A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukujących - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-19, 09:58   #151
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

pędzlem nie idzie wytestuję szczoteczkę od depilatora

płynny podkład mówisz Ilonko? czytaj czytaj i koniecznie zdawaj relację z efektów - bardzom ciekawa
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:24   #152
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
Lorri, to od razu może dwa zamawiaj bo to strasznie delikatne (w sensie nietrwała chińszczyzna ) jest
mam mini plastikowy - taa, nożyki wyglądają na aluminiowe; podczas czyszczenia upadły mi na podłogę, powyginały się na wszystkie strony, musiałam prostować szczypczykami ale jakoś doprowadziłam sprzęt do ładu; całość chrupie i trzeszczy niemiłosiernie, zawsze mam wrażenie, że lada moment posypie się w drobny mak
Chińszczyzna, powiadasz... W takim razie ja podziękuję. Atestu żadnego pewnie to to nie ma . Do wydłubywania nie miałabym cierpliwości. Mało ekonomiczne, mało higieniczne.

CS poleca do czyszczenia noży sztywne pędzle malarskie.
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-19 o 22:27
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:31   #153
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Chińszczyzna, powiadasz... W takim razie ja podziękuję. Atestu żadnego pewnie to to nie ma . Do wydłubywania nie miałabym cierpliwości. Mało ekonomiczne, mało higieniczne.

CS poleca do czyszczenia noży sztywne pędzle malarskie.
o to, to mialam na myśli

Lorri, oczywiście chętnie, ale sie nie pali
[nie wiem czemu nie chce zacytować drugiej części twojego posta]

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

o, już wiem czemu - znaczy oferta nieaktualna
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 22:45   #154
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Aktualna jak najbardziej [edytowałam posta]. To są głównie receptury z fachowych źródeł anglojęzycznych. Jak skompiluję, to prześlę Ci PDF'a.

Ogólne wytyczne, jeśli chodzi o dobór i stężenia składników oraz sposób wykonania, można znaleźć na stronie SpecialChem (procenty widać po zarejestrowaniu). Screen z procentami:

http://i390.photobucket.com/albums/o...foundation.png

W opisach patentowych jest sporo przydatnych informacji, chociaż oczywiście wiele składników będzie poza naszym zasięgiem. Do przystępniejszych należą receptury Making Cosmetics, pewnie już je widziałaś:

Fluid Mineral Makeup Medium Coverage
Cream-Gel Mineral Foundation
Compact Cream Foundation
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-20 o 01:18
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 21:14   #155
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Mam już prochy z Conservatorie
perłowy, jedwabny, matową mikę, białą glinkę, próbkę dwutlenku tytanu i żel silikonowy

Na pierwszy strzał jutro idzie silikon - wymieszam z odrobiną krzemionki
Bardzo spodobała mi się matowa mika - mat, mat, mat, mat i wygładzenie!
O perłowym jeszcze czytam, podobno jako pielęgnacja, hmmm...
Jedwabik pójdzie jako dodatek do primera dla mamy, suchciel jeden...
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 23:27   #156
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Bardzo spodobała mi się matowa mika - mat, mat, mat, mat i wygładzenie!
A do mnie właśnie leci mika semi-matte z CS, mam nadzieję, że mat będzie porównywalny. Jedwab i puder perłowy będę brała za jakiś czas z TKB, jak dostanę, to porównam z tymi z Cons. [dzięki ~~ALu~~ za próbki ]. Szkoda, że tylko w Conservatorie mają zinc stearate, chciałabym nim zastąpić stearynian magnezu (funkcje takie same, ale stearynian cynku ma dodatkowo właściwości kojące i działa delikatnie antyseptycznie).

Mosutatsu, a jaki dwutlenek tytanu zamawiałeś?
Masz możliwość porównania pudru perłowego z Cons. z tym z Naturalnego Piękna?
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-22 o 23:30
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 07:59   #157
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Mosutatsu, a jaki dwutlenek tytanu zamawiałeś?
Masz możliwość porównania pudru perłowego z Cons. z tym z Naturalnego Piękna?
Myślałem, który wziąć i w końcu wziąłem ten lżejszy.
http://www.theconservatorie.com/prod...ble-134-4.html

Nie mam niestety pudru z NP, gdy chciałem zamawiać nagle nie było (taka sama sytuacja z BU), więc kupiłem na Conservatorie
__________________
Oficjalny tester La Roche Posay Anthelios
Wmianka:
mazidłowa mineralna różności

Edytowane przez mosutatsu
Czas edycji: 2009-07-23 o 08:01
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-24, 00:33   #158
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Myślałem, który wziąć i w końcu wziąłem ten lżejszy.
http://www.theconservatorie.com/prod...ble-134-4.html
Jeśli do cery tłustej, to dobrze wybrałeś (do suchej lepszy oil dispersible).
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 18:28   #159
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

[QUOTE=Lorri;13385729]A do mnie właśnie leci mika semi-matte z CS, mam nadzieję, że mat będzie porównywalny. Jedwab i puder perłowy będę brała za jakiś czas z TKB, jak dostanę, to porównam z tymi z Cons. [dzięki ~~ALu~~ za próbki ]. Szkoda, że tylko w Conservatorie mają zinc stearate, chciałabym nim zastąpić stearynian magnezu (funkcje takie same, ale stearynian cynku ma dodatkowo właściwości kojące i działa delikatnie antyseptycznie).

Lori , a co sadzisz o cynku z CS - zinc oxide powder '? mozna nim zastopic sterynian magnezu w pimerach?
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 22:40   #160
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Lori , a co sadzisz o cynku z CS - zinc oxide powder '? mozna nim zastopic sterynian magnezu w pimerach?
Tlenku cynku raczej nie warto dodawać do primera, jest zbyt kryjący, puder z jego dodatkiem, bez pigmentów kolorowych może pobielać. Poza tym tlenek cynku działa wysuszająco, a mamy go już przecież w podkładach i to w zupełności wystarczy. Stearynian magnezu jest lżejszy i zdecydowanie lepiej się rozprowadza (daje poślizg).

ZnO z CS nie powinien być wybitnie kryjący, jest dość mocno mikronizowany (jak dla mnie trochę za mocno - 0.12 mikrometra to 120 nanometrów, a za nanocząteczki uważa się te o wielkości poniżej 100 nanometrów, czyli jest blisko tej granicy). Dostałam wielki worek od WhiteInnocent , porównam jutro ze stearynianem magnezu pod względem siły krycia.

Porównanie mik matowych też zrobię, muszę tylko obrobić zdjęcia.
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-08-12 o 22:45
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-16, 16:05   #161
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Rzeczywiscie cynk jest kryjacy i ciezki , dzieki Lorri
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 23:17   #162
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

[QUOTE=Lorri;12451394]Zrobiłam taki primer:

82% puder ryżowy
10% krzemionka
5% stearynian magnezu
2% puder jedwabny (z SN od pastereczki )
1% alantoina
QUOTE]

Lorri zrobiłam primer wg twojego przepisu Jest genialny Piękny mat Czy wyprodukowałaś jakąś nową recepturę
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:26   #163
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Lorri zrobiłam primer wg twojego przepisu Jest genialny Piękny mat Czy wyprodukowałaś jakąś nową recepturę
Ostatnio robiłam:

60% puder ryżowy
15% puder jedwabny (zagraniczny )
10% krzemionka
10% mika Matte Sericite
5% stearynian magnezu
+ odrobina tlenków żelaza: brązowego i żółtego

Daje bardzo mocny mat, jak na mój gust. Alantoinę też można dorzucić.
Jak zamówię puder perłowy i jedwab z TKB, to spróbuję takiej receptury:

49% puder ryżowy
20% puder jedwabny
10% puder perłowy
10% mika Matte Sericite
5% krzemionka
5% stearynian magnezu
1% alantoina
+ tlenki żelaza
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-08-19 o 18:33
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:29   #164
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Ostatnio robiłam taki:

60% puder ryżowy
15% puder jedwabny (zagraniczny )
10% krzemionka
10% mika Matte Sericite
5% stearynian magnezu
+ odrobina tlenków żelaza: brązowego i żółtego

Daje bardzo mocny mat, jak na mój gust. Alantoinę też mozna dorzucić.
Dzięki Lorri za kolejny fajny przepis Czy nowa receptura daje mocniejszy mat?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 18:39   #165
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Dzięki Lorri za kolejny fajny przepis Czy nowa receptura daje mocniejszy mat?
Tzn. ta, którą cytujesz? Ten puder daje bardzo mocny mat (czy mocniejszy niż poprzednia? już nie pamiętam poprzedniej wersji ). Siostra i Wizażanki, które wypróbowały, są zadowolone. Właśnie idę go kręcić. Myślę, że to zasługa pudru ryżowego z CS, jest doskonałej jakości .
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-08-19 o 18:40
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:21   #166
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Smile Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Tzn. ta, którą cytujesz? Ten puder daje bardzo mocny mat (czy mocniejszy niż poprzednia? już nie pamiętam poprzedniej wersji ). Siostra i Wizażanki, które wypróbowały, są zadowolone. Właśnie idę go kręcić. Myślę, że to zasługa pudru ryżowego z CS, jest doskonałej jakości .
Tak miałam na myśli ten cytowany przepis Lorri skąd masz matową mikę? Chyba na coastal nie ma jej w ofercie?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 01:33   #167
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Mikę matową mam z Conservatorie i z Coastal Scents też. Zgodnie z nazwą ta druga jest "semi matte", odrobinę mniej matowa niż sericite z Conservatorie (chociaż dla większości osób będzie zupełnie matowa ) i nieco bielsza. Mam wrażenie, że ta z Conservatorie rozprowadza się bardziej "jedwabiście" i jest bardziej transparentna (być może to kwestia odcienia). Myślę, że w miksie z innymi proszkami semi matte będzie w porządku.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 09:53   #168
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Podkład mojej produkcji do wypróbowania :)))

Cześć

Przyznam się, że już ponad rok pracuję nad jakimś fajnym podkładem mineralnym. Udało mi sie wykonać podkład, z którego jestem bardzo zadowolona. Ale to wciąż tylko moja opinia. A cery są przecież różne i różne są wymagania... Moim faworytem wśród minerałów był Earthen Glow Cover Me i niedostępny już podkład Valerie Beauty.
Stworzona przeze mnie formuła to podkład typu medium-full coverage. Daje on satynowo-matowe wykończenie i potrafi kryć bardzo mocno, więc nie można przesadzać z ilością. Nie zawiera żadnych błyszczących, brokatowych drobinek, które podkreślają pory, a wręcz przeciwnie - tak dobierałam składniki, by maksymalnie zatuszować pory...
Przy aplikacji wystarczy naprawdę minimalna ilość tego podkładu

Wkrótce będę testować inne formuły - mniej kryjące, bardziej świetliste itp...

Kto chętny wypróbować?
Na razie mam tylko jeden odcień w kolorze średniego beżu - nie jest ani zbyt żółty, ani zbyt różowy...

Mogę zaoferować 10-15 próbek. Oczywiście liczy się kolejność zgłaszania Bardzo proszę o ewentualne zapisanie się na listę w wątku, nie na PW Dane adresowe wymienimy na PW ... No i proszę wziąć pod uwagę, że jest to podkład z tych bardziej kryjących. Więc miłośniczkom świetlistych, mało kryjących formuł - nie przypadnie do gustu...

Moje zdanie jest takie - że jeśli chodzi o podkład, to nie powinno być tam brokatowych drobinek. One wszystkie podkreślają nierówności skóry. Zawsze można przecież użyć rozświetlacza (tez mam w planach je robić) i "przyozdobić" tylko wybrane partie twarzy

..Ufff, ale się rozgadałam

Z góry dziękuję i ściskam przeogromnie
Farraige
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:03   #169
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Farraige, połączyłam Twój watek z wątkiem o samodzielnym robieniu kosmetyków. (przekierowanie będzie istniało dobę żebyś mogła znaleźć swój post no i zeby inni do niego trafili).
Ja jestem z tych co lubią lekkie świetliste formuły, więc nie zgłaszam się po próbki. To super że sama zrobiłaś podkład dostosowany do swoich potrzeb i jeszcze chcesz się podzielić Gratulacje!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 10:09   #170
raxa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 87
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

A ja bardzo chętnie bym go wypróbowała Nie trafiłam jeszcze na podkład idealny dla mnie, może to będzie właśnie ten
raxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:15   #171
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Dziękuję Rozwielitko,

Teraz mam w planach wykonać świetlistą, lżejszą formułę (opierając sie na podobnej bazie, którą wypracowałam) - więc jak tylko będzie gotowa - to chętnie się podzielę i poproszę o ocenę. Co Ty na to?

A który z podkładów świetlistych najbardziej Tobie przypadł do gustu? Będę miała wzór do naśladowania

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Witaj Raxa,

Zapisuję Cię jako pierwszą na listę
Teraz muszę wyjechać i będę wieczorem dopiero...

Uściski!
Farraige
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:21   #172
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Farraige Pokaż wiadomość

A który z podkładów świetlistych najbardziej Tobie przypadł do gustu? Będę miała wzór do naśladowania


YG z EGM ale po wielu przeróbkach, nawet nie wiem co jest w moim podkładzie ale bardzo go lubię.
A jaki jest skład Twojego, czy to TOP SECRET?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:47   #173
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Hej

Mam próbki YG z EGM. Spróbuję zrobić coś w tym stylu. Popracuję nad tym

W moim podkładzie oprócz składników typowo mineralnych, sa jeszcze składniki organiczne nawilżające - kwas hialurowy, masło shea, olej zurawinowy tłoczony na zimno, ekstarkt z rozmarynu, lecytyna....

Reszta to składniki typowo mineralne jak TiO2, ZnO, tlenki żelaza, mika, krzemionka...

Uściski
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 12:55   #174
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Farraige chętnie przetestuje podkład czy on matuje skórę?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 13:12   #175
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Farraige,ja bym była chętna na wypróbowanie Twojego cuda bo mimo że odpowiada mi to czego teraz używam (intensiv pomieszany z matte) to jednak ucieszyło by mnie coś mocniej kryjącego ;]
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 14:12   #176
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: A może wal np.sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Farraige chętnie przetestuje podkład czy on matuje skórę?
Tak, zdecydowanie kontroluje cere (ma krzemionke w skladzie). U mnie trzyma sie tak samo dobrze jak EGM Cover Me, ale wyglada na mojej twarzy nieco naturalniej niz CM... Przetrwał np. moja wspinaczke na Sobotke Ale znow - to tylko sa moje wrazenia
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 14:40   #177
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: A może wal np.sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Cytat:
Napisane przez Farraige Pokaż wiadomość
Tak, zdecydowanie kontroluje cere (ma krzemionke w skladzie). U mnie trzyma sie tak samo dobrze jak EGM Cover Me, ale wyglada na mojej twarzy nieco naturalniej niz CM... Przetrwał np. moja wspinaczke na Sobotke Ale znow - to tylko sa moje wrazenia
Świetnie, w takim razie jestem chyba odpowiednią osobą do testowania tego cuda
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 16:38   #178
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Farraige i ja byłabym chętna na bycie króliczkiem doświadczalnym
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 18:20   #179
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Farraige i ja, i ja moja buzka wymaga sporego krycia, uzywam EGM CM Glo dean wiec z przyjemnoscia sprobowalabym Twojego podkladu
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 19:14   #180
Farraige
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 96
Dot.: A może chcesz sama zrobić kosmetyk mineralny? Dla początkujących i poszukującyc

Hej,

Wróciłam do domu
No więc na liście mam:
-raxa
-Estella
-SugaMama1988
-agusia_1
-unhumblee
- lukrecja222

Czekam jeszcze do jutra, potem mieszam i wysyłam
Poprosze o dane adresowe na pw

Edytowane przez Farraige
Czas edycji: 2009-08-20 o 19:15
Farraige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-17 11:19:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.