Ciucholandy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 11:30   #151
neccia
Przyczajenie
 
Avatar neccia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Ciucholandy

Ostatnio kupiłam w ciucholandzie sukienke H&M- i pokazałam mężowi (jesteśmy krótko małżeństwem).i jego reakcja mnie zaskoczyła.był zły że jak to 'jego żona może kupować w ciuchach' że on może pracować 24/24 ale nie chce żebym tam cokolwiek kupiła.on uważa że to ubrania po 'umarlakach' i kupują tam 'tylko ci którzy nie mają kasy'.mnie czasami zdarzało się coś kupić-i uważam że za małe pieniądze można kupić coś oryginalnego, coś czego osoba na drugiej stronie ulicy na pewno nie będzie miała.i nie jest to kwestia pieniędzy-bo nie narzekam na ich brak.ale reakcja mojego męża-brrr...
doradźcie co zrobić?mam ukrywać że tam coś kupuje?czy dać sobie spokój-bo on uważa że da mi na sukienke i inne rzeczy-'bo go przecież stać'.
neccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 18:43   #152
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: Ciucholandy

Cytat:
Napisane przez neccia Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam w ciucholandzie sukienke H&M- i pokazałam mężowi (jesteśmy krótko małżeństwem).i jego reakcja mnie zaskoczyła.był zły że jak to 'jego żona może kupować w ciuchach' że on może pracować 24/24 ale nie chce żebym tam cokolwiek kupiła.on uważa że to ubrania po 'umarlakach' i kupują tam 'tylko ci którzy nie mają kasy'.mnie czasami zdarzało się coś kupić-i uważam że za małe pieniądze można kupić coś oryginalnego, coś czego osoba na drugiej stronie ulicy na pewno nie będzie miała.i nie jest to kwestia pieniędzy-bo nie narzekam na ich brak.ale reakcja mojego męża-brrr...
doradźcie co zrobić?mam ukrywać że tam coś kupuje?czy dać sobie spokój-bo on uważa że da mi na sukienke i inne rzeczy-'bo go przecież stać'.
Rzeczywiscie wiekszosc ludzi sądzi jak twoj mąz. Moze wytlumacz mu, ze nie chodzi o pieniądze tylko o styl i charakter twojego ubioru. Jesli jednak nie zrozumie i da ci pieniądze to kup sobie cos normalnego i cos z ciucholandu. Pokaz mu obie rzeczy ( tamtą po wypraniu ) albo i nie i nie mow nic skad jest ta druga
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 13:17   #153
jagodka1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 17
Dot.: Ciucholandy

witam
tak się rozglądam po forach itd. poniewaz noszę się z zamiarem załozenia ciucholandu
Sęk w tym że prowadzę solarium a reszta tego lokalu właściwie owieszchnia jest niewykorzystana i tak myślę i myślę nie wiem czy to dobry pomysł- tym bardziej, ze częsciowo chciałabym przerabiać troszkę ciuszki, co niektóre tylko żeby je podrasować ;-) wpisać si w panujące trendy np. wśród młodzieży a następnie taki już przerobiony ciuszek wyprasowany-dla efektu -powiesić na manekinie czy wieszaczku i sprzedać
Jak myślicie dobre to czy nie?

Łóżko do solarium jest w osobnym pomieszczeniu tak jakby bo to tylko ścinka działowa -czy jak to tam się nazywa,
Mieskam w małm miasteczku 10 tyś lokal w samym centrum ale z samego opalania to ciężko... pytałam co niektóre klientki co by powiedziały gdyby tu jeszcze był SH? -pozytywnie nastawione, ale z drugiej strony co miały powiedzieć?


Pomóżcie w podjęciu decyzji, prosz
jagodka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:23   #154
aanulkaa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 35
Dot.: Ciucholandy

Witam.
Podbiję wątek ;p Może ktoś podać adresy jakichś fajnych sklepów z odzieżą używaną w ZABRZU?
Z góry dzięki za odpowiedź
aanulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.