..::Dieta Plaż Południowych - część X ::.. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 10:19   #181
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

ooo.. z Lubelli szybko odpisują.
Napisałam do nich i otrzymałam to :

Dzień dobry,

Z definicji "Typ mąki określany jest poprzez pomiar masy składników
mineralnych (popiołu), pozostałych po spaleniu próbki mąki". Praktycznie
popiół odzwierciedla zawartość w mące otrąb i innych części niebędących
bielmem ziarna, z którego powstaje mąka biała T 450, T 500. Zgodnie z nazwą
Mąka Pełne Ziarno i Makaron Pełne Ziarno od Lubelli zawierają wszystkie
składniki ziarna, czyli odzwierciedlają jego naturalny skład, zatem popiół
jest zbliżony do tej wartości w ziarnie pszenicy (tj. 1,6-1,9%). Znaczy to,
że w przypadku tych produktów można by mówić o typie pomiędzy 1600 a 1900.
Jak widać popiół, a więc i typ mąki może się nieznacznie zmieniać i zależy
to w dużej mierze od warunków klimatycznych (zwłaszcza rozkładu opadów) na
terenie uprawy zboża w danym roku, dlatego właśnie Lubella nie podaje
jednej, stałej wartości.

Pozdrawiam,
Edyta Knuta"
hmm.. czyli jest szansa że ma ponad 1850, ale czarno to widze
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:46   #182
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Ryjek1 Pokaż wiadomość
Mój 4 latek takie jada Maż tez Nie mają wyjścia Nie posiadam innej mąki Chleb tez wcina

A teraz się przedstawię Jestem na SB od lipca 2009r Przez 2 miesiące zgubiłam 14 kg Od połowy września do 18 kwietnia byłam na III fazie SB. Przytyłam niecałe 2 kg. Od poniedziałku wróciłam na I fazę SB I po 5 dniach zgubiłam -2,5 kg Dzisiaj zgrzeszyłam sernikiem na zimno, ale nie robię sobie wyrzutów Przedłużę I fazę o jeden dzień i się wyrówna
wow! to jakis zakakujacy wynik! mi tez by sie taki przydal...
rozumiem ze te 2 miesiace bylas najpierw na I fazie a pozniej 1.5 miesiaca na II ?
Mam jeszcze pytanie co z ruchem, cwiczeniami terningami? Jak to wszytsko wygladało? Bylabym wdzieczna zebys to zoobrazowala bo bardzo jestem ciekawa jak mozna uzyskac taki efekt!
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:07   #183
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dziewczyny, jemy watrobke drobiowa? Bo nie znalazlam zadnego przepisu w przepisowni, a na listach 1 fazy nie ma informacji o tym.....
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 11:50   #184
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

wg ksiązki, watroba wolowa jest zabroniona, ale nie ma nic o drobiowej. w sumie z tego co pamietam, to bedac poprzednio na diecie chyba zjadłam raz, a że ja bardzo lubię, to znaczy ze pewnie któras z dziewczyn powiedziała ze nie wolno

edit:

Ok sprawdziłam.
Zalecane jest chude mięso czyli takie które zawiera do 10g tłuszczu całkowitego i do 4,5 grama tłuszczu nasyconego w 100 g.
wg źródeł internetowych watróbka drobiowa bogata jest w duza ilość białka i stosunkowo niewielką ilość tłuszczu. Prosze :
Białko: 19,1

Tłuszcz: 6,3

Węglowodany: 0,6

Wartość energetyczna: 136

wygląda więc na to że można.
__________________


Edytowane przez dzonksik
Czas edycji: 2010-04-26 o 11:57
dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:07   #185
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
ooo.. z Lubelli szybko odpisują.
Napisałam do nich i otrzymałam to :

Dzień dobry,

Z definicji "Typ mąki określany jest poprzez pomiar masy składników
mineralnych (popiołu), pozostałych po spaleniu próbki mąki". Praktycznie
popiół odzwierciedla zawartość w mące otrąb i innych części niebędących
bielmem ziarna, z którego powstaje mąka biała T 450, T 500. Zgodnie z nazwą
Mąka Pełne Ziarno i Makaron Pełne Ziarno od Lubelli zawierają wszystkie
składniki ziarna, czyli odzwierciedlają jego naturalny skład, zatem popiół
jest zbliżony do tej wartości w ziarnie pszenicy (tj. 1,6-1,9%). Znaczy to,
że w przypadku tych produktów można by mówić o typie pomiędzy 1600 a 1900.
Jak widać popiół, a więc i typ mąki może się nieznacznie zmieniać i zależy
to w dużej mierze od warunków klimatycznych (zwłaszcza rozkładu opadów) na
terenie uprawy zboża w danym roku, dlatego właśnie Lubella nie podaje
jednej, stałej wartości.

Pozdrawiam,
Edyta Knuta"
hmm.. czyli jest szansa że ma ponad 1850, ale czarno to widze
Przyznam szczerze, że to była jedyna mąka jaką stosowałam, bo tylko taką byłam w stanie nabyć ;-] I nawet jeśli to typ 1600 to przecież o wiele bardziej lepsza jest od tych typ450 - więc myślę, że to nie jest aż taka straszna szkoda. Wypieki mi wychodzą, cena nie jest odstraszająca, więc można sobie pozwolić.
Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
wg ksiązki, watroba wolowa jest zabroniona, ale nie ma nic o drobiowej. w sumie z tego co pamietam, to bedac poprzednio na diecie chyba zjadłam raz, a że ja bardzo lubię, to znaczy ze pewnie któras z dziewczyn powiedziała ze nie wolno

edit:

Ok sprawdziłam.
Zalecane jest chude mięso czyli takie które zawiera do 10g tłuszczu całkowitego i do 4,5 grama tłuszczu nasyconego w 100 g.
wg źródeł internetowych watróbka drobiowa bogata jest w duza ilość białka i stosunkowo niewielką ilość tłuszczu. Prosze :
Białko: 19,1

Tłuszcz: 6,3

Węglowodany: 0,6

Wartość energetyczna: 136

wygląda więc na to że można.
Ja na I fazie wcinałam 2x w tygodniu wątróbkę z cebulką ;-] Nie spowodowało to spadku szybkości chudnięcia, poza tym wątróbka drobiowa zdrowa jest - dużo białka, magnez i takie tam ;]
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:48   #186
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

28nana gratuluję zrobionych km

inutil ja do nalesnikow czy placuszkow czy ciasta uzywam mąki pełne ziarno z lubelli - do nabycia w supermarketach za 3.50 chyba... Pozostałych typów maki które wymienilaś używam do pieczenia buleczek, chleba - są do kupienia w realu u mnie, a orkiszową kupuję w sklepie ze zdrową żywnoscią... Tylko tam jest strasznie drogo... Poza tym możesz uzywać wszystkiego co ma w nazwie "pelnoziarniste"

moodlishka ja na I piłam zieloną codziennie i to w sporych ilościach... Chyba powinno sie mniej, ale ja uwielbiam zielona, więc nie moglam się odzwyczaić

Co do mąki z lubelli, to wczoraj specjalnie się po nią wybralam do marketu, żeby sobie dzisiaj nalesniki zrobić na sniadanko, bo z tej grubiej mielonej to jakos mi się nie widziało i teraz mnie zastrzelilyscie ta informacją... Ale zgadzam się z saming że lepsza taka niz zwykła pszenna... Więc będe jej nadal uzywac

Mojemu dziacku nalesniki z tej mąki smakowaly, więc mam sukces Mi jeszcze bardziej, ale zgrzeszylam dodając do ciasta małą lyzeczkę miodu, bo nie mialam fruktozy... Ale za to zrobilam je z twarogiem i byly przepyszne... Zrobilam gestsze niz w przepisie, bo dalam calą szklankę maki i do tego robilam grubsze, bo takie wolę i wyszły mi 4... Ja zjadlam 1,5, synek 0,5, więc na jutro na sniadanie mam jeszcze 2 I tu pytanie - ile takich nalesników mogę zjeść ze szklanki maki, żeby byl to jeden produkt skrobiowy??

Za to na obiad srobilam sobie pirwszofazowe placki selerowe - ale pychota
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:17   #187
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dzięki dziewczyny, fajnie że mogę tych mąk używać, bo zrobiliśmy niezły zapas w Auchanie głównie do chleba, ale będę kombinować no i rozumiem że makaron pełnoziarnisty z lubelli jest ok. Kupiłam też makaron ekologiczny orkiszowy w auchanie - jakiś ichniejszy, ale w składzie jest napisane: mąka orkiszowa typ 1850 ekologiczna, woda ) więc ok. Tylko jest mała paczuszka - 250g a jak cenowo było to nie pamiętam.

dziś na obiad znowu chili, w czwartek tak mi smakowało że robię jeszcze raz, tylko tym razem z mięsa mielonego, nie z kuraka.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2010-04-26 o 13:21
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 13:29   #188
Ryjek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 285
GG do Ryjek1
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
wow! to jakis zakakujacy wynik! mi tez by sie taki przydal...
rozumiem ze te 2 miesiace bylas najpierw na I fazie a pozniej 1.5 miesiaca na II ?
Mam jeszcze pytanie co z ruchem, cwiczeniami terningami? Jak to wszytsko wygladało? Bylabym wdzieczna zebys to zoobrazowala bo bardzo jestem ciekawa jak mozna uzyskac taki efekt!
Co do ruchu to jezdzilam na rolkach oraz używałam Twistera Poza tym dużo ruchu w pracy i w domu Dodatkow w tym okresie mialam mega gorączkę i co z tym idzie 3 dniową głodówke A tak to piłam bardzo dużo wody, przestrzegałam dozwolonych produków i jadłam 3 posiłki dziennie. Na 5 nie miałam miejsca niestety. Jadłam bardzo dużo owoców, a szczególnie zakazanych winogron Kolacja max. do godz. 18 Ale wg mnie kilogramy same leciały, bo miały z czego
__________________
Pozdrawiam

Aska
Ryjek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:41   #189
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Dziewczyny jakie węgle jecie - chodzi mi o to czy głównie w postaci chleba i bulek i makaronu, czy często robicie nalesniki i ciasta?? Bo nie chcę przesadzić, a na podwieczorek lubię zjeśc coś slodkiego... Więc czy bardzo zaszkodzi jeśli będę jeśc kawałek drożdżowego czy nalesniki??
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:45   #190
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
wg ksiązki, watroba wolowa jest zabroniona, ale nie ma nic o drobiowej. w sumie z tego co pamietam, to bedac poprzednio na diecie chyba zjadłam raz, a że ja bardzo lubię, to znaczy ze pewnie któras z dziewczyn powiedziała ze nie wolno

edit:

Ok sprawdziłam.
Zalecane jest chude mięso czyli takie które zawiera do 10g tłuszczu całkowitego i do 4,5 grama tłuszczu nasyconego w 100 g.
wg źródeł internetowych watróbka drobiowa bogata jest w duza ilość białka i stosunkowo niewielką ilość tłuszczu. Prosze :
Białko: 19,1

Tłuszcz: 6,3

Węglowodany: 0,6

Wartość energetyczna: 136

wygląda więc na to że można.
Dziekuje za mega fachowa odpowiedz w takim razie wrzuce na patelnie pozniej i bedzie pycha obiadek
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 13:50   #191
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

hej plazowiczki
u mnie dzis 9 dzien I fazy. Po 8 dniach -2,4kg zaczynam widziec efekty w lustrze. Nie moge sie doczekac przejscia na II faze, choc troche sie obawiam. Na niedziele zaplanowałam jabłko

Kupilam wreszcie ser zolty - zawartosc tluszczu 17%.

dzieki wszystkim za odpowiedzi co do musztardy dzisiaj powstrzymalam sie z kupnem, zeby zobaczyc co napiszecie, teraz wiem, ze mam szukac dijon

na II fazie wg ksiazki mozna jesc parowki raz na tydzien pod warunkiem, ze sa niskotluszczowe. Gdzie takich szukac? Znalazlam chyba z Sokołowa na stronie internetowej, ale w sklepach ich nie widze. Dzisiaj w kauflandzie przepatrzylam rozne, ale wszystkie mialy sporo tluszczu wiem, ze parowki nie sa zbyt zdrowe, ale raz na jakis czas mozna zjesc dla odmiany

Cytat:
Napisane przez pscolaa Pokaż wiadomość
pani ćma na I raczej bym musztardy codziennie nie jadła, ale myslę że jak raz w tygodniu zjesz łyżeczkę to wielkiej szkody nie będzie...
nie zamierzam jesc codziennie, dlatego tak sobie pomyslalam, ze moze lyzeczke raz na jakis czas mozna chociaz dziwne, ze Agatson o niej sobie zapomnial i nie dal jej ani do dozwolonych, ani do zakazanych.

powiem Wam, ze cos mi sie smaki pozmienialy na tej diecie jak wczesniej nie lubilam brokulow, tak wczoraj zjadlam do obiadu dla skosztowania i sie zakochalam w ich smaku i co wiecej - pierwszy raz w moim zyciu nie mam ochoty na slodkie w czasie okresu i przed tez nie mialam! to dopiero cos
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49

Edytowane przez pani ćma
Czas edycji: 2010-04-26 o 14:04
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 14:17   #192
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

watrobki nie mozna na pierwszej fazie
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:27   #193
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
watrobki nie mozna na pierwszej fazie
Drobiowej??

Kolezanka wyzej wszystko opisala, sadzac po skladzie mozna

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

W mojej w skladzie jest 19 g bialka, 4 tluszczu i 1 wegli. W tej porcji ktora kupilam
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:28   #194
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Ryjek1 Pokaż wiadomość
Co do ruchu to jezdzilam na rolkach oraz używałam Twistera Poza tym dużo ruchu w pracy i w domu Dodatkow w tym okresie mialam mega gorączkę i co z tym idzie 3 dniową głodówke A tak to piłam bardzo dużo wody, przestrzegałam dozwolonych produków i jadłam 3 posiłki dziennie. Na 5 nie miałam miejsca niestety. Jadłam bardzo dużo owoców, a szczególnie zakazanych winogron Kolacja max. do godz. 18 Ale wg mnie kilogramy same leciały, bo miały z czego
No i robisz podstawowe błedy.... Myśle, że 3 posiłki to za mało. Nikt nie mówi o jakichs wielkich, ale moze to być np mala przekąska... A kolacją do 18 tylko spowalniasz metabolizm...
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50

Edytowane przez feline2
Czas edycji: 2010-04-26 o 14:29
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:47   #195
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
Drobiowej??

Kolezanka wyzej wszystko opisala, sadzac po skladzie mozna

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

W mojej w skladzie jest 19 g bialka, 4 tluszczu i 1 wegli. W tej porcji ktora kupilam
Watrobka jest zabroniona w pierwszej fazie, jak wszystkie inne podroby. Nie zapominajmy, ze SB to ma byc dieta dla osob z chorobami serca, miazdzyca i podwyzszonym cholesterolem, ktory watrobka ma w skladzie. SB ma zapobiegac tym chorobom a nie glownie sprawiac, ze sie chudnie.

Watrobka jest owszem zdrowa jesli zwierzeta sa w hodowlach ekologicznych. Zwierzeta tuczone na farmach sa faszerowane antybiotykami i sterydami. Ich watrobki sa otluszczone i zawieraja caly ten syf, ktory sie im wtlacza.
Jesli mamy dostep do watrobki z ekologicznej farmy, gdzie jest wolny chow a nie klatkowy i kurki jedza pszenice i skubia trawke to mozna taka watrobke od czasu do czasu spozywac.

Oczywiscie kobiety w ciazy i osoby majace problemy z cholesterolem powinny zupelnie zrezygnowac z watrobki. Te pierwsze z racji duzej ilosci witaminy A, ktora moze uszkodzic plod, te drugie z oczywistych wzgledow.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:50   #196
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

No to wiecej pytan nie mam ....
W takim razie wyladuje w koszu ....
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 14:53   #197
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
No to wiecej pytan nie mam ....
W takim razie wyladuje w koszu ....
Nie musi ladowac w koszu watrobka, zjedz ja ale wiecej na jedynce nie kupuj. A jesli bardzo lubisz to poszukaj sklepu gdzie watrobka jest drozsza i pochodzi z ekologicznej farmy i od czasu do czasu na dwojce mozesz jesc.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:01   #198
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Nie musi ladowac w koszu watrobka, zjedz ja ale wiecej na jedynce nie kupuj. A jesli bardzo lubisz to poszukaj sklepu gdzie watrobka jest drozsza i pochodzi z ekologicznej farmy i od czasu do czasu na dwojce mozesz jesc.
No to ja zamroze ... bo ja na 1 jestem .... zaczynam jednak od poczatku, dzisiaj 1 dzien jedynki
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 15:54   #199
dzonksik
Raczkowanie
 
Avatar dzonksik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 398
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Watrobka jest zabroniona w pierwszej fazie, jak wszystkie inne podroby. Nie zapominajmy, ze SB to ma byc dieta dla osob z chorobami serca, miazdzyca i podwyzszonym cholesterolem, ktory watrobka ma w skladzie. SB ma zapobiegac tym chorobom a nie glownie sprawiac, ze sie chudnie.

Watrobka jest owszem zdrowa jesli zwierzeta sa w hodowlach ekologicznych. Zwierzeta tuczone na farmach sa faszerowane antybiotykami i sterydami. Ich watrobki sa otluszczone i zawieraja caly ten syf, ktory sie im wtlacza.
Jesli mamy dostep do watrobki z ekologicznej farmy, gdzie jest wolny chow a nie klatkowy i kurki jedza pszenice i skubia trawke to mozna taka watrobke od czasu do czasu spozywac.

Oczywiscie kobiety w ciazy i osoby majace problemy z cholesterolem powinny zupelnie zrezygnowac z watrobki. Te pierwsze z racji duzej ilosci witaminy A, ktora moze uszkodzic plod, te drugie z oczywistych wzgledow.
Ok, tego nie wzięłam pod uwagę, także przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wg ilości tłuszczu w 100g produktu wątróbka wydawała się być zgodna z SB.
__________________

dzonksik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 16:15   #200
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Ryjek1 Pokaż wiadomość
Co do ruchu to jezdzilam na rolkach oraz używałam Twistera Poza tym dużo ruchu w pracy i w domu Dodatkow w tym okresie mialam mega gorączkę i co z tym idzie 3 dniową głodówke A tak to piłam bardzo dużo wody, przestrzegałam dozwolonych produków i jadłam 3 posiłki dziennie. Na 5 nie miałam miejsca niestety. Jadłam bardzo dużo owoców, a szczególnie zakazanych winogron Kolacja max. do godz. 18 Ale wg mnie kilogramy same leciały, bo miały z czego
no to wg tego to tak na SB cały czas nie byłaś Podejrzewam,że sporo nawyków Ci zostało i starałś się jadać wg tej diety mimo,ż głównych zaleceń chyba nie przestrzegałaś??(5 posiłków i kolacja na około 2 godz przed snem)
ale I chyba miałaś tylko 2 tyg i nie dłużej??
no i ta 3dnówka wątpię by Cię odchudziła(raczej odwodniła?)
w każdym bądź razie efekt powalający
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 16:25   #201
Ryjek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bogatynia
Wiadomości: 285
GG do Ryjek1
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

I faze miałam tylko 2 tygodnie. Niestety nigdy nie jadam dużo, a dla mnie te 3 posiłki to i tak dużo Z mojego jadłospisu na zawsze zniknęły ziemniaki, jasne pieczywo, słodycze itp. Owszem są wpadki ale kto ich nie ma
__________________
Pozdrawiam

Aska
Ryjek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 16:27   #202
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez dzonksik Pokaż wiadomość
Ok, tego nie wzięłam pod uwagę, także przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wg ilości tłuszczu w 100g produktu wątróbka wydawała się być zgodna z SB.
Ja sama nie wiedzialam, ze nie mozna na jedynce watrobki ale tu na forum ktos o tym pisal. W ksiazce zabroniona watrobka cieleca a o kurzej nie ma mowy. W kazdym razie przemawia za mna argument o cholesterolu. Watrobke uwielbiam ale staram sie jadac rzadko.
paprak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 16:30   #203
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Ryjek1 Pokaż wiadomość
I faze miałam tylko 2 tygodnie. Niestety nigdy nie jadam dużo, a dla mnie te 3 posiłki to i tak dużo Z mojego jadłospisu na zawsze zniknęły ziemniaki, jasne pieczywo, słodycze itp. Owszem są wpadki ale kto ich nie ma
u mnie tez ziemniaki,pieczywo jasne i biały ryż to rzaadkość.prędzej zgrzeszę makaronem.słodycze teżo graniczyłam-tzn od piątku poszalałam, ale niedługo się skończą i nie będą kusiły wstręciuchy moje pyszne
kurczę,mi jakoś spadło jakieś 2 kg od kiedy jestem na aerobiku+pilnowanie by zdrowo jadać(5 posiłków przeważnie niegrzesznych) no i trochę mi smutno,że waga nie chce ruszyć a ja chcę jeszcze 2 kg zgubić-a nie chcę wracać na I bo się na niej męczę
eh
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:34   #204
laurka23
Zakorzenienie
 
Avatar laurka23
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 872
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez Cosmaaaaaaa Pokaż wiadomość
No to ja zamroze ... bo ja na 1 jestem .... zaczynam jednak od poczatku, dzisiaj 1 dzien jedynki
Ale jak to od początku, dlaczego zaczynasz od nowa? Ile dni byłaś w 1 fazie? Takie powroty na jedynkę, zaczynanie od początku to nic dobrego. Organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje węglowodanów także. Wygłodzisz organizm i będzie większe prawdopodobieństwo, że rzucisz się na coś słodkiego. Poza tym, do spalania tłuszczu niezbędne są węglowodany.
laurka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:40   #205
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Witam wszystkie plażowiczki Mogę się do was przyłączyć? Jestem dopiero 2 dzień na pierwszej fazie, a w kupie raźniej

Większych grzechów na koncie nie mam (dwa płatki ryżowe i trochę czekolady bez cukru, dla diabetyków - to chyba nie tak tragicznie?) Za to dzisiaj, jak na razie czysto.
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 19:25   #206
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
Witam wszystkie plażowiczki Mogę się do was przyłączyć? Jestem dopiero 2 dzień na pierwszej fazie, a w kupie raźniej

Większych grzechów na koncie nie mam (dwa płatki ryżowe i trochę czekolady bez cukru, dla diabetyków - to chyba nie tak tragicznie?) Za to dzisiaj, jak na razie czysto.
lepiej zjeść czekoladę gorzką taką 90%(wawel??)1-2 kostki dziennie tylko.
te light zawierają więcej tłuszczy a wcale nie tak dużo kakao

edit:dziewczyny, przechodzę załamaniewaga stoi mimo,ze raczej uważam na to co jem to waga od jakiegos czasu stoi.i jak ja mam się pokazać w kostiumie-nie odważę się smutno miehh
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2010-04-26 o 19:29
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:02   #207
telik
Wtajemniczenie
 
Avatar telik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 2 882
GG do telik
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez paprak Pokaż wiadomość
Ja sama nie wiedzialam, ze nie mozna na jedynce watrobki ale tu na forum ktos o tym pisal. W ksiazce zabroniona watrobka cieleca a o kurzej nie ma mowy. W kazdym razie przemawia za mna argument o cholesterolu. Watrobke uwielbiam ale staram sie jadac rzadko.
ja tez lubie, ale juz w mam w nawyku aby nie jesc
chyba ze w ramach III fazowego grzeszku
__________________
telik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 20:05   #208
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
lepiej zjeść czekoladę gorzką taką 90%(wawel??)1-2 kostki dziennie tylko.
te light zawierają więcej tłuszczy a wcale nie tak dużo kakao
Tak, wiem, jednak nie przepadam za gorzką czekoladą. No i oczywiście nie zjadłam całej - 2 kostki Reszta czeka na chwilę słabości...
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 21:00   #209
pscolaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 693
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

dygotka8 a od dawna tak waga stoi?? Moze jesz czegoś za dużo, o jedną porcję węgli albo o owoc... Moze jakieś ćwiczenia... Sama nie wiem, sama sie tego boję...

Alem się zapchala zapiekanką z soczewicy Teraz w końcu odważyłam się na lampkę winka I idę ogladać mój serial na kompie

Też macie takie ciagoty do ważenia się codziennie... Ja ledwo się powstrzymuje co rano Wiem, ze wtedy pewnie złapałabym dolek bo powiedzmy waga by stala albo podskoczyla chwilowo, ale ciężko się nie wazyc... I jak ja mam wytrzymać do soboty
pscolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 21:04   #210
feline2
Zadomowienie
 
Avatar feline2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 140
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część X ::..

Cytat:
Napisane przez pscolaa Pokaż wiadomość
dygotka8

Alem się zapchala zapiekanką z soczewicy Teraz w końcu odważyłam się na lampkę winka I idę ogladać mój serial na kompie

Też macie takie ciagoty do ważenia się codziennie... Ja ledwo się powstrzymuje co rano Wiem, ze wtedy pewnie złapałabym dolek bo powiedzmy waga by stala albo podskoczyla chwilowo, ale ciężko się nie wazyc... I jak ja mam wytrzymać do soboty
Jaki serial?
Ja nie mam ciągot, a wręcz płakać mi się chce jak mam sięzważyć, bo boję się, że waga stoi w miejscu lub- co gorsza- wzrasta...
Boję się rozczarowania strasznie
__________________
SB: 64-58-57-56-55-54-53-52-51-50
feline2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.