nowość podkład Vichy Aerateint Pure - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-18, 15:04   #31
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Rachell, jesteś z Katowic? Będę wdzięczna za info jak sytuacja z tymi podkładami wygląda w SuperPharmie, bo od tygodnia leżę w łóżku z gorączką .

niestety tylko z okolic katosó też musze dojechać i też wiecznie coś mi stoi na drodze jak nie brak czasu to choróbsko :/ więc wybieram się i wybieram ale oczywiście jak dotrę to zdam relację
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 17:21   #32
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

hej - dorzucę swoje trzy grosze, bo właśnie zmyłam to coś z twarzy.
Użyłam próbki dołączonej do TS, odcień dla mnie odrobinę za ciemny... ale i tak nie będę poszukiwać jaśniejszego, siedzę w domku więc przetestowałam - wytrzymałam z nim 2 godziny...
- aplikacja bardzo przyjemna, kremowo-pudrowa konsystencja podkładu jest OK
- niestety straszliwie podkreśla suche skórki a mam sucha skórę i wersję do skóry suchej. Inne podkłady których używam tego nie robią...
- mimo nazwy i obietnic producenta miałam wrażenie zapchanej skóry, wcale nie oddychała... może i wg obietnic nie zapychać, ale wole się nie przekonywac na własnej skórze bo jednak dla mnie formuła dość ciężka...
szkoda. Myślałam, że może w końcu trafię na kosmetyk Vichy który mi podpasuje...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 21:18   #33
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: nowość podkład Vichy Aerateint Pure

dobra, wreszcie przetestowałąm, nawet kupiłam, ale ja zakupu żałuję - nie przetestowałam na swoich porach i moja wielka wina.

kolory - świetne.

12 opal - idealnei został tu juz opisany, jassssssniutenki bezyk, zero tonacji rozowych, czy zoltych, złotawa poswiata tak no dziewczyny opisaly go pieknie.

23 ivory clair - ten mam idealny cieply bez, jasny promienny, taki zdrowy, zero rozowych tonow, ciut zoltawa tonacja. odcien idealny dla zdrowo bladych nie lubiących rozowych tonow - ja ( ale ja zazwyczaj wybieram ciemniejsze zolte zeby sobei dodac kolorku )

35 sand - lepszy niz poprzednie jego wersje u vichy, ale juz zleksza bedzie przebijał w rozową stronę, na prawdę delikatnie, dla mnei rozowiącej sie non stop kolor to juz za daleko.

45 honey - zołto pomarancz

własciwosci- konsystencja płynna lekka, nie oleista, nawilzajaca mialam wrazenie ( pierwsze) taka jaka lubie. Nie smuży się.

efekt - delikatny, lekki, przeswitujacy, ujednolicający koloryt, skora promienna, wygładzona i jednolita. taka nowa druga skóra. Ale, jest jedno ale - które zaznaczam jest moim ale, troszkę, nie dramatycznie, ale zawsze wchodzi w pory, i to juz wystarcza u mnie do dyskwalifikacji. Ja mam niestety jednak mocno podziurkowaną twarz przez rozszerzone kratery i na to żadne kosmetyki pielęgnacyjne nie pomagają na dłużej niż godzinę, dlatego wybieram podkłady na mnie jak najmniej wchodzace w pory. Bourjois 10 HSE taki jest i nowy Healthy mix tez - i mimo ze oba sa nawilzajace i do mojej tlustej cery nie polecane ( swiecę sie no bo jak inaczej) to i tak je wybieram i przy nich na razie zostane gdyż vichy pure ma lepsze o jeden stopien krycie ale te pory u mnie to jednak wazniejsze.

of kors uzylam raz, chyba poleci na allegro, jesli nie to jakos zuzyje bo mi sie krycie ciut bardziej podoba ale nie wiem jak bede chodzic ze swiadomoscia ze widac biale kropki w podziurkowanej twarzy. szkoda mi będzie się z nim rozstac bo cale reszta jest na tak, jest dobry. niestety dla mnie nie bdb.

mam nadzieję ze pomoglam.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2010-02-24 o 15:00
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:58.