Ciepłe kolory - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 13:38   #1
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382

Ciepłe kolory


Taka moja zabawa Ciepłe kolory, kwiaty, przejrzystości - czyli czekam na wiosnę w pełni (pewnie ciepłe kolory to bardziej do lata, ale tęsknię za temperaturą 23 stopnie) Dla humoru - słonik

edit: w ramach wyjaśnień - te spodnie to nie leginsy

The Style Blabber

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK

Edytowane przez gajkin
Czas edycji: 2011-04-18 o 19:07
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 14:01   #2
enamour
Zakorzenienie
 
Avatar enamour
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14 745
Dot.: Ciepłe kolory

ta krótka,prześwitująca koszula, legginsy(czy tam spodnie) i ten sweterek - matko święta

mi się nie podoba.
__________________
Wszystko, co należy do mnie, jest teraz Twoje. Oddaje Ci siebie, swą duszę i miłość, od teraz aż do końca naszych dni.

Edytowane przez enamour
Czas edycji: 2011-04-18 o 14:02
enamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 14:03   #3
marissima
Zadomowienie
 
Avatar marissima
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 490
GG do marissima
Dot.: Ciepłe kolory

slicznie
__________________
Życie jest zbyt krótkie żeby zakładać nudne ubrania.




http://shywordinmyhead.blogspot.com/


[ross_i]695240[/ross_i]
marissima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 15:27   #4
justa262726
Rozeznanie
 
Avatar justa262726
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 538
Dot.: Ciepłe kolory

Jak dla mnie okropnie! po pierwsze do leginsow powinna byc dluzsza bluzka, pod drugie..ten sweter.. po trzecie leginsy jakies takie za krótkie -,-
justa262726 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 15:29   #5
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Ciepłe kolory

Tragedia. Bluzka do legginsów powinna zakrywać tyłek! Wzór na legginsach mi się nie podoba, poza tym jak na mój gust sa za krótkie
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 15:36   #6
Damulka25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 427
Dot.: Ciepłe kolory

Według mnie wyglądasz jak zawsze rewelacyjnie. Street fashion w najlepszym wydaniu. Nic nie zmieniaj, bo właśnie w takim doborze ciuchów, dodatków i kolorów tkwi Twój urok. Ja jestem Twoja absolutną fanką!!!!!!!!!!!
Damulka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 15:52   #7
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Ciepłe kolory

Nie jest źle

Pierścionek
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 15:56   #8
paati924
Raczkowanie
 
Avatar paati924
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 378
Dot.: Ciepłe kolory

Nie jest reguła, że MUSI zakrywać tyłek. Jeśli się dobrze czuje to nie widzę przeciwwskazań.
paati924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 17:05   #9
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Ciepłe kolory

To nie są leginsy - nie wszystko co nie jest z dżinsu, jest leginsami (a tutaj nawet nie biodrówki, a klasyczne! )
+ to spodnie normalnej długości, podwinęłam je gdyż jakoś lepiej mi pasowało do butów.

Damulka25 dziękuję, strasznie mi miło
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 17:35   #10
kujawianeczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 93
Dot.: Ciepłe kolory

Generalnie mi się podoba, tylko bluzka nie do końca do mnie przemawia, nie lubię przezroczystych, ale nude dalej w modzie.
kujawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 18:51   #11
milagros_
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 050
Dot.: Ciepłe kolory

Ładnie ale bardziej by mi się podobało jakby spodnie miały normalną długość
milagros_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 18:55   #12
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Ciepłe kolory

Jak dla mnie idealnie

nie piszcie,ze do leginsow musi byc bluzka zakrywajaca pupe ja zawsze nosze krotsze i leginsy czy tez obcisle spodnie nie musza siegac kostek ja mam mnostwo leginsow,jeginsow i wszyskie sa przed kostke i wygladaja idealnie

ta dlugosc spodni dodaje uroku,dziwczyna ma bardzo ladna figure i niech ja eksponuje a nie chowa pod bluzkami za pupe czy portkami po kostki
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 19:39   #13
justa262726
Rozeznanie
 
Avatar justa262726
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 538
Dot.: Ciepłe kolory

Gdyby koszula była troche dluzsza byloby leipiej.. Moze nie ma takiej reguly ze musi zakrywac tyłek, ale tak po prostu wyglada to lepiej. Nie chodzi tu o zgrabnosc czy kształty pupy ale o ogolny wizerunek.
justa262726 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:48   #14
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez justa262726 Pokaż wiadomość
Gdyby koszula była troche dluzsza byloby leipiej.. Moze nie ma takiej reguly ze musi zakrywac tyłek, ale tak po prostu wyglada to lepiej. Nie chodzi tu o zgrabnosc czy kształty pupy ale o ogolny wizerunek.
Nie rozumiem. W każdych spodniach mam zakrywać pupę? W taki razie wokół mnie sami "buntownicy"
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:20   #15
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Ciepłe kolory

sam zestaw wydaje mi się okropny. ale Ty wyglądasz w nim dość dobrze. Tylko buty koniecznie bym zmieniła.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:40   #16
isell
Rozeznanie
 
Avatar isell
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: pń/sl
Wiadomości: 658
Dot.: Ciepłe kolory

Przykrótkie legginsy + przykrótka koszula = wygląd zdarty z młodszej siostry Wszystko ciut większe i będzie ok, bo pomysł na wieszak bardzo mi się podoba
isell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 14:10   #17
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
Nie rozumiem. W każdych spodniach mam zakrywać pupę? W taki razie wokół mnie sami "buntownicy"
Nie sluchaj nawet ,ze masz przykrotkie legginsy czy koszulke bo teraz jest taka moda i caly londyn biega wlasnie w takiej dlugosci i tez maja pupcie na wierzchu mozesz sobie kupic specjalne legginsy ktore sie zaklada na piete i wtedy sa extra dlugie ale do tego potrzebne sa konieczne bardzo wysokie obcasy z koturnem lub baaaardzo dlugie i chude nogi

http://cukierpuder.pinger.pl/m/1080003

o tych wlasnie mowie ale to juz zupelnie inny styl

http://cukierpuder.pinger.pl/m/1080003 a tutaj jest tez Twoja dlugosc lgginsow

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez gajkin Pokaż wiadomość
Taka moja zabawa Ciepłe kolory, kwiaty, przejrzystości - czyli czekam na wiosnę w pełni (pewnie ciepłe kolory to bardziej do lata, ale tęsknię za temperaturą 23 stopnie) Dla humoru - słonik

edit: w ramach wyjaśnień - te spodnie to nie leginsy

The Style Blabber

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
A pozatym ja bym nic nie zmieniala w Twoim stylu,przejrzalam inne polaczenia i naprawde sa konkretne i oryginalne,nie wiem czemu tylko to co modne na calym swiecie to w polsce wydaje sie byc dziwne i niedociagniete.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 16:42   #18
justa262726
Rozeznanie
 
Avatar justa262726
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 538
Dot.: Ciepłe kolory

Chodziło mi o leginsy, o spodniach nic nie mówiłam. Co do tego ze ''caly Londyn chodzi w takich leginsach'' nie wiem jak jest w Londynie bo tam w obecnej chwili nie przebywam..
justa262726 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:03   #19
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez justa262726 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o leginsy, o spodniach nic nie mówiłam. Co do tego ze ''caly Londyn chodzi w takich leginsach'' nie wiem jak jest w Londynie bo tam w obecnej chwili nie przebywam..
No to wielka szkoda,ze nie wiesz jak sie tam nosza bo zauwazylabys ,ze chodza ubrani oryginalnie,stylowo i gustownie jak wiekszosc innych kobiet z innych krajow niestety wieksza ilosc nie tylko kobiet ale i mezczyzn smieje sie ze stylu polskich kobiet i niestety ale ja tez musze im przyznac racje,polskie kobiety sa za malo odwazne do ubioru jaki sie nosi na swiecie
zalozycielka postu wedlug mnie umie i nie boii sie ubarc ,nie boii sie roznych polaczen rzeczy ktore na pierwszy rzut oka nie pasuja do siebie ,moim zdaniem Ona duzo polaczen czerpie wlasnie z tamtych stron co widac wlasnie na niektorych fotkach.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 18:11   #20
naciqKrk
Raczkowanie
 
Avatar naciqKrk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 141
Dot.: Ciepłe kolory

co, jak co, ale słonik uroczy :P
__________________
mój nick to jedynie wybryk młodości
naciqKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 22:51   #21
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No to wielka szkoda,ze nie wiesz jak sie tam nosza bo zauwazylabys ,ze chodza ubrani oryginalnie,stylowo i gustownie jak wiekszosc innych kobiet z innych krajow niestety wieksza ilosc nie tylko kobiet ale i mezczyzn smieje sie ze stylu polskich kobiet i niestety ale ja tez musze im przyznac racje,polskie kobiety sa za malo odwazne do ubioru jaki sie nosi na swiecie
zalozycielka postu wedlug mnie umie i nie boii sie ubarc ,nie boii sie roznych polaczen rzeczy ktore na pierwszy rzut oka nie pasuja do siebie ,moim zdaniem Ona duzo polaczen czerpie wlasnie z tamtych stron co widac wlasnie na niektorych fotkach.
Halo tu nie Londyn Z tym zestawem ewidentnie jest coś nie tak. Niby każda rzecz modna, ale razem dziwnie to wygląda.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:08   #22
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Ciepłe kolory

Cytat:
Według mnie wyglądasz jak zawsze rewelacyjnie. Street fashion w najlepszym wydaniu. Nic nie zmieniaj, bo właśnie w takim doborze ciuchów, dodatków i kolorów tkwi Twój urok. Ja jestem Twoja absolutną fanką!!!!!!!!!!!
tutaj się zgadzam całkowicie


Cytat:
o to wielka szkoda,ze nie wiesz jak sie tam nosza bo zauwazylabys ,ze chodza ubrani oryginalnie,stylowo i gustownie jak wiekszosc innych kobiet z innych krajow niestety wieksza ilosc nie tylko kobiet ale i mezczyzn smieje sie ze stylu polskich kobiet i niestety ale ja tez musze im przyznac racje,polskie kobiety sa za malo odwazne do ubioru jaki sie nosi na swiecie
zalozycielka postu wedlug mnie umie i nie boii sie ubarc ,nie boii sie roznych polaczen rzeczy ktore na pierwszy rzut oka nie pasuja do siebie ,moim zdaniem Ona duzo polaczen czerpie wlasnie z tamtych stron co widac wlasnie na niektorych fotkach.
popieram

Cytat:
Halo tu nie Londyn Z tym zestawem ewidentnie jest coś nie tak. Niby każda rzecz modna, ale razem dziwnie to wygląda.
no i co z tego że nie Londyn? w Polsce nie można mieć własnego stylu? co to znaczy że dziwnie wygląda? tzn że ma się ubierać jak tysiące dziewczyn na ulicach żeby wyglądać "poprawnie"?
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 12:37   #23
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No to wielka szkoda,ze nie wiesz jak sie tam nosza bo zauwazylabys ,ze chodza ubrani oryginalnie,stylowo i gustownie jak wiekszosc innych kobiet z innych krajow niestety wieksza ilosc nie tylko kobiet ale i mezczyzn smieje sie ze stylu polskich kobiet i niestety ale ja tez musze im przyznac racje,polskie kobiety sa za malo odwazne do ubioru jaki sie nosi na swiecie
zalozycielka postu wedlug mnie umie i nie boii sie ubarc ,nie boii sie roznych polaczen rzeczy ktore na pierwszy rzut oka nie pasuja do siebie ,moim zdaniem Ona duzo polaczen czerpie wlasnie z tamtych stron co widac wlasnie na niektorych fotkach.
Zgadzam się!

Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
Halo tu nie Londyn Z tym zestawem ewidentnie jest coś nie tak. Niby każda rzecz modna, ale razem dziwnie to wygląda.
Mamy się odgrodzić od świata i kisić we własnym stylu? Uważam, że należy czerpać z otoczenia, właśnie z Londynu, Mediolanu, uczyć się łączenia strojów i tworzenia niebanalnych kompozycji, co widać na przedstawionym wieszaku.

Nareszcie ubiór oryginalny, elegancki i z klasą Nic nie zmieniaj, wyglądasz uroczo i kobieco zarazem. Dawno nie widziałam tutaj tak ładnego wieszaka. Czemu nie natknęłam się wcześniej na Twoje zestawy?

Gratuluję wyczucia stylu

Edytowane przez Cherry Blossom Girl
Czas edycji: 2011-04-23 o 12:43
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:03   #24
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Talking Dot.: Ciepłe kolory

Mi też się bardzo podobaOryginalnie a zarazem fajnie
Jak widać można łączyć na 1 rzut nie pasujące do siebie elementy i wyjdzie z tego właśnie taki fajny mixJa jestem jak najbardziej na tak.

A co do leginsów i zakrywania 'koniecznie' tyłka dłuzszą bluzką, uważam ze kazdy niech się ubiera jak chce a nie,że ludzie Polsce sa zamknieci na nowosci i co nie nosi spoleczenstwo tzn nie powinno się tak ubieraćKazdy ma prawo mieć własny styl i niech sam decyduje w czym czuje sie dobrze
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:22   #25
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No to wielka szkoda,ze nie wiesz jak sie tam nosza bo zauwazylabys ,ze chodza ubrani oryginalnie,stylowo i gustownie jak wiekszosc innych kobiet z innych krajow niestety wieksza ilosc nie tylko kobiet ale i mezczyzn smieje sie ze stylu polskich kobiet i niestety ale ja tez musze im przyznac racje,polskie kobiety sa za malo odwazne do ubioru jaki sie nosi na swiecie
zalozycielka postu wedlug mnie umie i nie boii sie ubarc ,nie boii sie roznych polaczen rzeczy ktore na pierwszy rzut oka nie pasuja do siebie ,moim zdaniem Ona duzo polaczen czerpie wlasnie z tamtych stron co widac wlasnie na niektorych fotkach.
nie wszystko co jest modne z automatu robi sie fajne.
mnie sie nie podoba.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:39   #26
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
no i co z tego że nie Londyn? w Polsce nie można mieć własnego stylu? co to znaczy że dziwnie wygląda? tzn że ma się ubierać jak tysiące dziewczyn na ulicach żeby wyglądać "poprawnie"?
Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
Mamy się odgrodzić od świata i kisić we własnym stylu? Uważam, że należy czerpać z otoczenia, właśnie z Londynu, Mediolanu, uczyć się łączenia strojów i tworzenia niebanalnych kompozycji, co widać na przedstawionym wieszaku.

Nareszcie ubiór oryginalny, elegancki i z klasą Nic nie zmieniaj, wyglądasz uroczo i kobieco zarazem. Dawno nie widziałam tutaj tak ładnego wieszaka. Czemu nie natknęłam się wcześniej na Twoje zestawy?

Gratuluję wyczucia stylu
Ja nie mówię, żeby nie być oryginalnym. Można się ubrać oryginalnie, a zarazem ładnie. A czy ten strój jest ładny? Nie bardzo. Babciny taki trochę i ani wisiorek, ani leginsy w kwiaty nie zrównoważą tej bezkształtnej bluzki i sweterka.Na dodatek bluzka wygląda na przykrótkawą.
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 14:58   #27
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Ciepłe kolory

Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, żeby nie być oryginalnym. Można się ubrać oryginalnie, a zarazem ładnie. A czy ten strój jest ładny? Nie bardzo. Babciny taki trochę i ani wisiorek, ani leginsy w kwiaty nie zrównoważą tej bezkształtnej bluzki i sweterka.Na dodatek bluzka wygląda na przykrótkawą.
Uwierz mi, na lookbooku co drugi strój jest babciny, ten koło babcinego nawet nie stał
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 15:00   #28
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Ciepłe kolory

No jak ten nie jest babciny to ja nawet nie chcę innych oglądać

Przejrzałam bloga, no cóż, niektórzy widac lubia ubierać się w worki, ja niekoniecznie Chociaż nie wiem jakby to było modne i ile takich worków po Londynie by chodziło
__________________


Edytowane przez enviee
Czas edycji: 2011-04-23 o 15:02
enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:40   #29
gajkin
Raczkowanie
 
Avatar gajkin
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 382
Dot.: Ciepłe kolory

Ale to nie chodzi o to, że każe wszystkim chodzić w workach. Prawda jest taka że świetnie się czuję w za dużych rzeczach, uwielbiam dopasowany dół i bardzo luźną górę (na co dzień właśnie tak chodzę) Porównując: ja, płaska decha, w miarę wysoka - myślę że pasują mi luźne "worki"; z kolei moja mama ma kobiece kształty i "worków" by nie założyła - w czym całkowicie się z nią zgadzam, za to świetnie wygląda w dopasowanych ubraniach - ja natomiast koszmarnie .
__________________
Zapuszczam włosy!
obecnie: 57cm cel: 73cm


Walczę o bikini body! Do 29.06.2013 :
Pozbywam się cellulitu
Nie jem słodyczy: dzień 7
Biegam i ćwiczę
Jem zdrowo
Tracę centymetry w udach!
Buduję kondycję i mięśnie
gajkin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 10:39   #30
elmoska
Zakorzenienie
 
Avatar elmoska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 413
GG do elmoska Wyślij wiadomość przez MSN do elmoska
Dot.: Ciepłe kolory

niestety nic mi się w tym zestawie nie podoba. A te legginsy to jakiś koszmarek.
__________________

BBL
5/28

AC MILAN CAMPIONI D`ITALIA


elmoska jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.