Suknia marzeń cz. III - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-28, 17:52   #3301
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/item887645709...a_koronka.html
Ja wiem że o gustach sie nie dyskutuje, ale jak mozna tak skrzywdzic PM i pozwolic jej zalozyc cos takiego??

Padłam i chyba długo nie powstanę
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 17:57   #3302
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Padłam i chyba długo nie powstanę
zajrzyj do wątku, który podałam wyżej
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 18:14   #3303
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Brawo dziewczyny.
Tak, jestem panną dresa jeźdze BMW, noszę białe kozaczki i należę do kółka gospodyń wiejskich. Same stereotypy! W jakich wy czasach żyjecie?
Aha na dodatek włosy mam kolor blond? może i na to macie ciekawą teorię.
Czytajcie ze zrozumieniem.
Od samego początku, zrobiło się nie miło,gdy wrzuciłam zdjęcie,
a napisałam , że bardziej niż na sukienkach, znam się na samochodach.
Dlatego przytoczyłam porównanie z autem.

Nie szukałam aprobaty i nie szukam, do swojej sukienki.


PS. tłumacząc swoje porównanie, dla 100% jasności, Bezpieczeństwo,Moc,Wygoda po prostu nie ma niewygodnych beemek. jasne?
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding

Edytowane przez ka.si
Czas edycji: 2010-01-28 o 18:19
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:23   #3304
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
Brawo dziewczyny.
Tak, jestem panną dresa jeźdze BMW, noszę białe kozaczki i należę do kółka gospodyń wiejskich. Same stereotypy! W jakich wy czasach żyjecie?
Aha na dodatek włosy mam kolor blond? może i na to macie ciekawą teorię.
Czytajcie ze zrozumieniem.
Od samego początku, zrobiło się nie miło,gdy wrzuciłam zdjęcie,
a napisałam , że bardziej niż na sukienkach, znam się na samochodach.
Dlatego przytoczyłam porównanie z autem.

Nie szukałam aprobaty i nie szukam, do swojej sukienki.


PS. tłumacząc swoje porównanie, dla 100% jasności, Bezpieczeństwo,Moc,Wygoda po prostu nie ma niewygodnych beemek. jasne?
Koleżanko, to ja mogę zaklaskać Tobie, bo naprawdę się wykazałaś
Nas objeżdzasz za stereotypy, a sama nie jesteś nic lepsza, skoro twierdzisz, że każda blondynka musi być od razu głupia
A niemiło zrobiło się dopiero, kiedy przeczytałaś nasze SZCZERE wypowiedzi na temat swojej sukienki. Przykro mi, naprawdę bardzo mi przykro, że nie potrafisz przyjąć krytyki. Skoro byłaś taka pewna swojej sukienki, to wytłumacz mi po kiego wrzucałaś tutaj jej zdjęcie z prośbą o ocenę??????? I dlaczego skoro nie szukałas aprobaty, to taka jesteś teraz urazona i ciągniesz jakąs bezsensowną potyczkę słowną?????
Sorki, ale nie łapię Cię zupełnie!!!!! Wklejasz foto, a potem objeżdzasz kazdego, kto Ci je skrytykuje.
A co do samochodu to skomentuję to tylko slowami, nie lubię ludzi, którzy leczą swoje kompleksy samochodami
Tyle na temat
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 19:36   #3305
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
Brawo dziewczyny.
Tak, jestem panną dresa jeźdze BMW, noszę białe kozaczki i należę do kółka gospodyń wiejskich. Same stereotypy! W jakich wy czasach żyjecie?
Aha na dodatek włosy mam kolor blond? może i na to macie ciekawą teorię.
Czytajcie ze zrozumieniem.
Od samego początku, zrobiło się nie miło,gdy wrzuciłam zdjęcie,
a napisałam , że bardziej niż na sukienkach, znam się na samochodach.
Dlatego przytoczyłam porównanie z autem.

Nie szukałam aprobaty i nie szukam, do swojej sukienki.

PS. tłumacząc swoje porównanie, dla 100% jasności, Bezpieczeństwo,Moc,Wygoda po prostu nie ma niewygodnych beemek. jasne?
ja się nie wdaję w tą potyczkę słowną

znalazłam coś co skojarzyło mi się z Twoją sukienką
http://www.airecollection.es/
kolekcja 2009, sukienka nazywa się dupion
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 20:32   #3306
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Rece mi opadają jak czytam te dyskusje na temat „szczerości”. Kobiety, prawdą jest, ze najwięcej „krzywdy” w zyciu robimy sobie wzajemnie.. I ten tekst „wybacz, ze Ci to pisze, ale masz gust jak …- tu wstaw odpowiedni epitet.. Jasne, już widze te tłumy, których nie ruszy taka opinia. Pachnie mi to opiniami nastolatek, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie piszą tego nastolatki z burza hormonow
Potem jest zdziwienie, ze ktos broni swojego zdania bo wcale( ….) Panienką nie jest. Stado " szczerych ( bo przeciez maja prawo) szarańczy" głosno protestuje- no bo jak można o czyms takim marzyc??? ale jasne, szczerosc w cenie, nawet podszyta zlosliwością i głębokim oburzeniem... Czuję się jak w stadze żenskich Jacykowów teraz tylko zapraszac kolejne forumowiczki do wrzucania wymarzonych sukienek, tu forum modowe prawde ci powie
I tak kolejna strona watku jest poswiecana tlumaczeniom dotyczącym powodów wlasnej szczerosci.
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 20:52   #3307
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
A co do samochodu to skomentuję to tylko slowami, nie lubię ludzi, którzy leczą swoje kompleksy samochodami
Tyle na temat
Droga forumowiczko, czy Ty masz jakieś pasje?

Sądzę, że nie rozumiesz mnie właśnie dlatego.

Amen napisałaś kilka wypowiedzi wyżej, a dalej komentujesz ... chyba mam prawo odp na te "szczere" opinie , az dziw mnie bierze ile rzeczy zostało dodanych bezpodstawnie do moich wypowiedzi.

robisz się monotematyczna - jak i ja, więc może jako wierna wizażanka, ustosunkuj się do tematu.

Guanta , dziękuję ujęłaś to bardzo dobrze.


szien - na tej stronce nie tylko dupion ( o równie uroczej nazwie) mnie zachwyciła ;-) dzięki
__________________
hard blond
***
BMWonderful

25/09/2010 wedding
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 20:53   #3308
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Rece mi opadają jak czytam te dyskusje na temat „szczerości”. Kobiety, prawdą jest, ze najwięcej „krzywdy” w zyciu robimy sobie wzajemnie.. I ten tekst „wybacz, ze Ci to pisze, ale masz gust jak …- tu wstaw odpowiedni epitet.. Jasne, już widze te tłumy, których nie ruszy taka opinia. Pachnie mi to opiniami nastolatek, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie piszą tego nastolatki z burza hormonow
Potem jest zdziwienie, ze ktos broni swojego zdania bo wcale( ….) Panienką nie jest. Stado " szczerych ( bo przeciez maja prawo) szarańczy" głosno protestuje- no bo jak można o czyms takim marzyc??? ale jasne, szczerosc w cenie, nawet podszyta zlosliwością i głębokim oburzeniem... Czuję się jak w stadze żenskich Jacykowów teraz tylko zapraszac kolejne forumowiczki do wrzucania wymarzonych sukienek, tu forum modowe prawde ci powie
I tak kolejna strona watku jest poswiecana tlumaczeniom dotyczącym powodów wlasnej szczerosci.
ale po co podsycać.
Fakt, dyskusja zrobiła się zbędnie niepotrzebna (może to przez tę pogodę?). Ale chyba mogę powiedzieć, że coś mi się nie podoba, prawda?
Ah, nie zawsze co modne jest ładne.
A wymarzoną suknię często weryfikuje przymiarka, bo na zdjęciach suknie wyglądają zupełnie inaczej.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 21:20   #3309
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dajcie już sobie spokój z tymi kiepskimi tekstami pełnymi niepotrzebnej ironii i zawiści. Pomału robi się to nudne, choć nie powiem, post szien rozłożył mnie na łopatki

Wróćmy do meritum sprawy.
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 21:44   #3310
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez kahunia Pokaż wiadomość
http://moda.allegro.pl/item887645709...a_koronka.html
Ja wiem że o gustach sie nie dyskutuje, ale jak mozna tak skrzywdzic PM i pozwolic jej zalozyc cos takiego??
:O hehehe
najlepsze jest to zdjęcie ostatnie z butelką...taniego wina
nie no o gustach faktycznie sie nie dyskutuje

btw jestem blondynką i nie trawie bmw, chociaz nigdy nie miałam
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 22:00   #3311
Aisha1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
Rece mi opadają jak czytam te dyskusje na temat „szczerości”. Kobiety, prawdą jest, ze najwięcej „krzywdy” w zyciu robimy sobie wzajemnie.. I ten tekst „wybacz, ze Ci to pisze, ale masz gust jak …- tu wstaw odpowiedni epitet.. Jasne, już widze te tłumy, których nie ruszy taka opinia. Pachnie mi to opiniami nastolatek, ale najgorsze w tym wszystkim jest to, ze nie piszą tego nastolatki z burza hormonow
Potem jest zdziwienie, ze ktos broni swojego zdania bo wcale( ….) Panienką nie jest. Stado " szczerych ( bo przeciez maja prawo) szarańczy" głosno protestuje- no bo jak można o czyms takim marzyc??? ale jasne, szczerosc w cenie, nawet podszyta zlosliwością i głębokim oburzeniem... Czuję się jak w stadze żenskich Jacykowów teraz tylko zapraszac kolejne forumowiczki do wrzucania wymarzonych sukienek, tu forum modowe prawde ci powie
I tak kolejna strona watku jest poswiecana tlumaczeniom dotyczącym powodów wlasnej szczerosci.
Idealnie to wszystko ujęłaś.
Stworzyła się na tym forum "grupa trzymająca władzę" i ciężko się przez nią przebić ( pewnie zaraz będą protesty ale tak jest naprawdę i nie piszę tego złośliwie, tak to trochę wygląda)
Zastanówcie się dziewczyny czy chcecie prowadzić wątek "rozjedźmy każdą PM która odważy się wybrać suknię zupełnie nie w naszym stylu"?? Bo jeśli tak, to niedługo zostaniecie tu same, bo nikt nie odważy się poprosić o radę.
Wszystkie czekamy na ten nasz jedyny, wymarzony dzień i każda inaczej sobie go wyobraża, ale to nie znaczy że jeśli mi nie podoba się czyjaś sukienka, to ten ktoś nie ma prawa się z niej cieszyć. Krytykę owszem można wyrazić, ale nie złośliwą. Mamy tu sobie pomagać a nie kłócić się niepotrzebnie.
Rzeczywiście wróćmy już do meritum, i niech każda wyciągnie jakieś wnioski z tych przepychanek
Ja też już się nie odzywam więcej na ten temat
Aisha1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 01:13   #3312
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Mogę się przyłączyć?
Szukam właśnie sukni ślubnej i chcialam Was zapytać co sądzicie o tej załączonej (zdjęcie zapożyczone...). Nie oczekuję ochów i achów bo sama nie wiem czy mi sie to podoba i co bym chciała... Na początku szukałam czegoś prostszego bo nie lubię przesady ale ostatnio ujęły mnie takie nietypowe doły...
Dodam, że mam jakies 165cm wzrostu i jestem drobna raczej, bo to tez ma znaczenie przy wyborze.
Czekam na opinie
Pozdrawiam
Monika
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 07:56   #3313
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
Droga forumowiczko, czy Ty masz jakieś pasje?

Sądzę, że nie rozumiesz mnie właśnie dlatego.

Amen napisałaś kilka wypowiedzi wyżej, a dalej komentujesz ... chyba mam prawo odp na te "szczere" opinie , az dziw mnie bierze ile rzeczy zostało dodanych bezpodstawnie do moich wypowiedzi.

robisz się monotematyczna - jak i ja, więc może jako wierna wizażanka, ustosunkuj się do tematu.
Ka.si, nie znasz, nie oceniaj Nie zamieniłaś ze mną ani jednego słowa, oprócz tej bezsensowej potyczki słownej więc nie rozumiem skąd ocena, że nie mam żadnych pasji? Porozmawiaj najpierw, pozadawaj pytania, a nie oceniaj ludzi nie znając ich.
I następnym razem się zastanów, bo wrzucając zdjecie poprosiłaś o opinię, a ja na to nic nie poradzę, że sukienka mi się nie podobała.
Może uszanuj to, że nie każdy ma taki gust jak Ty i wtedy będzie oki.



Cytat:
Napisane przez Aisha1 Pokaż wiadomość
Idealnie to wszystko ujęłaś.
Stworzyła się na tym forum "grupa trzymająca władzę" i ciężko się przez nią przebić ( pewnie zaraz będą protesty ale tak jest naprawdę i nie piszę tego złośliwie, tak to trochę wygląda)
Zastanówcie się dziewczyny czy chcecie prowadzić wątek "rozjedźmy każdą PM która odważy się wybrać suknię zupełnie nie w naszym stylu"?? Bo jeśli tak, to niedługo zostaniecie tu same, bo nikt nie odważy się poprosić o radę.
Wszystkie czekamy na ten nasz jedyny, wymarzony dzień i każda inaczej sobie go wyobraża, ale to nie znaczy że jeśli mi nie podoba się czyjaś sukienka, to ten ktoś nie ma prawa się z niej cieszyć. Krytykę owszem można wyrazić, ale nie złośliwą. Mamy tu sobie pomagać a nie kłócić się niepotrzebnie.
Rzeczywiście wróćmy już do meritum, i niech każda wyciągnie jakieś wnioski z tych przepychanek
Ja też już się nie odzywam więcej na ten temat
Aisha1, przykro, że uważasz osoby, które mają swoje zdanie za "grupę trzymającą władzę". A pisanie, że każda dziewczyna, która ma inna sukienkę jest od razu miażdzona jest śmieszne. Wybacz, ale wiele dziewczyn na forum miało różne sukienki niż moja, a jednak jeśli mi się one podobały, to o tym głośno mówiłam. Idąc Twoim tokiem rozumowania, to kazda sukienka musiałaby być na tym forum nieźle "objechana", a przecież sama wiesz, że tak nie jest. Nie napisałam Ka.si również, że ma natychmiast zmienić sukienkę. Napisałam tylko, ze mi się ona nie podoba i nie uważam, żeby były to słowa "złośliwej krytyki". No chyba, że co niektórzy są tutaj tak wrażliwi i słowo "nie podoba" uznają już za przejaw chamstwa i złośliwości. Słodzenie komuś nie leży w mojej naturze, więc dalej, jeśli mi się cosik nie będzie podobało będę o tym pisała. I tyle na temat.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 08:40   #3314
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez ka.si Pokaż wiadomość
Brawo dziewczyny.
Tak, jestem panną dresa jeźdze BMW, noszę białe kozaczki i należę do kółka gospodyń wiejskich. Same stereotypy! W jakich wy czasach żyjecie?
Aha na dodatek włosy mam kolor blond? może i na to macie ciekawą teorię.
Czytajcie ze zrozumieniem.
Od samego początku, zrobiło się nie miło,gdy wrzuciłam zdjęcie,
a napisałam , że bardziej niż na sukienkach, znam się na samochodach.
Dlatego przytoczyłam porównanie z autem.

Nie szukałam aprobaty i nie szukam, do swojej sukienki.


PS. tłumacząc swoje porównanie, dla 100% jasności, Bezpieczeństwo,Moc,Wygoda po prostu nie ma niewygodnych beemek. jasne?
Tak samo nie ma niewygodnych Audi,a ja jestem fanką czterech kółek Znów poleciałaś stereotypem
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 08:56   #3315
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć?
Szukam właśnie sukni ślubnej i chcialam Was zapytać co sądzicie o tej załączonej (zdjęcie zapożyczone...). Nie oczekuję ochów i achów bo sama nie wiem czy mi sie to podoba i co bym chciała... Na początku szukałam czegoś prostszego bo nie lubię przesady ale ostatnio ujęły mnie takie nietypowe doły...
Dodam, że mam jakies 165cm wzrostu i jestem drobna raczej, bo to tez ma znaczenie przy wyborze.
Czekam na opinie
Pozdrawiam
Monika

Przymierzałaś już jakąkolwiek suknię?
Ja jestem od Ciebie troszkę wyższa i również szczupła. Przymierzałam różne fasony i najlepiej czułam się w sukni o kształcie literki A choć w innych też było mi dobrze. Za to w takich księżniczkowatych czułam się niewygodnie, taka przytłoczona i nie mogłam się ruszyć.

Ta, której zdjęcie wstawiłaś ma piękny gorset ale jej dół zupełnie mi się nie podoba

P.S.
Dziewczyny, albo skończycie te kłótnie, albo zrobi się pomarańczowo.
__________________



Edytowane przez chiante
Czas edycji: 2010-01-29 o 08:57 Powód: .
chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 09:14   #3316
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć?
Szukam właśnie sukni ślubnej i chcialam Was zapytać co sądzicie o tej załączonej (zdjęcie zapożyczone...). Nie oczekuję ochów i achów bo sama nie wiem czy mi sie to podoba i co bym chciała... Na początku szukałam czegoś prostszego bo nie lubię przesady ale ostatnio ujęły mnie takie nietypowe doły...
Dodam, że mam jakies 165cm wzrostu i jestem drobna raczej, bo to tez ma znaczenie przy wyborze.
Czekam na opinie
Pozdrawiam
Monika
Najlepiej wyszukaj interesujące Cię modele w necie i umów sie potem w salonie na przymiarkę. Tam zobaczysz, jak sukienka na Tobie leży, bo niestety nie zawsze jest tak, że to co nam się podoba lezy idealnie Tutaj naprawdę dużo dziewczyn wrzuca swoje sukienki i napewno każdy znajdzie cosik dla siebie
Co do tej sukienki, którą wrzuciłaś to podzielam zdanie Chiante, góra piękna, jednak dół zupełnie nie moja bajka. Nie bardzo podobają mi się takie falbaniaste doły
A tą potyczkę słowną uważam za zamkniętą
Mozemy wrócić do komentowania sukienek i doradzania
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 09:26   #3317
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Suknia marzeń cz. III

chiante, Forget-me dziekuję za opinie

Mierzyłam już kilka sukni i też szukam czegos w kształcie litery A. W tej spodobało mi się, że tak ładnie podkreśla talię... Ale dół chyba rzeczywiście za duży i przesadzony. Te które przymierzałam tez były w kształcie litery a ale miały proste doły, bez takich udziwnień.

Trochę zaczynam panikować bo do ślubu zostało trochę ponad pół roku a ja nie mam sukienki (a wiem, że czasem trzeba zamawiać 5-6miesięcy wcześniej). Chyba muszę zrobić porządny rajd po salonach bo na zdjęciach wygląda to zupełnie inaczej i tak jak napisałyście, nie wiadomo czy na mnie będzie dobrze leżało.,
Pozdrawiam
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 09:37   #3318
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
chiante, Forget-me dziekuję za opinie

Mierzyłam już kilka sukni i też szukam czegos w kształcie litery A. W tej spodobało mi się, że tak ładnie podkreśla talię... Ale dół chyba rzeczywiście za duży i przesadzony. Te które przymierzałam tez były w kształcie litery a ale miały proste doły, bez takich udziwnień.

Trochę zaczynam panikować bo do ślubu zostało trochę ponad pół roku a ja nie mam sukienki (a wiem, że czasem trzeba zamawiać 5-6miesięcy wcześniej). Chyba muszę zrobić porządny rajd po salonach bo na zdjęciach wygląda to zupełnie inaczej i tak jak napisałyście, nie wiadomo czy na mnie będzie dobrze leżało.,
Pozdrawiam
Nic się nie martw, ja też bardzo długo nie mogłam trafić na tę swoją wymarzoną, aż pewnego dnia znalazłam foto w necie i zdecydowałam się na szycie sukienki W przyszłym tygodniu wybieram sie na pierwszą przymiarkę
Moim zdaniem zdążysz zamówić ze spokojem, jednak musisz zrobić sobie niezły maraton, żeby znaleźć cosik odpowiedniego
A ślub kiedy macie?
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:06   #3319
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
chiante, Forget-me dziekuję za opinie

Mierzyłam już kilka sukni i też szukam czegos w kształcie litery A. W tej spodobało mi się, że tak ładnie podkreśla talię... Ale dół chyba rzeczywiście za duży i przesadzony. Te które przymierzałam tez były w kształcie litery a ale miały proste doły, bez takich udziwnień.

Trochę zaczynam panikować bo do ślubu zostało trochę ponad pół roku a ja nie mam sukienki (a wiem, że czasem trzeba zamawiać 5-6miesięcy wcześniej). Chyba muszę zrobić porządny rajd po salonach bo na zdjęciach wygląda to zupełnie inaczej i tak jak napisałyście, nie wiadomo czy na mnie będzie dobrze leżało.,
Pozdrawiam
Nie ma za co

I spokojnie, masz jeszcze czas bu znaleźć tą jedyną wymarzoną
Pamiętaj, że pośpiech jest złym doradcą
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-29, 10:08   #3320
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ślub mamy 21 sierpnia dziękuję Wam i zaraz po sesji intensywnie szukam sukienki
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:15   #3321
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Ślub mamy 21 sierpnia dziękuję Wam i zaraz po sesji intensywnie szukam sukienki
Ze spokojem zdążysz
Trzymamy zatem kciuki i czekamy najakieś wieści z poszukiwań
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 10:38   #3322
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Mogę się przyłączyć?
Szukam właśnie sukni ślubnej i chcialam Was zapytać co sądzicie o tej załączonej (zdjęcie zapożyczone...). Nie oczekuję ochów i achów bo sama nie wiem czy mi sie to podoba i co bym chciała... Na początku szukałam czegoś prostszego bo nie lubię przesady ale ostatnio ujęły mnie takie nietypowe doły...
Dodam, że mam jakies 165cm wzrostu i jestem drobna raczej, bo to tez ma znaczenie przy wyborze.
Czekam na opinie
Pozdrawiam
Monika
Ja mam podobne wymiary do Ciebie i stwierdzam że takie suknie z podkreśłlniem talii są dla mnie najlepsze - myśałam o sukniach w stylu empire ale niestety niezbyt w nich wyglądam
Taki strojny dól jest nie dla mnie , ale moze jak Ty przymierzysz to będzie inaczej wyglądało, zauważyłam zę na zdjęciach te doły są bardziej "napuszone" niż w rzeczywistości ... jednak przyznaję że góra tej sukni jest piękna i bardzo mi sie podoba. Mozęsz napisać z jakiej to kolekcji
__________________
teram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 11:51   #3323
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Ja wprawdzie mam ślub w 2011 r. i nie chodziłam po salonach,ale przeglądając kolekcje na 2010 r. zauważyłam,że najwięcej jest teraz sukni w stylu empire,tudzież greckiej boginii. Nawet na stronie Madonny moje ukochane Pronovias i La Sposa są już w przewadze w tym stylu.Trochę mnie to przeraża,bo na stronie Pronovias widziałam kilkadziesiąt pięknych,koronkowych sukien,które są chyba niedostępne w Madonnie

Mam zamiar wybrać się do Krakowa końcem roku i pobuszować.A jak nic nie znajdę to będę liczyć na to,że kolekcja 2011 będzie obfitująca w odpowiadające mi modele
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 13:33   #3324
fistaszek24
Zakorzenienie
 
Avatar fistaszek24
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 5 174
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Ślub mamy 21 sierpnia dziękuję Wam i zaraz po sesji intensywnie szukam sukienki
Suknia jest jak njbardziej dla Ciebie .
fistaszek24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 15:23   #3325
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Dziewczyny a orientujecie się gdzie można kupić suknie Jesus Peiro????Znalazłam jedynie w Warszawie a to troszke dla mnie za dalekko
__________________
teram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 16:01   #3326
chiante
Zadomowienie
 
Avatar chiante
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Stąd :)
Wiadomości: 1 008
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez teram Pokaż wiadomość
Dziewczyny a orientujecie się gdzie można kupić suknie Jesus Peiro????Znalazłam jedynie w Warszawie a to troszke dla mnie za dalekko
Z tego co udało mi się znaleźć to faktycznie, można je dostać tylko w Warszawie, w salonie Młoda i Moda. Ceny zaczynają się od 5 tys.
__________________


chiante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 16:23   #3327
mmmmmm
Zakorzenienie
 
Avatar mmmmmm
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: gdzieś między literkami...
Wiadomości: 4 227
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez teram Pokaż wiadomość
Ja mam podobne wymiary do Ciebie i stwierdzam że takie suknie z podkreśłlniem talii są dla mnie najlepsze - myśałam o sukniach w stylu empire ale niestety niezbyt w nich wyglądam
Taki strojny dól jest nie dla mnie , ale moze jak Ty przymierzysz to będzie inaczej wyglądało, zauważyłam zę na zdjęciach te doły są bardziej "napuszone" niż w rzeczywistości ... jednak przyznaję że góra tej sukni jest piękna i bardzo mi sie podoba. Mozęsz napisać z jakiej to kolekcji

Ja właśnie koniecznie chcę podkreślić talię, ale biodra juz nie
Suknia, którą wkleiłam jest dostępna tylko w Krakowie, bo to taki "tutejszy" zespół projektantów, a widzę, że Ty ze Szczecina jesteś Może jedna pojadę zobaczyć jak to wygląda na żywo, albo czy mają coś z podobną górą.
mmmmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 22:09   #3328
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez chiante Pokaż wiadomość
Z tego co udało mi się znaleźć to faktycznie, można je dostać tylko w Warszawie, w salonie Młoda i Moda. Ceny zaczynają się od 5 tys.
Tak wiem że nie należą do najtańszych ale są przecudowne......
__________________
teram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 22:21   #3329
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez mmmmmm Pokaż wiadomość
Ja właśnie koniecznie chcę podkreślić talię, ale biodra juz nie
Suknia, którą wkleiłam jest dostępna tylko w Krakowie, bo to taki "tutejszy" zespół projektantów, a widzę, że Ty ze Szczecina jesteś Może jedna pojadę zobaczyć jak to wygląda na żywo, albo czy mają coś z podobną górą.
Pewnie, przymierzanie nie zaszkodzi
Myślę że ładnie podkreślają talie sukienki tego typu...
__________________

Edytowane przez teram
Czas edycji: 2010-01-29 o 22:25
teram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-29, 22:51   #3330
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Suknia marzeń cz. III

Cytat:
Napisane przez teram Pokaż wiadomość
Pewnie, przymierzanie nie zaszkodzi
Myślę że ładnie podkreślają talie sukienki tego typu...
skad jest ta pierwsza sukienka?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:54.