Projekt denko cz 2 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-29, 22:45   #4471
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Projekt denko cz 2

ja denko pewnie wrzucę jutro lub w niedziele
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 07:41   #4472
Anna_Konda
Always on the run
 
Avatar Anna_Konda
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mieszkanko w LU
Wiadomości: 695
Dot.: Projekt denko cz 2

Brawa dziewczyny za denka!!!
Troche mnie nie bylo bo wyjezdzalam i nie jestem za bardzo z siebie dumna w tym miesiacu bo przybylo mi ponad 20 kosmetykow (prosze o baty) z czego 6 do lub po opalaniu. Zuzylam znacznie mniej

A oto moje denka sierpniowe:
1. Cień miss sporty
2. Mydło w płynie Palmolive z kwiatem pomarańczy
3. Mydło w płynie Luksja jaśmin i zielona herbata
4. Szampon Timotei z róża Jerycha i ogorkiem
5. Alterra odżywka granat i aloes
6. Kapsułki regenerujące pod oczy Rival de Loop
7. Puder Rimmel Stay Matte
8. Podklad Rimmel wake me up
9. Mydło w płynie Radox
10. Szampon Eva Natura czarna rzepa
11. odzywka do paznokci Eveline 8w1
12. Eveline Slim Extreme 4d zlote serum (saszetka)
13. AA maseczka intensywnie nawilzajaca (saszetka)
14. mini pasta do zebow Blend-a med 15ml

We wrzesniu mam totalny szlaban na zakupy kosmetyczne, z wyjatkiem odzywki do paznokci. Pocieszajace jest to, ze mam sporo kosmetykow, ktore juz sie prawie koncza wiec jakies nadzieje na nadchodzacy miesiac jednak sa...

Podliczylam liczbe denek od lipca 2013, czyli od kiedy przylaczylam sie do akcji - moj wynik to 183 denka!!!
__________________
Dbam o włosy! Dbam o paznokcie!
Denkuję!
Gotuję!

smartshopping

Edytowane przez Anna_Konda
Czas edycji: 2014-08-30 o 09:07
Anna_Konda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 07:45   #4473
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Lubię próbować nowości, więc pewnie kiedyś przetestuję
Myję płynem do kąpieli Babydream fur Mama dla kobiet w ciąży. Zawsze mam problem z kupowaniem, szczególnie jak idę z chłopakiem do Rossmanna - uwielbiam to spojrzenie sprzedawczyni. Szczególnie, że wyglądam chyba na mniej lat niż mam w rzeczywistości...
Aa mam go nawet i się nim myje ;D przetestowałabym na włosach, lecz ma sól(jestem po keratynie) chociaż się już wypłukała xD prawie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Haha ;D oj tam oj tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 10:10   #4474
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
Brawa dziewczyny za denka!!!
Troche mnie nie bylo bo wyjezdzalam i nie jestem za bardzo z siebie dumna w tym miesiacu bo przybylo mi ponad 20 kosmetykow (prosze o baty) z czego 6 do lub po opalaniu. Zuzylam znacznie mniej

A oto moje denka sierpniowe:
1. Cień miss sporty
2. Mydło w płynie Palmolive z kwiatem pomarańczy
3. Mydło w płynie Luksja jaśmin i zielona herbata
4. Szampon Timotei z róża Jerycha i ogorkiem
5. Alterra odżywka granat i aloes
6. Kapsułki regenerujące pod oczy Rival de Loop
7. Puder Rimmel Stay Matte
8. Podklad Rimmel wake me up
9. Mydło w płynie Radox
10. Szampon Eva Natura czarna rzepa
11. odzywka do paznokci Eveline 8w1
12. Eveline Slim Extreme 4d zlote serum (saszetka)
13. AA maseczka intensywnie nawilzajaca (saszetka)
14. mini pasta do zebow Blend-a med 15ml

We wrzesniu mam totalny szlaban na zakupy kosmetyczne, z wyjatkiem odzywki do paznokci. Pocieszajace jest to, ze mam sporo kosmetykow, ktore juz sie prawie koncza wiec jakies nadzieje na nadchodzacy miesiac jednak sa...

Podliczylam liczbe denek od lipca 2013, czyli od kiedy przylaczylam sie do akcji - moj wynik to 183 denka!!!
za denka!

A za zakupy...

A Ty Ty!

Ja już zdjęcia porobiłam, ale nie chce mi się wrzucać i opisywać. Może wieczorem, bo dopiero wróciłam do domu i już muszę wychodzić... Nie ogarniam tego weekendu
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 15:04   #4475
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Jak wrażenia? Ja to się chyba nigdy nie załapię na żadne testy, bo jadę po silikonach. Mam cieniutkie włosy, które ich nie lubią
Mnie tam silikony nie przeszkadzają byłam z niej całkiem zadowolona, ładnie pachniała i sprawiała, że włosy się nie plątały.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 19:38   #4476
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Dodaję denko! Sierpie się kończy, nic już w tym miesiącu nie zużyję. Po raz kolejny udało mi się zgromadzić dużo opakowań Niestety, od września będę miała sporo mniej czasu, więc zużyć sporo mniej... Mam nadzieję, że kupować też będę niewiele :P
Zaczynam! Pierwsze zdjęcie oczywiście przedstawia denko całościowo, zamknięte w małej szafeczce.

Ciało (w 3 zdjęciach, bo aparat w telefonie mam słaby, a chciałabym w miarę dokładnie pokazać produkty)
1. Avon Senses, Peaceful Reflection, kremowy żel pod prysznic, nawilżający (500ml) - z tym nawilżeniem to z deczka dowalili (), ale nie wysuszał, to fakt. Konsystencja żelowo-kremowa, bardzo ładny zapach, dobrze się pieni i jest wydajny. Lubię żele z Avonu, ale póki co testuję inne zapachy, nie wiem, czy wrócę do tego.
2. Isana, kremowy żel pod prysznic 'Ekstrakt z jedwabiu' (300ml) - nie wiem, co to pudrowy zapach, ale pewnie coś w tym stylu! Lubię żele z Isany mimo, że są średnio wydajne. Nie wysuszają mnie, dobrze myją, nieźle się pienią. Ten ma słodki, ale delikatny i subtelny zapach. Wrócę do niego!
3. Isana, żel pod prysznic 'Pomarańcza i grejpfrut' (300ml) - limitka, której drugą butelkę mam już w użyciu. Jak wyżej, z tym tylko, że zapach dla odmiany orzeźwiający i mocno owocowy!
4. Isana, olejek pod prysznic (200ml) - tani, dobrze się pieni. Trochę niewydajny, ale za tę cenę można to przeboleć. Wielu osobom nie odpowiada zapach, mnie osobiście on nie przeszkadza. Dobrze nawilża niezbyt wymagającą skórę. Polubiłam, wrócę.
5. Enliven, balsam do rąk i ciała, kokos i wanilia (250ml) - bubel. Okropnie śmierdzi (nie mogłam się tam doszukać ani wanilii, ani kokosa,nawet chemicznych), paskudnie lejąca się konsystencja, okropnie się mazał i wolno wchłaniał. W dodatku nie nawilżał. Jedynymi zaletami są niska cena (około 6zł) i przyjemne dla oka, wygodne opakowanie. Wydajność też super, dlatego nie dałam rady w połowie i skończył jako... balsam do mebli. Moja mama przywykła do mycia mebli kosmetykami do ciała. Ponoć meble ładnie błyszczą
6. Venita, kokosowy balsam do ciała (180ml) - też się mazał, ale za to szybko wchłaniał. Działanie średnie, dla mnie wystarczające, ale posiadaczki suchej skóry go nie polubią. Dość wydajny i niedrogi (około 7zł). Kokosem to średnio pachnie, ale coś go tam czuć, więc jako maniaczka kokosów pewnie jeszcze kupię.
7. Dax Cosmetics, Dax Sun, kokosowy olejek do opalania SPF 6 (150ml) - leżał, to wzięłam i zużyłam. Zawiera znienawidzone przeze mnie drobinki brokatu, pozostawia tłustą warstwę (w końcu to olejek), jest niewydajny... ale ładnie natłuszcza skórę i chroni przed przesuszeniem
8. Eveline, Lekkie Stopy, kojący krem do stóp (100ml) - jak już pisałam - przyjemny kremik na lato. Przyjemnie chłodzi i faktycznie stopy wydają się lekkie i wypoczęte. Gdyby tylko tak nie śmierdział...
9. Avon Care, kakaowy krem do rąk. Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-934100
10. Evree, Odżywczo-ochronny krem do rąk i paznokci - zużyłam do włosów i tam się sprawdził, bo ma dużo olejów... Tylko plątał włosy. Do rąk dla mnie zbyt treściwy, okropnie długo się wchłaniał. Na paznokcie u mnie nie działał. Suchym rączkom się spodoba.
11. Cztery Pory Roku, glicerynowy krem do rąk z wiśnią japońską (miniaturka 50ml) - całkiem niezły, szybko się wchłaniał, pachniał przyjemne. Średnio z wydajnością, bo działanie krótkotrwałe, ale mnie wystarcza. Szczególnie, że opakowanie 130ml można kupić już za 4zł - biorę!
12. Isana, balsam do rąk i paznokci z aloesem. Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-930862
13. Jakieś ogromne, litrowe mydło do rąk. Miałam dwie butelki, zgarnęłam, bo tanie i ładnie pachniało. Zbrzydło mi już, dobrze, że to koniec... Szczególnie, że słabo myło, czyli nie spełniało swojej funkcji. Używałam go trochę więcej niż trzeba było..
14. Avon, Perceive, EDT (50ml) - ładne i całkiem trwałe. Typowy zapaszek Avonu - przyjemny, ale nie jakiś wybitny. Lubię do mieć Może trochę z sentymentu
15. Isana, aloesowy dezodorant w kulce (50ml). Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-931330
16. Claire's, perfumowana kredka o zapachu kokosa - faktycznie, pachnie kokosem. Konsystencja lekko rozpuszczonej kredki świecowej, lepi i brudzi, wszystko się do niej przykleja. Nietrwała. Bubel.
17. Avon Naturals, mgiełka do ciała, granat i mango (100ml). Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-931324
18. Nivea, Pure&Natural, dezodorant w kulce (50ml) - nie chroni przed potem, bo to nie antyperspirant. Ładnie pachnie, nie zawiera aluminium i brudzi mniej niż taka np. Isana. Pewnie jeszcze wrócę do tego produktu.
19. Oriflame, Enigma, perfumowany balsam do ciała (250ml) - piękny zapach, produkt mnie nie podrażnił. Wydajny, zapach długo się utrzymuje. W cenie regularnej trochę drogi.

Włosy
1. Yves Rocher, szampon zwiększający objętość z wyciągiem z malwy (300ml). Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-930847
2. Babydream, szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem (250ml) - dobrze myje (chociaż raz na tydzień stosuję mocniejsze oczyszczanie), trochę plącze włosy i je puszy, ale z tym radzi sobie odżywka. Wydajny, zapach specyficzny, ale mnie nie przeszkadza. Nie powoduje u mnie wysuszenia skalpu, za co wielki plus. Dzięki delikatnym szamponom pozbyłam się wreszcie łupieżu
3. Yves Rocher, odżywka do włosów bardzo suchych i kręconych (150ml) - moje włosy są proste (względnie ), ale suche. Odżywka ładnie pachnie, ułatwia rozczesywanie i jest dość wydajna jak na tak niewielką pojemność. Ujarzmia spuszone włosy i nie przetłuszcza. Kupię jeszcze!
4. Rossmann, Alterra, maska do włosów 'Granat i aloes' (150ml) - przyjemnie pachnie, nie obciąża włosów. Dobrze nawilżała, ale jest trochę niewydajna. Póki co mam inne produkty, ale może do niej wrócę.

Twarz
Tutaj tylko jeden produkt, z którego jestem niezadowolona.
Nivea, Aqua Effect, pianka oczyszczająca do skóry normalnej i mieszanej (150ml) - kupiłam w promocji za 12zł. Poprzednią piankę polubiłam, tej niestety nie. Powodowała okropne ściągnięcie twarzy, pianka bardzo słaba, nie czułam żadnego oczyszczenia i micel wymywał sporo zanieczyszczeń po niej. Niewydajna. Konsystencja pianki też do niczego, bo od razu znikała... W dodatku twarz po niej okropnie się przetłuszcza. Już nie kupię.

Próbki (tym razem ich nie opisuję, bo nie widzę większego sensu po zużyciu saszetki lub kilku... Jeśli któraś z Was będzie jednak chciała poznać moje wrażenia po zużyciu próbek, to proszę się odezwać, chętnie podzielę się opinią )
1. Ziaja, maska oczyszczająca z glinką szarą
2. Próbka żelu, który w sierpniu zużyłam w całości :P
3. TonyMoly, sleeping pack, maseczka na noc
4. Tony Moly, Berianne Cream
5. Ziaja Manuka, żel normalizujący na dzień/na noc
6. Ziaja Ulga, krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia
7. Rival de Loop, aloes i rumianek, maseczka peel-off
8. Nivea, kao biore, plastry oczyszczające nos (x7)
9. Lirene, peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców
10. Ziaja Med, tonujący krem do twarzy SPF 50+
11. Vichy, Capital Soleil, aksamitny krem ochronny do twarzy SPF 50+
12. SKIN79, Hot Pink BB Cream
13. Vichy, Capital Soleil, matująca emulsja do twarzy SPF 50
14. Ziaja Med, Kuracja Naczynkowa, krem wyciszający rumień na dzień/na noc
15. Mizon, Crystal Miracle Face Cream, krem z formułą wybielającą
16. Ziaja, mleczko do ciała do skóry bardzo suchej, podrażnionej

Inne
1. Cleanic, chusteczki do demakijażu (10 szt.) - nie używałam ich zgodnie z przeznaczeniem, więc nie wiem, jak by sobie poradziły. Dobre do odświeżenia buzi w środku dnia bez makijażu
2. Yves Rocher, waniliowy balsam do ust - ładnie pachnie, całkiem nieźle nawilża, dobrze chroni. Niestety niewydajny
3. Carma Laboratories, Carmex Lime Twist - nawilżający balsam do ust SPF 15. Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-927980
4. Lovely, Natural Lip Stick Aloe&Mentol - pomadka w sztyfcie z aloesem i mentolem - w przeciwieństwie do niebieskiej wersji przyjemnie pachnie. Wydajna, przyjemnie chłodzi usta (o ile ktoś ten efekt lubi). Nieźle nawilża. Szkoda, że skład taki słaby
5. Avon, Color Trend, roziskrzony błyszczyk do ust w kulce - miałam wersję miętową. Mimo, że się wylewał, był dość wydajny. Przyjemny zapach i efekt chłodzenia ust, ale dość lepki (mimo rzadkiej, lejącej się konsystencji). Słodki smak, którego jednak nie lubiłam i zawsze się bałam coś mówić z nim na ustach W dodatku te paskudne, drapiące drobinki brokatu... Brr! Koszmarek!
6. Hipo, zmywacz do paznokci (50ml) - dobrze zmywa, tani, ale... Okropnie wysusza i niszczy paznokcie. Nie polecam
7. Freshmakre, chusteczki nawilżane (15 szt.) - małe, poręczne. Przyjemnie odświeżają dłonie. Ładnie pachną i są tanie. Lubię je.
8. Freshmaker, chusteczki nawilżane o zapachu truskawek (15 szt.) - tej wersji nie polecam, śmierdzi zgniłą truskawą
9. Freshmaker, chusteczki nawilżane dla dzieci (15 szt.) - ładnie pachną, ale nie wiem czym :P Ogólnie przyjemnie się ich używało.

Uff, to już (albo nareszcie!) koniec. Sierpień był bardzo udany, miałam dużo czasu na zużywanie. Trzymajcie kciuki, bym znowu nie nakupowała za dużo! Powodzenia wszystkim w dalszym denkowaniu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (95,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciało1.jpg (96,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciało2.jpg (92,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ciało3.jpg (82,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (97,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz.jpg (75,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg próbki.jpg (118,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg inne.jpg (123,5 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez Higurashi
Czas edycji: 2014-08-30 o 19:51
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 23:02   #4477
LonelyDay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 297
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Joanna Sensual - peeling arganowy
jeszcze go nie miałam, ale lubię peelingi Joanny

Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
7. Tusz do rzęs Lovely Curling up

reszta chyba już we wrześniu, bo jakoś mi zamiast zużywania chomikowanie wychodzi
ja jestem właśnie w trakcie użytkowania tego tuszu. brawo za denko

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Wczoraj skonczylam odzywke do włosów z wielkiego wizazowego testowania - goodbye demage


Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam konwaliowe mleczko Yves Rocher straszny bubel


Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 10: Mattes, nawilżający krem do rąk (100 ml) - bubel nad bublami. Nic nie robił, nie nawilżał i szczypały po nim wszystkie ranki. Jak na złość mam jeszcze w zapasach 2 te same tubki


Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko olejku do kąpieli z Bielendy mandarynka + werbena


Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko miniaturki balsamu Mitchell and Peach 40ml


Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
Brawa dziewczyny za denka!!!
Troche mnie nie bylo bo wyjezdzalam i nie jestem za bardzo z siebie dumna w tym miesiacu bo przybylo mi ponad 20 kosmetykow (prosze o baty) z czego 6 do lub po opalaniu. Zuzylam znacznie mniej

A oto moje denka sierpniowe:
1. Cień miss sporty
2. Mydło w płynie Palmolive z kwiatem pomarańczy
3. Mydło w płynie Luksja jaśmin i zielona herbata
4. Szampon Timotei z róża Jerycha i ogorkiem
5. Alterra odżywka granat i aloes
6. Kapsułki regenerujące pod oczy Rival de Loop
7. Puder Rimmel Stay Matte
8. Podklad Rimmel wake me up
9. Mydło w płynie Radox
10. Szampon Eva Natura czarna rzepa
11. odzywka do paznokci Eveline 8w1
12. Eveline Slim Extreme 4d zlote serum (saszetka)
13. AA maseczka intensywnie nawilzajaca (saszetka)
14. mini pasta do zebow Blend-a med 15ml

We wrzesniu mam totalny szlaban na zakupy kosmetyczne, z wyjatkiem odzywki do paznokci. Pocieszajace jest to, ze mam sporo kosmetykow, ktore juz sie prawie koncza wiec jakies nadzieje na nadchodzacy miesiac jednak sa...

Podliczylam liczbe denek od lipca 2013, czyli od kiedy przylaczylam sie do akcji - moj wynik to 183 denka!!!

świetny wynik!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dodaję denko! Sierpie się kończy, nic już w tym miesiącu nie zużyję. Po raz kolejny udało mi się zgromadzić dużo opakowań Niestety, od września będę miała sporo mniej czasu, więc zużyć sporo mniej... Mam nadzieję, że kupować też będę niewiele :P
Zaczynam! Pierwsze zdjęcie oczywiście przedstawia denko całościowo, zamknięte w małej szafeczce.

Ciało (w 3 zdjęciach, bo aparat w telefonie mam słaby, a chciałabym w miarę dokładnie pokazać produkty)
1. Avon Senses, Peaceful Reflection, kremowy żel pod prysznic, nawilżający (500ml) - z tym nawilżeniem to z deczka dowalili (), ale nie wysuszał, to fakt. Konsystencja żelowo-kremowa, bardzo ładny zapach, dobrze się pieni i jest wydajny. Lubię żele z Avonu, ale póki co testuję inne zapachy, nie wiem, czy wrócę do tego.
2. Isana, kremowy żel pod prysznic 'Ekstrakt z jedwabiu' (300ml) - nie wiem, co to pudrowy zapach, ale pewnie coś w tym stylu! Lubię żele z Isany mimo, że są średnio wydajne. Nie wysuszają mnie, dobrze myją, nieźle się pienią. Ten ma słodki, ale delikatny i subtelny zapach. Wrócę do niego!
3. Isana, żel pod prysznic 'Pomarańcza i grejpfrut' (300ml) - limitka, której drugą butelkę mam już w użyciu. Jak wyżej, z tym tylko, że zapach dla odmiany orzeźwiający i mocno owocowy!
4. Isana, olejek pod prysznic (200ml) - tani, dobrze się pieni. Trochę niewydajny, ale za tę cenę można to przeboleć. Wielu osobom nie odpowiada zapach, mnie osobiście on nie przeszkadza. Dobrze nawilża niezbyt wymagającą skórę. Polubiłam, wrócę.
5. Enliven, balsam do rąk i ciała, kokos i wanilia (250ml) - bubel. Okropnie śmierdzi (nie mogłam się tam doszukać ani wanilii, ani kokosa,nawet chemicznych), paskudnie lejąca się konsystencja, okropnie się mazał i wolno wchłaniał. W dodatku nie nawilżał. Jedynymi zaletami są niska cena (około 6zł) i przyjemne dla oka, wygodne opakowanie. Wydajność też super, dlatego nie dałam rady w połowie i skończył jako... balsam do mebli. Moja mama przywykła do mycia mebli kosmetykami do ciała. Ponoć meble ładnie błyszczą
6. Venita, kokosowy balsam do ciała (180ml) - też się mazał, ale za to szybko wchłaniał. Działanie średnie, dla mnie wystarczające, ale posiadaczki suchej skóry go nie polubią. Dość wydajny i niedrogi (około 7zł). Kokosem to średnio pachnie, ale coś go tam czuć, więc jako maniaczka kokosów pewnie jeszcze kupię.
7. Dax Cosmetics, Dax Sun, kokosowy olejek do opalania SPF 6 (150ml) - leżał, to wzięłam i zużyłam. Zawiera znienawidzone przeze mnie drobinki brokatu, pozostawia tłustą warstwę (w końcu to olejek), jest niewydajny... ale ładnie natłuszcza skórę i chroni przed przesuszeniem
8. Eveline, Lekkie Stopy, kojący krem do stóp (100ml) - jak już pisałam - przyjemny kremik na lato. Przyjemnie chłodzi i faktycznie stopy wydają się lekkie i wypoczęte. Gdyby tylko tak nie śmierdział...
9. Avon Care, kakaowy krem do rąk. Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-934100
10. Evree, Odżywczo-ochronny krem do rąk i paznokci - zużyłam do włosów i tam się sprawdził, bo ma dużo olejów... Tylko plątał włosy. Do rąk dla mnie zbyt treściwy, okropnie długo się wchłaniał. Na paznokcie u mnie nie działał. Suchym rączkom się spodoba.
11. Cztery Pory Roku, glicerynowy krem do rąk z wiśnią japońską (miniaturka 50ml) - całkiem niezły, szybko się wchłaniał, pachniał przyjemne. Średnio z wydajnością, bo działanie krótkotrwałe, ale mnie wystarcza. Szczególnie, że opakowanie 130ml można kupić już za 4zł - biorę!
12. Isana, balsam do rąk i paznokci z aloesem. Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-930862
13. Jakieś ogromne, litrowe mydło do rąk. Miałam dwie butelki, zgarnęłam, bo tanie i ładnie pachniało. Zbrzydło mi już, dobrze, że to koniec... Szczególnie, że słabo myło, czyli nie spełniało swojej funkcji. Używałam go trochę więcej niż trzeba było..
14. Avon, Perceive, EDT (50ml) - ładne i całkiem trwałe. Typowy zapaszek Avonu - przyjemny, ale nie jakiś wybitny. Lubię do mieć Może trochę z sentymentu
15. Isana, aloesowy dezodorant w kulce (50ml). Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-931330
16. Claire's, perfumowana kredka o zapachu kokosa - faktycznie, pachnie kokosem. Konsystencja lekko rozpuszczonej kredki świecowej, lepi i brudzi, wszystko się do niej przykleja. Nietrwała. Bubel.
17. Avon Naturals, mgiełka do ciała, granat i mango (100ml). Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-931324
18. Nivea, Pure&Natural, dezodorant w kulce (50ml) - nie chroni przed potem, bo to nie antyperspirant. Ładnie pachnie, nie zawiera aluminium i brudzi mniej niż taka np. Isana. Pewnie jeszcze wrócę do tego produktu.
19. Oriflame, Enigma, perfumowany balsam do ciała (250ml) - piękny zapach, produkt mnie nie podrażnił. Wydajny, zapach długo się utrzymuje. W cenie regularnej trochę drogi.

Włosy
1. Yves Rocher, szampon zwiększający objętość z wyciągiem z malwy (300ml). Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-930847
2. Babydream, szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem (250ml) - dobrze myje (chociaż raz na tydzień stosuję mocniejsze oczyszczanie), trochę plącze włosy i je puszy, ale z tym radzi sobie odżywka. Wydajny, zapach specyficzny, ale mnie nie przeszkadza. Nie powoduje u mnie wysuszenia skalpu, za co wielki plus. Dzięki delikatnym szamponom pozbyłam się wreszcie łupieżu
3. Yves Rocher, odżywka do włosów bardzo suchych i kręconych (150ml) - moje włosy są proste (względnie ), ale suche. Odżywka ładnie pachnie, ułatwia rozczesywanie i jest dość wydajna jak na tak niewielką pojemność. Ujarzmia spuszone włosy i nie przetłuszcza. Kupię jeszcze!
4. Rossmann, Alterra, maska do włosów 'Granat i aloes' (150ml) - przyjemnie pachnie, nie obciąża włosów. Dobrze nawilżała, ale jest trochę niewydajna. Póki co mam inne produkty, ale może do niej wrócę.

Twarz
Tutaj tylko jeden produkt, z którego jestem niezadowolona.
Nivea, Aqua Effect, pianka oczyszczająca do skóry normalnej i mieszanej (150ml) - kupiłam w promocji za 12zł. Poprzednią piankę polubiłam, tej niestety nie. Powodowała okropne ściągnięcie twarzy, pianka bardzo słaba, nie czułam żadnego oczyszczenia i micel wymywał sporo zanieczyszczeń po niej. Niewydajna. Konsystencja pianki też do niczego, bo od razu znikała... W dodatku twarz po niej okropnie się przetłuszcza. Już nie kupię.

Próbki (tym razem ich nie opisuję, bo nie widzę większego sensu po zużyciu saszetki lub kilku... Jeśli któraś z Was będzie jednak chciała poznać moje wrażenia po zużyciu próbek, to proszę się odezwać, chętnie podzielę się opinią )
1. Ziaja, maska oczyszczająca z glinką szarą
2. Próbka żelu, który w sierpniu zużyłam w całości :P
3. TonyMoly, sleeping pack, maseczka na noc
4. Tony Moly, Berianne Cream
5. Ziaja Manuka, żel normalizujący na dzień/na noc
6. Ziaja Ulga, krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia
7. Rival de Loop, aloes i rumianek, maseczka peel-off
8. Nivea, kao biore, plastry oczyszczające nos (x7)
9. Lirene, peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców
10. Ziaja Med, tonujący krem do twarzy SPF 50+
11. Vichy, Capital Soleil, aksamitny krem ochronny do twarzy SPF 50+
12. SKIN79, Hot Pink BB Cream
13. Vichy, Capital Soleil, matująca emulsja do twarzy SPF 50
14. Ziaja Med, Kuracja Naczynkowa, krem wyciszający rumień na dzień/na noc
15. Mizon, Crystal Miracle Face Cream, krem z formułą wybielającą
16. Ziaja, mleczko do ciała do skóry bardzo suchej, podrażnionej

Inne
1. Cleanic, chusteczki do demakijażu (10 szt.) - nie używałam ich zgodnie z przeznaczeniem, więc nie wiem, jak by sobie poradziły. Dobre do odświeżenia buzi w środku dnia bez makijażu
2. Yves Rocher, waniliowy balsam do ust - ładnie pachnie, całkiem nieźle nawilża, dobrze chroni. Niestety niewydajny
3. Carma Laboratories, Carmex Lime Twist - nawilżający balsam do ust SPF 15. Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-927980
4. Lovely, Natural Lip Stick Aloe&Mentol - pomadka w sztyfcie z aloesem i mentolem - w przeciwieństwie do niebieskiej wersji przyjemnie pachnie. Wydajna, przyjemnie chłodzi usta (o ile ktoś ten efekt lubi). Nieźle nawilża. Szkoda, że skład taki słaby
5. Avon, Color Trend, roziskrzony błyszczyk do ust w kulce - miałam wersję miętową. Mimo, że się wylewał, był dość wydajny. Przyjemny zapach i efekt chłodzenia ust, ale dość lepki (mimo rzadkiej, lejącej się konsystencji). Słodki smak, którego jednak nie lubiłam i zawsze się bałam coś mówić z nim na ustach W dodatku te paskudne, drapiące drobinki brokatu... Brr! Koszmarek!
6. Hipo, zmywacz do paznokci (50ml) - dobrze zmywa, tani, ale... Okropnie wysusza i niszczy paznokcie. Nie polecam
7. Freshmakre, chusteczki nawilżane (15 szt.) - małe, poręczne. Przyjemnie odświeżają dłonie. Ładnie pachną i są tanie. Lubię je.
8. Freshmaker, chusteczki nawilżane o zapachu truskawek (15 szt.) - tej wersji nie polecam, śmierdzi zgniłą truskawą
9. Freshmaker, chusteczki nawilżane dla dzieci (15 szt.) - ładnie pachną, ale nie wiem czym :P Ogólnie przyjemnie się ich używało.

Uff, to już (albo nareszcie!) koniec. Sierpień był bardzo udany, miałam dużo czasu na zużywanie. Trzymajcie kciuki, bym znowu nie nakupowała za dużo! Powodzenia wszystkim w dalszym denkowaniu!
gratulacje żele Isany też lubię i na pewno do nich wrócę, gdy tylko zużyję swój zapas.
ja bym nigdy nie zużyła tylu produktów w miesiąc. nie wiem jak to robię, ale jakoś długo mi schodzi ze zużywaniem czegokolwiek

Do jutra już raczej niczego nie zużyję, więc teraz pokażę Wam swoje denko z całego sierpnia:
1. Żel i tonik Clinique (zestaw 3 kroki) - całkiem udane kosmetyki, tonik świetnie spełniał swoją rolę, żel też, jednak myślę, że za tą cenę znajdę coś podobnego w działaniu
2. Woda toaletowa Sephora Laguna - ładnie pachniała, ale już raczej do niej nie wrócę.
3. Próbka żelu Clinique
4. Peeling Tutti Frutti kiwi i karambola - piękny zapach na lato polubiłam się z nim, więc w łazience stoi już drugie opakowanie.
5. Zmywacz do paznokci - nie pamiętam jakiej firmy, ale nie był drogi. Spełniał swoją rolę.
6. Żel do golenia dla kobiet Joanna Sensual - z tym produktem również się polubiłam i kupiłam kolejne opakowanie.
7. Krem intensywnie nawilżający Nivea Soft - całkiem dobry, jednak zostawiał po sobie tłustą warstwę jeszcze przez parę godzin po nałożeniu.
8. Avon Little White Dress - miały ładny zapach, ale już mi się znudził
9. La Roche Posay Effaclar Duo + - mój ulubiony krem, chociaż pod koniec użytkowania zaczął przesuszać moją skórę w okolicy nosa. Przestałam go stosować przez parę dni i po problemie. Oczywiście następne opakowanie już kupione .

Mam nadzieję, że we wrześniu pójdzie mi lepiej...
__________________
“The world is full of nice people. If you can’t find one, be one.”

Edytowane przez LonelyDay
Czas edycji: 2014-08-30 o 23:04
LonelyDay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 06:51   #4478
Luksa
Zakorzenienie
 
Avatar Luksa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3 367
GG do Luksa
Dot.: Projekt denko cz 2

To moje najgorsze denko, 3 miesiące a tak na prawdę to 50% poszło w ostatnie 2 tygodnie. Na szczęście zapasów ubywa, nic nie przybywa i myślę że za pół roku zostanę tylko z zapasem perfum.
06.CZERWIEC
07.LIPIEC
08.SIERPIEŃ
1. Farba do włosów 8.4 Intensywna Miedź AT Avon
2. Czekoladowy peeling myjący do ciała Naturals Avon 200 ml
3. Ujędrniający żel na brzuch Tight Tummy Perfect Body Oriflame 125 ml
4. Kremowy że do mycia twarzy Solutions Youth Minerals Avon 150 ml
5. Żel pod prysznic Recharge Senses Avon 250 ml
6. Deo roll – on Dove Oryginal Unilever 50 ml
7. Oczyszczająca pianka do mycia twarzy przeciw wypryskom Clearskin Avon 150 ml
8. Kuracja ochronno-wzmacniająca do wszystkich rodzajów włosów AT Avon 100 ml
9. Nawilżająct krem pod prysznic Milk & Honey Oriflame 200 ml
10. Szampon wzmacniający Czarna Rzepa & Cedr Naturals Avon 250 ml
11. Tusz do rzęs Aero VolumeMascara Blackest Black Avon 7ml
12. Szampon wzmacniający Czarna Rzepa & Cedr Naturals Avon 250 ml
13. Żel pod prysznic Recharge Senses Avon 250 ml
14. Peelingujący żel pod prysznic Nature Secrets mięta& malina Oriflame 400ml
15. Regenerująca maseczka do włosów z ekstraktem z czarnego kawioru PS Avon 200 ml
16. Lakier Taft 3Weather Mega Strong 5 ‘czarny’ Schwarzkopf 400ml
17. Activelle Invisible antyperspirant w kulce Oriflame 50 ml
18. EDP Lady Avebury Oriflame 50 ml
19. Przeciwzmarszczkowy krem rewitalizujacy na dzień SPF 25 Anew Rejuvenate Avon 50ml
20. Żel pod prysznic Winter Cocoon Senses Avon 500 ml
21. Płyn do higieny intymnej bezzapachowy Simply Delicate Avon 300 ml
22. Podkład Calming Effects Avon 30 ml
23. Szampon ochronno-wzmacniający do wszystkich rodzajów włosów AT Avon 400 ml
24. Ochronny krem pod prysznic Nature Secrets z wanilią i granatem Oriflame 250 ml
25. Brylantyna w żelu Extra mocna Joanna 150 g
26. Żel pod prysznic Palmolive Thermal Spa Mineral Massagez solą morską z Morza Martwego I Aloesem Colgate – Palmolive 250 ml
27. Dezodorant antyperspiracyjny w spray’u On Duty Tropical Burst Avon 150 ml
28. Żel do twarzy Naturals Glistnik i Woda Źródlana Avon 100 ml
29. Oczyszczająco – ujędrniający peeling do ciała z ekstraktem z kolumbijskiej kawy Planet Spa Avon 200 ml
30. Głęboko oczyszczający peeling do twarzy z minerałami z Morza Martwego PS MM Avon 75 ml
31. Dezodorant Action 3 Pro Clear Adidas Coty 150 ml
32. Szampon odżywczy do włosów słabych i łamliwych Pokrzywa & Łopian Naturals Avon 250 ml
33. Farba do włosów SGB Rozjaśniający Złoty Brąz AT Avon
34. Tender Care Karmel uniwersalny krem Oriflame 15 ml
35. Krem do depilacji Awokado Bielenda 100 ml
36. Oczyszczająco-wygładzający scrub do ciała PS Amazońskie Skarby Acai Avon 200 ml
37. EDT LaWezzi Femme 100 ml
38. Lekki nawilżający krem do twarzy z wyciągiem z trawy cytrynowej i ogórka SPF 15 Avon 75 ml
39. Kuracja antycellulitowa z masażerem Tri-Roller Solutions Avon 150 ml
40. Scrub do ciała Milk & Honey Oriflame 200 ml
41. Intensywnie nawilżający krem do twarzy Hydra Beyond Solutions Avon 50 ml
42. Tropikalny krem do stóp i łokci z kwasami AHA Planet Spa Avon75 ml
43. Profesjonalny krem – korektor zmarszczek z molekułą A-F33 Anew Avon 30 ml
44. Żel pod prysznic Palmolive Thermal Spa Mineral Massagez solą morską z Morza Martwego I Aloesem Colgate – Palmolive 250 ml
45. Szampon stymulujący przeciw wypadaniu włosów Yves Rocher 200ml
46. EDP Live Without Regrets by Reese Avon 12 ml
47. Kolorowe wodoodporne mleczko ochronne w spray’u dla dzieci SPF 30 SUN + Avon 150 ml
48. Nawilżające wodoodporne mleczko ochronne w spray’u dla skróry wrażliwej SPF 15 SUN+ Avon 150 ml
49. Kremowy żel pod prysznic Ziarna Kawy z Brazylii Jardins du Monde Yves Rocher 200 ml
50. Żel oczyszczający do Twarzy Pure Skin Oriflame 150 ml
51. Ujędrniający żel na brzuch Tight Tummy Perfect Body Oriflame 125 ml
52. Odżywcze masło do ciała po opalaniu SUN+ Avon 200 ml
53. Nawilżający krem ochronny do twarzy z technologią Activi-D SPF 30 SUN+ Avon 50 ml
54. Ochronny olejek nawilżający w spray’u SPF 6 SUN+ Avon 150 ml
Luksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:45   #4479
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Projekt denko cz 2

Dawno mnie tu nie było. Mam spore zaległości. Ostatni tydzień balowałam z mężem w Kołobrzegu

Ale nie o tym chciałam pisać. Jak co miesiąc czas na denko.


1. Neobio szampon z aloesem do wrażliwej skóry głowy 250 ml
2. Dermika Pure wygładzający tonik z AHA do każdego typu cery 200 ml
3. Lass Naturals żel do skóry tłustej z neem i bazylią 100 gm
4. La Roche Posay krem Hydraphase Intense Legere 50 ml
5. Himalaya Herbals pasta do zębów 100 g
6. The Body Shop oliwkowy szampon do włosów normalnych i suchych 60 ml
7. L'Occitane 5 essential oils odżywka do włosów 50 ml
8. Eucerin olejek pod prysznic 20 ml
9. L'Biotica Biovax krearyna + jedwab intensywnie regenerująca maseczka 20 ml
10. Korres oczyszczająca maseczka w saszetce
11. Cleanic Kindi chusteczki nawilżające dla dzieci 60 szt.
12. Astor Big & Beautiful BOOM! tusz do rzęs 12 ml
13. Artdeco Hydra Lip Booster błyszczyk 6 ml
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8310378.jpg (123,7 KB, 30 załadowań)
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 12:57   #4480
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Zdenkowałam kilka kosmetyków
12. La Roche Posay, Lipikar, Natłuszczająca oliwka myjąca
13. Olioseta Oro Del Marocco - Maschera Trattante (maska do włosów) - kupiłam ją rok temu we Włoszech i cieszę się, że wreszcie udało mi się ją zużyć. Jest niezła, ale jakoś nie mam ochoty do niej wracać.
14. Yves Rocher, Hydra Vegetal, Refreshing Gel Cleanser - dość niewydajny żel do mycia twarzy. Trochę wysuszał.
15. Revitax, szampon na porost włosów - przyspieszenia porostu niestety nie zauważyłam... Dobrze myje i tyle.
16. label.m Peppermint Treatment - to niby odżywka do skóry głowy. Chłodzi i to chyba wszystko, co robi. Nałożona na umyte włosy obciąża.
17. Clarins, HydraQuench Cream - mój ulubiony krem na noc, szkoda, że cena powala....
18. Rossmann, Fusswohl, Intensiv Creme - mój ulubiony krem do stóp! Zmiękcza, nawilża, jest tani... ideał!
19. L`Occitane, Hand Cream 20% Shea Butter - porządnie nawilża, jest wydajny, całkiem szybko się wchłania. Szkoda, że jest dość drogi, ale mimo to chętnie kupię ten krem ponownie.
20. Revitalash RevitaBrow Advanced odżywka do brwi
Cytat:
Napisane przez Viselle Pokaż wiadomość
Ale macie duże denka! Ja skromnie:
3. Lirene Dermoprogram, żel pod prysznic "Rajski granat", 250 ml
4. Lactacyd, emulsja do higieny intymnej, 200 ml




Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Moje ogromne denko z czterech miesięcy TUTAJ: http://www.kobiecagracja.blogspot.co...-sierpien.html

Dzisiaj zuzyję balsam do ciała LRP i maksymalnie w sobotę serum do biustu z Bielendy.
Dzisiaj planuję zrobić przegląd wszystkich swoich kosmetyków żeby spisać sobie daty wazności poszczególnych produktów. Ostatnio złamałam dno szuflady z kosmetykami i od tamtej pory staram się nie kupować nowości
O wow!!!! Ale jedno Ci powiem: niezły z Ciebie pastożerca ipłukankopij



Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
6. Korektor Eveline Art Scenic wszystkie napisy mi sie starły.
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Be Beauty, chusteczki do demakijażu, 20 szt.- niczym szczególnym się nie wyróżniają, rzadko kiedy oczyszczam nimi twarz z makijażu , zazwyczaj służą mi do odświeżenia cery, przetarcia rąk, itp. Całkiem przydatne, choć nieczęsto goszczą w mojej kosmetyczce.

Tołpa, Dermo Face, płyn micelarny do mycia twarzy i oczu, 200ml- otrzymałam kiedyś jako gratis do zakupów, ładnie pachnący, łagodny ale skuteczny produkt. Dobrze zmywał codzienny, delikatny makijaż oczu, twarzy.Idealny do odświeżania cery w upalne dni. U mnie ma plusik.

Adidas, Fruity Rhythm, dezodorant 75ml- o przyjemnym, owocowo lekkim zapachu, znikającym w kilka minut. Nuta zapachowa przypadła mi do gustu, gdyby chociaż był nieco bardziej trwały, na lato byłby idealny. Tymczasem pomimo orzeźwiającego zapachu i niskiej ceny, już go nie kupię. A szkoda.




Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Miłego wyjazdu

U mnie dzisiaj denko szamponu arganowego Eveline 8w1. Bubel straszny i od początku czułam, że nic dobrego nie zdziała, ale mama się uparła, żeby jej kupić... I oczywiście ponad pół butelki mi oddała, bo robił jej masakrę z włosów xD Zużyłam go do mycia pędzli.
Jestem na dobrej drodze do wykończenia balsamu do ust, smaruję się nim co 5 minut
Był aż za miły Zdurniałam w słowackim DM

Pewnie masz teraz śliczne ustka niczym pupcia niemowlęcia

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Skoro już o tym mowa, to denka:
25. Avon, Color Trend, roziskrzony błyszczyk do ust w kulce
26. Isana, kremowy żel pod prysznic 'Ekstrakt z jedwabiu'
27. Evree, krem do rąk odżywczo-ochronny krem do rąk i paznokci
28. Yves Rocher, balsam do ust, wanilia (w zapasie mam jeszcze 3 balsamy z Yves Rocher )
Jak ten krem do rąk?



Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ziaja, maseczka różana odmładzająca, 7ml- całkiem, całkiem. Jedna saszetka wystarczyła mi na dwie sesje. Nawilża, wyrównuje koloryt. Cera jest przyjemnie gładka i miękka w dotyku. Ma kremową postać. Minus? Delikatnie piecze w okolicach nosa (a mój ostatnio cierpi na katar- pewnie przez zmianę pogody).




Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ziaja krem bio olejki winogron, próbka(jedna cała jeszcze)- znalazłam ostatnio i dziś przetestowałam.Fajny zapach,troszke tłusty, ale czoło go szybko "wypiło" teraz mam pare gulek pod skórą, ale nie wiem czy to przez krem czy przez to, że okres idzie -_-

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja bym obstawiała u siebie ziaję - masakrycznie mi szkodzą ich kosmetyki



Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Yves Rocher, Mleczko do ciała PN Jeżyna, 400 ml- hmmm..., w zasadzie trudno mi się określić czy je lubię czy nie. Szybko się wchłania, delikatnie nawilża. Jest lekkie, lejące i mało wydajne. A zapach? W zasadzie przyjemny, dojrzały, jeżynowy, choć momentami infantylnie landrynkowy i świdrujący w nosie. Cieszę się, że zużyłam bo w zapasie mam jeszcze tyle zalegających cudowności.
Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Zapomniałam dodać, że dzisiaj rano udało mi się zużyć serum do biustu z Bielendy. Zdziwiłam się, ponieważ męczyłam opakowanie od dłuższego czasu i podejrzewałam, że zostało mi go na kilka użyć a tu taka niespodzianka z ranka
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 13:07   #4481
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Grani Pokaż wiadomość
Ze zużyciem już trochę gorzej. Nie mniej udało się zużyć ostatnio :
John Frieda odżywkę do blond włosów
krem dezodorujący do stóp Yves Rocher
mini paste do zebów smile white
Marion 2 saszetki zabieg laminowania włosów
maseczki eveline SOS na zaskórniki i przebarwienia
Ziaja 3 x maski oczyszczające z glinką
Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Trzy kolejne denka
21. Tigi Catwalk Your Highness Elevating Shampoo - naprawdę kiepski szampon. Miałam po nim łupież, a na dodatek włosy szybciej się przetłuszczały.
22. Yves Rocher, Hydra Vegetal, Tonique Hydratant (Tonik nawilżający)
23. Planeta Organica, Szampon do włosów na bazie olejku syberyjskiego cedru do włosów cienkich i osłabionych




Cytat:
Napisane przez GOśka T. Pokaż wiadomość

a tymczasem denkuję sierpniowo:
1.Isana, szampon nawilżający do włosów suchych i zniszczonych.
2.Ziaja rebuild,masło do ciała,ukierunkowane ujędrnianie brzuch uda,pośladki...(200ml)-produkt ciekawy,pachnacy(choć dla niektórych moze być duszacy),czy działa?nie nalezę do tych osób,które wierzą że samo smarowanie sie jakimkowliek mazidłem przyniesie wielkie efekty.Stosowanie systematyczne pewnie poprawiłoby moja skórę(bo po paru dniach regularności zauważyłam fajne napięcie skóry, skóra jest miękka i przyjemna w dotykukonsystencję ma fajną,dobrze sie rozprowadza,szybko wchłania, jest ok.
3.YR,woda toaletowa CuE L'eau -mój ulubieniec wśród rocherowych zapachów. Dla mnie i na mnie podoba się zapach,jest delikatny,kwiatowy,świezy , lekki -taki na codzień.Jest bardzo subtelny. .Nie znam się na "nutach" kwiatowych ,nie potrafię porównac z czymś innym .Po prostu mi się podoba. MAm jescze ze 3 czy 4 flaszki CuE edp
4.Palmolive Ayurituel,żel pod prysznic Indyjska morwa i kwiat lotosu (400 ml)-l ma bardzo przyjemny zapach, dobrze sie pieni i jest dość wydajny,do tego nie wysusza skóry
5.Garnier,płyn micelarny 3w1(400ml)- już wiem że zagości u mnie na dłużej. Pokusiłąbym się o stwierdzenie ,że jest lepszy od micela z BourjoisaKupiła m przypadkiem i nie żałuję. Jest delikatny, nie miałam po nim żadnych podrażnień, zaczerwień.Dobrze zmywa makijaż, jest mega wydajny-wystarczy trochę na wacik. Wielki plus.
6.ISana,krem oliwkowy do rąk
7.Alantan-zasypka
8.Blenda-med, pasta do zebów
9.Perfecta,peeling drobnoziarnisty(próbka)
10.Płatki kosmetyczne 2 x
11.Farmona, Jantar, Szampon do włosów przetłuszczających się(300 ml)- kupiłam w komplecie z wcierka i mgielką. Stosowalam go przez jakiś tydzień, jednak efekty "po" myciu nie byly najlepsze. Mialam wlosy poplątane, ktorych nie dalo sie rozczesac. Były "sianowate"nie do ujarzmienia,(a one i tak żyja swoim życiem). Odstawiłam na jakiś okres,i widzę różnicę w stosowaniu jantara i innych szamponów, Po jantarze miałam włosy szorstkie i matowe .Plusem na pewno jets to ,że jest naturalny,Przyjemnie pachnie, ale na mnie to nie działa. Przetestowałam, wiem jak się zachowuje na moich włosach i wiem,ze do niego nie wrócę.
12.Ziaja,antyperpirant soft
13. próbka Dax cosmetix (2x6ml) nawilżający peeling/maska kompres do rąk

Te masło ma parafinę w składzie?



Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Dzisiaj zużyłam masło do ciała z Body Shopu o zapachu mango bardzo fajny produkt, ale dosyć drogi, przynajmniej tak mi się wydaje, bo dostałam go w prezencie Na wykończeniu mam jeszcze cztery produkty, coś czuję, że to będzie baaardzo obfity w denka miesiąc! No i u Was też nieźle się dzieje!
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Oriflame, żel pod prysznic Grapefruit, 250ml- leżał w rodzinnym domu ze dwa lata, nieotwierany, niechciany, nie wiadomo skąd Wzięłam, zaopiekowałam się i jako że pachniał zwietrzałym owocem, zużyłam lejąc o wiele więcej na gąbkę niż potrzeba, w zasadzie nie mogę nic na jego temat powiedzieć, prócz tego, że chyba był stary. Chyba na pewno.

Adidas, Get ready! antyperspirant- całkiem dobry. Początkowo byłam nim zachwycona, nie lepił się, nie podrażniał, dobrze chronił, ale... kiedy nadeszła fala upałów nie ze wszystkim sobie poradził. Myślę, ze dobrze sprawdzi się jesienią, zimą, wiosną. Znaczący minus dostaje za opakowanie i wylewający się z niego płyn. Każdorazowo zmuszona byłam stawiać go do góry dnem.

Yves Rocher, Hydra Vegetal, koncentrat nawilżający, 30ml- hmmm.. ma swoje plusy i minusy. Ładnie pachnie, elegancko wygląda, przyjemnie się z niego korzysta, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, nie roluje się, delikatnie wygładza twarz, ale... jest niewydajny i nie nawilża.




Cytat:
Napisane przez Margot85 Pokaż wiadomość
Moja osobista porażka to lakiery do paznokci: z 21 lakierów w maju 2013 r. doszłam do 41 lakierów w sierpniu 2014 r eh. W innych kategoriach jest lepiej, szczególnie w środkach myjących i wacikach (miałam raz 13 opakowań płatków-na, co, po co, nie wiem do dziś)
moje sierpniowe denko:

1. Playboy Play it lovely woda toaletowa 50ml – zakupiona za 17zł i za ta cenę zapach super, na co dzień, przyjemny, ulotny (nie dusi stojących w kolejce po pieczywo), byłam zaskoczona, spodziewałam się alkoholowego smrodku.
2. Shiseido puder prasowany nr 2 – denko, z którego się nie cieszę, bo puder zacny, ale wycofany z produkcji już dawno temu, służył mi, jako puder torebkowy do poprawek ponad 4 lata, a opakowanie bez rysy, puder też był doskonałej jakości do ostatniego okruszka.
3. Bell Air Flow nr 11 lakier do paznokci –jasny, półprzezroczysty, doskonale się rozprowadzał, nie smużył (co się mleczakom zdarza), zużyłam z przyjemnością.
4. Bourjois płyn micelarny – moje pierwsze opakowanie, oczekiwałam więcej (po przeczytanych opiniach), poprawny, dobrze oczyszcza skórę, tusz do rzęs usunie, choć nie za pierwszym pociągnięciem.
5. No 36 krem do stóp intensywnie regenerujący – bardzo lubię wszystkie produkty z tej serii, próbowałam wielu linii produktów do stóp i ta wygrywa zarówna ceną jak i skutecznością z wszystkimi innymi, regularnie używam produktów do stóp cały rok i nie mam żadnych problemów ze stopami.
6. Lirene Push Up serum ujędrniające do biustu – mam jeszcze jedno w zapasie i nie zamierzam już nigdy więcej kupować, nie dlatego, że produkt jest zły- jest dobry, zapach, konsystencja, nawilżenie ale doszłam do wniosku, że tego typu produkty mi nie potrzebne bo równie dobrze mogę używać zwykłego balsamu do ciała z tym samym skutkiem. Jedyny krem do biustu po którym wydze rezultaty to preparat z Liraca .
7. Rexaline Hydra eye zone miniatura kremu pod oczy- w zestawie z kremem nawilżającym i maseczką, bardzo przyjemny, skutecznie nawilżał, na dzień i na noc latem się sprawdził, nie czułam przesuszenia skóry nawet pod makijażem, ale za regularną cenę zakupu nie powtórzę, aż tak cudowny nie jest, zwykłe kremy za 10zł też się u mnie doskonale sprawdzają.
8. Paese olejek tamanu- skuszona recenzjami na YT zakupiłam opakowanie, początkowo stosowałam na noc w czasie około okresowym, a w lipcu i sierpniu jako regularną pielęgnację zamiast preparatów z retinolem, zapach średni i trwały ale do przyzwyczajenia, niewielka ilość wystarczy, rano skóra aksamitnie gładka i matowa, ładnie „podlecza” wypryski.
9. Clinique moisture surge żel-krem miniatura- na lato świetny, lekki, ale nie kleisty jak to czasami mają żel—kremy w zwyczaju, używałam i rano (pod filtr) i wieczorem (głównie na dekolt), nawilżał wystarczająco (mam mieszaną cerę) , czasami nakładałam ponownie w ciągu dnia, np. pod oczy, nawet gdy miałam tam korektor i nie psuł makijażu.
10. Dermopharma maska kompres 4d effective regeneration – podobnie jak inne z tej serii bardzo przyjemna, lubię ten sposób aplikacji.
11. Palmolive thermal spa żel pod prysznic – ciekawy zapach i konsystencja, jako odmiana pod prysznicem sprawdza się świetnie
12. Intimea chusteczki do higieny intymne- latem niezastąpiony produkt- i do rąk, i do twarzy i do higieny intymnej, wielki plus, że można je w toalecie zneutralizować, pierwszy raz miałam te chusteczki i już mam drugie opakowanie (na urlopie jak znalazł)
13. Cleanic płatki kosmetyczne 120 sztuk i jestem z wacikami na czysto
Ja też już miałam 28 a znów mam chyba z 40 bo kurna zawsze ktoś coś da czy jak

I brawa za denka!!!





Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
Wypsikałam jeszcze dzisiaj mgiełkę do twarzy Avon Planet Spa z marokańską różą (ekstrakt na ostatnim miejscu w składzie ). Wyciągam ostatnią mgiełkę z zapasów i nie zalega mi nic w tym temacie
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Denko kremu Dexeryl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ziaja pasta Manuka-stosowałam jako maseczke, hmm może i oczyszczała skóre lecz nie zapobiegała powstawaniu zaskórników, a według producenta to miała...
Najlepiej stosować ją jako duet, wtedy sprawdza się najlepiej, czyli żel+pasta+krem na noc(toniku nie kupowałam bo mam dwa) tylko szkoda, że żel kupiłam przy kończeniu się pasty -__-

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 13:22   #4482
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Krem kokosowy ziajadorąk, krem do stóp exlusive
Cytat:
Napisane przez Gazzzowana Pokaż wiadomość
Bingo Spa krem na cellulit i rozstępy
Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Dzisiaj zużyłam balsam do ciała z LRP, następny w kolejności do denka będzie chyba maska do twarzy lub żel pod prysznic
Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
7. Alverde, szampon regenerujący z wyciągiem z winogron i olejkiem awokado (200 ml) - nie powalił mnie jakoś specjalnie. Oczyszczał dobrze, ale plątał włosy. Regeneracji nie zauważyłam. Miałam nawet wrażenie, że przy samym myciu wypada ich znacznie więcej.
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
U mnie też kolejne:
29. Nivea, pianka do twarzy do cery normalnej i mieszanej - źle wspominam, nie kupię już
30. Venita, kokosowy balsam do ciała
31. Freshmaker, chusteczki nawilżane dla dzieci - ale u mnie idzie tych chusteczek w sierpniu
Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam dzisiaj CK Eternity Moment 30 ml i próbkę żelu pod prysznic Luksja -śliczny zapach i nawet przez chwile utrzymywał się na ciele chyba kupię pełnowymiarowe opakowanie jak pokończę te co mam w zapasie




Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
A jak to jest u Was z perfumami? Używacie różnych czy np jedno opakowanie cały czas? Ja mam kilka ulubionych zapachów ( Samsara i Lolita) i ich używam sporadycznie, natomiast wszystkie inne jakie mam ( a szczerze mówiąc trochę się tego nazbierało, jakieś 20 szt flakonów), używam od poczatku do samego dna i wtedy sięgam po następne.
Ja mam tak: mam dwa zapachy - jeden na co dzień - taki co mi się mniej podoba ale ujdzie i nim się psikam do sklepu czy zaprowadzić dziecko do przedszkola oraz taki bardziej wyjściowy np na spotkanie z tż Zazwyczaj robię tak, że kończę codzienne jedne do końca i potem biorę drugie. Z wyjściowych mam dwa na zmianę




Cytat:
Napisane przez brulionbebeb Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj:
- lakier nude z Lovely - zostało go jeszcze dużo, ale wyrzucam, bo zgęstniał i maluje się nim jeszcze gorzej, niż wcześniej. Został mi tylko jeden beżowy nudziak do zużycia
- olej z nasion papai, bodajże 40 ml
- masło mango, 40 ml - najgorszy półprodukt, jaki miałam, strasznie uciążliwy w stosowaniu... Kupiłam je z myślą o włosach, ale strasznie je obciążał i wyglądałam, jakbym ich nie umyła Zużywałam je głównie do stóp i czasami jako balsam do ciała, ale miało potworną konsystencję, taką tępą, nie chciało się wsmarować. Naprawdę się cieszę, że już się skończyło
Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 8: pasta do zębów Colgate (125 ml)

Powinnam zużyć jeszcze krem do rąk i krem na dzień


---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zużyłam farbę do włosów - właśnie siedzę i czekam aż bedę mogła ją zmyć bo moje włosy zdecydowanie wymagały koloryzacji
Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 9: Alverde, krem na dzień z dziką różą (50 ml) - nie wiem co o nim sądzić. Niby jakoś krzywdy nie robił, ale jest to tego typu kosmetyk do którego najzwyczajniej nie chcę wracać...
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
ostatnie denka:
- odżywka do włosów Aussie Aussome volume
- pasta do zębów Colgate max white one
- serum do twarzy siquens
Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
32. Rossmann, Isana, żel pod prysznic grejpfrutowy z limitki - bardzo orzeźwiający, owocowy zapach. Mam w zapasie kolejną buteleczkę
33. Claire's, kokosowa kredka perfumowana - badziew Ale pachniała ładnie
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Facetelle Sensitive(nie wiem, czy dobrze napisałam.Jestem poza domem)-głównie kupiny do zmywania olei ale jakoś mi nie podpasował, był tak samo za ostry jak szampon Babydream.Do higieny intymnej też nie za bardzo bo ja lubie opakowania z pompką do tego celu i różne bajery typu ochrona,przeciw podrażnieniom itp Raczej nie kupie więcej....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość

Denko
Chusteczki Dada z Biedrą(tym razem lawendowe)-dobrze nasączone,ogólnie nic do nich nie mam, tylko denerwuje mnie, że wyciągają się "grupami" i troszkę ta lawenda by była chyba za ostra dla dzidziusia nie wiem ja dla swojego tego wariantu nie kupie, bo chyba noszę "gościa"

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
zdenkowałam dziś dezodorant Rexona
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko masła oliwkowego do ciała Ziaja
Cytat:
Napisane przez Miss Saeki Pokaż wiadomość
Joanna Sensual - peeling arganowy
Cytat:
Napisane przez pozycja77 Pokaż wiadomość
7. Tusz do rzęs Lovely Curling up

__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 13:25   #4483
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Pogubiłam się z tym cytowaniem więc po prostu gratuluję wszystkim każdego denka! Życzę także powodzenia we wrześniu
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 13:38   #4484
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Wklejam swoje sierpniowe zużycia. Wszakże niczego już nie zużyje, a i laptop wymaga formatu.

Twarz
Tołpa, płyn micelarny, 200ml
Pharmaceris, krem złuszczający z 5% kwasem migdałowym, 50ml
Yves Rocher, Hydra Vegetal, koncentrat nawilżający, 30ml
Yves Rocher, Sebo Specific, krem oczyszczający do twarzy, 125ml
Yves Rocher, Active Sensitive, tonik łagodzący, 150ml

Włosy
Yves Rocher, szampon nagietkowy, 300ml
Schwarzkopf, odżywka do włosów, 30ml

Ciało
Adidas, Get ready! antyperspirant w kulce, 50ml
Cera di Cupra, krem do rąk z mleczkiem pszczelim, 100ml
Linda, mydło kuchenne Grapefruit, 500ml
Oriflame, żel pod prysznic Grapefruit, 250ml
Tesori d’Oriente, mydło Orchidea, 150g
Tesori d’Oriente, żel pod prysznic White Musk, 250ml
Yves Rocher, PN, jeżynowe mleczko do ciała, 400ml

Pozostałe/Próbki/ Saszetki
Adidas, dezodorant Fruity Rythm, 75ml
Biała Perła, pasta do zębów dla palaczy, 100ml
Manhattan, żel do usuwania skórek przy paznokciach, 11ml
Tołpa, maseczka amarantus
Ziaja, maseczka różana
Kilka próbek kremu Tołpa 30+, 40+ i innych ( używałam na wyjeździe, brak na zdjęciu)
Kilka próbek produktów Loreal do włosów- szampon, odżywka
Gucci, Envy My EDP, próbka
Be Beauty, chusteczki do demakijażu
Isana zmywacz do paznokci, mały różowy (używałam na wyjeździe, brak na zdjęciu)
No i piękne denko



Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Wczoraj skonczylam odzywke do włosów z wielkiego wizazowego testowania - goodbye demage
Cytat:
Napisane przez delfix10 Pokaż wiadomość
skończyłam konwaliowe mleczko Yves Rocher straszny bubel
Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Denko nr 10: Mattes, nawilżający krem do rąk (100 ml) - bubel nad bublami. Nic nie robił, nie nawilżał i szczypały po nim wszystkie ranki. Jak na złość mam jeszcze w zapasach 2 te same tubki
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko olejku do kąpieli z Bielendy mandarynka + werbena
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
denko miniaturki balsamu Mitchell and Peach 40ml




Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
Brawa dziewczyny za denka!!!
Troche mnie nie bylo bo wyjezdzalam i nie jestem za bardzo z siebie dumna w tym miesiacu bo przybylo mi ponad 20 kosmetykow (prosze o baty) z czego 6 do lub po opalaniu. Zuzylam znacznie mniej

A oto moje denka sierpniowe:
1. Cień miss sporty
2. Mydło w płynie Palmolive z kwiatem pomarańczy
3. Mydło w płynie Luksja jaśmin i zielona herbata
4. Szampon Timotei z róża Jerycha i ogorkiem
5. Alterra odżywka granat i aloes
6. Kapsułki regenerujące pod oczy Rival de Loop
7. Puder Rimmel Stay Matte
8. Podklad Rimmel wake me up
9. Mydło w płynie Radox
10. Szampon Eva Natura czarna rzepa
11. odzywka do paznokci Eveline 8w1
12. Eveline Slim Extreme 4d zlote serum (saszetka)
13. AA maseczka intensywnie nawilzajaca (saszetka)
14. mini pasta do zebow Blend-a med 15ml


Podliczylam liczbe denek od lipca 2013, czyli od kiedy przylaczylam sie do akcji - moj wynik to 183 denka!!!
za zakupy, za denka i za taki wynik

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dodaję denko! Sierpie się kończy, nic już w tym miesiącu nie zużyję. Po raz kolejny udało mi się zgromadzić dużo opakowań Niestety, od września będę miała sporo mniej czasu, więc zużyć sporo mniej... Mam nadzieję, że kupować też będę niewiele :P
Zaczynam! Pierwsze zdjęcie oczywiście przedstawia denko całościowo, zamknięte w małej szafeczce.

Ciało (w 3 zdjęciach, bo aparat w telefonie mam słaby, a chciałabym w miarę dokładnie pokazać produkty)
1. Avon Senses, Peaceful Reflection, kremowy żel pod prysznic, nawilżający (500ml) - z tym nawilżeniem to z deczka dowalili (), ale nie wysuszał, to fakt. Konsystencja żelowo-kremowa, bardzo ładny zapach, dobrze się pieni i jest wydajny. Lubię żele z Avonu, ale póki co testuję inne zapachy, nie wiem, czy wrócę do tego.
2. Isana, kremowy żel pod prysznic 'Ekstrakt z jedwabiu' (300ml) - nie wiem, co to pudrowy zapach, ale pewnie coś w tym stylu! Lubię żele z Isany mimo, że są średnio wydajne. Nie wysuszają mnie, dobrze myją, nieźle się pienią. Ten ma słodki, ale delikatny i subtelny zapach. Wrócę do niego!
3. Isana, żel pod prysznic 'Pomarańcza i grejpfrut' (300ml) - limitka, której drugą butelkę mam już w użyciu. Jak wyżej, z tym tylko, że zapach dla odmiany orzeźwiający i mocno owocowy!
4. Isana, olejek pod prysznic (200ml) - tani, dobrze się pieni. Trochę niewydajny, ale za tę cenę można to przeboleć. Wielu osobom nie odpowiada zapach, mnie osobiście on nie przeszkadza. Dobrze nawilża niezbyt wymagającą skórę. Polubiłam, wrócę.
5. Enliven, balsam do rąk i ciała, kokos i wanilia (250ml) - bubel. Okropnie śmierdzi (nie mogłam się tam doszukać ani wanilii, ani kokosa,nawet chemicznych), paskudnie lejąca się konsystencja, okropnie się mazał i wolno wchłaniał. W dodatku nie nawilżał. Jedynymi zaletami są niska cena (około 6zł) i przyjemne dla oka, wygodne opakowanie. Wydajność też super, dlatego nie dałam rady w połowie i skończył jako... balsam do mebli. Moja mama przywykła do mycia mebli kosmetykami do ciała. Ponoć meble ładnie błyszczą
6. Venita, kokosowy balsam do ciała (180ml) - też się mazał, ale za to szybko wchłaniał. Działanie średnie, dla mnie wystarczające, ale posiadaczki suchej skóry go nie polubią. Dość wydajny i niedrogi (około 7zł). Kokosem to średnio pachnie, ale coś go tam czuć, więc jako maniaczka kokosów pewnie jeszcze kupię.
7. Dax Cosmetics, Dax Sun, kokosowy olejek do opalania SPF 6 (150ml) - leżał, to wzięłam i zużyłam. Zawiera znienawidzone przeze mnie drobinki brokatu, pozostawia tłustą warstwę (w końcu to olejek), jest niewydajny... ale ładnie natłuszcza skórę i chroni przed przesuszeniem
8. Eveline, Lekkie Stopy, kojący krem do stóp (100ml) - jak już pisałam - przyjemny kremik na lato. Przyjemnie chłodzi i faktycznie stopy wydają się lekkie i wypoczęte. Gdyby tylko tak nie śmierdział...
9. Avon Care, kakaowy krem do rąk. Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-934100
10. Evree, Odżywczo-ochronny krem do rąk i paznokci - zużyłam do włosów i tam się sprawdził, bo ma dużo olejów... Tylko plątał włosy. Do rąk dla mnie zbyt treściwy, okropnie długo się wchłaniał. Na paznokcie u mnie nie działał. Suchym rączkom się spodoba.
11. Cztery Pory Roku, glicerynowy krem do rąk z wiśnią japońską (miniaturka 50ml) - całkiem niezły, szybko się wchłaniał, pachniał przyjemne. Średnio z wydajnością, bo działanie krótkotrwałe, ale mnie wystarcza. Szczególnie, że opakowanie 130ml można kupić już za 4zł - biorę!
12. Isana, balsam do rąk i paznokci z aloesem. Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-930862
13. Jakieś ogromne, litrowe mydło do rąk. Miałam dwie butelki, zgarnęłam, bo tanie i ładnie pachniało. Zbrzydło mi już, dobrze, że to koniec... Szczególnie, że słabo myło, czyli nie spełniało swojej funkcji. Używałam go trochę więcej niż trzeba było..
14. Avon, Perceive, EDT (50ml) - ładne i całkiem trwałe. Typowy zapaszek Avonu - przyjemny, ale nie jakiś wybitny. Lubię do mieć Może trochę z sentymentu
15. Isana, aloesowy dezodorant w kulce (50ml). Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-931330
16. Claire's, perfumowana kredka o zapachu kokosa - faktycznie, pachnie kokosem. Konsystencja lekko rozpuszczonej kredki świecowej, lepi i brudzi, wszystko się do niej przykleja. Nietrwała. Bubel.
17. Avon Naturals, mgiełka do ciała, granat i mango (100ml). Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...#review-931324
18. Nivea, Pure&Natural, dezodorant w kulce (50ml) - nie chroni przed potem, bo to nie antyperspirant. Ładnie pachnie, nie zawiera aluminium i brudzi mniej niż taka np. Isana. Pewnie jeszcze wrócę do tego produktu.
19. Oriflame, Enigma, perfumowany balsam do ciała (250ml) - piękny zapach, produkt mnie nie podrażnił. Wydajny, zapach długo się utrzymuje. W cenie regularnej trochę drogi.

Włosy
1. Yves Rocher, szampon zwiększający objętość z wyciągiem z malwy (300ml). Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...#review-930847
2. Babydream, szampon dla niemowląt z rumiankiem i pantenolem (250ml) - dobrze myje (chociaż raz na tydzień stosuję mocniejsze oczyszczanie), trochę plącze włosy i je puszy, ale z tym radzi sobie odżywka. Wydajny, zapach specyficzny, ale mnie nie przeszkadza. Nie powoduje u mnie wysuszenia skalpu, za co wielki plus. Dzięki delikatnym szamponom pozbyłam się wreszcie łupieżu
3. Yves Rocher, odżywka do włosów bardzo suchych i kręconych (150ml) - moje włosy są proste (względnie ), ale suche. Odżywka ładnie pachnie, ułatwia rozczesywanie i jest dość wydajna jak na tak niewielką pojemność. Ujarzmia spuszone włosy i nie przetłuszcza. Kupię jeszcze!
4. Rossmann, Alterra, maska do włosów 'Granat i aloes' (150ml) - przyjemnie pachnie, nie obciąża włosów. Dobrze nawilżała, ale jest trochę niewydajna. Póki co mam inne produkty, ale może do niej wrócę.

Twarz
Tutaj tylko jeden produkt, z którego jestem niezadowolona.
Nivea, Aqua Effect, pianka oczyszczająca do skóry normalnej i mieszanej (150ml) - kupiłam w promocji za 12zł. Poprzednią piankę polubiłam, tej niestety nie. Powodowała okropne ściągnięcie twarzy, pianka bardzo słaba, nie czułam żadnego oczyszczenia i micel wymywał sporo zanieczyszczeń po niej. Niewydajna. Konsystencja pianki też do niczego, bo od razu znikała... W dodatku twarz po niej okropnie się przetłuszcza. Już nie kupię.

Próbki (tym razem ich nie opisuję, bo nie widzę większego sensu po zużyciu saszetki lub kilku... Jeśli któraś z Was będzie jednak chciała poznać moje wrażenia po zużyciu próbek, to proszę się odezwać, chętnie podzielę się opinią )
1. Ziaja, maska oczyszczająca z glinką szarą
2. Próbka żelu, który w sierpniu zużyłam w całości :P
3. TonyMoly, sleeping pack, maseczka na noc
4. Tony Moly, Berianne Cream
5. Ziaja Manuka, żel normalizujący na dzień/na noc
6. Ziaja Ulga, krem łagodzący na dzień redukujący podrażnienia
7. Rival de Loop, aloes i rumianek, maseczka peel-off
8. Nivea, kao biore, plastry oczyszczające nos (x7)
9. Lirene, peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców
10. Ziaja Med, tonujący krem do twarzy SPF 50+
11. Vichy, Capital Soleil, aksamitny krem ochronny do twarzy SPF 50+
12. SKIN79, Hot Pink BB Cream
13. Vichy, Capital Soleil, matująca emulsja do twarzy SPF 50
14. Ziaja Med, Kuracja Naczynkowa, krem wyciszający rumień na dzień/na noc
15. Mizon, Crystal Miracle Face Cream, krem z formułą wybielającą
16. Ziaja, mleczko do ciała do skóry bardzo suchej, podrażnionej

Inne
1. Cleanic, chusteczki do demakijażu (10 szt.) - nie używałam ich zgodnie z przeznaczeniem, więc nie wiem, jak by sobie poradziły. Dobre do odświeżenia buzi w środku dnia bez makijażu
2. Yves Rocher, waniliowy balsam do ust - ładnie pachnie, całkiem nieźle nawilża, dobrze chroni. Niestety niewydajny
3. Carma Laboratories, Carmex Lime Twist - nawilżający balsam do ust SPF 15. Recenzja tutaj: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-927980
4. Lovely, Natural Lip Stick Aloe&Mentol - pomadka w sztyfcie z aloesem i mentolem - w przeciwieństwie do niebieskiej wersji przyjemnie pachnie. Wydajna, przyjemnie chłodzi usta (o ile ktoś ten efekt lubi). Nieźle nawilża. Szkoda, że skład taki słaby
5. Avon, Color Trend, roziskrzony błyszczyk do ust w kulce - miałam wersję miętową. Mimo, że się wylewał, był dość wydajny. Przyjemny zapach i efekt chłodzenia ust, ale dość lepki (mimo rzadkiej, lejącej się konsystencji). Słodki smak, którego jednak nie lubiłam i zawsze się bałam coś mówić z nim na ustach W dodatku te paskudne, drapiące drobinki brokatu... Brr! Koszmarek!
6. Hipo, zmywacz do paznokci (50ml) - dobrze zmywa, tani, ale... Okropnie wysusza i niszczy paznokcie. Nie polecam
7. Freshmakre, chusteczki nawilżane (15 szt.) - małe, poręczne. Przyjemnie odświeżają dłonie. Ładnie pachną i są tanie. Lubię je.
8. Freshmaker, chusteczki nawilżane o zapachu truskawek (15 szt.) - tej wersji nie polecam, śmierdzi zgniłą truskawą
9. Freshmaker, chusteczki nawilżane dla dzieci (15 szt.) - ładnie pachną, ale nie wiem czym :P Ogólnie przyjemnie się ich używało.

Uff, to już (albo nareszcie!) koniec. Sierpień był bardzo udany, miałam dużo czasu na zużywanie. Trzymajcie kciuki, bym znowu nie nakupowała za dużo! Powodzenia wszystkim w dalszym denkowaniu!
Ojacieszpierniczesz!!!!!
brawa przeogromne!!!!!





Cytat:
Napisane przez LonelyDay Pokaż wiadomość
Do jutra już raczej niczego nie zużyję, więc teraz pokażę Wam swoje denko z całego sierpnia:
1. Żel i tonik Clinique (zestaw 3 kroki) - całkiem udane kosmetyki, tonik świetnie spełniał swoją rolę, żel też, jednak myślę, że za tą cenę znajdę coś podobnego w działaniu
2. Woda toaletowa Sephora Laguna - ładnie pachniała, ale już raczej do niej nie wrócę.
3. Próbka żelu Clinique
4. Peeling Tutti Frutti kiwi i karambola - piękny zapach na lato polubiłam się z nim, więc w łazience stoi już drugie opakowanie.
5. Zmywacz do paznokci - nie pamiętam jakiej firmy, ale nie był drogi. Spełniał swoją rolę.
6. Żel do golenia dla kobiet Joanna Sensual - z tym produktem również się polubiłam i kupiłam kolejne opakowanie.
7. Krem intensywnie nawilżający Nivea Soft - całkiem dobry, jednak zostawiał po sobie tłustą warstwę jeszcze przez parę godzin po nałożeniu.
8. Avon Little White Dress - miały ładny zapach, ale już mi się znudził
9. La Roche Posay Effaclar Duo + - mój ulubiony krem, chociaż pod koniec użytkowania zaczął przesuszać moją skórę w okolicy nosa. Przestałam go stosować przez parę dni i po problemie. Oczywiście następne opakowanie już kupione .

Mam nadzieję, że we wrześniu pójdzie mi lepiej...
Świetnie!!!!!!
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 13:38   #4485
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Luksa Pokaż wiadomość
To moje najgorsze denko, 3 miesiące a tak na prawdę to 50% poszło w ostatnie 2 tygodnie. Na szczęście zapasów ubywa, nic nie przybywa i myślę że za pół roku zostanę tylko z zapasem perfum.
06.CZERWIEC
07.LIPIEC
08.SIERPIEŃ
1. Farba do włosów 8.4 Intensywna Miedź AT Avon
2. Czekoladowy peeling myjący do ciała Naturals Avon 200 ml
3. Ujędrniający żel na brzuch Tight Tummy Perfect Body Oriflame 125 ml
4. Kremowy że do mycia twarzy Solutions Youth Minerals Avon 150 ml
5. Żel pod prysznic Recharge Senses Avon 250 ml
6. Deo roll – on Dove Oryginal Unilever 50 ml
7. Oczyszczająca pianka do mycia twarzy przeciw wypryskom Clearskin Avon 150 ml
8. Kuracja ochronno-wzmacniająca do wszystkich rodzajów włosów AT Avon 100 ml
9. Nawilżająct krem pod prysznic Milk & Honey Oriflame 200 ml
10. Szampon wzmacniający Czarna Rzepa & Cedr Naturals Avon 250 ml
11. Tusz do rzęs Aero VolumeMascara Blackest Black Avon 7ml
12. Szampon wzmacniający Czarna Rzepa & Cedr Naturals Avon 250 ml
13. Żel pod prysznic Recharge Senses Avon 250 ml
14. Peelingujący żel pod prysznic Nature Secrets mięta& malina Oriflame 400ml
15. Regenerująca maseczka do włosów z ekstraktem z czarnego kawioru PS Avon 200 ml
16. Lakier Taft 3Weather Mega Strong 5 ‘czarny’ Schwarzkopf 400ml
17. Activelle Invisible antyperspirant w kulce Oriflame 50 ml
18. EDP Lady Avebury Oriflame 50 ml
19. Przeciwzmarszczkowy krem rewitalizujacy na dzień SPF 25 Anew Rejuvenate Avon 50ml
20. Żel pod prysznic Winter Cocoon Senses Avon 500 ml
21. Płyn do higieny intymnej bezzapachowy Simply Delicate Avon 300 ml
22. Podkład Calming Effects Avon 30 ml
23. Szampon ochronno-wzmacniający do wszystkich rodzajów włosów AT Avon 400 ml
24. Ochronny krem pod prysznic Nature Secrets z wanilią i granatem Oriflame 250 ml
25. Brylantyna w żelu Extra mocna Joanna 150 g
26. Żel pod prysznic Palmolive Thermal Spa Mineral Massagez solą morską z Morza Martwego I Aloesem Colgate – Palmolive 250 ml
27. Dezodorant antyperspiracyjny w spray’u On Duty Tropical Burst Avon 150 ml
28. Żel do twarzy Naturals Glistnik i Woda Źródlana Avon 100 ml
29. Oczyszczająco – ujędrniający peeling do ciała z ekstraktem z kolumbijskiej kawy Planet Spa Avon 200 ml
30. Głęboko oczyszczający peeling do twarzy z minerałami z Morza Martwego PS MM Avon 75 ml
31. Dezodorant Action 3 Pro Clear Adidas Coty 150 ml
32. Szampon odżywczy do włosów słabych i łamliwych Pokrzywa & Łopian Naturals Avon 250 ml
33. Farba do włosów SGB Rozjaśniający Złoty Brąz AT Avon
34. Tender Care Karmel uniwersalny krem Oriflame 15 ml
35. Krem do depilacji Awokado Bielenda 100 ml
36. Oczyszczająco-wygładzający scrub do ciała PS Amazońskie Skarby Acai Avon 200 ml
37. EDT LaWezzi Femme 100 ml
38. Lekki nawilżający krem do twarzy z wyciągiem z trawy cytrynowej i ogórka SPF 15 Avon 75 ml
39. Kuracja antycellulitowa z masażerem Tri-Roller Solutions Avon 150 ml
40. Scrub do ciała Milk & Honey Oriflame 200 ml
41. Intensywnie nawilżający krem do twarzy Hydra Beyond Solutions Avon 50 ml
42. Tropikalny krem do stóp i łokci z kwasami AHA Planet Spa Avon75 ml
43. Profesjonalny krem – korektor zmarszczek z molekułą A-F33 Anew Avon 30 ml
44. Żel pod prysznic Palmolive Thermal Spa Mineral Massagez solą morską z Morza Martwego I Aloesem Colgate – Palmolive 250 ml
45. Szampon stymulujący przeciw wypadaniu włosów Yves Rocher 200ml
46. EDP Live Without Regrets by Reese Avon 12 ml
47. Kolorowe wodoodporne mleczko ochronne w spray’u dla dzieci SPF 30 SUN + Avon 150 ml
48. Nawilżające wodoodporne mleczko ochronne w spray’u dla skróry wrażliwej SPF 15 SUN+ Avon 150 ml
49. Kremowy żel pod prysznic Ziarna Kawy z Brazylii Jardins du Monde Yves Rocher 200 ml
50. Żel oczyszczający do Twarzy Pure Skin Oriflame 150 ml
51. Ujędrniający żel na brzuch Tight Tummy Perfect Body Oriflame 125 ml
52. Odżywcze masło do ciała po opalaniu SUN+ Avon 200 ml
53. Nawilżający krem ochronny do twarzy z technologią Activi-D SPF 30 SUN+ Avon 50 ml
54. Ochronny olejek nawilżający w spray’u SPF 6 SUN+ Avon 150 ml
o jaaa! I to ma być mało?
Mogłabyś szepnąć cos o tym peelingu? Ma parafinę? Jak ściera? Dodam, że jestem miłośniczką darcia domowego kawowego i moglabyś naświetlić czy dużo słabiej ściera?





Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość

Ale nie o tym chciałam pisać. Jak co miesiąc czas na denko.


1. Neobio szampon z aloesem do wrażliwej skóry głowy 250 ml
2. Dermika Pure wygładzający tonik z AHA do każdego typu cery 200 ml
3. Lass Naturals żel do skóry tłustej z neem i bazylią 100 gm
4. La Roche Posay krem Hydraphase Intense Legere 50 ml
5. Himalaya Herbals pasta do zębów 100 g
6. The Body Shop oliwkowy szampon do włosów normalnych i suchych 60 ml
7. L'Occitane 5 essential oils odżywka do włosów 50 ml
8. Eucerin olejek pod prysznic 20 ml
9. L'Biotica Biovax krearyna + jedwab intensywnie regenerująca maseczka 20 ml
10. Korres oczyszczająca maseczka w saszetce
11. Cleanic Kindi chusteczki nawilżające dla dzieci 60 szt.
12. Astor Big & Beautiful BOOM! tusz do rzęs 12 ml
13. Artdeco Hydra Lip Booster błyszczyk 6 ml








Wróciłam z wyjazdu i przywiozłam jednak kilka denek We dwoje używaliśmy moich kosmetyków i jakoś nawet poszło Postaram się jutro lub pojutrze dodać zdjęcia, bo dzisiaj muszę szykować mojego ucznia do szkoły
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 13:47   #4486
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
A jak to jest u Was z perfumami? Używacie różnych czy np jedno opakowanie cały czas? Ja mam kilka ulubionych zapachów ( Samsara i Lolita) i ich używam sporadycznie, natomiast wszystkie inne jakie mam ( a szczerze mówiąc trochę się tego nazbierało, jakieś 20 szt flakonów), używam od poczatku do samego dna i wtedy sięgam po następne.

Ja nie mogłabym mieć tylko jednych perfum bo nie ukrywam zapachy szybko mi się nudzą. Mam kilka flaszek napoczętych i używam ich na zmianę w zależności od pogody, nastroju .. itp. Ale ostatnio zminimalizowałam ilość do minimum i staram się następne kupować dopiero gdy coś zużyję.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:15   #4487
Luksa
Zakorzenienie
 
Avatar Luksa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3 367
GG do Luksa
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
o jaaa! I to ma być mało?
Mogłabyś szepnąć cos o tym peelingu? Ma parafinę? Jak ściera? Dodam, że jestem miłośniczką darcia domowego kawowego i moglabyś naświetlić czy dużo słabiej ściera?
Ale to z 3ech miesięcy to dlatego uznałam że marnie

Nie sprawdziłam czy ma parafinę, ani kawą nie pachnie ani super nie zdziera, taki zwyklak do miziania
Luksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:17   #4488
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Projekt denko cz 2

Masło dax cosmeticx pomarańcza wanilia
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:25   #4489
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Luksa Pokaż wiadomość
Ale to z 3ech miesięcy to dlatego uznałam że marnie

Nie sprawdziłam czy ma parafinę, ani kawą nie pachnie ani super nie zdziera, taki zwyklak do miziania
Toż to praktycznie 30 na miesiąc! To dużo!!!!!!!

Łeee to nie zainteresuję się nim jednak




Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Masło dax cosmeticx pomarańcza wanilia
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-31, 14:37   #4490
wiewioor
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 324
Dot.: Projekt denko cz 2

11. Facelle intim
12. Timotei with jeriho rose shampoo&condicioner
13. Clear complete soft care probka
14. Collistar shampoo restitutivo probka
15. Holika holika face 2 change cc cream miniatura
16. Heart Face Ultra pore care sleeping pack
17. Grace cole wild fig foam bath
18. Purederm essence mask
19. Puresmile gelee labo
__________________
W lutym denkuję: 0 (cel: 20!)

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 14:58   #4491
lejdi_i
Raczkowanie
 
Avatar lejdi_i
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 309
Dot.: Projekt denko cz 2

Cześć dziewczyny można dołączyć?
Od początku sierpnia staram się zużywać moje zapasy
lejdi_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:25   #4492
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Masło dax cosmeticx pomarańcza wanilia


---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
11. Facelle intim
12. Timotei with jeriho rose shampoo&condicioner
13. Clear complete soft care probka
14. Collistar shampoo restitutivo probka
15. Holika holika face 2 change cc cream miniatura
16. Heart Face Ultra pore care sleeping pack
17. Grace cole wild fig foam bath
18. Purederm essence mask
19. Puresmile gelee labo

Jakie wrażenia po Holice?
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:25   #4493
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 118
Dot.: Projekt denko cz 2

Moje sierpniowe denko:

1. AA Technologia Wieku Ultra Nawilżanie aksamitny żel do mycia twarzy 150 ml
2. Chusteczki nawilżane Nivea BabyPure&Fresh- opakowanie 63 szt.
3. Chusteczki muślinowe do mycia twarzy The Body Shop- 3 szt.
4. Żel pod prysznic The Body Shop „Sweet Lemon”-250 ml
5. Płatki kosmetyczne Cleanic(120 szt)
6. Mydło w płynie Dove Fresh Touch Ogórek i zielona herbata-500 ml
7. Płyn przeciw trądzikowi Afronis- 100 ml
8. Gąbka kąpielowa
9. Peeling w kremie do skóry normalnej i mieszanej Garnier Essentials Podstawa Pielęgnacji – 150 ml
10. Wkładki higieniczne Always Platinum-Pudełko 50 szt.
11. Żel do golenia Gillette Satin Care with a Touch of Olay Sensitive 200 ml
12. Róż do policzków Sephora „Cinnamon Spice”
13. Supernawilżający błyszczyk do ust Clinique „03 Mango”
14. Lactacyd Acti Fresh żel do higieny intymnej 200 ml
15. 12-stopak chusteczek higienicznych
16. Miniaturka perfum DKNY Be Delicious Skin-4ml
17. Mleczko do demakijażu Nivea Aqua Effect cera normalna i mieszana 200 ml
18. Szampon 2w1 Head&Shoulders Naturalna Świeżość 400ml
19. Próbka perfum Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza
20. Szczoteczka do twarzy The Body Shop
21. Perfumetka Viktor&Rolf Flower Bomb EDP-5ml
22. Perfumetka Dior Addict Eau Delice EDP-5ml
23. Rozświetlacz pod oczy Sephora „01 Clear”
24. Maszynka do golenia Wilkinson Sword
__________________
Książki 2024: 7

Mój Blog
Facebook
Instagram

Edytowane przez a ga ta
Czas edycji: 2014-08-31 o 19:28
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:26   #4494
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez lejdi_i Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny można dołączyć?
Od początku sierpnia staram się zużywać moje zapasy
Jasne! Witam serdecznie i życzę powodzenia w zużywaniu!

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez a ga ta Pokaż wiadomość
Moje sierpniowe denko:
1. AA Technologia Wieku Ultra Nawilżanie aksamitny żel do mycia twarzy 150 ml
2. Chusteczki nawilżane Nivea BabyPure&Fresh- opakowanie 63 szt.
3. Chusteczki muślinowe do mycia twarzy The Body Shop- 3 szt.
4. Żel pod prysznic The Body Shop „Sweet Lemon”-250 ml
5. Płatki kosmetyczne Cleanic(120 szt)
6. Mydło w płynie Dove Fresh Touch Ogórek i zielona herbata-500 ml
7. Płyn przeciw trądzikowi Afronis- 100 ml
8. Gąbka kąpielowa
9. Peeling w kremie do skóry normalnej i mieszanej Garnier Essentials Podstawa Pielęgnacji – 150 ml
10. Wkładki higieniczne Always Platinum-Pudełko 50 szt.
11. Żel do golenia Gillette Satin Care with a Touch of Olay Sensitive 200 ml
12. Róż do policzków Sephora „Cinnamon Spice”
13. Supernawilżający błyszczyk do ust Clinique „03 Mango”
14. Lactacyd Acti Fresh żel do higieny intymnej 200 ml
15. 12-stopak chusteczek higienicznych
16. Miniaturka perfum DKNY Be Delicious Skin-4ml
17. Mleczko do demakijażu Nivea Aqua Effect cera normalna i mieszana 200 ml
18. Szampon 2w1 Head&Shoulders Naturalna Świeżość 400ml
19. Próbka perfum Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza
20. Szczoteczka do twarzy The Body Shop
21. Perfumetka Viktor&Rolf Flower Bomb EDP-5ml
22. Perfumetka Dior Addict Eau Delice EDP-5ml
23. Rozświetlacz pod oczy Sephora „01 Clear”
24. Maszynka do golenia Wilkinson Sword
Duże denko!
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 19:34   #4495
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Projekt denko cz 2

Moje sierpniowe:
1. żel do golenia Joanna Sensual
2. chusteczki nawilżane Babydream
3. żel pod prysznic Oceania beza cytrynowa
4. tonik oczyszczający szałwia lekarska Fitomed
5. żel pod prysznic Lirene gruszkowy
6. odżywka z testu wizażowego Garnier Fructis Goodbye Demage
7. szampon czarna rzepa Gloria Malwa
8. pianka do h.i. Facelle
9. chusteczki do demakijażu Alterra
10. antyperspirant Lady Speed Stick
11. glinka kambryjska Fitokosmetik
12. krem do rąk Kamill
13. Benzacne
14. żel pod prysznic OS mandarynka i bazylia
15. Srebrzyk Kulpol
16. glinka wałdajska Fitokosmetik
17. serum do rzęs L'biotica
18. krem do rąk 5,5% Urea Isana Med
19. błyszczyk Sexy Pulp YR
20. maseczka gruszkowa Perfecta
21. peeling morelowy Soraya
22. diamentowa odżywka Eveline
23. tusz do rzęs Avon Super Shock
24. filtr do twarzy Spf 30 Soraya
25. krem nawilżający Ziaja Sopot Spa
26. chusteczki do h.i. Facelle
27. płatki kosmetyczne z Lidla
28. maseczka Rival de Loop truskawka i wanilia
29. mgiełka termoochronna Marion
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 20:49   #4496
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Denko żel Durex smakowy w końcu to też kosmetyk?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 17:45   #4497
motylek_8259
Raczkowanie
 
Avatar motylek_8259
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 376
Dot.: Projekt denko cz 2

witam, mozna dołączyc?
motylek_8259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-01, 18:55   #4498
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez motylek_8259 Pokaż wiadomość
witam, mozna dołączyc?
Jak najbardziej Witamy

Moje skromne sierpniowe denko. Recenzje oczywiście na blogu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy 1kopia.jpg (113,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bez nazwy2 kopia.jpg (116,3 KB, 32 załadowań)
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 08:19   #4499
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Aa mam go nawet i się nim myje ;D przetestowałabym na włosach, lecz ma sól(jestem po keratynie) chociaż się już wypłukała xD prawie...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 08:45 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Haha ;D oj tam oj tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
smerfetka ile trzymała Ci się keratyna ? bo ja też jestem po i mam miesiąc i jeszcze mam

Cytat:
Napisane przez Anna_Konda Pokaż wiadomość
Brawa dziewczyny za denka!!!
Troche mnie nie bylo bo wyjezdzalam i nie jestem za bardzo z siebie dumna w tym miesiacu bo przybylo mi ponad 20 kosmetykow (prosze o baty) z czego 6 do lub po opalaniu. Zuzylam znacznie mniej


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Dodaję denko! Sierpie się kończy, nic już w tym miesiącu nie zużyję. Po raz kolejny udało mi się zgromadzić dużo opakowań Niestety, od września będę miała sporo mniej czasu, więc zużyć sporo mniej... Mam nadzieję, że kupować też będę niewiele :P
wow ogromne

Cytat:
Napisane przez LonelyDay Pokaż wiadomość
ja bym nigdy nie zużyła tylu produktów w miesiąc. nie wiem jak to robię, ale jakoś długo mi schodzi ze zużywaniem czegokolwiek
Do jutra już raczej niczego nie zużyję, więc teraz pokażę Wam swoje denko z całego sierpnia:
Mam nadzieję, że we wrześniu pójdzie mi lepiej...


Cytat:
Napisane przez Luksa Pokaż wiadomość
To moje najgorsze denko, 3 miesiące a tak na prawdę to 50% poszło w ostatnie 2 tygodnie. Na szczęście zapasów ubywa, nic nie przybywa i myślę że za pół roku zostanę tylko z zapasem perfum.
06.CZERWIEC
07.LIPIEC
08.SIERPIEŃ
wcale nie tak mało średnio 16-17 kosmetyków na miesiąc

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Dawno mnie tu nie było. Mam spore zaległości. Ostatni tydzień balowałam z mężem w Kołobrzegu

Ale nie o tym chciałam pisać. Jak co miesiąc czas na denko.




wróciłam długo mnie nie było bo byłam na urlopie a potem jakoś czasu nie miałam więc mam zaległe denko z lipca i sierpnia ale wkleję potem bo teraz małego do przedszkola muszę wyszykować
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-02, 08:26   #4500
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Projekt denko cz 2

Cytat:
Napisane przez edyta29 Pokaż wiadomość
smerfetka ile trzymała Ci się keratyna ? bo ja też jestem po i mam miesiąc i jeszcze mam







wow ogromne







wcale nie tak mało średnio 16-17 kosmetyków na miesiąc







wróciłam długo mnie nie było bo byłam na urlopie a potem jakoś czasu nie miałam więc mam zaległe denko z lipca i sierpnia ale wkleję potem bo teraz małego do przedszkola muszę wyszykować
Alfaparf jakieś 2 miesiące no może 3 przy odpowiedniej pielegnacji więcej Alfaparf(chyba dobrze pisze) nie zrobie bo za krótko się trzymało a nie mam włosów za bardzo kręconych i grubych...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 16:40:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.