Miłośniczki Zary część XXXII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 13:39   #3571
Lili99
Zadomowienie
 
Avatar Lili99
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 580
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Ja miałam stresa jak oddawałam rękawiczki kupione dla Klakierr. Nie zauważyłam, że są lekko rozdarte (albo rozdarcie było pod klipsem ). Pani je długo oglądała, ale chyba tez nie zauważyła i zwrot przyjęła. Trochę czułam się jak oszustka, bo nic nie powiedziałam, że coś z nimi nie tak.

Dziewczynki, czy ten sweter jest jeszcze do dostania? Ma ktoś linka do niego albo nr ref? Może ktoś pamięta chociaż w jakich rozmiarach występował?
On był tylko w rozmiarze M, ale jak to w Z pomiędzy sztukami są spore różnice - nawet 3-4 cm. Jutro będę jeden zwracała, bo udało mi się znaleźć mniejszy egzemplarz. Gdyby któraś z Was była chętna na niego to proszę o PW - mam oddzielny paragon, tylko kupowałam go jeszcze za 129 zł Nr ref. 0367/902
Lili99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:40   #3572
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
ale czy ktoś się tu wywyższa?
Robię mnóstwo zwrotów czy ja czy Tż i pytanie się ciągle szczególnie jak ZNAJĄ klienta po co? Kto sprawdzi menadżera z tego czy pytał czy nie
Nigdzie nie napisałam, że ktoś się wywyższa
Uwierz mi, sprawdzi.

Tak jak kiedyś pisałam trochę empatii z obu stron i wszystko przebiega w miłej atmosferze.
Chyba jest różnica między pytaniem o powód zwrotu napisanym przez elonorkę, a "czemu pani zwraca?!" jak również odpowiedzią klienta: "a co to panią obchodzi" a "niestety, ale fason mi nie odpowiada".
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:40   #3573
martita_26
Zakorzenienie
 
Avatar martita_26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków/chrzanów
Wiadomości: 6 445
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez princzipessaa Pokaż wiadomość
Prosze osoby znające się o wypowiedz w ponizszej sprawie (liczę na OnaZakupoholik )

Byłam w Zarze, chcialam kupic naszyjnik, byl przeceniony ze 149zl na 99zl, przy kasie Pani mi powiedziala ze zaszla pomylka i nie sprzeda mi go za 99zl, bo on kosztuje faktycznie 149 i jest z nowje kolekcji. Poinformowalam Panią, ze musi sprzedac mi z ceny na metce ale nie chciala i schowala nasyzjnik po ladę.
Powiedziala mi, ze jeśli cena jest na metce to sprzedawca ma obowiązek sprzedać towar w cenie, która na niej widnieje,ale jednak jeśli jest tych rzeczy więcej i tylko jedna z nich ma inną cenę to już może okazać się, że klienci zamieniają metki i ze nie sprzeda mi towaru bo reszta ma poprawne ceny.

Czy miala racje? czy faktycznie jesli tylko na jednej sztuce jest zla cena to ma prawo odmowic mi sprzedazy za nizsza cene?
Co za bzdura.. błąd ometkowania działa na korzyść kupującego.. Prosisz managera i przypominasz mu o prawach klienta Nich ci podpiszę odmowę sprzedaży i wio z tym do rzecznika!
martita_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:43   #3574
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Z doświadczenia w sklepie wiem, że tak. Nie ważne czy jedna sztuka jest źle zametkowana, czy wszystkie. Wzięłaś tą sztukę, ta ma niższą cenę. A tłumaczenie że klient przekleja z , bo po co ktoś miałby tyle się fatygować żeby przekleić a nie kupić? Tym samym Ciebie o to oskarżyła. Ja poprosiłabym o oddanie naszyjnika i powiedziałabym że dzwonię do rzecznika praw konsumenta
Hmm. Chyba też poczułabym się głupio. Bo w sumie ktoś kto patrzy z zewn. mógłby pomyśleć, że to Ty dokleiłaś cenówkę.
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:44   #3575
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Pytałam ostatnio w klubie czy ktoś chce. Nikt się nie zgłosił.
M
Monia, te sweterki są tylko w rozmiarze M. Mam jeden u siebie dla wizażanki,
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:45   #3576
martita_26
Zakorzenienie
 
Avatar martita_26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków/chrzanów
Wiadomości: 6 445
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez princzipessaa Pokaż wiadomość
i tak jej powiedzialam,ze wizaca jest cena na metce a ona mi na to,ze ktos musial przekleić tą cene bo na reszcie cena sie zgadza i mi nie sprzeda...
zatem nie miala racji? gdybym zawolala menegera wywalczylabym zakup po nizszej cenie?
Szczerze mówiąc jasnowidzem nie jesteś, za całą ludzkość też nie odpowiadasz, więc to kto i czy przykleił metkę masz w Kupujesz za tyle ile mówi metka
martita_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:45   #3577
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Monia, te sweterki są tylko w rozmiarze M. Mam jeden u siebie dla wizażanki,
wiem, wiem już edytowałam
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 13:45   #3578
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
jak połaczone gumkami i beda robic Ci problem to powiedz ze to wina pracowników bo tak złaczyli buty, a ich nie mierzyłas bo były dla kogos odłozone i osoba ktora odkładała oraz kasjer powinni sprawdzic czy obydwa buty maja ten sam rozm i czy jest prawy i lewy
Hahah ktoś tu kiedyś dostał 2 prawe ? To może to są te 2 zagubione "połówki".

Swoją drogą pamiętacie jak oddawałam zakup online sznurowańce- że zrobione przez ślepego w piwnicy? NIE MA TEGO ZŁEGO. Dzięki kochanej Gabi mam idealne sznurowańce i jeszcze 100 zł taniej :P
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:51   #3579
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Dziewczyny, ale taka jest prawda. Jeśli jest więcej sztuk danego towaru i wszystkie mają dobrą cenę, poza jedną sztuką, to nie mają obowiązku sprzedania go po niższej
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:52   #3580
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Lili99 Pokaż wiadomość
On był tylko w rozmiarze M, ale jak to w Z pomiędzy sztukami są spore różnice - nawet 3-4 cm. Jutro będę jeden zwracała, bo udało mi się znaleźć mniejszy egzemplarz. Gdyby któraś z Was była chętna na niego to proszę o PW - mam oddzielny paragon, tylko kupowałam go jeszcze za 129 zł Nr ref. 0367/902
Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Monia, te sweterki są tylko w rozmiarze M. Mam jeden u siebie dla wizażanki,
Ile teraz kosztują?

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
wiem, wiem już edytowałam
Moni, weźmiesz dla mnie jak będzie?
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:54   #3581
ddtvn
Zakorzenienie
 
Avatar ddtvn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6 423
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale taka jest prawda. Jeśli jest więcej sztuk danego towaru i wszystkie mają dobrą cenę, poza jedną sztuką, to nie mają obowiązku sprzedania go po niższej
__________________
oxuje od 06.06.16
Jeśli nie spełniam twoich oczekiwań – nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice.
ddtvn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 13:55   #3582
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Hahah ktoś tu kiedyś dostał 2 prawe ? To może to są te 2 zagubione "połówki".

Swoją drogą pamiętacie jak oddawałam zakup online sznurowańce- że zrobione przez ślepego w piwnicy? NIE MA TEGO ZŁEGO. Dzięki kochanej Gabi mam idealne sznurowańce i jeszcze 100 zł taniej :P
Parę dni temu przymierzałam kozaki w Stradivariusie. Wisiały na haczyku wysoko, więc sprawdziłam na podeszwie jednego buta rozmiar, a że mój to mówię oooo i biore do przymierzalni. Wciskam nogę w jednego i coś małe to 38 Jak się okazało buty były rozparowane. Jeden 37, jeden 38 Pani mnie poinformowała, że w tym samym dniu sprzedała tą parę i musiała byc pomyłka Za mało prawdopoodbne uważam, że ktoś je zwróci, bo już nie raz i nie dwa słyszałam o takich praktykach, gdy ktoś ma jedną stopę różną od drugiej i próbuje zrobić myk, a nuż nikt sie nie zorientuje. Szkoda tylko, że przez błąd kogoś kto sprzedawał (bo zawsze przy kasowaniu Panie sprawdzają mi obuwie, czy się zgadzają rozmairy), ja nie mogłam kupić butów
Dodam, że na sklepie były dwie pary, jedna 36 i moja felerna ;] Na magazynie brak.
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ale taka jest prawda. Jeśli jest więcej sztuk danego towaru i wszystkie mają dobrą cenę, poza jedną sztuką, to nie mają obowiązku sprzedania go po niższej
Ja nie wiem jak to jest z punktu widzenia prawa, jednak przed Świętami kupowałysmy z Siostrą w Z. szalik i czapkę. Jeden artukuł wyszedł na kasie drożej niż na metce. Pani kasjerka odrazu zawołała M. i ta nie robiła żadnego problemu, jednak zapytała, czy wszystkie czapki mają taka samą cenę. Siostra przyniosła inny egzemplarz, żeby pokazać, że wszystkie są tak ometkowane. Towar został Nam sprzedany, po niższej cenie, a tamten poszedł to poprawnego ocenowania
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze

Edytowane przez Arinka_
Czas edycji: 2014-01-06 o 14:00
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:56   #3583
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
jak połaczone gumkami i beda robic Ci problem to powiedz ze to wina pracowników bo tak złaczyli buty, a ich nie mierzyłas bo były dla kogos odłozone i osoba ktora odkładała oraz kasjer powinni sprawdzic czy obydwa buty maja ten sam rozm i czy jest prawy i lewy
Dzięki, mam nadzieje że się nie będą czepiać.

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Hahah ktoś tu kiedyś dostał 2 prawe ? To może to są te 2 zagubione "połówki".
Tak, jedna wizażanka pisała że miała dwa prawe, ciekawe tylko jaki rozmiar? Ja mam 37
A właśnie buty spinane te w gumki są dopiero na magazynie/ sklepie czy już takie idą z Hiszpanii? W sensie możliwe jest że mają w tym sklepie parę dwóch prawych?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:57   #3584
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Ile teraz kosztują?


Moni, weźmiesz dla mnie jak będzie?
teraz są za 99zł
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/os...6p1522035.html
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:57   #3585
Marti179
Rozeznanie
 
Avatar Marti179
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 937
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ile one teraz kosztują? Myślisz, że jak noszę M to S-ka będzie dobra?
Ja zazwyczaj koszule i bluzki kupuje M , a z tej mam S i jest ok
Jak chcesz przymierzyc S to zapraszam na kawę

Pisze o tej koszulce z przezroczystymi wstawkami

Edytowane przez Marti179
Czas edycji: 2014-01-06 o 13:59
Marti179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:58   #3586
cawoja
Raczkowanie
 
Avatar cawoja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 39
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

To chyba jedna z pierwszych wiadomości, które tutaj piszę, dlatego chcę się przywitać Miło mi Was wszystkie poznać

Dziewczyny chciałam zapytać czy mam szansę jeszcze dostać gdzieś szal a w zasadzie chustę w kratkę z koronką albo szal dwustronny? Czy ktoś może mnie ewentualnie poratować linkiem do nich?

Z góry dziękuję
cawoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 13:59   #3587
martita_26
Zakorzenienie
 
Avatar martita_26
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: kraków/chrzanów
Wiadomości: 6 445
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez cawoja Pokaż wiadomość
To chyba jedna z pierwszych wiadomości, które tutaj piszę, dlatego chcę się przywitać Miło mi Was wszystkie poznać

Dziewczyny chciałam zapytać czy mam szansę jeszcze dostać gdzieś szal a w zasadzie chustę w kratkę z koronką albo szal dwustronny? Czy ktoś może mnie ewentualnie poratować linkiem do nich?

Z góry dziękuję
Witaj! Szansa jest zawsze ale ociera się o cud!
martita_26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:01   #3588
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Marti179 Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj koszule i bluzki kupuje M , a z tej mam S i jest ok
Jak chcesz przymierzyc S to zapraszam na kawę

Pisze o tej koszulce z przezroczystymi wstawkami
Dziękuję za zaproszenie Na razie poproszę o wymiary (szerokość od pachy do pachy).
__________________
„Nie wierzę ludziom, którzy twierdzą,
że ubranie nie jest ważne.” (Miuccia Prada)

Moje Szczęścia dwa G N
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:01   #3589
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Ile teraz kosztują?


Moni, weźmiesz dla mnie jak będzie?
99 zł. Wezme,wezmę
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 14:01   #3590
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
wiem, wiem już edytowałam
Monicar te sweterki są jeszcze nadal w Krakowskiej? Jutro się wybieram i chętnie bym go przymierzyła Tak w ogóle to jutro robię rajd, w planie wszyskie krakowskie Zary, więc dajce znać jeśli poszukać czegoś konkretnego. O MH takich jak kocyki, sznurowańce, węże itp pamiętam Liczę na dorzutkę
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:03   #3591
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez cawoja Pokaż wiadomość
To chyba jedna z pierwszych wiadomości, które tutaj piszę, dlatego chcę się przywitać Miło mi Was wszystkie poznać

Dziewczyny chciałam zapytać czy mam szansę jeszcze dostać gdzieś szal a w zasadzie chustę w kratkę z koronką albo szal dwustronny? Czy ktoś może mnie ewentualnie poratować linkiem do nich?

Z góry dziękuję


Szanse mizerne, ale wiesz czasmi sie chodzi chodzi i wychodzi. A nuż jakiś zwrot się zdarzy Ja mogę dodać, że w Sosnowcu i Katowicach od dłuższego czasu ich nie widziałam
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:03   #3592
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość

Tak, jedna wizażanka pisała że miała dwa prawe, ciekawe tylko jaki rozmiar? Ja mam 37
A właśnie buty spinane te w gumki są dopiero na magazynie/ sklepie czy już takie idą z Hiszpanii? W sensie możliwe jest że mają w tym sklepie parę dwóch prawych?
Takie przychodzą w dostawie. Jeśli masz gumkę nierozerwaną to tym bardziej nie będzie problemów.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:05   #3593
ewcik
Zakorzenienie
 
Avatar ewcik
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 574
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez ddtvn Pokaż wiadomość
wiecie co tak czytam co piszecie i chyba nie chciałabym trafic na Was jako klientki jak cos Wam nie pojdzie po mysli

taki zarcik oczywiscie
heeh ja jestem bardzo miła, bo mnie i Mari to chyba wszystkie laski znają w Z i głupio mi często zwroty robić...

Przypomnę się
poszukuję tych bucików rozmiar 37 czarne w ostateczności mogą być i 36
Jak któraś zobaczy w idealnym stanie to błagam o zakup Kasę od razu przelewam. Miejcie mnie na uwadze
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/os...6p1323622.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6045242400_2_3_1.jpg (42,7 KB, 20 załadowań)
ewcik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:05   #3594
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Arinka_ Pokaż wiadomość
Parę dni temu przymierzałam kozaki w Stradivariusie. Wisiały na haczyku wysoko, więc sprawdziłam na podeszwie jednego buta rozmiar, a że mój to mówię oooo i biore do przymierzalni. Wciskam nogę w jednego i coś małe to 38 Jak się okazało buty były rozparowane. Jeden 37, jeden 38 Pani mnie poinformowała, że w tym samym dniu sprzedała tą parę i musiała byc pomyłka Za mało prawdopoodbne uważam, że ktoś je zwróci, bo już nie raz i nie dwa słyszałam o takich praktykach, gdy ktoś ma jedną stopę różną od drugiej i próbuje zrobić myk, a nuż nikt sie nie zorientuje. Szkoda tylko, że przez błąd kogoś kto sprzedawał (bo zawsze przy kasowaniu Panie sprawdzają mi obuwie, czy się zgadzają rozmairy), ja nie mogłam kupić butów
Dodam, że na sklepie były dwie pary, jedna 36 i moja felerna ;] Na magazynie brak.


Ja nie wiem jak to jest z punktu widzenia prawa, jednak przed Świętami kupowałysmy z Siostrą w Z. szalik i czapkę. Jeden artukuł wyszedł na kasie drożej niż na metce. Pani kasjerka odrazu zawołała M. i ta nie robiła żadnego problemu, jednak zapytała, czy wszystkie czapki mają taka samą cenę. Siostra przyniosła inny egzemplarz, żeby pokazać, że wszystkie są tak ometkowane. Towar został Nam sprzedany, po niższej cenie, a tamten poszedł to poprawnego ocenowania
No tak, ale tu chodzi o to, że wszystkie naszyjniki miały cenę 149zł, a tylko jeden miał naklejone 99zł. I wtedy sprzedanie po tej niższej cenie nie obowiązuje
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:06   #3595
fiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 166
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ile one teraz kosztują? Myślisz, że jak noszę M to S-ka będzie dobra?


dziewczyny ten sweter straszliwie klaczy, wzielam tylko do reki i bylam cala brudna nie polecam
fiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:09   #3596
Arinka_
Zakorzenienie
 
Avatar Arinka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 454
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
No tak, ale tu chodzi o to, że wszystkie naszyjniki miały cenę 149zł, a tylko jeden miał naklejone 99zł. I wtedy sprzedanie po tej niższej cenie nie obowiązuje
Wiem Dlatego podałam na swoim przykładzie, że sprzedano mi bez problemu towar po niższej cenie, ale dopiero w momencie, gdy Panie sprawdziły, że cała partia ma złą cenę, a nie jedynie sztuka, którą przyniosłam do kasy.
__________________
Uśmiechaj się zawsze - cuda są w drodze
Arinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:09   #3597
patrysienka
Zadomowienie
 
Avatar patrysienka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 743
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Dziewczyny macie może jakieś inspiracje ze złotymi szpilkami? sandałkami tymi
patrysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:09   #3598
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dzięki, mam nadzieje że się nie będą czepiać.



Tak, jedna wizażanka pisała że miała dwa prawe, ciekawe tylko jaki rozmiar? Ja mam 37
A właśnie buty spinane te w gumki są dopiero na magazynie/ sklepie czy już takie idą z Hiszpanii? W sensie możliwe jest że mają w tym sklepie parę dwóch prawych?
W hiszpani łączą je gumką. Więc jeżeli to 37 to jest duża szansa, że znalazły się 2 lewe I to też w Polsce hahahaha
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:10   #3599
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Cytat:
Napisane przez fiss Pokaż wiadomość
dziewczyny ten sweter straszliwie klaczy, wzielam tylko do reki i bylam cala brudna nie polecam
po praniu jest trochę lepiej
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 14:12   #3600
cawoja
Raczkowanie
 
Avatar cawoja
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 39
Dot.: Miłośniczki Zary część XXXII

Dziękuję za odpowiedzi
Prosiłabym jeszcze ewentualnie o linki do szali, jeżeli któraś z Was je ma.
Jestem z Łodzi i też ich nie widziałam od dłuższego czasu - ale przynajmniej miałam impuls aby napisać - zawsze tylko wiernie czytam
cawoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-08 23:07:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:29.