wiesci z placu boju?
evyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 17:00   #9
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Piękne rzęsy

Jestem ciekawa jak Wam idzie bo na wątku cisza? jakie efekty?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 10:51   #10
nataliak1993
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Koniec Świata
Wiadomości: 56
Dot.: Piękne rzęsy

Ja olejku na rzęsy i brwi używam od 2 tygodni i widzę poprawę rzęsy zrobiły mi się dłuższe, oczywiście nie mega długie, ale są dłuższe i przede wszystkim jest ich więcej i są grubsze a co do brwi to nie widzę żadnej poprawy co mnie nie martwi bo do brwi nic nie mam:P
nataliak1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.