Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu?? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-02, 09:24   #91
AgusiekT
Raczkowanie
 
Avatar AgusiekT
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez gramwzielone Pokaż wiadomość
Wiesz - tak z mojego doświadczenia - jeśli Państwo Młodzi są fajnymi, radosnymi, miłymi i zabawnymi ludźmi, to goście będą się świetnie bawić nawet gdy jedyną atrakcją jest muzyka z wieży którą steruje ktoś z rodziny, a jeśli są nadęci, drętwi i nudni - trzeba uciekać się do robienia cyrku z wesela.


Proponuję zakończyć tą dyskusję bo niczego nas nie doprowadzi, nie mówiąc już o tym że zboczyłyśmy trochę z tematu - najważniejsze że Tobie się podobało i jesteś zadowolona .
Otóż to.
Celem mojej wypowiedzi w tym wątku było przekazanie tego, jaki miałam zespół i co miał w swojej ofercie, liczyłam się tym, że części może się podobać, części nie musi.

Uważam, że w dzisiejszych czasach na weselach w większości pojawiają się nowe atrakcje (jeszcze niedawno nie było lampionów szczęścia, czy fajerwerków), co niekoniecznie musi świadczyć o tym, że państwo młodzi są drętwi i nudni. Ja sama będąc na kilku weselach w przeciągu ostatnich 3 lat najmilej wspominam te, podczas których coś się działo (ale to tylko moje zdanie, do którego mam prawo). Samo bycie na weselu i scenariusz typu: jem, tańczę, jem, tańczę jest dla mnie po prostu nudny. Poza tym dostarczenie gościom atrakcji jak dla mnie jest przejawem dbałości o to, żeby się dobrze bawili i mieli co wspominać.

Druga sprawa- jeśli jestem na weselu jako gość i coś tam mi nie pasuje, to zawsze mogę sobie na 5 czy 10 minut wyjść. I wcale nie muszę robić tego w sposób ostentacyjny, po prostu- idę zaczerpnąć świeżego powietrza czy zapalić papierosa (jeśli ktoś pali oczywiście). A stwierdzenie, że coś jest obleśne i wulgarne było moim zdaniem trochę krzywdzące, ponieważ jeśli czegoś nie widzę na własne oczy, a znam z opisu, to mogę powiedzieć "mnie by się chyba nie podobało". A tu od razu był osąd z góry i dość mocne słowa, dlatego też moja reakcja była taka, a nie inna.

Jeszcze o tym zaślepieniu- każda PM-ka by chciała, żeby po jej weselu były same "ochy" i "achy", liczę się z tym, że pewnie jakieś tam niedociągnięcia były, może komuś coś tam się nie podobało, ale właśnie wczoraj dzwoniła do mnie właścicielka sali, na której miałam wesele z prośbą o kontakt do tej "pani, która tańczyła", ponieważ jacyś narzeczeni słyszeli, że było wesele z jej udziałem i też by chcieli. Tak więc gusta są różne, co się jednemu podoba, nie musi podobać się drugiemu, ja podsunęłam jedynie pomysł, że coś takiego można zorganizować.
Dla mnie EOT, pozdrawiam
__________________
Zaręczeni: 17.08.2010
Koniec staropanieństwa: 17.09.2011
Maria: 03.11.2012
AgusiekT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 20:05   #92
virginias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez agnieszka.b. Pokaż wiadomość
Dzięki za uwagę Województwo Świetokrzyskie. Może tez byc z okolic. Z tego co wiem,niektóre zespoły obsługują wesela na terenie całej Polski. Pozdrawiam

U nas 29.10.11r. grał wspaniały Zespół Concret" z Jędrzejowa. Nikt nie siedział, choć wzieliśmy ich z internetu, prawde mówiac baliśmy się czy dadzą rade, ale jednak warto było, goście byli pod dużym wrażeniem, Piękne wykonanie i ten wspaniały wokal. Świetna orkiestra, na wesele z pewnością najlepszy. My z Mężem jesteśmy prze szczęsliwi że trafiliśmy właśnie na nich. Polecamy.
virginias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 22:57   #93
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja miałam zespół Afrodyzjak z okolic Krakowa. Znalazłam ich w internecie i jestem bardzo zadowolona!
Dużo gości brało wizytówki a szwagierka tak reklamowała ten zespół w swojej pracy, że 2 dziewczyny już umówiły się na próby więc widocznie nie tylko nam się podobał
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 16:10   #94
guess17
Rozeznanie
 
Avatar guess17
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: TaM GdZiE DiAbEł MóWi DoBrAnOc...:)
Wiadomości: 757
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja jestem zadowolona z mojego zespołu, zabawiał ludzi, mało kto siedział(wiadomo podczas posiłków wszyscy) ludzie ogólnie byli zadowoleni z wesela. Nie dotarły do mnie pocztą pantoflową jakieś negatywne wiadomości. Czego się obawiałam, ludzie są straszni pod tym kątem.
__________________
Zapraszam na swojego bloga -->

http://zapachmiety.blog.pl

Dziś: ciasto 3 bit


_________________________ ________

"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli" - Abraham Lincoln
guess17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 18:52   #95
zzuziaa_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
zespól na 30.06.2012

Witam, mam wolny termin 30.06.2012. Niestety zmuszona jestem odwołać wesele i muszę znaleść kogoś na swoje miejsce. Polecam zespół ( w końcu to najlepszy jaki znalazłam). Pani bardzo miła, nie ma tandety, bardzo mi się podoba jej podejście do weselników. Sprawia wrażenie jakby największego sztywniaka potrafiła rozruszać. Zainteresowanych proszę o telefon 793722977
zzuziaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 21:19   #96
katarzyna38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez guess17 Pokaż wiadomość
Ja jestem zadowolona z mojego zespołu, zabawiał ludzi, mało kto siedział(wiadomo podczas posiłków wszyscy) ludzie ogólnie byli zadowoleni z wesela. Nie dotarły do mnie pocztą pantoflową jakieś negatywne wiadomości. Czego się obawiałam, ludzie są straszni pod tym kątem.
Ja też miałam ostatnio wesele swojej młodszej siostry. Tyle przygotowań, zamówień, poszukiwań że aż głowa boli. Postanowiłam z siostrą że napiszę i podzielę się z Wami odnośnie zespołu muzycznego, który bawił nas całą noc świetną muzyką. Zespół Make Me Feel z okolic Warszawy. Polecam wszystkim Panią oraz przyszłym Parom Młodym. Zespół uważamy że jest najważniejszy pod kontem wszystkich przygotowań dlatego uważam że ten zespół na pewno warto polecić. Wokale dwa, damski i męski...chyba są parą gitarzysta, saksofonista, perkusista... ah cudownie prowadzili wesele, zabawy bardzo śmieszne, kontakt z gośćmi i ogólna organizacja. Jeszcze raz polecamy zespół Make Me Feel. To ich strona www.wokalisci.pl.tl
katarzyna38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 14:32   #97
hanna90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja polecam skład świetna zabawa grali na moim weselu i było naprawdę super http://kapela-na-wesele.pl
hanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-19, 15:28   #98
PaulinaW80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Witam. 3 lata temu brałam ślub i grał zespół d... Oczywiście był z polecenia wszystko fajne. Po dwóch godzinach było drętwo. Grali kawałki tylko ambitne. Disco Polo nie. ja nie jestem zwolenniczką takiej muzyki ale na weselu musi być. W styczniu byłam na weselu u znajomych i grał zespół Forte z Pruszkowa. Był świetny. Polecam. http://www.zespol-muzyczny.com.pl/
PaulinaW80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-10, 17:58   #99
evangelion137
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Talking Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Z czystym sumieniem polecam zespol Latte - sa ze Szczecina, ale z tego co wiem, to jezdza po calej Polsce. Zna ktos?
Bardzo fajnie poprowadzili wesele, muzyka na baaaardzo wysokim poziomie i co nam osobiscie bardzo sie spodobalo, to bogaty repertuar, bo na zyczenie grali u nas duzo muzyki jazzowo-soulowej.
Mamy tak wspaniale wspomnienia z weselicha, ze bede ich polecac przy kazdej okazji. Serio, warto ich posluchac.
Ich stronka: www.latteband.pl
evangelion137 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 11:16   #100
hanna90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

U nas na weselu grał zespół Pana Sebastiana Jastrzębskiego kapela-na-wesele.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni bardzo krótkie przerwy świetny repertuar i granie za stołami to istne cudo. Tak jak nam obiecał Pan Sebastian to wszystko zostało spełnione na 1000% Zdecydowanie polecam
hanna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 18:30   #101
franszesa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 51
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Polecam zespół For You z okolic Radomia, grali na moim weselu, mojej świadkowej, a jeszcze wcześniej u mojego brata. Goście i my - młoda para byliśmy super zadowoleni, przetańczyliśmy całą noc. W 100% dopasowali się do naszych oczekiwań
franszesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 16:46   #102
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

A jak się nazywa ten zespół ?

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:45 ----------

Cytat:
Napisane przez bagusia Pokaż wiadomość
Ja miałam zespół z mojego miasta- przyjechała rodzina z różnych części Polski i nie mogli uwierzyć, że taki zespół jeszcze istnieje Zespół składa się z 6 osób i graja na żywo- nie ma nic kompletnie z mini dysków ani nic! Na weselu wszyscy pytali: "skąd ich wytrzasnęliśmy"? nio i mówili, że już od dawna nie słyszeli tak świetniej orkiestry. A skoro goście sami o tym mówili to chyba naprawdę musiało się podobać!
Jak dla mnie 6 z plusem To właśnie dzięki nim wesele było wyśmienite bo przecież zespół to jedna z najważniejszych rzeczy na weselu...
Ja jak się nazywa zespół ? Właśnie szukam jakiegoś
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:09   #103
keszja
Raczkowanie
 
Avatar keszja
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 35
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Jesteśmy już jakiś czas po ślubie, ale obiecałam sobie, że napiszę kilka słów o naszym zespole weselnym, być może po to, aby uczulić Was i zwrócić uwagę na pewne rzeczy o których tak naprawdę nie mieliśmy pojęcia podczas pospisywania umowy. Zespół AMADEO, bo o nim jest mowa składa się z 6 muzyków i pochodzi z Dąbrowy Tarnowskiej. Jako że, zespół został przez nas sprawdzony (pozytywne opinie na forach internetowych, rodziny oraz co najważniejsze sami mieliśmy okazję bawić się przy ich akompaniamencie na weselu) żyliśmy spokojnie i z niecierpliwością czekaliśmy na nasz wyjątkowy dzień Umowa została sporządzona z wyprzedzeniem 2 lat na małej karteczce. Zawierała kwotę zaliczki, całkowity koszt imprezy oraz nasze dane, a pozostałe sprawy miały zostać „dogadane” przed weselem. Oczywiście wszelkie szczegóły zostały omówione ustnie w tym dniu i niestety nie zapisane – co okazało się naszym dużym błędem. Tydzień przed weselem odbyło się spotkanie z jednym z panów, któremu ponownie streściliśmy nasze obrzędy i zwyczaje oraz w punktach wymieniliśmy nasze prośby (nic wielkiego – tytuł pierwszego tańca, piosenka dla rodziców, zabawy – standard) po czym dowiadujemy się, że jest problem ponieważ nic takiego nie jest zawarte w naszej umowie. Ok. nasz błąd – to była nasza pierwsza umowa, faktycznie mogliśmy wszystko od A do Z opisać, ale tak naprawdę 2 lata przed ślubem, nie wiedzieliśmy jak to jeszcze będzie wyglądać, nie mieliśmy żadnych wyobrażeń, chcieliśmy przede wszystkim zarezerwować termin. My lekko skonsternowani, próbujemy się jakoś porozumieć, wyszliśmy ze spotkania lekko skołowani z pewnym niesmakiem i wielką niewiadomą jak będzie wyglądała nasza weselna zabawa. O nieprzespanych godzinach i morzu łez nie będę wspominać, bo nie ma sensu. Nadszedł najbardziej oczekiwany dzień, oczywiście zgodnie z ustaleniami zjawiła się orkiestra pod domem – co do gry nie mogę mieć absolutnych zastrzeżeń! Panowie grali świetnie, natomiast ich wizerunek pozostawiał wiele do życzenia. Grobowe miny i obrażone twarze zdumiały wszystkich gości. Padały pytania skąd wytrzasnęłam tych panów. Było mi przykro, że najpiękniejszy dzień najprawdopodobniej zostanie popsuty fochem kapeli. Na całe szczęście panowie obronili się grą. Grali bardzo fajnie, „pod nogę”, zmieniali repertuar, więc starali się dogodzić każdemu. Naszym zdaniem w przypadku zespołu weselnego bardzo istotna jest charyzma wokalisty i umiejętność porwania gości do zabawy. Tutaj widziałam jednak rutynę, brak zaangażowania i chyba też brak przyjemności z wykonywanej pracy. Całe szczęście, że nasi gości nie potrzebowali takiej zachęty i sami garnęli się do zabawy. U nas parkiet był pełny praktycznie do samego końca, czyli do 5-ej rano. Skład kapeli w pełni trzeźwy – wzorowa abstynencja przez cały czas zabawy. Niestety po ślubie otrzymaliśmy kilka telefonów od naszej rodziny z informacją o niekulturalnym i opryskliwym stosunku Panów z kapeli do naszych gości. Niestety nie funkcjonowało zamawianie piosenek przez gości ponieważ każdorazowo kapela twierdziła, że nie zna takiego repertuaru (np. Prawy do Lewego – Kayah w co ciężko uwierzyć), albo, że zagrają daną piosenkę później (oczywiście to później nie nastąpiło nigdy). Jest mi tym bardziej przykro, że to wszystko potwierdziła siostra Pana Młodego i nasza znajoma, ale nie chciała nam psuć naszej zabawy w tym dniu.
Podsumowując grają super, ale czy tylko to się liczy? Chyba nie do końca. Ważna jest również charyzma, zaangażowanie i przede wszystkim kultura i szacunek wobec gości. Wyznaję zasadę, że warto robić coś dobrze na 100%, albo wcale, szkoda, że innym jest to obce
__________________
głupia! nie myl śniegu z cudem...


keszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 11:46   #104
blueey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 55
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Oj szczerze Ci współczuje! Ale dobrze że napisałaś swoją opinie, na pewno inni wezmą to pod uwagę gdyby się decydowali na ten zespół. Ja mam wesele dopiero we wrześniu , zespół braliśmy właściwe w ciemno i trochę się boję jak to będzie, ale może lepiej się nie nastawiać źle od samego początku
__________________
[perfectaA]221706[/perfectaA]
blueey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 16:01   #105
Milka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Moja siostra na swoim weselu miała DJa - początkowo nie byłam przekonana, jednak orkiestra, żywe instrumenty to jest to co dla mnie było do niedawna nieodłącznym elementem dobrej zabawy na weselu. Później trafiłam na wesele przyjaciół - które położyła orkiestra - ludzie fałszowali i nie mieli głosów (na wideo wszystko było fajnie) :/
Od tego czasu stwierdziłam, że może DJ to jest to - i z takim nastawieniem wybrałam się na wesele siostry i - powiem Wam było REWELACYJNIE. Facet nie dość, że świetnie prowadził całą imprezę, to miał chyba cały przekrój muzyki z przełomu 30 lat! Świetnie dopasowywał utwory do sytuacji a poza tym miał żywe instrumenty, na których przygrywał w trakcie przerywników.
Szczerze polecam - sprawdźcie jeśli szukacie kogoś dobrego i oryginalnego: http://www.djnawesele.info.pl/oferta.html
Milka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 13:55   #106
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

My jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego zespołu, a trochę się obawiałam, bo wybraliśmy ich "w ciemno", bez polecenia, na podstawie piosenek zamieszczonych na ich stronie. Jak grają usłyszeliśmy pierwszy raz na naszym weselu. Goście bardzo chwalili zespół. Zespół grał naprawdę fajne piosenki, dostosowali się do wszelkich naszych uwag i próśb - nie było z tym żadnych problemów (nawet gdy informowałam ich o czymś mailem w piątek tuż przed ślubem). Grali również utwory dedykowane dla nas od gości, których nie było na liście utworów. Kontakt był bardzo dobry. Podpisaliśmy normalną umowę, nie było problemów z jej doprecyzowaniem. Jakby ktoś szukał zespołu w Lublinie czy w okolicy to polecam Zespół Prestige z Agencji Muzycznej Prestige
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-30, 14:10   #107
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

My zastanawiamy się nad Pozytyvnymi.pl, w sumie jakieś ustalenia już są. Ale np fajnie grało eXante, Expose też niczego sobie czy Simon.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-31, 14:59   #108
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja mogę z czystym sumieniem polecić zespół Cuda Wianki z Poznania. Rewelacja!
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-05, 07:46   #109
Ewellina9
Przyczajenie
 
Avatar Ewellina9
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 27
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja jestem jeszcze przed swoim weselem i brałam w ciemno zespół Blue sky termolo (Woj. Podlaskie) niestety te który gdzieś tam były mi polecane już 2 lata przed ślubem był zajęte ;/ Tak więc o tym zespole opowiem za 1,5 roku.

Natomiast ostatnio byłam na weselu z zespołem Eden Czerniewice(woj.Mazowieck i) i mogę szczerze polecić, super grali, i porywali do zabawy.
Ewellina9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 15:34   #110
JusstLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Cork
Wiadomości: 19
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

My mielismy zespol Ambient z Walbrzycha. Chlopaki super grali, goscie zachwyceni itd. Wydawalo mi sie, ze nie ma lepszego zespolu.
Przy podpisywaniu umowy z jednym z chlopakow (pol roku wczesniej) uzgodnilismy, ze zaliczke wplace na konto a reszte po weselu na drugi dzien czy w poniedzialek (dodam ze zespol mielismy tylko na weselu bo na poprawinach byl DJ). No wiec, kiedy po weselu ludzie poszli do domow, zespol sie zebral, okazalo sie, ze oni czekaja na kase TERAZ. Godzina 5 rano (czy 6) a oni do mojego mlodego wyskakuja z tekstem zeby im teraz zaplacic. Jeden z zespolu (chyba perkusista) rzucil sie z tekstami i lapami do mojego mlodego, a ze mlody po oczepinach sobie wypil troche wiecej niz planowal, powiedzial co mysli. Prawie zaczeli sie bic. W koncu wygrzebalam z kopert ktore dostalismy w prezencie pieniadze (reszte 3500zl) i im dalam. Powiedzialam, ze maja spadac. Nie polecam!!!
JusstLu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 13:18   #111
MakowaPanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Świdnik/Lublin
Wiadomości: 55
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Cytat:
Napisane przez JusstLu Pokaż wiadomość
My mielismy zespol Ambient z Walbrzycha. Chlopaki super grali, goscie zachwyceni itd. Wydawalo mi sie, ze nie ma lepszego zespolu.
Przy podpisywaniu umowy z jednym z chlopakow (pol roku wczesniej) uzgodnilismy, ze zaliczke wplace na konto a reszte po weselu na drugi dzien czy w poniedzialek (dodam ze zespol mielismy tylko na weselu bo na poprawinach byl DJ). No wiec, kiedy po weselu ludzie poszli do domow, zespol sie zebral, okazalo sie, ze oni czekaja na kase TERAZ. Godzina 5 rano (czy 6) a oni do mojego mlodego wyskakuja z tekstem zeby im teraz zaplacic. Jeden z zespolu (chyba perkusista) rzucil sie z tekstami i lapami do mojego mlodego, a ze mlody po oczepinach sobie wypil troche wiecej niz planowal, powiedzial co mysli. Prawie zaczeli sie bic. W koncu wygrzebalam z kopert ktore dostalismy w prezencie pieniadze (reszte 3500zl) i im dalam. Powiedzialam, ze maja spadac. Nie polecam!!!

Jasie pierwszy raz spotykam z tym, że zespół sie godzi na płatność na drugi dzień. Zawsze rozlicza się w dniu wesela po zakończonym graniu.
MakowaPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 14:14   #112
JusstLu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Cork
Wiadomości: 19
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

No bez przesady.... umowa spisana, dogadane było jedno a zrobione drugie!!! Godzina 5 rano a tu gość z zespołu wyskakuje z tekstem "no to teraz nam zapłać "! Gdybym wiedziała, że mam zapłacić odrazu to bym się chociaż przygotowała, a tu na gorąco nie wiadomo skąd taki numer...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JusstLu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 21:42   #113
kropeczka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Ja na swoim weselu nie mialam zadnych niespodzianek. Wszystko bylo tak jak zaplanowalam i ustalilam z zespolem. Zespol nazywa sie the good sound. Ustalilismy ze muzyka ma byc i dla starszych i dla mlodszych i grali i nowe piosenki i szlagiery. Martwilam sie jak to wypadnie bo moja rodzina jest srednio taneczna. Jednak nie slusznie sie obawialam - jednak profesjonalny zespol da sobie z takimi rade i ich tez rozrusza
kropeczka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 09:45   #114
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

U nas był duet DJ'ów-wodzirejów i sprawdziło się super. Fajni faceci potrafiący porwać do zabawy każdego.
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 19:36   #115
katarzynapawlowska
Przyczajenie
 
Avatar katarzynapawlowska
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

U mnie na Weselu zespół średnio się sprawdził, grali sporo disco polo (chociaż było uzgodnione, że ma być z umiarem). Nie chce robić zespołowi antyreklamy (bo fajni ludzie), ale to nie było to. Ostatnio byłam na weselu z Dj który w-g mnie zagrał 5 razy lepiej jak ten cały zespół, przede wszystkim muzyka była dopasowana do gości czego brakowało zespołowi! Polecam ART DJ z Warszawy
katarzynapawlowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-10, 08:42   #116
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Jak sprawdził sie Wasz zespół na weselu??

Nasz zespół sprawdził się tak dobrze, że kolega wziął ich na swoje wesele Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru zespołu
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-10 09:42:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.