Essence cz. IX - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 17:38   #2521
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
s kto wie co się dzieje w Rossmanie w Galerii Bałtyckiej :P?
ooo tam mnie jeszcze nie było


A tak na serio, byłam dziś w Naturze na Pańskiej oraz w City Forum- pędzelków do eyelinerów i smokey eyes brak, pękaczy brak, żelowe eyelinery w CF tylko dwa-w kolorze zielonym, pudrów z limitki-brak w obu sklepach. Ogólnie pustki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 17:42   #2522
ajay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 117
Dot.: Essence cz. IX

Jestem mega zła, bo poluję na fiołkowy lakier z blossoms od 3 tygodni i nigdzie nie mogę go znaleźć, więc jeśli którakolwiek z krakowianek go gdzieś zobaczy błaaaaagam dajcie znać, bo pożądam go jak niczego innego. W ogóle wchodzę z tym moim obłędem w oczach do natury na starowiślną, prawie wlazłam do tej szafy i skończyłam z 2 kolorami cieni do oczu (22 blockbuster i 25 go all girlie) są takie dziewczęce i bardzo wiosenne. No i oczywiście wobec braku tego lakieru blossoms podbijam do pani w naturze z pytaniem czy a jeśli tak to kiedy będzie dostawa, na co pani z uśmiechem ( cytuje) "mamy dostawy w środy i piątki a co do tych limitowanek z essence to przychodzi tyle co na tej tekturce i kto pierwszy ten lepszy, a niektórzy nawet kupują i wyprzedają na allegro". Stanęłam jak wryta, podziękowałam i poszłam. Także pozdrawiamy panią z natury i jeszcze raz błagam o cynk jak ktoś zobaczy ten lakier
ajay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 17:53   #2523
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Na Starowiślnej chyba już marne szanse, w Douglasie nie ma w ogóle limitek więc może być kiepsko Nie wiem jak sprawa z limitkami w drogeriach Flirt i w Kefirku na Karmelickiej. W drogerii Flirt na Długiej jakiś miesiąc temu stało WhoomBoom, więc limitki tam są, ale nie wiem czy mają Blossoms, bo nie zaglądałam tam ostatnio.
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 17:58   #2524
ajay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 117
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Na Starowiślnej chyba już marne szanse, w Douglasie nie ma w ogóle limitek więc może być kiepsko Nie wiem jak sprawa z limitkami w drogeriach Flirt i w Kefirku na Karmelickiej. W drogerii Flirt na Długiej jakiś miesiąc temu stało WhoomBoom, więc limitki tam są, ale nie wiem czy mają Blossoms, bo nie zaglądałam tam ostatnio.
Z moim zaparciem na ten lakier odwiedziłam kefirek - dalej jest tam whoomboom i flirt na starowiślnej ( tam przy skrzyżowaniu z dietla) i w ogóle nie ma tam essence ;(
ajay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:15   #2525
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
Z moim zaparciem na ten lakier odwiedziłam kefirek - dalej jest tam whoomboom i flirt na starowiślnej ( tam przy skrzyżowaniu z dietla) i w ogóle nie ma tam essence ;(
Essence masz w Firlitach tylko na Długiej i na Karmelickiej. Poza tym jest jeszcze w drogerii Jaśmin na Długiej (przy Kleparzu) i w drogerii na Czarnowiejskiej (za przystankiem obok wypożyczalni).
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:18   #2526
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez ajay Pokaż wiadomość
Jestem mega zła, bo poluję na fiołkowy lakier z blossoms od 3 tygodni i nigdzie nie mogę go znaleźć, więc jeśli którakolwiek z krakowianek go gdzieś zobaczy błaaaaagam dajcie znać, bo pożądam go jak niczego innego. W ogóle wchodzę z tym moim obłędem w oczach do natury na starowiślną, prawie wlazłam do tej szafy i skończyłam z 2 kolorami cieni do oczu (22 blockbuster i 25 go all girlie) są takie dziewczęce i bardzo wiosenne. No i oczywiście wobec braku tego lakieru blossoms podbijam do pani w naturze z pytaniem czy a jeśli tak to kiedy będzie dostawa, na co pani z uśmiechem ( cytuje) "mamy dostawy w środy i piątki a co do tych limitowanek z essence to przychodzi tyle co na tej tekturce i kto pierwszy ten lepszy, a niektórzy nawet kupują i wyprzedają na allegro". Stanęłam jak wryta, podziękowałam i poszłam. Także pozdrawiamy panią z natury i jeszcze raz błagam o cynk jak ktoś zobaczy ten lakier
ja mam z my secret pachnący, w buteleczce jest identyczny, nie wiem jak na żywo, bo nie mam blossom. [ms nie ma drobinek, ale ponoś kwiatkowego na paznokciach nie widac i tak].
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 18:24   #2527
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
ja mam z my secret pachnący, w buteleczce jest identyczny, nie wiem jak na żywo, bo nie mam blossom. [ms nie ma drobinek, ale ponoś kwiatkowego na paznokciach nie widac i tak].
http://pieceofmoris.blogspot.com/201...ier-03-my.html

dla przypomnienia
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 18:35   #2528
PieceOfMoris
Raczkowanie
 
Avatar PieceOfMoris
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdzieee? We wulkanie :D LBN
Wiadomości: 459
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
No, no ostatni z filetami raaanyy, mam nadzieję, że w picie takich kwiatków nie posadziłam, bo mnie będą wołać
__________________
Moris zaprasza na bloga
Catrice: nowości, CruiseCouture, Cucuba, UpperWILDSide, wycofywane produkty,
Essence: nowości, ReadyForBoarding, CherryBlossomGirl, WildCraft, wycofywane i nowe c&g,
przegląd kredek na linię wodną

Jak ja lubię się śmiać... to takie ciekawe doświadczenie
PieceOfMoris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:29   #2529
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
a tam od razu burza, to tylko przelotne zachmurzenie zwłaszcza w porównaniu z wczorajszą allgrowo- zdjęciową burzą

hehheheh ... o rety rety.........
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:32   #2530
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. IX

Ech, nie mogę znaleźć czarnego pękacza w Gdańsku. Wszystko jest, tylko nie on :<
Wypróbowałam dziś swój pędzelek kulkowy: boski! Nic nie wypada, piękny makijaż nim dziś zrobiłam

Muszę się pożalić: mój brat zapomniał o moich urodzinach :-(
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:42   #2531
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Nie wiem jak to się stało, że jeszcze tu nie trafiłam Będę się starała za Wami nadążać

Z essence'owych nowości dorwałam na razie lakier nr 70 makes me weak, korektor pod oczy oraz pomadkę all about cupcake Ze wszystkiego jestem super zadowolona, nabędę jeszcze na pewno pęsete, eyeliner w żelu i kilka nowych kolorów lakierów



dokładnie ja mam tego starego blondynkowego iii chyba nigdy go nie skończę
Witamy

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja kocham baze lumene normalnie cienie u mnien zbierają się po godzinie, z bazą wytrzymują cały dzien, noc i jeszcze dłużej
Przestań, bo jak poczytam jeszcze trochę o tej bazie, to zdradzę, moja z Kobo

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Dzisiejsze zakupy Nie było pędzelków do linera i teraz mogę sobie na niego tylko popatrzeć. Pojadę do natury w piątek i jak też nie będzie to kupię z catrice


---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
A przede mną na biurku stoją nareszcie moje wszystkie (prawie) wyczekane kosmetyki
Kupiłam:
- Matt Top Coat
- Special Effect Topper - 02 Circus Confetti
- Eyelnier żelowy fiolet 03 Berlin Rocks (wyszłam w takim szoku z Douglasa, że w tramwaju musiałam sprawdzać, ćzy na pewno dobry kolor, przez okulary wyglądał na brąz i o mało na zawał nie umarłam, bo nie lubię brązów :P)

I z Essence to tyle, za to udało mi się upolować ostatni(!) pędzelek do eye-linera z Catrice i już go pokochałam I kupiłam płyn do pigmentów Kobo, ale jakoś z pipetką się nie dogadałam przy "pierwszym razie" :P Mam nadzieję, że to kwestia przyzwyczajenia

Kreskę linerem już strzeliłam, wyszła cudowna (ach, ten pędzelek!) choć fiolet trochę ciemny

Chciałam kupić jeszcze pękacz, ale nie było ani na Floriańskiej, ani na Starowiślnej, ale na nim mi najmniej akurat zależało

A co do krakowskich drogerii - o dziwo więcej znalazłam na Starowiślnej niż Floriańskiej, gdzie do paznokci poza nowymi lakierami nie było właściwie nic, brak pędzelków, a na resztę nie patrzyłam. Za to udało mi się kupić liner (raaaaany, jak się cieszę!).
Na Starowiślnej za to była dziwna rzecz - nowości były, ale tylko w pierwszej połowie drugiej szafy, że tak powiem, tzn. tylko special toppery, za to nie było eyelnierów, korektorów itp. A z 1sza szafą nie wiem jak, bo nawet nie patrzyłam. Szafa Kobo pełniutka, Catrice jako-tako, pędzelków były po 1-2 sztuki z każdego rodzaju, ja wzięłam ostatni do eyelinera.


---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez malina333 Pokaż wiadomość
kupiłam korektor


---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez fibbie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moge tak oficjalnie dołączyć do szacownego grona essencomaniaczek ? Czytam was od dawna, ku rozpaczy mojego portfela, który jakoś nie może zrozumieć mojej miłości do Essence . Dzisiaj stałam się szcześliwą posiadaczką szminki all about cupcake, linera w żelu i pieknego MD -Wanna kiss? . Miałam ochotę na rozświetlacz z sun clubu ale stwierdziłam, że innym razem bo mój portfel całkiem odmówiłby wspólpracy
co do szafy catrice w Lublinie na Ametystowej to widziałam w czwartek z zeszłym tygodniu jak pani wykładała tam rzeczy Nawet miałam ochotę coś zakupić, ale stwierdziłam, że przyjde jak już wszystko będzie wyłożone
Witamy, witamy i o zdrowie pytamy

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Już wiem czemu, mamy za blisko do Niemiec i tam możemy sobie kupić
Łódź nie tak blisko

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
I dobrze, że nie mogłaś pomacać. My za macanie kosmetyków macamy pałką

Jakościowo pewnie są jak te z Pocket Beauty. Ja je lubię
umieram

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem pomalowałam pazury lakierem C&G 36 Enchanted Fairy i już mi zaczął schodzić z czubków Btw. myślałam, że on jest trochę jaśniejszy i mniej widoczny - kolejny nieodpowiedni do pracy lakier kupiłam
Ty łamaczko zasad, ty
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 19:47   #2532
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
tylko żeby mi 11 maja nie padał bo na wycieczkę jadę
Specjalnie poczekam na twój powrót

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Gdyby komuś się przydało, zapraszam na bloga, wrzuciłam swatche moich 16 lakierów z C&G, plus opisy, porównania itp...

http://makeupmaniak.blogspot.com/


A tu mój ulubiony: 53 - You belong to me.


W planach jeszcze mam wrzucenie swatchy MD, juz obfotografowane, wystarczy wrzucic
o wow, wow. Szaleństwo

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
No, no ostatni z filetami raaanyy, mam nadzieję, że w picie takich kwiatków nie posadziłam, bo mnie będą wołać
Dzień dobry mamy pytanie odnośnie punktu 5. Co znaczy, że w tym roku zużyła pani tyle i tyle filetów?

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Ech, nie mogę znaleźć czarnego pękacza w Gdańsku. Wszystko jest, tylko nie on :<
Wypróbowałam dziś swój pędzelek kulkowy: boski! Nic nie wypada, piękny makijaż nim dziś zrobiłam

Muszę się pożalić: mój brat zapomniał o moich urodzinach :-(
Imię, nazwisko, rysopis, adres. Zbieram ludzi i jedziemy mu przypomnieć

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Na fb pojawiła się lista drogerii, do których wstawią Catrice. No i na Pomorzu jest tylko Gdynia, chociaż to Gdańsk ma więcej Natur, obfituje w Essence i essence'omaniaczki i bardziej by się ucieszył z kolejnej okazji do wydania pieniążków

Swoją drogą mogliby tak umieszczać tam więcej informacji z wyprzedzeniem. Albo robić jakieś konkursy fejsbukowe, np. z nagrodami z Essence

oto treść wiadomości:
Kochani, nadeszła długo oczekiwana przez Was chwila! Spełniamy Waszą prośbę.
Oto lista Drogerii Natura, w których w maju pojawią się szafy CATRICE:

Wąbrzeźno, ul. Jana Pawła II 19
Krasnystaw, ul. Poniatowskiego 7B
Łęczna, CH WAMEX, Al. Jana Pawła II 99
Limanowa, ul. Józefa Marka 20
Gdynia, ul. 10 Lutego 2
Puławy, CH Galeria Zielona, ul. Lubelska 2
Chojnice, ul. Kościuszki 2 / róg ul. Bankowej
Bochnia, ul. Kościuszki 7
Legionowo, ul. Piłsudskiego 35
Kościerzyna, Galeria Kościerska, ul. Miodowa 11-14
Żywiec, Galeria LIDER, ul. Zielona 3
Gryfice, Galeria HOSSO, ul. Wojska Polskiego 44
Rawa Mazowiecka, Al. Konstytucji 3 Maja 22
Lublin, CH Stokrotka, ul. Ametystowa 1
Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 20
Żary, ul. Chrobrego 39
Oświęcim, Galeria NIWA, ul. Powstańców Śląskich 1
Skarżysko Kamienna, CH Hermes, ul. Krasińskiego 18
Grodzisk Mazowiecki, ul. 11 Listopada 18
Tarnowskie Góry, ul. Krakowska 10 A
I Łódź olana

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Sexi, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź
Jeśli chodzi o maestro to ja już chodzę z dobre pół roku, jak nie więcej, koło ich 190 (ta kulka do pudru właśnie), ale stwierdziłam, że jak mam zamawiać, to wiecej niż jeden pedzel i chciałabym jeszcze osławiony 497 do blendowania (podono świetny zamiennik MACowego 217) i takie słodkie jajeczko do bązeru i różu nr 155 (ale niestety, tego jeszcze w swojej ofercie nie mają, podono ma wejść jako nowość, ale kiedy? niewiadomo) Więc ja pewnie poczekam jeszcze, ale tu ten Twój FM-owski kusi
A myślałam, ze to tylko ja tak mam. Co miesiąc : kupie te pędzle, kupię I zawsze jest jakiś inny wydatek
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:47   #2533
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Ty łamaczko zasad, ty
Po pracy polazłam do Natury i kupiłam kolejny - tym razem 49 The only chance - ten chyba powinien być dobry
Brakuje mi w Essence jakiejś kawy z mlekiem.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:51   #2534
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Dzięki zdjęciom na Twoim blogu wykreśliłam z mojej wish list essence 1 lakier, a wpisałam 3 nowe
Uroki przeglądania swatchy innych użytkowniczek

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Po pracy polazłam do Natury i kupiłam kolejny - tym razem 49 The only chance - ten chyba powinien być dobry
Brakuje mi w Essence jakiejś kawy z mlekiem.
Szatan, nie kobieta Na pewno nie jesteś moja zaginioną siostrą?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 19:55   #2535
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Szatan, nie kobieta Na pewno nie jesteś moja zaginioną siostrą?
Zaginioną siostrę chętnie przyjmę Zwłaszcza taką, z którą można buszować po sklepach
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:20   #2536
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Muszę się pożalić: mój brat zapomniał o moich urodzinach :-(

No to w takim razie nasze życzonka zrekompensują Ci tę stratę
Wszystkiego najlepszego Badzuś Dużo zdrówka i dobrego humoru na co dzień, a przede wszystkim wypchanego portfela na essencowe szaleństwa życzą postrzelone w samo czoło essencowe siostry

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
A myślałam, ze to tylko ja tak mam. Co miesiąc : kupie te pędzle, kupię I zawsze jest jakiś inny wydatek
A daj spokój, zabieram się do tych pędzli jak pies do jeża i nic z tego

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Szatan, nie kobieta Na pewno nie jesteś moja zaginioną siostrą?

Taa... na pewno jest, tak jak ja Twoją, czyli... wynikałoby z tego.... że ... Fin!!! Moja Ty siostrunio!!! padnijmy sobie w objęcia


Żeby nie było offa, to gdzieś słyszałam, chyba tu albo na wątku inglotowskim, że ta baza z YR jest do pupy Kurcze, a tak chciałam sobie ją sprawić żeby móc coś wreszcie kupić z jakiejś limitki. Toż to o pomstę do nieba woła, blossoms nic, ILB o mały włos nic i YR też chyba nic...
Albo te limitki badziewne jakieś albo ja stałam się wybredna
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:34   #2537
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. IX

moje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg haul8.jpg (54,2 KB, 104 załadowań)
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:35   #2538
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
moje

zazdraszczam linerka
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:35   #2539
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zaginioną siostrę chętnie przyjmę Zwłaszcza taką, z którą można buszować po sklepach
Nie wiem czy twój Tż't z nami wytrzyma
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-04, 20:36   #2540
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Taa... na pewno jest, tak jak ja Twoją, czyli... wynikałoby z tego.... że ... Fin!!! Moja Ty siostrunio!!! padnijmy sobie w objęcia
Zawsze chciałam mieć siostrę (a mam niestety tylko brata ) a tu nagle dostałam dwie!
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:36   #2541
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No to w takim razie nasze życzonka zrekompensują Ci tę stratę
Wszystkiego najlepszego Badzuś Dużo zdrówka i dobrego humoru na co dzień, a przede wszystkim wypchanego portfela na essencowe szaleństwa życzą postrzelone w samo czoło essencowe siostry



A daj spokój, zabieram się do tych pędzli jak pies do jeża i nic z tego




Taa... na pewno jest, tak jak ja Twoją, czyli... wynikałoby z tego.... że ... Fin!!! Moja Ty siostrunio!!! padnijmy sobie w objęcia


Żeby nie było offa, to gdzieś słyszałam, chyba tu albo na wątku inglotowskim, że ta baza z YR jest do pupy Kurcze, a tak chciałam sobie ją sprawić żeby móc coś wreszcie kupić z jakiejś limitki. Toż to o pomstę do nieba woła, blossoms nic, ILB o mały włos nic i YR też chyba nic...
Albo te limitki badziewne jakieś albo ja stałam się wybredna
Podpisuje się pod życzonkami
A co ja poradzę, ze ja tutaj znajduje swoje same, zaginione, postrzelone siostry? Kurcze, zobaczcie jakie to dziwne, że życie nas porozrzucało po całej Polsce, a jeden portal łączy


Też się czaję na tą bazę, ale jak ma byś tak beznadziejna to nie wiem czy się skuszę. Ale coś z limitki kupić trzeba, taką mam zasadę. Tylko co ?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:37   #2542
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nie wiem czy twój Tż't z nami wytrzyma
O kurde, my 3 i jeszcze do tego moja psica - 4 baby w domu to chyba będzie dla niego za dużo
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:37   #2543
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
No to w takim razie nasze życzonka zrekompensują Ci tę stratę
Wszystkiego najlepszego Badzuś Dużo zdrówka i dobrego humoru na co dzień, a przede wszystkim wypchanego portfela na essencowe szaleństwa życzą postrzelone w samo czoło essencowe siostry



A daj spokój, zabieram się do tych pędzli jak pies do jeża i nic z tego




Taa... na pewno jest, tak jak ja Twoją, czyli... wynikałoby z tego.... że ... Fin!!! Moja Ty siostrunio!!! padnijmy sobie w objęcia


Żeby nie było offa, to gdzieś słyszałam, chyba tu albo na wątku inglotowskim, że ta baza z YR jest do pupy Kurcze, a tak chciałam sobie ją sprawić żeby móc coś wreszcie kupić z jakiejś limitki. Toż to o pomstę do nieba woła, blossoms nic, ILB o mały włos nic i YR też chyba nic...
Albo te limitki badziewne jakieś albo ja stałam się wybredna

Przyłączam się do życzeń

Mi też się wydaje, że coraz mniej ciekawe te limitki Na dodatek mam wrażenie, że limitki i nowości są takie odpatrzone z kosmetyków z wyższych półek
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:46   #2544
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
moje
Jest szansa na jakieś swatche tego lakieru MD? I jaki to odcień? Wygląda przepięknie Najchętniej ujrzałabym go w porównaniu z Just Rock It z C&G
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:50   #2545
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Gdyby jednak również wśród Was znalazła się użytkowniczka tej paletki to będę wdzięczna za opinie
jutro może będę to pomacam dla Ciebie
Lubię jak mnie Kasza maca pałką
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:51   #2546
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Anesthesia Pokaż wiadomość
Jest szansa na jakieś swatche tego lakieru MD? I jaki to odcień? Wygląda przepięknie Najchętniej ujrzałabym go w porównaniu z Just Rock It z C&G
szanse są ogromne stu%
jaki odcień? to intensywny chaber ,taki ohhhh
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:55   #2547
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Essence cz. IX

Ja założyłam polski profil, na razie z "lajkami", ale zastanawiam się cały czas, jak go rozkręcić, może któraś z Was ma pomysły i mi pomoże?
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:55   #2548
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
szanse są ogromne stu%
jaki odcień? to intensywny chaber ,taki ohhhh
W takim razie z niecierpliwością oczekuję na swatch A co odcienia to chodziło mi o nazwę, ale już wyszukałam na stronie essence To 76 cool and the gang, prawda?
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 20:59   #2549
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. IX

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
O kurde, my 3 i jeszcze do tego moja psica - 4 baby w domu to chyba będzie dla niego za dużo
Pamiętaj jeszcze o moim psie. To facet, to twój tż't będzie mieć wsparcie

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Gofrzyca Pokaż wiadomość
jutro może będę to pomacam dla Ciebie
Lubię jak mnie Kasza maca pałką
: hahaha:
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 21:01   #2550
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Essence cz. IX

cześć Wam
uhh dawno nic nie pisałam, ale czytam, czytam

czy któraś z Was ma może paletkę cieni z SC?
bo tak ładnie wygląda, a nie wiem nic, jak się ma to do jakości
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:55.