BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza? - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-06, 15:13   #331
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Ładny i wygodny strój to podstawa. Też się przymierzam na wydanie połowy wypłaty na strój do biegania Mój nowy zakup to spodnie za kolano a właściwie leginsy bo strasznie obcisłe. I mam już upatrzone koszulki ale czekam na wypłatę. W decathlonie są koszulki Kalenji. Nie znam tej marki ale wydają się fajne i nie przeraźliwie drogie.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 18:34   #332
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez bytheway Pokaż wiadomość
Andziasi - to tortury rzeczywiście ale by być piękną trzeba cierpieć. A próbowałyście bodywrappingu?
O przetrenowanie chyba nie chodzi, bo nie uszkodziłam się w czasie treningu, tylko o niewygodne buty :/

Goodbyaccident - mam je, też różowe, polecam


A ja dziś mam dzień łóżkowy, bo wczoraj poimprezowałam... wstyd


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mam do bodywrappingu serum rozgrzewające eveline, pali jak cholera Póki co raz tylko testowałam. Mam zamiar zużyć cały balsam jak tylko skończę cykl 10 masażów banką chińską Dam znać. Ponoć świetnie działają specyfiki BingoSpa.

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Ładny i wygodny strój to podstawa. Też się przymierzam na wydanie połowy wypłaty na strój do biegania Mój nowy zakup to spodnie za kolano a właściwie leginsy bo strasznie obcisłe. I mam już upatrzone koszulki ale czekam na wypłatę. W decathlonie są koszulki Kalenji. Nie znam tej marki ale wydają się fajne i nie przeraźliwie drogie.
Też chciałam kupić kilka ciuchów Kalenji, stanik też mam tej firmy ale niestety okropne braki mają i nie ma czarnej koszuli do biegania dla mnie



A buty są brzydkie Ale spoko, nie przejmujcie się moją opinią, bo jestem hejterką kolorów Ja to tylko czarne, granatowe, odcienie szarości, brązy, fiolety no i czerwony. Więcej kolorów nie znam No mam coś tam niby ale to tylko w wakacje CZASEM założę.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 21:19   #333
goodbyaccident
Raczkowanie
 
Avatar goodbyaccident
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 100
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Kolor to sprawa bardziej indywidualna, ale czasem dziewczyny mam wrażenie, że kobietom w takich butach biega się lżej. Ahh... długo bym wybierała drogę po której chcę biegać, żeby nie pobrudzić. Bardzo zazdroszczę tym, które mają więcej niż buty...
Przecież to cudeńka są. A ja wcale nie jestem fanatyczką
__________________
Z pasją do fitness, zdrowego odżywiania i szczęścia! blog: www.goodbyaccident.com
goodbyaccident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-06, 21:46   #334
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Dziś zaliczone 30min i wyszło 4,8km. Jakoś więcej, widocznie szybciej mi szło. Mimo to ciężko było, wczorajsze % dały o sobie znać.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 12:43   #335
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cześć,
można dołączyć do Was?

Dopiero dzisiaj pierwszy bieg przede mną ale mam nadzieję, że wrócę do biegania na stałe
http://jak-biegac.pl/plan-treningowy...acych-biegaczy zamierzam zacząć od tego planu.

Ubranie mam, buty mam, muzyka załadowana.

Jedynym problemem jest biustonosz.
Byłam we wszystkich sklepach i nigdzie nie ma dobrych biustonoszy do biegania. Wszędzie cieniutkie topy.
Dzisiaj będę biegała w staniku z Lidla ale muszę kupić taki, który będzie trzymał biust w ryzach
I tutaj moje pytanie do Was- czy możecie polecić dobry biustonosz ale nie za drogi?
Panache jest dla mnie za drogi.

Jeszcze chciałam zapytać ile u Was trwa rozgrzewka?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 14:26   #336
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Mam biustonosz z decathlonu Kalenji, dawałam link do niego niedawno. Ale słyszałam, że z lidla też są ok.
Fajne są Nike do biegania ale jak była fajna cena, to z kolei tylko kilka rozmiarów.

U mnie rozgrzewka trwa z 10min.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 17:30   #337
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Zaliczyłam godzinne bieganie po moich górach i dolinach. Niestety nie wiem ile to kilometrów bo nie mam jak tego sprawdzić. Przymierzam się do zakupy jakiegoś smartfona żeby obserwować swoje osiągnięcia i jeszcze bardziej się motywować.

Ja biustonosz mam właśnie Panache i mimo, że drogi to jest rewelacyjny. Ale ja mam duży biust więc musiałam mieć mocne podtrzymanie. Nie żałuję ani złotówki wydanej na niego.

Dziewczyny a jak radzicie sobie z pęcherzami, odciskami? Chyba, że nie macie takiego problemu to zazdroszczę. Nie wiem czy to kwestia butów ale wydaje mi się, że nie. Jak wybieram płaskie tereny to jest wszystko ok ale jak biegam po górkach to wtedy mam z tym problem. Co prawda wystarczy jeden dzień przerwy i pęcherz znika ale mimo wszystko jest to denerwujące.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-07, 17:55   #338
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;45928811]Mam biustonosz z decathlonu Kalenji, dawałam link do niego niedawno. Ale słyszałam, że z lidla też są ok.
Fajne są Nike do biegania ale jak była fajna cena, to z kolei tylko kilka rozmiarów.

U mnie rozgrzewka trwa z 10min.[/QUOTE]Dzięki za odpowiedź

Jestem już po pierwszym biegu. 35min + 5 min w domu na orbitreku.
Biustonosz z Lidla nawet się spisał. Nie mniej jednak jak przybędzie mi gotówki to zainwestuję w coś lepszego.

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Zaliczyłam godzinne bieganie po moich górach i dolinach. Niestety nie wiem ile to kilometrów bo nie mam jak tego sprawdzić. Przymierzam się do zakupy jakiegoś smartfona żeby obserwować swoje osiągnięcia i jeszcze bardziej się motywować.

Ja biustonosz mam właśnie Panache i mimo, że drogi to jest rewelacyjny. Ale ja mam duży biust więc musiałam mieć mocne podtrzymanie. Nie żałuję ani złotówki wydanej na niego.

Dziewczyny a jak radzicie sobie z pęcherzami, odciskami? Chyba, że nie macie takiego problemu to zazdroszczę. Nie wiem czy to kwestia butów ale wydaje mi się, że nie. Jak wybieram płaskie tereny to jest wszystko ok ale jak biegam po górkach to wtedy mam z tym problem. Co prawda wystarczy jeden dzień przerwy i pęcherz znika ale mimo wszystko jest to denerwujące.
A ile zapłaciłaś za swój biustonosz?
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 18:10   #339
Me_Myself_And_I_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 139
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Hej
Jestem poczatkujaca biegaczka i biegam od tygodnia. Nie robie rozgrzewki, tylko jazda i 5 km biegu dzis nie bylam w stanie przebiec wiecej niz 1,5 km bo kolano zaczelo mnie bolec, to wina braku rozgrzewki?
__________________
Moje skarby

15.05.2009 Maja
18.12.2011 Mikołaj
Me_Myself_And_I_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 19:18   #340
paulinciax07
Rozeznanie
 
Avatar paulinciax07
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 746
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Zaliczyłam drugie bieganko w tym roku hahha, 7,1km i równiutkie 44 minuty
paulinciax07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 20:17   #341
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A ile zapłaciłaś za swój biustonosz?
Ok 200 zł. Dokładnie nie pamiętam bo było to 2 lata temu. Piorę go często i nie uległ deformacji, jedynie trochę stracił na kolorze.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:24   #342
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Cześć,
można dołączyć do Was?

Dopiero dzisiaj pierwszy bieg przede mną ale mam nadzieję, że wrócę do biegania na stałe
http://jak-biegac.pl/plan-treningowy...acych-biegaczy zamierzam zacząć od tego planu.

Ubranie mam, buty mam, muzyka załadowana.

Jedynym problemem jest biustonosz.
Byłam we wszystkich sklepach i nigdzie nie ma dobrych biustonoszy do biegania. Wszędzie cieniutkie topy.
Dzisiaj będę biegała w staniku z Lidla ale muszę kupić taki, który będzie trzymał biust w ryzach
I tutaj moje pytanie do Was- czy możecie polecić dobry biustonosz ale nie za drogi?
Panache jest dla mnie za drogi.

Jeszcze chciałam zapytać ile u Was trwa rozgrzewka?
najpierw się przywitam, bo na razie podczytuje tylko i mam nadzieję,ze wasze wpisy zmotywują mnie do biegania.
Doszłam do wniosku,że najpierw poprawie kondycję na zumbie, a potem zacznie biegać.
Co do biustonoszy, wszystkie te nike, adidas to raczej topy niż biustonosze. Piękne ale nie spełniają swojej funkcji. Obecnie mam stanik Shock Absorber, swój kupiłam w outlecie sportowym w moim mieście. Bardzo dobre ceny zdarzają się w Tk Maxx, ale trzeba być wytrawnym łowcą. Ja trafiałam na same małe miseczki.
Teraz chce kupić ten:
niestety straciłam dziś 2 godziny na znalezienie w sklepach internetowych mojego rozmiaru, bez rezultatu:/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg panache-sport-coral-biustonosz.jpg (378,5 KB, 13 załadowań)
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:33   #343
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Ponoć stanik nike x-back jest bardzo dobry i stabilny, z pewnością nie jest to zwykły top. W regularnej cenie jednak nie zachęca do zakupu
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 21:47   #344
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;45935699]Ponoć stanik nike x-back jest bardzo dobry i stabilny, z pewnością nie jest to zwykły top. W regularnej cenie jednak nie zachęca do zakupu [/QUOTE]
być może przy mniejszym biuście się sprawdzi, przy większym wątpię. Moze to jest powodem,że produkowany jest z miseczką A iB (przynajmniej mi tylko takie rozmiary wyskoczyły na pierwszej lepszej wygooglanej stronie). Ja mam miseczkę F, wiec potrzebuje zawodowego pancernika
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 06:59   #345
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez Me_Myself_And_I_82 Pokaż wiadomość
Hej
Jestem poczatkujaca biegaczka i biegam od tygodnia. Nie robie rozgrzewki, tylko jazda i 5 km biegu dzis nie bylam w stanie przebiec wiecej niz 1,5 km bo kolano zaczelo mnie bolec, to wina braku rozgrzewki?
Nie jestem ekspertem ale z tego co kiedyś mówił mi trener, to najważniejsza jest rozgrzewka.
Nie mogę tak z marszu sobie zacząć biegać.
Wszystkie stawy, mięśnie trzeba rozgrzać, ponaciągać delikatnie, przygotować do wysiłku żeby nie było kontuzji.
Polecam Ci mimo wszystko rozgrzewki robić bo może akurat teraz kolano boleć z innego powodu ale następnym razem możesz się nabawić innej kontuzji. Oczywiście, oby nie

Cytat:
Napisane przez paulinciax07 Pokaż wiadomość
Zaliczyłam drugie bieganko w tym roku hahha, 7,1km i równiutkie 44 minuty
Gratulacje! Drugi bieg i taki wyczyn? Super
A takie pytanie-czym mierzysz czas i km?
Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Ok 200 zł. Dokładnie nie pamiętam bo było to 2 lata temu. Piorę go często i nie uległ deformacji, jedynie trochę stracił na kolorze.
Dzięki Wybacz pytanie, dopiero teraz sobie uświadomiłam mały nietakt wiedziałam, że podstawowa cena to 200 zł ale czasami słyszałam, że ktoś dorwał go za 170, dlatego stąd moje pytanie
Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
najpierw się przywitam, bo na razie podczytuje tylko i mam nadzieję,ze wasze wpisy zmotywują mnie do biegania.
Doszłam do wniosku,że najpierw poprawie kondycję na zumbie, a potem zacznie biegać.
Co do biustonoszy, wszystkie te nike, adidas to raczej topy niż biustonosze. Piękne ale nie spełniają swojej funkcji. Obecnie mam stanik Shock Absorber, swój kupiłam w outlecie sportowym w moim mieście. Bardzo dobre ceny zdarzają się w Tk Maxx, ale trzeba być wytrawnym łowcą. Ja trafiałam na same małe miseczki.
Teraz chce kupić ten:
niestety straciłam dziś 2 godziny na znalezienie w sklepach internetowych mojego rozmiaru, bez rezultatu:/
Cytat:
Napisane przez kurkawodnaa Pokaż wiadomość
być może przy mniejszym biuście się sprawdzi, przy większym wątpię. Moze to jest powodem,że produkowany jest z miseczką A iB (przynajmniej mi tylko takie rozmiary wyskoczyły na pierwszej lepszej wygooglanej stronie). Ja mam miseczkę F, wiec potrzebuje zawodowego pancernika
Dokładnie-większość jest pięknych, kolorowych ale zupełnie niefunkcjonalnych.
Niestety nie mam u siebie tk maxx
Również mam miseczkę F -obwód 70. Na Decathlonie są miseczki do D.
Ale tj. napisałam wyżej, na razie pozostanę przy Lidlowskim staniku
Dzięki za odp


A możecie napisać co robicie po biegu? Rozciąganie?
I jeżeli tak, to możecie polecić jakieś dobre/dobry filmik?

I jeszcze chciałam się dowiedzieć-czy jeśli chciałabym włączyć delikatny trening siłowy to kiedy go wykonywać? Przed bieganiem?
__________________


Edytowane przez masija
Czas edycji: 2014-04-08 o 07:02
masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 07:27   #346
paulinciax07
Rozeznanie
 
Avatar paulinciax07
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 746
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Gratulacje! Drugi bieg i taki wyczyn? Super
A takie pytanie-czym mierzysz czas i km?
Chodze tez na siłownię czasami także z kondycją u mnie nie najgorzej biegałam na bieżni ale tam męczę się juz po 15min, a w terenie jest mi o wiele łatwiej biegac i o wiele łatwiej motywowac by biec bez przerwy

Korzystam z endomondo na telefonie- mam tam dokładnie trasę jaką przebiegłam, ilosc km, czas. wylicza mi tez srednia predkosc i inne bajery...
paulinciax07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 09:50   #347
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez paulinciax07 Pokaż wiadomość
Chodze tez na siłownię czasami także z kondycją u mnie nie najgorzej biegałam na bieżni ale tam męczę się juz po 15min, a w terenie jest mi o wiele łatwiej biegac i o wiele łatwiej motywowac by biec bez przerwy

Korzystam z endomondo na telefonie- mam tam dokładnie trasę jaką przebiegłam, ilosc km, czas. wylicza mi tez srednia predkosc i inne bajery...
A to rozumiem
Hm, może sobie zainstaluję chociaż nie widzę siebie biegnącej z telefonem bo bluzę ściągam już po 2 minutach i obwiązuję w pasie a nigdzie indziej nie mam kieszonek. Tym bardziej robi się ciepło więc bluza nie będzie mi potrzebna. Ale coś pomyślę

Ja jestem już po 2 biegu.
Dzisiaj było trochę gorzej. Chwilę biegałam, chwilę szybko maszerowałam.
6 minut rozgrzewki + 35 min biegu/marszu + 15 minut na orbitreku + rozciąganie.
Muszę zmienić trasę bo szlag mnie trafia z trąbiącymi tirowcami:/
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 10:41   #348
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
A to rozumiem
Hm, może sobie zainstaluję chociaż nie widzę siebie biegnącej z telefonem bo bluzę ściągam już po 2 minutach i obwiązuję w pasie a nigdzie indziej nie mam kieszonek. Tym bardziej robi się ciepło więc bluza nie będzie mi potrzebna. Ale coś pomyślę

Ja jestem już po 2 biegu.
Dzisiaj było trochę gorzej. Chwilę biegałam, chwilę szybko maszerowałam.
6 minut rozgrzewki + 35 min biegu/marszu + 15 minut na orbitreku + rozciąganie.
Muszę zmienić trasę bo szlag mnie trafia z trąbiącymi tirowcami:/
Ostatnio w Lidlu były specjalne opaski na telefon na ramie za 7zl
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 11:51   #349
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Ostatnio w Lidlu były specjalne opaski na telefon na ramie za 7zl
Dzięki, popatrzę
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 12:38   #350
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

a mój smartek nie zmieścił się w tą opaskę z lidla

wczoraj miałam 1,5 godz. Nordic Plotking troszkę dziewczynki przetrenowałam bo obrałam im inną trasę ok. 10 km z czego 5km pod górę i to niezłą (a do tej pory chodziły po płaskim)

no a dzisiaj biegam

chociaż szczerze mówiąc zastanawiałam się nad tym żeby najpierw z nimi łazić a później dobić się 30 minutowym biegankiem ale boję się żeby nie przetrenować nóg. Chociaż po takiej trasie z kijkami nie czuję jakiegokolwiek obciążenia dla nóg ale obawiam się jednak że następny kilometr ale już w biegu mógłby mnie powalić
Dlatego pozostaje przy schemacie bieganie co drugi dzień może wydłużę sobie do 40 min
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 14:27   #351
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
a mój smartek nie zmieścił się w tą opaskę z lidla
A jaki masz tel.? Mój iPhone zmieścił sie, ale musiałam delikatnie użyć siły
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 14:29   #352
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
Ostatnio w Lidlu były specjalne opaski na telefon na ramie za 7zl
No nie gadaj, ja to kupowałam za 12zł

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
a mój smartek nie zmieścił się w tą opaskę z lidla

wczoraj miałam 1,5 godz. Nordic Plotking troszkę dziewczynki przetrenowałam bo obrałam im inną trasę ok. 10 km z czego 5km pod górę i to niezłą (a do tej pory chodziły po płaskim)

no a dzisiaj biegam

chociaż szczerze mówiąc zastanawiałam się nad tym żeby najpierw z nimi łazić a później dobić się 30 minutowym biegankiem ale boję się żeby nie przetrenować nóg. Chociaż po takiej trasie z kijkami nie czuję jakiegokolwiek obciążenia dla nóg ale obawiam się jednak że następny kilometr ale już w biegu mógłby mnie powalić
Dlatego pozostaje przy schemacie bieganie co drugi dzień może wydłużę sobie do 40 min

Na allegro można znaleźć etui do większych telefonów, kosztują grosze.

Kiedyś kilka razy przeszłam się z kijkami i nie powiem, zmachałam się. Tempo przy dobrej technice jest naprawdę imponujące i nie wspomnę o zakwasach na plecach i rękach Chyba zastąpię rower stacjonarny kijkami.
Dziś bieganko
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 15:49   #353
andziasi
Rozeznanie
 
Avatar andziasi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 903
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
A jaki masz tel.? Mój iPhone zmieścił sie, ale musiałam delikatnie użyć siły

sony, ale teraz tak pomyślałam że mogłam inną też sprawdzić bo przecież mój tel. nie jest aż taki szeroki a po za tym czasem niby jedna firma a minimalnie rozmiarem się różni. A ja akurat miałam mało czasu... wpadłam do lidla...i próbowałam wpakować tel.w pierwszą rozpakowaną opaskę

aaa kupię w jakimś sportowym

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;45943493]No nie gadaj, ja to kupowałam za 12zł




Na allegro można znaleźć etui do większych telefonów, kosztują grosze.

Kiedyś kilka razy przeszłam się z kijkami i nie powiem, zmachałam się. Tempo przy dobrej technice jest naprawdę imponujące i nie wspomnę o zakwasach na plecach i rękach Chyba zastąpię rower stacjonarny kijkami.
Dziś bieganko [/QUOTE]

najfajniej się w grupie chodzi biegać wolę sama ale na kijki z ekipą ... w końcu Nordic Plotking
__________________
01.09.2015 - dwa lata olejowania i bez obcinania włosów zapuszczam się dalej
andziasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 16:06   #354
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

[1=9c8d9cec639f523640ce6df 817fef7acb209e2c9_6267281 75cda8;45943493]No nie gadaj, ja to kupowałam za 12zł
[/QUOTE]
o, chyba rzeczywiście tyle kosztowało. musiało mi się pomerdać
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 21:09   #355
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Cytat:
Napisane przez andziasi Pokaż wiadomość
najfajniej się w grupie chodzi biegać wolę sama ale na kijki z ekipą ... w końcu Nordic Plotking
No ja nie wiem, przecież to się tak frunie, że w zasadzie komfort gadania jest podobny do tego przy bieganiu.

U mnie była burza, dopiero przestało padać, wiatr lał I nie biegałam... No cóż, to jest właśnie ten wał w bieganiu. Wskakuję zaraz na rower stacjonarny.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 22:21   #356
goodbyaccident
Raczkowanie
 
Avatar goodbyaccident
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 100
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

a ja dziś nie wiem co się stało, strasznie słaba, w południe zasnęłam... i jakoś nie dałam rady iść pobiegać. Aż źle się przez to czuje... jutro już nie odpuszczę, nawet jeśli żabami będzie walić
__________________
Z pasją do fitness, zdrowego odżywiania i szczęścia! blog: www.goodbyaccident.com
goodbyaccident jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 15:16   #357
Rugla
Raczkowanie
 
Avatar Rugla
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 124
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Czesc dziewczyny!

O jaaaaa... Jak Wy to robicie, ze tyle kilometrow biegacie? Ja jestem na etapie 3 km i mi ciezko. Nie mam kondycji, zadnej. Jestem przy trzecim tygodniu planu (a w zasadzie to drugim, bo pierwszy robilam dwa razy dla nabrania wprawy) i o tyle o ile wczesniej widzialam postepy w swojej kondycji, to teraz od kilku dni jakby utknelam. Normalnie glowa w mur, mecze sie na odcinkach, ktore mi wczesniej nie sprawialy problemow. Do tego mam wrazenie, ze non stop bola mnie miesnie.

U mnie tez sie biegacze nie pozdrawiaja. Wszyscy tacy piekni, szczupli i wyniosli. Nikt sie nawet nie usmiechnie, a szkoda, bo jakis przyjazny gest niejednokrotnie pewnie dodalby mi sil w nogach na tym ostatnim kilometrze.

Myslalam, ze troche wysmukleje, ale poki co nie widze rezultatow. Moze jeszcze za wczesnie. Nie chodzi mi o wage nawet, ale chcialabym pozbyc sie faldek na brzuchu, ujedrnic tylek, odchudzic uda i pozbyc celulitu (zaciekawila mnie ta wspomniana banka chinska, moze w nia zainwestuje jesli znajde gdzies u siebie). Czy to mozliwe? Powiedzcie kochane, czy i jak u Was sie sylwetka zmienila przy bieganiu?
Rugla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 16:46   #358
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 7 510
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Hej

U mnie zmienił się trochę kształt nóg, jest troszkę szczuplej od przodu a z profilu z kolei bardziej widać ten mięsień tylni, nie znam się na ich nazwach Spadło też trochę z brzucha, przy okazji nie telepie się tak strasznie jak przed bieganiem. No i oczywiście skóra jest jędrniejsza, głównie na udach.
Bańki chińskie można zamówić przez doz .pl kosztują 23zł, czyli przesyłka do apteki jest darmowa. Jak co, to one się nazywają tam Jian Shen Guan.
9c8d9cec639f523640ce6df817fef7acb209e2c9_626728175cda8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 18:42   #359
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

Melduję powrót
Waga bez zmian: 71,1, dieta trzymana z wyjątkiem dwóch piw i paczki krakersów w niedzielę za to nie ćwiczyłam juz tydzień przz ten wyjazd a teraz nie pobiegam, bo sobie lekko skręciłam kostkę Ale zamierzam dzisiaj pomachać kettlem i troche brzuch zmęczyć
Mialam dzisiaj dwie rozmowy w sprawie pracy, ale ciężko mi ocenić na ile byłam dobra.
Zabieram sie teraz za nadrabianie zaległości
__________________

odchudzanie:

wzrost: 168cm
73,3 -> 72,4 -> 71 -> 70,0-> 68,8
(tyle było i znów wrociło) ......... 60kg ..............53kg
Naur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 19:58   #360
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 099
Dot.: BIEGANIE - STARTUJEMY! Kto się przyłącza?

hej przyłączam się do klanu biegających
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pamiątkowy gest po tym, że umieliśmy latać.

ćwiczę
dbam o włosy
zdrowo się odżywiam
pulp fiction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-25 14:14:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.