Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-05, 23:25   #2911
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

To ja dodam coś optymistycznego - jestem po drugim zabiegu IPL+RF i widzę efekty! Na nogach mam puste placki bez włosów, mysle, że ok 40-50% włosów mam z głowy Cieszę sie, bo jak poczytałam ten wątek to już miałam poczucie, że kasa w błoto (chociaż dostałam prezent, więc mnie nie boli, ale jednak).
Mam jeszcze 2 zabiegi i sadze, że jesli pójdzie tak jak dotychczas to bede łysa na nogach
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 09:40   #2912
korolowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 592
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

u mnie za bikini głębokie + znieczulenie 480 zł LS Duet
korolowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:25   #2913
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
To ja dodam coś optymistycznego - jestem po drugim zabiegu IPL+RF i widzę efekty! Na nogach mam puste placki bez włosów, mysle, że ok 40-50% włosów mam z głowy Cieszę sie, bo jak poczytałam ten wątek to już miałam poczucie, że kasa w błoto (chociaż dostałam prezent, więc mnie nie boli, ale jednak).
Mam jeszcze 2 zabiegi i sadze, że jesli pójdzie tak jak dotychczas to bede łysa na nogach
tylko musisz bardzo wierzyć
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 13:46   #2914
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Prosze napiscie gdzie w W-wie LS Duet ???????
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 14:27   #2915
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

co mam zorbic pomozcie w poniedzialek bedzie 3 tyg jak jestem po 2 zabiegu babka powiedziala ze jak wlosy nie wypadna to mam zadzownic, a mnie na buzi normlanie rosna nic nie wypada natomiast na brzuchu mam pelno czarnych kropek, z ktorych poki co nie ma wloskow jeszcze i nie wiem czy dzownic do tego gabinetu czy nie?? czy isc normlanie 26 na wizyte kolejna
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-06, 16:04   #2916
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ashlley Pokaż wiadomość
Sama wykupiłam kupon na gruper.pl do Revision w krk. Poszłam tam w ciemno bo nie znałam dotychczas tego salonu ani też nie znalazłam żadnej opinii o nim w internecie . Obecnie jestem po I zabiegu i póki co efekty mnie zadowalają . W salonie maja LS, dają jednorazowe majteczki do przebrania się, a po zabiegu kosmetyczka smaruje wydepilowane miejsca maścią za którą nie pobierali dodatkowych opłat. Na dzień dobry proponują kawe lub herbate, potem kosmetyczka (bardzo miła) dała mi do wypełnienia ankietę związaną z przeciwwskazaniami do depilacji, zapoznała mnie ze wszystkim i przeszła do rzeczy.
Nie żeby to była jakaś kryptoreklama czy coś, po prostu jestem bardzo zadowolona z tego salonu, bo jak na razie to moja pierwsza przygoda z laserem .

Zastanawia mnie tylko czy nie miałam robionej depilacji za mała mocą.. Najpierw było 26 J na pachy i część bikini, ale potem nie wytrzymałam bólu i zmniejszono do 24 J
nie ukrywam, ze bardzo sie ciesze z pozytywnych opinii o tym salonie, bo sama sie pokusilam na ten salon z grupera Przez tel Panie bardzo mile udzielily mi wyczerpujacych info, konkretne i rzeczowe babki. Nie traktujacy "kuponowych"kilientow gorzej niz normalnych to mnie przekonalo ja wybieram sie za 2 tyg na lydki i pachy zobaczymy jaki mam prog bolu i czy dam rade na 2 termin zapisalam sie tez na bikini ale zobaczymy jak to bedzie zdawaj relacje jak tam? w ktorym salonie bylas??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 07:28   #2917
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W Gdańsku, w ofercie Groupon jest bardzo fajna promocja na depilację duetem - pachy + bikini.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 09:37   #2918
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Prosze napiscie gdzie w W-wie LS Duet ???????
Studio Laser Al. Jerozolimskie 31

Robiłam Tam brodę i jestem mega zadowolona. Jestem dwa tygodnie po pierwszym zabiegu, broda gładka jak pupka niemowlaka. Wiem że coś tam mi urośnie, ale na obecną chwilę jest super!!! Odczywam ogromny komfort psychiczny gdy dotykam brody a tam nie czuć odrastającej szczeciny.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:41   #2919
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
W Gdańsku, w ofercie Groupon jest bardzo fajna promocja na depilację duetem - pachy + bikini.
szkoda ze nie na nogi :/
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:42   #2920
Mulen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 160
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie ukrywam, ze bardzo sie ciesze z pozytywnych opinii o tym salonie, bo sama sie pokusilam na ten salon z grupera Przez tel Panie bardzo mile udzielily mi wyczerpujacych info, konkretne i rzeczowe babki. Nie traktujacy "kuponowych"kilientow gorzej niz normalnych to mnie przekonalo ja wybieram sie za 2 tyg na lydki i pachy zobaczymy jaki mam prog bolu i czy dam rade na 2 termin zapisalam sie tez na bikini ale zobaczymy jak to bedzie zdawaj relacje jak tam? w ktorym salonie bylas??
I ja wykupilam ten kupon Wizyte mam za tydzien takze zdam relacje, jak bede po Bede robic pachy, lydki i bikini. Mimo ze na bikini mialam juz 4 to jak mozna skorzystac to skorzystam i te niedobitki sie usunie
Mulen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 09:59   #2921
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Mulen Pokaż wiadomość
I ja wykupilam ten kupon Wizyte mam za tydzien takze zdam relacje, jak bede po Bede robic pachy, lydki i bikini. Mimo ze na bikini mialam juz 4 to jak mozna skorzystac to skorzystam i te niedobitki sie usunie
ooo to super, fajnie ze jest nas wiecej zdaj koniecznie relacje jak bylo
a w ktorym salonie robisz?

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2011-03-07 o 10:07
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 10:06   #2922
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem po czwartkowej depilacji
Bolało podobnie jak na IPL-u, ale miałam dobraną moc tak, aby wytrzymać.

Pani robiła mi zabieg dużą głowicą i tylko dokończyła mijaki małą, więc wszystko sprawnie poszło.
Powoli wyrastają mi włosy i pojedyncze zaczęłam wyciągać ale nie mam za dużo czasu więc zarazie golę się. Jeszcze z półtora tygodnia muszę poczekać aż powychodzą włoski, to powiem czy dało efekt.
Ogólnie zadowolona jestem z obsługi i zapisałam się za miesiąc na następny zabieg.
Wiem na bank, że nigdy już nie pójdę na IPL !!!
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:17   #2923
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Prosze napiscie gdzie w W-wie LS Duet ???????
Na Mokotowie NY LASER CENTER, na Chodkiewicza Jestem przed drugim zabiegiem na łydki... Już teraz jestem w szoku, włosy odrastają dużo słabsze lub wcale
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:25   #2924
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez korolowa Pokaż wiadomość
auuuuć to ja może jestem bardziej wyczulona na ból, bo na bank bym tego nie zniosła, a tez duo miałam.

dzielna jestes daj znać jak jak było!
i jestem po..
nie miałam emli tylko lód i to sporo bo były "momenty" auć ale w porównaniu do LS ET i XC, Duet jest suuuper - byłam zaskoczona,szybkoscią/mniej nieprzyjemnych strzałów (dzięki większej głowicy)
oczywiscie przed zabiegiem musiałam sie ogolić i przy okazji podrażniłam skórę beznadziejną golarką elektryczną (bo akurat na złość mi się taka lepsza gdzieś zapodziała..) zadzwoniłam do salonu że nie przyjdę bo mam podrażnioną skórę ale podumałam trochę i stwierdziłam,że przynajmniej uda zrobię i sie wybrałam (w ogóle późno już jest na te zabiegi ..ech)
pani kosmetolog obejrzała mnie i powiedziała że nie jest źle i jedziemy też z bikini.
podudzia, bikini-pupka trwało trochę ponad godzinę ale sporo czasu trwało chłodzenie lodem po którym naprawdę mniej czuć bolesne ciepełko

więć procedura standardowa ale slaon jest the best i osoba, która wykonywała zabieg (współwłascicielka salonu) podeszła do mojej "wyceny" bardzo indywidualnie oczywiście na plus dla mnie i bardzo komfortowo czulam sie podczas samego zabiegu, wiadomo przy bikini jest krępujący negliż (mikro majteczki ..)ale naprawdę atmosfera, pełny profesjonalizm kosmetyczki i naprawdę miło wspominam ten zabieg
duet też ma drugą głowice o nazwie ET na której miałam robione pachy ale w innym salonie i pani się zdziwiła jak pwiedziałam że miałam je robione mocą ich zdaniem standardową 13 (ja zeszłam do 11 auć..), ponieważ ona też robi pachy ET i nie schodzi poniżej 30 dziwne..
ale włsoki paszkowe wyszły po 2 tyg a teraz coś tam troszke odrasta (te śpiochy ketagenowe/telogenowe czy jak im tam..nieważne)


rozpisłam sie ale podsumowując jestem zadowlona nie taki diabeł straszny.. i przy płaceniu byłam mile zaskoczona (a bidny student jestem)

a teraz 3 tyg zarastam i czekam na efekty póki co trochę swędzi smaruje pantenolem i alantanem choc w salonie polecono mi jakis "sarkofaryl "..na regeneracje naskórka ale, że robiony jest z krwi cieląt więc darowałam go sobie

a teraz zaciskam pasa i kolejna depilacja w kwietniu

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------
misioqlka
podobno efekt po 1 zabiegu jest najlepszy..

Edytowane przez anatolka83
Czas edycji: 2011-03-07 o 10:28
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 10:42   #2925
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dzisiaj na grouponie w Gdańsku jest Light Sheer Duet
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 11:30   #2926
maggie21o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Miałam robione LS Duetem 2 tygodnie temu pachy i bikini, ale nie wiem jaką mocą, bo kiedy pytałam, to nie chciano mi odpowiedzieć. Włoski sobie rosną, a i tak nic nie wypada
maggie21o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 14:23   #2927
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
szkoda ze nie na nogi :/

zadzwoń i zapytaj czy nie możesz zamienić na nogi .

Może się uda
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 15:51   #2928
szprotka_mada
Wtajemniczenie
 
Avatar szprotka_mada
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 298
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość

a teraz 3 tyg zarastam i czekam na efekty póki co trochę swędzi smaruje pantenolem i alantanem choc w salonie polecono mi jakis "sarkofaryl "..na regeneracje naskórka ale, że robiony jest z krwi cieląt więc darowałam go sobie
Solcoseryl Podobno jest rewelacyjny
__________________
29. 01. 2002 09. 02. 2011 10. 09. 2011

Kubuś

ex-aparatka
góra- 30.06.10- 17.11.11
dół- 01.09.10- 26.08.11

koszt leczenia- 6225 zł


szprotka_mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 15:54   #2929
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez szprotka_mada Pokaż wiadomość
Solcoseryl Podobno jest rewelacyjny
może ale ja nie używam kosmetyków ze zwierząt i testowanych na nich też nie
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 16:58   #2930
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Tmargo jak kolejny zabieg? ja idę 21/03 i juz trzęse portkami jak sobie przypomnę o poprzednim bólu na bikini......
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 18:09   #2931
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

eh zdenerwowalam sie jestem 3 tyg po laserze i wlosy na buzi nadal rosna, na brzuchu mam tylko czarne kropy zadzwe do ganinetu a pani powiedziala ze te kropy czarne wypadna czy cos zeby sie nie rpzejmowac;/ a te na buzi skoro nie wypadaja to ona musi zobaczyc i jak cos to zorbic jeszcze raze;/ super ze ja mam jechac teraz 2h do lodzi po to zeby ona zobaczyla i nie wiaodmo co stwierdzila, albo zrobi je za free jeszcze raz albo i nie.. bez sensu,, pojade tak jak mialam jechac za 6 tyg i tyle. nie oplaca mi sie tam jechac po to by sie tylko przejchac a nic nei zalatwic
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:33   #2932
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Maniulka nie przejmuj się tylko czekaj
Ja mam to samo na buzi i szlak mnie trafia bo codziennie golę się a i tak pełno zostaje jakby czarnych kropek
Eh ... oby to szybciej poszło
3-mam kciuki
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:47   #2933
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

najgorsze sa te jasne wloski na buzi ktore przycinam nozyczkami i jest ich tysiace ale nie ciemnieja a laser lapie tylko czarne a te cienkie jasniejsz enie;(((
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 19:49   #2934
Elcia_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
eh zdenerwowalam sie jestem 3 tyg po laserze i wlosy na buzi nadal rosna, na brzuchu mam tylko czarne kropy zadzwe do ganinetu a pani powiedziala ze te kropy czarne wypadna czy cos zeby sie nie rpzejmowac;/ a te na buzi skoro nie wypadaja to ona musi zobaczyc i jak cos to zorbic jeszcze raze;/ super ze ja mam jechac teraz 2h do lodzi po to zeby ona zobaczyla i nie wiaodmo co stwierdzila, albo zrobi je za free jeszcze raz albo i nie.. bez sensu,, pojade tak jak mialam jechac za 6 tyg i tyle. nie oplaca mi sie tam jechac po to by sie tylko przejchac a nic nei zalatwic
Spróbuj wyjąć włosy pensetką, jeśli nie będziesz czuła oporu to znaczy że włos już nie rośnie tylko siedzi sobie w skórze. Ja właśnie w ten sposób powyjmowałam swoje na brodzie. Jakie było moje zdziwienie jak stwierdziłam że włoski nie mają cebulek. Jestem dwa i pół tygodnia po zabiegu i (jak do tej pory) nic nowego mi nie wyrasta.
Elcia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 20:00   #2935
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
Tmargo jak kolejny zabieg? ja idę 21/03 i juz trzęse portkami jak sobie przypomnę o poprzednim bólu na bikini......
mam już kasę .
zadzwonię jutro i umówię się na wizytę.
ty się trzęsiesz,ja robię w gacie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 20:05   #2936
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Cool Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

nie da sie pesete bo sa bardzo mocno w skorze, laser nie zadzialal zreszta jak pisalam wczesnije oni pieprzykow nie alseruja a ja na nich mam czarne mocne wlosy a na reszcie buzi mam jasne ktore rowniez nie wypasdly bo laser pewnie je nie zlapal bo sa za jasne, a na brzuchu jeszcze nic nie wyroslo poki co a jestem 3 tyg po zabiegu, sa tylko czarne kropy
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 21:25   #2937
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mam już kasę .
zadzwonię jutro i umówię się na wizytę.
ty się trzęsiesz,ja robię w gacie
oj ja z tym trzęsieniem to tak delikatnie rzecz ujęłam
a jaką masz póki co przerwę od poprzedniego zabiegu?
wezme chyba ze soba wiadro lodu albo co.... emlę kupię, kompresy chłodne co jeszcze? naprawde ketanolu nie moge sie nałykać? albo co innego? cokolwiek .....
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 21:54   #2938
woreczek
Przyczajenie
 
Avatar woreczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez woreczek Pokaż wiadomość
byłam na wizycie konsultacyjnej, robię depilację bikini, łydek i pach,
w gabinecie jest laser neodymowo-yagowy, moc ma być ustawiona na 34
nie wiem co mam o tym myśleć...


https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...47&postcount=3
" i zadnych nd-yagow- tym to sie usuwa popekane naczynka a i tak nie jest efektywny..ok?"

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...40&postcount=5
Laser nd-yag dociera bezposrednio do brodawki włosa; zniszczenie naczyn ją otaczających powoduje zniszczenie brodawki. Natomiast l. diodowy działa na zupełnie innej zasadzie, mianowicie wiązka świetlna jest pochłaniana przez melaninę znajdującą się we włosie i to czasem powoduje lekkie oparzenia skóry. Z tego też wzgledu l.diodowy nie jest polecany osobom z jasnymi włosami, bo one mają mało melaniny. A l. nd-yag niszczy kazdy rodzaj włosa nie powodując podrażnień, gdyż jego celem nie jest melanina zawarta we włosie.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...13&postcount=6
Laser diodowy light sheer dociera do około 2 mm w głab skóry, natomiast nd-yag dociera ponizej pięciu mm, a wiec jeszcze głębiej. A co do tego, iż usuwa się nim naczynka, to owszem ale innym rodzajem nd-yag. Dostępny na rynku z laserów neodymowo-yagowych służacych tylko do usuwania owłosienia jest m. in. Laser Pil.

nie wiem co mam myśleć o tym laserze.

kochane,
naprawdę nic nie wiecie na ten temat??
woreczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-07, 22:05   #2939
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
oj ja z tym trzęsieniem to tak delikatnie rzecz ujęłam
a jaką masz póki co przerwę od poprzedniego zabiegu?
wezme chyba ze soba wiadro lodu albo co.... emlę kupię, kompresy chłodne co jeszcze? naprawde ketanolu nie moge sie nałykać? albo co innego? cokolwiek .....
u mnie będzie już około 10 tyg.

w jednym salonie pani powiedziała,że można brać tabletki przecibólowe,a w drugim,że nie za bardzo.
ja nie mogę brać silniejszych od ibupromu,bo jade autem,a ibuprom nie pomaga
przeżyjemy.nie taki bol się znosi dla pięknej urody
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 13:59   #2940
kaya_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czytam te wasze posty i trochę jestem przerażona... myslę o depilacjo laserowej i słyszałam, że to boli... ale na prawdę aż tak... miałam kiedyś laserek kupiony na allegro - bolało a 0 efektów. Dlatego pomyslalam o zabiegu w gabinecie, ale teraz trochę się boję...
kaya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.