Śmieszne pomyłki telefoniczne - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-20, 23:39   #31
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
To ja też napisze:

Pamiętam jak zbliżały się wybory na prezydenta Polski.Reklamy na klatkach schodowych i takie tam.W końcu doszło do reklam za pomoca telefonów.
Przychodzę do domu a tu mama od progu na mnie naskoczyła i pyta sie mnie:
"Córciu zgadnij kto do mnie dzisiaj dzwonił!"
"Mamuś nie mam pojęcia"
"No ale zgadnij, prosze!"
"Dobra, ciocia Basia?"
"Głupia! Donald Tusk!!"
Taaa! Do mnie dzwonił kiedyś Olejniczak. I to było strasznie zabawne, bo on się podoba mojej siostrze. Miałyśmy z Mamą taką totalną głupawkę. Nagle telefon. Podnoszę słuchawkę i mówie : Halo i słyszę : Dzień dobry, tu Wojciech Olejniczak .... nagle Mama pyta, kto dzwoni. No to mówię, że Olejniczak, na co Mama, że chyba zgłupiałam. Ale dałam Jej słuchawkę i uwierzyła. Siostry niestety akurat nie było.

Dzwonił też kiedyś do mnie Zygmunt Hajzer i śp. Hanka Bielicka (jak jeszcze żyła oczywiście )


Cytat:
Może to nie na temat telefonu, ale coś mi się przypomniało.
Mamy domofon.
Z domofonem też mam przygodę, ale ze mną w roli głównej. mieszkam w bloku, gdzie na dozorcę mówimy "gospodarz". Niestety ma on dość kobiecy głos. I kiedyś dzwoni domofonem i mówi: Gospodarz. Na co ja: Że gospodarza nie ma (bo myślałam, ze to może znajomi mojego taty, których zna, bo mają koło siebie garaże i czasami robią sobie różne numery). Na co facet, że to on jest gospodarzem. A ja dalej swoje. Musiał się wtedy nieźle napocić, żeby mnie przekonać. Siostra ma do tej pory ubaw.

A co do mylenia głosów, to zdarza się to u mnie notorycznie, bo mamy z siostrą i Mamą bardzo podobne. Najfajniej jest, jak dzwoni do Mamy jakaś ciotka. Jak ja odbieram, to zawsze jest ubaw, bo mówię halo, a ciotka bierze mnie za Mamę. A jak już się tak nakręci i rozkręci, to nie śmiem przeszkadzać. Czekam na chwilę oddechu i wtedy rzucam : To ja dam Mamę. (wstręciuch ze mnie, wiem )

A jeszcze mi się przypomniała śmieszna historia, opowiadała mi siostra.

Była kiedyś z Mama w domu. Zadzwonił tel., oderała Mama. I sis słyszy tylko, że "jej nie ma, nie wiem, kiedy bedzie itp.", więc pomyślała, że to ktoś do mnie. Ale pyta Mamy, kto dzwonił. Na co Mama, że pani z TP, która chciała z Mamą rozmawiać, ale powiedziała, że jej nie ma. (dom wariatów normalnie)
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 23:45   #32
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

ostatnio dzwonilam do siostry i telefon odebral szwagier wiec ja mowie zwyczajowo: 'no czesc, co tam?' na co on ' a ty k.... co tam robisz? ' byl bardzo zdziwony a dlaczego, juz tlumacze Okazalo sie, ze w tym samym czasie wykrecil numer do swojej mamy i zamiast niej odezwalam sie ja Jednym slowem zsynchronizowalismy sie w tym samym czasie, ale on zdziwil sie bardzo, bo mieszkam w UK a podczas gdy wykrecil numer do swoich rodzicow mieszkajacych jedna dzielnice dalej odezwalam sie wlasnie ja, stad tekst ''a co ty tam k.... robisz?'' hahahahaha
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 23:47   #33
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Była kiedyś z Mama w domu. Zadzwonił tel., oderała Mama. I sis słyszy tylko, że "jej nie ma, nie wiem, kiedy bedzie itp.", więc pomyślała, że to ktoś do mnie. Ale pyta Mamy, kto dzwonił. Na co Mama, że pani z TP, która chciała z Mamą rozmawiać, ale powiedziała, że jej nie ma. (dom wariatów normalnie)
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 00:46   #34
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Moja Babcia odbiera telefon-pomyłkę w święta...
B: hallo? dziękuję, Tobie też wszystkiego dobrego...
p: A kto mówi?
B: jak to kto mówi, to ja, a to Ty -Edek- szwagier...


Jakiś czas temu odbieram telefon, numer nieznajomy ale z mojego miasta.
ja: tak słucham
p: yyyy, czy ja się dobrze dodzwoniłam, chciałabym rozmawiać z Andrzejem
ja: bardzo mi przykro - pomyłka
p: aha dziękuje i przepraszam
co się później okazało dzwoniła do mnie moja własna Babcia chciałą rozmawiać z moim wujkiem i ja jej nie poznałam (numer znajomej babci). Babcia odłożyła słuchawkę i powiedziała, że odebrała jakaś dziewczynka...
dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 01:28   #35
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
ostatnio dzwonilam do siostry i telefon odebral szwagier wiec ja mowie zwyczajowo: 'no czesc, co tam?' na co on ' a ty k.... co tam robisz? ' byl bardzo zdziwony a dlaczego, juz tlumacze Okazalo sie, ze w tym samym czasie wykrecil numer do swojej mamy i zamiast niej odezwalam sie ja Jednym slowem zsynchronizowalismy sie w tym samym czasie, ale on zdziwil sie bardzo, bo mieszkam w UK a podczas gdy wykrecil numer do swoich rodzicow mieszkajacych jedna dzielnice dalej odezwalam sie wlasnie ja, stad tekst ''a co ty tam k.... robisz?'' hahahahaha
popłakałam się szwagier musiał być faktycznie zdziwiony
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 06:24   #36
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Ostanio kilka razy zdarzylo sie ze na moj numer komorkowy dzwonia jacys facecie w starszym wieku chcac umowic sie na seks....
Okazuje sie ze znalezli moj numer w gazecie poznanskiej (ja jestem z Gdańska).
Wiec moze to nie smieszne.. ale dziwne.
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 07:39   #37
klaudiaa
Zakorzenienie
 
Avatar klaudiaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 039
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Wy się tu śmiejecie, a takie pomyłki mogą być czasami strasznie irytujące. Od jakiegoś roku dzwonią do mnie ludzie i pytają, czy rozmawiają z ojcem Grzegorzem.
klaudiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 07:57   #38
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Z domofonem pamiętam jedną historię.
Kilka lat przyszedł kolega najstarszego brata z najmłodszym synem, chcrześniakiem owego brata. Chłopiec miał wtedy z roczek. Brat zajął się małym. W pewnym momencie mały zainteresował się domofonem. Brat go podniósł, dał słuchwawkę i mały zaczął gadać po swojemu (wtedy to zaczął uczyć się mówić). W tym momencie sąsiadka chciała wejść do klatki i gdy usłyszała małego to się nie wiedziała kto co mówi i lekko zaskoczona zaczeła wypytywać kto mówi, czego od niej chce, i skąd mówi. Brat ledwo nie padł ze śmiechu a chrześniak patrzył zdrzwiwiony bo nie wiedział o co chodzi
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 08:00   #39
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Z domofonem pamiętam jedną historię.
Kilka lat przyszedł kolega najstarszego brata z najmłodszym synem, chcrześniakiem owego brata. Chłopiec miał wtedy z roczek. Brat zajął się małym. W pewnym momencie mały zainteresował się domofonem. Brat go podniósł, dał słuchwawkę i mały zaczął gadać po swojemu (wtedy to zaczął uczyć się mówić). W tym momencie sąsiadka chciała wejść do klatki i gdy usłyszała małego to się nie wiedziała kto co mówi i lekko zaskoczona zaczeła wypytywać kto mówi, czego od niej chce, i skąd mówi. Brat ledwo nie padł ze śmiechu a chrześniak patrzył zdrzwiwiony bo nie wiedział o co chodzi
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 08:54   #40
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
Sytuacja z mojej bylej pracy, chcialam zeby moj owczesny TZ do mnie zadzwonil (komorke mialam sluzbowa i rozliczane rozmowy ), wiec puscilam mu SMS-a. Dzwoni moja komorka, ja, pewna ze to on, odbieram.:
Ja (namietnym glosem): Halloo?
X (niski, meski glos): Kto mowi?
Ja (nadal namietnie, pewna, ze TZ robi mi kawal): A kto pyta?
X: Pani Jola?
Ja (wciaz rozerotyzowanie mruczaca): Tak, a ty mi sie nie przedstawisz?
X: ...... (tu pada nazwisko mojego szefa).
Ja (glosem juz jak najzupelniej normanym): Yyyyyyy, nie poznalam Pana Panie Dyrektorze.


Po tej rozmowie nie mialam odwagi spojrzec mu w oczy, na szczescie, zapytal tylko, czy ja w ten sposob przeprowadzam wszystkie sluzbowe rozmowy
O moj boze a pracowalas dalej?
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 08:57   #41
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Moja siostra kiedys odbiera telefon, i slyszy w sluchawce:
- Czesc babciu !

Na marginesie musze dodac zemoja siostra ma 26 lat
__________________
"Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt, ten nie może być dobrym człowiekiem"
Arthur Schopenhauer
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 09:02   #42
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
O moj boze a pracowalas dalej?
No wlasnie??
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 09:03   #43
misiapisia
Wtajemniczenie
 
Avatar misiapisia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Germania
Wiadomości: 2 141
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
O moj boze a pracowalas dalej?
Tak, ale ze spuszczona glowa

Zwolnilam sie jakis miesiac pozniej, zeby przeprowadzic sie do TZ.
misiapisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 09:12   #44
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

To było z 2-3 lata temu . Ktoś zadzwonił podając się za pracownika stacji benzynowej i powiedział że mój tata podał dane - imię i nazwisko taty wygrał w losowaniu nagrodę na tej stacji . Kiedy tata tam ponownie zatankował spytał się czy to prawda okazało się że nic takiego nie miało miejsca .
Po tym incydencie kupiliśmy telefon z wyświetlaczem numerów .
__________________
Najważniejsza w życiu jest decyzja. Reszty dokona przypadek
Lidia Jasińska


Chcesz podarować uśmiech dzieciom wyślij kartkę więcej na: http://marzycielskapoczta.pl/
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 09:14   #45
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Ostatnio jakiś facet dzwonił na stacjonarny chyba z 5 razy i sie nie odzywał. Przy szóstym podejściu do telefony burknęłam
-"Czego?" (myślałam, że to znowu ten facet)
a usłyszałam:
-"Dzien Dobry, mówi pani X. czy mogłabym rozmawiać z Jolą (moją mamą)"
- yyy tak, już daje.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 09:27   #46
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

jeszcze sobie przypomniałam,że kilka lat temu razem z koleżankami siedziałyśmy w domu u jednej z nich. nudziło nam się, to złapałysmy za telefon i dzwoniłysmy pod byle jak wybrane numery i przedstawiałyśmy się jako redaktorki Claudii i innych pism mówiąc, że Pan/Pani wygrał/a suszarkę.. do włosów łonowych oraz roczny zapas papieru toaletowego. ludzie piszczeli nam z radości do uszu, naprawdę
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 09:33   #47
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Mylenie mnie z moja Mama jest dosc czeste, do tego sie juz przyzwyczailam. Czasem jak dzwonia w malo istotnej sprawie (reklamy itd.) nie wyprowadzam z bledu.

Kiedys jednak plakalam ze smiechu sluchajac mojej Babci. Zadzwonil do Niej moj Brat cioteczny. On sie czesto wyglupia. Przedstawil sie, ze jest z Radia Maryja (Babcia slucha) i zaczal Babcie przekonywac do jakiejs opcji politycznej, co do ktorej Babcia miala inne zdanie. Po prostu wilam sie ze smiechu (od razu zalapalam, ze to Brat), sluchajac jak Babcia tlumaczy sie gesto, ze Ona jednak Giertcha nie lubi i dlaczego

Mniej smieszna sytuacja: w czasach, gdy nie bylo wyswietlania numeru co noc dzownil ktos do nas i sie nie odzywal. Trwalo to jakies 2 miesiace. Gdy wylaczalismy na noc telefon, to byl spokoj, gdy nastepnej nocy wlaczalismy, dzwonil znowu... . Ktos nam poradzil, zebysmy, gdy zadzwoni nie odkladali sluchawki, tylko zostawili "wlaczona", wiec jesli ktos dzowni z domu to sporo zaplaci za rozmowe (stare centrale byly jeszcze). Kilka razy tak Rodzice zrobili i sie skonczylo.
__________________
Wymiana
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 09:33   #48
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
jeszcze sobie przypomniałam,że kilka lat temu razem z koleżankami siedziałyśmy w domu u jednej z nich. nudziło nam się, to złapałysmy za telefon i dzwoniłysmy pod byle jak wybrane numery i przedstawiałyśmy się jako redaktorki Claudii i innych pism mówiąc, że Pan/Pani wygrał/a suszarkę.. do włosów łonowych oraz roczny zapas papieru toaletowego. ludzie piszczeli nam z radości do uszu, naprawdę
Hahha
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 09:43   #49
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

z takich przygód to przypomina mi sie tylko to, że mój starszy brat lubił odbierac telefon i mówić- policja słucham itp
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 10:00   #50
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez caro_l_a Pokaż wiadomość
z takich przygód to przypomina mi sie tylko to, że mój starszy brat lubił odbierac telefon i mówić- policja słucham itp
Ja czasem odbieram i mówię : Rezydencja panśtwa X, słucham. Jak chodziłam do liceum, to byłam bardziej pomysłowa. Mówiłam np. Kostnica słucham? albo lodówka słucham? Matko, jak sobie teraz przypomnę reakcje
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 14:23   #51
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Moja siostra odbiera telefon:
-halo?
-córcia, to ja, mama
-o hej, mamo
-ojca nie ma?
-nie ma
-obiad sobie odgrzaliście?
-aha
-to dobrze, a u cioci Ewy byłaś już?
-u jakiej cioci?
-Anka, nie wygłupiaj się, głowa mnie boli..
-jaka Anka?? Z Agnieszką rozmawiasz
-ee? Czy to numer 654...?
-nie
-przepraszam, pomyłka

spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 14:45   #52
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Mnie tez czesto myla z mama Jako, ze jest to nagminne to nowych znajomych za wczasu uprzedzam, ze gdy dzwonia na domowy, zeby pytali sie, czy jestem w domu Tak bylo z jednym kolesiem. Gdy pierwszy raz i drugi raz zadzwonil bylo ok, zapytal sie. Przy trzecim telefonie, byl tak pewien, ze to ja odbieram telefon, ze gdy tylko uslyszal "halo" mojej mamy powiedzial: "no czesc, co tam u Ciebie, jestesmy umowieni, tak?" uslyszal: "to ja dam corke" Gdy przejelam sluchawke prosil mnie abym przeprosila mae za incydent, gdyz byl swiecie przekonany, ze to ja

Innym razem odbieram telefon a w sluchawce slysze jedna z kolend spiewana przez jakies male dziewczynki. Okazalo sie, ze dziewczynki byly same w domu i sie nudzuly. Gdy odlozyly sluchawe, ja tego nie uczynilam Dalej mialam przytknieta sluchawke do ucha Po chwili slysze znow ich glos i slysze jak mowia do siebie jaki znow nr wykreca Z chwila wcisniecia pierwszego klawisza stracilam z nimi kontakt... (nie wiem, czy wiecie, ale jesli macie telefon tablowy a nie bezprzewodowy, tak samo wasz rozmowca, to jesli wy do niego zadzwonicie, a on odlozy po rozmowie sluchawke, po czym znow podniesie, to dalej bez problemow bedziecie mogli z nia rozmawiac )
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 15:37   #53
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

hmmm.. mi się przypomina tylko jedno: dzwoniłam do dziadka koleżanki z daleka, aby pozwolił swej wnuczce mnie odwiedzić na 2 dni i zamiast "dzień dobry" powiedziałam "dobry wieczór" w południe jeszcze głupia zamiast odłozyć słuchawkę zaczęłam sie tłumaczyć...
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 15:44   #54
6/9
Raczkowanie
 
Avatar 6/9
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 82
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Kiedyś ktoś z jakiegoś sklepu spożywczego zadzwonił do mojego domu myśląc, że dodzwonił się do hurtowni wędlin. Mój tato zalecał różnego rodzaju kiełbaski, szyneczki i inne takie i jeszcze obiecał, że wszystko jutro z rana przywiozą, bo "nasza hurtownia dba o klientów". Sie musiała kobieta nieźle wkurzyć, że nikt jej rano wędlinek nie przywiózł.

Dzwoni kiedyś telefon, ja odbieram i słysze, że mi ktoś sapie do słuchawki. Normalnie mnie zmroziło, tak sie przestraszyłam, że szok. Pozamykałam w odwecie drzwi w domu i ogólnie strach na maksa. Co sie okazało, to mój tato dzwonił do domu, a że oparł telefon o ramie, żeby mieć wolne ręce (w pracy był) to nie usłyszał jak odebrałam i tak se oddychał...
__________________
...and in the night we'll whish this never ends...
6/9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 15:48   #55
caro_l_a
Wtajemniczenie
 
Avatar caro_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 329
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez 6/9 Pokaż wiadomość

Dzwoni kiedyś telefon, ja odbieram i słysze, że mi ktoś sapie do słuchawki. Normalnie mnie zmroziło, tak sie przestraszyłam, że szok. Pozamykałam w odwecie drzwi w domu i ogólnie strach na maksa. Co sie okazało, to mój tato dzwonił do domu, a że oparł telefon o ramie, żeby mieć wolne ręce (w pracy był) to nie usłyszał jak odebrałam i tak se oddychał...
o matko
caro_l_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 16:00   #56
Metaksa
Raczkowanie
 
Avatar Metaksa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 154
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Kolega (k) dzwoni do pracy swojej mamy i mowi..

(k)-dzien dobry..
-dzien dobry..
(k)-czy moge prosic Mirie Make..?
-kogo..?
(k)-przepraszam Marie M**
-przy telefonie
(k)-mama..?

Szalony.. dosc, ze nie pozlam mamy to jeszcze sie pomylil
__________________
..:: Nikt tak pięknie nie mówi, że się boi miłości... jak Ty ::..

Edytowane przez Metaksa
Czas edycji: 2007-04-21 o 16:01 Powód: pomylka
Metaksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 16:40   #57
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Ja zapamiętałam jak po przeprowadzce cały czas ludzie dzwonili na domowy i pytali się czy to przychodnia jakaś tam... albo że do lekarza chcą się umówić i tak setki razy, codziennie. Na początku tłumaczyłam że to pomyłka a później już mnie tak to wkurzało że poprostu rzucałam słuchawką jak słyszałam coś o przychodni czy lekarzu i zmieniłam nr. telefonu
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 17:28   #58
Słowiańska Lara Croft
Raczkowanie
 
Avatar Słowiańska Lara Croft
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 105
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

W dzieciństwie uwielbiałam z koleżankami wykorzystywać domofon do "robienia jaj"
I taka np.rozmowa:
(F-facet,J-ja)
F-Tak?
J-Dzień dobry.Chodzi Panu lodówka?
F-Tak...(niepokój)
J-To dlaczego jej Pan nie wypuści na spacer?(ironia i zdziwienie)

Noo,raz od starszej Pani dostałyśmy potem po głowach ziemią od kwiatków,mieszkała na parterze

Hahahahha,pamiętam jeszcze,jak kiedyś w zimę na wsi,siedząc przy kominku słyszałam dość ciekawą rozmowę...głupią,ale zniewalającą.Przy domu zatrzymał się jakiś facio i wyszedł z samochodu.Napewno znacie takich co się drą jak stare prześcieradła i gorzej...należał do takich,rozpoczął rozmowę z jąkąś dziewczyną.

F-K....a ale jak ty mnie możesz kochać,jak ja cie nie znam!!!!!!!!
No ale powiec mi k.....a skąd ty mnie k....a znasz?!!No ale jak ty mi k......a mówisz,że mnie k....a kochasz,jak ja cie nie znam.Skąd ty masz k....a mój numer?No powiedz mi k.....a jak ty mi mozesz mówic ze mnie kochasz,jak ja cie k.....a nie znam!
I tak mniej więcej pół godziny..po czym wsiadł do samochodu i pojechał.
A ja turlałam się po podłodze.
__________________
Quod me nutrit,me destruit.
Archeo to nie sprint na sto metrów-to maraton-a do tego potrzebny jest charakter...więc...witaj w piekle
Słowiańska Lara Croft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 17:49   #59
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Wiele lat temu jeszcze jak byłam w podstawówce, zadzwonił do domu facet i spytał: "Czy zastałem Henka w domu". Heniek to mój ojciec, wiec odpowiedziałam mu:, ze nie ma. A on na to: "Czy rozmawiam z córką?" , a ja na to, że tak. "Proszę przekazac mu że dzwoni kolega z pracy ( i tu sie przedstawił) i że bede czekał na niego o 10.00 przed firmą.". No i ja - małolatka obiecałam, że powtórze. Ale jak odłożyłam słuchawkę, dopiero wtedy uświadomiłam sobie, że przeciez mój tata nie pracuje I opowiedziałam tacie o ty facecie, myslalam moze ze z jego bylej pracy, ale nie znał tego pana.
Mój ex tez mówił kiedys, ze na poczatku naszej znajomosci dzwonił do mnie i pytał "Czy jest Alina" i Alina była, ale na pewno nie ja
Aha i jeszcze jedno zdarzenie. Pewnego dnia zadzwoniłam do kumpla. Strasznie tego dnia byłam przymulona. Zawsze odbierał mój kumpel, ale tym razem odebrał jego ojciec i ja nie wiem czemu tak bylam zaskoczona, ze mimo ze była godzina 14.00 powiedziałam: "Dobry wieczór" i w aż zbladłam, ze taka głupia jestem... Co dziwne facet odpowiedział mi tak samo hihi Ja sie tak speszylam, ze odłozyłam słuchawke, normalnie słowa nie mogłam wydusic.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 17:52   #60
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Dot.: Śmieszne pomyłki telefoniczne

Cytat:
Napisane przez martini. Pokaż wiadomość
Ja czasem odbieram i mówię : Rezydencja panśtwa X, słucham. Jak chodziłam do liceum, to byłam bardziej pomysłowa. Mówiłam np. Kostnica słucham? albo lodówka słucham? Matko, jak sobie teraz przypomnę reakcje
Z tą rezydencją to takie same jaja robiłam jak byłam smarkata
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.