Praca w Villi Madre - Wisełka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-26, 12:03   #1
lemonsapling
Przyczajenie
 
Avatar lemonsapling
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Thumbs down

Praca w Villi Madre - Wisełka


Witam.

Pewnie wiele z Was szuka wakacyjnej pracy, tak jak ja. Chciałabym ostrzec Was przed pracą w miejscu Villa Madre w Wisełce (niedaleko Międzyzdrojów) tak, abyście mogły oszczędzić sobie nerwów i straconego czasu.

Piszę ten komentarz, bo sama chciałabym być uprzedzona, że nie warto tam jechać. Niestety, informacji na temat pracy w Villi Madre nie znalazłam i pojechałam, aby przekonać się na własnej skórze jak tam jest. A jechałam prawie z drugiego końca Polski. Jako młoda dziewczyna, maturzystka, chciałam dorobić sobie podczas wakacji. Wierzcie mi lub nie, nie boję się ciężkiej pracy. Oprócz tego, znam na poziomie zaawansowanym język angielski. Zaaplikowałam na stanowisko kelnerki, jednak, współwłaściciel, Pan Łukasz, zadzwonił i poinformował mnie, ze jest wolne stanowisko recepcjonistki w Villi Madre. Zgodziłam się bez zastanowienia. Rozmowa telefoniczna z Panem Łukaszem była bardzo przyjemna i wzbudzała zaufanie, do tego stopnia, że nie miałam żadnych wątpliwości, co do tego, że praca w tym miejscu to strzał w dziesiątkę. Chciałabym, aby moja odpowiedź, była w stu procentach zgodna z prawdą. Pragnę więc zaznaczyć, że oprócz zadań recepcjonistki, Pan Łukasz uprzedził mnie, że przez pierwszy miesiąc będę zobowiązana "pomagać na pokojach". Teraz przejdę do tego, jak w rzeczywistości wygląda praca recepcjonistki w Villi Madre. Na recepcji byłam raz, całe TRZY MINUTY. Poza tym do moich obowiązków należało: wnoszenie skrzynek z gruzem do ciężarówki, sprzątanie podwórka i pomieszczeń, mycie toalet. Tak jak napisałam wcześniej - ciężkiej pracy się nie boję. Wnosiłam więc gruz, myłam kible i robiłam wszystko, co kazano mi robić. Żadna praca nie hańbi, prawda? Tylko, że w Villi Madre się nie pracuje, w Villi Madre jest się niewolnikiem. Współwłaściciel ma swoje metody sprzątania, na przykład zamiatania. Uważa, że zamiatanie miotłą "do siebie" jest błędem całego społeczeństwa i że jedyny prawidłowy sposób zamiatania jest miotłą "od siebie". Mycie mopem podłogi też jest bardzo oryginalne. Szef musiał słyszeć szorowanie, bo jeśli nie słyszał, to oznacza, że nie myję podłogi tylko "odświeżam". W ostatni dzień pracy, szef skrzyczał mnie, ponieważ po umyciu łazienek i toalet porwałam niechcący gumowe rękawiczki, (domestos i inne chemikalia osłabiają gumę rękawic do tego prawdopodobnie zahaczyłam rękawicę paznokciem) które były już wcześniej używane. Powiedział, że powinny one starczyć na wiele razy i że tak nie może być, bo go nie stać na takie marnotrawstwo. Jeśli chodzi o pokoje, w których mieszkają pracownicy, są ładne i schludne, 3 łóżka w jednym pokoju. Łazienka również czysta i ładna. Podczas pracy w Villi Madre miałam dostawać wyżywienie. Z tym było różnie, w zależności od humoru wielmożnego szefa. Wyżywienie określę tak: obiad co drugi dzień, albo rzadziej - to wszystko.

Za przepracowane dni dostałam pieniądze wypłacone co do grosza, więc jeśli chodzi o finanse można czuć się bezpiecznie. Warto jednak zastanowić się, czy za 70 złotych dniówki jesteśmy w stanie poświęcić swoją godność i spełniać dziwne rozkazy i zachcianki rozwydrzonego gówniarza (szef ma 20 parę lat). Gdyby ktoś miał jeszcze jakieś pytania co do pracy w tym miejscu proszę o kontakt: lemonsapling5@gmail.com.
lemonsapling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-26 13:03:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:46.