Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-26, 12:24   #4621
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Dziewczyny ja lecę będę potem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:25   #4622
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

CZOKALADKA
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
czekam oby obyło się bez urywania łba
ŁEb będzie urwany połowicznie !
Odrost wzięło super-jaśniutko, zero rudości ale reszty włosów w ogóle nie zmieniło

BUNNY
a10 mi troszeczkę chociaż pojasni i zopalizuje? :< a może słynne c12?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

ale odrost (joanna naturia, szlachetna perła) wyszedł tak samo, jak i reszta włosów..czyli jakby nie było różnicy w odcieniu moim a tej farbky
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:27   #4623
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to widzisz. u mnie czeka sie na proteze 1,5-2 lata w kolejce a kanalowe od pierwszej wizyty platne.
i to nie prawda ze mozna umowic sie kiedy sie chce i skolowac kase.
srodek do zatrucia zeba noszony ponad 2 tyg przez mojego tz spowodowal ze zab mu sie pokruszyl i wylecial i po wszystkim
i tyle bylo z kanalowego a zdazyl zaplacic juz 150zl.
wizyty sa co tydzien dwa i jednak to za malo czasu by zdobyc potrzebna sume jesli nie ma sie oszczednosci kolo 1000zl.[COLOR="Silver"]
to widzisz,bo u mnie troche inaczej to wyglada. Zatrucie jest darmowe,a pozniej koszt leczenia jednego zeba to kolo. 400 zl i to jest rozlozone na raty

ja tez bym chcaial sobie zalozyc aparat ortodontyczny na stale,ale tez nie stac mnie,żeby wydac kolo 5 tysiecy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:33   #4624
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
CZOKALADKA

ŁEb będzie urwany połowicznie !
Odrost wzięło super-jaśniutko, zero rudości ale reszty włosów w ogóle nie zmieniło

BUNNY
a10 mi troszeczkę chociaż pojasni i zopalizuje? :< a może słynne c12?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

ale odrost (joanna naturia, szlachetna perła) wyszedł tak samo, jak i reszta włosów..czyli jakby nie było różnicy w odcieniu moim a tej farbky
pokazuj obadamy co jest

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to widzisz,bo u mnie troche inaczej to wyglada. Zatrucie jest darmowe,a pozniej koszt leczenia jednego zeba to kolo. 400 zl i to jest rozlozone na raty

ja tez bym chcaial sobie zalozyc aparat ortodontyczny na stale,ale tez nie stac mnie,żeby wydac kolo 5 tysiecy
ja miałam za dzieciaka aparat chwała za to moim rodzicom teraz jestem im wdzięczna
ząbki robię w gabinecie prywatnym w którym przyjmują też na nfz ja idę na nfz a płacę jedynie za materiały jak chce żeby mi robili lepszymi i tak jeszcze mam jedną plombę do wymiany i koniec te wymiany to na moje życzenie mi nie przeszkadza jak wiercą najbardziej boję się rwania najgorzej z moimi 8 a ząbka kanałowo raz leczyłam jakiegoś z tyłu dość dawno ale nie przypominam sobie żeby to takie wielkie koszty były jak piszecie 400-1000
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:35   #4625
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

okok lady
wybaczcie za kołchoz na głowie..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klak joajana.jpg (129,4 KB, 47 załadowań)
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2011-04-26 o 12:37
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:40   #4626
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja miałam za dzieciaka aparat chwała za to moim rodzicom teraz jestem im wdzięczna
ząbki robię w gabinecie prywatnym w którym przyjmują też na nfz ja idę na nfz a płacę jedynie za materiały jak chce żeby mi robili lepszymi i tak jeszcze mam jedną plombę do wymiany i koniec te wymiany to na moje życzenie mi nie przeszkadza jak wiercą najbardziej boję się rwania najgorzej z moimi 8 a ząbka kanałowo raz leczyłam jakiegoś z tyłu dość dawno ale nie przypominam sobie żeby to takie wielkie koszty były jak piszecie 400-1000
ja mialam,ale taki na noc i szczerze mowiac duzo mi nie dal
u nas jest tak,że placi sie za lepsze plomby (te na swiatlo), lepsze znieczulenia i zabiegi nie refundowane przez NFZ

a kanalowe kiedy mialas? bo jak nie mialas 18 lat skonczonych to jest darmowe
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:43   #4627
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no kanalowe jest platne i ok- nie chcesz rwac zeba robisz kanalowe
ale z ta proteza przegielas z lekka...
wyobraz sobie ze jestes na miejscu mojej mamy- cale zycie piekne zeby, wszystkie masz majac 29 lat i nagle z dnia na dzien nie masz calej gory pracujesz z ludzmi na co dzien jak sie do nich odezwiesz bez zebow? i masz czekac 1,5-2 roku na proteze- bo tyle teraz od zapisu sie czeka tak?a prywatnie spiewaja ci kilka tysiecy zl za kawalek ruchomego gowna? nie mowiac ze jak wymiotujesz to ci wypada z...wiecie z czym
to powodzenia!
musiala robic prywatnie wiadomo...
ale wg mnie to nie jest fair.
a prywatnie to jak kogos stac- u nas wizyta u dobrego specjalisty 100zl plus zabieg.
to dziekuje bardzo- kanalowe robi sie nieraz w 4-5 zabiegach to przelicz- jednej wyplaty ci zabraknie na jednego zeba prywatnie.
dla mnie to normalne nie jest ze czlowiek z bolem ma szukac na gwalt pieniedzy- prosic? pozyczac? zebrac? sa rozne przypadki.
czy czekac i a noz nie dostanie zapalenia okostnej?
a moze sposobem jest zapisywac sie w kolejke i jak nic nie boli nie chodzic? tak co miesiac? marnowac miejsce komus innemu, bo ja innej opcji nie widze
z tymi dentystami
moja siostra robiła kanałowe na jedynce zapłaciła 450 zł w sumie.. tydzień po leczeniu ząb zaczoł sie ruszać i spuchła jej warga nad zębem, poszła do innej dentystki i musiała kolejne 500zł wywalić żeby ona jej to naprawiła bo by ząb jej wypad tak jej ta dentystka spartoliła i do tego zciemniał jej ten ząb

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to widzisz,bo u mnie troche inaczej to wyglada. Zatrucie jest darmowe,a pozniej koszt leczenia jednego zeba to kolo. 400 zl i to jest rozlozone na raty

ja tez bym chcaial sobie zalozyc aparat ortodontyczny na stale,ale tez nie stac mnie,żeby wydac kolo 5 tysiecy
ja też chaialbym jakiś aparat założyć zeby wyrównać ząbki,chociaż nie mam w sumie krzywych tylko troche sie rozjaechały jak wyrwałam piątke

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pokazuj obadamy co jest

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



ja miałam za dzieciaka aparat chwała za to moim rodzicom teraz jestem im wdzięczna
ząbki robię w gabinecie prywatnym w którym przyjmują też na nfz ja idę na nfz a płacę jedynie za materiały jak chce żeby mi robili lepszymi i tak jeszcze mam jedną plombę do wymiany i koniec te wymiany to na moje życzenie mi nie przeszkadza jak wiercą najbardziej boję się rwania najgorzej z moimi 8 a ząbka kanałowo raz leczyłam jakiegoś z tyłu dość dawno ale nie przypominam sobie żeby to takie wielkie koszty były jak piszecie 400-1000
ja też nosiałm dlatego mam proste jedynki a nie jak świstak do przodu
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 12:53   #4628
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Witam dziewuszki
Matko 10 stron mam do nadrobienia
W każdym bądź razie już dojechałam zaraz zbieram się do pracy i będę mieć co nadrabiać.Nic nie odpisuje bo nie wiem co się u Was działo w tych ost 3 dniach.Wiec później się wypowiem.Jeśli dotrwam do końca i dadzą mi nadrabiać.
Ok na razie lecę się pindrowac i wpadnę później.
Miłego dnia laseczki
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:59   #4629
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja mialam,ale taki na noc i szczerze mowiac duzo mi nie dal
u nas jest tak,że placi sie za lepsze plomby (te na swiatlo), lepsze znieczulenia i zabiegi nie refundowane przez NFZ

a kanalowe kiedy mialas? bo jak nie mialas 18 lat skonczonych to jest darmowe
ja robię te światłoutwardzalne miałam skończone 18 dlatego płaciłam tzn tata płacił na drugiej wizycie bo na 1 nie miałam kasy przy sobie wstyd
a co do aparatu to właśnie ja nosiłam ten na noc i w ciągu dnia też zależy co robiłam pisałam że oszukiwałam i rodzice musieli mnie pilnować ale dzięki temu się wyprostowało to co musiało j

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-26 o 13:03
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 12:59   #4630
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
CZOKALADKA

ŁEb będzie urwany połowicznie !
Odrost wzięło super-jaśniutko, zero rudości ale reszty włosów w ogóle nie zmieniło

BUNNY
a10 mi troszeczkę chociaż pojasni i zopalizuje? :< a może słynne c12?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

ale odrost (joanna naturia, szlachetna perła) wyszedł tak samo, jak i reszta włosów..czyli jakby nie było różnicy w odcieniu moim a tej farbky
a10 wysrebrzy- nada ci srebrzysty polysk.
c12 nada perlowy polysk.
obie kolor moga pociagnac o pol tonu w gore ale moze tak byc ze wcale nie pojasnia.
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
to widzisz,bo u mnie troche inaczej to wyglada. Zatrucie jest darmowe,a pozniej koszt leczenia jednego zeba to kolo. 400 zl i to jest rozlozone na raty

ja tez bym chcaial sobie zalozyc aparat ortodontyczny na stale,ale tez nie stac mnie,żeby wydac kolo 5 tysiecy
to u was jest jakos fajnie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
okok lady
wybaczcie za kołchoz na głowie..
juz widac ze ta farba jest za slaba dla ciebie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:02   #4631
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a10 wysrebrzy- nada ci srebrzysty polysk.
c12 nada perlowy polysk.
obie kolor moga pociagnac o pol tonu w gore ale moze tak byc ze wcale nie pojasnia.

to u was jest jakos fajnie


juz widac ze ta farba jest za slaba dla ciebie
no dobra.. a Ty co polecasz na moje kłaki by uzyskać efekt podobny do londy 12/9?
bardziej perłowy niż siwy
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 13:07   #4632
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
z tymi dentystami
moja siostra robiła kanałowe na jedynce zapłaciła 450 zł w sumie.. tydzień po leczeniu ząb zaczoł sie ruszać i spuchła jej warga nad zębem, poszła do innej dentystki i musiała kolejne 500zł wywalić żeby ona jej to naprawiła bo by ząb jej wypad tak jej ta dentystka spartoliła i do tego zciemniał jej ten ząb


ja też chaialbym jakiś aparat założyć zeby wyrównać ząbki,chociaż nie mam w sumie krzywych tylko troche sie rozjaechały jak wyrwałam piątke



ja też nosiałm dlatego mam proste jedynki a nie jak świstak do przodu
świstaki
mojej mamie przy kanałowym zostawiła babka jakąś metalową kuleczkę i wydało się to na prześwietleniu innego zęba to było parę dobrych lat ale pamiętam do dziś

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-26 o 13:22
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:19   #4633
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Ehhh ja tez miałam aparat ale wada mi sie cofa Juz nie wiem czemu ale a to jeden zab do przodu, a to drugi to tyłu.Fakt że juz nie mam takiej krzywizny jak miałam no ale na litość boską tyle pieniędzy a to znowu rośnie jak chce Podejrzewam ze te ósemki cholerne... tylko ze wg orto na przeswietleniu widac ze one spokojnie miejsce maja wiec jak im sie zachce wyrosnac to nie ma sie co martwic.
Gorzej z dolnymi, bo mam do wycięcia chirurgicznie, trzeba ciąć dziąsło i takie tam... boje sie jak cholera. Jeden termin mi przepadł bo sie rozchorowałam no i i tak by mi nie wyrwali przy 39 stopniowej gorączce... i oczywiscie mialam przyjsc w marcu i co? Nie nie.. no my tu dopiero na lipiec mamy miejsca, ale w lipcu to nie ma sensu bo bedzie upał to tez nie mozemy rwać Ale kazałam babie zapisac, anóż bedzie chlodniej A jak nie to bede kombinować kase jakoś bo mnie coś trzasnie po prostu...

No i sorry, ale jak ja ide do lekarza, to u kazdego lekarza jest tak, że nagłe przypadki są przyjmowane poza kolejką i tyle. Czy to dentysta, czy to ginekolog, czy to niewiadomo kto.
Moja dentystka - prywatnie, jak ma kogoś z bólem to od razu ciach na fotel i patrzy co sie dzieje. Jak coś poważnego to trudno bedzie obsówka i dzwoni do pacjentów czy któryś może przyjsc w inny dzień. Pewnie że to dla niej kasa ale i tak by tą kase miała nie? A nie raz byłam u niej z bólem i sie okazywało że to po prostu ósemka dolna która krzywo rośnie tak mi na ząb napiera że mnie pół szczęki boli. Pieniedzy wogóle ode mnie nie wzięła, recepte wypisała i tyle.
A w przychodni jak dzisiaj byłam to nikt mi nie powie że babsztyl czasu nie miał. Byłam po 8, siedzi baba i kawke sobie pije. A ja sie pytam czy dzisiaj byłaby możliwość to pani doktor bo strasznie mnie ząb boli i nie wiem co sie dzieje. "Nooo tu 3 osoby są to ja nie wiem, trzeba by pytać pani doktor". a pani doktor na to, że nie nie ona czasu nie ma wogóle nie ma takiej możliwości, trudno musze przeżyć poboli i przestanie
Była max 8.15, przyjmowała pacjentów od 9 do 12 wg grafiku. To co ona w 3 godziny 3 osoby ledwo co zdąrzy przyjąć? Gdzie jeszcze podsłuchałam na korytarzu że jedna na pewno tylko do kontroli.
Wogóle cud ze ona mi powiedziała cokolwiek bo przed 9 pacjentów nie przyjmuje

I ja sie pytam, za co my płacimy? U nas jest takie powiedzenie smieszne - jak chcesz umierać to sobie zaklep termin 1,5 roku wcześniej.
Pamiętam jak znajoma złamała ręke, i na 6 czy 7 tygodni miała w gipsie i co? Od razu po zalożeniu zaczeła szukac lekarza który jej ten gips zdejmie. Po szpitalach, po przychodniach... i nic W jednym jej powiedzieli "no pani no to sie trzeba te 4 miesiace wczesniej zapisywać", a ona na to "a skad ja k***** miałam wiedziec ze sobie reke złamie? nostradamus miał mi przepowiedzieć?!" No to jest paranoja...
I na głupie przeswietlenie jak nie masz nic złamanego trzeba czekać od pół roku wzwyż, rezonans od roku wzwyż. Jedyne wyjście to gdzieś sie rozwalić samochodem czy coś i być nagłym przypadkiem no to cie wezmą

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odrost Wella Koleston 12/1 i refleksy.

Z całością nie robiłam nic, refleksy tylko do miejsca gdzie poprzednie się kończą.
Ślicznie!
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
CZOKALADKA

ŁEb będzie urwany połowicznie !
Odrost wzięło super-jaśniutko, zero rudości ale reszty włosów w ogóle nie zmieniło

BUNNY
a10 mi troszeczkę chociaż pojasni i zopalizuje? :< a może słynne c12?

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

ale odrost (joanna naturia, szlachetna perła) wyszedł tak samo, jak i reszta włosów..czyli jakby nie było różnicy w odcieniu moim a tej farbky
Co mi chcesz łeb urywać, nic nie popsuło sie
Ale ty masz żółtawe czy rudawe te włosy? Bo jak dla mnie to nie masz nic do neutralizowania. Kolor sie nie zmienia bo farba farby nie rozjaśni. A10 troszke może pojaśnić ci kolor, i raczej zmieni, przynajmniej u mnie tak było. Ale niewiele pojaśni i zmieni jedynie odcień na chłodniejszy...


A ja sie boje kurde farbować Bo ja mam jeszcze te rude pozostałosci na odroscie i gdzieniegdzie je mam, gdzieniegdzie nie Musze w dobrym dziennym świetle robić, w żadnym łazienkowym bo spierdziele.
Najchetniej bym na całosc po prostu kładła ale boje sie kłaść na dłużej niż 20 minut, a na odrost to nie wystarczy wiec trzeba kombinować.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:26   #4634
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ehhh ja tez miałam aparat ale wada mi sie cofa Juz nie wiem czemu ale a to jeden zab do przodu, a to drugi to tyłu.Fakt że juz nie mam takiej krzywizny jak miałam no ale na litość boską tyle pieniędzy a to znowu rośnie jak chce Podejrzewam ze te ósemki cholerne... tylko ze wg orto na przeswietleniu widac ze one spokojnie miejsce maja wiec jak im sie zachce wyrosnac to nie ma sie co martwic.
Gorzej z dolnymi, bo mam do wycięcia chirurgicznie, trzeba ciąć dziąsło i takie tam... boje sie jak cholera. Jeden termin mi przepadł bo sie rozchorowałam no i i tak by mi nie wyrwali przy 39 stopniowej gorączce... i oczywiscie mialam przyjsc w marcu i co? Nie nie.. no my tu dopiero na lipiec mamy miejsca, ale w lipcu to nie ma sensu bo bedzie upał to tez nie mozemy rwać Ale kazałam babie zapisac, anóż bedzie chlodniej A jak nie to bede kombinować kase jakoś bo mnie coś trzasnie po prostu...

No i sorry, ale jak ja ide do lekarza, to u kazdego lekarza jest tak, że nagłe przypadki są przyjmowane poza kolejką i tyle. Czy to dentysta, czy to ginekolog, czy to niewiadomo kto.
Moja dentystka - prywatnie, jak ma kogoś z bólem to od razu ciach na fotel i patrzy co sie dzieje. Jak coś poważnego to trudno bedzie obsówka i dzwoni do pacjentów czy któryś może przyjsc w inny dzień. Pewnie że to dla niej kasa ale i tak by tą kase miała nie? A nie raz byłam u niej z bólem i sie okazywało że to po prostu ósemka dolna która krzywo rośnie tak mi na ząb napiera że mnie pół szczęki boli. Pieniedzy wogóle ode mnie nie wzięła, recepte wypisała i tyle.
A w przychodni jak dzisiaj byłam to nikt mi nie powie że babsztyl czasu nie miał. Byłam po 8, siedzi baba i kawke sobie pije. A ja sie pytam czy dzisiaj byłaby możliwość to pani doktor bo strasznie mnie ząb boli i nie wiem co sie dzieje. "Nooo tu 3 osoby są to ja nie wiem, trzeba by pytać pani doktor". a pani doktor na to, że nie nie ona czasu nie ma wogóle nie ma takiej możliwości, trudno musze przeżyć poboli i przestanie
Była max 8.15, przyjmowała pacjentów od 9 do 12 wg grafiku. To co ona w 3 godziny 3 osoby ledwo co zdąrzy przyjąć? Gdzie jeszcze podsłuchałam na korytarzu że jedna na pewno tylko do kontroli.
Wogóle cud ze ona mi powiedziała cokolwiek bo przed 9 pacjentów nie przyjmuje

I ja sie pytam, za co my płacimy? U nas jest takie powiedzenie smieszne - jak chcesz umierać to sobie zaklep termin 1,5 roku wcześniej.
Pamiętam jak znajoma złamała ręke, i na 6 czy 7 tygodni miała w gipsie i co? Od razu po zalożeniu zaczeła szukac lekarza który jej ten gips zdejmie. Po szpitalach, po przychodniach... i nic W jednym jej powiedzieli "no pani no to sie trzeba te 4 miesiace wczesniej zapisywać", a ona na to "a skad ja k***** miałam wiedziec ze sobie reke złamie? nostradamus miał mi przepowiedzieć?!" No to jest paranoja...
I na głupie przeswietlenie jak nie masz nic złamanego trzeba czekać od pół roku wzwyż, rezonans od roku wzwyż. Jedyne wyjście to gdzieś sie rozwalić samochodem czy coś i być nagłym przypadkiem no to cie wezmą

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------


Ślicznie!

Co mi chcesz łeb urywać, nic nie popsuło sie
Ale ty masz żółtawe czy rudawe te włosy? Bo jak dla mnie to nie masz nic do neutralizowania. Kolor sie nie zmienia bo farba farby nie rozjaśni. A10 troszke może pojaśnić ci kolor, i raczej zmieni, przynajmniej u mnie tak było. Ale niewiele pojaśni i zmieni jedynie odcień na chłodniejszy...


A ja sie boje kurde farbować Bo ja mam jeszcze te rude pozostałosci na odroscie i gdzieniegdzie je mam, gdzieniegdzie nie Musze w dobrym dziennym świetle robić, w żadnym łazienkowym bo spierdziele.
Najchetniej bym na całosc po prostu kładła ale boje sie kłaść na dłużej niż 20 minut, a na odrost to nie wystarczy wiec trzeba kombinować.
nie mam ani rudych, ani żółtych.. po prostu chciałam nabrać perłowego, kitkulkowego odcienia taka perełka!
No to teraz masz dobre, dzienne światło.. działaj!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:31   #4635
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
nie mam ani rudych, ani żółtych.. po prostu chciałam nabrać perłowego, kitkulkowego odcienia taka perełka!
No to teraz masz dobre, dzienne światło.. działaj!
No to c12 próbuj tak jak Bunny mówi

No mam dobre dzienne światło i nikogo w domu
A sama sobie nie poradze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:32   #4636
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tak czytałam troszkę - głupi temat ale co Wy gadacie z tym wstrzasem od tamponów, zdarza się raz na milion. I to nie jest powiedziane że od tamponów, po prostu zdarzały się w czasie miesiączki i mógł być to zbieg okoliczności.
Poza tym piszecie niebezpieczne i jakieś tam inne? A co w nich niebezpiecznego, podpaski to są dopiero obleśne Ale nie wypowiadam się dalej na ten temat, bo nie chcę tu pisać więcej o tym
Jakoś ni emogę się przekonać i już
Pierwsze dni to mam potop.. Czasem po godzinie już muszę zmieniać.. Ale to jk mam podpaskę to widzę, że już jej czas minął
A tampon? no to nie widzę czy już czy jeszcze - co chwila bym się stresowała, że mi przeleci na bieliznę i nawet nie będę wiedziała kiedy
Zresztą boję się też, że sznurek się urwie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Mnie wogóle obrzydza fakt że krwawimy tyle czasu
Mnie też właśnie mi się zaczął

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
y6atta
nie chcę kupować tych profesjonalnych ze względu na to, że się za nimi będę musiała nabiegać. A na allegro nie kupuję... szukam czegoś niedrogiego i drogeryjnego
Mhm rozumiem, no to niestety nie mam pomyłsu :P

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka
przeglądam ostatnie strony i fajnie wyszly Ci wlosy Chyba kolor się wyrównal
Jest przy odroście szaro jak tak się z bliska przyjrzeć - ale wolę tak niż rudo.. a jak patrzy się z dystansu to jest równiutko

Cytat:
Napisane przez wasienka Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, długo mnie nie było ale to dlatego że dużo w moim życiu się pozmieniało, między innymi wróciłam do Polski
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja wróciłam własnie do domku...taki wczoraj spontan wyszedł wieczorem i pojechalismy z miłym kolegą moim na wieś, do domku pod lasem
Kolegą.. dobra dobra

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Aha i z nowinek- polepszylo mi sie z tz- tzn. chemia jak sprzed 8 lat ciekawe ile taki blogostan potrwa?
Ale jestem szczesliwa!
Oj no to musicie dbać, żeby wam znów nie minęło
A właśnie pisałyśmy z Kitkulką na ten temat, że teraz jest lepiej niż kiedyś Ale trzeba dbać żeby płomyk nie wygasł

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odrost Wella Koleston 12/1 i refleksy.

Z całością nie robiłam nic, refleksy tylko do miejsca gdzie poprzednie się kończą.
Bardzo ładnie równiótko
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:33   #4637
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Czeko u nas wlasnie jest troche inaczej. Jak przychodzi pacjent z bólem to czasem jak jest naprawde duze opznienie to sie go nie przyjmie. Ale czasem jest tak,że wlasnie pacjent tylko do kontroli wiec ta osoba ktora boli czeka i wtedy zostanie przyjeta. Albo czeka az lekarz skonczy swoich pacjentow i na koniec wejdzie.
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:37   #4638
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Czy6 można otwarty oksydant w szaszetce zostawić na kolejne farbowanko ?? tak samo raz otwarta farba?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:38   #4639
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odrost Wella Koleston 12/1 i refleksy.

Z całością nie robiłam nic, refleksy tylko do miejsca gdzie poprzednie się kończą.
bardzo ladny kolor

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziekuje Wiesz ze Twoje słowa są dla mnie jak miód Na całość nic mi nie dawała, kolor tak się zlał sam, tylko odrost i refleksy
A pazurki to żelowe na formie mi robiła, bo swoje miałam dość długie ale nierówne, wygryzione. Nie ma co pokazywać, nic specjalnego, srebrny brokat na końcu i bezbarwne, w migdał.
Skórki mam wygryzione ale nic na to nie poradzę że je gryzę



Dzieki

wasienka
co się stało? No ale dobrze że jesteś cała i zdrowa (piszę tak bo nie wiem na ile sprawa jest poważna).
ale sliczne delikatne pazurki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 13:39   #4640
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

a ja dopiero dotarłam i lecę zaraz dalej, ale wracam niebawem!
miałam za to fajne, spokojne święta
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
kitkulka
TO ZNOWU WRÓCIŁO! wlazłam do Twojego albumu i marzy mi się Londa 12/9.
Kitkulku przypomnij mi jakie masz naturalki iii
asiabb1983
buahhot

jakie wy macie?
blondziaka mysiego mam :P
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
hehe no śniegu było troszkę wysoko w górach
na Kasprowym to 67 cm śniegu, 3 stopnie, a słonko tak grzało, że siedzieliśmy w krótkich rękawkach i się jaraliśmy
o dżizys aż tyle śniegu
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Mi się marzy Kitkulkowy blond i chyba pofarbuję tą londą..raz kozie śmierć. Jak nie spróbuje to umrę w takiej niewiedzy! Muszę

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tak czytałam troszkę - głupi temat ale co Wy gadacie z tym wstrzasem od tamponów, zdarza się raz na milion. I to nie jest powiedziane że od tamponów, po prostu zdarzały się w czasie miesiączki i mógł być to zbieg okoliczności.
Poza tym piszecie niebezpieczne i jakieś tam inne? A co w nich niebezpiecznego, podpaski to są dopiero obleśne Ale nie wypowiadam się dalej na ten temat, bo nie chcę tu pisać więcej o tym
pogadaj z ginekologami to zobaczysz co tak naprawdę myślą o tamponach jasne - każdy używa tego czego chce, ale jednak rzeczywistość wygląda nieco inaczej
temat obrzydliwy, ale ja jednak wolę, żeby mi spływało, a nie się gromadziło gdzieś w "przewodach", a nie daj Boże, żeby ta krew się cofnęła, bo i tak się zdarza
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Aha i z nowinek- polepszylo mi sie z tz- tzn. chemia jak sprzed 8 lat ciekawe ile taki blogostan potrwa?
Ale jestem szczesliwa!
trzymam kciuki, żeby było tak dalej
może to ta wiosna tak dobrze na Was działa
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odrost Wella Koleston 12/1 i refleksy.

Z całością nie robiłam nic, refleksy tylko do miejsca gdzie poprzednie się kończą.
ślicznie jasno

lecę i wracam za jakąś godzinkę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:43   #4641
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Czy6 można otwarty oksydant w szaszetce zostawić na kolejne farbowanko ?? tak samo raz otwarta farba?
Jak można je zamknąć to można
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 13:57   #4642
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja dopiero dotarłam i lecę zaraz dalej, ale wracam niebawem!
miałam za to fajne, spokojne święta

blondziaka mysiego mam :P

o dżizys aż tyle śniegu



pogadaj z ginekologami to zobaczysz co tak naprawdę myślą o tamponach jasne - każdy używa tego czego chce, ale jednak rzeczywistość wygląda nieco inaczej
temat obrzydliwy, ale ja jednak wolę, żeby mi spływało, a nie się gromadziło gdzieś w "przewodach", a nie daj Boże, żeby ta krew się cofnęła, bo i tak się zdarza


trzymam kciuki, żeby było tak dalej
może to ta wiosna tak dobrze na Was działa

ślicznie jasno

lecę i wracam za jakąś godzinkę
o zgadzam się

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko u nas wlasnie jest troche inaczej. Jak przychodzi pacjent z bólem to czasem jak jest naprawde duze opznienie to sie go nie przyjmie. Ale czasem jest tak,że wlasnie pacjent tylko do kontroli wiec ta osoba ktora boli czeka i wtedy zostanie przyjeta. Albo czeka az lekarz skonczy swoich pacjentow i na koniec wejdzie.
u mnie tak samo

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
okok lady
wybaczcie za kołchoz na głowie..
ale odrost nie załapany to na pewno po farbowaniu kochana?

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jakoś ni emogę się przekonać i już
Pierwsze dni to mam potop.. Czasem po godzinie już muszę zmieniać.. Ale to jk mam podpaskę to widzę, że już jej czas minął
A tampon? no to nie widzę czy już czy jeszcze - co chwila bym się stresowała, że mi przeleci na bieliznę i nawet nie będę wiedziała kiedy
Zresztą boję się też, że sznurek się urwie



Mnie też właśnie mi się zaczął



Mhm rozumiem, no to niestety nie mam pomyłsu :P



Jest przy odroście szaro jak tak się z bliska przyjrzeć - ale wolę tak niż rudo.. a jak patrzy się z dystansu to jest równiutko





Kolegą.. dobra dobra



Oj no to musicie dbać, żeby wam znów nie minęło
A właśnie pisałyśmy z Kitkulką na ten temat, że teraz jest lepiej niż kiedyś Ale trzeba dbać żeby płomyk nie wygasł




Bardzo ładnie równiótko
u nas z chemią nie ma problemu ale z rozmową to już bardziej czasami
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:20   #4643
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
no dobra.. a Ty co polecasz na moje kłaki by uzyskać efekt podobny do londy 12/9?
bardziej perłowy niż siwy
oczywiste ze c12
tylko nie wiem czy nie sensowniej robic fioletowa- nie srebrna! plukanke.
bo ta perla z farby i tak w ciagu tyg sie zmywa a plukanke robisz co ok 3 mycie.
ja robie srebrna i fioletowa pol na pol i jest super.

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Czy6 można otwarty oksydant w szaszetce zostawić na kolejne farbowanko ?? tak samo raz otwarta farba?
oksy do wyrzucenia bo sie utleni- chyba ze jest w zakreconej buteleczce.
ale jak w saszetce to do smieci.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:27   #4644
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Wasienka - powodzenia życzę bądź szczęsliwa
też jestem zdania, że nie ma sensu tkwić z kimś w związku na siłę...

Agatka- no po prostu pięknie Ci wyszło strasznie mi się podobaaaa!!!!

Czekoladowoo- kurcze, cofa Ci sie?! a ile nosiłaś aparat? potem retencyjny wkladałaś na noc?
ja nosiłam prawie rok, zdjęłam 3 lata temu i cały czas mam tak samo super równe ząbki, wszyscy mi komplementy mówią na ich temat co prawda ja nie miałam krzywych, tylko łuk nie był idealny

Kitkulka- ale który ginekolog tak mówi??!! ja się nigdy z tym nie spotkałam. Od gimnazjum, czyli od początku @, używam tamponów i nie wyobrażam sobie inaczej. Podpaski mnie obrzydzają, czuje je na każdym kroku, co powoduje u mnie straszny dyskomfort, bo nie lubie w każdej chwili myśleć że mam @
a z tamponami jest super, mogę biegać, skakać, pływać..niczego się nie czuje.
Hormony też biorę i żadnej infekcji nie mam. Nie rozumiem skąd takie plotki o szkodliwości tamponów, odpowiednia higiena myslę, że dla każdej z nas to podstawa..
Poza tym były robione badania i stosowanie tamponów ma dodatkowy plus- 2,5 raza zmniejsza zachorowanie na endometriozę..
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:30   #4645
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Część wszystkim
Mam nadzieję, ze o mnie nie zapomniałyście
Właśnie chodzę z gigantycznym już odrostem i zastanawiam się czy wytrzymam z nim do następnego tygodnia
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:34   #4646
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Część wszystkim
Mam nadzieję, ze o mnie nie zapomniałyście
Właśnie chodzę z gigantycznym już odrostem i zastanawiam się czy wytrzymam z nim do następnego tygodnia
Witaj Kochana

Dziewczynki wklejałyście fotki z dziecinstwa i ja też znalazłam jakąś na kompie dodaję już do albumu
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:42   #4647
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Wasienka - powodzenia życzę bądź szczęsliwa
też jestem zdania, że nie ma sensu tkwić z kimś w związku na siłę...

Agatka- no po prostu pięknie Ci wyszło strasznie mi się podobaaaa!!!!

Czekoladowoo- kurcze, cofa Ci sie?! a ile nosiłaś aparat? potem retencyjny wkladałaś na noc?
ja nosiłam prawie rok, zdjęłam 3 lata temu i cały czas mam tak samo super równe ząbki, wszyscy mi komplementy mówią na ich temat co prawda ja nie miałam krzywych, tylko łuk nie był idealny

Kitkulka- ale który ginekolog tak mówi??!! ja się nigdy z tym nie spotkałam. Od gimnazjum, czyli od początku @, używam tamponów i nie wyobrażam sobie inaczej. Podpaski mnie obrzydzają, czuje je na każdym kroku, co powoduje u mnie straszny dyskomfort, bo nie lubie w każdej chwili myśleć że mam @
a z tamponami jest super, mogę biegać, skakać, pływać..niczego się nie czuje.
Hormony też biorę i żadnej infekcji nie mam. Nie rozumiem skąd takie plotki o szkodliwości tamponów, odpowiednia higiena myslę, że dla każdej z nas to podstawa..
Poza tym były robione badania i stosowanie tamponów ma dodatkowy plus- 2,5 raza zmniejsza zachorowanie na endometriozę..
Tzn cofa mi sie... to wyglada tak jakby mi sie inna wada robiła A nosiłam rok, i potem retencyjny też dość długo. 1,5 roku ponad...

A z tymi tamponami to ja i bez nich, mam problem z infekcjami. Po prostu hormony tak na mnie działają że zwiększają podatność, nie każdy ma z tym problem - ja mam. Kiedys bez problemu mogłam nosić tampony, a teraz nie moge bo jak ktoś ma problem z tamponami to one niestety podatność zwiększają, sprzyjają namnażaniu bakterii o wiele bardziej niż wkładki. Także u mnie póki nosze hormony o tamponach moge zapomnieć
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:46   #4648
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Wasienka - powodzenia życzę bądź szczęsliwa
też jestem zdania, że nie ma sensu tkwić z kimś w związku na siłę...

Agatka- no po prostu pięknie Ci wyszło strasznie mi się podobaaaa!!!!

Czekoladowoo- kurcze, cofa Ci sie?! a ile nosiłaś aparat? potem retencyjny wkladałaś na noc?
ja nosiłam prawie rok, zdjęłam 3 lata temu i cały czas mam tak samo super równe ząbki, wszyscy mi komplementy mówią na ich temat co prawda ja nie miałam krzywych, tylko łuk nie był idealny

Kitkulka- ale który ginekolog tak mówi??!! ja się nigdy z tym nie spotkałam. Od gimnazjum, czyli od początku @, używam tamponów i nie wyobrażam sobie inaczej. Podpaski mnie obrzydzają, czuje je na każdym kroku, co powoduje u mnie straszny dyskomfort, bo nie lubie w każdej chwili myśleć że mam @
a z tamponami jest super, mogę biegać, skakać, pływać..niczego się nie czuje.
Hormony też biorę i żadnej infekcji nie mam. Nie rozumiem skąd takie plotki o szkodliwości tamponów, odpowiednia higiena myslę, że dla każdej z nas to podstawa..
Poza tym były robione badania i stosowanie tamponów ma dodatkowy plus- 2,5 raza zmniejsza zachorowanie na endometriozę..
są różni lekarze tak jak w innych zawodach znam takiego specjalistę co wszystko robi bez badania to chyba jakiś znachor

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

przecież podpaski nie muszą być a'la papmpersy są też cieniutkie ja ogólnie to się nie wypowiadam bo ja mam takie skąpe krwawienia że mogłabym z wkładką chodzić tylko jeden dzień krwotoku ale cieszę się że tak na razie trafiam że nie muszę się za bardzo w ten dzień ruszać a 4 dni to nie koniec świata więc na ten czas mogę sobie odpuścić bieganie i inne sporty seksu nie koniecznie
a zresztą nie chcę sobie nic tam wkładać sama

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-04-26 o 14:55
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 14:47   #4649
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u nas z chemią nie ma problemu ale z rozmową to już bardziej czasami
a to właśnie rozmowa najważniejsza, przekonuję się o tym ciągle jak nie rozmawiam z TŻ to od razu robi się dupa
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Kitkulka- ale który ginekolog tak mówi??!! ja się nigdy z tym nie spotkałam. Od gimnazjum, czyli od początku @, używam tamponów i nie wyobrażam sobie inaczej. Podpaski mnie obrzydzają, czuje je na każdym kroku, co powoduje u mnie straszny dyskomfort, bo nie lubie w każdej chwili myśleć że mam @
a z tamponami jest super, mogę biegać, skakać, pływać..niczego się nie czuje.
Hormony też biorę i żadnej infekcji nie mam. Nie rozumiem skąd takie plotki o szkodliwości tamponów, odpowiednia higiena myslę, że dla każdej z nas to podstawa..
Poza tym były robione badania i stosowanie tamponów ma dodatkowy plus- 2,5 raza zmniejsza zachorowanie na endometriozę..
nie ma co się oburzać
ja mam ciocię ginekolożkę i z nią rozmawiałam o tym nie raz, ale wiadomo że jednej kobiecie tampony służą, drugiej nie dlatego piszę, że każdy używa tego czego chce
ale jednak plotki to nie są, że infekcje od tamponów się zdarzają.
skończmy ten temat, bo zaraz mi @ wywołają, a nie mogę jeszcze mieć :P nie będziemy przecież pisać o tamponach na wątku o blond włosach :P
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 15:01   #4650
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
są różni lekarze tak jak w innych zawodach znam takiego specjalistę co wszystko robi bez badania to chyba jakiś znachor

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

przecież podpaski nie muszą być a'la papmpersy są też cieniutkie ja ogólnie to się nie wypowiadam bo ja mam takie skąpe krwawienia że mogłabym z wkładką chodzić tylko jeden dzień krwotoku ale cieszę się że tak na razie trafiam że nie muszę się za bardzo w ten dzień ruszać a 4 dni to nie koniec świata więc na ten czas mogę sobie odpuścić bieganie i inne sporty seksu nie koniecznie
a zresztą nie chcę sobie nic tam wkładać sama
hahahaha paaadłam !
ja też mam krótko, w sumie 2-3 dni i po kłopocie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie ma co się oburzać
ja mam ciocię ginekolożkę i z nią rozmawiałam o tym nie raz, ale wiadomo że jednej kobiecie tampony służą, drugiej nie dlatego piszę, że każdy używa tego czego chce
ale jednak plotki to nie są, że infekcje od tamponów się zdarzają.
skończmy ten temat, bo zaraz mi @ wywołają, a nie mogę jeszcze mieć :P nie będziemy przecież pisać o tamponach na wątku o blond włosach :P
ale się nie oburzam
każda wypowiada swoje zdanie to i ja dorzuciłam swoje. Solidaryzuje się z Agatką Jasne, że najlepiej niech każda uzywa czego chce i jak się najlepiej czuje

Dziewczyny, praktykowałyscie przesuwanie @ za pomocą tabletek? zastanawiam się czy w ogóle nie robić przerwy i zacząć kolejny blister czy po prostu przesunąć sobie o kilka dni..
na majówkę mi nie w ten czas
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.