Kosmetyki Catrice - cz. II - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 23:30   #3421
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
IMO Princess Peach jest morelowa Ale rozbielona brzoskwinia też pasuje To taki morelowo-brzoskwiniowy kolor



Odcieniowi Gentle Nude ze "starej", wycofanej serii AM najlepiej odpowiada kolor Simply Rosewood z nowej serii (tylko nie pamiętam, czy jest to seria Ultimate Colour w czarnej oprawce czy Ultimate Shine w srebrnej ), ta nowa Gentle Nude is Back jest wg mnie mniej "gentlenudowa" niż Simply Rosewood, którą nawiasem pisząc teraz wycofują... :/
Oglądałam bardzo ładne porównanie tych 2 odcieni (Simply Rosewood i Gentle Nude) na jakimś niemieckim blogu.

BTW i teraz muszę, MUSZĘ ją kupić...



Ja mam w tej chwili 28...
I jak widzę jakąś, która mi się podoba to też czuję niedosyt... A potem w domu przychodzi otrzeźwienie i myśl: po cholerę mi tyle?!!!



O tak, tak! Celię gorąco polecam! Naprawdę warto, bo cena niziutka, a pomadka bardzo, BARDZO przyjemna!
Mam z serii Nude błyszczyk-pomadka nr 605, dla mnie jest jak pomadka pielęgnacyjna o winogronowym zapachu dająca subtelne, lekkie, prawie niewidoczne zabarwienia - a raczej wyrównanie kolorytu - czuję się w niej jakbym nie miała nic na ustach poza balsamem ochronnym

A propos Celii dziś - zupełnie przypadkiem i nieplanowanie - kupiłam kolejna pomadkę... Po prostu sama wlazła mi w ręce.... Z serii Esencja Kobiecości (oprawka w kolorze oberżyny ) odcień nr 12 No piękny! Nie mogłam się oprzeć Zwłaszcza, że kosztowała 9 zł. Kolor opisałabym jako pąsowy, jak płatki peonii, tylko taki ciemniejszy, bardziej zgaszony róż. Lub przydymiony, ciemny róż Jest dość ciemny i odznaczający się, więc jeśli ktoś lubi kolory jasne i cieliste to może być zbyt mocny na co dzień (bardziej na wieczór), ale z drugiej strony nie jest też rażący i jaskrawy tylko taki... przydymiony właśnie Więc dla osób lubiących mocniejsze odcienie to ten z pewnością nada się do dziennego makijażu
Nie wiem, czy Celia nie jest obecnie moją faworytką- mam 601 i 603. Uwielbiam ich kolor, krycie i to, że nawilżają. Coś jak Lip buttersy, a cena jaka!
Mam ochotę na 606 i wybieram się jutro po nią sa sa sa

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Tak, o tę mi chodzi. Po licznych próbach, wolę nawilżenie i mniej intensywny kolor, dlatego Gentle Nude tak lubię. Może właśnie te pomadki z Celii są podobne? Jak wykończę Catrice, to spróbuję Celię, tylko czy ta nudziakowa kolekcja nie jest czasem letnią edycją?
Polecam, pomadki Celii z serii Nude są własnie takie, coś jak lip buttersy. Transparentne, można budować krycie i na pewno nie wysuszają.
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 23:39   #3422
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A propos Celii dziś - zupełnie przypadkiem i nieplanowanie - kupiłam kolejna pomadkę... Po prostu sama wlazła mi w ręce.... Z serii Esencja Kobiecości (oprawka w kolorze oberżyny ) odcień nr 12 No piękny! Nie mogłam się oprzeć Zwłaszcza, że kosztowała 9 zł. Kolor opisałabym jako pąsowy, jak płatki peonii, tylko taki ciemniejszy, bardziej zgaszony róż. Lub przydymiony, ciemny róż Jest dość ciemny i odznaczający się, więc jeśli ktoś lubi kolory jasne i cieliste to może być zbyt mocny na co dzień (bardziej na wieczór), ale z drugiej strony nie jest też rażący i jaskrawy tylko taki... przydymiony właśnie Więc dla osób lubiących mocniejsze odcienie to ten z pewnością nada się do dziennego makijażu
och nie i po co mi to piszesz? :P po całym mieście będę teraz tej serii szukać
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:03   #3423
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Buuu a ja nie wiem gdzie w Lublinie jest Celia
Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
I jak tu nie brać?
Napisałaś wprost to, co chciałam przeczytać
Jak tylko będę w Naturze, to ją capnę
No i elegancko, bierz
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Ja mam odcień Spicy Coral z tej starej wersji Absolute Moisture (chodzi Ci o tę wersję, tak?). Rzeczywiście, tamta wersja jest bardziej nawilżająca, ale jest mniej napigmentowana niż ta obecna. Nie potrafiłabym wybrać którą lubię bardziej, bo jednego dnia wolę mieć delikatny kolor ust i lepsze nawilżenie, a innego stawiam na mocny odcień
Zgadzam się z tym

powiedzcie proszę, że po Revoltaire będzie Cucuba
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:40   #3424
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Buuu a ja nie wiem gdzie w Lublinie jest Celia
http://celia.pl/dystrybucja
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 10:47   #3425
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Buuu a ja nie wiem gdzie w Lublinie jest Celia

No i elegancko, bierz

Zgadzam się z tym

powiedzcie proszę, że po Revoltaire będzie Cucuba
Celia jest w drogerii Oscar na Wileńskiej Przynajmniej ja tam kupowałam jakiś czas temu.

Strona Celii podpowiada też, że:
Ignacego Daszyńskiego 88 Virgo,
Grażyny 14 Lss,
Wróblewskiego 4 Lss,
Zamojska 33 Stella.

Chociaż na Grażyny bym nie liczyła, z tego co pamiętam taki sobie mają asortyment, ale gdybyś się jednak wybierała, to mogę Ci wcześniej sprawdzić, żebyś nie jechała na darmo

Po Revoltaire ma być Cruise Couture. Cucuba pod koniec sierpnia. Szkoda, że tak późno
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie

Edytowane przez PieceOfMoris
Czas edycji: 2012-07-10 o 11:52
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:10   #3426
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
(...)Cucuba pod koniec sierpnia. Szkoda, że tak późno
Za to większa szansa na to, że bronzer okaże się odpowiedni nawet do jaśniejszych karnacji, które nawet nie chcąc, trochę koloru złapią
Chyba, że się mylę, bo mogę się nie znać jako ta średnia
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:30   #3427
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez oleczka024 Pokaż wiadomość
A ja na paletke się niestety już nie załapałam.
Za to jestem zachwycona lakierem limonkowym i różem - cudeńko! Natomiast bardzo mnie rozczarowała pomadka nude z tej limitki. Za pomadkami w kolorach nude przepadam, a ta wchodzi w załamania i nieestetycznie wygląda na ustach. Jest jakaś taka sucha, tępa. Zdecydowanie wole badziej kremowe wykończenie. No ale to w końcu mat, czy mat może być kremowy?
A u mnie tylko róży brak i pojedynczych lakierów i szminek CHYBA
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 15:31   #3428
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy Celia nie jest obecnie moją faworytką- mam 601 i 603. Uwielbiam ich kolor, krycie i to, że nawilżają. Coś jak Lip buttersy, a cena jaka!
Mam ochotę na 606 i wybieram się jutro po nią sa sa sa



Polecam, pomadki Celii z serii Nude są własnie takie, coś jak lip buttersy. Transparentne, można budować krycie i na pewno nie wysuszają.
Też mam 601 i ją uwielbiam, planuję kolejne z tej serii W ogóle to znalazłam taką drogerię, gdzie pomadki Celii są za szałowe 5.50(jakaś jedna seria) muszę się tam na spokojne przejść i poglądać, bo ostatnio to się spieszyłam i wyszłam z niczym
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 17:46   #3429
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy Celia nie jest obecnie moją faworytką- mam 601 i 603. Uwielbiam ich kolor, krycie i to, że nawilżają. Coś jak Lip buttersy, a cena jaka!
Mam ochotę na 606 i wybieram się jutro po nią sa sa sa

Polecam, pomadki Celii z serii Nude są własnie takie, coś jak lip buttersy. Transparentne, można budować krycie i na pewno nie wysuszają.
Jak polecasz tak bardzo, to wypróbuję, z tym że ja nie mogę nosić kolorów nude, bo jestem blada i ogólnie do urody mi nie pasuje. Kiedyś gdy nosiłam szalenie modną Nude Delight Rimmela wszyscy się pytali, czy chora jestem. Pasują mi bardziej róże.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2012-07-10 o 17:46 Powód: literówka
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 18:29   #3430
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Też mam 601 i ją uwielbiam, planuję kolejne z tej serii W ogóle to znalazłam taką drogerię, gdzie pomadki Celii są za szałowe 5.50(jakaś jedna seria) muszę się tam na spokojne przejść i poglądać, bo ostatnio to się spieszyłam i wyszłam z niczym
Też chciałam dzisiaj dokupić sobie 606, ale wkurzyli mnie ceną 12 zł. Trochę przesada. Tam wszystko mają drożej. Kupię w drogerii Jasmin

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jak polecasz tak bardzo, to wypróbuję, z tym że ja nie mogę nosić kolorów nude, bo jestem blada i ogólnie do urody mi nie pasuje. Kiedyś gdy nosiłam szalenie modną Nude Delight Rimmela wszyscy się pytali, czy chora jestem. Pasują mi bardziej róże.
Ja też bladzioch, ale kolorki od 601 do 603 serii Nude to piękne róże. Wcale nie beżowe cielaki, w takich i ja wyglądam dziwnie.
601 mnie zachwyca- moja ulubiona. Tak równomiernie schodzi z ust, że nie myślę o niej w ciągu dnia, a do tego mam nawilżone usta
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:17   #3431
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Pomóżcie, dobre duszyczki, bo mam wrażenie, że jesteście na bieżąco Wpadło mi w oko (już dawno temu) kilka lakierów Catrice, ale jakoś się nie składało z zakupami. Dziś oglądam szafę i nie znajduję tych kolorów i zastanawiam się, czy one bezpowrotnie zostały wycofane, czy co się mogło stać (z limitowanych kolekcji nie były). Chodzi mi o kolory:
London's weather forecast
Up in the air
From dusk to dawn
Lost in mud
I sea you
Lucky in lilac
I scream peach

Czy Catrice często wycofuje kolory? Czy oprócz limitek ma jakieś kolekcje letnie/jesienne/zimowe/wiosenne? Chodzi mi o to, czy jeśli znowu coś mi się spodoba, to czy mam polować już natychmiasdt, bo potem może nie być

Zdziwiłam się dziś, bo wygląda na to, że Revoltaire cieszy się w pobliskim mieście (Tarnowskie Góry) małym powodzeniem. Brak kilku lakierów, mniej niż połowy paletek cieni i jednej szminki, prawdopodobnie tej, po którą gwałtem posłałam tydzień temu męża (jak widać, nie trzeba było się aż tak spieszyć ). Róży nie sprawdzałam, w takim byłam szoku, bo czytałam, jak w innych miastach szybko LE są wykupowane
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2012-07-11 o 19:21
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 19:20   #3432
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Tutaj są wszystkie kolory dostępne obecnie http://www.catrice.eu/products/nails...cquer-895.html
Późnym latem/wczesną wiosną jest wymiana części kolorów ze stałej oferty i możliwe, że ostatnio coś z tej Twojej listy wycofali skoro ich nie ma w szafie
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:22   #3433
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Tutaj są wszystkie kolory dostępne obecnie http://www.catrice.eu/products/nails...cquer-895.html
Późnym latem/wczesną wiosną jest wymiana części kolorów ze stałej oferty i możliwe, że ostatnio coś z tej Twojej listy wycofali skoro ich nie ma w szafie
Dziękuję serdecznie Już badam.
London's weather forecast i From dusk to dawn tam znalazłam, reszty nie ma. Ale mam wrażenie, że aż tylu kolorów to ja w tej szafie nie widziałam nawet licząc te 2 czy 3 puste miejsca.
A wymiana części kolorów oznacza, że znikają bezpowrotnie czy tylko do nastepnej zmiany pór roku?
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2012-07-11 o 19:28
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:29   #3434
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

To ja jeszcze podrzucę link do bloga Em, na którym znajduje się lista produktów, które mają zamiar wycofać we wrześniu.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...rice-2012.html
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 19:46   #3435
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie Już badam.
London's weather forecast i From dusk to dawn tam znalazłam, reszty nie ma. Ale mam wrażenie, że aż tylu kolorów to ja w tej szafie nie widziałam nawet licząc te 2 czy 3 puste miejsca.
A wymiana części kolorów oznacza, że znikają bezpowrotnie czy tylko do nastepnej zmiany pór roku?
Raczej znikają, ale pojedyncze sztuki mogą wrócić. Niektóre wycofane produkty leżą miesiącami w tak zwanych koszyczkach wyprzedażowych. Ale z tymi cenami to różnie bywa
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 21:14   #3436
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze podrzucę link do bloga Em, na którym znajduje się lista produktów, które mają zamiar wycofać we wrześniu.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...rice-2012.html
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 22:26   #3437
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
O patrz nie wiedziałam że mają stronę internetową
Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Celia jest w drogerii Oscar na Wileńskiej Przynajmniej ja tam kupowałam jakiś czas temu.

Strona Celii podpowiada też, że:
Ignacego Daszyńskiego 88 Virgo,
Grażyny 14 Lss,
Wróblewskiego 4 Lss,
Zamojska 33 Stella.

Chociaż na Grażyny bym nie liczyła, z tego co pamiętam taki sobie mają asortyment, ale gdybyś się jednak wybierała, to mogę Ci wcześniej sprawdzić, żebyś nie jechała na darmo

Po Revoltaire ma być Cruise Couture. Cucuba pod koniec sierpnia. Szkoda, że tak późno
Dzięki Kochana
Ja się pewnie przejdę do Oscara, parę innych rzeczy mi się stamtąd chce.

Kupiłam już właściwie wszystko z Catrice co wycofują czyli
- Made to Stay 01 i 03 - może wreszcie oswoję Bad Girl
- Kohl Kajal Would You Mint - baaardzo fajny, dziś go nosiłam i trzyma się skubany bardzo dobrze i ładnie wygląda na oczach
- Eyeliner Sherlock & Khaki Holmes - mój pierwszy żelek z Catrice - po przeczytaniu recenzji u Cucumy na blogu musiało to nastąpić jeszcze nie próbowałam, szkoda mi (znaczy oglądam go sobie)
- błyszczyk Colour Show Peach Boy - jest dziwny bo pachnie jakby jogurtem truskawkowym na początku go nie lubiłam bo to nie jest taka zwykła brzoskwinia tylko dosyć mocna, trochę ceglasta pomarańcza. Ale dziś się odpowiednio pomalowałam i pasował
Do tego genialnie nawilża i baaardzo długo się trzyma jak na błyszczyk. Jestem zaskoczona. Wytrzymał prawie 3h na zakupach (nic nie jadłam)

Dziś jeszcze dokupiłam:
- Apricot Smoothie na zapas (wzięłam ostatnią sztukę w całym Olimpie, na szczęście niezmacaną)
oraz... CHOLERA to przez was...
- Szminkę Colour Bomb słabam...
po pierwszej próbie, mimo że mam szminki Kobo Celebrity Lips, podoba mi się co prawda więcej trzeba nasmarować żeby efekt był podobny ale przynajmniej nie zużyję tak szybko tych z Kobo..

w gratisie dostałam tusz Catrice Sensitive Eyes. Na razie nieotwierany (mam nadzieję) - zastanawiam się, czy go zostawić, czy puścić dalej bo po recenzjach widzę, że on taki raczej dzienny, a ja wolę mocno podkreślone rzęsy
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 10:13   #3438
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
O patrz nie wiedziałam że mają stronę internetową

Dzięki Kochana
Ja się pewnie przejdę do Oscara, parę innych rzeczy mi się stamtąd chce.

Kupiłam już właściwie wszystko z Catrice co wycofują czyli
- Made to Stay 01 i 03 - może wreszcie oswoję Bad Girl
- Kohl Kajal Would You Mint - baaardzo fajny, dziś go nosiłam i trzyma się skubany bardzo dobrze i ładnie wygląda na oczach
- Eyeliner Sherlock & Khaki Holmes - mój pierwszy żelek z Catrice - po przeczytaniu recenzji u Cucumy na blogu musiało to nastąpić jeszcze nie próbowałam, szkoda mi (znaczy oglądam go sobie)
- błyszczyk Colour Show Peach Boy - jest dziwny bo pachnie jakby jogurtem truskawkowym na początku go nie lubiłam bo to nie jest taka zwykła brzoskwinia tylko dosyć mocna, trochę ceglasta pomarańcza. Ale dziś się odpowiednio pomalowałam i pasował
Do tego genialnie nawilża i baaardzo długo się trzyma jak na błyszczyk. Jestem zaskoczona. Wytrzymał prawie 3h na zakupach (nic nie jadłam)

Dziś jeszcze dokupiłam:
- Apricot Smoothie na zapas (wzięłam ostatnią sztukę w całym Olimpie, na szczęście niezmacaną)
oraz... CHOLERA to przez was...
- Szminkę Colour Bomb słabam...
po pierwszej próbie, mimo że mam szminki Kobo Celebrity Lips, podoba mi się co prawda więcej trzeba nasmarować żeby efekt był podobny ale przynajmniej nie zużyję tak szybko tych z Kobo..

w gratisie dostałam tusz Catrice Sensitive Eyes. Na razie nieotwierany (mam nadzieję) - zastanawiam się, czy go zostawić, czy puścić dalej bo po recenzjach widzę, że on taki raczej dzienny, a ja wolę mocno podkreślone rzęsy
Ale zakupy Też się czaję na tego żelka ale jeszcze nie wiem czy go kupię. Jak użyjesz to dasz znać, czy fajny?
A colour bomb mam i lubię bardzo ale jak się okazało mam matową pomadkę w płynie Basic w prawie identycznym kolorze Wstawię porównanie na bloga dzisiaj, różnią się dosłownie minimalnie ta z Basic jest delikatnie jaśniejsza
__________________


Edytowane przez adzia2223
Czas edycji: 2012-07-12 o 10:15
adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-12, 11:56   #3439
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
To ja jeszcze podrzucę link do bloga Em, na którym znajduje się lista produktów, które mają zamiar wycofać we wrześniu.
http://lusterko-em.blogspot.com/2012...rice-2012.html
O, Lost in mud wycofują A ja nawet teraz go u siebie nie widziałam, to już chyba nie mam szans na niego.

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Niektóre wycofane produkty leżą miesiącami w tak zwanych koszyczkach wyprzedażowych. Ale z tymi cenami to różnie bywa
Od jakiegoś czasu nie widziałam w swojej Naturze tego koszyczka, a nie pytałam obsługi i teraz nie wiem, czy zmienili mu miejsce, czy co?

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
oraz... CHOLERA to przez was...
- Szminkę Colour Bomb słabam...
po pierwszej próbie, mimo że mam szminki Kobo Celebrity Lips, podoba mi się co prawda więcej trzeba nasmarować żeby efekt był podobny ale przynajmniej nie zużyję tak szybko tych z Kobo..
Hahaha, siła reklamy, też ją kupiłam Po pierwszym użyciu chciało mi się płakać, bo wyglądałam dziwnie, zupełnie czego innego się spodziewałam. Wszystkie swatche, które widziałam były na bladolicych i bladoustych, a ja mam ciemny kolor warg i efekt zupełnie inny. Po kilku użyciach jednak polubiłam bardzo

Nie powiem, że mnie pocieszyłyście, ale dziękuję za odpowiedzi Chyba muszę częściej monitorować wątek, to będę wiedziała, na co polować już, a co może poczekać.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-14, 19:43   #3440
Nekotka_
Raczkowanie
 
Avatar Nekotka_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 81
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Wpadłam dziś do Natury, a tam wiecie co? Prawie pełna limitka Brakowało dwóch róży (jeden kupiłam ja, dwa tygodnie temu ) i jednej szminki (teraz już dwóch... ach, colourbomb ). Lakiery nieruszone, paletki nieruszone... Szok, niedowierzanie
Nekotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-14, 19:52   #3441
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Oho, takie znalezisko to pewnie marzenie wielu limitko-maniaczek
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 15:51   #3442
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

W mojej N. zerknęłam dziś na limitkę - brak po jednej sztuce ze wszystkich kolorów szminek, róże są, paletki są, lakiery 3 kolory (oczywiście nie wszystkie, ale po 2-3 sztuki). Chyba tarnogórzanki nie czytają Wizażu i kosmetycznych blogów
Nekote, a Ty w jakimś większym mieście to znalazłaś?
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2012-07-16 o 15:52
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:26   #3443
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Zamiast tych wycofywanych róży będą chcieli wprowadzić jakieś nowe? Wiecie coś o tym?
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 21:34   #3444
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Zamiast tych wycofywanych róży będą chcieli wprowadzić jakieś nowe? Wiecie coś o tym?
Na blogu Em są nowości
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:40   #3445
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Zamiast tych wycofywanych róży będą chcieli wprowadzić jakieś nowe? Wiecie coś o tym?
http://www.lusterko-em.blogspot.com/...-wrzesien.html
Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Na blogu Em są nowości
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 17:51   #3446
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Dzięki Zastanawiam się czy lepiej kupić róż w starszej czy nowszej wersji
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 18:25   #3447
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Ja Ci bardzo polecam z obecnych 050 Apricot Smoothie (swatche też gdzieś tam są na blogu, chyba w lutym wrzucałam), to mój ulubiony róż ever.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:37   #3448
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Poszłam po kameleona, wróciłam z Photo Finish No i od tygodnia go używam i twierdzę, że jest niezły - choć moim faworytem i tak jest znienawidzony przez 95% blogosfery i portali recenzjowych - Rimmel Stay Matte
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 08:50   #3449
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
O patrz nie wiedziałam że mają stronę internetową

- błyszczyk Colour Show Peach Boy - jest dziwny bo pachnie jakby jogurtem truskawkowym na początku go nie lubiłam bo to nie jest taka zwykła brzoskwinia tylko dosyć mocna, trochę ceglasta pomarańcza. Ale dziś się odpowiednio pomalowałam i pasował
Do tego genialnie nawilża i baaardzo długo się trzyma jak na błyszczyk. Jestem zaskoczona. Wytrzymał prawie 3h na zakupach (nic nie jadłam)
Zazdroszczę, że on Ci pachnie jogurtem truskawkowym, bo mnie on pachnie smażoną cebulą Użyłam go raz i leży
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 09:39   #3450
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. II

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, że on Ci pachnie jogurtem truskawkowym, bo mnie on pachnie smażoną cebulą Użyłam go raz i leży
Hahahahahha padłam, jaki rozstrzał Nie ma opcji, muszę go powąchać przy najbliższej okazji
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.