Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 17:53   #1771
hukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

pomidor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_24063.jpg (29,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2381.jpg (26,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_10243.jpg (10,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg anka43 jpg.jpg (14,5 KB, 7 załadowań)

Edytowane przez hukukuku
Czas edycji: 2010-06-23 o 18:27
hukukuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 13:59   #1772
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

a gdyby mnie ktoś mógł pomóc określić mój typ..


1. opalam się w miarę szybko, ale ZAWSZE najpierw na czerwone. Dopiero później z tego raczka moja skóra przybiera ciepły, ciemnobrązowy odcień.

2. obecnie mam zielone oczy (w dzieciństwie miałam bardzo niebieskie), tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Kolor nie jest taki czysty. Oczy mają zimny zielony kolor- miejscami niebieskawe przebłyski.


Mam bardzo (czarno-czarne)ciemne brwi i ciemne rzęsy.


3. piegi- na twarzy delikatne. Złoto-czekoladowe. Na reszcie ciała- wyraźnie ciemniejsze.

4. Hm.. cerę mam średniociemną (na pewno nie jasną), mam wrażenie, że to taki brzoskwiniowo.. z jasnym, złotawym brązem. Jest to na pewno ciepły odcień.


Rumienie się bardziej na czerwono niż różowo. Taki mocny malinowy kolor. Niestety!

5. Mój naturalny kolor to blond. W dzieciństwie miałam bardzo jasne, złote włosy. Teraz trochę mi ciemnieją. Ma złotawe przebłyski i kilka wyraźnie jaśniejszych i ciemniejszych pasm.

6. zimny, nasycony (lekko koralowy) róż, czasami wpadający w ciepłe odcienie czerwieni.. jakoś dziwnie, ale to zależy od pory dnia czy roku, ale moje usta nie zawsze maja taki sam odcień.

7. mam wrażenie że nie jest mi za dobrze w jasnych, pastelowych kolorach. Wydaje mi się, że mnie tak.. spłaszczają.. Lubię wszelkie nasycone kolory czerwieni wpadającej w rudy. Bardzo nasycone odcienie fioletu. Czarny, ciemny zielony, oliwkowy. Trawiastą zieleń, granat.. w tych dobrze się czuje, ale czy dobrze wyglądam.. to nie wiem




Z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi! : )
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 18:26   #1773
Madeleine11
Raczkowanie
 
Avatar Madeleine11
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: za siedmoma górami ;)
Wiadomości: 132
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hej, ja również poprosze o określenie mojego typu:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Zależy. Jeśli krótko siedzę na słońcu, to od razu na taki jasny brąz, jeśli dłużej,to najpierw róż, który potem zmienia się na brąz.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Jasne, mocno niebieskie oczy, rzęsy ciemny brąz, brwi jasny brąz.

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Niewiele,ale jeśli są,to złotawe.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Oliwkowy. Jeśli się rumienię,to na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jasny brąz, gdzieniegdzie wpada w ciemny blond (dlatego ciężko jest mój kolor włosów okreslić, takie pół na pół). W dzieciństwie -bardzo jasny blond.
Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Jasny róż.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Dobrze czuję się w : niebieksościach,zieleniac h, żółciach,czerwieniach (raczej ciepłe kolory,wyjątek,to niebieski )
Madeleine11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:10   #1774
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczynki, mam problem z moim typem urody - jakieś takie lato, ale nie do końca... Pomóżcie
1. Jak się opalasz - opalam się w średnim tempie, ale zazwyczaj na kolor jasnobrązowy, lekko żółty

2. Kolor oczu - ciemna granatowa obwódka tęczówki, dookoła źrenicy żółta obwódka, a tęczówka zależnie od ubioru - to niebieska, to szara, czasem nawet zielona, ale dość ciemna

3. Piegi - całe cztery, złotawe.

4. Cera - zimą blada, chłodna, ziemista, wpadająca w róż, latem promienna opalona.

5. Kolor włosów - ciemny blond zimą, typowo mysi, latem mnóstwo bardzo jasnych pasemek - jak wracam na zajęcia połowa znajomych myśli że mam pasemka, balejaż czy coś w tym guście

6. Kolor ust - różowy.

7. Latem dobrze mi żółtym, pomarańczowym, zima nie bardzo. Cały rok ładnie mi w jasnych kolorach. W szarym mnie nie widać, czerwony mnie przytłacza.

Ogólnie zimą jestem bardzo bladą ciemną blondynką, a latem jasne włosy kontrastują z opalenizną

Czy ktoś wie kim jestem?
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 11:31   #1775
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

chyab tu juz nikt nie zaglada..
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:36   #1776
hukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

pomidor

Edytowane przez hukukuku
Czas edycji: 2010-06-23 o 18:31
hukukuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:55   #1777
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

wiesz chetnie bym ci pomogla ale ja nie mam o tym zielonego pojecia...
a co do mnie myslisz ze poludniowa zima? na stronie wczesniej sa moje fotki i opis :P

ciekawe co sie dzieje z tymi profesjonalistami jak by ich tu sciagnac
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 18:00   #1778
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziękuję Hukukuku za wysiłek Ja lato? Może i lato Specjaliści z pewnością mają ważniejsze sprawy na głowie niż to czy jesteśmy latami, zimami czy południowymi zimami Cierpliwości
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:28   #1779
hukukuku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 20
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

pomidor

Edytowane przez hukukuku
Czas edycji: 2010-06-23 o 18:33
hukukuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:06   #1780
sallie
Rozeznanie
 
Avatar sallie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 666
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

gdybym mogła też bym prosiła



1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam sie raczej szybko , na złotawy brąz.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Ciemne (brązowe) oczy,ciemne brwi

3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Brak.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Raczej się nie rumienie. Odcień... hmm brzoskwiniowy?

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Brąz. Złotawe przebłyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

hm, w porównaniu do bladej cery bardzo się odznacza... nasycony czerwień/koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Nie mam pojęcia... raczej źle czuje się w pstrych kolorach (czerwonych, pomarańczowych), dobrze w przydymionych.. + biel..
sallie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 00:30   #1781
Valkyrie
Raczkowanie
 
Avatar Valkyrie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: daleko od domu.
Wiadomości: 54
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Hukukuku dziekuje bardzo, bo juz stracialm nadzieje. No w sumie mogly zmylic, w koncu nie napislam ze sa ciemnobrazowe, prawie czarne. Dlatego tez mialam problemy z okresleniem swojego typu.Wiem tez, że ze zdjeciem byloby duzo latwiej, ale w chwili obecnej nie mam zadnych:/. Jeszcze raz dziekuje
Valkyrie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 10:02   #1782
DeszczowaPanienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 60
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

jejku jestem troche zdziwiona bo zawsze myslalm ze jestem zima poludniowa ( nawet sie wcisnelam na watek o zimach ) tylko te wlosy nie pasowaly , ze sie rozjasniaja na rudy... czy mzoe to oznaczac ze jestem mieszancem zimo-jesien? . Czy ja jestem typ zimny czy cieply w takim badz razie?

dziekuje i pozdrawiam
DeszczowaPanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 10:25   #1783
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

dziekuej :8 mi sie ten typ najbardziej podoba wiec jestem zadowolona. no ale mysle ze i tak jestem gorsza wersja zimy poludniowej xD
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 17:47   #1784
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Baaaaardzo bym prosiła o pomoc w określeniu mojego typu


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się cięęężko, długo, zawsze najpierw muszę się spiec na czerwono, później skóra delikatnie brązowieje.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy jasne, niebieskie, od źrenicy odchodzą we wszystkie strony białe "promyczki" - kilka osób nazwało moje oczy "arktycznymi" Oprawa oczu normalna, nie jest bardzo wyrazista ale też nie wyjątkowo delikatna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Piegów brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cera jasna, odcień bywa różny... Jak jest podrażniona to różowa, ale skórę całego ciała mam zdecydowanie w tonacji żółtawej. Rumienię się chyba na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Ciemny blond/jasny brąz, kiedyś odcień był raczej ciepły, od kiedy farbuję widzę, że odrost ma zdecydowanie chłodniejszy odcień niż farbowana reszta


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Kolor ust mocny, wyraźny i czerwony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Dobrze czuję się we wszystkich intensywnych kolorach, niezależnie czy chłodne odcienie czy ciepłe. Mocne barwy nadają mi wyrazistości. "Gubię się" w kolorach pastelowych, delikatnych - beż, brąz i inne takie sprawiają, że wyglądam jak szara myszka, bardzo mi nie pasują




Mam nadzieję że wystarczająco opisałam wszystko i da się coś z tego wyczytać
__________________


Edytowane przez mOna01
Czas edycji: 2009-02-10 o 17:50
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:40   #1785
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja również jestem ciekawa swojego typu kolorystycznego... Wydaje mi się, że trochę takie ze mnie "pomieszanie z poplątaniem", jak się zagłębiam w temat...

1. Jak się opalasz?
Raczej się nie opalam. Ale jeśli już się zdarzy - to najpierw jestem czerwona, ale później brązowieję.

2. Kolor oczu
W dowodzie wpisali, że szare ale mam raczej szaro-niebieskie. Czasami szaro-zielone - zależy to m.in. od kąta padania światła i makijażu.

3. Piegi
Brak ani jednej.

4. Cera
Blada, mam wrażenie, że zdecydowanie chłodny odcień. Rumienię się na czerwono (ale mam delikatne naczynka, dziedziczne u mnie w rodzinie)

5. Naturalny kolor włosów
Mysi, popielaty blond, ciemnawy, nie złowy. Raczej chłodny odcień.

6. Kolor ust
Chłodny beżo-róż

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuję się dobrze w czerni, bo i zwykle w tym chodzę
W czerwieni również, raczej wyraźnej, niż zgaszonej.
Jeśli chodzi o makijaż - nie boję się zieleni, fioletów, czerwieni, brązów, beży...
Myślę, że niekorzystnie wyglądam w niebieskim - jakoś "szarzeję"

Na zdjęciu z Dzidzią naturalny kolor włosów i brak jakiejkolwiek tapety (poza tuszem do rzęs i chyba jakimś cieniem, ale zero pudru i podkładu).
Zdjęcie na dworzu - włosy już po Castingu.
No i oko "czyste" i w makijażu.

Dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1499.jpg (19,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG 013.jpg (20,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04021.jpg (100,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00818.jpg (29,2 KB, 17 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:17   #1786
TOFUSIA07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 197
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tez bym chciala wiedziec jaki mam typ urody. 1. Opalam sie wolno ale bez zaczerwienionej spalonej skóry od razu na jasny brąz ktory przy dłuższym opalaniu robi sie ciemniejszy.
2. Oczy mam w kolorze szaro zielono niebieskim. Mam ciemną niebieska obwódkę wewnatrz oczy sa szaro zielone a wokół zrenicy brzydko mówiąc maja kolor sraczkowaty hm oprawę oczu mam ciemną brwi sa czarne lecz rzadkie nie odcinają sie od twarzy swym kolorem rzesy to ciekawa sprawa sa długie gęste ale cienkie szare z daleka .
3. Nie mam ani jednej piegi
4. Moja twarz jest blada ale nie biala bardziej przezroczysta widac cienie pod oczami przebarwienia. Gdy sie rumienie to na ciemny roz, a gdy z zimna lub tak ogolnie to na jasny.
5. Wlosy moje sa ciemno brazowe
maja kolor mlecznej czekolady tylko ze ciut ciemniejsze. Gdy bylam mala mialam 2 lata byly blond w wieku 4 stały sie brązowe z połyskiem złota a pozniej sciemnialy.
6 usta mam szerokie w kolorze bardzo ciemnego różu
podobnego bo koloru policzkow.
7. Lubie kolor czarny kolory pastelowe i nasycone. Zle mi w fiolecie i złocie, brązie jesli chodzi o cienie do oczu
TOFUSIA07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 19:37   #1787
azieja
Raczkowanie
 
Avatar azieja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. opalam sie dość szybko na czerwony kolor ktory po pewnym czasie przechodzi w złoty braz

2.oczy ciemne brązowe oprawa raczej ciemna

3.piegi-Brak

4.cera jasna moze nawet na pograniczu jasnej i ciemnej z czerwonymi rumiencami

5.ciemny blad/jasny brąz mysi

6. jasne, różowo-brzoskwiniowe.

7. fiolet, turkus,czern, brazy- mysle ze wgladam w nich ok
biel zielen granat -odpada

bardzo prosze o pomoc
__________________
..........Studentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ............

Edytowane przez azieja
Czas edycji: 2009-02-12 o 19:39
azieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 20:00   #1788
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
analiza kolorystyczna

Witam Wizażanki!
na wstępie chciałabym się usprawiedliwić, ponieważ wklejam zdjęcie na który jestem trochę umalowana i nie jest to zdjęcie w świetle dziennym, juz tłumacze dlaczego. Zrobiłam kilka zdjęć mojej facjaty w świetle dziennym i niestety one kompletnie nie oddają tego jak wyglądam (kolorystycznie) naprawdę. może mam kiepski apartat a może tak juz musi byc że zdjęcie zniekształca naturalne barwy. Gdy patrzę na siebie w lusterku przy świetla dziennym a potem robię zdjecie i je ogladam wyglądam zupełnie inaczej, ale jeżeli uznacie ze takie zdjęcia pomoga to wkleje je. poniżej odpowiadam na pytania:

1. opalam się szybko na brąz i opalenizna utrzymuje się w zasadzie cały rok na ramionach i karku. Jeżeli dobrze się opalę jestem naprawde ciemna. poparzeniom słonecznym nie ulegam, co prawda pierwszego dnia jestem troche czerwonawa ale szybko brązowieje. piegi od słońca mi nie wyskakują, jedynie pieprzyki, których mam sporo.

2. oczy mam szaro-zielono-niebieskie. nie jest to na pewno czysty kolor, oczy są takie jakby zamglone tzn zewnetrzna krewędx nie jest wyrażna tylko taka jakby rozmyta, od źrenicy odchodzą takie jakby promyczki mało wyrazne blado zółte ale widac je jak się dobrze przyjrzy.na zewnętrznym obrębie teczówki jest obramowanie ciemniejsze. często pieka mnie oczy, łatwo łzawią. W świetle dziennym oczy są bardziej niebieskie, a w sztucznym zielone. Brwi i rzęsy sa szare, niezbyt geste, takie nijakie musze je zawsze troszka przyciemniać.

3. piegi i pieprzyki- piegów nie mam wcale , nawet na słońcu, za to pieprzyków mam duzo ciemnobrunatnych głównie na plecach i ramionach.

4. cera-średni odcień twarzy jasniejsza niż reszta ciała nie ma rozszerzonych naczynek (może jedno) . Powiedziałabym ,że ciało jest opalone, żółtawe ale buzia jest jasniejsza (może to wina kwasów, filtrów itp.) na buzi nie ma ani złotego blasku ani niebieskiego ani rózowego taka kosc słoniowa raczej taka "bez zycia", może odrobinka żółci tam jest. ciało ewidentnie ma żółtawy odcień. Zdecydowanie wybieram odcienie podkładów żółtawe by buzia pasowała do reszty ciała.

5.naturalny kolor włosów- cos jakby jasny braz, nieintensywny, od głowy kolory jest jakby popielato-oliwkowy a póżniej robi się trochę szarwo-rudawy oczywiscie teraz farbuję włosy na ciemny brąz ale z tego co pamiętam naturalny kolor własnie tak wygląda. w dzieciństwie miałam włosy blodd, później ciemny blond, a jak miałam ok 14 lat zrobiły się kasztanowe. mam włosy gęste i grube, puszyste. Gdy pofarbowałam się na rudo wygladałam pospolicie jak jakas przekupka, w blondzie za to wyglądam mdło, wszyscy mówią że najlepiej mi w ciemniejszych, brazowych włosach.

6. usta są rózowe ale nie jasne może nawet koralowe troche.

7. w jakich kolorach czujesz się dobrze? w białym jakos się nie lubie w czarnym już lepiej ale jest chyba za mocny dla mnie.w ciemnym brązie i butelkowej zieleni jakos buro wyglądam. wydaje mi się ze najlepiej mi w kremowych kolorach, czerwieni pomidora, zieleni ale nie za ciemnej, musztardowym, chyba w turkusie też jest ok. te kolory sprawiaja że wyglądam świeżo ale to może dlatego że one sa soczyste i swieże. nie wiem. Ostatnio meczyłam TŻ-ta akcją z przykładaniem ubrań do twarzy i orzekł że w zimnych kolorach mi żle a w ciepłych jasnych dobrze.

No i teraz mam dylemat bo wydaje mi się ze moge byc wiosną, ale jak patrzę na te nieszczesne zdjęcia w świetle dziennym to cera nie ma złotawego koloru a oczy wydaja się niebieskie, ale to tylko na zdjęciach które robione były teraz czyli gdy słońca nie ma i chyba ciężko by ktokolwiek wyszedł na nich złociście, nawet wiosny, gdyby była ładna pogoda to pewnie na zdjęciach nie byłoby takiego zimnego efektu, gdy patrze na zdjęcia które robione były latem lub wiosną to widzę ze jestem tak bardziej "żółtawa" no ale tam jestem zawsze troche opalona , eh ... Wiosny kojarza mi się ze "złotymi dziewczynami" blond włosami, bardzo jasną oprawa oczu, a ja taka przecież nie jestem, no może jak miałam 10 lat to by pasowało bo miałam tam blond włosy i byłam wiecznie opalona, teraz nie mam brzoskwiniowej cery. zimą na pewno nie jestem, jesienią chyba też nie bo dobrze się opalam i nie mam piegów.w kolorach lata jest mi żle,. wiec moje drogie jak to ze mna jest? pordrawiam Was serdecznie i czekam na Wasze spostrzeżenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01851.JPG (3,3 KB, 166 załadowań)

Edytowane przez Thorgal1980
Czas edycji: 2009-02-13 o 14:18
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 09:19   #1789
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: analiza kolorystyczna

Kochane Wizazanki! czy żadna nie ma na mnie pomysłu? zapomniałam jeszcze dopisać--nie mam rumieńców, a jak sie zmecze to rumieńce sa raczej rózowawe, moja opalenizna jest raczej taka trochę brudnobrazowa, raczej nie jest złocista. generalnie jeżeli chodzi o cechy różnych typów urody jak sobie o nich czytam to chyba pasuje do mnie lato a jeżeli chodzi o ubranie to pasują mi te zywsze barwy. ale moze to dlatego że włosy mam ciemne i te zywe barwy tak trochę swiezosci nadają? ale jeżeli lato to skąd te kasztanowe włosy w młodosci?! a póżniej rudawo-szarawe? to tyle
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-13, 09:35   #1790
envy07
Rozeznanie
 
Avatar envy07
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: A skąd mogą pisać elfice...?
Wiadomości: 603
Dot.: analiza kolorystyczna

Mam czarne włosy, zielonkawe oczy z bursztynowymi plamkami, cera bardzo jasna , ale szarawa.

Jakie cienie do powiek i szminka lub błyszczyk....?
lekki help prosze......nie cierpię rózy i fioletów.
envy07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 14:30   #1791
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz -opalam sie bardzo szybko od razu na ciemny, intensywny brąz

2. Kolor oczu - ciemne brązowe, z prawie czarna ciniutka obwódka, kolor jednolity
oprawa oczu tez ciemna, zdecydowana, brwi i rzesy prawie czarne

3. Piegi - ostatnio odkryłam 4 na nosie:P

4. Cera - brązowa, cały rok jak sie rumienie to na purpurowo:P

5. Naturalny kolor włosów - bardzo ciemny brąz wpadajacy w czern

6. Kolor ust - hmmm...wydaje mi sie ze taki jasny koral? jesli mozna tak okreslic

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
uwielbiam czarny czerwony, podobno ładnie mi w turkusowym (i czerwonym) nie toleruje jedynie granatowego koloru



dziekuje z góry za pomoc
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:13   #1792
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Julkakulkaa - nie jestem specjalistką, ale wydaje mi się, że wiosna
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:45   #1793
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

No dziewczy widze, że chyba faktycznie zostałysmy same z naszym kolorystycznym niezdecydowaniem. Może jakaś specjalistka się zlituje ale póki co proponuję żebyśmy same sobie pomogły. może powklejajmy foty tylko bez make upu i najlepiej w swietle dziennym-bedzie nam łatwiej. może wtedy Specjalistki zwróca na nas uwage?
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 15:52   #1794
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

a Antidotum to chyba południowa zima

Envoy napisz odpowiedzi na pytanka-podałas za mało danych
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 16:40   #1795
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

a zima tio nie przypadkiem jasna karnacja? porcelanowa? nie wiem...tak mi sie kiedys gdzies wyczytało:P
antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 17:56   #1796
azieja
Raczkowanie
 
Avatar azieja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

a ja?? ;P
__________________
..........Studentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ............
azieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:01   #1797
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

zima z jasną karnacją to zima -królewna śnieżka a zima z ciemną karnacją-np. eva longoria to zima typ południowy, azieja nie wiem ale fotkę wklej to moze coś wymyslimy, ja postaram się jutro tez foty wkleić, a z opisu to co Wam do mnie pasuje?
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:04   #1798
Thorgal1980
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 661
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Tofusia a ty trochę z opisu do mnie podobna jesteś tylko chyba włoski masz ciemniejsze ale z oczami i cerą i brwiami to się zgadza wklej tez fote zobaczymy może razem coś wyknujemy mądrego
Thorgal1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 20:47   #1799
azieja
Raczkowanie
 
Avatar azieja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 81
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

a wiec wklejam zdjecia mam nadzieje ze wystarczy takie <włosy oczywiscie tlenione na tym zdjęciu>
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie015.jpg (70,8 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_1150.JPG (14,6 KB, 43 załadowań)
__________________
..........Studentka Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie ............

Edytowane przez azieja
Czas edycji: 2009-02-13 o 20:50
azieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-13, 21:26   #1800
Curly
Raczkowanie
 
Avatar Curly
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 413
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

Ja też mam wielką prośbę, powiedzcie mi jakim typem jestem, bo ja nie mam zielonego pojęcia nie mogę do niczego się dopasować..
Pierwsze zdj. to mój aktualny wygląd i farbowane włosy, a na drugim zdjeciu twarzy mam naturalny kolor mialam wtedy 12 lat heh a później głupia zaczełam sie bawić farbami i nie moge wrocic do brązu ładnego
Załączylam też kolor oka i opalenizne.


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się średnio szybko.. na kolor taki złotawy jak na zdjęciu.



3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nie dużo, kilka tu i tam - złotawo brązowe


Rumienie się na różowo.

A w jakich kolorach czuje sie dobrze? hm... nie zastanawiałam się, czuje się we wszystkich dobrze raczej.


Na wszystkie inne pytania można odpowiedzieć patrząć na zdjęcia raczej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu99.jpg (35,9 KB, 50 załadowań)
Curly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.