Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-13, 19:24   #481
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a wiesz, może sie jeszcze zdziwimy
w sumie żadna z nas jeszcze coli w formie toniku nie używała, więc nie masz pewności, ze nei zadziała...........
tak, pisałam już chyba przy okazji, że mgiełka różana troche lepkości zostawia. Dlatego ją stosuję na noc, a tonik yr "na dobranoc" stosuje na dzień
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
uff a już się bałam, że z nią coś nie tak.
A cola na twarzy na pewno wszystkie zaskórniki by wyżarła ba, i pół twarzy
Może jak mi się skończy mgiełka Phenome, to przeleję do pojemnika colę i sprawdzę? Ciężkie czasy zmuszają do drastycznych kroków! Swoją droga dzisiaj przetestuję mgiełkę. Nie będzie mi przeszkadzało, że się lepi, o ile będzie ładnie nawilżać.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:28   #482
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
dziewczyny, uwielbiam Was. wróciłam do domu w kiepskim nastroju, a wystarczyło, żebym nadrobiła wątek i mi już dobrze

a co do coli, to mama też mi daje na nudności. najpierw łyżeczkę, za jakiś czas 2, aż w końcu dochodzę do połówki szklanki (nie wiem, ile w tym prawdy, ale podobno mamy kuzyn polał dziecięcy, zardzewiały rowerek colą i duuużo łatwiej się go czyściło ).

jestem zła, szampon pokrzywowy mi oleju nie domył ;<
w szkole na biologii robilismy doświadczenia - zardzewiały pilnik zalewało sie na noc colą..... odrdzewiała cudnie
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
uff a już się bałam, że z nią coś nie tak.
A cola na twarzy na pewno wszystkie zaskórniki by wyżarła ba, i pół twarzy
no i o to chodzi a te wyżarte pół twarzy....... no cóż - wszystko ma swoje skutki ubczne
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:37   #483
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
w szkole na biologii robilismy doświadczenia - zardzewiały pilnik zalewało sie na noc colą..... odrdzewiała cudnie
Tak, roztapiała też wrzucone na noc kawałki mięsa i zęby... Ach, te eksperymenty z colą!
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:37   #484
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Może jak mi się skończy mgiełka Phenome, to przeleję do pojemnika colę i sprawdzę? Ciężkie czasy zmuszają do drastycznych kroków! Swoją droga dzisiaj przetestuję mgiełkę. Nie będzie mi przeszkadzało, że się lepi, o ile będzie ładnie nawilżać.

trzymam Cię za słowo
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:39   #485
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
pędzicie pędzicie drogie Panie

oto moje nowe nabytki może któraś z Was coś z tego miała?

serum do cery wrażliwej alissa beaute

szampon argile provence do włosów suchych

oraz krem maska pod oczy z rozmarynu orientana

no i w końcu wyczekany płyn micelarny argile provence

ogólnie Orientane polecam właśnie skończyłam maskę do twarzy z trawy tybetańskiej mam też aloes
o, a masz problem z sińcami pod oczami? Jeśli tak to koniecznie daj znać, jeśli ta Orientana coś pomoże na sińce.

Btw. ja już muszę przystosować z zakupami, nie mam kiedy czego stosować, tyle tego jest, a nie lubię kupować na zapas bo kuuusi i nęci.
Jeszcze tylko maska Alterry, glinka rhassoul i będę syta i Heenara. i szampon YR. I to juz serio koniec
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:44   #486
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

a ja tak lubię colę trzeba liczyć, że mnie zakonserwuje (a tak z ciekawych doświadczeń, to lubiłam też wrzucać jajko do octu, fajnie gumowe się robiło ).

ja chcę jeszcze kupić Heenarę i może jakieś serum z wit. C. i nic, nic, nic mnie nie kusi :P
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 19:55   #487
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość

ja chcę jeszcze kupić Heenarę i może jakieś serum z wit. C. i nic, nic, nic mnie nie kusi :P
Zazdroszczę nic-nie-kuszenia. Mnie co rusz coś nęci. A to Heenara, a to Khadi, teraz ten okrutnie drogi JMO, no i Sanoflore dla bobasków też trzeba przetestować, na Lawendowej Farmie pni Ewa sypnęła nowościami... mogłabym długo wymieniać.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 19:57   #488
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

O NIE. przypomniałaś mi o kuszących nowościach na LF
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:09   #489
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę nic-nie-kuszenia. Mnie co rusz coś nęci. A to Heenara, a to Khadi, teraz ten okrutnie drogi JMO, no i Sanoflore dla bobasków też trzeba przetestować, na Lawendowej Farmie pni Ewa sypnęła nowościami... mogłabym długo wymieniać.
Heh, ja też zazdroszczę. Przygotowałam sobie ostatnio listę kosmetyków, które bym chciała zdobyć i jest dość długa (delikatnie mówiąc).

edit.
Oczywiście też mnie kusi LF.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-02-13 o 20:10
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:14   #490
marcelinka12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 688
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Chyba nam coś obiecałaś? Jak mamy sądzić cokolwiek o nowych prodyktach na rynku skoro nie znamy składów? Chcesz pomocy to wklej skład, bo tak ktoś kto chce ci pomóc musi jeszcze sam szukać składu w internecie. I wklej skład konkretnego produktu, który Cię interesuje bo jak widać firmy robią różne cuda.
Przepraszam ja tak ogolnie rzucilam haslo co do firmy bo zaintresowaly mnie ich kosmetyki

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
ja mam peeling solny różany do twarzy. oto skład: Natural Dead Sea salt grains, Magnesium Chloride, Sodium Chloride, Potassium Chloride, Calcium Chloride, Water of Crystallization, Iron
o dziwo mnie nie podrażnia, jest bardzo wydajny- starczy mi chyba na rok:P
coś jeszcze miałam błoto z ich firmy:P ale to niestety nie dla mnie preparat:P i szamponu kiedyś odlewkę:P do włosów suchych. składu niestety nie podam bo nie mogę nigdzie wyszukać. szamponu nie mogę zrecenzować bo za krótko go miałam jedynie co zauważyłam, że ładnie oczyszcza włosy

ok to chyba tyle
wlasnie ten peeling i krem do rak fajne sa ale sklady ciezko znalezc
marcelinka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:36   #491
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Tak tylko ogólnie, chciałam jakieś próbki kupić dla Kotwilki,ale sie nie dało
Mam jakieś średnie wrażenia po tym spotkaniu


Ja mam Logonę, ale nie pogrubiającą, tą naturalną i jest świetna, rzeczywiście naturalny look przy czym bardzo długo nie wysycha, nie zmienia właściwości z czasem (jak to mają w zwyczaju tusze Lancome

dziękuję za info. chyba zamówię obadam jeszcze co fajnego mają w promocji w Kosmetykach Natury i kupuje Dam znać na co się skusiłam

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Co sadzicie o kosmetykach LADY MINERAL ???
niestety nie pomogę nie znam tej marki
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 21:05   #492
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

A więc... umyłam włosy szamponem YR. Za pierwszym jak zwykle myje włosy bez pomocy odżywek i innych takich aby szampon sam w sobie sprawdzić. Szampon bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni i mało w trakcie mycia plącze włosy (pewnie zasługa ALS). Konsystencja galaretki czyli coś jak Alterra. Wzięłam go chyba ciut za mało (nigdy za pierwszym razem nie wiem ile brać). Zobaczymy jak będzie się włosy po nim rozczesywać. Martwią mnie natomiast recenzje na KWC, ludzie piszą, że ten szampon wywołał u nich łupież. Czy któraś z Was miała ten szampon i może coś więcej powiedzieć? Wprawdzie są tylko dwie czy trzy takie recenzje, no ale...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1

Edit: Włosy rozczesały się bez żadnych problemów, pewnie znowu zasługa ALS.
Stałam koło pieca aby szybciej podeschły. Włosy są mięciutkie, ach i och normalnie. Już dawno tak miękkich włosów po samym szamponie nie miałam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-13 o 21:29
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 21:30   #493
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
O NIE. przypomniałaś mi o kuszących nowościach na LF
I bardzo dobrze, dlaczego sama mam usychać z tęsknoty za tymi cudeńkami. Podobno płukanki octowe są bardzo fajne i nie mają smrodku octu.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A więc... umyłam włosy szamponem YR. Za pierwszym jak zwykle myje włosy bez pomocy odżywek i innych takich aby szampon sam w sobie sprawdzić. Szampon bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni i mało w trakcie mycia plącze włosy (pewnie zasługa ALS). Konsystencja galaretki czyli coś jak Alterra. Wzięłam go chyba ciut za mało (nigdy za pierwszym razem nie wiem ile brać). Zobaczymy jak będzie się włosy po nim rozczesywać. Martwią mnie natomiast recenzje na KWC, ludzie piszą, że ten szampon wywołał u nich łupież. Czy któraś z Was miała ten szampon i może coś więcej powiedzieć? Wprawdzie są tylko dwie czy trzy takie recenzje, no ale...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1
Oj Wachlarzyku miałam szampon i maskę z tej serii. Byłam bardzo niezadowolona. Włosy były bardzo dziwne, jakby czymś powleczone. I rzeczywiście szampon podrażniał skórę głowy. Weź jednak poprawkę, że należę do wrażliwców i alergików.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 22:33   #494
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Przepraszam ja tak ogolnie rzucilam haslo co do firmy bo zaintresowaly mnie ich kosmetyki

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------


wlasnie ten peeling i krem do rak fajne sa ale sklady ciezko znalezc
to peelingu skład już masz w takim razie a kremu moja szwagierka ma więc poproszę ją i napiszę Tobie jeśli chcesz ma też szampon więc o jego skład też mogę zapytać
seszene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 00:04   #495
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ale numer... Chyba jestem uczulona na coś w mgiełce Phenome. Przed chwilą spryskałam nią twarz, a teraz czoło i policzki mam czerwone jak burak. A tak się z niej cieszyłam. Może to kwestia połączenia kosmetyków... Wcześniej umyłam twarz olejkiem myjącym z Naturalisa i białą glinką Logony. Jutro spróbuję bez glinki. Ech, smutno mi.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 06:59   #496
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ale numer... Chyba jestem uczulona na coś w mgiełce Phenome. Przed chwilą spryskałam nią twarz, a teraz czoło i policzki mam czerwone jak burak. A tak się z niej cieszyłam. Może to kwestia połączenia kosmetyków... Wcześniej umyłam twarz olejkiem myjącym z Naturalisa i białą glinką Logony. Jutro spróbuję bez glinki. Ech, smutno mi.
Eeee możliwe,że na aloes?Ja się strasznie go bałam,ale myję twarz leave-on już prawie tydzień i nic się nie dzieję...ufff.Ciekawe tylko jak z resztą kosmetyków będzie.

Bardzo polecam leave-onPięknie nawilża twarz.Gajuś mam nadzieję,że będziesz też zadowolona z niego jak ja.

Gdzie Klolcia?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 07:12   #497
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Chyba wybiorę sie do Rossmanna i kupie wreszcie tą maskę. I pewnie garść innych rzeczy.

Wiesz, że Pixie wycofuje wszystkie formuły podkładów poza Complexion Perfector?

Będziemy mogły złożyć wspólny pozew.

Biedna. Dobrze, że chociaż trochę lepiej się dziś czujesz.

A ja ostatnio często wcinam płatki z mlekiem, chyba dziecinnieję. Ale to mleko jest taaaakie dobre... Polecam "Zimne mleko" - pasteryzowane w niskiej temperaturze. Smakuje zupełnie inaczej niż zwykłe mleko.


jak to wycofuja?

a ja wlansie chcialam zamowic probki...
i teraz nie wiem w ktore mineralki uderzyc a jednak chcialam ich wyprobowac
potrzebuje najpierw probki
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 07:25   #498
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Eeee możliwe,że na aloes?Ja się strasznie go bałam,ale myję twarz leave-on już prawie tydzień i nic się nie dzieję...ufff.Ciekawe tylko jak z resztą kosmetyków będzie.

Bardzo polecam leave-onPięknie nawilża twarz.Gajuś mam nadzieję,że będziesz też zadowolona z niego jak ja.

Gdzie Klolcia?
Miło, że pamiętasz. Jestem, jestem

Mgiełka Phenome też podrażniała moją mamę, po spryskaniu miała całą buzię czerwoną. Ja też do końca do niej nie jestem przekonana.
Za to mgiełka do włosów jest bardzo fajna. Spełniła moje życzenie i unosi troszkę włosy, nie obciąża. Jestem zadowolona
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:02   #499
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Tylko 14 lutego, do zamówień w których wartość produktów w koszyku przekracza 100zł można otrzymać dowolny cień mineralny Lily Lolo.
Aby skorzystać z promocji wystarczy dodać wybrany cień do koszyka i w zamówieniu wpisać kod: Kocham minerały
Po wpisaniu kodu, wartość cienia, 29,90 zostanie odliczona od sumy Twojego zamówienia. Kod działa tylko 14 lutego


Jestem zła! Wczoraj zamówiłam LL:/
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-14, 08:38   #500
anka35
Raczkowanie
 
Avatar anka35
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Hej dziewczyny
byłam w tej Mydlarni na Sławkowskie w Krakowie. Kurcze , nie podam Wam dokładnie firm, bo były mi nie znane ( oj.... pora na korepetycje ). Co zauważyłam i dopytałam to promocja - 50 % jest na kolorówkę wcale nie naturalna ( pierre Rene ), olejek argonowy , taki co przecenili z 200 na 100 zł. Jest dużo mydeł, np Alepo laurie 70 % w cenie koło 42 pln ( to chyba żadna rewelacja ), mają czarne mydło, podkłady naturalne z certyfikatem z kwasem hialuronowym, uff , co tam jeszcze widziałam... olej z oliwek, sole z morza martwego, aaa własnie... ałun w cenie gdzieś koło 40 pln.
Po drodze wstąpiłam oczywiście do Rossmana i zakupiłam eco mieszankę studencka i fajna herbatkę ajurweda ( mieszanka samych przypraw ) i kolejny raz przyglądałam się alterrze. pewnie mało Wam pomogłam
__________________
Pozdrawiam Ania
anka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 08:48   #501
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A więc... umyłam włosy szamponem YR. Za pierwszym jak zwykle myje włosy bez pomocy odżywek i innych takich aby szampon sam w sobie sprawdzić. Szampon bardzo ładnie pachnie, dobrze się pieni i mało w trakcie mycia plącze włosy (pewnie zasługa ALS). Konsystencja galaretki czyli coś jak Alterra. Wzięłam go chyba ciut za mało (nigdy za pierwszym razem nie wiem ile brać). Zobaczymy jak będzie się włosy po nim rozczesywać. Martwią mnie natomiast recenzje na KWC, ludzie piszą, że ten szampon wywołał u nich łupież. Czy któraś z Was miała ten szampon i może coś więcej powiedzieć? Wprawdzie są tylko dwie czy trzy takie recenzje, no ale...
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1

Edit: Włosy rozczesały się bez żadnych problemów, pewnie znowu zasługa ALS.
Stałam koło pieca aby szybciej podeschły. Włosy są mięciutkie, ach i och normalnie. Już dawno tak miękkich włosów po samym szamponie nie miałam.
fajnie, że Ci sie podoba
Wiesz, niestety w takich kwestiach nie bedziesz wiedziała, dopóki na sobie nie sprawdzisz...... Może niektóre osoby sa po prostu wrażliwe na als?
Jak bedzie widziała, że przestaje Ci słuzyc to go odstaw, a do tego czasu w spokoju ciesz sie jego właściwościami

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Ktos ostatnio o kosmetykach bio2you pisał
Dzisiaj 20% taniej niektóre - tu
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:14   #502
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ale numer... Chyba jestem uczulona na coś w mgiełce Phenome. Przed chwilą spryskałam nią twarz, a teraz czoło i policzki mam czerwone jak burak. A tak się z niej cieszyłam. Może to kwestia połączenia kosmetyków... Wcześniej umyłam twarz olejkiem myjącym z Naturalisa i białą glinką Logony. Jutro spróbuję bez glinki. Ech, smutno mi.
Bez paniki, zaczerwienienie to jeszcze nie uczulenie, cera może doznała szoku od nowości. Moze będzie lepiej po paru użyciach.
Zadowolona jesteś z glinki?

Cytat:
Napisane przez anka35 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
byłam w tej Mydlarni na Sławkowskie w Krakowie. Kurcze , nie podam Wam dokładnie firm, bo były mi nie znane ( oj.... pora na korepetycje ). Co zauważyłam i dopytałam to promocja - 50 % jest na kolorówkę wcale nie naturalna ( pierre Rene ), olejek argonowy , taki co przecenili z 200 na 100 zł. Jest dużo mydeł, np Alepo laurie 70 % w cenie koło 42 pln ( to chyba żadna rewelacja ), mają czarne mydło, podkłady naturalne z certyfikatem z kwasem hialuronowym, uff , co tam jeszcze widziałam... olej z oliwek, sole z morza martwego, aaa własnie... ałun w cenie gdzieś koło 40 pln.
Po drodze wstąpiłam oczywiście do Rossmana i zakupiłam eco mieszankę studencka i fajna herbatkę ajurweda ( mieszanka samych przypraw ) i kolejny raz przyglądałam się alterrze. pewnie mało Wam pomogłam
Dziekujemy za informację, to oznacza, że jednak są w tym sklepie naturalne kosmetyki, choć komuś kto mieszka 50 km od Krakowa nie oplaca się specjalnie tylko do niego jechać. Co innego gdyby wszystkie były naturalne


Jesteśmy z synem po testach Phenome Head to Toe Baby cleanser i Hypoallergenic mom & baby cream. Hmn, Krem jest super, boski, nawilża jak trzeba i nie trzeba dużo nałożyć, zapach przyjemny. Natomiast cleanser jest trochę jak woda micelarna, chyba będę używać do twarzy, zero piany, dobrze oczyszcza, delikatny, ale nie chciał sie pienić nawet na włosach dziecka. Musze wypróbowac go do mojej twarzy i krem chyba tez na twarz zaryzykuję bo syn ma piękną skórę po nim, wysuszenie zniknęło po jednej aplikacji.

Mam jeszcze pytanko. Znacie tą markę Natural Elements? Interesują mnie ich peelingi do twarzy. Miał ktoś coś tej firmy

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Tylko 14 lutego, do zamówień w których wartość produktów w koszyku przekracza 100zł można otrzymać dowolny cień mineralny Lily Lolo.
Aby skorzystać z promocji wystarczy dodać wybrany cień do koszyka i w zamówieniu wpisać kod: Kocham minerały
Po wpisaniu kodu, wartość cienia, 29,90 zostanie odliczona od sumy Twojego zamówienia. Kod działa tylko 14 lutego


Jestem zła! Wczoraj zamówiłam LL:/

Ech, to Ci pech
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:17   #503
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ja wczoraj otworzyłam krem do cery mieszanej mineral flowers.Jestem w nim zakochana i już wiem nad czym wy się tak zachwycacie
Przypomina mi trochę po nałożeniu krem safea,daje uczucie głębokiego odżywienia,nawilżenia:lov e:

Szkoda bardzo,że ich już nie ma
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:29   #504
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Przyznac się, która stosowała meseczki hesh do twarzy i które są dobre

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja wczoraj otworzyłam krem do cery mieszanej mineral flowers.Jestem w nim zakochana i już wiem nad czym wy się tak zachwycacie
Przypomina mi trochę po nałożeniu krem safea,daje uczucie głębokiego odżywienia,nawilżenia:lov e:

Szkoda bardzo,że ich już nie ma
a który Ty masz, bo juz nie pamietam? Na dzień?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:34   #505
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przyznac się, która stosowała meseczki hesh do twarzy i które są dobre
Ja dostałam maseczkę Hesh od Sekretnego Wachlarza. Dziś nałożę i dam znać najpóźniej jutro rano jak sie spisuje
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:36   #506
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przyznac się, która stosowała meseczki hesh do twarzy i które są dobre

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------


a który Ty masz, bo juz nie pamietam? Na dzień?
Na noc mam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:43   #507
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja dostałam maseczkę Hesh od Sekretnego Wachlarza. Dziś nałożę i dam znać najpóźniej jutro rano jak sie spisuje
o! dziękuje Ci bardzo - bede czekac na opinie
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Na noc mam
aaa....
ja na dzień używałam i bez szału......
na noc mam, ale nietkniety jeszcze. Może jak safea skończę to go otworzę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 09:53   #508
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przyznac się, która stosowała meseczki hesh do twarzy i które są dobre
Ja używałam tylko maseczki Manjishta, ale nie podobała mi się. Barwiła skórę na czerwono, śmierdziała i nie zauważyłam żadnego działania. Mam ją do wymiany
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 10:02   #509
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Ja używałam tylko maseczki Manjishta, ale nie podobała mi się. Barwiła skórę na czerwono, śmierdziała i nie zauważyłam żadnego działania. Mam ją do wymiany
Dziękuję bardzo - kolejna, która nie będzie mnie kusiła
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 11:03   #510
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Miło, że pamiętasz. Jestem, jestem

Mgiełka Phenome też podrażniała moją mamę, po spryskaniu miała całą buzię czerwoną. Ja też do końca do niej nie jestem przekonana.
Za to mgiełka do włosów jest bardzo fajna. Spełniła moje życzenie i unosi troszkę włosy, nie obciąża. Jestem zadowolona
mgiełka do włosów rzeczywiście fajna. Pod warunkiem, że omija się okolice skóry głowy.


Co do olejku do włosów Phenome, wczoraj zrobiłam eksperyment i nałożyłam na skórę głowy, nie olejując już włosów żadnym innym olejem. Rano okazało się, że olejek ze skóry głowy rozniósł się na całe włosy. W rezultacie miałam naolejowane włsoy. Fajny efekt.

Promocna w sklepie internetowym dr.Hauschka! O nie wykończą nas!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 395597_273592786045137_125822560822161_684525_1336770298_n.jpg (31,7 KB, 45 załadowań)
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-02-14 o 11:09
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.