Smackersy - zbiorczy :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-01, 18:39   #391
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

ja mam w tej chwili slodka kawe, maline i mufinke waniliowa mialam amslanego, kiwi, cherry coke, fante
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 18:41   #392
hamster_killer
Zakorzenienie
 
Avatar hamster_killer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 193
GG do hamster_killer
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

ja uwielbiam kiwi&banana, strawberry&banana,Cotton candy i tropical ; ))
Całkiem fajny jest M&m's ale dośc szybko się może znudzić ; ))
hamster_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:25   #393
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

a szybko wam się kończą te 4gramy?? No i jak z nawilżeniem-usta nie są po nich nadal spierzchnięte? btw.czy szybko się nie ścierają ?
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:29   #394
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

wbrew pozorom 4 gramy to calkiem sporo z nawilzaniem ok, nie nawilzaja jakos super ale normalnie, dosc dlugo pozostaja na ustach
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 20:41   #395
hamster_killer
Zakorzenienie
 
Avatar hamster_killer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 193
GG do hamster_killer
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Co do wydajności, to jest przeciętna w sensie że nie zużywaja sie jakoś bardzo szybko ; ))
Najlepiej mi nawilżają usta te z serii Starburst,bo są takie bardziej 'wilgotne' niż te normalne
hamster_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 08:12   #396
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

dzieki girlz za odpowiedzi!...narazie wstrzymalam sie z zakupem i kupilam maselko migdalowe z body shopu (kiedys jak bylam w Rzymie kupilam tam kokosowe i było suuuper!) Własnie zalezy mi teraz na super odzywianiu suchych od mrozu i wiatru ust.
A z tego co czytam to smackersy to jednak fajny gadzet, ktory na wiosne na bank zakupie
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 08:51   #397
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
dzieki girlz za odpowiedzi!...narazie wstrzymalam sie z zakupem i kupilam maselko migdalowe z body shopu (kiedys jak bylam w Rzymie kupilam tam kokosowe i było suuuper!) Własnie zalezy mi teraz na super odzywianiu suchych od mrozu i wiatru ust.
A z tego co czytam to smackersy to jednak fajny gadzet, ktory na wiosne na bank zakupie
Ja nie polecam tej serii z której jest ten maślany Przynajmniej mi się jakieś czerstwe trafiły Tak jakby były z poprzedniej edycji- że się tak wyrażę.

Kup sobie Carmexa - na zimę bomba.

Tych smackersów z serii starburst nie lubię bo są za lekkie i szybko znikają z ust (nie, nie zlizywałam ich ). Także mi osobiście nie przypadły do gustu- ale co kto lubi
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 08:59   #398
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Ja nie polecam tej serii z której jest ten maślany Przynajmniej mi się jakieś czerstwe trafiły Tak jakby były z poprzedniej edycji- że się tak wyrażę.

Kup sobie Carmexa - na zimę bomba.

Tych smackersów z serii starburst nie lubię bo są za lekkie i szybko znikają z ust (nie, nie zlizywałam ich ). Także mi osobiście nie przypadły do gustu- ale co kto lubi
jaki masz Carmex? jaki on ma w ogole zapach? Planowalam go wlasnie, albo Blistex(był z takim fajnym lusterkiem w kształcie ust za 15zł) SPłukałam sie juz z kasy- zamowilam butter z body shopu(kokosowy mialam i spelnial moje oczekiwania!)...jednak kasa niedlugo sie pojawi
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 09:03   #399
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
jaki masz Carmex? jaki on ma w ogole zapach? Planowalam go wlasnie, albo Blistex(był z takim fajnym lusterkiem w kształcie ust za 15zł) SPłukałam sie juz z kasy- zamowilam butter z body shopu(kokosowy mialam i spelnial moje oczekiwania!)...jednak kasa niedlugo sie pojawi
Ja miałam tylko ten oryginalny bez żadnych zapachów dodatkowych. Podjeżdża apteką ale świetnie chłodził usta. Naprawdę mi się podobał
Przyjaciółka zamówiła teraz truskawkowy i jest zadowolona. Więc mogę Ci go polecić
Od siebie dodam tylko tyle, że polecam Ci tą najzwyklejszą wersję jako pomadka a nie w tubce czy w słoiczku
Ale to tylko moje zdanie
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 10:08   #400
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Ja nie polecam tej serii z której jest ten maślany Przynajmniej mi się jakieś czerstwe trafiły Tak jakby były z poprzedniej edycji- że się tak wyrażę.
Czestwe? Jak mogły być czerstwe i jak mogły być z poprzedniej edycji jak to tegoroczna zimowa limitowanka, o ile się nie mylę. A jakie smaki masz z nich? I co z nimi nie tak?
Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Kup sobie Carmexa - na zimę bomba.
A masz może porównanie Carmexa do Nivea Med albo Neutrogeny z filrem SPF4?

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Tych smackersów z serii starburst nie lubię bo są za lekkie i szybko znikają z ust (nie, nie zlizywałam ich ). Także mi osobiście nie przypadły do gustu- ale co kto lubi
Też nie lubie Starburst Też mam wrażenie, że są za lekkie, za miękkie, za kremowe... I nie dość, że szybko znikają z ust, to z opakowania też. Ale to w sumie dobrze, bo jakoś zmęczyłam tego swojego i więcej na tą serię się nie skuszę Wolę m&m's, hologramy (tylko ich już chyba nie ma), taka a break czy vanilla creams. Ale w sumie seria najmniej ważna, najważniejsze smaki. Wszelkie czekoladki, kawki, ciasteczka i cynamonki to wręcz jakby dla mnie stworzone
Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko ten oryginalny bez żadnych zapachów dodatkowych. Podjeżdża apteką ale świetnie chłodził usta. Naprawdę mi się podobał
Przyjaciółka zamówiła teraz truskawkowy i jest zadowolona. Więc mogę Ci go polecić
Od siebie dodam tylko tyle, że polecam Ci tą najzwyklejszą wersję jako pomadka a nie w tubce czy w słoiczku
Ale to tylko moje zdanie
No proszę, nie wiedziałam, że są smakowe Carmexy...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:07   #401
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Czestwe? Jak mogły być czerstwe i jak mogły być z poprzedniej edycji jak to tegoroczna zimowa limitowanka, o ile się nie mylę. A jakie smaki masz z nich? I co z nimi nie tak?
Czerstwe - to znaczy po prostu śmierdzące. Dla mnie są mocno chemiczne.Jakby zepsute. Mam z tej serii dwa smaki i dwa są okropne.
Mi się wydawało, że były już zeszłej zimy- w puszkach- ale może mi się pomyliły.
Znalazłam smaki:
1. SMACKERS pet pals Eclair's Jelly Thumb Print o smaku i zapachu eklerek z galaretką
2. SMACKERS pet pals Kiwi's Frosted Sugar o słodkim cukrowym smaku i zapachu

Cytat:
A masz może porównanie Carmexa do Nivea Med albo Neutrogeny z filrem SPF4?
niestety nie mam nie używam innych pomadek


Cytat:
Też nie lubie Starburst Też mam wrażenie, że są za lekkie, za miękkie, za kremowe... I nie dość, że szybko znikają z ust, to z opakowania też. Ale to w sumie dobrze, bo jakoś zmęczyłam tego swojego i więcej na tą serię się nie skuszę Wolę m&m's, hologramy (tylko ich już chyba nie ma), taka a break czy vanilla creams. Ale w sumie seria najmniej ważna, najważniejsze smaki. Wszelkie czekoladki, kawki, ciasteczka i cynamonki to wręcz jakby dla mnie stworzone
dokładnie! ja swojego nie wymęczyłam tylko oddałam siostrze (a kupiłam aż cztery )

Cytat:
No proszę, nie wiedziałam, że są smakowe Carmexy...
Są miętowe, wiśniowe i truskawkowe. Więcej nie widziałam
np.

http://www.allegro.pl/item160252849_...herry_new.html


edit:
a miała któraś z Was smackersa z tej serii?
http://www.allegro.pl/item162187771_...a_posypka.html

bo mnie ciekawi
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj

Edytowane przez jaszmurka
Czas edycji: 2007-02-02 o 11:27
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-02, 11:43   #402
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Czerstwe - to znaczy po prostu śmierdzące. Dla mnie są mocno chemiczne.Jakby zepsute. Mam z tej serii dwa smaki i dwa są okropne.
Mi się wydawało, że były już zeszłej zimy- w puszkach- ale może mi się pomyliły.
Znalazłam smaki:
1. SMACKERS pet pals Eclair's Jelly Thumb Print o smaku i zapachu eklerek z galaretką
2. SMACKERS pet pals Kiwi's Frosted Sugar o słodkim cukrowym smaku i zapachu
Rok temu były podobne, bo też ze zwierzątkami, ale w opakowania były hologramowe i bez "wieszaczków". Mirianka je ma, więc pozwolę sobie zalinkować do jej foty http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...5&d=1169942022 Ja z tej serii mam jeszcze jednego o smaku takiej z lekka korzennej wanilii i cynamonowego (mniam mniam, to już moja druga sztuka).

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Są miętowe, wiśniowe i truskawkowe. Więcej nie widziałam
np.

http://www.allegro.pl/item160252849_...herry_new.html
Mniam, mniam

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
edit:
a miała któraś z Was smackersa z tej serii?
http://www.allegro.pl/item162187771_...a_posypka.html

bo mnie ciekawi
Ooo, właśnie przypomniałaś mi o jeszcze jednym moim ulubieńcu Miałam z nich Pink Cacao i jak smaku za bardzo nie potrafię jednoznacznie określić, tak muszę przyznać, że bardzo go lubiłam. Miał fajną konsystencję - nie za miękką, nie za twardą, no i ten smak - coś jak połączenie kakao i cukierków Polecam, sama mam chrapkę na ciasteczkowy z tej serii, ale na razie mam ciasteczkowy Vanilla Creams, więc mi wystarczy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:50   #403
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Rok temu były podobne, bo też ze zwierzątkami, ale w opakowania były hologramowe i bez "wieszaczków". Mirianka je ma, więc pozwolę sobie zalinkować do jej foty http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...5&d=1169942022 Ja z tej serii mam jeszcze jednego o smaku takiej z lekka korzennej wanilii i cynamonowego (mniam mniam, to już moja druga sztuka).
hmmm być może ale mi się nadal wydaje, że już je gdzieś wcześniej widziałam A jeżeli to moja demencja starcza to wybacz


Cytat:
Mniam, mniam
też rozważam opcję dołączenia takowego carmexa do mojej skromnej () kolekcji


Cytat:
Ooo, właśnie przypomniałaś mi o jeszcze jednym moim ulubieńcu Miałam z nich Pink Cacao i jak smaku za bardzo nie potrafię jednoznacznie określić, tak muszę przyznać, że bardzo go lubiłam. Miał fajną konsystencję - nie za miękką, nie za twardą, no i ten smak - coś jak połączenie kakao i cukierków Polecam, sama mam chrapkę na ciasteczkowy z tej serii, ale na razie mam ciasteczkowy Vanilla Creams, więc mi wystarczy
Znaczy się, że je polecasz?
No to mam problem bo chyba się skuszę
Najlepsze są te zwyczajne- oryginals (czy jakoś tak ) a jeżeli te są do tych podobne...to mniaaam
Mnie też te ciasteczka kuszą
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 11:57   #404
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
hmmm być może ale mi się nadal wydaje, że już je gdzieś wcześniej widziałam A jeżeli to moja demencja starcza to wybacz
Wiesz, może to ja się mylę... Może już były kiedyś... Ale że ja na pewno ich rok temu nie widziałam, to wiem

Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
też rozważam opcję dołączenia takowego carmexa do mojej skromnej () kolekcji
Widzę, że czytasz między wierszami
Cytat:
Napisane przez jaszmurka Pokaż wiadomość
Znaczy się, że je polecasz?
No to mam problem bo chyba się skuszę
Najlepsze są te zwyczajne- oryginals (czy jakoś tak ) a jeżeli te są do tych podobne...to mniaaam
Mnie też te ciasteczka kuszą
Ano polecam. Z Originals miałam tylko Orange Pop, czyli taka pomarańczowa oranżadka w proszku i też go lubiłam. Ale na moje oko Ice Creamies są lepsze, ciut mniej twarde, ale dalej nie takie jak Starburst. Takie w sam raz
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 12:06   #405
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wiesz, może to ja się mylę... Może już były kiedyś... Ale że ja na pewno ich rok temu nie widziałam, to wiem
No nieważne
W każdym razie mi nie podpasowały- Tobie wręcz przeciwnie Może po prostu trafiłam na zły smak albo jakąś złą partię


Cytat:
Widzę, że czytasz między wierszami
czytam to co chcę "usłyszeć" ;p jakieś rozgrzeszenie sobie muszę dać- że nie tylko ja mam "zajoba"

Cytat:
Ano polecam. Z Originals miałam tylko Orange Pop, czyli taka pomarańczowa oranżadka w proszku i też go lubiłam. Ale na moje oko Ice Creamies są lepsze, ciut mniej twarde, ale dalej nie takie jak Starburst. Takie w sam raz
No to zaczynam poważnie się nad nimi zastanawiać... wszystkie z wanilią całkiem całkiem...
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:22   #406
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

nie wiedziałam o truskawkowym carmexie! Wiśniowym owszem..ciągle się nowych rzeczy dowiaduje

Juz nie moge czytac o tych smackersach bo ciagle mam ochotę na słodycze
Stop już
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 14:35   #407
hamster_killer
Zakorzenienie
 
Avatar hamster_killer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 193
GG do hamster_killer
Dot.: Co to są Smackers'y? :>

truskawkowy carmex Zaraz pisze do siostry, żeby mi go przywiozła Ale się ucieszyłam, bo bardzo podpasował mi Carmex a w wersji w innym smaku - koniecznie musze spróbować
hamster_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 15:08   #408
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: lip smackery z USA

ja mam taki tylko ze wisniowo-arbuzowy mmmm...pyszny jest, moja kumpela ma truskawka-kiwi i jagodowy i tez ladnie pachna i smakuja
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 16:33   #409
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: lip smackery z USA

ja mam Carmexa w tubce. toz to najlepszy wynalazek wszechczasow mam porownanie do nivea med: moim zdaniem nivea med to jest takie nic; moich ust [wcale nie jakichs zmasakrowanych] wcale nie doprowadzila do porzadku; i jak dla mnie jest za sucha i za twarda.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 14:50   #410
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Talking Dot.: lip smackery z USA

A ja planuję zakupić na Allegro ten zestaw: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=162335060
Możecie powiedzieć czy te Smackersy są brokatowe, albo czy zostawiają białą poświatę? I czy ładnie pachną

Smackers - truskawkowo-jagodowy

Smackers - guma balonowa
Splash'n Shine - słodka wanilia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 162348071.jpg (59,5 KB, 68 załadowań)
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 11:26   #411
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: lip smackery z USA

ja kupiłam wczoraj w kapphalu 2 za 17 zł więc cena nie jets taka zła
Vnilia i TRuskawka-KIwi mniam :Slina:
mam jeszcze gumę balonową i wielką ochotę na więcej

mam pytanko jak tam z data ważności na allegro? Mam duże opory bo 2 rayz dostałam kosmetyk po terminie
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 12:54   #412
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: lip smackery z USA

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
ja kupiłam wczoraj w kapphalu 2 za 17 zł więc cena nie jets taka zła
Vnilia i TRuskawka-KIwi mniam :Slina:
mam jeszcze gumę balonową i wielką ochotę na więcej

mam pytanko jak tam z data ważności na allegro? Mam duże opory bo 2 rayz dostałam kosmetyk po terminie
wracając w lutym od TŻ, na lotnisku w Bristolu widziałam 8-paki smakersów z tami zawieszkami a'la breloczki - za 8L - czyli 1L za jeden (niecałe 6zł) ale sie oparłam pokusie... tzn tym razem następnym może być kiepsko
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:01   #413
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: lip smackery z USA

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
wracając w lutym od TŻ, na lotnisku w Bristolu widziałam 8-paki smakersów z tami zawieszkami a'la breloczki - za 8L - czyli 1L za jeden (niecałe 6zł) ale sie oparłam pokusie... tzn tym razem następnym może być kiepsko
o własnie ja mam z tej serii ja nigdy nei widziałam ich na lotnisku...w sumie to nie suzkałam ich o tak

Hosenko widzę , że jesteś fanką TBS polecasz ich balsamy do ust? Ostatnio miałam kupić , ale wykupili cały zapas w 2 dni...więc chyba są dobre
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:08   #414
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: lip smackery z USA

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
o własnie ja mam z tej serii ja nigdy nei widziałam ich na lotnisku...w sumie to nie suzkałam ich o tak

Hosenko widzę , że jesteś fanką TBS polecasz ich balsamy do ust? Ostatnio miałam kupić , ale wykupili cały zapas w 2 dni...więc chyba są dobre
widziałam na lotnisku w sklepie z dodatkami Claire's (w Anglii w tych sklepach są też m.in własnie smackersy) - obłęd seria party packs: http://www.smackers.com/partypacks/ ale w tej serii były te smackersy: http://www.smackers.com/shimmercollection/


a balsamy do ust - póki co mam Born Lippy Satsuma Shimmer - jest miekki, ma lekki pomarańczowy kolor i pomarańczowe drobinki - usta są lekko rozjasnione i pięknie błyszczały - napisalmm to zresztą w recenzji: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4791


zamówiłam teraz mietowy też z tej serii

Maselka do ust wydawały mi się strasznie twarde i takie neiprzyjemne, ale po uzyciu masełka do ciała mango zamówiłam masełko do ust też mango - zapach oblędny. Ciesze się teraz ze kupiłam też scub mango i żel pod prysznic też mango
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:13   #415
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: lip smackery z USA

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
widziałam na lotnisku w sklepie z dodatkami Claire's (w Anglii w tych sklepach są też m.in własnie smackersy) - obłęd seria party packs: http://www.smackers.com/partypacks/ ale w tej serii były te smackersy: http://www.smackers.com/shimmercollection/


a balsamy do ust - póki co mam Born Lippy Satsuma Shimmer - jest miekki, ma lekki pomarańczowy kolor i pomarańczowe drobinki - usta są lekko rozjasnione i pięknie błyszczały - napisalmm to zresztą w recenzji: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=4791


zamówiłam teraz mietowy też z tej serii

Maselka do ust wydawały mi się strasznie twarde i takie neiprzyjemne, ale po uzyciu masełka do ciała mango zamówiłam masełko do ust też mango - zapach oblędny. Ciesze się teraz ze kupiłam też scub mango i żel pod prysznic też mango

dzięki

Ja z tych smackersów to bym chciała wszystkie nie wiem kiedy bym je zużyła, ale co tam

o włąśnei o tym balsamie mówiłam , zapchy ma obłędne i chyba się skusze 19 zł to zaryzykuje
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:19   #416
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: lip smackery z USA

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
dzięki

Ja z tych smackersów to bym chciała wszystkie nie wiem kiedy bym je zużyła, ale co tam

o włąśnei o tym balsamie mówiłam , zapchy ma obłędne i chyba się skusze 19 zł to zaryzykuje
a ze smackersów schimmer collection które masz?? jaki daje efekt na ustach??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:32   #417
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: lip smackery z USA

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
I czy ładnie pachną

ty sie pytasz czy ladnie pachna??bossssko!!!!i oto chyba w nich chodzi i dobrze tez nawilzaja i co najwazniejsze dlugo utrzymuja sie na sutach chociaz u mnie rzadko bo moj chlopak tak je uwielbia ze zawsze wszystko zjada z ust
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:34   #418
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: lip smackery z USA

Cytat:
Napisane przez UzaleznionaOdSiebie Pokaż wiadomość
ty sie pytasz czy ladnie pachna??bossssko!!!!i oto chyba w nich chodzi i dobrze tez nawilzaja i co najwazniejsze dlugo utrzymuja sie na sutach chociaz u mnie rzadko bo moj chlopak tak je uwielbia ze zawsze wszystko zjada z ust
na sutach?? ja myślałam że one do UST są


hehehe dalsza część zdania wszystko tłumaczy :P takie urozmaicenie



__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:55   #419
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: lip smackery z USA

Ja uwielbiam Lip Smackery
Zawsze kiedy mam możliwość, to sobie jakiś kupuję

Otatnio wykazałam się wielką inteligencją. Byłam na spacerze no i wysunęłam prawie cały jelly strawberry, aby sprawdzić ile go jest(głupek!!!!!!). Zawsze, aby go ponownie schować, musiałam troszeczke docisnąć, a że tym razem temp. na dworze wynosiła 6C, to się rozsunął na boki! I szłam tak przez całe miasto z psią ......... żeby go uratować, bo to mój ulubiony smak.
wiem, głupek ze mnie. Więcej tego nie zobię
Ale smacker żyje!
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 14:12   #420
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: lip smackery z USA

tak chwalicie te Smackersy, że już zamówiłam u Babci, przywiezie mi kilka ze Stanów. już się nie mogę doczekać.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:01.