Mezoterapia ig³owa - cienie i do³y pod oczami - dziewczyny, ktore mialy wykonana! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejd¼ i zobacz jak mo¿esz podnie¶æ jako¶æ swojego ¿ycia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-06-06, 20:33   #1
kmarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 14

cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?


witam wszystkich aktywnych forumowiczów !
do³±czam do spo³eczno¶ci bo drêczy mnie i meczy mój problem a mianowicie strrraszne worki i cienie pod oczami które mam...hmm odk±d pamiêtam. s± one postêpuj±ce z wiekiem co nikogo nie zdziwi. przez te lata wykona³am masê badan i zu¿y³am tony kremów, efekty je¶li by³y to na krótko. najmniej widoczne by³y.....jak by³am w ci±¿y, po prostu bajka...no ale 3 m po porodzie wróci³y i s± jeszcze gorsze. chcia³abym ju¿ co¶ z tym zrobiæ.
rozwa¿am mezoterapie lub wype³niacz.
czy kto¶ ma do¶wiadczenie? jakie efekty ile siê utrzymuj±? czy warto w to inwestowaæ???? plissss o odpowiedz.
kmarika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-07, 21:05   #2
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Pyta³am o wype³nianie kwasami lekarza, który robi³ mi "marionetki". Efekt utrzymuje siê ok. 2 lat i nigdy podobno nie jest ju¿ gorzej ni¿ przed zabiegiem, bo kwas stymuluje wydzielanie naturalnego kwasu przez nasz organizm. Widzia³am osobê po zabiegu i efekt by³ bardzo dobry.
Szukaj dobrego specjalisty, bo podanie kwasu w tym miejscu wymaga precyzji.
Je¶li jeste¶ z Wielkopolski to s³u¿ê adresem.
Guwernatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-09, 16:28   #3
marzenkafr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

witam
wykonywa³am zabieg z uzyciem wype³niacza i moge szczerze polecic. u mnie efekt utrzymuje sie nadal a minê³o ok 9 miesiecy. faktycznie po pierwszej wizycie nie widzialam spektakularnego efektu ale to dlatego,¿e pomimo sugestii lekarza nie pzwolilam uzuc wiecej kwasu, by³ to mój pierwszy taki zabieg i strach mnie oblecia³,ze moze za duzo, ale wróci³am po tygodniu i lekarz poprawi³ co nieco po swojemu i teraz jest super. serio nie widac siñców, a te¿ mia³am bardzo widoczne, worki tez sie mniejszy³y znacznie aczkolwiek nie ca³kowicie a szkoda no ale nie mo¿na miec wszystkiego! takze z mojej strony polecam tez s³u¿e kontaktem jakby co - Wroc³aw.
marzenkafr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-11, 17:27   #4
marzenkafr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

uwazam ze powinnas najpierw sprobowac mezoterapie, slyszalam ze efekty u wiekszosci s± i utrzymuja sie jakis czas. nie oczekuj spektakularnego efektu ;] ale znacznie poprawionej kondycji skóry wokó³ oczu. dodatkowo: mezoterapia to nie jeden a seria zabiegów, we¼ to pod uwagê.
marzenkafr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-12, 16:09   #5
kmarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

zdajê sobie sprawe ¿e moich worków i siñców nie pozbêde sie ca³kowicie i na zawsze... ciekawa jezcze jestem innych opini.. dziêkuje mrzfraczek za Twoj post. tez chcia³abym byæ tak zadowolona po zabiegu ;] moze ju¿ nied³ugo ;] ale jak to mówia przezorny zawsze ubezpieczony, potrzebuje zebrac parê opini. dziewczyny opiszcie swoje doswiadczenia..lub moze znacie kogos bliskiego kto wykonywal mezoterapie i/lub wypelniacpod oczy?????
kmarika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-16, 17:33   #6
kmarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

nikt nic? bede musia³a przeszukac internet w opiniach itd szkoda,ze mi pewnie maleñstwo nie pozwoli na taka marnacjê czasu...

Guwernantka - czym s± te "marionetki"?

szkoda,ze nie nie z Malopolski
kmarika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 06:52   #7
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez kmarika Poka¿ wiadomo¶æ
Guwernantka - czym s± te "marionetki"?
Marionetki to pionowe zmarszczki id±ce od k±cika ust w dó³. Gdy siê pojawiaj± twarz nabiera bardzo smutnego wygl±du, jak marionetka Pierot - st±d pewnie ich nazwa .
Guwernatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 16:01   #8
delfina6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

rozumiem Cie doskonale, bo takie worki to zrobi³y mi siê juz w liceum, u mnie byæ mo¿e przyczyn± by³a szybka utrata wagi. takie worki, to faktycznie tragicznie wyglada, jakby siê ci±gle zmêczonym..i to wieczne pytanie " nie wyspa³a¶ siê?" masakraaaa. mialam z tego powodu straszne kompleksy wiec....usunê³am je chirurgicznie.
zabieg wykonany by³ na znieczuleniu ogólnym, usuniête zosta³y wa³eczki t³uszczu, troche wyciête skóry. mo¿e porad¼ siê dobrego lekarza, mo¿e kilku. po co Ci serie zabiegów i ci±g³e czekanie na efekty. tu efekt masz jak w banku.
delfina6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-09, 17:25   #9
kmarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

czasami my¶la³am nawet i o chirurgii plastycznej...ale raczej mnie nie stac w tym momencie, poza tym trochê sie boje na chwile obecn±. chcia³abym najpierw spróbowaæ z mezoterapi± albo wype³niaczem..no w³asnie czy delfino6 czy próbowa³as tej drogi czy od razu "pod no¿"?
kmarika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-14, 20:34   #10
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez kmarika Poka¿ wiadomo¶æ
czasami my¶la³am nawet i o chirurgii plastycznej...ale raczej mnie nie stac w tym momencie, poza tym trochê sie boje na chwile obecn±. chcia³abym najpierw spróbowaæ z mezoterapi± albo wype³niaczem..no w³asnie czy delfino6 czy próbowa³as tej drogi czy od razu "pod no¿"?
Co za pomys³, od razu pod nó¿. A jak Ciê oszpec± i pozostan± blizny, to wtedy cienie ju¿ nie bêd± takim problemem. Zacznij sobie od delikatnych zabiegów, mam namy¶li mezoterapie nappage albo derma rollerem. Jak to nie pomo¿e to jest jeszcze kilka innych opcji, ni¿ od razu nacinanie, wycinanie cia³a. Masakra jaka¶. W Rosji to i owszem, tn± jak idze. Ostatnio nawet moja znajoma tam pojecha³a, wyci±æ sobie "nietoperki", dobrych maj± tam specjalistów. Tak¿e jak medycyna estetyczna Ci nie pomo¿e, to polecimy Ci doktorów z Rosji

Edytowane przez Saarenka
Czas edycji: 2014-07-14 o 20:37
Saarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-28, 17:04   #11
kmarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

hehe na pewno do tak drastycznych posuniêæ nie jestem zdolna ;]
zainteresowa³ mnie ten temat mezoterapii derma rollerem, poczyta³am trochê i podobno bardzo chwal± sobie pacjentki ten zabieg. macie do¶wiadczenia jakie¶?
kmarika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-29, 08:30   #12
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Jestem po podaniu kwasu w miejsca cieni pod oczami. Zabieg ca³kowicie bezbolesny, trwa³ kilka minut, a efekt widoczny od razu. Po 4 tygodniach idê na wizytê kontroln± i ew. dostrzykniêcie kwasu.
Guwernatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-29, 16:13   #13
delfina6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez Saarenka Poka¿ wiadomo¶æ
Co za pomys³, od razu pod nó¿. A jak Ciê oszpec± i pozostan± blizny, to wtedy cienie ju¿ nie bêd± takim problemem. Zacznij sobie od delikatnych zabiegów, mam namy¶li mezoterapie nappage albo derma rollerem. Jak to nie pomo¿e to jest jeszcze kilka innych opcji, ni¿ od razu nacinanie, wycinanie cia³a. Masakra jaka¶. W Rosji to i owszem, tn± jak idze. Ostatnio nawet moja znajoma tam pojecha³a, wyci±æ sobie "nietoperki", dobrych maj± tam specjalistów. Tak¿e jak medycyna estetyczna Ci nie pomo¿e, to polecimy Ci doktorów z Rosji
jak tam chcecie ;] ja mam problem z g³owy.. pod tym no¿em nie by³o tak ¼le zycze powodzenia w ka¿dym razie i ³±cze sie w bó³u jak juz wspomnia³am znam problem.
delfina6 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-30, 16:16   #14
mkamczatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez kmarika Poka¿ wiadomo¶æ
hehe na pewno do tak drastycznych posuniêæ nie jestem zdolna ;]
zainteresowa³ mnie ten temat mezoterapii derma rollerem, poczyta³am trochê i podobno bardzo chwal± sobie pacjentki ten zabieg. macie do¶wiadczenia jakie¶?

witam. jestem po serii zabiegów derma rollerem. zabieg ten mo¿na stosowaæ nie tylko na tzw cienie pod oczami ale tak¿e przy zwalczaniu problemów skórnych tj przebarwienia. To tez by³o przyczyna dla której zdecydowa³am siê na zabieg. po pierwsze bezbolesny. Po drugie mogê powiedzieæ ze przyjemny. urz±dzenie wygl±da jak golarka, w g³owicy ma wiele mikroigielek przez które s± wprowadzane substancje aktywne. Po zabiegu by³am zaczerwieniona przez kilka godzin.ale pó¼niej ¿adnego ¶ladu zabiegu. zatem podsumowuj±c nie wiem jak zadzia³a pod oczy ale zabieg w moim przypadku da³ oczekiwany efekt. My¶lê ze warto spróbowaæ.
mkamczatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-30, 16:32   #15
kmarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez Guwernatka Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem po podaniu kwasu w miejsca cieni pod oczami. Zabieg ca³kowicie bezbolesny, trwa³ kilka minut, a efekt widoczny od razu. Po 4 tygodniach idê na wizytê kontroln± i ew. dostrzykniêcie kwasu.
hej. dziêki za informacje. je¶li mogê jeszcze dopytaæ.. czy wk³ucie jest jedno czy kilka? czy ten kwas da siê wyczuæ pod palcami? ile wg twojego lekarza ma utrzymaæ siê efekt?i serio ju¿ od razu jest efekt? (pewnie to zale¿y jak bardzo ma siê te worki i cienie widoczne ale to i tak napawa du¿ym optymizmem).
kmarika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-31, 09:00   #16
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Ja mia³am po 2 wk³ucia w ka¿d± dolinê. Igie³ka tak cienka, ¿e nawet ¶ladu wk³ucia nie widaæ, siniaków zero. Nie czuæ ¿adnej obcej substancji.
Efekt ma siê utrzymaæ kilka lat.
Cienie i zag³êbienie mia³am od zawsze. Stosowa³am mocny korektor. Teraz nie.
Guwernatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-07, 13:48   #17
richpiana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 1
Worki pod oczami.

Witam,
mam 18 lat i od dzieciñstwa mam problem z workami pod oczami, teraz s± trochê wiêksze ni¿ wcze¶niej. Nie pomagaj± sch³.³y¿eczki, herbaty.
Wiecie jak siê tego pozbyæ lub zmniejszyæ , ile kosztuje jaki¶ zabieg a na jaki pój¶æ? Drugie pytanie czy jak schudnê (mniejszy poziom tkanki t³uszczowej) to zmniejsz± siê te worki ?
Bardzo proszê o pomoc!
richpiana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-08, 09:37   #18
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Worki pod oczami.

Cytat:
Napisane przez richpiana Poka¿ wiadomo¶æ
Witam,
mam 18 lat i od dzieciñstwa mam problem z workami pod oczami, teraz s± trochê wiêksze ni¿ wcze¶niej. Nie pomagaj± sch³.³y¿eczki, herbaty.
Wiecie jak siê tego pozbyæ lub zmniejszyæ , ile kosztuje jaki¶ zabieg a na jaki pój¶æ? Drugie pytanie czy jak schudnê (mniejszy poziom tkanki t³uszczowej) to zmniejsz± siê te worki ?
Bardzo proszê o pomoc!
Cze¶æ, skoro od dzieciñstwa masz worki pod oczami, to mo¿e chora na co¶ jeste¶? Bo co innego u osoby doros³ej zapracowanej, niedospanej i itp.a co innego u dziecka a teraz nastolatki. Powodów mo¿e byæ wiele np,zatrzymywanie siê p³ynów ustrojowych, ale dlaczego? Konsultowa³a¶ to z jakim¶ lekarzem czy liczysz na wparcie wiza¿ynek? Bo je¶li na nas liczysz, to ja Ci radzê wybraæ siê do lekarza np.medycyny estetycznej. Taki lekarz mo¿e sam Ci pomo¿e, albo pokieruje dalej. A metod jest du¿o, ale mo¿e najpierw warto poznaæ przyczynê a pó¼niej siê leczyæ
Saarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-08, 12:47   #19
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomo¶ci: 34 839
Dot.: Worki pod oczami.

Worki czy cienie bo to dwie rozne sprawy.
__________________
Mleko migda³owe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 08:51   #20
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Worki pod oczami.

Je¶li to faktycznie worki pod oczami w których równie dobrze mo¿e znajdowaæ siê te¿ t³uszcz, to nic tylko wyci±æ u chirurga a pó¼niej laser frakcyjny, ¿eby zagê¶ciæ skórê. Je¶li to worki wywo³ane zatrzymaniem limfy, to mo¿e drena¿ limfatyczny wokó³ oczu? Je¶li masz worki wywo³ane alergi±, wiadomo lekarz i recepta. Mo¿na te¿ spróbowaæ z kompresami z zió³ babki lancetowatej, chabra b³awatka a nawet zwyk³ej czarnej herbaty/ Jak widzisz przyczyn jest wiele. A mo¿e zrobisz zdjêcie skóry wokó³ oczu i wstawisz w w±tek? Wspólnie co¶ doradzimy Mi³ego dnia i pozdrawiam
Saarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 08:59   #21
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez Guwernatka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am po 2 wk³ucia w ka¿d± dolinê. Igie³ka tak cienka, ¿e nawet ¶ladu wk³ucia nie widaæ, siniaków zero. Nie czuæ ¿adnej obcej substancji.
Efekt ma siê utrzymaæ kilka lat.
Cienie i zag³êbienie mia³am od zawsze. Stosowa³am mocny korektor. Teraz nie.
Pewnie ju¿ jeste¶ po kontroli i oswoi³a¶ siê ze swoim "chyba" lepszym wygl±dem jak wra¿enia, dalej jeste¶ zadowolona z zabiegu? Pytam z czystej ciekawo¶ci bo sama zastanawiam siê nad zabiegiem) pzd

P.S za wszelkie wskazówki z góry dziêki
Saarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 11:59   #22
agnieszko567
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 15
GG do agnieszko567
Dot.: Worki pod oczami.

Mo¿e worki pod oczami powsta³y w wyniku z³ego trybu ¿ycia??jeste¶ m³oda wiêc wnioskujê, ¿e nie ¶pisz za d³ugo a te 7 godzin koniecznie trzeba spaæ. Zacznij mo¿e od zmiany trybu ¿ycia a potem zastanawiaj siê powa¿niejszymi krokami.
agnieszko567 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 14:57   #23
Celebrytkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Celebrytkaaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Worki pod oczami.

Podpinam siê pod temat...te¿ mam problem z workami pod oczami, wygl±dam jak buldog maskara jaka¶! Czyta³am o falach radiowych, czyli radiofrekwencji czy kto¶ z was mia³ z czym¶ takim do czynienia? Thx
Celebrytkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 08:00   #24
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Jestem bardzo zadowolona. Na wizycie kontrolnej minimalnie dodano kilka kropel z jednej strony, choæ jak dla mnie ta niby korekta nie by³a konieczna. Zniknê³y do³y i zasinienie, a z czasem by³o coraz lepiej. Skóra pod oczami wyrówna³a siê kolorystycznie z reszt±.
To by³a bardzo trafna decyzja, szkoda ¿e nie zdecydowa³am siê wczesniej.
Guwernatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 09:24   #25
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: Worki pod oczami.

Cytat:
Napisane przez agnieszko567 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e worki pod oczami powsta³y w wyniku z³ego trybu ¿ycia??jeste¶ m³oda wiêc wnioskujê, ¿e nie ¶pisz za d³ugo a te 7 godzin koniecznie trzeba spaæ. Zacznij mo¿e od zmiany trybu ¿ycia a potem zastanawiaj siê powa¿niejszymi krokami.
Ja jak mia³am 18 lat to d³ugo spa³am, meeega siê wysypia³am! zw³aszcza jak siê nie ma dzieci albo pracy po 12 godzin, wiêc ciekawe masz wnioski nie powiem

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Celebrytkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
Podpinam siê pod temat...te¿ mam problem z workami pod oczami, wygl±dam jak buldog maskara jaka¶! Czyta³am o falach radiowych, czyli radiofrekwencji czy kto¶ z was mia³ z czym¶ takim do czynienia? Thx
Ja mia³am zabieg RF na ca³± twarz i szyje, bardzo dobre efekty
ale zanim zaczniesz zabawê z pr±dami, robi³a¶ jakie¶ badania np.moczu?
Saarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-11, 09:37   #26
Saarenka
Raczkowanie
 
Avatar Saarenka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 31
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Ja to mam chyba kompleks mojej skóry wokó³ oczu....ca³y czas co¶ mi nie gra. Generalnie kole¿anki, m±¿ uwa¿aj± ¿e wygl±dam super, ale ja nie jestem zadowolona. Jak by³am na konsultacji to lekarka do mojego problemu zaleci³a wype³nieniem kwasem hialuronowym wraz z rozja¶nieniem skóry. Kwas ma siê utrzymywaæ do roku.

Guwerantka wiesz jaki mia³a¶ podany preparat, dok³adnie nazwê? pamiêtasz
Saarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-12, 08:06   #27
Guwernatka
Przyczajenie
 
Avatar Guwernatka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Cytat:
Napisane przez Saarenka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja to mam chyba kompleks mojej skóry wokó³ oczu....ca³y czas co¶ mi nie gra. Generalnie kole¿anki, m±¿ uwa¿aj± ¿e wygl±dam super, ale ja nie jestem zadowolona. Jak by³am na konsultacji to lekarka do mojego problemu zaleci³a wype³nieniem kwasem hialuronowym wraz z rozja¶nieniem skóry. Kwas ma siê utrzymywaæ do roku.

Guwerantka wiesz jaki mia³a¶ podany preparat, dok³adnie nazwê? pamiêtasz
Nie, nie wiem. Za miesi±c bêdê na konsultacji to zapytam.
Guwernatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-12, 17:41   #28
kataarzynkaa
Raczkowanie
 
Avatar kataarzynkaa
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: cienie i worki pod oczami ! kwas czy mezoterapia ?

Je¶li chodzi o cienie i worki pod oczami polecam bez dwóch zdañ mezoterapiê. B³yskawicznie mo¿emy uzyskaæ efekt odm³odzonej i jêdrnej skóry, która dostaje bogaty zastrzyk witamin. Z zabiegów korzystam w klinice Eastmed. Pani Doktor idealnie wyczuwa potrzeby pacjenta. Przyznam szczerze, ¿e delikatnie poprawi³am sobie równie¿ usta. Zmiany s± drobne, ale naturalne i znakomicie poprawiaj± wygl±d twarzy. Pomy¶lcie nad tym
kataarzynkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-13, 16:47   #29
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 4 416
Dot.: Worki pod oczami.

mi te moje wory pod oczami tuszuje wype³nianie kwasem doliny ³ez .
dla mnie super szybki efekt .
dzi¶ mia³am robione w³a¶nie .raz dwa i po sprawie . i od razu mo¿na wyj¶æ do ludzi .to tez fajne

a sk³onno¶æ do worków zawsze mia³am .oczywi¶cie pog³ebia³o siê to jak zarywa³am nocki ,ale w sumie jak siê wysypi³am to tez nie by³o mega poprawy ...
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-17, 14:04   #30
sloiczekczytubka
Przyczajenie
 
Avatar sloiczekczytubka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Worki pod oczami.

Na pewno nie zaszkodzi odwiedziæ lekarza albo przynajmniej kosmetyczkê, którzy obiektywnie oceni± wielko¶æ problemu i przyczynê.

Je¶li worki s± po prostu czê¶ci± twojej urody to pomog±:
- krem pod oczy np. apteczny ¿el ze ¶wietlikiem, przechowywany w lodówce, nak³adany poprzez masa¿ okolic oczu, taki jak np. ten:
https://www.youtube.com/watch?v=H7NW...kKJCqU&index=4
- mniej kawy i czarnej herbaty - a najlepiej w ogóle.

Efekty masa¿u widaæ od razu (przetestowane na moje drugiej po³owie), efekty odstawienia kawy po ok. tygodniu.

Nie bój siê, ¿e je¶li schudniesz zmniejszy ci siê grubo¶æ tkanki t³uszczowej na twarzy. Zmniejszy siê, ale nie bêdzie widoczna - w twoim wieku skóra jest jêdrna i elastyczna i poradzi sobie z utrat± wagi
sloiczekczytubka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Medycyna estetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-06-24 13:33:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.