Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-08, 12:07   #31
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez CliniqueSimply Pokaż wiadomość
Dziękuję To prawda co napisałaś


Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Tak z ciekawości jesli mogę spytać, czy jest cos takiego, co powoduje że nie podejmujesz się wykonania usługi, np. za mały budżet weselny, lokalizacja oddalona od twojej dośc znacznie? cokolwiek innego?
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 12:45   #32
CliniqueSimply
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 109
GG do CliniqueSimply
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Nigdy nie odmawiam. Nie miałam jeszcze takiej sytuacji. Może gdyby Para Młoda wydała mi sie nieuczciwa, podejrzana...
Organizuję wesela o róznych budżetach, w różnych miejscach w POlsce. Oczywiście dla samej Pary Młodej jest to dodatkowy koszt jesli organizuję wesela dalej niż 100km ode mnie, musze tam ciągle dojeżdżać i spać podczas wesela.
jeżeli tylko klient zgadza sie na moje warunki nie ma takiej mozliwości abym odmówiła, chyba że pomysły Pary Młodej sa nie do zrealizowania...
Najwiekszym moim sukcesem był slub arytokratyczny dla 700 osób, za mąz wychodziła prawnuczka księżnej Lubomirskiej...
Chyba już nic mnie nie zaskoczy w Polsce

A co do koleżanki, która twierdzi że sobie zaprzeczam:
uważam, że 10% prowizji za budżet wesela to mało, weźmy pod uwage, że firma ma zniżki na conajmniej 10% więc rachunek sie wyrównuje, to tak jakby Para Mloda miała za darmo konsultanta.
Stać każdą Parę Mlodą zatem na to...

Jeżeli jednak koszt wynajęcia firmy to 9000zł czy więcej każdy zaczyna się zastanawiać, ale rzeczywiście wtedy wybierają takie usługi osoby, których budżet ślubny sięga 100 000zł. Przy takiej sumie te 9000zł to bardzo mało!

Edytowane przez CliniqueSimply
Czas edycji: 2007-08-09 o 13:07
CliniqueSimply jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:11   #33
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

700 osob?! Rany, panna mloda wytrzymala zyczenia od wszystkich?
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:16   #34
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez CliniqueSimply Pokaż wiadomość
Nigdy nie odmawiam. Nie miałam jeszcze takiej sytuacji. Może gdyby Para Młoda wydała mi sie nieuczciwa, podejrzana...
Organizuję wesela o róznych budżetach, w różnych miejscach w POlsce. Oczywiście dla samej Pary Młodej jest to dodatkowy koszt jesli organizuję wesela dalej niż 100km ode mnie, musze tam ciągle dojeżdżać i spać podczas wesela.
jeżeli tylko klient zgadza sie na moje warunki nie ma takiej mozliwości abym odmówiła, chyba że pomysły Pary Młodej sa nie do zrealizowania...
Najwiekszym moim sukcesem był slub arytokratyczny dla 700 osób, za mąz wychodziła prawnuczka księżnej Lubomirskiej:
www.aksamit-bedkowscy.pl
Chyba już nic mnie nie zaskoczy w Polsce

A co do koleżanki, która twierdzi że sobie zaprzeczam:
uważam, że 10% prowizji za budżet wesela to mało, weźmy pod uwage, że firma ma zniżki na conajmniej 10% więc rachunek sie wyrównuje, to tak jakby Para Mloda miała za darmo konsultanta.
Stać każdą Parę Mlodą zatem na to...

Jeżeli jednak koszt wynajęcia firmy to 9000zł czy więcej każdy zaczyna się zastanawiać, ale rzeczywiście wtedy wybierają takie usługi osoby, których budżet ślubny sięga 100 000zł. Przy takiej sumie te 9000zł to bardzo mało!
No nie przesadzajmy,że 9000 złotych w Polsce ,to bardzo mało .
Nawet przy sumie 100 000 złotych za wesele.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:28   #35
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

to jest 9 % wartosci wesela.
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:37   #36
CliniqueSimply
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 109
GG do CliniqueSimply
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Oo no własnie, to wychodzi taniej niż dziesięcioprocentowa prowizja
No więc jestem za droga dla najbogatszych, ale przynajmniej tania dla reszty
CliniqueSimply jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 19:03   #37
kulbit
Zakorzenienie
 
Avatar kulbit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15 703
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

CliniqueSimply zaprezentowana przez ciebie strona ukazuje slub prawdziwie arystokratyczny Ilość gości - szok A tren nieziemskiej długości Mój mąz stwierdził, ze po uroczystości można sobie z tego uszyć firanki i problem z głowy

Tak na marginesie gdybyś wzieła 10% za organizację mojego wesela za wiele byś nie zarobiła Stąd było moje pytanie bo wydaje mi się, ze jesli ktoś organizuje wesele za np. 25 tysięcy, twój zarobek jest mały biorąc pod uwage czas jaki musisz poświęcić na organizację tego jednego dnia, prawda? więc jak wtedy robisz? albo inaczej jakie najtańsze wesele udało ci się zorganizowac? pytam serio, bo ciekawi mnie jaki minimalnie trzeba miec budżet by wogóle wynajac taka firme jak twoja?
__________________
Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi cię do płaczu.

Moje anioły z masy solnej:
kulbit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 22:06   #38
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

CliniqueSimply
ja proszę tylko nie ocierać się o zakamuflowane reklamowanie własnych usług.

Ja miałam prawdziwą radość z załatwiania, negocjacji, spotkań, telefonów, uzgadniania szczegółów, szukania dekoracji itd., nawet jeśli trwało to długo i było czasem syzyfową pracą to nie żałuję, a wręcz przeciwnie: świetne uczucie cieszyć się własną pracą nad oprawą ślubu i widzieć, że wszystko jest tak jak to sobie wymarzyliśmy.
Najlepszą zapłatą był mój udany ślub.

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2007-08-09 o 17:49
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 07:39   #39
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Heh, ja wole pogadac na forum o takich sprawach niz poprzez osobiste zapytanie do konkretnej firmy. Obawiałabym sie wyśmiania np. planowanego malego budzetu wesela. Tak przynajmniej czlowiek wie juz o jakich kwotach jest mowa.

A co do wynagrodzenia za wesele za 25 tysiecy - mysle, ze takie wesele wymga mniej pracy konsultanta niz organizacja takiej masowki na 700 gosci. Za 25 tysiecy wlasciwie wybiera sie sale, zespol i dekoratora z posiadanej bazy danych, nadzoruje zaproszenia.
Za 100 tysiecy, jak widac bylo na zdjeciach trzeba procz koordynacji samego przyjecia i zaproszen znalesc bractwo rycerskie, zorganizowac pokaz sztucznych ogni, powoz, spanie na tyle ludzi, itd.
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 08:09   #40
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Heh, ja wole pogadac na forum o takich sprawach niz poprzez osobiste zapytanie do konkretnej firmy. Obawiałabym sie wyśmiania np. planowanego malego budzetu wesela. Tak przynajmniej czlowiek wie juz o jakich kwotach jest mowa.

A co do wynagrodzenia za wesele za 25 tysiecy - mysle, ze takie wesele wymga mniej pracy konsultanta niz organizacja takiej masowki na 700 gosci. Za 25 tysiecy wlasciwie wybiera sie sale, zespol i dekoratora z posiadanej bazy danych, nadzoruje zaproszenia.
Za 100 tysiecy, jak widac bylo na zdjeciach trzeba procz koordynacji samego przyjecia i zaproszen znalesc bractwo rycerskie, zorganizowac pokaz sztucznych ogni, powoz, spanie na tyle ludzi, itd.
No wiesz,gdyby jakaś foirma Cię wysmiała tylko dlatego,że planujesz skromniejszy ślub,to pokazaliby jakimi są profesjonalistami .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 12:10   #41
CliniqueSimply
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 109
GG do CliniqueSimply
Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
CliniqueSimply
ja proszę tylko nie ocierać się o zakamuflowane reklamowanie własnych usług.

Przepraszam, nie miała takiego zamiaru.

Żadna firma nie powinna odmawiac zorganizowania wesela jakiegokolwiek.
A przyczyny ew odmowy juz podawałam...

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-09 o 12:15 Powód: post pod postem
CliniqueSimply jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 12:44   #42
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez CliniqueSimply Pokaż wiadomość
Najwiekszym moim sukcesem był slub arytokratyczny dla 700 osób, za mąz wychodziła prawnuczka księżnej Lubomirskiej:
www.aksamit-bedkowscy.pl
Chyba już nic mnie nie zaskoczy w Polsce
o matko!
No cóż w takim przypadku samemu chyba nie da sie ogarnąc takiego spędu ludzi. Ale wesele takie klasyczne, to chyba mozna zorganizować we dwoje, ja bym sie nie porywała na organizatora lubie miec wszystko pod kontrolą.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 20:35   #43
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Czesc Dziewczyny!
Ja mieszkam za granica,a slub i wesele planujemy (chyba!!) w Polsce. No i wlasnie pomyslalam o takiej firmie. od razu natknelam sie na ten watek. Jak zaczelam czytac humor mi sie poprawil,bo wygladalo na to ze jednak nie jest to takie drogie jak myslalam,i nawet ekspertka jest obecna na forum jednak jak doczytalam do konca (9000zl) to usiadlam z wrazenia. Zdecydowanie za drogo - jak dla mnie oczywiscie, a szkoda...
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-14, 21:20   #44
jolasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez CliniqueSimply Pokaż wiadomość
No pewnie! Swoją własną
Jestem ciekawa jakie są Wasze opinie...
a ja widziałam ceny, jakie proponujesz przy organizacji wesela... ( w innym wątku o kosztach wesela)
Ja osobiście nie wynajęłabym specjalisty, wolałabym zrobić wszystko w swoim guście Pozdrawiam
jolasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 10:22   #45
SiaS
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 149
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Wydaje mi się,że jest to świetny sprawa dla kobiet które nie mają czasu na organizację wesela, lub mieszkają za granicą,albo może nie mają pomysłu na wesele.Wiele zależy od budżetu i myślę, że od ilości zaproszonych gości bo na pewno ciężko jest urządzić imprezę na ponad 300 osób.Sami przez chwilę zastanawialiśmy się nad zatrudnieniem takiej firmy, albo przynajmniej osoby która by nam pomogła, ale w końcu od czego ma się przyszłych teściów, i ile przy tym radości
SiaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-15, 19:20   #46
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
700 osob?! Rany, panna mloda wytrzymala zyczenia od wszystkich?
Ciekawe jak wyglądała po pocałunkach
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 10:45   #47
CliniqueSimply
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 109
GG do CliniqueSimply
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez jolasia Pokaż wiadomość
a ja widziałam ceny, jakie proponujesz przy organizacji wesela... ( w innym wątku o kosztach wesela)
Ja osobiście nie wynajęłabym specjalisty, wolałabym zrobić wszystko w swoim guście Pozdrawiam
Źle mnie zrozumiałas w takim razie. Ja nie proponuje tych cen.
Moi podwykonawcy maja różne ceny, różne oferty. To Para Młoda decyduje, która z ofert i z cen im odpowiada. jeżeli ktos chce wesele za 20 000zł będzie takie miał.

Pozdrawiam
CliniqueSimply jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-16, 12:14   #48
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

W takim razie - tak z czystej ciekawości - ile wyniosłaby mnie prowizja jeśli moje wesele kosztowało ok. 25.000 zł?
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 07:53   #49
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Jak rozumiem kolezanke, cena slubu wynioslaby dokladnie tyle ile zaplanujesz - w tym przypadku 25 000 zl, bez dodatkowych oplat, bo to zmiesciloby sie w cenie wesela. Raczej powinnas sie pytac, co wchodzi w cene wesela za 25 000 zl.
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-17, 12:02   #50
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Jak rozumiem kolezanke, cena slubu wynioslaby dokladnie tyle ile zaplanujesz - w tym przypadku 25 000 zl, bez dodatkowych oplat, bo to zmiesciloby sie w cenie wesela. Raczej powinnas sie pytac, co wchodzi w cene wesela za 25 000 zl.
Ja nie planowałam ile wyniesie wesele bo z doświadczenia wiem, że zawsze przekracza się takie "granice".
Mnie właśnie tyle wyniosło wesele. Chodzi mi o podanie ile wynosi prowizja od zorganizowania wesela w takiej cenie, jednym słowem jaki jeszcze koszt musiałabym doliczyć za wynajęcie firmy.

A tak na marginesie to ostatnio mnie naszło że przecież i tak część kosztów poniesionych na wesele i tak się zwraca. Wiem że wesela nie organizuje się z myślą o prezentach i wiem że wesele nigdy nie zwróci się w całości, ale mimo wszystko przecież goście nie przychodzą z pustą ręką.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 12:12   #51
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ciekawe jak wyglądała po pocałunkach
Ach ja tego nie zapomnę. Na naszym ślubie było tyle osób, że pamiętam, jak po dwudziestej osobie składającej życzenia miałam już wyrobiony odruch: lewy policzek do pocałunku i prawy policzek do pocałunku. Potem to już czułam się jak robot: dziękuję, głowa w prawo, głowa w lewo. I tak kilkaset razy.
Śmieszne było to, że jak wracaliśmy do auta to jakoś dziwnie mi się szło, bo nie musiałam głową ruszać na boki Pierwsze co po wejściu do auta to sprawdzić make up i poprawić policzki.
mini EOT.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 17:07   #52
Hanulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

<usuniete przez moderatora>


Nie polecam za to Merrieday - za budowanie nieuczciwej konkurencji (m.in. kradzież ankiety przedślubnej - pierwsza wersja ankiety została przez nich skopiowana słowo w słowo; porównywałam za pomocą internetowego wykrywacza plagiatów).

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-18 o 21:07 Powód: nieopłacona reklama
Hanulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 12:33   #53
młoda211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Witam , ja troche z innej beczki. Moim marzeniem jest praca taka jak Twoja, niestety nie mam pojęcia jak sie zabrać do spełniania tego marzenia, dlatego chciałam dowiedzieć się od Ciebie czegoś więcej na ten temat. Byłabym wdzięczna za @ albo gadu. Pozdrawiam
młoda211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 09:55   #54
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Nikt ci nie pomoze, bo nie bedzie robil sobie konkurencji.
Musialabys zaproponowac komus pomoc w organizacji wesela za darmo, zeby zorientowac sie w rynku i nabrac doswiadczenia.


A co ceny organizacji wesela za 25 000 zl przez konsultanta, to mysle, ze robione jest to nastepujaco:
para mloda okresla maksymalny pulap wydatkow - czyli 25 000 zl. W tym jest juz wynagrodzenie konsultanta. Skoro bylo podane, ze wynagrodzenie to 10% ceny wesela, to znaczy sie, ze 25 000 zł - 10 % = rzeczywisty koszt organizacji.

Jezeli para mloda nie ma sprecyzowanych wydatkow, tylko okresla co chce miec, to cene okresla sie:
wydatek A (np. restauracja) + 10%
wydatek B (np. wynajem dorożki) + 10 %
itd.

A poniewaz konsultant ma czesto rabaty u usługodawcow, to:
cena wesela dla ciebie bedzie prawie rowna cenie wesela dla konsultanta + jego prowizja.
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:17   #55
CliniqueSimply
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 109
GG do CliniqueSimply
Cytat:
Napisane przez precious_81 Pokaż wiadomość
W takim razie - tak z czystej ciekawości - ile wyniosłaby mnie prowizja jeśli moje wesele kosztowało ok. 25.000 zł?
10% tak jak mowiłam, czyli 2500zł i ani grosza więcej...a że mamy rabaty, pewnie w całości wyjdzie mniej niz te 25 000zł

Cytat:
Napisane przez Hanulinka Pokaż wiadomość
<usuniete przez moderatora>


Nie polecam za to Merrieday - za budowanie nieuczciwej konkurencji (m.in. kradzież ankiety przedślubnej - pierwsza wersja ankiety została przez nich skopiowana słowo w słowo; porównywałam za pomocą internetowego wykrywacza plagiatów).

Oh doskonale znam ta firme, bo pracowałam tam...

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-21 o 15:48 Powód: post pod postem
CliniqueSimply jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:33   #56
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez Hanulinka Pokaż wiadomość
Nie polecam za to Merrieday -
Taaaaaaaaaa.... kuzynka mojego TZeta miala przez nich organizowane wesele, porazka.
Nic nie wygladalo tak jak trzeba, nawet sale szanowny pan organizator zmienil im miesiac przed slubem
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 14:45   #57
CliniqueSimply
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce/Warszawa
Wiadomości: 109
GG do CliniqueSimply
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Raz zaprzeczasz, że na konsultanta stać tylko niewielu, a potem piszesz, ile to kosztuje i wynika z tego, że jednak trzeba mieć duże pieniądze. To prawie cena mojego wesela! Dalej uważam, że konsultant ślubny jest dla lepiej zarabiających. Reszta stara się urządzić wesele za jak najmniejsze pieniądze, bo po co wydawać na jednorazową przyjemność kasę jak za samochód?

Dalej twierdzę, że 10% z budżetu wesela to nie jest duży wydatek!
Nie chce nikogo przekonywać, ja nie zrobiłabym sobie wesela sama gdybym sie na tym nie znała...ale w Polsce każdy sobie no i ma jak ma...
Rozumiem jesli ktos ma duzo zasu, zna sie na prawie, umowach, wie czego chce, nie da sie oszukać etc... może spokojnie zając sie tym sam.

Uważam,że warto jednak wydać na ten jeden jedyny wieczór pieniadze, sa to niezapomniane chwile...
Ja nie chciałabym miec bylejakiego wesela, wolałabym go nie mieć wcale.
Więc albo wydaje te conajmniej 40 tys na wesele albo nie robię wesela w ogóle, pojadę na super wycieczkę, wezme ślub gdzies na wyspie i będę to wspominac do końca życia

Tak juz mam, jak cos robie to robie to najlepiej jak potrafię, i jest najlepiej na świecie.

Każdy ma jednak inne priorytety, jeśli komus nie zalezy na weselu, chce tylko aby goście sie najedli, popili i tańczyli do rana to mozna zrobic to rzeczywiście tanim kosztem. Ja niestety tak nie potrafię, i na szczęście moi klienci także nie Wesela, które organizuje sa przepiękne, bajeczne, niezapomniane i chciałabym robic takich jak najwięcej.
CliniqueSimply jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 15:50   #58
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Czyli mam rozumieć,że osoby z budżetem wesle np max 10000zł też mogą liczyć na pomoc konsultanta?
Znam dużo takich osób.Za te pieniadze można zrobić wesele na 100 osób
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:15   #59
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Czyli mam rozumieć,że osoby z budżetem wesle np max 10000zł też mogą liczyć na pomoc konsultanta?
Znam dużo takich osób.Za te pieniadze można zrobić wesele na 100 osób
np. moje, tyle że dla 60 osób. Nie przekroczyliśmy 10 tys a w te koszty wszedł też aparat cyfrowy, kosmetyki dla mnie na ten dzień itp.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:19   #60
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Wynajęłybyście profesjonalna firmę do organizacji swojego wesela?

Cytat:
Napisane przez CliniqueSimply Pokaż wiadomość
Ja nie chciałabym miec bylejakiego wesela, wolałabym go nie mieć wcale.


Każdy ma jednak inne priorytety, jeśli komus nie zalezy na weselu, chce tylko aby goście sie najedli, popili i tańczyli do rana to mozna zrobic to rzeczywiście tanim kosztem. Ja niestety tak nie potrafię, i na szczęście moi klienci także nie Wesela, które organizuje sa przepiękne, bajeczne, niezapomniane i chciałabym robic takich jak najwięcej.
To uważasz, że te osoby, które organizują sobie sami wesele i starają się to robić jak najtańszym kosztem, mają potem "byle jakie" przyjęcie z piciem i tańcami? Sorry, ale nawet zwykłe wiejskie wesele może być niezapomniane.
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-22 20:56:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:17.