Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-15, 22:14   #4261
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Macie cosmiczną moc poprawiania humoru.............jak wy to robicie:ee k:, że człowiek narobiony jak wół czyta i sie śmieje i czuje sie bardzo odprężony.
Buczacza- pojawilam sie a wszystkie zniknęły. Ciekawe czy Hanna coś nam napisze??????
Haniu dawno Cie tu nie było......
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 22:17   #4262
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

tak jeszcze wracając do tego serum, to skoro wy stosujecie codziennie to ja też zaczne bo to naprawde świetna sprawa. Wykończe te próbki i zakupie sobie i bede piknie nawilzona......
Zaczynam też polować na zakup samego cos2 na ebayu.
Zanim sie pojawi i dojdzie paczka, to pewnie minie miesiąc a akurat za miesiąc czy półtora bede musiała sobie kupić.
Ach ten cosmelan żyć bez niego nie umiem!

Edytowane przez madziusia777
Czas edycji: 2008-08-15 o 22:22 Powód: błąd
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 22:21   #4263
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
ale jaja madziusia jest tui Hannah
Cześć cosdziewczyny,Buczaczo tesknisz? u nas teraz jest straszna burza i leje deszcz (podlaskie), rozsądnie byłoby wyłączyć komputer, na baterii długo nie pociagnie, jakies trzy godzinyPoza tym "bylam" na allegro, chcialam zobaczyc jakis ciekawy szampon do wlosów, bo z kosmetykami do twarzy to juz jestem obeznana na 5+ i co sie okazalo, ze kliknelam 3 razy w taki co mnie zainterosowal i to byl dla psów dlugowlosych i kotawiec jutro jescze raz sprobuje, poza tym jutro napisze co u mnie, jestem juz 5 miesiecy po kuracji cosmelanowej, drugi sloik zakupiony i codzienne smarowanko ( sciagnelam od Madziusi777), jeju jak blyska, az sie kurcze boje, Buczaczo ale z Ciebie gadula, napisalas juz ponad 400 razy, pzdr do jutra
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 22:31   #4264
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
Cześć cosdziewczyny,Buczaczo tesknisz? u nas teraz jest straszna burza i leje deszcz (podlaskie), rozsądnie byłoby wyłączyć komputer, na baterii długo nie pociagnie, jakies trzy godzinyPoza tym "bylam" na allegro, chcialam zobaczyc jakis ciekawy szampon do wlosów, bo z kosmetykami do twarzy to juz jestem obeznana na 5+ i co sie okazalo, ze kliknelam 3 razy w taki co mnie zainterosowal i to byl dla psów dlugowlosych i kotawiec jutro jescze raz sprobuje, poza tym jutro napisze co u mnie, jestem juz 5 miesiecy po kuracji cosmelanowej, drugi sloik zakupiony i codzienne smarowanko ( sciagnelam od Madziusi777), jeju jak blyska, az sie kurcze boje, Buczaczo ale z Ciebie gadula, napisalas juz ponad 400 razy, pzdr do jutra
.....to czekamy z niecierpliwością na wieści kochana, u mnie też burza i sie boje o komputer, jak mi strzeli to bede miała stresa. Co z tą pogodą.... jakieś trąby powietrzne ponoć w podlaskim, grad wielokści ziemniaków w Krakowie. kurcze czy to koniec świata nadchodzi czy co.
No nasza buczacza-to gaduła pisze i pisze.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 22:35   #4265
Hannah40
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska płn-wsch
Wiadomości: 79
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość
tak jeszcze wracając do tego serum, to skoro wy stosujecie codziennie to ja też zaczne bo to naprawde świetna sprawa. Wykończe te próbki i zakupie sobie i bede piknie nawilzona......
Zaczynam też polować na zakup samego cos2 na ebayu.
Zanim sie pojawi i dojdzie paczka, to pewnie minie miesiąc a akurat za miesiąc czy półtora bede musiała sobie kupić.
Ach ten cosmelan żyć bez niego nie umiem!
Hej, moze jescze zdaze napisac, zanim pioru trzasniewyczytalam w kilku poradnikach internetowych (czytaj forum) oraz zasiegnelam u lekarza wiedzy i tak: rano bezwględnie - antyoksydanty ( czyli serum C (koniecznie trzeba stosować serum C), moze byc dodatkowo z wit E) oraz filtry
wieczór - koniecznie krem z retinolem, najlepiej w miare czystej postaci o duzym stezeniu wit A (tretinoina, tazaroteina, palmitynian retinolu - nasz cosmelan) i krem nawilzający bo retinol wysusza skore. I to wszystko, przy takiej pielegnacji do setki piekne i mlode podobno tajemnica polega na regularnym zluszczaniu starej skory i stymulacji nowej skory do produkcji kolagenu, juz koncze, bo buuurza
Hannah40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 22:51   #4266
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Hannah 40 wygląda na to,że jestesmy z tego samego rejonu Polski .Tylko mi nie mów,że z jednego miasta Jak miło spotkać ziomala U mnie też leje Wracałam od koleżanki z duszą na ramieniu .Na szczęscie doszłam cała i zdrowa.Stara baba ze mnie a boję się burzy jak dziecko
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 06:51   #4267
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Boże, jak ja się wczoraj bałam - piorun walnął kilkadziesiąt metrów od mojego domu, mój dom cały zadrżał tak, że zastygłam z przerażenia. Chwała, że mojego dziecka nie ma w domu, a TZ wrócił wieczorem. Pies nasz wył i szczekał ze strachu aż w końcu wpakował się do sypialni. Ja tez niemal szczekałam i wyłam z tego samego powodu. To, co się działo za oknem było groźne. W końcu walnęło w transformator i pół " wsi " nie miało prądu. A co u Was - jesteście wszystkie całe i zdrowe ? Ciebie Dome i Buczaczo to chyba w w ogóle ominęło, bo północy zachód był bezpieczny, ale jak z pozostałymi Plamkami ?
ps. oszalałam już zupełnie - rano nie odpalam komputera dopóki nie posmaruję się kremem z filtrem . No bo skoro nawet on promieniując....
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 07:04   #4268
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Hannah40 Pokaż wiadomość
Hej, moze jescze zdaze napisac, zanim pioru trzasniewyczytalam w kilku poradnikach internetowych (czytaj forum) oraz zasiegnelam u lekarza wiedzy i tak: rano bezwględnie - antyoksydanty ( czyli serum C (koniecznie trzeba stosować serum C), moze byc dodatkowo z wit E) oraz filtry
wieczór - koniecznie krem z retinolem, najlepiej w miare czystej postaci o duzym stezeniu wit A (tretinoina, tazaroteina, palmitynian retinolu - nasz cosmelan) i krem nawilzający bo retinol wysusza skore. I to wszystko, przy takiej pielegnacji do setki piekne i mlode podobno tajemnica polega na regularnym zluszczaniu starej skory i stymulacji nowej skory do produkcji kolagenu, juz koncze, bo buuurza
Hurra - Hannah właśnie taki system pielęgnacji wymyśliłam sobie, gdy miną dwa miesiące od cos1. Trochę mnie jedynie " straszy", że serm flavo c z BU ma alkohol i tam pod oczy spiryt ? Któraś z was kupiła to serum w aptece - też jest i czuć w nim alkohol ? Bo pewnie trochę jest, ale wydaje mi się, że w BU jest go dużo ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 08:34   #4269
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Hurra - Hannah właśnie taki system pielęgnacji wymyśliłam sobie, gdy miną dwa miesiące od cos1. Trochę mnie jedynie " straszy", że serm flavo c z BU ma alkohol i tam pod oczy spiryt ? Któraś z was kupiła to serum w aptece - też jest i czuć w nim alkohol ? Bo pewnie trochę jest, ale wydaje mi się, że w BU jest go dużo ?
Kamilia ja używam FlavoC tego z BU. Alkohol nie jest wuczuwalny, zawsze mozesz go dodać zresztą mniej, niewątpliwie jest potrzebny bo w nim rozpuszcza sie jakiś składnik zawarty w serum, więc wyeliminować całkowicie tego nie można. Ja sie też tego alkoholu obawiałam bo mam cere suchą i wrażliwą i niczego z alkoholami nie stosowalam nigdy. Ale nic sie złego nie dzieje. Twarzyczka piecze troche po nałozeniu serum, ale to przez wit. C, do której skóra musi sie z czasem przyzwyczaić
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 08:41   #4270
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Masima Pokaż wiadomość
Kamilia ja używam FlavoC tego z BU. Alkohol nie jest wuczuwalny, zawsze mozesz go dodać zresztą mniej, niewątpliwie jest potrzebny bo w nim rozpuszcza sie jakiś składnik zawarty w serum, więc wyeliminować całkowicie tego nie można. Ja sie też tego alkoholu obawiałam bo mam cere suchą i wrażliwą i niczego z alkoholami nie stosowalam nigdy. Ale nic sie złego nie dzieje. Twarzyczka piecze troche po nałozeniu serum, ale to przez wit. C, do której skóra musi sie z czasem przyzwyczaić
za miesiąc zatem rzucam flavo c pod oczy ;-) Teraz testuję na szyję i niżej

TZ wrócił, spojrzał na półkę z łazience, a tam nie ma dla niego miejsca. Za długo go nie było - całe dwa tygodnie, a tu przesyłka z BU była.. W Bu mogliby tez sprzedawać półeczki do kosmetyków
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 08:52   #4271
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Hurra - Hannah właśnie taki system pielęgnacji wymyśliłam sobie, gdy miną dwa miesiące od cos1. Trochę mnie jedynie " straszy", że serm flavo c z BU ma alkohol i tam pod oczy spiryt ? Któraś z was kupiła to serum w aptece - też jest i czuć w nim alkohol ? Bo pewnie trochę jest, ale wydaje mi się, że w BU jest go dużo ?
Dziewczyny z mazideł serum z witaminą c15% np z lipoderminą(powoduje lepsze przenikanie w głąb skóry wit) nie ma alkoholu, dodatkowo jest z wit E. Ogólnie zakup tego wychodzi dużo taniej, bo kupujesz raz i potem kręcisz i kręcisz. Jest bez konserwantu więc to dodatkowa zaleta bo po co chemia? Waga jest zbędna. Wystarczy kupić 3 łyżeczki (1,25; 0,5 i 0,15) i cienką strzykawkę w aptece. A najtrudniejsze w ukręceniu tego to jest... umycie butelki po poprzednim serum.

Kamilia u mnie jajka w lodówce wyleciały z przegródki na jajka. Początkowo TŻ próbował je tam docisnąć ale musiał skapitulować.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 09:02   #4272
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

U mnie też burza była straszna i wolałam wyłączyć komputer, a nawet komórki.

Dziś drugi dzień po cos1. Burak, opuchlizna większa niż wczoraj i w ogóle potworek, ale i tak jest łagodniej niż za pierwszym razem. Wyczekuję łuszczenia.

Dziewczyny powiedzcie mi, przez pierwszy tydzień po cos1 chyba nie smarowałyście się filtrami? No bo jak? Myślę, że bardzo by szczypała twarz i w ogóle to by nie było dla niej dobre (za dużo chemii na podrażnioną skórę). Z domu oczywiście nie wychodzę, ale mam okna i MONITOR, od którego nie sposób się oderwać (przez to forum ).
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:06   #4273
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
u mnie jajka w lodówce wyleciały z przegródki na jajka. Początkowo TŻ próbował je tam docisnąć ale musiał skapitulować.
U mnie cała dolna szuflada (na warzywa) jest załadowana mazidłami, jestem maniaczką, kupuję hurtowo, a potem nie mam czasu kręcić, jak już muszę to nocami.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:35   #4274
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Dziewczyny z mazideł serum z witaminą c15% np z lipoderminą(powoduje lepsze przenikanie w głąb skóry wit) nie ma alkoholu, dodatkowo jest z wit E. Ogólnie zakup tego wychodzi dużo taniej, bo kupujesz raz i potem kręcisz i kręcisz. Jest bez konserwantu więc to dodatkowa zaleta bo po co chemia? Waga jest zbędna. Wystarczy kupić 3 łyżeczki (1,25; 0,5 i 0,15) i cienką strzykawkę w aptece. A najtrudniejsze w ukręceniu tego to jest... umycie butelki po poprzednim serum.

Kamilia u mnie jajka w lodówce wyleciały z przegródki na jajka. Początkowo TŻ próbował je tam docisnąć ale musiał skapitulować.
się nie zdziwiłam, że skapitulował jeżeli jeszcze sam musiał po tej " próbie" posprzątać

chyba się skuszę na to serum z mazideł, chociaż mnie trochę przeraża , że stamtąd jest trudniej zrobić te mazidła itd. A porównywałaś serum z BU i z mazideł ? Miałaś i to i to ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:38   #4275
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
U mnie cała dolna szuflada (na warzywa) jest załadowana mazidłami, jestem maniaczką, kupuję hurtowo, a potem nie mam czasu kręcić, jak już muszę to nocami.
Kiedy światło księżyca zajrzy w oczy sowie, wtedy weź lewą ręką szczyptę pokruszonego korzenia pitu- pitu , obróć się trzy razy przez prawe ramię,zamrucz pod nosem - będę piękna jak nikt dotąd, i zalej ów korzeń wodą deszczową...
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 09:45   #4276
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość
U mnie też burza była straszna i wolałam wyłączyć komputer, a nawet komórki.

Dziś drugi dzień po cos1. Burak, opuchlizna większa niż wczoraj i w ogóle potworek, ale i tak jest łagodniej niż za pierwszym razem. Wyczekuję łuszczenia.

Dziewczyny powiedzcie mi, przez pierwszy tydzień po cos1 chyba nie smarowałyście się filtrami? No bo jak? Myślę, że bardzo by szczypała twarz i w ogóle to by nie było dla niej dobre (za dużo chemii na podrażnioną skórę). Z domu oczywiście nie wychodzę, ale mam okna i MONITOR, od którego nie sposób się oderwać (przez to forum ).
nie wychodziłam z domu wtedy ( trzy tg. temu) bo był upał i kolo słońca. Cos 2 ma też jakiś podstawowy filtr i sądzę, że przed monitor starczy
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:00   #4277
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Kiedy światło księżyca zajrzy w oczy sowie, wtedy weź lewą ręką szczyptę pokruszonego korzenia pitu- pitu , obróć się trzy razy przez prawe ramię,zamrucz pod nosem - będę piękna jak nikt dotąd, i zalej ów korzeń wodą deszczową...

dokładnie
a dla lepszych wyników kędy puchacz zapucha
przyoblecz się w szpiczastą czapę z króliczego ucha
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:35   #4278
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość

dokładnie
a dla lepszych wyników kędy puchacz zapucha
przyoblecz się w szpiczastą czapę z króliczego ucha
Boskieeeeeeee
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:40   #4279
jasiek1961
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez tyska30 Pokaż wiadomość

dokładnie
a dla lepszych wyników kędy puchacz zapucha
przyoblecz się w szpiczastą czapę z króliczego ucha
witam wszystkie cosmelaneczki laleczki, podczytuję Was dość długo i muszę przyznać, że to forum jest lepsze niż wszystkie informacje jakie do tej pory wyłowiłam gdzie indziej o plamiskach.
Rok temu urodziłam synka, ale po ciąży, solarium i latach wylegiwania się na plaży moja buźka jest plamiasta, fe myślałam ,że to przejdzie, ale figa przymierzam się więc do cosmelanu.
Wstępnie umówiłam się w instytucie Sharley na jesień.
Tyska30 jesteśmy rówieśniczkami, gdzie ty robiłaś cosmelan, jakie miałaś koszty kobieto. Ja nie jestem z W-wy, ale mam tylko 80 km może ty mi jakieś dobre miejsce na cosmelan polecisz, bo bazuję tylko na wiedzy z internetu, tak znalazłam ten Sharley, może słyszłaś coś o nich????
jasiek1961 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 10:47   #4280
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik


ale w ogóle to kocham te mazidła, już nie wyobrażam sobie bez nich życia, podobnie jak bez cosmelanu (ale z tego się nie cieszę za bardzo bo to drogie jest pieruńsko).
Szczerze mówiąc boję się zwykłych sklepowych kremów, nawet tych najbardziej luksusowych. Kiedy dostaję próbki w Douglasie lub Sephorze to zastanawiam się zawsze gdzie je wsmarować, może w pępek, albo w pupę? na twarz tylko serum z wit C, żel hialuronowy+olej, tonik migdałowy (wszystko z mazideł), apteczny filtr i cosmelan.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 10:54   #4281
tyska30
Zadomowienie
 
Avatar tyska30
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 1 724
GG do tyska30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez jasiek1961 Pokaż wiadomość
Tyska30 jesteśmy rówieśniczkami, gdzie ty robiłaś cosmelan, jakie miałaś koszty kobieto. Ja nie jestem z W-wy, ale mam tylko 80 km może ty mi jakieś dobre miejsce na cosmelan polecisz, bo bazuję tylko na wiedzy z internetu, tak znalazłam ten Sharley, może słyszłaś coś o nich????
tajemniczy jasiek ujawnił się i okazał się kobietą, WELCOME!

Jaśku-kobieto najlepiej zrobić sobie cosmelan samemu, bo to żadna filozofia i wychodzi o połowę taniej. Można zamówić na e-bayu lub w www.dermaestetica-berlin.de ale rozumiem, że na pierwszy raz to trochę strach człowieka oblatuje. Ja pierwszy cosmelan robiłam w Nova-Derm, koszt 1600 zł bez kremu nawilżającego Hydra-vital factor K. A jeśli chcesz zrobić to sama to poszperaj na forum są dokładne instrukcje, niedawno zamieściła taką Madziusia77.
tyska30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 13:06   #4282
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

dome czy już dostałaś przesyłkę lub jakieś potwierdzenie ?Po założeniu sporu w paypal-u odezwała się do mnie pani Ann i zapewniła,że w poniedziałek wysyła do mnie cosmelan.
Być może wyjdzie na to ,że zaczniemy eksperyment w tym samym czasie Mam stracha,ale nie mogę się już doczekać
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 13:21   #4283
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość

chyba się skuszę na to serum z mazideł, chociaż mnie trochę przeraża , że stamtąd jest trudniej zrobić te mazidła itd. A porównywałaś serum z BU i z mazideł ? Miałaś i to i to ?
Nie kupowałam nic z BU bo jakoś tak od mazideł zaczęłam i fajnie jest, zawsze coś się do czegoś przyda. Porównywałam składem to serum z BU i tu ta lipodermina mnie uwiodła. No i jak pomyślałam, że będzie duża butla kwasu hialuronowego do wykorzystania prawie wszędzie. Po mazidłach wbrew pozorom bardzo łatwo się poruszać i łatwo załapać co z czym można potem wykorzystać. Po prostu wtapia się.

Pisałam do http://www.dermaestetica-berlin.de/ w sprawie cen cosmelanu, może komuś się przyda:

We are now in holiday and our office is again opened from the 27-th August.
The price for the Cosmelan Pack costs completely 297,50 EUR.

The price for the Cosmelan 2 cream is 135,-EUR. + Delivery costs (wysyłka)
The transportation costs to Poland with DHL 18,- EUR (delivery time: 3-4 working days) or with UPS (United Parcel Service) for 28,- EUR (delivery time:2- 3 working days).
We gýve you an IBAN account number to make the transfer in advance. After receivýng the payment we deliver you the products immediately.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 13:28   #4284
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
dome czy już dostałaś przesyłkę lub jakieś potwierdzenie ?Po założeniu sporu w paypal-u odezwała się do mnie pani Ann i zapewniła,że w poniedziałek wysyła do mnie cosmelan.
Być może wyjdzie na to ,że zaczniemy eksperyment w tym samym czasie Mam stracha,ale nie mogę się już doczekać
Mam potwierdzenie, że:
Your item was accepted at 9:45 AM on August 14, 2008 in HUNTINGTON BEACH, CA 2648. Information, if available, is updated every evening. Please check again later.

Sądząc po w/w informacji nadała Anka już 14-go. Jednak dostaniemy mniej więcej w tym samym czasie ... mogę też na Ciebie poczekać - CZUJESZ TEN SZAŁ, JAK WSPÓLNIE BĘDZIEMY SIĘ MAZIAĆ COSMISKIEM!!!!!!!!!! RAZEM PIĆ DO MONITORA I PITOLIĆ RÓŻNE TAKIE HURRRAAA, a nasze mądre cosmi SIOSTRZYCZKI będą kiwac z politowaniem mądrymi główkami i dawać nam po raz trzytysięczny rady
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 13:35   #4285
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Nie kupowałam nic z BU bo jakoś tak od mazideł zaczęłam i fajnie jest, zawsze coś się do czegoś przyda. Porównywałam składem to serum z BU i tu ta lipodermina mnie uwiodła. No i jak pomyślałam, że będzie duża butla kwasu hialuronowego do wykorzystania prawie wszędzie. Po mazidłach wbrew pozorom bardzo łatwo się poruszać i łatwo załapać co z czym można potem wykorzystać. Po prostu wtapia się.

Pisałam do http://www.dermaestetica-berlin.de/ w sprawie cen cosmelanu, może komuś się przyda:

We are now in holiday and our office is again opened from the 27-th August.
The price for the Cosmelan Pack costs completely 297,50 EUR.

The price for the Cosmelan 2 cream is 135,-EUR. + Delivery costs (wysyłka)
The transportation costs to Poland with DHL 18,- EUR (delivery time: 3-4 working days) or with UPS (United Parcel Service) for 28,- EUR (delivery time:2- 3 working days).
We gýve you an IBAN account number to make the transfer in advance. After receivýng the payment we deliver you the products immediately.
kurcze to drogo jak cholera Prawie tyle samo co w gabinecie Ja zapłaciłam za set 345$ i za cosm2 - 135$ + przesyłka 30$ ... To wychodzi połowa ceny. Ok. plus stres i nerwy czy dojdzie ... ale zawsze coś tam na kolejne kozaki zostaje
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 13:42   #4286
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Mam potwierdzenie, że:
Your item was accepted at 9:45 AM on August 14, 2008 in HUNTINGTON BEACH, CA 2648. Information, if available, is updated every evening. Please check again later.

Sądząc po w/w informacji nadała Anka już 14-go. Jednak dostaniemy mniej więcej w tym samym czasie ... mogę też na Ciebie poczekać - CZUJESZ TEN SZAŁ, JAK WSPÓLNIE BĘDZIEMY SIĘ MAZIAĆ COSMISKIEM!!!!!!!!!! RAZEM PIĆ DO MONITORA I PITOLIĆ RÓŻNE TAKIE HURRRAAA, a nasze mądre cosmi SIOSTRZYCZKI będą kiwac z politowaniem mądrymi główkami i dawać nam po raz trzytysięczny rady
Dome długie oczekiwanie pozbawiło mnie spontaniczności Jestem jak niewierny Tomasz.Poczuję blusa jak dostanę cosmelan do ręki Czy zamierzasz walnąć Ann negatywa za to,że nas tak przetrzymała ?Ja zastanawiam się nad zemstą cholera tylko serce mam miękkie
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 13:50   #4287
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Dome długie oczekiwanie pozbawiło mnie spontaniczności Jestem jak niewierny Tomasz.Poczuję blusa jak dostanę cosmelan do ręki Czy zamierzasz walnąć Ann negatywa za to,że nas tak przetrzymała ?Ja zastanawiam się nad zemstą cholera tylko serce mam miękkie
...NO TO JA CI POWIEM, CO JA DURNA PAŁA ZROBIŁAM ... JA KUPIŁAM TO WSZYSTKO POZA E-BAY - em Tylko przez PAY PAL. Może dlatego w podziękowaniu za okazane zaufanie - Anka Turner ( może to córcia Tiny???) już mi wysłała
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 14:05   #4288
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...NO TO JA CI POWIEM, CO JA DURNA PAŁA ZROBIŁAM ... JA KUPIŁAM TO WSZYSTKO POZA E-BAY - em Tylko przez PAY PAL. Może dlatego w podziękowaniu za okazane zaufanie - Anka Turner ( może to córcia Tiny???) już mi wysłała

Dome napisz prosze gdzie zamowialas cos2 i jak dlugo czekalas
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 14:10   #4289
agnieszka kis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 138
Send a message via Skype™ to agnieszka kis
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
dome czy już dostałaś przesyłkę lub jakieś potwierdzenie ?Po założeniu sporu w paypal-u odezwała się do mnie pani Ann i zapewniła,że w poniedziałek wysyła do mnie cosmelan.
Być może wyjdzie na to ,że zaczniemy eksperyment w tym samym czasie Mam stracha,ale nie mogę się już doczekać
Megi a ty zmowilas cos2 na ebya jak ci sie to udalo bo ja chcialam i gostek napisal ze nie wysyla do polski w europie to tylko do angli
podaj jakies namiary
agnieszka kis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 14:19   #4290
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
...NO TO JA CI POWIEM, CO JA DURNA PAŁA ZROBIŁAM ... JA KUPIŁAM TO WSZYSTKO POZA E-BAY - em Tylko przez PAY PAL. Może dlatego w podziękowaniu za okazane zaufanie - Anka Turner ( może to córcia Tiny???) już mi wysłała
Dome to chyba należymy do tego samego klubu. Ja zestaw kupiłam przez ebay ale cos 2 domówiłam (nieświadomie) tylko przez paypal. I czekam Tylko, że mój sprzedawca miał wysłać wczoraj a w kolumnie działanie nadal pusto. Nawet nie ma czegoś takiego jak wydrukowana etykieta.
Dome możesz mi podać jaki przykładowy format (ile cyfr i liczb) wpisuje się w tym wyszukiwaniu przesyłki. Może jakoś spróbuję bezpośrednio w tą stronę moje wrzucić http://www.usps.com/shipping/trackandconfirm.htm , bo to chyba jakieś cyfry z paypala trzeba będzie wpisać?
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.