Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 22:26   #181
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Asia Jasia http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/...kle_boots.html

Caskada, Lady, Bunny, Asia Jasia, Princeska, Ania, Encha, Agatko, Snowi, Asia dziękuję Wam ślicznie i przepraszam za takie grupowe, ale nie chciało mi się cytować

Buahhot szybko odrosną a jak zdrowo wyglądają i jak ładnie obcięte co powiedziałaś fryzjerce? że chce w pół okrąg ?


Encha jak długo Cię nie było ojej śliczna ta Twoja kruszyna

Snow za✂✂✂ista ta sukienka świetnie w niej wyglądasz kochana

ja mam konto w ing i jak nie płacę kartą powyżej chyba 100 albo 150 zł to też mi pobierają 2 zł
nie ma za co

---------- Dopisano o 23:25 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dobry Boże Niecik jak mowi jest jeszcze bardziej żałosny niż jak "tańczy i śpiewa"
z ust mi to wyjęłaś

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pewnie, chetnie zobacze Kedziorka

mama scinala i powiedzialam, ze chce w okrag
buahaha, ze chce na okraglo
jutro poszukam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 22:29   #182
Galadriela87
Zadomowienie
 
Avatar Galadriela87
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 272
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Dziewczyny przepraszam za mój poprzedni wpis, który pojawił się tak znikąd.

Założyłam oddzielny temat w dziale "Pytania do wizażystki" i ów nagle zniknął. Dowiedziałam się na innym wątku, że mój temat został przeniesiony i przypadkowo znalazłam go właśnie tutaj.

Nie chciałam tak "wparować" w waszą rozmowę - widocznie któryś z moderatorów go wkleił.
__________________
"Nie zamartwiaj się jednak przyszłością. Dzień dzisiejszy wystarczy ci aż nadto."

~Xbox & rock fan
Galadriela87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-08, 22:36   #183
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Asiu oczywiście kupuj sobie jak coś to na hasło 'weloveshoes' 20% taniej iiiiii coś miałam napisać. a były ostatnio jeszcze beżowe takie ale widzę że się wysprzedały.

przemyślałam sprawę i wezmę chyba czarne... na jesień będą mi bardziej pasować, bo bardziej uniwersalne
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 05:39   #184
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hej melduję się przed pracą

Lady hamaczek taki jak w zalaczniku troche małe foto,ale ogolnie zobaczysz jak to wyglada ps. to nie moja świnka tylko jakieś zdjęcie z google

Snowi wrzucasz nam tu takie kinowe promocje,a u mnie tylko helios


a co do kont to ja mam WBK i nic nie płacę, tylko mam chyba w tym 5 przelewów darmowych,a pozniej już płatne i za sprawdzanie stanu konta w bankomacie pobierają chyba 1 zł,ale ja zawsze sprawdzam w internecie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (19,3 KB, 27 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:00   #185
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

dzień dobry

ja miałam kiedyś szynszyla ale mi zdechł chciałabym kupić jeszcze jednego , ale tż się nie zgadza i też nie wiem jak to by było z Amelcią bo ona uwielbia wszelkiego rodzaju zwierzęta

Asia czarne są na prawdę bardzo ładne i eleganckie
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:14   #186
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

czescjestem i zabieram sie za pisanie pracy znowu zajecia fajne niepowiem ale trzeba duzo samemu w domu robicjak np pisac wyklady prace na dane tematya pozniej sprawdzian na zywo w grupie osob z problemamioczywisci e oni nie wiedza ze jest sie "swiezakiem"




Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Taaa a potem ją bolała głowa i zamkła oczy i kaput Już mogli jej jakas konkretna smierc dac po tych 11-tu latach w serialach a nie
miala w glowie krwiaka od dawna ale o tym nie wiedziala dopiero taki wstrzas glowa jak podczas tego smiesznego wypadku spowodowal wylew krwi w glowie..
sytuacja jak najbardziej prawdziwa ...
jesli chodzi o sama aktorke to troche "zawyzyla" sobie progi ostatnio
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:19   #187
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Paulinko, a ile czekalas na paczke? myslisz, ze do jutra dostane?
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 08:22   #188
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

a, Caskada, wcześniej napisałaś że nie wyobrażasz sobie na tyle zostawić dziecko... No, ja studiuję, pracuję 3 razy w tygodniu po południami i jak jestem w szkole, to rzeczywiście mało widzę Amelkę, ale to jest raz na dwa tygodni i absolutnie nie czuję się że mnie coś omija z jej życia. Jestem z nią większość jej czasu. Jak idę do pracy o 15 wracam o 22, ona od 15 ma drzemkę ok półtora godzinną i ok 20-21 idzie spać, więc ile się z nią nie widzę ? może 4-5 godzin. Czuję się bardzo dobrze bo spędzam z nią dużo czasu i również spełniam siebie. Mnie siedzenie w domu bardzo denerwowało, czułam się poirytowana. Teraz jest dobrze jestem szczęśliwa i bardziej doceniam czas spędzony z nią.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Paulinko, a ile czekalas na paczke? myslisz, ze do jutra dostane?

jakoś długo szczerze mówiąc. bo zamówiłam w weekend i nie mogłam skorzystać z dotpaya żeby od razu widzieli że wpłaciłam kaskę. nie wiem czy się zablokowało czy coś. No i zanim dostali wpłatę, następnego dnia wysłali i kolejnego dnia było.
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 08:29   #189
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
a, Caskada, wcześniej napisałaś że nie wyobrażasz sobie na tyle zostawić dziecko... No, ja studiuję, pracuję 3 razy w tygodniu po południami i jak jestem w szkole, to rzeczywiście mało widzę Amelkę, ale to jest raz na dwa tygodni i absolutnie nie czuję się że mnie coś omija z jej życia. Jestem z nią większość jej czasu. Jak idę do pracy o 15 wracam o 22, ona od 15 ma drzemkę ok półtora godzinną i ok 20-21 idzie spać, więc ile się z nią nie widzę ? może 4-5 godzin. Czuję się bardzo dobrze bo spędzam z nią dużo czasu i również spełniam siebie. Mnie siedzenie w domu bardzo denerwowało, czułam się poirytowana. Teraz jest dobrze jestem szczęśliwa i bardziej doceniam czas spędzony z nią.

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------




jakoś długo szczerze mówiąc. bo zamówiłam w weekend i nie mogłam skorzystać z dotpaya żeby od razu widzieli że wpłaciłam kaskę. nie wiem czy się zablokowało czy coś. No i zanim dostali wpłatę, następnego dnia wysłali i kolejnego dnia było.
paulinko no jak tyle nie widzisz jej to faktycznie malutko i ty od niej odpoczywasz a ona od ciebie
ja nie pracuje z wyboru poniewaz nie musze a moj maly ze mna tez nie siedzi caly dzien tylko jest u babci lub babcia prowadzi go do znajomych ktorzy maja dzieci i tworza tam mini przedszkoletez zazwyczaj na jakies 3 h mam spokoju
ale niedlugo od wrzesnia maly idzie do zerowki a ja zajme sie lokalem w pl wiec zajec bede miala po uszy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:01   #190
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

byłam wczoraj w rossie i ogladałam farby wellaton i normalnie zgłupiałam ile ich tam było. rozne rodzaje plus jeszcze jakies nowosci, masakra. wrzućcie przy okazji fotke farby ktora tak tu polecałyscie
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:18   #191
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Hej dziewczyny wczoraj zrobiłam odrost jak zawsze jestem zadowolona... moja mama mówiła mi ze miejscami miałam bardzo ciemne włosy niemal czarne mówiła ze pewnie nierówno wcieram swoje specyfiki narazie włosy lekko niebieskawe na fotach tego nie widać za bardzo,ale tak jest,pewnie jak zwykle dwa mycia i będzie super . a to fotki dla was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00975.jpg (154,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00976.jpg (119,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00977.jpg (135,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00979.jpg (103,9 KB, 37 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 09:22   #192
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

asiabb takie odzywki ktore maja zolty kolor zazwyczaj sa barwione barwnikami wiec podejrzewam ze dla wlosa rozjasnionego pozbawionego barwnika moga szkodzic wplywac na kolor zazolcac
ja unikam takich nawet szamponow o zoltym kolorze mialam fajna odzywke garniera avokado i karite ale ona ma zolciutki kolor i wiem ze wplywala na moj kolor wlosowa byla swietna
z tymi olejami do wlosow o kolorze zoltym tez radze uwazac..

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wczoraj zrobiłam odrost jak zawsze jestem zadowolona... moja mama mówiła mi ze miejscami miałam bardzo ciemne włosy niemal czarne mówiła ze pewnie nierówno wcieram swoje specyfiki narazie włosy lekko niebieskawe na fotach tego nie widać za bardzo,ale tak jest,pewnie jak zwykle dwa mycia i będzie super . a to fotki dla was
ale ci super bierze odrost
widze falki tez
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:26   #193
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

przykro mi bardzo Kiciu wiem co to znaczy.. kilka lat temu też przez to przechodziłam
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Przykro mi bardzo

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość

ojj bardzo mi przykro szkoda psiaka


Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oto yorki mojej znajomej UWAGA DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH
wygląda na to ze nie ma dzieci... i przebiera psy za dzieci

dziewczyny... zastanawiam sie czy nie kupić sobie chomika na pociechę... klatkę mam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:31   #194
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Przykro mi bardzo

Ojej, jeszcze cie trzyma? Ja nawet nie wiem czy mnie trzyma

Bardzo ładnie wygladaja


Gynoflor to na odbudowe i regeneracje chyba jest, i przywrócenie pH.
Ja dzisiaj Lactovaginal kończe i niby jest ok. Tylko rano jak ide siusiu to czasem jakby lekko piekło albo mi sie wydaje przy aplikacji tabletek nic nie czuje. Nie ma juz tej suchości, nic nie boli.
Wogóle odebrałam wyniki stopnia czystości jeszcze sprzed rozpoczecia leczenia. I dziwne bo mam stopień II, czyli grzyby i bakterie pojedyncze, lactobacillusy liczne i pojedyncze leukocyty pH też w normie
No nic... za 3 tygodnie mam wizyte niby. A do tego czasu to nie wiem
wiesz co czeko ja sama nie wiem co mi teraz jest skonczylam leki- tydzien minal i swedzi jak cholera dostalam @- przestalo.
tylko @ sie skonczyla- swedzi!!! kilka dni a teraz cisza i ja juz nie wiem co jest gin stwierdzil ze juz jest lepiej ale nie idealnie.
i cos mi porobil wczoraj bo w nocy krew mi zaczela leciec ze skrzepami stamtad ale juz przeszlo, moze mnie skaleczyl bo badanie bolalo
niemniej juz mnie poparzenie kremem nie piecze-

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no tutaj sa specjalne sklepy z odzieza dla zwierzakow nie tylko psow
moja znajoma ma dwa yorki i UWAGA na noc zaklada im nawet pizamki do spania i daje smoczki do sssania ostatnio na hallowen tez je przebrala
poszukam zaraz zdjecia to wam wkleje normalnie ZENADAaaaaaaaaaa
wygladaja jak laleczki

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
tak, malutka, mniejsza od królika i duża nie urośnie, wielkości shi-tzu
to nie jest rasowy piesek, ale wyglądem przypomina właśnie pomeraniana

z siuśkami nie musisz mi mówić - już to przerabiamy ale siusia mi ładnie, tylko na kafelki dzisiaj w nocy 3 razy mnie budziła (piszczała) bo zrobiła siusiu i chyba chciała, żebym po niej wytarła hehe





o boszzze, straszne to ona myśli, że lalki ma w domu?
sliczna jest! suczka! duzo milosci i cieczek
i kundelki sa najukochansze!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:40   #195
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
witaj snow
nie mogłam jej nie wziąć chociaż pierwsze wejście do domu było dla mnie horrorem (postawiłam rodziców przed faktem dokonanym)


fajnie

świat zwariował jeszcze trochę i szpilki dla psiaków będą produkować


i jaka byla reakcja rodzicow? bardzo krzyczeli?
ja przez moja mame nigdy nie moglam miec psa w domu tylko na lancuchu przy budzie na dworze nigdy jej tego nie zapomne jak blagalam o psa i z sis kleczalysmy a ona ze psy to brudasy i smierdziele i mamy na lancuchu zebysmy sie szly na dwor bawic

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kochana była kwi kwi
robiła rundki wolała leżeć na dywaniku włochatym niż w klatce kwiczała też jak zobaczyła ogórka
biedna zdechła w sylwestrową noc
miała guzka i ropiały jej oczy mieliśmy iść do weterynarza i nie zdążyliśmy
7 lat miała jakoś
to i tak sedziwy wiek dla swinki... moje umieraly w 6 roku swego zycia. mialam ich chyba z 10 bo sie niekontrolowanie rozmnozyly- a ze sklepu przynioslam zaciazona byl ubaw!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:45   #196
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej melduję się przed pracą

Lady hamaczek taki jak w zalaczniku troche małe foto,ale ogolnie zobaczysz jak to wyglada ps. to nie moja świnka tylko jakieś zdjęcie z google

Snowi wrzucasz nam tu takie kinowe promocje,a u mnie tylko helios


a co do kont to ja mam WBK i nic nie płacę, tylko mam chyba w tym 5 przelewów darmowych,a pozniej już płatne i za sprawdzanie stanu konta w bankomacie pobierają chyba 1 zł,ale ja zawsze sprawdzam w internecie
ale fajny hamaczek

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czescjestem i zabieram sie za pisanie pracy znowu zajecia fajne niepowiem ale trzeba duzo samemu w domu robicjak np pisac wyklady prace na dane tematya pozniej sprawdzian na zywo w grupie osob z problemamioczywisci e oni nie wiedza ze jest sie "swiezakiem"





miala w glowie krwiaka od dawna ale o tym nie wiedziala dopiero taki wstrzas glowa jak podczas tego smiesznego wypadku spowodowal wylew krwi w glowie..
sytuacja jak najbardziej prawdziwa ...
jesli chodzi o sama aktorke to troche "zawyzyla" sobie progi ostatnio
Kożuchowska jest super zwłaszcza w rodzince

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:43 ----------

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Paulinko, a ile czekalas na paczke? myslisz, ze do jutra dostane?
jak dostaną wpłatę (zależy o której godzinie) to na drugi dzień albo jeszcze w ten sam wysyłają
i kolejnego dnia są u Ciebie na pewno dostaniesz @ z informacją od nich i status zamówienia zmieni się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:46   #197
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ale ci super bierze odrost
widze falki tez
te fotki z rana bez niczego wiec szogun na głowie a tutaj jak teraz wyglądają... ogólnie bez prostownicy od września tylko raz coś tam dostały co fale robiłam właśnie prostownicą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00981.jpg (72,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00982.jpg (81,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00984.jpg (95,4 KB, 56 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:51   #198
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
byłam wczoraj w rossie i ogladałam farby wellaton i normalnie zgłupiałam ile ich tam było. rozne rodzaje plus jeszcze jakies nowosci, masakra. wrzućcie przy okazji fotke farby ktora tak tu polecałyscie
http://www.clamanti.ie/media/catalog...laton_12-1.jpg

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wczoraj zrobiłam odrost jak zawsze jestem zadowolona... moja mama mówiła mi ze miejscami miałam bardzo ciemne włosy niemal czarne mówiła ze pewnie nierówno wcieram swoje specyfiki narazie włosy lekko niebieskawe na fotach tego nie widać za bardzo,ale tak jest,pewnie jak zwykle dwa mycia i będzie super . a to fotki dla was
jak zwykle bardzo ładnie

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i jaka byla reakcja rodzicow? bardzo krzyczeli?
ja przez moja mame nigdy nie moglam miec psa w domu tylko na lancuchu przy budzie na dworze nigdy jej tego nie zapomne jak blagalam o psa i z sis kleczalysmy a ona ze psy to brudasy i smierdziele i mamy na lancuchu zebysmy sie szly na dwor bawic


to i tak sedziwy wiek dla swinki... moje umieraly w 6 roku swego zycia. mialam ich chyba z 10 bo sie niekontrolowanie rozmnozyly- a ze sklepu przynioslam zaciazona byl ubaw!
swoje przeżyła ale wiadomo że szkoda że odeszła wszyscy ją uwielbiali w rodzinie wszędzie z nami jeździła nawet pociągiem przejechała się dwa razy

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
te fotki z rana bez niczego wiec szogun na głowie a tutaj jak teraz wyglądają... ogólnie bez prostownicy od września tylko raz coś tam dostały co fale robiłam właśnie prostownicą
bardzo ładne włoski
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 09:53   #199
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

a co do kont to ja mam WBK i nic nie płacę, tylko mam chyba w tym 5 przelewów darmowych,a pozniej już płatne i za sprawdzanie stanu konta w bankomacie pobierają chyba 1 zł,ale ja zawsze sprawdzam w internecie
też mam WBK i mam nową kartę,ostatnio sobie załatwiłam
ja też sprawdzam w necie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

jak zwykle bardzo ładnie
dzięki, a tak czytalam o twojej śwince i samej mi sie zachciało coś wziąść do domu... ale chomika nie przytule
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-09, 10:01   #200
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no to się ochrzcił


teraz Twoja kolej


sukienka - świetny kolor
kamizelka bardzo fajna
ta bluzeczka i czapa które wcześniej wstawiałaś też mi się bardzo podobają
podsumowując - zakupy na 6!


ojj z rodzicami nie było łatwo..
jak z nią weszłam do domu, to myślałam, że mama mnie zabije wzrokiem - ona cały czas mi powtarzała, że mam się nie wygłupiać, że ona żadnego psa w domu nie zaakceptuje, że jednego już kiedyś mieliśmy i więcej nie chce, że to obowiązek i takie tam.. teraz to jest w niej po prostu zakochana, cały czas ją podpatruje, co robi, woła ją, bawi się z nią, jedzonko daje - no po prostu zmiana o 180stopni tato też zakochany, ale już mi zakomunikował, że wchodzić na spacerki to on nie będzie




nie czekaj, te trzy dni i tak Ci w niczym nie pomogą - farbuj dziś
zazdroszcze takich rodzicow!
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Snow bosko wygladasz

Ja jutro odbieram moje buciki od szewca Żaden sie podjac nie chciał, ze wymiana obcasów ze to ze tamto. Zaniosłam do takiego fajnego, powiedzial ze phi tu podetnie, tam podlozy, tam to, i 15 zł zawołał I wcale obcasów nie trzeba wymieniac


A właśnie zrobiłam sobie 2 pazurki ćwiczeniowe na tipsie Ot tak żeby reke wycwiczyc. Bunny dziekuje ci bardzo za te filmiki i wszystkie rady bo faktycznie jak zaczelam nakladac zel jak ten facet z filmików to o wiele lepiej idzie Wiadomo że na paznokciach to inaczej bedzie ale tak sobie reke tez cwicze i ucze sie pracowac z żelkiem
a mowilam ze da sie buty uratowac? tylko trzeba checi u danego szewca
a to nakladanie zelu to klucz- ja jak zaczynalam to tez grube wychodzily i marnowanie materialu i czasu- bo potem musialam o polowe je scieniac ale nigdy nie zapowietrzyly mi sie od samego poczatku z tym problemow nie mialam- bo bardzo uwazam zawsze by dokladnie je przygotowac i zel nalozyc 1mm od skorek.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wczoraj zrobiłam odrost jak zawsze jestem zadowolona... moja mama mówiła mi ze miejscami miałam bardzo ciemne włosy niemal czarne mówiła ze pewnie nierówno wcieram swoje specyfiki narazie włosy lekko niebieskawe na fotach tego nie widać za bardzo,ale tak jest,pewnie jak zwykle dwa mycia i będzie super . a to fotki dla was
jak zawsze piekne wloski i kolor!
zazdraszczam!

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość




wygląda na to ze nie ma dzieci... i przebiera psy za dzieci

dziewczyny... zastanawiam sie czy nie kupić sobie chomika na pociechę... klatkę mam
kotka ja bym ci bardziej swinke sugerowala
to bardziej kontaktowe zwiarzatko.albo krolika. chomiki sa strasznie glupiutkie i spia cale dnie a na noc sie budza i straszliwie halasuja gryzac klatke albo latajac w kolku ja mialam 2- rodzenstwo przez 3 lata ale z poczatku radocha a pozniej juz tylko nieprzespane noce i klopot
a i tak staly w klatkach w innym pokoju, drzwi pozamykane a huk taki ze sasiad sie skarzyl

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
te fotki z rana bez niczego wiec szogun na głowie a tutaj jak teraz wyglądają... ogólnie bez prostownicy od września tylko raz coś tam dostały co fale robiłam właśnie prostownicą
kotka jak ty to robisz ze masz taka gladka powierzchnie wlosow- jakby rozczesana mnie to klaki stercza na wszystkie strony ale suche nie sa
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
też mam WBK i mam nową kartę,ostatnio sobie załatwiłam
ja też sprawdzam w necie



dzięki, a tak czytalam o twojej śwince i samej mi sie zachciało coś wziąść do domu... ale chomika nie przytule
chomiki sa bardzo delikatne... i zyja swoim zyciem- moje jedynie przylazily do reki jak chcialy zarcie a tak zajete soba i chowaniem jedzenia
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:02   #201
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

kotka wloski fajnie wygladaja jak sa naturalnie sfalowane nie ma takiego przylizu i efektu peruki na glowie i wiecej wlosiakow
____________

nie ogladam rodzinki.pl dla mnie to szit wiekszy niz razem wziete na wspolnej i mjak milosc
na wspolnej nie ogladam od dawna juz ..a mjak milosc obejrzalam ze wzgledu na ten "dramat"
ogolnie powiem wam ze malo ogladam ostatnio tv polskiej nic tam ciekawego nie ma same seriale i reality show dobrze ze mam francuska tv i wybor
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:02   #202
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość




miala w glowie krwiaka od dawna ale o tym nie wiedziala dopiero taki wstrzas glowa jak podczas tego smiesznego wypadku spowodowal wylew krwi w glowie..
sytuacja jak najbardziej prawdziwa ...
jesli chodzi o sama aktorke to troche "zawyzyla" sobie progi ostatnio
No ja wiem ze ona miala tego krwiaka, co nie zmienia faktu ze sama scena wjechania w kartonu To tylko serial, wiadomo że takie sytuacje i w życiu sie zdarzają i wcale nie jest tak śmiesznie.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wczoraj zrobiłam odrost jak zawsze jestem zadowolona... moja mama mówiła mi ze miejscami miałam bardzo ciemne włosy niemal czarne mówiła ze pewnie nierówno wcieram swoje specyfiki narazie włosy lekko niebieskawe na fotach tego nie widać za bardzo,ale tak jest,pewnie jak zwykle dwa mycia i będzie super . a to fotki dla was
Super, jasniutko
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wiesz co czeko ja sama nie wiem co mi teraz jest skonczylam leki- tydzien minal i swedzi jak cholera dostalam @- przestalo.
tylko @ sie skonczyla- swedzi!!! kilka dni a teraz cisza i ja juz nie wiem co jest gin stwierdzil ze juz jest lepiej ale nie idealnie.
i cos mi porobil wczoraj bo w nocy krew mi zaczela leciec ze skrzepami stamtad ale juz przeszlo, moze mnie skaleczyl bo badanie bolalo
niemniej juz mnie poparzenie kremem nie piecze-
Kurcze no to dziwne ze cie tak długo trzyma Powiem ci ze ja póki brałam leki to to ta miałam podobnie, niby było lepiej ale jednak ciagle cos swedziało, cos piekło, a teraz nic Oby to juz koniec był
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
te fotki z rana bez niczego wiec szogun na głowie a tutaj jak teraz wyglądają... ogólnie bez prostownicy od września tylko raz coś tam dostały co fale robiłam właśnie prostownicą
Ładne te twoje falki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:04   #203
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

xLADYx tnx
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:04   #204
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

to jak juz gadamy o zwierzakach to moja truśka
jak byla mala i obecnie
dzis ma 3 lata

CONVAR151.jpgCONVAR214.jpg
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:05   #205
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Kotka śliczne włoski

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Lady, a czemu się zastanawiasz nad pracą ? nie chcesz pracować ?
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:06   #206
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i jaka byla reakcja rodzicow? bardzo krzyczeli?
ja przez moja mame nigdy nie moglam miec psa w domu tylko na lancuchu przy budzie na dworze nigdy jej tego nie zapomne jak blagalam o psa i z sis kleczalysmy a ona ze psy to brudasy i smierdziele i mamy na lancuchu zebysmy sie szly na dwor bawic
ojej przykre to
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:07   #207
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jak juz gadamy o zwierzakach to moja truśka
jak byla mala i obecnie
dzis ma 3 lata

Załącznik 4327960Załącznik 4327961
ooo bozieeeee




a tak zbaczając z temtu; dziewczyny jakie okrycia wierzchnie preferujecie zimą??? kurtki? kurtko- płaszcze? płaszcze? futra? zamierzam sobie kupic cos ładnego ale i na codzien do biegania po miescie
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:10   #208
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja wiem ze ona miala tego krwiaka, co nie zmienia faktu ze sama scena wjechania w kartonu To tylko serial, wiadomo że takie sytuacje i w życiu sie zdarzają i wcale nie jest tak śmiesznie.


Super, jasniutko

Kurcze no to dziwne ze cie tak długo trzyma Powiem ci ze ja póki brałam leki to to ta miałam podobnie, niby było lepiej ale jednak ciagle cos swedziało, cos piekło, a teraz nic Oby to juz koniec był

Ładne te twoje falki
najlepsze ze w wymazie nie bylo grzybow, rzesistka itp. kompletnie nic stad stwierdzil ze to musi byc nadkazenie jakimis bakteriami bo na bank nie grzybami.
ale w pecherzu nic nie ma co dziwne- bo zawsze przy bakteryjnym pada tez na drogi moczowe wiec juz nie wiem, ale mam w dupie- biore ten gynaflor i wiecej na razie do niego nie ide- umrzec od tego nie umre a jak sie znow rozwinie i nie bede mogla wytrzymac to wtedy pojde ale moze do innego
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:17   #209
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
też mam WBK i mam nową kartę,ostatnio sobie załatwiłam
ja też sprawdzam w necie



dzięki, a tak czytalam o twojej śwince i samej mi sie zachciało coś wziąść do domu... ale chomika nie przytule
chomiczki małe i ja zawsze spotykałam wredne, gryzły mnie jak chciałam wziąć na ręce
a świnka była słodka lubiła leżeć na czyimś brzuszku albo kolanach i żeby ją głaskać wtedy kwi kwi ciągle kwiczała najsłodsze było jak ktoś otwierał drzwi od domu i słychać było kwi kwi

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to jak juz gadamy o zwierzakach to moja truśka
jak byla mala i obecnie
dzis ma 3 lata

Załącznik 4327960Załącznik 4327961
słodziutka

a pro po zwierząt właśnie wleciała mi wielka mucha i strasznie brzęczy muszę się jej pozbyć
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-09, 10:18   #210
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
ooo bozieeeee




a tak zbaczając z temtu; dziewczyny jakie okrycia wierzchnie preferujecie zimą??? kurtki? kurtko- płaszcze? płaszcze? futra? zamierzam sobie kupic cos ładnego ale i na codzien do biegania po miescie
haha slodka jest nie? ale to taki diabel, ilez razy ona mnie ugryzla do krwi srednio co tydzien przy karmieniu straszliwie jest terytorialna i ostra- jak ktos chce brac krolika to polecam jednak samce- sa milsze i spokojniejsze- samica dojrzala i nie dopuszczana to diabel

ja mam i polecam kurtko-plaszczyki.
uniwersalne sa- bo mozna latac w spodniczce- ja tak mam a w krotkiej kurtce czy futerku niekoniecznie bo nerki i pecherz zaraz wysiada.
mam tez furto krotkie- ale to tylko do dzinsow i na wyjscia bo jest biale... generalnie drugi raz bym go nie kupila.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.