Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek! - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-19, 22:03   #2041
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o moje dziecię, to nie jest za dobrze..
dostał znowu dwa zastrzyki we włochaty tyłek , przez 5 dni antybiotyk, na stan zapalny i ponowna operacja zdejmowania kamienia. Nie wiem co o tym myśleć. 2 lata temu zdjęli ten kamień, po pół roku zaczęły się znowu zaczerwienione dziąsła. Teraz jest masakra. Przecież takich operacji nie robi się co dwa lata ! Narkoza mnie przeraża. Coone , Twoje futro ile miało zdejmowania kamienia? Poradź coś
Mój pies ogólnie tyle razy był pod narkozą, że nie jestem w stanie zliczyć Przez ostatnie dwa lata życia co najmniej cztery razy, a kamień zdejmowany trzy razy. Jedyne co mogę Ci doradzić to pozytywne nastawienie i później regularne kontrole.
Jeżeli EKG jest w porządku to ma co panikować Jak serduszko zdrowe, to z narkoza nie jest końcem świata.
Daj znać jak będziesz jechać z nim na zabieg, będę osobiście trzymać kciuki
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:03   #2042
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Za to nie chcę nic mówić ale to jedno Orly trochę jak Miss Conduct wygląda...
Albo mi sie tak w oczach mieni już
Nie chciałam tego pisać
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:07   #2043
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nooo To Prezio nie ma wyjścia, nie ma żelków przez następny miesiąc !

a ja tam Prezia dopinguję marzenia trzeba spełniać


Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Nie chciałam tego pisać

lepiej nie pokazujcie tych postów Preziowi..
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:14   #2044
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mój pies ogólnie tyle razy był pod narkozą, że nie jestem w stanie zliczyć Przez ostatnie dwa lata życia co najmniej cztery razy, a kamień zdejmowany trzy razy. Jedyne co mogę Ci doradzić to pozytywne nastawienie i później regularne kontrole.
Jeżeli EKG jest w porządku to ma co panikować Jak serduszko zdrowe, to z narkoza nie jest końcem świata.
Daj znać jak będziesz jechać z nim na zabieg, będę osobiście trzymać kciuki
mój pies też miał zabieg z pełną narkozą. W wieku 12lat... I wszystko było OK.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:27   #2045
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Nubary i Orliki jakieś szkoda, że CC już nie było...
Ala, ile u Ciebie tych zestawów jest jeszcze?
Na Nubary i tak bym się nie skusiła... To pewnie świetne produkty ale dla osób, które dużo zdobią pazury no i są w stanie wydać na zestaw te 130zł.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja bym też wolała owczarka niemieckiego ale brak warunków, po co ma sie psina męczyć. Druga sprawa to alergia Młodego. Bardziej uczulony na sierść psa niż kota Z tą rasa nie ma problemu . Najbardziej bałam się że będzie jazgotliwy- a tu niespodzianka cichutki pieszczoch i do tego naprawdę mądry pies. Kilka sztuczek opanował w mig. Latem na gródku będziemy uczyć agility (to sie chyba nie odmienia??) zobaczymy jak mu pójdzie. Jeśli tak jak z siadaniem, warowaniem przybijaniem piątki i proszeniem na ,,surykatkę" to będzie sukces
No jasne, zgadzam się, że duzy pies ma jednak większe wymagania przede wszystkim "lokalowe". U nas ta psina też wyjątkowo cicha ;-) no i sztuczek również szybko się nauczył :P

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Maartik u mnie podwójnych wcale nie było
Ja się na nie jakoś nie skusiłam o ileż można mieć tych czerwieni :P

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Właśnie przyuważyłam te dwa Orly I Nubary, ale Nubary to jakieś metallics... to nie bardzo. Za to nie chcę nic mówić ale to jedno Orly trochę jak Miss Conduct wygląda...
Albo mi sie tak w oczach mieni już
Tak, to chyba ten Nie sprawdzałam nazw w sklepie ale wygooglowałam i kolor dokładnie ten sam . Były tylko jakieś takie rozwarstwione...Nie wiem czy to oznacza ich starość czy nie, czy to coś szkodzi czy nie ale jakoś zawsze jak widzę takie rozwarstwione lakiery to zniechęca mnie to do kupna mimo, że błyskotki z nich konkretne były .

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość

MartiKrk do którego TK zaglądasz? :P (kusisz.. a miał być ban na lakiery itd xD)
Do Bonarkowego - zawsze W sumie zapomniałam totalnie, że jest również w M1.... Tylko wyjazd do M1 wiąże się również z Golden Rose..i jak tu nie zwariować i nie uszczuplić portfela....

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2013-03-19 o 22:29
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:32   #2046
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Tak, to chyba ten Nie sprawdzałam nazw w sklepie ale wygooglowałam i kolor dokładnie ten sam . Były tylko jakieś takie rozwarstwione...Nie wiem czy to oznacza ich starość czy nie, czy to coś szkodzi czy nie ale jakoś zawsze jak widzę takie rozwarstwione lakiery to zniechęca mnie to do kupna mimo, że błyskotki z nich konkretne były .
Pamiętasz ile ten zestaw Orly kosztował?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 22:44   #2047
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pamiętasz ile ten zestaw Orly kosztował?
Kurcze nie pamiętam... ! wydaje mi się, że ok 40zł ale nie chcę kłamać... takie mam przebłyski ale nie pamiętam na 100% niestety




Kurcze !!! No i teraz znowu mnie kusi żeby jutro do drugiego TK jechać po uczelni... WRRRR

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Dziewczyny - czy któraś z Was stosowała wywar z kozieradki na włosy?
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 22:50   #2048
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Kurcze nie pamiętam... ! wydaje mi się, że ok 40zł ale nie chcę kłamać... takie mam przebłyski ale nie pamiętam na 100% niestety
Jeśli 40 i jest tam MC to chcę! jeszcze widzę tam jakiś zestaw Seche. Kurcze, w Poz. nigdy takich fajowych nie było
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 06:50   #2049
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Kawa, kawa, kawa, kawa.......



U mnie w TK maxx to lakierow Orly nie bylo niestety, tylko te CC


Dmka a jak bedzie ten zestaw jak bede kiedys przy okazji to Co go brac?


Maartik czerwieni nigdy za wiele
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:01   #2050
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Dzię dobry!
Obudziłam się z konkretnym wku.rwem... nawet nie wiem dlaczego
Malowanki z niedzieli wrzucam dopiero dziś, cobyście o mnie nie zapomniały (na trzecim zdjęciu nie mam chwilowej żółtaczki - to takie światło)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060954.jpg (82,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060957.jpg (79,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060961.jpg (71,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060965.jpg (82,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060966.jpg (67,8 KB, 8 załadowań)
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:08   #2051
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzię dobry!
Obudziłam się z konkretnym wku.rwem... nawet nie wiem dlaczego
Malowanki z niedzieli wrzucam dopiero dziś, cobyście o mnie nie zapomniały (na trzecim zdjęciu nie mam chwilowej żółtaczki - to takie światło)
Takie przypomnienie z rana dobre jak smietana
super, super, super
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.



Edytowane przez alazkrainy
Czas edycji: 2013-03-20 o 07:09
alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 07:10   #2052
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Dobry

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Tak pędzicie, to liczcie się z tym, że Was będę codziennie znienacka przelatywać, o!
Mrrr... tak z zaskoczenia...? Ale obiecujesz?
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Spamuję
Glamour Nails nr 1 i Futura GN - trzy warstwy...
Na blogu więcej
Hm... Yen... masz prześliczne paznokcie, ekstra malujesz i fotki zawsze takie... Ale ten kolor zupełnie mi się nie podoba Ale to tylko moje odczucie, także to wiesz, mało ważne
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ale słodziaki

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

ciesze się, że moja praktyka dobiega końca, bo nie dość, że mam paznokcie w fatalnym, zerowym stanie to jeszcze dostałam alergii
O kurka... Dobrze pamiętam - hotel? Czy coś pokręciłam?
Odzyskasz pazurki w mig
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich które pytały o moje futro:
2 lata temu miał operację usuwania kamienia z ząbków, pod narkozą więc strasznie się bałam.. I znowu ma kamień, zrobił się stan zapalny,czerwone i opuchnięte dziąsła byliśmy wczoraj u weta ale tak go bolało,że dostał tylko antybiotyk i przeciwbólowy, bo nie było sensu go męczyć zaglądaniem. Dziś idziemy znowu. Być może po wyleczeniu tego zapalenia będzie konieczna ponowna operacja. Futro ma ok. 10 lat. Wiecie jakie jest ryzyko.. Gdyby coś mu się stało..
Nic złego się nie stanie, bądź dobrej myśli. Tyle nas tu trzyma kciuki za niego... Ale współczuję, co się namęczy...
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kobieta która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
Gdzieś miałam całe kompendium na ten temat, taki zbiór tekstów w stylu tak jak powyżej, albo np: facet, który uważa że miejsce kobiety jest w kuchni, najwyraźniej nie wie co z nią zrobić w sypialni...

Mało inteligentne ale zabawne
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Sally Hansen - Midnight in NY
Śniegowa, aż Ci współczuję, że jeszcze nie masz jej u siebie!
Faaajnyyy... Chcę go!!!
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Najgorsze, że przez noc znowu zasypało Kiedy się obudziłam (jeszcze po ciemku...) i wyjrzałam przez okno myślałam, że się pochlastam... ileż można

Uwaga, podobno już tylko 10 dni a od 30 marca ocieplenie... 3 kwietnia ma być 17 stopni Tylko nie wiem czy sobie robić nadzieję czy olać to...?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kobosie cuudne A Ateny to już w ogóle - miód na serce Połączenie będzie fajne, radosne
Ja w ogóle bym większość kobosi przygarnęła, jakoś tak mi do gustu przypadły - i krycie i pędzelek, trwałość (bez topu! trzy dni, wliczając mycie garów, kąpiel, olejowanie włosów ręcznie), szybkie schnięcie. Jeszcze się zastanawiam nad tą ich bazą...


Miała któraś tą bazę pod lakier KOBO? Warto czy nie warto?

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzię dobry!
Obudziłam się z konkretnym wku.rwem... nawet nie wiem dlaczego
Malowanki z niedzieli wrzucam dopiero dziś, cobyście o mnie nie zapomniały (na trzecim zdjęciu nie mam chwilowej żółtaczki - to takie światło)
Jakie one apetyczne... Jak poziomki prosto z krzaczka...

A tak, miałam dalej nadrabiać...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:24   #2053
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Takie przypomnienie z rana dobre jak smietana
super, super, super
Hehe, dzięki
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3987037 3]
Uwaga, podobno już tylko 10 dni a od 30 marca ocieplenie... 3 kwietnia ma być 17 stopni Tylko nie wiem czy sobie robić nadzieję czy olać to...?



Ja w ogóle bym większość kobosi przygarnęła, jakoś tak mi do gustu przypadły - i krycie i pędzelek, trwałość (bez topu! trzy dni, wliczając mycie garów, kąpiel, olejowanie włosów ręcznie), szybkie schnięcie. Jeszcze się zastanawiam nad tą ich bazą...


Miała któraś tą bazę pod lakier KOBO? Warto czy nie warto?

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------



Jakie one apetyczne... Jak poziomki prosto z krzaczka...
[/QUOTE]
Ja już w tamtym tygodniu miałam nadzieję, że pod koniec tego będzie ładnie
Ostatnimi dniami moim zajęciem stało się przeglądanie pogody długoterminowej i jak się patrzę, że na zachodzie PL będzie już słonecznie, ładnie i kilka kresek powyżej zera, a u nas deszcz, śnieg, mróz i zachmurzenie to ogarnia mnie czarna rozpacz

Nie miałam bazy ni żadnego KOBO

O czyli widać, że to nie jest taka czerwień-czerwień? To dobrze, bo aparat ciągle mi mówił, że to prawie strażacka czerwień...
Dziękuję
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:38   #2054
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Dla wszystkich które pytały o moje futro:
2 lata temu miał operację usuwania kamienia z ząbków, pod narkozą więc strasznie się bałam.. I znowu ma kamień, zrobił się stan zapalny,czerwone i opuchnięte dziąsła byliśmy wczoraj u weta ale tak go bolało,że dostał tylko antybiotyk i przeciwbólowy, bo nie było sensu go męczyć zaglądaniem. Dziś idziemy znowu. Być może po wyleczeniu tego zapalenia będzie konieczna ponowna operacja. Futro ma ok. 10 lat. Wiecie jakie jest ryzyko.. Gdyby coś mu się stało..
Biedny sierścio....

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kobieta która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
Mądre....
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jakie tematy heheh jeszcze jasno na dworze :P nie wolno!!
Oj nie wolno.... Jakie nie wolno... To tak mmożna tylko przy zgaszonej lampie i pod kołdrą?
Parafiazując- "zamknij oczy i myśl o Polsce"?
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
właśnie przeżyłam lakierowy mega orgazm. pomalowałam dopiero jednego pazurka.
Czy Ty mówisz o tym o czym ja myślę że mówisz...?
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Sally Hansen - Midnight in NY
Śniegowa, aż Ci współczuję, że jeszcze nie masz jej u siebie!
Taaakkkk...... Mrrrrrrr.
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Śniegowa, nie używacie Ty albo Młoda podkładu Match Perfection? mam numerek 101 nie ten żelowy i jest za jasny, użyłam go kilka razy i leży ot tak. mogłabym do paczki dorzucić
Próbowałam 010, i trochę jasny był. 101 jest ciemniejszy. Jak masz wyrzucić.....
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wstawiam mojego storka ( troszku mało kwiatków w tym roku, chyba za mało nakarmiłam przed kwitnięciem )na złość kutwa cholernej zimie . Wiecie, że w lutym, w Szczecinie było tylko 6 dni słońca 6 dni - jak tu nie mieć deprechy

A i maznęłam SB 160 małego paluch jak wam sie widzi ??
Słyszałam..... W TV mówili wieczorem.
A na lubelszczyźnie było najwięcej dni z pełnym zachmurzeniem.

Sam maluch fajnie. Ale nie jako dodatek do tego mocno błyszczącego serdaka

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Dziewczyny - czy któraś z Was stosowała wywar z kozieradki na włosy?
Czytałam u Orlicy i AgiBil na blogach.
Mam w domu, ale jeszcze nie próbowałam.
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Kawa, kawa, kawa, kawa.......
Yerba, yerba, yerba... Kakaowo waniliowa
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzię dobry!
Obudziłam się z konkretnym wku.rwem... nawet nie wiem dlaczego
Malowanki z niedzieli wrzucam dopiero dziś, cobyście o mnie nie zapomniały (na trzecim zdjęciu nie mam chwilowej żółtaczki - to takie światło)
Pewnie dlatego co i reszta.... wiooosno gdzie jesteś??/
Albo przyśniło Ci się coś co zaprogramowało nastrój. Mi się to czesto zdarza.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:43   #2055
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a paznokcie teraz akurat takie bardzo Mgiełkowe mi się wydały



No niby tak... ale np nie miałam białego co kryje po 1 idealnie. Po 2 tak i np porcelanka też tak kryje, ale jest korektorowata (tzn mi to nie przeszkdza, jest cudna, ale wiem że niektórzy nie lubią takiego wyglądu). A jesli ktoś chce taki normalny "kremowy" wygląd no to te 3 warstwy to raczej konieczność...
Ty to potrafisz komplementa zasadzić, jak nie do Twoich podobne to do Mgiełkowych...

No wiem o co chodzi... chyba


Mam kolejnego cosia... Małżon się rozpędził i znosi mi to do domu jak nienormalny. On coś knuje... Jeszcze nie wiem co ale się dowiem

Topper cool breeze... Nie umiem go sfocić, ale sądząc po swatchach to nie jestem jedyna. A on się tak bosko skrzy, na niebiesko, fioletowo, zielono. A pod innym kątem albo na innym podkładzie robi się z kolei ceglasto pomarańczowy. Jest mega
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:48   #2056
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O czyli widać, że to nie jest taka czerwień-czerwień? To dobrze, bo aparat ciągle mi mówił, że to prawie strażacka czerwień...
Dziękuję
Widać widać Piękny odcień.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Słyszałam..... W TV mówili wieczorem.
A na lubelszczyźnie było najwięcej dni z pełnym zachmurzeniem
No... <zagrzebuje się pod kocykiem i nie wychodzi do kwietnia>
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 07:59   #2057
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Yerba, yerba, yerba... Kakaowo waniliowa
Ja ostatnio przerzucilam sie na kawe zbozowa nie wiem czemu, ale te inne kawy mi sie przepily

ale herbatek wanilowych nie cierpie, niedawno probowalam jedna to myslalam, ze bedzie tragedia, wole jakies owocowe, albo zielone herbatki


Nefty cudny ten lakier
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:02   #2058
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Byłam w TK.... niestety wyszły wszystkie zestawy CC oprócz tych podwójnych (czerwień + srebro). W załącznikach wrzucam fotki z TK ale nie wiem czy coś ciekawego upatrzycie...;/
szkoda ale jakby coś kiedyś to ja nadal chętna bez wahania! na te brokaty...

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Anula, nałożyłam na black princa tego a la merry midnight a ty na co?
o, może być fajne ja próbowałam na Alicji Essence i na jakimś granatowym Adosie z drobinkami. Oba fajne w sumie.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Anula. ten drugi się nazywa fiesta
A to takie kremy, żelki nie? ładne, ale nie porywają.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
To tutaj tez słodziaczek dla lubiących sierściuchy

http://bebzol.com/pl/Zdziwienie.107563.html
haha boskie

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość

Kurcze !!! No i teraz znowu mnie kusi żeby jutro do drugiego TK jechać po uczelni... WRRRR


Dziewczyny - czy któraś z Was stosowała wywar z kozieradki na włosy?
hehe

Ja stosuję teraz

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Dmka a jak bedzie ten zestaw jak bede kiedys przy okazji to Co go brac?
A druga Ania to co? tzn nie wiem o jakim zestawie piszecie, ja cały czas o jednym

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzię dobry!
Obudziłam się z konkretnym wku.rwem... nawet nie wiem dlaczego
Malowanki z niedzieli wrzucam dopiero dziś, cobyście o mnie nie zapomniały (na trzecim zdjęciu nie mam chwilowej żółtaczki - to takie światło)
ślicznoty możesz się częściej wkurzać i takie wstawiać

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3987077 6] Ty to potrafisz komplementa zasadzić, jak nie do Twoich podobne to do Mgiełkowych...

Mam kolejnego cosia... Małżon się rozpędził i znosi mi to do domu jak nienormalny. On coś knuje... Jeszcze nie wiem co ale się dowiem

Topper cool breeze... Nie umiem go sfocić, ale sądząc po swatchach to nie jestem jedyna. A on się tak bosko skrzy, na niebiesko, fioletowo, zielono. A pod innym kątem albo na innym podkładzie robi się z kolei ceglasto pomarańczowy. Jest mega [/QUOTE]

haha dobre

fajne to szkoda że takich flejksów dranie nie zrobią ;/
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:09   #2059
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
fajne to szkoda że takich flejksów dranie nie zrobią ;/
Heh... no nie zrobią... I jeszcze te standardowe, które mieli to wycofują...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 08:10   #2060
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
A to takie kremy, żelki nie? ładne, ale nie porywają.

A druga Ania to co? tzn nie wiem o jakim zestawie piszecie, ja cały czas o jednym
Tak, takie kremy, mam juz dzis jeden, ale widze, ze do krycia to trzy warstwy byly by potrzebne niestety, a ja dalam dwie, bo mi sie wydawalo ok, wiec pewnie dzis malowac znow bede

ja pisalam o tych pierwszych KLIK jesli Ty tez masz na nie ochote to bede miec to na uwadze
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:23   #2061
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3987081 4]No... <zagrzebuje się pod kocykiem i nie wychodzi do kwietnia>[/QUOTE]
To się razem zagrzebmy
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ja ostatnio przerzucilam sie na kawe zbozowa nie wiem czemu, ale te inne kawy mi sie przepily

ale herbatek wanilowych nie cierpie, niedawno probowalam jedna to myslalam, ze bedzie tragedia, wole jakies owocowe, albo zielone herbatki
Ona bardziej kakaowa niż waniliowa w sumie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:41   #2062
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość


Dziewczyny - czy któraś z Was stosowała wywar z kozieradki na włosy?
Ja stosuje.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzię dobry!
Obudziłam się z konkretnym wku.rwem... nawet nie wiem dlaczego
Malowanki z niedzieli wrzucam dopiero dziś, cobyście o mnie nie zapomniały (na trzecim zdjęciu nie mam chwilowej żółtaczki - to takie światło)
Pewnie coś Ci się przyśniło
A paznokcie faktycznie jak poziomki Cudowne
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3987077 6]

Mam kolejnego cosia... Małżon się rozpędził i znosi mi to do domu jak nienormalny. On coś knuje... Jeszcze nie wiem co ale się dowiem

Topper cool breeze... Nie umiem go sfocić, ale sądząc po swatchach to nie jestem jedyna. A on się tak bosko skrzy, na niebiesko, fioletowo, zielono. A pod innym kątem albo na innym podkładzie robi się z kolei ceglasto pomarańczowy. Jest mega [/QUOTE]
Dobrze Ci A top jest świetny
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:41   #2063
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego co i reszta.... wiooosno gdzie jesteś??/
Albo przyśniło Ci się coś co zaprogramowało nastrój. Mi się to czesto zdarza.
To bardzo prawdopodobne, bo nawet obudziłam się ze zmarszczonym czołem
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3987077 6]Mam kolejnego cosia... Małżon się rozpędził i znosi mi to do domu jak nienormalny. On coś knuje... Jeszcze nie wiem co ale się dowiem

Topper cool breeze... Nie umiem go sfocić, ale sądząc po swatchach to nie jestem jedyna. A on się tak bosko skrzy, na niebiesko, fioletowo, zielono. A pod innym kątem albo na innym podkładzie robi się z kolei ceglasto pomarańczowy. Jest mega [/QUOTE]
Oszzzzz Ty, powiedz Małżowi, że znasz potrzebujące wizażanki, które też lubią lakierowe niespodzianki

Pogrubione mnie baardzo zainteresowało, kiedyś możesz pokazać
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ślicznoty możesz się częściej wkurzać i takie wstawiać
Dzięki
Nie mam kiedy malować
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:41   #2064
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To się razem zagrzebmy

Ona bardziej kakaowa niż waniliowa w sumie
A to pijesz ja w jakims specjalnym naczyniu?
bo widzialam gdzies jakies ceramiczne pojemniczki czy cos takiego




Wywar z kozieradki? co to ? jak to sie robi? i z czym sie to je ?
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:43   #2065
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Pewnie coś Ci się przyśniło
A paznokcie faktycznie jak poziomki Cudowne
Już i tak mam opinie zołzy, to jeszcze we śnie muszę sobie zmarszczki pogłębiać
Dzięki
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:43   #2066
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość


Wywar z kozieradki? co to ? jak to sie robi? i z czym sie to je ?
Ziółka można pić, ale okropnie śmierdzą, więc można pryskać nimi skalp Zapobiegają wypadaniu włosom.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:45   #2067
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Dmka a jak bedzie ten zestaw jak bede kiedys przy okazji to Co go brac?
Wing?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzię dobry!
Obudziłam się z konkretnym wku.rwem... nawet nie wiem dlaczego
Malowanki z niedzieli wrzucam dopiero dziś, cobyście o mnie nie zapomniały (na trzecim zdjęciu nie mam chwilowej żółtaczki - to takie światło)


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3987037 3]Uwaga, podobno już tylko 10 dni a od 30 marca ocieplenie... 3 kwietnia ma być 17 stopni Tylko nie wiem czy sobie robić nadzieję czy olać to...? [/QUOTE]

Olać

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego co i reszta.... wiooosno gdzie jesteś??/
Albo przyśniło Ci się coś co zaprogramowało nastrój. Mi się to czesto zdarza.
Dzisiaj mamy pierwszy dzień wiosny no ładna jest

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3987077 6]Topper cool breeze... Nie umiem go sfocić, ale sądząc po swatchach to nie jestem jedyna. A on się tak bosko skrzy, na niebiesko, fioletowo, zielono. A pod innym kątem albo na innym podkładzie robi się z kolei ceglasto pomarańczowy. Jest mega [/QUOTE]

Co to? jakaś limitka czy co?
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:46   #2068
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
BD miałam i używałam dość długo, ale mnie nie powalił. Myślę nad tym z pompką ale boję się że zbytniej różnicy nie będzie. Dla mam mam teraz i faktycznie sprawdza się dość fajnie, ale to w sumie nie szampon. Facelle też niby lubiłam dość, a jednak czytałam wiele opinii że włosy po nim lecą i się wystraszyłam ;/
rozejrzę się jeśli szukasz koniecznie szamponu
ja ostatnio ciągle na slsach lecę a moje włosy lubią to


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
jaki słodziak
nooo


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;39863186]Smoo,kochana pomożesz ? Mam jedną reakcje z chemii,ale nie wychodzi mi uzgadnianie..Albo ktokolwiek
Już nie trzeba,doszłam do tego sama [/QUOTE]

wybacz, dopiero teraz dopadłam wizaz


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Chyba pomaluję swoją w weekend
o taktaktak!


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
wydaje mi się że za mało jasnego koloru



Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
no jaka zgorszona
czekam na cieniowanie


ja nie wiem wystarczy napisać że się człowiek wykorzystuje i już szał ciał
nooo i te fiutury są łajne Smoo
hahaha oj Ala, Ala fiutur jeszcze nie widziałam, ale futury


Cytat:
oooo
całe łapki cudne
dziękuję!

Cytat:
No ja to jestem podjarana byłam w Tk maxx
i mam dwa nowe zestawy, o dziwo były, dostałam zgodę nawet
jedne Wam pokażę KLIK
ale holosi nie było
ojacie!
ale bez tych dwóch w srodku..


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No bardzo ładny, ale znowu takiego wow na mnie nie robi
haha, rozumiem
ja sie nadal jaram


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale słodziak



Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
o jaa
haha
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:50   #2069
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry ! Kolejny nie-wiosenny

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
U mnie w TK maxx to lakierow Orly nie bylo niestety, tylko te CC

Maartik czerwieni nigdy za wiele
W sumie tak ale mam 4 różne i jakoś mnie nie ciągnęło choć sreberko było ciekawe no i.....nie mam ani jednego srebrnego lakieru

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dzię dobry!
Obudziłam się z konkretnym wku.rwem... nawet nie wiem dlaczego
Malowanki z niedzieli wrzucam dopiero dziś, cobyście o mnie nie zapomniały (na trzecim zdjęciu nie mam chwilowej żółtaczki - to takie światło)
Śliczniutkie !

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Hehe, dzięki

Ja już w tamtym tygodniu miałam nadzieję, że pod koniec tego będzie ładnie
Ostatnimi dniami moim zajęciem stało się przeglądanie pogody długoterminowej i jak się patrzę, że na zachodzie PL będzie już słonecznie, ładnie i kilka kresek powyżej zera, a u nas deszcz, śnieg, mróz i zachmurzenie to ogarnia mnie czarna rozpacz
Już dwie informacje do mnie dotarły, że wiosna za 3 tygodnie....

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czytałam u Orlicy i AgiBil na blogach.
Mam w domu, ale jeszcze nie próbowałam.
Mnie skusił wpost Anwen ale chciałam jeszcze Was popytać o wrażenia.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3987077 6]
Topper cool breeze... Nie umiem go sfocić, ale sądząc po swatchach to nie jestem jedyna. A on się tak bosko skrzy, na niebiesko, fioletowo, zielono. A pod innym kątem albo na innym podkładzie robi się z kolei ceglasto pomarańczowy. Jest mega [/QUOTE]

Ładny ! Czemu go nigdy w szafie Essence nie spotkałam...?

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
szkoda ale jakby coś kiedyś to ja nadal chętna bez wahania! na te brokaty...
Będę to miała na uwadze .

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Ja stosuję teraz

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ja stosuje.
I jak wrażenia? Ja poczekam aż skończę to czego używam ale pierwsze wrażenie - zapach kostki rosołowej :P Powiedzcie, że się ulatnia !

---------- Dopisano o 09:50 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Wywar z kozieradki? co to ? jak to sie robi? i z czym sie to je ?
KLIK
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 08:50   #2070
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oszzzzz Ty, powiedz Małżowi, że znasz potrzebujące wizażanki, które też lubią lakierowe niespodzianki

Pogrubione mnie baardzo zainteresowało, kiedyś możesz pokazać
Niet! Wiem, wredny samolub ze mnie

Już, pacnęłam trochę czerni i bieli jako podkład i muszę poczekać aż podeschną.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Olać
...
Co to? jakaś limitka czy co?
Bu...

Nie limitka, to nowość w tej kolekcji topperów.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.