"Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 13:10   #1
AleToJuzBylo
Raczkowanie
 
Avatar AleToJuzBylo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50

"Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk


Witam. Kiedyś gdzieś znalazłam jakieś forum, gdzie dziewczyny pisały o braku orgazmów, na co jedna odpisała im swój „patent”, a mianowicie: nakierowania strumienia wody na łechtaczkę. Nigdy orgazmu nie miałam wiec spróbowałam- działa świetnie] orgazm murowany, ale co z tego, skoro w żaden inny sposób nie mogę doprowadzić się do orgazmu? Ani mój chłopak. próbujemy praktycznie wszystkiego a i tak jest fajnie, bardzo fajnie, super.... ale nie na tyle żeby był orgazm... orgazm w sexie nie jest dla mnie najważniejszy, jednak miło by było szczytować dzięki mojemu chłopakowi, a nie dzięki strumieniowi wody:/

aH. no i dziś postanowiłam doprowadzić się do orgazmu, a raczej spróbować doprowadzić się do orgazmu poprzez ręczną stymulacje łechtaczki.. Było milo i juz prawie do orgazmu się zbliżałam, aż tu nagle poczułam ze cos ze mnie wypływa. No w sumie to było pare kropelek :P Myślę sobie: może taki damski wytrysk? ale to chyba nie to. bo to bardziej przypominało mocz( np. z koloru) bo czytałam ze damski wytrysk jest bezbarwny, bezwonny i bezsmakowy. .... i moja stymulacja ręczną skończyła się oczywiście bez orgazmu a było tak milo ze myślałam ze już dojdę. Eh.

Nie chciałabym, żeby kiedyś przy TŻ wystąpił taki motyw, ze np. będzie mnie pieścił, będzie mi dobrze, a tu nagle cos mi pocieknie :/ Może wiecie dziewczyny co to jest? I o co z tym wszystkim chodzi? Bo wydaje mi się również, że damski wytrysk występuje z orgazmem, choć mogę się mylić…. Nie wiem.

Bardzo dziekuje za jakies sensowne odpowiedzi
__________________
Tak wcześnie...
... a już tak śmiesznie^^
AleToJuzBylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 14:56   #2
Signomi
Rozeznanie
 
Avatar Signomi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: z Polski :D
Wiadomości: 593
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

w sumie przed orgazmem jest tak ze jestes rozluzniona maksymalnie i moglo Ci cos nie utrzymac ( w koncu kobiety maja dwa rozne otworki a nie jeden jak u facetow ;p ) a wytrysk u kobiety mozna uzyskac podobno przez stymulowanie pkt G u kobiety..
__________________
Żyjmy tak, jakby dzisiejszy dzień miałby być ostatnim
Signomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 15:15   #3
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

moze za bardzo sie starasz a jestes jeszcze mloda dziewczyna .do orgazmu potrzebebne tez jest kilka innych czynnikow nie tylko chec np. gotowosc do wspolzycia,poczucie bezpieczenstwa,zaufanie ,otwartosc ,luz,odpowiednie zabezpieczenie przed ciaza,itd.
strumieniem wody mozna oslabic naturalna flore bakteryjna w pochwie i szybciej podlapac jakies grzyby
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 17:07   #4
julka0882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 32
GG do julka0882
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

Ja też nigdy wcześniej nie miałam orgazmu, do czasu, aż wypróbowałam pozycję "na jeźdźca". Mój facet oczywiście nie był w stanie mnie dopieścić, więc próbowałam sama- i udało się ale nie zdarzyło się to więcej, niż 4 razy w życiu
julka0882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 18:00   #5
patrycja030888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

czesc Kobitki
czytalam cos kiedys o przypadku podobnym do Twojego,AleToJuzBylo. Kobiety miewaja "wytrysk", ale z tego, jak to opisalas to chyba nie to, poniewaz u nas tego podobno spoooro jest. Tez mam problem z orgazmami (dzieki za porade) ale ja tylko "dochodze"podczas stosunku i wlasciwie w jednej pozycji tzn. na siedzaco,z tego co rozkminilam to wszystko chodzi o to, ze Twoj partner musi sie postarac "wypiac biodra do gory"- przynajmniej u mnie dziala, bo kiedys jakos sie nam udalo to wykonac na lezaco (ja u gory) i tez mialam;dd; ogolnie krzeslo nie jest dobre do tego, najlepiej nadaje sie kanapa z twardym oparciem(walkami) pzdr;]
patrycja030888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:18   #6
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

Widze że nie jestem jedyną kobietą która ma problemy z orgazmem, ale to już chyba taka nasza wada :P Jak juz dochodze to tak jak Patrycja pisała - na jeźdzca, maksymalnie wypiete biodra faceta, i jak najgłębiej i najmocniej. Spróbuj, może ci się uda...
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 19:28   #7
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

Cytat:
Napisane przez asiatar Pokaż wiadomość
Podstawowa sprawa to rozluźnienie i najlepiej brak myślenia...

Jeśli chodzi o wytrysk to jest specjalny masaż tantryczny który wywołuje taki efekt...
A jak on wygląda?Ten masaż?
qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 19:32   #8
aleXxxanderka
Raczkowanie
 
Avatar aleXxxanderka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 181
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

Cytat:
Napisane przez AleToJuzBylo Pokaż wiadomość
Witam. Kiedyś gdzieś znalazłam jakieś forum, gdzie dziewczyny pisały o braku orgazmów, na co jedna odpisała im swój „patent”, a mianowicie: nakierowania strumienia wody na łechtaczkę. Nigdy orgazmu nie miałam wiec spróbowałam- działa świetnie] orgazm murowany, ale co z tego, skoro w żaden inny sposób nie mogę doprowadzić się do orgazmu? Ani mój chłopak. próbujemy praktycznie wszystkiego a i tak jest fajnie, bardzo fajnie, super.... ale nie na tyle żeby był orgazm... orgazm w sexie nie jest dla mnie najważniejszy, jednak miło by było szczytować dzięki mojemu chłopakowi, a nie dzięki strumieniowi wody:/

aH. no i dziś postanowiłam doprowadzić się do orgazmu, a raczej spróbować doprowadzić się do orgazmu poprzez ręczną stymulacje łechtaczki.. Było milo i juz prawie do orgazmu się zbliżałam, aż tu nagle poczułam ze cos ze mnie wypływa. No w sumie to było pare kropelek :P Myślę sobie: może taki damski wytrysk? ale to chyba nie to. bo to bardziej przypominało mocz( np. z koloru) bo czytałam ze damski wytrysk jest bezbarwny, bezwonny i bezsmakowy. .... i moja stymulacja ręczną skończyła się oczywiście bez orgazmu a było tak milo ze myślałam ze już dojdę. Eh.

Nie chciałabym, żeby kiedyś przy TŻ wystąpił taki motyw, ze np. będzie mnie pieścił, będzie mi dobrze, a tu nagle cos mi pocieknie :/ Może wiecie dziewczyny co to jest? I o co z tym wszystkim chodzi? Bo wydaje mi się również, że damski wytrysk występuje z orgazmem, choć mogę się mylić…. Nie wiem.

Bardzo dziekuje za jakies sensowne odpowiedzi
Powiem ci ze pomimo, iż nie nawidze kochać sie 'od tyłu' mój Tż-cik robił to tak szybko, zrecznie itd.. że nie wytrzymałam.. i wypłynał ze mnie strumień
chyba z litr.! **/masakra było tego pełnooo i /* zrobiło mi sie głupio i pow-ze już nie mogłam wytrzymać. Na poczatku sadziłam ze to moze przez za duże parcie na mój pecherz czy coś.. -myśleliśmy ze to 'siusiu' ale to było bez zapachowe i jak WODA.. potem zaczełam troche szperać na necie i faktycznie miałam \'kobiecy wytrysk'

Szczerze ci powiem, ze czytałam keidyś że jak kobieta doprowadza sie sama np. strumieniem wody- to potem ma problemy z odczuwaniem orgazmu. Bo spodziewa sie zupełnie czegś innego..

Moze jak nie potrafisz osiagnac orgazmu to podczas stosunku oprócz tego ze on bedzie w Tobie baw sie sama soba.. albo przejmij incjatywe spotkania
__________________
***
~ ..bo ja go kocham, po raz pierwszy tak bardzo pokochałam
B.


"Z Tobą chcę oglądać świat
wśród wysokich błądzić traw
Wtedy to wszystko, to, to co widzę, czuję
naprawdę jest..!" ~
***

studentka AWF-u
aleXxxanderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:29   #9
AleToJuzBylo
Raczkowanie
 
Avatar AleToJuzBylo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

Cytat:
Napisane przez asiatar Pokaż wiadomość
Podstawowa sprawa to rozluźnienie i najlepiej brak myślenia...

Jeśli chodzi o wytrysk to jest specjalny masaż tantryczny który wywołuje taki efekt...
Nie no.. Bez przesady:P Jakoś nie wierzę w to, że masaż może doprowadzić do orgazmu
__________________
Tak wcześnie...
... a już tak śmiesznie^^
AleToJuzBylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:46   #10
Brookit
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 584
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

Znalazłam w internecie:

Cytat:
Kobiecy wytrysk
Niektóre kobiety twierdzą, że w czasie stosunku i stymulacji punktu G odczuwają wytrysk. Badania wykazują że około 10% kobiet w trakcie orgazmu wydziela od 9 do 900 ml płynu z cewki moczowej. Z badań fizjologicznych tego płynu wynika, że zawiera on takie same enzymy wydzielane przez męską prostatę co potwierdza teorię że punkt G może być damskim ekwiwalentem męskiej prostaty.

Jednakże inni naukowcy po zbadaniu tego płynu stwierdzili, że jest on bardzo podobny do moczu, którego skład jedynie zmienia się pod wpływem seksualnego podniecenia. Dokładne badania są kontynuowane.
Brookit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-12, 15:50   #11
AleToJuzBylo
Raczkowanie
 
Avatar AleToJuzBylo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 50
Dot.: "Dziwna" masturbacja, orgazm, wytrysk

Cytat:
Napisane przez Brookit Pokaż wiadomość
Znalazłam w internecie:
O dziekuję bardzo Czyli to mógł być wytrysk dało mi to troche do myślenia, ale ... powyżej pisze, że taki wytrysk mozna osiągnąć poprzez stymulacje punktu G, a ja " bawiłam się " tylko łechtaczką. No ale mimo wszystko wydaje mi się, że to był wytrysk
__________________
Tak wcześnie...
... a już tak śmiesznie^^
AleToJuzBylo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.