Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 13:17   #4021
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly, przykro mi, że nie ma Twojej sukienki czuje sie troche winna, bo robilam Ci przelew z innego banku i dzis dotarl.

Moje sukienki byly powyzej 10szt. jak przed chwila patrzylam.
Mam nadzieje, ze foxxxy sie odezwie i uda Ci sie zlozyc zamowienie dzisiaj.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 13:44   #4022
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Ev- z tego całego zamieszania zapomniałam Ci napisać Zalało nas troszkę i mieszkanie trzeba będzie wyremontować bo to była woda z kaloryferów więc żółta i strasznie brzydko pachnąca Dziś jeszcze trochę załatwiania było/jest bo przyjechała właścicielka mieszkania także do pracy nie dotarłam co nie spodobało sie mojej szefowej Kij jej w oko! Na 2h nie opłaca mi sie przyjeżdzać do pracy zwłaszcza, że 1h musze stracić na dojazd :/

byłaś w Zlotych w stradivariusie, bershce, pull&bear albo oysho? Fajne sklepy
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-27 o 13:45
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 13:45   #4023
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pytałam już na wątku CC, ale zapytam i tutaj- nie planuje któraś z Was zorganizować Cherry Culture?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 13:47   #4024
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

a co tam chcesz?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 13:49   #4025
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Ev- z tego całego zamieszania zapomniałam Ci napisać Zalało nas troszkę i mieszkanie trzeba będzie wyremontować bo to była woda z kaloryferów więc żółta i strasznie brzydko pachnąca Dziś jeszcze trochę załatwiania było/jest bo przyjechała właścicielka mieszkania także do pracy nie dotarłam co nie spodobało sie mojej szefowej Kij jej w oko! Na 2h nie opłaca mi sie przyjeżdzać do pracy zwłaszcza, że 1h musze stracić na dojazd :/

byłaś w Zlotych w stradivariusie, bershce, pull&bear albo oysho? Fajne sklepy
Rany, to rzeczywiście fatalnie, z kaloryferów jest najgorsza. Nic się nie martw, naprawdę nie było sensu jechać, w końcu to siła wyższa, chyba że szefowa planuje Cię przygarnąć do siebie A co mówiła właścicielka?

Nie byłam, wchodziłam po kolei do sklepów i jak mnie zaczynał szlag brać, przenosiłam się na wyższe piętro Ja potrzebuję żakietu, nooo

Ale mam ochotę na kurczaczka z pyszną sałatką (i może, ale tylko może z frytkami)

Lakierów do paznokci Z trzech przeze mnie posiadanych, dwa są już stare, a trzeci jakiś taki nijaki Samej nie opłaca mi się płacić $10 za przesyłkę, a na wątku CC cichawo

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-27 o 13:54
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 14:02   #4026
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Niezbyt ciekawie to wygląda Właścicielka o dziwo bardzo spokojnie do tego podeszła. Wkurzyła sie tylko jak Pan remontujący mieszkanie nad nami, który z resztą ewidentnie zawinił, zobowiązał się samemu odmalować to mieszkanie w miejscach zalania. No bo do cholery jakim cudem można zamalować ślady po zalaniu pomarańczową wodą z kaloryfera?! Na dodatek ściana i sufity w ciapki też nieciekawie będą wyglądać- tu zalało to pomaluje metr obok już nie bo tam sie nie lało... W ogóle ściągnął dupek kaloryfer i nie dokręcił dobrze zaworu i od soboty sie juz lało a w niedzielę zawór puścił całkowicie Właścicielka tamtego mieszkania wyjechała za granicę a mieszkanie po jej powrocie miało być gotowe do zamieszkania- 5mies minęło a mieszkanie na nowo do remontu... Ja bym chyba udusiła tego "fachowca"
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 14:28   #4027
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1,meteorites-puder-w-kulkach-pierwsza-wersja.html


Ja się czaję od jakiegoś czasu na wersję "podróżną", niecałe 10g, ale są w komplecie 3 kolory, a ja bym chciała tylko beige chic
Aaa... dziękuję za oświecenie jednak się nie skuszę, nie lubię kulek


Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
byłaś w Zlotych w stradivariusie, bershce, pull&bear albo oysho? Fajne sklepy
Potwierdzam, też lubię tam robić zakupy chociaż ostatnio mam wrażenie, że nie ma tam prawie nic poza zadrukowanymi t-shirtami dla nastolatek Kocham dżinsy ze Stradivariusa (mam czarne, ciemnofioletowe i brązowe ).


Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Niezbyt ciekawie to wygląda Właścicielka o dziwo bardzo spokojnie do tego podeszła. Wkurzyła sie tylko jak Pan remontujący mieszkanie nad nami, który z resztą ewidentnie zawinił, zobowiązał się samemu odmalować to mieszkanie w miejscach zalania. No bo do cholery jakim cudem można zamalować ślady po zalaniu pomarańczową wodą z kaloryfera?! Na dodatek ściana i sufity w ciapki też nieciekawie będą wyglądać- tu zalało to pomaluje metr obok już nie bo tam sie nie lało... W ogóle ściągnął dupek kaloryfer i nie dokręcił dobrze zaworu i od soboty sie juz lało a w niedzielę zawór puścił całkowicie Właścicielka tamtego mieszkania wyjechała za granicę a mieszkanie po jej powrocie miało być gotowe do zamieszkania- 5mies minęło a mieszkanie na nowo do remontu... Ja bym chyba udusiła tego "fachowca"
chyba bym się załamała. Poza tym jak pomyślę o miejscowym malowaniu to się nogi pode mną uginają, przecież to trzeba całe mieszkanie odmalować, a najpierw przede wszystkim wysuszyć żeby grzyb nie powstał masakra... Współczuję
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 15:21   #4028
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Witam wszystkie Minerałoholiczki

dzięki Cathy trafiłam na to forum (pewnie na swoje nieszczęście, a raczej na nieszczęście dla mojego portfela ) i chciałam się przywitać

Podzielę się z Wami swoją małą refleksją... może mi coś doradzicie. Oczywiście wciągnęłam się w minerały i powoli rozgryzam naturalną pielegnację i jestem teraz w kropce. Poczytałam trochę o kwasie migdałowym i PHA, mam cerę mieszaną, masę niespodzianek, po których zostają brzydkie plamy i dużo zaskórników. Miałam się poraz kolejny wybrać do dermatologa, ale jak sobie pomyśle o tych wszystkich obrzydliwych maściach, które trzeba wcierać miesiącami to mi się odechciewa... i zastanawiam się właśnie, czy nie spróbować migdałka albo PHA... i nie wiem co zrobić dermatolog czy działać na własną rękę
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:38   #4029
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Nawet mi nie mowcie o opalaniu, bo dzis mi cisnienie na ulicy podnioslo i to nie o mnie chodzilo! Przede mna szla ulica mloda babka z piecioletnia (na oko) corka, to dziecko spalone na kurczakowy braz, inaczej tego nie nazwe, w dodatku jasna blondyneczka, wiec fototyp wiadomy. Az mi zeby zgrzytaly, nic tylko lac ta matke po mordzie i patrzec czy rowno puchnie, nie bede przepraszac za jezyk. Co to za pomysly zeby doprowadzac wlasne dziecko do takiego stanu, choduje u malej raka czy co? Tfu, tfu, tfu... na glizde urok. Ludzie to sa jednak bezmyslni i zacofani wciaz. Mozna sie nie orientowac w ochronie filtrow (a powinno sie) ale chyba kazdy rozumy rodzic zaklada dziecku czapke i bluzke z rekawami gdy dziecko sie idzie bawic na dwor na slonce

Przybyl wlasnie latawiec Star Wars, fajne to

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-07-27 o 15:44
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:41   #4030
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Witaj Aniele
od pielęgnacji sa tu inne ekspertki niz ja ale: polecam Ci mydlo afrykanskie CS, i z EGM proszek na noc, reszte dziewczyny w watku o pielegnacji Ci napiszą. Ja czekam z kwasami do jesieni a co do kollorowki to mozesz mnie pytac

Tak mi sie podoba moj dzisiejszy makijaz oka ze moze nawet zdjecie wkleję, zeby sie dowiedziec gdzie poprawic nastepnym razem, bardzo kolorowy letni przez Cathy zrobiłam. Jednak dobrym pedzlem to i mnie wychodzi:d

Vril moja corka jest bladolica (po prababci) i niektorzy pytaja mnie czy ona wogole na swiezym powietrzu bywa... teraz jest dosc blada bo cos tam mimo klorane ja przez tyle msc chwyciło. Opowiem kiedys jaką za to furore w Azji robiła... wlasnie ze wzgledu na mleczna cere, u nas jeszcze pokutuje stereotyp rumianego zdrowego dziecka chowanego "w polu" - skrot myslowy
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-07-27 o 15:46
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 15:57   #4031
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Angel - witaj I zasuwaj na wątek o naturalnej pielęgnacji Tam dziewczyny nawet niedawno pisały o kwasach (ja migdała używam przez cały rok i nawet się zastanawiam nad przejściem na wyzsze stężenie, ale w sobotę mamy ten zjazd (chyba? ) i nie chcę wyglądać jak jaszczurka

Pastereczko - noooooo daaaawaj fotkę, ale to już ! Mówiłam, ze Ty zdolna, tylko narzedzia niewłaściwe chwytalaś

Moja córka jest blondynką i bardzo łatwo się opala. Wystarczy pół dnia na słońcu z filtrem 30 i już jest brązowawa. Ostatnio nad wodą mimo sławnej lirenki (mnie nie posłużyla i stosowałam ją u niej zanim zaczęłyście krzyczeć, że nie dziala) lekko się przybrązowiła. A ochronę stosowalam. I chyba muszę poszukać czegoś innego niż Lirenka

A mi dzisiaj ręce opadły. Nie dość, że nie udało mi się złożyc na poczcie oficjalnego pisma ani porozmawiać z kierowniczką, to okazało się, że moja poczta w tym tygodniu NIE PRACUJE ! Podali po jednej godzinie dziennie, kiedy można nadać przesyłki, z adnotacją, że paczki nie będą w tym tygodniu przywożone i mozna je sobie odebrac ewentualnie na poczcie w drugiej miejscowosci.
To jakieś kpiny. Czy to w ogóle jest możliwe, żeby zamknąć pocztę, bo pracowników nie ma? Jeden na urlopie, drugi na zwolnieniu.
a nie dalej jak w tamtym tygodniu zatrudnili sprzątaczkę. Tylko ja się pytam, po co? Poczta ma wielkość mojego mieszkania, siedzą tam dwie panie, a ludzi jak na lekarstwo (mieszkam w małej miejscowości)- spotkać więcej niż 3-4 osoby na poczcie u mnie w tym samym czasie, to tylko w okresie przedswiątecznym mozna ...
No po prostu ciśnienie mi się podniosło niesamowicie, bo czekam na mnostwo paczek z allegro i sama mam nieco rzeczy do wysłania, a oni mi godzinę dziennie łaskawie udostępnili na to.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-27 o 16:04
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 16:05   #4032
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Winly byłam wczoraj ale nie widzialam znaku zycia i nie wiedzialam czy zamawiasz czy nie i na dodatek rzecz ktorą chcialam tez juz nie ma A dzis jechalam z domu do Waw wiec caly dzien z glowy...
Mam nadzieje, ze sobie spokojnie dzisiaj zamowicie
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 16:16   #4033
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

vril, strasznie smutno mi się zrobiło jak czytałam o tej dziewczynce najgorsze są poparzenia w dzieciństwie.

pastereczeko, zdjęcia mile widziane!
dostałam paczuszkę, dzięki Ci wielkie za organizację i wszytsko śliczny drobiazg jako gratis
czarna baza z egm to CUDO! cień robi się 10x bardziej nasycony i intensywny, cieniować się nie da za nic ale ja i tak średnio umiem coś niesamowitego, trzyma wiecznie.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 16:30   #4034
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Minerałoholiczki

dzięki Cathy trafiłam na to forum (pewnie na swoje nieszczęście, a raczej na nieszczęście dla mojego portfela ) i chciałam się przywitać
Witam również
A jako że trafiłaś na to forum, to już przepadłaś dziewczyno


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
pastereczeko, zdjęcia mile widziane!
dostałam paczuszkę, dzięki Ci wielkie za organizację i wszytsko śliczny drobiazg jako gratis
czarna baza z egm to CUDO! cień robi się 10x bardziej nasycony i intensywny, cieniować się nie da za nic ale ja i tak średnio umiem coś niesamowitego, trzyma wiecznie.
Ja też chętnie zobaczę to zdjęcie! Bardzo lubię letnie makijaże. Szkoda że sama nie potrafię nic nieco bardziej skomplikowanego wyczarować ale podobno trening czyni mistrza. Hmm i muszę się przyjrzeć tej bazie o której napisała Rozi mam masę pigmentów z M.A.Ca i nakładam je na mokro dla intensywniejszego efektu, może ta baza będzie lepszym rozwiązaniem. Mogę prosić nazwę? no chyba że jest tylko jedna taka to po kąpieli (do której właśnie zmierzam) poszukam
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 16:35   #4035
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Niezbyt ciekawie to wygląda Właścicielka o dziwo bardzo spokojnie do tego podeszła. Wkurzyła sie tylko jak Pan remontujący mieszkanie nad nami, który z resztą ewidentnie zawinił, zobowiązał się samemu odmalować to mieszkanie w miejscach zalania. No bo do cholery jakim cudem można zamalować ślady po zalaniu pomarańczową wodą z kaloryfera?! Na dodatek ściana i sufity w ciapki też nieciekawie będą wyglądać- tu zalało to pomaluje metr obok już nie bo tam sie nie lało... W ogóle ściągnął dupek kaloryfer i nie dokręcił dobrze zaworu i od soboty sie juz lało a w niedzielę zawór puścił całkowicie Właścicielka tamtego mieszkania wyjechała za granicę a mieszkanie po jej powrocie miało być gotowe do zamieszkania- 5mies minęło a mieszkanie na nowo do remontu... Ja bym chyba udusiła tego "fachowca"
Kurcze, czemu ludzie biorą się za coś, o czym nie mają zielonego pojęcia Teraz tyle szkód. Ciężko mi sobie wyobrazić to "ciapanie" miejsc zalanych, mam nadzieję, że Twoja właścicielka go przyciśnie.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mowcie o opalaniu, bo dzis mi cisnienie na ulicy podnioslo i to nie o mnie chodzilo! Przede mna szla ulica mloda babka z piecioletnia (na oko) corka, to dziecko spalone na kurczakowy braz, inaczej tego nie nazwe, w dodatku jasna blondyneczka, wiec fototyp wiadomy. Az mi zeby zgrzytaly, nic tylko lac ta matke po mordzie i patrzec czy rowno puchnie, nie bede przepraszac za jezyk. Co to za pomysly zeby doprowadzac wlasne dziecko do takiego stanu, choduje u malej raka czy co? Tfu, tfu, tfu... na glizde urok. Ludzie to sa jednak bezmyslni i zacofani wciaz. Mozna sie nie orientowac w ochronie filtrow (a powinno sie) ale chyba kazdy rozumy rodzic zaklada dziecku czapke i bluzke z rekawami gdy dziecko sie idzie bawic na dwor na slonce

Przybyl wlasnie latawiec Star Wars, fajne to
Biorąc pod uwagę, ile się mówi (od dawna!) o szkodliwym działaniu promieni słonecznych, kobieta jest naprawdę niepoważna. Ale cóż, chce dla dziecka dobrze, żeby mała miała ladną zdrową opaleniznę



Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Angel - witaj I zasuwaj na wątek o naturalnej pielęgnacji Tam dziewczyny nawet niedawno pisały o kwasach (ja migdała używam przez cały rok i nawet się zastanawiam nad przejściem na wyzsze stężenie, ale w sobotę mamy ten zjazd (chyba? ) i nie chcę wyglądać jak jaszczurka

Pastereczko - noooooo daaaawaj fotkę, ale to już ! Mówiłam, ze Ty zdolna, tylko narzedzia niewłaściwe chwytalaś

Moja córka jest blondynką i bardzo łatwo się opala. Wystarczy pół dnia na słońcu z filtrem 30 i już jest brązowawa. Ostatnio nad wodą mimo sławnej lirenki (mnie nie posłużyla i stosowałam ją u niej zanim zaczęłyście krzyczeć, że nie dziala) lekko się przybrązowiła. A ochronę stosowalam. I chyba muszę poszukać czegoś innego niż Lirenka

A mi dzisiaj ręce opadły. Nie dość, że nie udało mi się złożyc na poczcie oficjalnego pisma ani porozmawiać z kierowniczką, to okazało się, że moja poczta w tym tygodniu NIE PRACUJE ! Podali po jednej godzinie dziennie, kiedy można nadać przesyłki, z adnotacją, że paczki nie będą w tym tygodniu przywożone i mozna je sobie odebrac ewentualnie na poczcie w drugiej miejscowosci.
To jakieś kpiny. Czy to w ogóle jest możliwe, żeby zamknąć pocztę, bo pracowników nie ma? Jeden na urlopie, drugi na zwolnieniu.
a nie dalej jak w tamtym tygodniu zatrudnili sprzątaczkę. Tylko ja się pytam, po co? Poczta ma wielkość mojego mieszkania, siedzą tam dwie panie, a ludzi jak na lekarstwo (mieszkam w małej miejscowości)- spotkać więcej niż 3-4 osoby na poczcie u mnie w tym samym czasie, to tylko w okresie przedswiątecznym mozna ...
No po prostu ciśnienie mi się podniosło niesamowicie, bo czekam na mnostwo paczek z allegro i sama mam nieco rzeczy do wysłania, a oni mi godzinę dziennie łaskawie udostępnili na to.
Prawie jak w PRLu. Nie no, wiem, że to nie do śmiechu, ale ktoś końcu tych urlopów udziela, taki problem było spojrzeć w kalendarz i to zsynchronizować?

Mnie niestety na spotkaniu nie będzie, strasznie żałuję, ale trzymam kciuki dla Was za ładną pogodę, coby się te ogródki nie zmarnowały

Viollet chodzi o czarną bazę z EGM, ale teraz mają stronkę w remoncie, za parę dni powinna wrócić.

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-27 o 16:37
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 16:49   #4036
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Witaj Aniele
od pielęgnacji sa tu inne ekspertki niz ja ale: polecam Ci mydlo afrykanskie CS, i z EGM proszek na noc, reszte dziewczyny w watku o pielegnacji Ci napiszą. Ja czekam z kwasami do jesieni a co do kollorowki to mozesz mnie pytac
Pastereczko o mydle słyszałam... sławna "psia kupka" jak będziesz robić następne zamówienie z CS to chyba się uśmiechnę jeszcze jakiś proszek na noc muszę ogranąć co do kolorówki to już jesteś moim guru, dobrałaś mi idealnie podkład z EDM za co jestem baaaaardzo wdzięczna.

Viollet87 już dawno przepadłam przez wizaż

Cathy właśnie o kwasach pomyślałam przez wątek o naturalnej pielęgnacji...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 17:05   #4037
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

I zatrudnij tu "fachowca" Masakra!

Mnie też na spotkaniu nie będzie bo będę o objadała sie na weselu

Foxxxy- wszyscy się w firmie dziwili dlaczego Cie nie ma :P
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 17:09   #4038
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Proszę Pastereczki nie molestować o zamówienia, nalezy jej się odpoczynek od nas \
co do bazy, to tak, chodzi o czarną z egm, myślę że pigmenty MACa sa dla niej stworzone
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 17:25   #4039
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
I zatrudnij tu "fachowca" Masakra!

Mnie też na spotkaniu nie będzie bo będę o objadała sie na weselu

Foxxxy- wszyscy się w firmie dziwili dlaczego Cie nie ma :P
Jak to sie dziwili, Pan J wiedzial.
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 17:36   #4040
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cathy z ta poczta to &#%!@>! no...
wysylalam razem z Twoja przesylka paczuche dla jednej wizazanki do Wloch -tych Italy a nie w PL- i dzis tam dotarła.. rece opadaja

pol mydla jeszcze sie znajdzie jakby co Angel - dobrze ze podklad trafiony

sciagam fotki oka i wrzucę tak mi sie podoba ze i krytyke znoise, poza tym musi mi ktos pokazac bledy zebym sie poprawila, bo chyba zaczne czesciej eksploatowac moje cienie
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 17:41   #4041
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczko moglabys w wolnej chwilii sprawdzic pw?

Evelinku dostalam wymianke, zapewne przelezala kilka dni w skrzynce Dziekuje
__________________


Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-07-27 o 17:46
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:09   #4042
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Pastereczko a tak z ciekawości to ile wychodzi za pół mydła? Na razie jestem spłukana przez zamówienie EDM i szykujące się na BU/mazidłach...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:25   #4043
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Pastereczko moglabys w wolnej chwilii sprawdzic pw?

Evelinku dostalam wymianke, zapewne przelezala kilka dni w skrzynce Dziekuje
kolo 8-9 wieczor Ci napisze typy

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Pastereczko a tak z ciekawości to ile wychodzi za pół mydła? Na razie jestem spłukana przez zamówienie EDM i szykujące się na BU/mazidłach...
cale z oplatami wszelkimi nas kosztowalo 62 albo 63zl, bo znizka byla za wieksze zamowienie - dziewczyny braly rowniez po cwiartce
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:26   #4044
radelka
Raczkowanie
 
Avatar radelka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 166
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Kasiek, czy wiadomo coś o naszym zamówieniu the she space??? już chyba ponad miesiąc czekamy....
radelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 18:50   #4045
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Cytat:
Napisane przez radelka Pokaż wiadomość
Kasiek, czy wiadomo coś o naszym zamówieniu the she space??? już chyba ponad miesiąc czekamy....
przesywam na plotki, przeczytaj proszę regulamin wątku zakupowego
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:11   #4046
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

jestem, uffff, nareszcie. rano was podczytywalam, chcialam napisac ze nie ma mojej i Evelinki sukienki, nie bylo tez okularow Malinn(ki), jednak nie moglam wyslac odpowiedzi w watku, jakies okienka mi wyskakiwaly wiec nie zlozylam zamowienia (a chcialam to zrobic rano), bo pomyslalam ze dobierzecie moze cos w zamian za to czego nie ma..

teraz sprawdzam-i sukienka i oklulary wróciły mamy szczecie lece wkladac rzeczy do koszyka
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:16   #4047
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

WinlyEm, super
a dziś funt po 4,81zł
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:19   #4048
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez reziolki Pokaż wiadomość
Może nie będzie tak źle, mam nadzieję, że się dogadacie, a jak nie wychodzi to chyba lepiej roztać się ale to już ostateczność próbujcie się dogadać.
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Paula, wiesz jak jest w związku raz pod górę, raz z górki będzie dobrze
najbardziej boję się tego, jak ja bez mojej córci przeżyję dzień.. do tej pory byłyśmy nierozłączne.. strasznie boję się, że przeniesie uczucia i będzie wolała babcię..
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

pamiętaj, że miłość nie jest dana na zawsze, trzeba się starać i włożyć w nią dużo pracy.
Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Paula jak dziś ksiądz w kościele powiedział: "małżeństwo nie zawsze jest łatwe, ale trzeba pracować, pokonywać swoje wady, małymi kroczkami osiągać szczęście, wciąż na nowo"
dzieki za pocieszenie dziewczyny, juz jest dobrze. czasami mam po prostu zalamke totalna. zastanawiam sie czy to malzenstwo ma szanse na dluzsze trwanie. ale to wszystko w chwilach zlosci i klotni czy totalnego braku porozumienia.
wiem ze trzeba nad miloscia i malzenstwem pracowac, ale to trudne czasami. mam nadzieje ze uda sie bardziej dogadywac bo nie chce nic przekreslac.


MamoNiny, nie martw sie, dla coreczki zawsze bedziesz najukochansza mamuswa ja tez myslalam ze moze mala nie bedzie chciala tek ze mna przebywac, przyzwyczai sie do obcej kobiety i bedzie wolala ja. mala ladnie sie z nia bawi, juz nie placze nawet jesli po pobudce w dzien nie zastaje mnie a ja. jest grzeczna. a kiedy wracam, pieknie mnie wita, na raczki, przytula i caluje za usmiechem na ustach. zrobila sie tez bardziej potulna. wczesniej uciekala i nie zawsze chciala sie przytuic a teraz sama do nas lgnie. w tej chwili tez siedzi mi na kolanach
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:21   #4049
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Malinn jednak nie ma Twoich okularkó a doslownie 15 min temu byly
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 19:30   #4050
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Angel - witaj I zasuwaj na wątek o naturalnej pielęgnacji Tam dziewczyny nawet niedawno pisały o kwasach (ja migdała używam przez cały rok i nawet się zastanawiam nad przejściem na wyzsze stężenie, ale w sobotę mamy ten zjazd (chyba? ) i nie chcę wyglądać jak jaszczurka

.
Cathy... zjazd u Ciebie? i ja nic o tym nie wiem No chyba, że miejsca są limitowane...

[QUOTE=pastereczka;
pol mydla jeszcze sie znajdzie jakby co Angel - dobrze ze podklad trafiony
[/QUOTE]

Ja bardzo bardzo chętnie przygarnę choć ćwierć "psiej kupy"
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.