Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-26, 15:16   #1
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Question

Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!


Mój problem jest taki:świetnie czuję sie w popielatym jasnym blondzie(dużo znajomych również woli mnie as blondiwięc przez ok.3lata non stop farbowałam włosy(2-etapowa koloryzacja w domu:najpier dekoloryzator 5stopniowy+odcień)poniewa ż mój naturalny kolor to ciemny blond,ale bez rozjaśniacza nie osiagnę popielatego odcieniaNietaty od 3m-cy wróciłam do swojego kolory(wszyscy fryzjerzy u których byłam kazali(!)mi przestać farbować włosy)i po prostu źle sie z nim czuje,jak nieJAI pytanie do Was:za jaki czas mogę powrócić do blondu?czy fryzjerzy mieli racje,tzn.czy naprawde trzeba co jakiś czas wracać do swojego naturalnego koloru??jak mieć blond włosy jednoczenie zdrowe??Czy jedynym(bezpiecznym)sposo bem jest farbowanie w salonie??No i najważniejsze-czy w dzisiejszych czasach naprawdę jestem ZMUSZONA mieć kolor,którego nie chce(naturalny)Pomóżcie ..!!!!
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 15:49   #2
kaska07
Raczkowanie
 
Avatar kaska07
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 43
GG do kaska07
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

Wiesz, ogólnie farbowanie nie jest zdrowe tym bardziej jak je dosyć długo rozjaśniasz. To logiczne, zdaj sie na fryzjerów skoro u nich byłaś to oni widzieli twoje włosy i na pewno by ci tak nie doradzili gdyby to nie było konieczne. A może tak jakieś zdjecia Na pewno nie jest tak źle
__________________
"Gdybyś kiedyś we śnie poczuła, że oczy moje już nie patrzą na ciebie z miłością, wiedz, żem żyć przestał..."
kaska07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 16:17   #3
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

Cytat:
Napisane przez aniolek19
Mój problem jest taki:świetnie czuję sie w popielatym jasnym blondzie(dużo znajomych również woli mnie as blondiwięc przez ok.3lata non stop farbowałam włosy(2-etapowa koloryzacja w domu:najpier dekoloryzator 5stopniowy+odcień)poniewa ż mój naturalny kolor to ciemny blond,ale bez rozjaśniacza nie osiagnę popielatego odcieniaNietaty od 3m-cy wróciłam do swojego kolory(wszyscy fryzjerzy u których byłam kazali(!)mi przestać farbować włosy)i po prostu źle sie z nim czuje,jak nieJAI pytanie do Was:za jaki czas mogę powrócić do blondu?czy fryzjerzy mieli racje,tzn.czy naprawde trzeba co jakiś czas wracać do swojego naturalnego koloru??jak mieć blond włosy jednoczenie zdrowe??Czy jedynym(bezpiecznym)sposo bem jest farbowanie w salonie??No i najważniejsze-czy w dzisiejszych czasach naprawdę jestem ZMUSZONA mieć kolor,którego nie chce(naturalny)Pomóżcie ..!!!!
Mogę Ci w prosty sposób wytłumaczyć dlaczego mówią tak a nie inaczej - ja też byłam taka uparta co do moich jasnych włosków i też rozjaśniałam je do popielatego blądu (z jasnego szatynu dodam..) - efekt - bomba - naprawde suuper wyglądałam w tym kolorze i świetnie się w nim czułam, no ale efekt zobaczyłam po 3 latach, efekt tego uporu, obecnie mam włosy zniszczone, wysuszone, sianowate i jeszcze chyba w 50% mi wypadły... Teraz od jakiegoś roku staram się je zregenerowac, ale nie da się naprawić czegoś nad czym się pracowało 3 lata z dnia na dzien... Więc póki jeszcze możesz to zatrzymaj się z tym rozjaśnianiem, dla Twojego dobra... Ale oczywiście decyzja należy do ciebie...
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:49   #4
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

Ja nie mam takiego problemu, przez ok 4 lata farbowalam non stop albo cale wlosy na blond albo chociaz bardzo geste pasemka blnd, naturalnie jestem ciemna szatynka. Owszem zniszyly mi sie wlosy... od ok1 mam ciemne wloski z lekkimi blond pasemkami i wogole po nich nie widac ze byly ciagle meczone i rozjaniane Jedyna oznaka tego ze wloski byly rozjasniane jest uporczywe zmywanie sie wszelkich ciemnych farb nalozonych na wloski i bardzo szybko robie sie ruda
PS- mi zaden fryzjer nie chcial rozjanisc wloskow z mojego naturalnego wiec ten pierwszy raz zrobilam to sama
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-27, 15:50   #5
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

Nadal choruje na blond
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 11:14   #6
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

Daggmarka...ja wiem,że masz racje..ale ja tak bardzo chcęTo nie jest moje"widzimisie"ja po prostu w blondzie jedynie czuję sie sobąNie moge zrozumiec tego,ze mi fryzjerzy odradzaja rozjaśnianie a sami mają syberyjski blond(!)ze specjalnie stylizowanymi odrostami(które ukazują ich naturalny kolor-brąz)Czemu tak jest???Wychodzi na to,że blond mogę sobie robić jedynie wtedy,gdy mam mnóstwo kasy na profesjonalne kosmetyki i odżywki,w innym przypadku to jest"niebezpieczne dla struktury włosów"Ehhh....widocznie trzeba miec dużo kasy by być blondynkąNo co o tym sądzicie???
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 13:45   #7
Hiacynt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

Opublikuj swoje zdjecie i wszystko bedzie jasne, czy pasuje ci blond czy nie.
Hiacynt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-29, 14:08   #8
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

BOO nie wiem to zalezy od struktury wlosa i jak sa traktowane wloski . Zalacz fotke to zobaczymy i doradzimy
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 15:33   #9
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

przyznam się, że gdy widze fajnie wyglądającą osobe, a ma np. zniszczone włosy traci większośc mojego uznania, chyba zdrowy wygląd to podstawa
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 16:03   #10
evalise
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 22
GG do evalise
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

no cóż... trzeba wybierać. ja też podmęczyłam moje biedne włosy blond baleyagami aż się zbuntowały. Szczerze mam je tak wysuszone i zniszczone ze jak nie poloze po umyciu tony kosmetykow na nie to sie z domu wyjsc nie da. Juz sie nie moge doczekac poniedzialku kiedy pojde do fryzjera zeby sie pozbyl okropnych koncowek. Z tymze moj fryzjer sie uparl na ten blond u mnie a ja coraz bardziej przekonuje sie zeby wrocic do swojego naturalnego koloru... troszke je 'podreperuje' a pozniej moze znow blondzik pozdrawiam ..... acha... wyprobuj szampon i maske Loreala absolut repair
evalise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-29, 21:08   #11
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

Wiesz co chyba nie warto katowac włosów az tak jak Ty katujesz tak jak wczesniej napisala jedna z wizazanek zdrowe włosi=piekno i to jest podstawa nawet najpiekniejszy kolorek nie zastapi Ci zdrowych blyszczacych włosków a np nie moglabys farbowac włosków na blond ale na jakis dewlikatniejszy..zebys nie musiala uzywac rozjasniacza jeszcze drastycznego..bo zeby uzyskac popielaty blond to poprostu trzeba je zupelnie "wypalic"
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-30, 13:05   #12
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

Moja DROGa NApisałas ze stac tylko tych ktoorzy mają pieniadze Nie kochana skoro Fryzjer powiedział ze masz zniszczone tak włosy ze sie niechce za nie brac to prawdopodobie ma racje poniewaz moge sie załozyc ze farbowałas włosy domowymi sposobami i tu własnie sobie zaszkodziłas ja zrobiłam to samo i czekałam rok zeby zregenerowc włosy teraz znow mam jasny blond ale farbuje włosy u fryzjera i sa zdrowe i błyszczace musisz poczekac nic ci nie będzie jak rok sie pomeczysz
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-30, 21:22   #13
baska25
Raczkowanie
 
Avatar baska25
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: chełm
Wiadomości: 206
Dot.: Gdy fryzjerzy mówiąNIE a ja mimo wszystko chce!

Podzielam zdanie ma-li-ny gdyż ja również miałam taki problem.Rozjaśniałam,znis zczyłam i musiałam dać im odpocząć.Z długich włosów mi zostały krótkie,takie miałam zniszczone.Odradzam dalszego rozjaśniania i narazie zostać przy naturalnych.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
baska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.