Ocet jabłkowy - na trądzik i sebum? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-19, 16:07   #451
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

moniamo, ja używałam tego toniku; ślicznie pachniał, ale bardzo źle działał na moją cerę; za dużo alkoholu chyba, działanie na pory i pryszcze - prawie żadne

mrs.doubtfire ja jak piszę 0,5% to mam na myśli procent octu w wodzie destylowanej; teraz zwiększyłam ilość do 1% i nic mi się nie dzieje, a mam bardzo wrażliwą cerę; chyba ilość dopuszczalnych" procentów zależy od rodzaju skóry
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:24   #452
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
tak Anetka_m wszystko już jest znane od dawna tylko są takie fazy kiedy trendsetterzy, firmy itd. "odkrywają" je na nowo nie zdziwiłabym się gdyby to był początek mody na "kosmetyki z kuchni" i nie pojawią się za jakiś czas toniki octowe firmowane przez np. Loreala, robione z nowej wyjątkowo skutecznej w pielęgnacji odmiany jabłek firmy robią tak co chwila, ostatni spekltakularny przykład omawiany na wizażu to olej arganowy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...jablkowym.html
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 16:39   #453
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

dokładnie agnieskawidziałam ten tonik niedawno zgłoszony jednak to nie to samo, ma jakiś ekstrakt z migdałów; no ale jego przewaga że można go zabierać w podróż - konserwanty ma; ale jakoś ręka by mi zadrżała przed wydaniem 14euro na to cudo; naprawdę umieją zarabiać; może niedługo wymyślą tonik z rajskich jabłuszek
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 16:52   #454
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Mi by ręka nie zadrżała, bo jestem wrażliwa na zapachy (i na te przykre i na te za mocne i zbyt sztuczne ). Ale za jakiś czas przeczytam wreszcie 16 stron tego wątku i może spróbuję
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 17:03   #455
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Mi by ręka nie zadrżała, bo jestem wrażliwa na zapachy (i na te przykre i na te za mocne i zbyt sztuczne ). Ale za jakiś czas przeczytam wreszcie 16 stron tego wątku i może spróbuję
ja dodaję jakiś cytrusowy olejek (cytrynowy, grejpfrutowy, limetkowy) i mam "dodatkową" antybakteryjność" i ładny zapach; próbowałam tea tree, ale ta mieszanka mnie powaliła na kolana; ale dla efektów stosowania octu mogłabym nawet samego używać, zapach z twarzy szybko się ulatnia, dodam dla pocieszenia
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 18:57   #456
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
moniamo, ja używałam tego toniku; ślicznie pachniał, ale bardzo źle działał na moją cerę; za dużo alkoholu chyba, działanie na pory i pryszcze - prawie żadne

mrs.doubtfire ja jak piszę 0,5% to mam na myśli procent octu w wodzie destylowanej; teraz zwiększyłam ilość do 1% i nic mi się nie dzieje, a mam bardzo wrażliwą cerę; chyba ilość dopuszczalnych" procentów zależy od rodzaju skóry
Dziekuje za odpowiedź!
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 16:58   #457
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedź!
nie ma sprawy
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-23, 17:01   #458
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
ja dodaję jakiś cytrusowy olejek (cytrynowy, grejpfrutowy, limetkowy) i mam "dodatkową" antybakteryjność" i ładny zapach; próbowałam tea tree, ale ta mieszanka mnie powaliła na kolana; ale dla efektów stosowania octu mogłabym nawet samego używać, zapach z twarzy szybko się ulatnia, dodam dla pocieszenia
Wątek połknięty, zrobię ten z cytrynami - tylko najpierw muszę dostać ocet jabłkowy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-23, 17:06   #459
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wątek połknięty, zrobię ten z cytrynami - tylko najpierw muszę dostać ocet jabłkowy
mi na razie wystarcza sam jabłkowy; mam ten z Rossmana i chyba jest najlepszy z tych ogólnie dostępnych
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 12:52   #460
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

jutro pedze do sklepu ze zdrowa zywnoscia po ocet jablkowy
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 17:42   #461
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Ok, przed chwilą po raz pierwszy zalałam cytryny octem (wrocławianki - Rossman w Dominikańskiej został przeze mnie ogołocony z octu ), zobaczymy za dwa tygodnie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 20:31   #462
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

hej..postanowiłam wypróbować ten tonik ..ale nie wiem czy będę kontynuować..
używałam przez 3 dni..oczywiście moją wrażliwą skórę podrażnia..zaraz po użyciu niektóre miejsca robią się ogniście czerwone..do tego nie widzę żadnego działania..cera wygląda gorzej niż przy używaniu acne-dermu..

ale ja to ciężki przypadek jestem
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 21:24   #463
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
hej..postanowiłam wypróbować ten tonik ..ale nie wiem czy będę kontynuować..
używałam przez 3 dni..oczywiście moją wrażliwą skórę podrażnia..zaraz po użyciu niektóre miejsca robią się ogniście czerwone..do tego nie widzę żadnego działania..cera wygląda gorzej niż przy używaniu acne-dermu..

ale ja to ciężki przypadek jestem
Ooo to masz tak jak ja za pierwszym razem, mialam czerwone placki, teraz dodaje tylko pare kropli octu i jest lepiej.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 18:51   #464
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
hej..postanowiłam wypróbować ten tonik ..ale nie wiem czy będę kontynuować..
używałam przez 3 dni..oczywiście moją wrażliwą skórę podrażnia..zaraz po użyciu niektóre miejsca robią się ogniście czerwone..do tego nie widzę żadnego działania..cera wygląda gorzej niż przy używaniu acne-dermu..

ale ja to ciężki przypadek jestem
tak jak pisze mrs. doubtfire- spróbuj małego stężenia -też działa; no i nie powinno się go używać codziennie w końcu to kwasy; ja w ten upał go odstawiłam, nie chcę przebarwień, chociaż używam 100SVR
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-20, 14:19   #465
ezieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław i okolice(ostatnio częściej okolice)
Wiadomości: 110
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ok, przed chwilą po raz pierwszy zalałam cytryny octem (wrocławianki - Rossman w Dominikańskiej został przeze mnie ogołocony z octu ), zobaczymy za dwa tygodnie
A ja sie tam wybieralam jutro
Poki co lezakuje u mnie ocet wlasnej produkcji, ale mi sie on cos nie widzi, nie wiem, czemu..Zalalam cytryny, zobaczymy, co z tego bedzie...
Ja to jestem zapozniona ze wszystkimi patentami co najmniej o rok
ezieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 12:06   #466
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
tak jak pisze mrs. doubtfire- spróbuj małego stężenia -też działa; no i nie powinno się go używać codziennie w końcu to kwasy; ja w ten upał go odstawiłam, nie chcę przebarwień, chociaż używam 100SVR
Proponuję robić tonik w najmniejszym stężeniu - 5 ml octu na 100 ml wody, zaw. 5% kwasu octowego. Proszę sobie przeliczyć, ile tego kwasu tam jest w tym toniku, a potem pisać uogólniająco, że to kwasy!
Już bez przesady z tym odstawianiem toniku, bo jest lato i słońce świeci. Poza tym tego toniku można używać nawet 2-3 razy dziennie.
Skoro ktoś ma czerwone plamy, to mu nie słuzy i niech odstawi w ogóle, może to jakies uczulenie.
Grunt to nie popadać w przesadę.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:50   #467
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Zlałam dziś swoją kiszonkę octowo-cytrynową nie rozdrabniałam się, lubię gdy toniki kwasowe są mocne - odgapiłam proporcje od Smoka, odmierzyłam (niedokładnie zresztą - łałam ciurkiem i gdy łyżka się napełnila to przechylałam nie przestając lać) 5-6 łyżek octu. Wyszło mi ok. 60ml, dopełniłam ok. 40ml wody. Od jutra testy. Na szczęście nie śmierdzi tak jak sam ocet, dziewczyny podziwiam! Nie potrafiłabym używać samego octu rozrzedzonego wodą, przy samym otwieraniu butelki wykręcał mi się żołądek
W czasie, gdy tonik kisił się w lodówce próbowałam sposobu CzarnegoElfa - zwilżonym octem patyczkiem kosmetycznym nacierałam pojedyncze wypryski. Nie zauważyłam żadnych efektów, a liczyłam na wypalenie co trwalszych wyprysków. Może na osoby które nie stosują tak długo kwasów zadziała ewentualnie na wrażliwszej, podocznej skórze jak własnie stosował Elf.

Mam pytanie - czy któraś z was probowała może jeszcze wyciskać sok z cytryn, które zostały w słoiku i dodawać do toniku? Co myślicie o takim pomyśle?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:54   #468
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Aga- czekam na relację z testów.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 20:56   #469
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Mam nadzieję że będą, bo toniki kwasowe schodzą ostatnio u mnie w ogromnych ilościach - wszystkie przeciwwypryskowe kremy muszę w ten sposób tuningować, bo inaczej jest niewielki efekt dlatego nastawiam się psychicznie na jesienny Zorac, skóra na pewno wtedy zacznie reagować
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-31, 20:59   #470
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Mi też takie mikstury schodzą szybko, bo smaruję się od pasa w górę - plecy, dekolt, twarz i szyja.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 14:38   #471
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

I tak: na skórę twarzy użyłam tylko dwa razy, bo przyszło zamówienie z mazideł i zrobiłam peeling migdałowy. Na skórę ramion i dekoltu użyłam z 4 razy. Dość mocno ściąga, na twarz nakładałam po godzinie-dwóch krem. Ramiona ze skłonnością do niewielkich ropnych wyprysków ładnie wygładza i oczyszcza, widać działanie kwasów (przy toniku Ziaji Nuno były miękkie i z mniejszą ilością wyprysków, ale nie usuwał grudek). Na razie jestem zadowolona
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 19:42   #472
dhama
Raczkowanie
 
Avatar dhama
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ciągle w drodze..
Wiadomości: 172
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Proponuję robić tonik w najmniejszym stężeniu - 5 ml octu na 100 ml wody, zaw. 5% kwasu octowego. Proszę sobie przeliczyć, ile tego kwasu tam jest w tym toniku, a potem pisać uogólniająco, że to kwasy!
Już bez przesady z tym odstawianiem toniku, bo jest lato i słońce świeci. Poza tym tego toniku można używać nawet 2-3 razy dziennie.
Skoro ktoś ma czerwone plamy, to mu nie słuzy i niech odstawi w ogóle, może to jakies uczulenie.
Grunt to nie popadać w przesadę.
nie wiem czemu piszesz tak autorytatywnie; a poza tym nie czytasz całego wątku; ja pisałam jakie robię stężenie i na mnie to działa złuszczająco i nie mogę go stosować codziennie; kiedy go używam w moim systemie, to działa na mnie dobrze; pisałam o tym w kontekście postu Obcej, która może ma podobną cerę jak ja i wcale nie musi rezygnować z toniku, tylko go ograniczyć;
ja go nie mogę stosować trzy razy dziennie a już na pewno nie mogę wychodzić potem na słońce
nie uważam żeby było popadaniem w przesadę radzenie komuś kto ma podobne problemy
__________________
Nie powiem, żebym strasznie lubiła depilować brwi, nosić pas do pończoch i malować sobie usta. Ale to mnie dosyć pociąga."

pozdrawiam wszystkich
dhama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 20:07   #473
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez dhama Pokaż wiadomość
nie wiem czemu piszesz tak autorytatywnie; a poza tym nie czytasz całego wątku; ja pisałam jakie robię stężenie i na mnie to działa złuszczająco i nie mogę go stosować codziennie; kiedy go używam w moim systemie, to działa na mnie dobrze; pisałam o tym w kontekście postu Obcej, która może ma podobną cerę jak ja i wcale nie musi rezygnować z toniku, tylko go ograniczyć;
ja go nie mogę stosować trzy razy dziennie a już na pewno nie mogę wychodzić potem na słońce
nie uważam żeby było popadaniem w przesadę radzenie komuś kto ma podobne problemy
Nie wiem, jak na kogoś może działać złuszczająco tonik z 5 ml octu jabłkowego na 100 ml wody, on tylko zakwasza buzię i aż tyle! To jego cale zadanie. Na słońce każdy wychodzi z filtrem, a pod filtr tonik można jak najbardziej, z tymi przebarwieniami i słońcem przesadzasz. Przepis podała Basia Kwiatkowska wieki temu w formie, jaką przedstawiła Sylwiasta na 1 stronie wątku i nie kwalifikowała tego jako kwasowy złuszczacz.

Wątek śledzę od jakiś 2 lat, a piszę w nim od co najmniej roku, więc go regularnie czytam, Twoje wypowiedzi także czytałam, inaczej bym się do nich nie odnosiła. To wszystko z mojej strony.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 19:20   #474
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Jeśli Smok nie czyta wątku, to ja nie wiem kto go w ogóle czyta.

Ale mniejsza o takie tam...

Nie przepadam za jesienią i deszczem, ale tego lata nie mogłam się już doczekać aż się skończy. Ochłodziło się i z wielką radochą dziś zrobiłam sobie tonik jabłkowy, po kilkumiesięcznej przerwie na lato.
Super tonik.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 20:02   #475
Judyta~
Raczkowanie
 
Avatar Judyta~
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 386
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

A na mnie niestety nie działał najlepiej - robiłam wersję saute sam ocet z wodą + olejek herbaciany (smród nieziemski), potem, polecany przez niezamienną ziołowy tonik (zapach duuużo lepszy) - wydawało mi się, że mam wysuszoną skórę, wychodziło mi więcej wyprysków.
Może jeszcze skuszę się na wersję cytrynową.
Judyta~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 11:20   #476
solevita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Essen-Niemy ( Torunianka )
Wiadomości: 83
Question Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Hej dziewszyny

czy on naprawde zmniejsza pory
nie moge juz na nie patrzec....
solevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-12, 21:45   #477
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jeśli Smok nie czyta wątku, to ja nie wiem kto go w ogóle czyta.

Ale mniejsza o takie tam...

Nie przepadam za jesienią i deszczem, ale tego lata nie mogłam się już doczekać aż się skończy. Ochłodziło się i z wielką radochą dziś zrobiłam sobie tonik jabłkowy, po kilkumiesięcznej przerwie na lato.
Super tonik.
Mnie tez ostatnio naszlo na tonik octowy, dopachnilam go lawenda i cytryna i pomarancza. Ostatnio stosowalam raczej tonik mlekowy, wiec mila odmiana.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 07:14   #478
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Cytat:
Napisane przez solevita Pokaż wiadomość
Hej dziewszyny

czy on naprawde zmniejsza pory
nie moge juz na nie patrzec....
Zmniejsza i naprawdę pomaga, ostatnio smarowałam nochala dla mojego TŻ, był bardzo zaskoczony efektami. Miał duże bolesne podskróne pryszcze, które po solidnym nasmarowaniu - po prostu zniknęły!!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 16:05   #479
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Smoku a co to za tonik mlekowy?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:50   #480
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Ocet Jabłkowy-na trądzik i sebum?

Pewnie chodzi o tonik na kwasie mlekowym, a kwas mlekowy ma tanatos. Ja w koncu z octu zrezygnowalam, nawet w malej ilosci w koncu mnie zaczal podrazniac i ciagle mialam czerwone placki po przetarciu platkiem. To dziwne bo po toniku z BHA z biochemii nic mi nie jest, a efekt jest, a tam jest i wiecej kwasu i alkohol?
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-31 00:39:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.