grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 07:21   #31
salin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Najpierw trzeba się zastanowić czy naprawdę się chce z tego skorzystać. Jestem usługodawcą, 90% klientów nie wie po co i dla czego kupiła kupony zniżkowe. Chyba tylko dla tego że mają pieniądze do wydania. Kupują wszystko ile się da. Byle większa zniżka była. A trzeba pamiętać że zniżka większa niż 50% to jest bardzo podejrzane.Nikt przecież nie będzie pracował za darmo.
salin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 17:27   #32
_karolkaaaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 129
GG do _karolkaaaa_
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Mam takie pytanie odnośnie Grupera może ktoś się orientuje czy jeśli jakaś firma w to wejdzie to potem dostaje listę kodów z nazwiskami czy same kody ??
_karolkaaaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:59   #33
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

salin - to zależy jeszcze co się kupuje. Ja zanim kupię to 10 razy to przemyślę. Te oferty nie są aż tak oblegane, by znikały w ciągu godziny. Czasami zwyczajnie nie przystoi nie kupić ;-) Zobacz za ile można spędzić wakacje: http://www.znizkomania.pl/pokaz_ofer...nym-domku.html
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 23:12   #34
kotbezbutow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Ja korzystałam i najbardziej polecam Grupera. Byłam od nich m.in. na fajnej kolacji, okolo 60% taniej, pewnie bez ich oferty bym tej knajpki nie znalazla.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

@salin - przeciez to wy jako firmy decyduje o tych znizkach, nikt do tego nie zmusza. jesli wchodzicie to znaczy ze widzicie potrzebe i korzysci. a nawet jesli klienci nie wiedza po co kupili, to rola uslugodawcow jest im to powiedziec, pokazac tak, aby wrocili znow
kotbezbutow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:01   #35
sylwiatko82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 13
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Cytat:
Napisane przez salin Pokaż wiadomość
Ludzie, gdzie wy żyjecie?.Nikt nie jest filantropem, za ile zapłaciłyście za tyle macie.Nie ma czegoś tak głupszego jak promocja i zniżka 70%, 50% to jest dużo.Nikt przecież nie będzie dokładał. Wystarczy trochę pomyśleć.Te zabiegi to są inne zabiegi, masaże? a kto dobrze wykona za 20zł.Czy któraś z was umie liczyć? Kupisz jedno, drugie gratis??????
to zależy na jaką firmę trafisz
do tej pory kupiłam 2 kupony do salonów urody i z obu jestem mega zadowolona! W tym przypadku chodziło o reklamę- gdyż oba salony były tzw. osiedlowe, więc wiadomo że jest trudniej o klientelę, dlatego chcą przyciągnać jak największą liczbę- przy miłym i uczciwym traktowaniu wiedzą, że zadowolone z uslugi osoby być może tam wrócą

i jeszcze jedno: mieszkam w UK i tam też korzystałam z tego typu usług i wierzcie mi -różnica między PL a UK jest ogromna!!!
tam to dopiero traktują Cię jak śmiecia... raz tylko byłam zadowolona z fryzjera- to był jeden z tych, który poszedł na jakość, a nie ilość.. a reszta to lepiej nie mówić..., pewnie w Polsce też tak niedlugo będzie jeśli znajdzie się więcej chętnych
sylwiatko82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 12:10   #36
kotbezbutow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Mam nadzieję, że w Polsce - pod tym wzgledem - nie bedzie jak w UK. Na razie mam dobre wspomnienia z zakupow grupowych i wiem, ze wiele tez zalezy od ustalen miedzy portalem a partnerem i sposobem, w jaki partner panuje nad swoimi pracownikami.
kotbezbutow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 12:14   #37
kotbezbutow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

i jeszcze przyszlo mi do glowy, ze duzo zalezy od wyobrazni i kultury osobistej ludzi wykonujacych te usluge - fryzjerow, kelenerow, kosmetyczek.
kotbezbutow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 18:43   #38
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

kozystalam 2 razy albo moze 3 nie pamietam.raz kupilam bon na kwiaty do kwiaciarniinternetowe, innym razem kupon na soczewkina gruponie angielskim> nie moge nazekac
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:32   #39
miczkusia
Przyczajenie
 
Avatar miczkusia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Pabianice kol. Łodzi
Wiadomości: 4
GG do miczkusia
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

ja zakupiłam za gruponie przedłużanie rzęs.
Dziękuję bardzo ale więcej nie skorzystam.
Przekonana o tym że będzie dobrze byłam po tym jak mój narzeczony kilka razy kupował na gruponie i zawsze był zadowolony. No niestety trafiło na mnie ....

Promocja na gruponie była 99zł zamiast 300zł za zakładanie rzęs metodą 1:1.
Ponieważ jestem kosmetyczką wiem jak powinno odbywać się zakładanie i jak rzęsy powinny wyglądać po założeniu (szefowa zakładała rzęsy więc miałam okazję kilka razy podpatrzeć) ...

Kiedy poszłam do salonu Pani kosmetyczka wyciągnęła kartkę z długą listą nr gruponów (przynajmniej 100szt), podałam grupon i zaczęła zakładać.
Nagle właścicielce przypomniało się że nie ma cennika na ścianie w salonie więc z pracownicą zaczęły przekrzykiwać się w osobnych pomieszczeniach ile kosztują po kolei usługi. Jedna pisała druga krzyczał.
Okazało się kiedy doszły do zakładania rzęs, że wcale u nich w salonie taka usługa nie kosztuje 300zł (cena gruponu) a 250zł.
Zakładanie rzęs było błyskawiczne bo w 45 min. Dodam że standardowo najlepszej kosmetyczce zajmuje to nie mniej niz 1h .... Zaciekawiła mnie ta sytuacja i kiedy wróciłam do domu postanowiłam się przyjrzeć swoim pięknym okazałym rzęsom. Jakże duże było moje zdziwienie kiedy okazało się że mam je nie w metodzie 1:1 a 1(rzęsa)do moich)3 !!!! Posklejane, w mniejszej ilości niż powinny być i przyklejone za daleko od lini rzęs sprawiały wrażenie jakby były z odrostem !!!
WNIOSEK : 150zł kosmetyczka przyoszczędziła na mnie przyklejając mi mniejszą ilość rzęs niż powinna być.
Dziękuję nigdy więcej ... (przynajmniej nie w tym salonie)
__________________
miczkusia
miczkusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 13:26   #40
paulina41911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Czesc Kupilam kupon do tego salonu fryzjerskiego http://gruper.pl/x.php/1,19673/Krako...zjerskich.html. Czy ktoras z was byla juz w tym salonie? Jesli tak to proszę o jakieś opinie, bo nie moge zadnych znalezc na stronie internetowej tego salonu
paulina41911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 08:39   #41
knot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 221
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Hej Wizażanki, ja w 90% robię zakupy przez internet (allegro, groupon, citeam i in) i nigdy się nie zawiodłam, ale do rzeczy. Groupon oferuje:
1. przedmioty - kupujesz to, co widzisz, warto przeanalizować koszty, bo np okazuje się, że w tym samym czasie na allegro jest taniej. Np profesjonalny Pedi Mate za 39, za 19 dużo lepszy jest w rossmanie.

Co kupilam?
"555 zł zamiast 3999 zł: 18-elementowy zestaw ekskluzywnych włoskich garnków Missoli ze stali chirurgicznej z wieczystą gwarancją i przesyłką"
[COLOR="magenta
" - super, jakość 100%, polecam!

2. wyjazdy - warto wejśc na stronę internetową np jakiejś willi i popatrzeć, czy to to, o co nam chodzi. W tym temacie moje groupony raczej bez rozczarowań.

3. usługi-najbardziej ryzykowne, bo często ci klienci z grouponów sa traktowani gorzej.

Co kupiłam?
"Karnet na 3 lub 6 miesięcy innowacyjnego treningu wyszczuplającego dla kobiet Circuit Training od 149 zł w Fit Lady (do -77%)" - w Krakowie na Rydla, potraktowano mnie, jakbym ich wykorzystywała, jakbym miała padać na kolana, że dali mi szansę tam cwiczyć. W efekcie oszukali mnie, bo zmienili godziny otwarcia klubu, tak, że mi to kolidowało z pracą, nie byli chętni do jakiegoś zadośćuczynienia. Oszuści, nie polecam, aaaa, i tak pewnie już zbankrutowali.

"1 lub 3 zabiegi depilacji IPL pach i bikini od 79 zł w Studiu Urody 11 (do -85%)" - Studio UrodY 11 - ul. Solskiego 11/4u 31-215 Kraków, odwalili robotę szybko i po łebkach, na 3 zabieg juz w ogóle nie poszłam. Nie działało na mnie.

"Odgrzybianie klimatyzacji i ozonowanie wnętrza samochodu (29 zł) z przeglądem auta (49 zł) w Gładysek Bosch Service" - perfekcyjnie. Polecam.

'15 zł za peeling kawitacyjny lub 35 zł za mikrodermabrazję z maską kremową na twarz w Studiu Urody Infinity. Pielęgnacja na jesienne dni!.' - to akurat w citeam, os. Kolorowe 33, bardzo profesjonalnie, Pani Iva, chyba tak miała na imię, robiła mikrodermabrazję delikatnie, całą godzinę, miło się z nia rozmiawiało, nawet mnie przykryła kocem, żebym nie zmarzła. Polecam!

Ps, może Wam się przyda mój opis, jak widać niektórzy traktują groupon jako reklamówkę, a nie chęć zdobycia klienta na dłuższy czas. Ale to ich problem. Wpisujcie tu swoje zmory grouponowe z podaniem tytułu i lokalizacji, żeby inni się nie nacinali na wykorzystujące instytucje.
knot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 10:22   #42
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Groupony kupuję tylko na sushi, na usługi na pewno bym się nie zdecydowała.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 22:21   #43
truskaaaawka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 61
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Na jakąś fajną usługę też można czasami trafić. Kupiłam kupon na koloryzację włosów i byłam zadowolona.
truskaaaawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.